|
120114901 |
14.01.2012 |
SkiRogaining 2012 |
HROB |
KRK |
ČR |
|
|
120121601 |
21.01.2012 |
Český pohár LOB |
LOB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
ČR |
|
|
120121902 |
21.01.2012 |
Bedřichovská pětihodinovka |
HROB |
KALINA |
ČR |
|
|
120122602 |
22.01.2012 |
Český pohár LOB |
LOB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
ČR |
|
|
120128603 |
28.01.2012 |
Mistrovství ČR LOB ve sprintu |
LOB |
JIL - OK Jilemnice |
ČR |
|
|
120128604 |
28.01.2012 |
Mistrovství ČR LOB štafet |
LOB |
JIL - OK Jilemnice |
ČR |
|
|
120129605 |
29.01.2012 |
Český pohár LOB |
LOB |
JIL - OK Jilemnice |
ČR |
|
|
120204606 |
04.02.2012 |
Mistrovství ČR LOB na klasické trati |
LOB |
VLI - VSK Slavia TU Liberec |
ČR |
|
|
120205607 |
05.02.2012 |
Český pohár LOB |
LOB |
VLI - VSK Slavia TU Liberec |
ČR |
|
|
120218608 |
18.02.2012 |
Mistrovství ČR LOB na krátké trati |
LOB |
OSN - SK OS Nové Město n. M. |
ČR |
|
|
120218609 |
18.02.2012 |
Mistrovství ČR LOB dvoučlenných družstev |
LOB |
OSN - SK OS Nové Město n. M. |
ČR |
|
|
120219903 |
19.02.2012 |
Ski Adventure 2012 |
HROB |
OSN - SK OS Nové Město n. M. |
ČR |
|
|
120225904 |
25.02.2012 |
Krakonošův trek |
HROB |
VRCHLAB |
ČR |
|
|
120310905 |
10.03.2012 |
Brutus Extreme Orienteering |
HROB |
GEMMA |
P,ČR |
|
|
120317001 |
17.03.2012 |
Jarní pohár |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
OB postupy |
|
120317002 |
17.03.2012 |
Jarní skály |
OB |
TUV - SOK TJ Turnov |
JE |
|
|
120318501 |
18.03.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
ČR |
|
|
120323003 |
23.03.2012 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120324004 |
24.03.2012 |
První kufr, Mistrovství Moravy a Slezska 2012 (dlouhá trať) |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
|
|
120324005 |
24.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
LPM - OK Lokomotiva Plzeň |
ZČ |
OB postupy |
|
120324006 |
24.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
VČ |
OB postupy |
|
120324007 |
24.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120325008 |
25.03.2012 |
Táborské sprinty 2012 - Mistrovství JČ oblasti v OB - SPRINT |
OB |
KTA - SK Kotnov Tábor |
JČ |
OB postupy |
|
120325009 |
25.03.2012 |
Táborské sprinty 2012 - závod žebříčku oblasti v OB - SPRINT |
OB |
KTA - SK Kotnov Tábor |
JČ |
OB postupy |
|
120325010 |
25.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
LPM - OK Lokomotiva Plzeň |
ZČ |
OB postupy |
|
120325011 |
25.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
120331012 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček, 1.JML |
OB |
ABM - KOB Moira Brno |
JM |
OB postupy |
|
120331013 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120331014 |
31.03.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice |
VA |
|
|
120331015 |
31.03.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice |
VA |
|
|
120331016 |
31.03.2012 |
2. závod Ještědské oblasti - klasika |
OB |
LDC - KOB Děčín |
JE |
|
|
120331017 |
31.03.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
LOL - OK Olomouc |
HA |
|
|
120331018 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček, Cena Hovorka catering |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
OB postupy |
|
120331019 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
120331020 |
31.03.2012 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
SLA - SKOB Slaný |
SČ |
OB postupy |
|
120331021 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SOP - OOB TJ Slezan Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120331022 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
UOL - SK UP Olomouc |
HA |
|
|
120331023 |
31.03.2012 |
Husitský štít |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
OB postupy |
|
120331024 |
31.03.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň |
ZČ |
OB postupy |
|
120401025 |
01.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
HAV - SKOB Baník Havířov |
MSK |
OB postupy |
|
120401026 |
01.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SLA - SKOB Slaný |
SČ |
OB postupy |
|
120401027 |
01.04.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň |
ZČ |
OB postupy |
|
120406028 |
06.04.2012 |
Velikonoce ve skalách (3E) |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
OB postupy |
|
120406906 |
06.04.2012 |
Velikonoce ve skalách |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
ČR,P |
|
|
120407029 |
07.04.2012 |
Velikonoce ve skalách - E2 |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
OB postupy |
|
120408030 |
08.04.2012 |
Velikonoce ve skalách - E3 |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
OB postupy |
|
120414031 |
14.04.2012 |
Mistrovství Moravy a Slezska 2012 |
OB |
BBM+PBM |
M |
OB postupy |
|
120414032 |
14.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
OB postupy |
|
120414033 |
14.04.2012 |
2.závod Ligy Vysočiny |
OB |
SJI - OK Jihlava |
VY |
OB postupy |
|
120414034 |
14.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou |
VČ |
OB postupy |
|
120414035 |
14.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VLI - VSK Slavia TU Liberec |
JE |
OB postupy |
|
120415036 |
15.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
OB postupy |
|
120415037 |
15.04.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
SCP - OK Sparta Praha |
P |
|
|
120415502 |
15.04.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
BBM+PBM |
ČR |
|
|
120418038 |
18.04.2012 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
PTE - TJ Sokol Ptení |
HA |
|
|
120421039 |
21.04.2012 |
M ČR v nočním OB |
OB |
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha |
ČR |
OB postupy |
|
120421040 |
21.04.2012 |
Mladoňovský divočák - oblastní žebříček |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
HA |
OB postupy |
|
120421041 |
21.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MAS - KČT Aš |
ZČ |
|
|
120421042 |
21.04.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
VY |
OB postupy |
|
120421043 |
21.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SNA - TJ Start Náchod |
VČ |
OB postupy |
|
120421044 |
21.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
TTR - OOB Třebíč |
VY |
OB postupy |
|
120422045 |
22.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha |
P |
OB postupy |
|
120422046 |
22.04.2012 |
Přebor jihočeské oblasti na krátké trati |
OB |
KTA - SK Kotnov Tábor |
JČ |
|
|
120422047 |
22.04.2012 |
4. jihomoravská liga |
OB |
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
JM |
|
|
120422048 |
22.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MAS - KČT Aš |
ZČ |
|
|
120428503 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství štafet |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
120428049 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
120428050 |
28.04.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
VY |
OB postupy |
|
120428051 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
KRL - Kometa Kralovice |
ZČ |
|
|
120428052 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
SSU - SK Severka Šumperk |
HA |
OB postupy |
|
120428053 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
TRI - TJ TŽ Třinec |
MSK |
OB postupy |
|
120428054 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
TRI - TJ TŽ Třinec |
MSK |
OB postupy |
|
120428055 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
VAM - OOB Vamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120428056 |
28.04.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
VAM - OOB Vamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120429057 |
29.04.2012 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
DKL - KOB Kladno |
SČ |
OB postupy |
|
120429058 |
29.04.2012 |
Oblastní žebříček - klasika |
OB |
KRL - Kometa Kralovice |
ZČ |
|
|
120501059 |
01.05.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
KAM - SK Kamenice |
SČ |
|
|
120504060 |
04.05.2012 |
HANÁ Orienteering Festival 2012 (3E) |
OB |
OOL - SK Haná orienteering |
HA |
|
|
120505061 |
05.05.2012 |
5. jihomoravská liga, Mistrovství JmK ve sprintu |
OB |
JMO |
JM |
OB postupy |
|
120505062 |
05.05.2012 |
Haná Orienteering Festival 2012 - E2 |
OB |
OOL - SK Haná orienteering |
HA |
|
|
120505063 |
05.05.2012 |
Žebříček B-Čechy – klasická trať |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
Č |
OB postupy |
|
120506064 |
06.05.2012 |
Haná Orienteering Festival 2012 - E3 |
OB |
OOL - SK Haná orienteering |
HA |
|
|
120506065 |
06.05.2012 |
Žebříček B-Čechy – krátká trať |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
Č |
OB postupy |
|
120508066 |
08.05.2012 |
Oblastní mistrovství ve sprintu - Litoměřický TULIPÁN |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
OB postupy |
|
120508067 |
08.05.2012 |
Litoměřický TULIPÁN III. ročník 3E sprint |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
OB postupy |
|
120508068 |
08.05.2012 |
Litoměřický TULIPÁN III. ročník 3E sprint |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
OB postupy |
|
120512069 |
12.05.2012 |
ČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
ČR |
OB postupy |
|
120512070 |
12.05.2012 |
Mistrovství Valašska a MSK na klasické trati, OŽ - Haná |
OB |
VIC - OB Vizovice |
VA |
OB postupy |
|
120513071 |
13.05.2012 |
ČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
ČR |
OB postupy |
|
120519072 |
19.05.2012 |
ŽB-M |
OB |
ADA - OOB TJ Spartak Adamov |
M |
OB postupy |
|
120519073 |
19.05.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
CHA - OK Chrastava |
JE |
OB postupy |
|
120519074 |
19.05.2012 |
6. závod Oblasti Vysočina |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120519075 |
19.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
VČ |
OB postupy |
|
120519076 |
19.05.2012 |
Veřejný sprint |
OB |
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
VČ |
OB postupy |
|
120519077 |
19.05.2012 |
11. Oblastní žebříček |
OB |
NEJ - TJ Jiskra Nejdek |
ZČ |
|
|
120520078 |
20.05.2012 |
ŽB-M |
OB |
ADA - OOB TJ Spartak Adamov |
M |
OB postupy |
|
120520079 |
20.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHA - OK Chrastava |
JE |
|
|
120520080 |
20.05.2012 |
12. Oblastní žebříček |
OB |
NEJ - TJ Jiskra Nejdek |
ZČ |
OB postupy |
|
120520504 |
20.05.2012 |
Oblastní žebříček na krátké trati |
OB |
KRE - OOB TJ Sokol Křemže |
JČ |
|
|
120525081 |
25.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
120526082 |
26.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
120526083 |
26.05.2012 |
Oblastní žebříček Vč + Vys |
OB |
PPU - KOB Pardubice |
VČ |
OB postupy |
|
120526084 |
26.05.2012 |
Sprint cup, ŽA |
OB |
UOL+JPV |
ČR |
OB postupy |
|
120526505 |
26.05.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
UOL+JPV |
ČR |
|
|
120527085 |
27.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
CST - OOB TJ ČZ Strakonice |
JČ |
OB postupy |
|
120527086 |
27.05.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
120527506 |
27.05.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
UOL+JPV |
ČR |
|
|
120601087 |
01.06.2012 |
M ČR ve sprintu |
OB |
BOR+LDC |
ČR |
OB postupy |
|
120602088 |
02.06.2012 |
ČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
ČR |
OB postupy |
|
120602089 |
02.06.2012 |
ŽB-M |
OB |
PLU+KON |
M |
OB postupy |
|
120603090 |
03.06.2012 |
ČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
ČR |
OB postupy |
|
120603091 |
03.06.2012 |
ŽB-M |
OB |
PLU+KON |
M |
OB postupy |
|
120609092 |
09.06.2012 |
M ČR na krátké trati (sf) |
OB |
TZL - SKOB Zlín |
ČR |
OB postupy |
|
120610093 |
10.06.2012 |
M ČR na krátké trati (finále) |
OB |
TZL - SKOB Zlín |
ČR |
OB postupy |
|
120616094 |
16.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
CTB - SK OB Chotěboř |
VY |
OB postupy |
|
120616095 |
16.06.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
OB postupy |
|
120616096 |
16.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant |
JE |
OB postupy |
|
120616097 |
16.06.2012 |
ŽB-M |
OB |
SKM - KOB Směr Kroměříž |
M |
OB postupy |
|
120616098 |
16.06.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
120617099 |
17.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
120623100 |
23.06.2012 |
10. kolo Východočeského poháru 2012 |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
VČ |
OB postupy |
|
120623101 |
23.06.2012 |
9. závod jarního žebříčku MSO ve sprintu |
OB |
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov |
MSK |
|
|
120623102 |
23.06.2012 |
8.závod jarního žebříčku MSO ve sprintu |
OB |
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov |
MSK |
|
|
120623103 |
23.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KVS - SKOB Kobra Vsetín |
VA |
|
|
120623104 |
23.06.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
SBR - SKOB Bruntál |
HA |
|
|
120623105 |
23.06.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec |
VY |
OB postupy |
|
120623106 |
23.06.2012 |
Oblastní žebříček ZČ na Javorné |
OB |
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary |
ZČ |
|
|
120623107 |
23.06.2012 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
JM |
|
|
120623507 |
23.06.2012 |
Mistrovství Východočeské oblasti ve štafetách |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
VČ |
OB postupy |
|
120624108 |
24.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KRE+PCB |
JČ |
|
|
120624109 |
24.06.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec |
VY |
OB postupy |
|
120624110 |
24.06.2012 |
Oblastní žebříček ZČ na Javorné |
OB |
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary |
ZČ |
|
|
120624111 |
24.06.2012 |
Petit Prix - sprint - oblastní žebříček |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
120624112 |
24.06.2012 |
Petit Prix - krátká trať - oblastní žebříček |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
120629113 |
29.06.2012 |
Cena střední Moravy (3E) |
OB |
KON - KOB Konice |
HA |
OB postupy |
|
120630114 |
30.06.2012 |
Cena střední Moravy - E2 |
OB |
KON - KOB Konice |
HA |
OB postupy |
|
120701115 |
01.07.2012 |
Cena střední Moravy - E3 |
OB |
KON - KOB Konice |
HA |
OB postupy |
|
120705116 |
05.07.2012 |
Bečov 2012 (4E) |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
P |
OB postupy |
|
120706117 |
06.07.2012 |
Bečov 2012 - E2 |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
P |
OB postupy |
|
120707118 |
07.07.2012 |
Bečov 2012 - E3 |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
P |
OB postupy |
|
120708119 |
08.07.2012 |
Bečov 2012 - E4 |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
P |
OB postupy |
|
120712120 |
12.07.2012 |
H.S.H. Vysočina cup - noční |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120713121 |
13.07.2012 |
H.S.H. Vysočina cup - E1 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120714122 |
14.07.2012 |
H.S.H. Vysočina cup - E2 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120715123 |
15.07.2012 |
H.S.H. Vysočina cup - E3 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120720124 |
20.07.2012 |
Veteran cup (3E) |
OB |
VAM - OOB Vamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120721125 |
21.07.2012 |
Veteran cup - E2 |
OB |
VAM - OOB Vamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120722126 |
22.07.2012 |
Veteran cup - E3 |
OB |
VAM - OOB Vamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120726127 |
26.07.2012 |
Grand prix Silesia (5E) |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120727128 |
27.07.2012 |
Grand prix Silesia - E2 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120728129 |
28.07.2012 |
Grand prix Silesia - E3 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120728130 |
28.07.2012 |
Grand prix Silesia - E4 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120729131 |
29.07.2012 |
Grand prix Silesia - E5 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
120824132 |
24.08.2012 |
Pěkné prázdniny - sprint |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120825133 |
25.08.2012 |
Pěkné prázdniny (3E) |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120825134 |
25.08.2012 |
Pěkné prázdniny - E2 |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120826135 |
26.08.2012 |
Pěkné prázdniny - E3 |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
120831136 |
31.08.2012 |
Cena východních Čech (3E) |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
OB postupy |
|
120901137 |
01.09.2012 |
Cena východních Čech - E2 |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
OB postupy |
|
120901138 |
01.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
ONO - SKOB Ostrov |
ZČ |
|
|
120901139 |
01.09.2012 |
Budějovický pohár |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
120902140 |
02.09.2012 |
Cena východních Čech - E3 |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
OB postupy |
|
120902141 |
02.09.2012 |
JIHOR 2012 |
OB |
OCB+PCB |
JČ |
|
|
120902142 |
02.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
ONO - SKOB Ostrov |
ZČ |
|
|
120908143 |
08.09.2012 |
6. ČP, 8. ŽA, 7. ŽB-M. 1. HŽP, 1. PŽ MSKSOS |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
ČR |
OB postupy |
|
120908144 |
08.09.2012 |
7. závod Žebříčku B Čechy |
OB |
SJI - OK Jihlava |
Č |
OB postupy |
|
120909145 |
09.09.2012 |
7. ČP, 9. ŽA, 8. ŽB-M |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
ČR |
OB postupy |
|
120909146 |
09.09.2012 |
8.závod Žebříčku B Čechy |
OB |
SJI - OK Jihlava |
Č |
OB postupy |
|
120915147 |
15.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
JES - KOS Jesenice |
ZČ |
OB postupy |
|
120915148 |
15.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MOV - SKOB Ostrava |
MSK |
|
|
120915149 |
15.09.2012 |
Sprint cup, ŽA |
OB |
PGP - SK Praga |
ČR |
OB postupy |
|
120915150 |
15.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TBM - KOS TJ Tesla Brno |
JM |
OB postupy |
|
120915508 |
15.09.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
SCP - OK Sparta Praha |
ČR |
|
|
120916151 |
16.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
JES - KOS Jesenice |
ZČ |
OB postupy |
|
120916152 |
16.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KRE - OOB TJ Sokol Křemže |
JČ |
|
|
120916509 |
16.09.2012 |
Český pohár štafet |
OB |
PGP - SK Praga |
ČR |
|
|
120922153 |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
OB postupy |
|
120922154 |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha |
P |
OB postupy |
|
120922155 |
22.09.2012 |
14. závod oblasti Vysočina |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
OB postupy |
|
120922156 |
22.09.2012 |
14. Šumavský kufr - dvojzávod |
OB |
KSH - OOB TJ Kašperské Hory |
ZČ |
OB postupy |
|
120922157 |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
NPA - SK lyžování a OB Nová Paka |
VČ |
OB postupy |
|
120922158 |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SKM - KOB Směr Kroměříž |
VA |
OB postupy |
|
120922159 |
22.09.2012 |
Zelené údolí 2012 |
OB |
SSU - SK Severka Šumperk |
HA |
OB postupy |
|
120922160 |
22.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
MSK |
|
|
120923161 |
23.09.2012 |
Krajský žebříček MSKS OS |
OB |
BFM - SKOB Frýdek - Místek |
MSK |
OB postupy |
|
120923162 |
23.09.2012 |
14. Šumavský kufr - dvojzávod - PŘIHLÁŠKY přes sobotní závod |
OB |
KSH - OOB TJ Kašperské Hory |
ZČ |
OB postupy |
|
120923163 |
23.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TAP - KOB TRETRA Praha |
P |
OB postupy |
|
120928164 |
28.09.2012 |
M ČR na klasické trati (sf) |
OB |
PHK+TUV |
ČR |
|
|
120929165 |
29.09.2012 |
M ČR na klasické trati (finále) |
OB |
PHK+TUV |
ČR |
OB postupy |
|
120930166 |
30.09.2012 |
Oblastní žebříček (sprint) |
OB |
PTE - TJ Sokol Ptení |
HA |
|
|
120930167 |
30.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TUV - SOK TJ Turnov |
JE |
|
|
120930168 |
30.09.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
ZAM - Oddíl OB TJ Sokol Žamberk |
VČ |
OB postupy |
|
120930510 |
30.09.2012 |
Hanácký žebříček štafet |
OB |
PTE - TJ Sokol Ptení |
HA |
|
|
121006511 |
06.10.2012 |
Mistrovství ČR štafet |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
ČR |
|
|
121007512 |
07.10.2012 |
Mistrovství ČR klubů |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
ČR |
|
|
121013169 |
13.10.2012 |
11. jihomoravská liga a 8. valašský oblastní žebříček |
OB |
ABM - KOB Moira Brno |
JM |
OB postupy |
|
121013170 |
13.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
OB postupy |
|
121013171 |
13.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
CTB - SK OB Chotěboř |
VY |
OB postupy |
|
121013172 |
13.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHA - OK Chrastava |
JE |
|
|
121013173 |
13.10.2012 |
5. Oblastní žebříček HO - Memoriál Majky Chmelařové |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
HA |
OB postupy |
|
121013174 |
13.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVD - TJ Sokol Pražák |
JČ |
|
|
121013175 |
13.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
VČ |
OB postupy |
|
121014176 |
14.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
AOV - OOB TJ Baník Ostrava |
MSK |
OB postupy |
|
121014177 |
14.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
OB postupy |
|
121014178 |
14.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVD - TJ Sokol Pražák |
JČ |
|
|
121014179 |
14.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav |
JE |
|
|
121020180 |
20.10.2012 |
6. Hanácký žebříček podzim |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
HA |
OB postupy |
|
121020181 |
20.10.2012 |
15. kolo soutěží Východočeské oblasti |
OB |
CHC - KOB Choceň |
VČ |
OB postupy |
|
121020182 |
20.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TZL - SKOB Zlín |
VA |
OB postupy |
|
121020183 |
20.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VBM - VSK Mendelu Brno |
JM |
|
|
121020184 |
20.10.2012 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
VOV - VSK VŠB TU Ostrava |
MSK |
OB postupy |
|
121020185 |
20.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
VOV - VSK VŠB TU Ostrava |
MSK |
OB postupy |
|
121021186 |
21.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
MFP - VŠSK MFF UK Praha |
P |
OB postupy |
|
121021187 |
21.10.2012 |
16.závod oblasti Vysočina |
OB |
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
VY |
OB postupy |
|
121021188 |
21.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
121027189 |
27.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KAM - SK Kamenice |
SČ |
OB postupy |
|
121027190 |
27.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KVS - SKOB Kobra Vsetín |
VA |
OB postupy |
|
121027191 |
27.10.2012 |
Oblastní žebříček, Buřt cup 10.ročník |
OB |
RBK - SK Radioklub Blansko |
JM |
|
|
121027192 |
27.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
STE - SK SKI-OB Šternberk |
HA |
OB postupy |
|
121028193 |
28.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
KAM - SK Kamenice |
SČ |
OB postupy |
|
121028194 |
28.10.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
STH - SK Studenec |
VČ |
OB postupy |
|
121103195 |
03.11.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
OB postupy |
|
121103196 |
03.11.2012 |
Oblastní žebříček - Poslední kufr |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
OB postupy |
|
121103197 |
03.11.2012 |
Oblastní žebříček |
OB |
SJC - Sportcentrum Jičín |
VČ |
OB postupy |