Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu
Kód závodu
120501059
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství ve sprintu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.05.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Praha - Háje
Použitá mapa
Central Park, 1:5000, E = 1 m
Pořadatel
KAM - SK Kamenice
Ředitel závodu
Petr Valášek
Hlavní rozhodčí
Petr Kozák
Stavitel tratí
Přemysl Prášek
JURY
Petra Janovská (PGP), Petr Bašus (SCP), Antonín Procházka (DCE)
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D20
D21K
D21L
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21K
H21L
H35
H45
H55
H65
H75
HDR
P
T
D10
0.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Dorotea
DKP0351
Oddíl OB Kotlářka
7:38
1.
Eliásová Klára
TAP0353
KOB TRETRA Praha
7:38
3.
Semíková Lucie
KAM0250
SK Kamenice
7:50
+ 0:12
4.
Chaloupková Hana
KAM0252
SK Kamenice
8:11
+ 0:33
5.
Fantová Katerina
EKP0256
VŠTJ Ekonom Praha
8:32
+ 0:54
6.
Jirkovská Katerina
SLA0350
SKOB Slaný
8:51
+ 1:13
7.
Martynková Olga
TAP0352
KOB TRETRA Praha
9:12
+ 1:34
8.
Sanna Karin
DKP0250
Oddíl OB Kotlářka
9:20
+ 1:42
9.
Malisová Pavla
TAP0250
KOB TRETRA Praha
9:32
+ 1:54
10.
Jirasová Anezka
DOR0350
10:01
+ 2:23
11.
Simsová Pavla
MFP0551
VŠSK MFF UK Praha
10:14
+ 2:36
12.
Kastnerová Jessica
DOR0250
10:48
+ 3:10
13.
Arnostová Veronika
VSP0450
USK Praha
10:59
+ 3:21
14.
McMahon Anezka
LBE0250
TJ Lokomotiva Beroun
12:35
+ 4:57
15.
Nentvichová Julie
DOR0351
13:09
+ 5:31
16.
Malecková Hana
PGP0550
SK Praga
13:31
+ 5:53
16.
Pelantová Martina
NER
13:31
+ 5:53
18.
Turinská Magdalena
TAP0251
KOB TRETRA Praha
16:00
+ 8:22
19.
Janderová Barbora
PGP0251
SK Praga
16:21
+ 8:43
20.
Hladká Gabriela
TAP0255
KOB TRETRA Praha
16:22
+ 8:44
21.
Janecková Josefína
EKP0351
VŠTJ Ekonom Praha
17:14
+ 9:36
22.
Pracková Ema
MFP0451
VŠSK MFF UK Praha
19:25
+ 11:47
Vlasaná Michaela
DOR0452
DISK
D12
1.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kováríková Marie
KAM0050
SK Kamenice
6:52
2.
Dedková Teodora
TAP0051
KOB TRETRA Praha
6:58
+ 0:06
3.
Kalousková Marie
DKP0151
Oddíl OB Kotlářka
7:36
+ 0:44
4.
Vyhnálková Marie
MFP0151
VŠSK MFF UK Praha
7:53
+ 1:01
5.
Jirkovská Michaela
SLA0150
SKOB Slaný
8:13
+ 1:21
6.
Straková Veronika
SLA0051
SKOB Slaný
8:29
+ 1:37
7.
Sedlácková Linda
ROZ0050
OK Roztoky
8:44
+ 1:52
8.
Safková Sofie
KAM0153
SK Kamenice
9:02
+ 2:10
9.
Kuncová Vendula
PGP0150
SK Praga
9:36
+ 2:44
10.
Simsová Barbora
MFP0150
VŠSK MFF UK Praha
10:00
+ 3:08
11.
Skáchová Magdalena
KAM0151
SK Kamenice
10:29
+ 3:37
12.
Sobotková Anna
ASP
11:13
+ 4:21
13.
Kochová Anna
SJC0153
Sportcentrum Jičín
11:30
+ 4:38
14.
Aschermannová Karolína
KAM0051
SK Kamenice
12:48
+ 5:56
15.
Benesová Hana
DKL0050
KOB Kladno
25:44
+ 18:52
16.
Geislerová Aneta
DKL0151
KOB Kladno
35:52
+ 29:00
Touzimská Kristyna
PGP0151
SK Praga
DISK
D14
1.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sieglová Eliska
MFP9950
VŠSK MFF UK Praha
8:30
2.
Poláková Katerina
TAP9854
KOB TRETRA Praha
9:12
+ 0:42
3.
Zimmerová Katerina
ZVO9852
OB SK Zvole
9:21
+ 0:51
4.
Poláková Tereza
TAP9853
KOB TRETRA Praha
9:24
+ 0:54
5.
Voltrová Alena
ROZ9951
OK Roztoky
9:54
+ 1:24
6.
Baziková Justyna
TJP9851
OOB TJ Sokol Troja
10:21
+ 1:51
7.
Hrabánková Zuzana
PGP9950
SK Praga
10:28
+ 1:58
8.
Repiská Amálie
MFP9851
VŠSK MFF UK Praha
10:47
+ 2:17
8.
Kolárová Johana
SLA9950
SKOB Slaný
10:47
+ 2:17
10.
Hájková Eliska
ZVO9851
OB SK Zvole
10:58
+ 2:28
11.
Krausová Anezka
ZVO9953
OB SK Zvole
11:05
+ 2:35
12.
Ciháková Barbora
KNC9950
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
11:19
+ 2:49
13.
Ruzicková Aneta
LBE9851
TJ Lokomotiva Beroun
11:27
+ 2:57
14.
Rohlícková Anezka
MFP9951
VŠSK MFF UK Praha
11:39
+ 3:09
15.
Rohlícková Frantiska
MFP9952
VŠSK MFF UK Praha
11:48
+ 3:18
16.
Platovská Kristyna
LBE9850
TJ Lokomotiva Beroun
13:20
+ 4:50
17.
Zurynková Michaela
EKP9850
VŠTJ Ekonom Praha
13:40
+ 5:10
18.
Mikulásová Martina
PGP9852
SK Praga
14:50
+ 6:20
19.
Nentvichová Klára
DOR9950
14:51
+ 6:21
20.
Svátková Anna
SLP9951
OOB Slavia Praha
14:55
+ 6:25
21.
Kovalcíková Tatána
DOR9850
17:52
+ 9:22
22.
Hrdlicková Ludmila
SLA9851
SKOB Slaný
19:20
+ 10:50
D16
1.80 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vyhnálková Barbora
MFP9850
VŠSK MFF UK Praha
10:11
2.
Nováková Tereza
DKP9751
Oddíl OB Kotlářka
10:37
+ 0:26
3.
Snupárková Anna
DKP9652
Oddíl OB Kotlářka
10:43
+ 0:32
4.
Janovská Katerina
PGP9850
SK Praga
11:04
+ 0:53
5.
Slavíková Silvie
PGP9751
SK Praga
11:49
+ 1:38
6.
Veljaciková Hana
SCP9750
OK Sparta Praha
11:59
+ 1:48
7.
Simunková Gabriela
TAP9755
KOB TRETRA Praha
12:14
+ 2:03
8.
Kucerová Barbora
LBE9650
TJ Lokomotiva Beroun
12:17
+ 2:06
9.
Hrabánková Klára
PGP9654
SK Praga
12:26
+ 2:15
10.
Voltrová Hana
ROZ9752
OK Roztoky
13:26
+ 3:15
11.
Jezková Katerina
SLA9750
SKOB Slaný
14:13
+ 4:02
12.
Paukertová Martina
TJP9650
OOB TJ Sokol Troja
14:17
+ 4:06
13.
Hamplová Tereza
LBE9752
TJ Lokomotiva Beroun
14:42
+ 4:31
14.
Stehlíková Anna
MFP9750
VŠSK MFF UK Praha
16:46
+ 6:35
15.
Bednárová Stepánka
PGP9750
SK Praga
28:10
+ 17:59
D18
2.10 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krivancová Zdenka
LBE9450
TJ Lokomotiva Beroun
13:44
2.
Pavlu Katerina
PGP9554
SK Praga
15:04
+ 1:20
3.
Brodská Adéla
ROZ9450
OK Roztoky
105:56
+ 92:12
4.
Matejková Zofie
ROZ9550
OK Roztoky
107:59
+ 94:15
Králová Tereza
LBE
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
D20
2.10 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikulásová Helena
PGP9353
SK Praga
14:50
2.
Sebková Jana
SCP9250
OK Sparta Praha
23:10
+ 8:20
D21K
2.40 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cincibusová Ivana
FSP6651
VŠTJ Stavební fakulta Praha
18:25
2.
Nováková Katerina
NER
20:38
+ 2:13
3.
Prouzová Jitka
DKP9152
Oddíl OB Kotlářka
26:22
+ 7:57
D21L
2.50 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gregorová Kamila
CTB8151
SK OB Chotěboř
13:18
2.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
15:02
+ 1:44
3.
Mrázková Romana
SJC8351
Sportcentrum Jičín
15:05
+ 1:47
4.
Baldrianová Barbora
VSP7850
USK Praha
15:06
+ 1:48
5.
Dolezalová Vendula
PHK8752
OK 99 Hradec Králové
15:29
+ 2:11
6.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
15:41
+ 2:23
7.
Neradová Alena
LIT8551
KOB Chemopetrol Litvínov
15:45
+ 2:27
8.
Nedbalová Jana
MFP8050
VŠSK MFF UK Praha
15:58
+ 2:40
9.
Hrstková Vladena
PGP8753
SK Praga
16:00
+ 2:42
10.
Kozinová Jana
PGP6651
SK Praga
16:18
+ 3:00
11.
Vildmonová Pavla
LBE7451
TJ Lokomotiva Beroun
16:19
+ 3:01
11.
Jiríková Dana
TAP9055
KOB TRETRA Praha
16:19
+ 3:01
13.
Simsová Jana
MFP7651
VŠSK MFF UK Praha
16:32
+ 3:14
14.
Sehnalová Tereza
TUR8852
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
16:34
+ 3:16
15.
Foglarová Kamila
DKP8655
Oddíl OB Kotlářka
16:41
+ 3:23
16.
Kozinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
16:42
+ 3:24
17.
Svobodová Jitka
DCE7450
KOB Dobřichovice
17:00
+ 3:42
18.
Peterová Alena
DOB8953
KOB Dobruška
17:03
+ 3:45
19.
Králová Michaela
CTB7959
SK OB Chotěboř
17:17
+ 3:59
20.
Kozinová Anna
PGP9350
SK Praga
17:21
+ 4:03
21.
Zurynková Jana
EKP7053
VŠTJ Ekonom Praha
17:23
+ 4:05
22.
Smolková Katerina
PGP8852
SK Praga
17:31
+ 4:13
23.
Skáchová Petra
SLP7051
OOB Slavia Praha
17:38
+ 4:20
24.
Janatová Lucie
DKP8154
Oddíl OB Kotlářka
17:49
+ 4:31
24.
Borovicková Lenka
FSP7350
VŠTJ Stavební fakulta Praha
17:49
+ 4:31
26.
Hermannová Anna
TAP9251
KOB TRETRA Praha
17:56
+ 4:38
27.
Peterová Vera
DOB8751
KOB Dobruška
18:01
+ 4:43
28.
Flasarová Kristyna
PGP9054
SK Praga
18:13
+ 4:55
29.
Janovská Petra
PGP7355
SK Praga
18:29
+ 5:11
30.
Janecková Dagmar
EKP6550
VŠTJ Ekonom Praha
18:53
+ 5:35
31.
Macková Eva
ZBP7950
SK Zbraslav OOB
18:54
+ 5:36
32.
Pavlu Veronika
PGP6950
SK Praga
19:11
+ 5:53
33.
Havlícková Markéta
KSU8494
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
19:28
+ 6:10
34.
Koppová Ingrid
SLP7960
OOB Slavia Praha
19:31
+ 6:13
35.
Chloupková Jana
SLP5951
OOB Slavia Praha
19:36
+ 6:18
36.
Kalinová Markéta
EKP8259
VŠTJ Ekonom Praha
20:16
+ 6:58
37.
Precechtelová Tereza
DOB8971
KOB Dobruška
20:45
+ 7:27
38.
Zelená Markéta
PGP5850
SK Praga
21:13
+ 7:55
39.
Jenícková Radka
TAP8750
KOB TRETRA Praha
21:30
+ 8:12
40.
Tloustová Eva
SCP6950
OK Sparta Praha
22:12
+ 8:54
41.
Karasová Jana
FSP6153
VŠTJ Stavební fakulta Praha
22:19
+ 9:01
42.
Kurfürstová Magdalena
FSP7852
VŠTJ Stavební fakulta Praha
22:24
+ 9:06
43.
Uhrová Zuzana
VSP8050
USK Praha
23:48
+ 10:30
44.
Chaloupková Marie
SLP8151
OOB Slavia Praha
27:14
+ 13:56
45.
Vítová Markéta
DKP8451
Oddíl OB Kotlářka
32:54
+ 19:36
Hercigová Anna
JHB9159
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
DISK
D35
2.20 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voltrová Svatava
ROZ6150
OK Roztoky
14:31
2.
Benesová Jaroslava
DKL7050
KOB Kladno
15:11
+ 0:40
3.
Komersová Jana
KNC6550
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
15:21
+ 0:50
4.
Forstová Lenka
MFP6850
VŠSK MFF UK Praha
15:54
+ 1:23
5.
Sieglová Dása
MFP7050
VŠSK MFF UK Praha
16:04
+ 1:33
6.
Klapalová Pavla
EKP7051
VŠTJ Ekonom Praha
16:06
+ 1:35
6.
Ciháková Lenka
KNC6750
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
16:06
+ 1:35
8.
Nováková Marie
OKP6953
SK OK 24 Praha
17:06
+ 2:35
9.
Smolková Alena
PGP6450
SK Praga
17:10
+ 2:39
10.
Pribíková Monika
PGP7256
SK Praga
17:13
+ 2:42
11.
Reichlová Jana
MKP7550
SK Meteor Kačerov Praha
17:35
+ 3:04
12.
Jirkovská Pavlína
SLA7250
SKOB Slaný
18:02
+ 3:31
13.
Jezková Martina
SLA7350
SKOB Slaný
18:15
+ 3:44
14.
Brousilová Petra
PGP6951
SK Praga
18:59
+ 4:28
15.
Sedlácková Petra
ROZ7050
OK Roztoky
19:32
+ 5:01
16.
Postolková Monika
DKL7053
KOB Kladno
19:38
+ 5:07
17.
Hladká Michaela
TAP7452
KOB TRETRA Praha
19:43
+ 5:12
18.
Janderová Markéta
DVP7751
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
19:49
+ 5:18
19.
Klofácová Romana
SLP6951
OOB Slavia Praha
21:21
+ 6:50
20.
Pastychová Anna
PEN7400
OK RECO Sport
21:31
+ 7:00
21.
Zemková Helena
SLA7450
SKOB Slaný
22:14
+ 7:43
22.
Turinská Ivana
TAP6850
KOB TRETRA Praha
24:50
+ 10:19
23.
Geislerová Dita
DKL7550
KOB Kladno
25:20
+ 10:49
24.
Marholdová Martina
ZVO7451
OB SK Zvole
27:02
+ 12:31
D45
1.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Jana
EKP6150
VŠTJ Ekonom Praha
12:16
2.
Fantová Libuse
EKP5650
VŠTJ Ekonom Praha
13:01
+ 0:45
2.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
13:01
+ 0:45
4.
Slavíková Katerina
PGP6650
SK Praga
13:37
+ 1:21
5.
Soukupová Leona
ASP
14:38
+ 2:22
6.
Procházková Miluse
DCE5450
KOB Dobřichovice
14:42
+ 2:26
7.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
15:17
+ 3:01
8.
Havlícková Jindra
KNC6150
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
15:40
+ 3:24
9.
Wolkerová Dagmar
TJP5250
OOB TJ Sokol Troja
15:48
+ 3:32
10.
Sámalová Hana
PGP6150
SK Praga
15:55
+ 3:39
11.
Jelínková Radana
PGP5851
SK Praga
16:18
+ 4:02
12.
Srutová Marcela
PGP6351
SK Praga
16:57
+ 4:41
13.
Veljacíková Markéta
SCP6451
OK Sparta Praha
17:27
+ 5:11
14.
Malacková Jana
DVP6151
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
18:05
+ 5:49
15.
Kohoutová Pavlína
KNC6251
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
19:12
+ 6:56
16.
Dolezalová Vlasta
PGP5550
SK Praga
19:22
+ 7:06
17.
Sebková Helena
SCP6750
OK Sparta Praha
19:32
+ 7:16
18.
Zavadilová Nada
SCP5450
OK Sparta Praha
19:50
+ 7:34
19.
Prouzová Zuzana
DKP6250
Oddíl OB Kotlářka
24:16
+ 12:00
20.
Zimmerová Lenka
ZVO6451
OB SK Zvole
32:23
+ 20:07
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
DISK
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
DISK
Baziková Lucie
TJP6451
OOB TJ Sokol Troja
DISK
D55
1.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hankovská Jana
PGP4050
SK Praga
12:12
2.
Kupcová Veroslava
HSU4850
Horizont klub Šumperk
13:17
+ 1:05
3.
Lohrová Jarmila
SCP4650
OK Sparta Praha
14:55
+ 2:43
4.
Paulová Mirka
DCE5250
KOB Dobřichovice
15:31
+ 3:19
5.
Podivínská Pavla
TAP4750
KOB TRETRA Praha
21:33
+ 9:21
Zmeková Míla
SLP4451
OOB Slavia Praha
DISK
H10
1.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malacka Milan
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
7:06
2.
Vítecek Jáchym
DKP0204
Oddíl OB Kotlářka
7:27
+ 0:21
3.
Svarc Antonín
DKP0203
Oddíl OB Kotlářka
7:57
+ 0:51
4.
Rozek Vilém
MFP0301
VŠSK MFF UK Praha
8:08
+ 1:02
5.
Janas Petr
PGP0200
SK Praga
8:34
+ 1:28
6.
Kovárík Tomás
KAM0300
SK Kamenice
8:55
+ 1:49
7.
Lejbl Jakub
LBE0200
TJ Lokomotiva Beroun
9:08
+ 2:02
8.
Kozina Stepán
PGP0300
SK Praga
9:36
+ 2:30
9.
Skvor Adam
KAM0202
SK Kamenice
10:04
+ 2:58
10.
Kroc Krystof
DOR0201
10:31
+ 3:25
11.
Skácha Vít
SLP0301
OOB Slavia Praha
10:58
+ 3:52
12.
Sobotka Vojtech
ASP
11:18
+ 4:12
12.
Sedlácek Jaroslav
ROZ0300
OK Roztoky
11:18
+ 4:12
14.
Chaloupka Viktor
KAM0301
SK Kamenice
11:55
+ 4:49
15.
Hrdlicka Jan
SLA0200
SKOB Slaný
12:21
+ 5:15
16.
Marhold Premysl
ZVO0301
OB SK Zvole
12:38
+ 5:32
17.
Kucera Jáchym
DOR0301
13:13
+ 6:07
18.
Kraus Matej
ZVO0203
OB SK Zvole
16:21
+ 9:15
19.
Baldrián Tomás
VSP0405
USK Praha
17:04
+ 9:58
20.
Novy Jáchym
DOR0502
17:44
+ 10:38
21.
Snízek Ondrej
DOR0406
18:12
+ 11:06
22.
Mezera Ondrej
DOR
18:42
+ 11:36
23.
Novák Stanislav
NER
19:05
+ 11:59
24.
Hejsek Filip
KAM0204
SK Kamenice
20:07
+ 13:01
25.
Reichl Martin
MKP0400
SK Meteor Kačerov Praha
21:18
+ 14:12
26.
Hejsek Lukás
KAM0400
SK Kamenice
27:08
+ 20:02
27.
Janas Adam
PGP0404
SK Praga
27:11
+ 20:05
28.
Maly Vojtech
KNC0201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
42:38
+ 35:32
Snízek Martin
DOR0405
DISK
Vozenílek Adam
KAM0110
SK Kamenice
DISK
H12
1.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lejbl Ladislav
LBE0000
TJ Lokomotiva Beroun
7:28
2.
Buk Petr
ROU0001
SKOB Roudnice nad Labem
8:34
+ 1:06
3.
Valásek Václav
KAM0100
SK Kamenice
9:06
+ 1:38
4.
Janovsky Tomás
PGP0101
SK Praga
9:07
+ 1:39
5.
Siegl Matyás
MFP0103
VŠSK MFF UK Praha
9:41
+ 2:13
6.
Simsa Martin
MFP0300
VŠSK MFF UK Praha
10:15
+ 2:47
7.
Michal Vojtech
PGP0000
SK Praga
10:33
+ 3:05
8.
Vondra Vladimír
TAP0005
KOB TRETRA Praha
11:18
+ 3:50
9.
Forst Antonín
MFP0101
VŠSK MFF UK Praha
12:04
+ 4:36
10.
Cech Richard
SLA0001
SKOB Slaný
12:39
+ 5:11
11.
Brousil Tomás
PGP0100
SK Praga
12:41
+ 5:13
12.
Marhold Ondrej
ZVO0101
OB SK Zvole
12:46
+ 5:18
13.
Kdyr Matej
ODV0000
TJ AERO Odolena Voda
13:07
+ 5:39
14.
Safka Sebastian
KAM0101
SK Kamenice
13:29
+ 6:01
15.
Krejcí Michal
TAP0008
KOB TRETRA Praha
13:55
+ 6:27
16.
Kysela Tomás
TAP0109
KOB TRETRA Praha
15:23
+ 7:55
17.
Nemec Martin
ZVO0104
OB SK Zvole
17:37
+ 10:09
18.
Reichl Tomás
MKP0100
SK Meteor Kačerov Praha
18:23
+ 10:55
19.
Dudák Ladislav
SLA0002
SKOB Slaný
22:53
+ 15:25
20.
Blaha Petr
KAM0104
SK Kamenice
26:59
+ 19:31
21.
Pavlík Ondrej
LIT0101
KOB Chemopetrol Litvínov
36:18
+ 28:50
Chaloupka Ondrej
KAM0106
SK Kamenice
DISK
H14
1.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jíra Tomás
ROZ9800
OK Roztoky
9:58
2.
Komers Frantisek
KNC9801
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
11:11
+ 1:13
3.
Ransdorf Jakub
TAP9805
KOB TRETRA Praha
11:20
+ 1:22
4.
Kohout Matyás
MFP9802
VŠSK MFF UK Praha
11:21
+ 1:23
5.
Novák Ales
ODV9805
TJ AERO Odolena Voda
11:39
+ 1:41
6.
Sebek Petr
DKP9903
Oddíl OB Kotlářka
11:50
+ 1:52
7.
Borovicka Tomás
FSP9801
VŠTJ Stavební fakulta Praha
12:03
+ 2:05
8.
Skvor Ota
KAM9900
SK Kamenice
12:10
+ 2:12
9.
Svatos Jan
ODV9803
TJ AERO Odolena Voda
12:16
+ 2:18
10.
Aschermann Daniel
KAM9801
SK Kamenice
12:27
+ 2:29
11.
Mikes Jan
TAP9802
KOB TRETRA Praha
12:42
+ 2:44
12.
Visna Matej
DKP9904
Oddíl OB Kotlářka
12:52
+ 2:54
13.
Ondrejcek Jirí
ODV9800
TJ AERO Odolena Voda
14:22
+ 4:24
14.
Benes Jan
DKL9800
KOB Kladno
15:13
+ 5:15
15.
Gregor Tomás
TAP9903
KOB TRETRA Praha
15:56
+ 5:58
16.
Chaloupka Dominik
KAM9904
SK Kamenice
17:29
+ 7:31
17.
Zemko Zdenek
SLA9900
SKOB Slaný
18:04
+ 8:06
18.
Postolka Jáchym
DKL9900
KOB Kladno
20:05
+ 10:07
19.
Rericha Tomás
TAP99
KOB TRETRA Praha
40:29
+ 30:31
H16
2.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Goj Tomás
LBE9700
TJ Lokomotiva Beroun
11:25
2.
Kalista Michael
LBE9701
TJ Lokomotiva Beroun
11:43
+ 0:18
3.
Landovsky Jakub
PGP9601
SK Praga
11:48
+ 0:23
4.
Cermák Adam
PGP9701
SK Praga
11:51
+ 0:26
5.
Jezek Ondrej
SLA9701
SKOB Slaný
11:55
+ 0:30
6.
Brázdil Petr
ODV9700
TJ AERO Odolena Voda
12:09
+ 0:44
7.
Vlásek Jakub
TAP9702
KOB TRETRA Praha
12:12
+ 0:47
8.
Navrátil Simon
PGP9702
SK Praga
12:38
+ 1:13
9.
Valach Marek
TAP9703
KOB TRETRA Praha
12:40
+ 1:15
10.
Kolár Otto
LBE9703
TJ Lokomotiva Beroun
13:28
+ 2:03
11.
Buk Michal
ROU9601
SKOB Roudnice nad Labem
14:12
+ 2:47
12.
Prásek Otakar
NER
14:58
+ 3:33
13.
Turinsky Pavel
TAP9701
KOB TRETRA Praha
18:28
+ 7:03
14.
Síma Vladislav
DKL9700
KOB Kladno
19:20
+ 7:55
Straka Tomás
SLA9702
SKOB Slaný
DISK
H18
2.40 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vesely Jakub
LBE9500
TJ Lokomotiva Beroun
12:46
2.
Komers Jan
KNC9501
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
15:04
+ 2:18
3.
Kolár Jakub
LBE9501
TJ Lokomotiva Beroun
15:28
+ 2:42
4.
Stádlík Lukás
SLA9401
SKOB Slaný
15:45
+ 2:59
5.
Malec Oldrich
SLA9400
SKOB Slaný
17:20
+ 4:34
H20
2.40 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uhlír Marek
LBE9400
TJ Lokomotiva Beroun
14:52
H21K
2.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Modry Marek
SCP8807
OK Sparta Praha
14:36
2.
Cincibus Pavel
FSP6605
VŠTJ Stavební fakulta Praha
17:39
+ 3:03
3.
Borák Michal
EKP8304
VŠTJ Ekonom Praha
18:48
+ 4:12
4.
Tvrdek Vojtech
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
20:29
+ 5:53
5.
Mencl Pavel
DKP7912
Oddíl OB Kotlářka
22:09
+ 7:33
6.
Matousek Petr
NER
22:32
+ 7:56
H21L
2.70 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Drahokoupil Ales
CHT8501
SK Chrast
13:39
2.
Mrázek Jan
SCP8102
OK Sparta Praha
13:41
+ 0:02
3.
Kovár Miroslav
SCP8103
OK Sparta Praha
14:24
+ 0:45
4.
Bouchal Jirí
VPM8449
KOS Slavia VŠ Plzeň
14:27
+ 0:48
5.
Landovsky Tomás
PGP9103
SK Praga
14:29
+ 0:50
6.
Flasar Jan
PGP8610
SK Praga
14:33
+ 0:54
7.
Procházka Pavel
PGP9002
SK Praga
14:48
+ 1:09
8.
Sysel Ctibor
PGP8700
SK Praga
14:55
+ 1:16
9.
Janata Martin
DKP8306
Oddíl OB Kotlářka
14:59
+ 1:20
9.
Procházka Jan
PGP8206
SK Praga
14:59
+ 1:20
11.
Janda Martin
DOB8002
KOB Dobruška
15:03
+ 1:24
12.
Makovsky Jakub
TAP8511
KOB TRETRA Praha
15:15
+ 1:36
13.
Arnost Kamil
VSP7301
USK Praha
15:24
+ 1:45
14.
Janovsky Tomás
PGP6401
SK Praga
15:26
+ 1:47
15.
Hosek Radim
DOB8737
KOB Dobruška
15:47
+ 2:08
16.
Kadlec Jan
SJI8306
OK Jihlava
15:49
+ 2:10
17.
Tomes Jaroslav
DKP8109
Oddíl OB Kotlářka
15:54
+ 2:15
18.
Sysel Ondrej
PGP8302
SK Praga
15:56
+ 2:17
19.
Safka Jan
SLP7704
OOB Slavia Praha
15:57
+ 2:18
20.
Illner Vojtech
DKP9600
Oddíl OB Kotlářka
15:58
+ 2:19
20.
Buk Jindrich
ROU9303
SKOB Roudnice nad Labem
15:58
+ 2:19
22.
Fiser Jirí
SLP8503
OOB Slavia Praha
15:59
+ 2:20
23.
Laciga Radek
PGP8202
SK Praga
16:08
+ 2:29
24.
Pospísil Ondrej
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
16:09
+ 2:30
24.
Kalous Vladislav
EKP7702
VŠTJ Ekonom Praha
16:09
+ 2:30
24.
Zemlík Pavel
TZL7135
SKOB Zlín
16:09
+ 2:30
27.
Prazák Jirí
ZBP7800
SK Zbraslav OOB
16:12
+ 2:33
28.
Vlcek Martin
TUR8702
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
16:13
+ 2:34
29.
Pavlu Ondrej
PGP8904
SK Praga
16:16
+ 2:37
30.
Simon Václav
LBE9100
TJ Lokomotiva Beroun
16:18
+ 2:39
30.
Zaloudek Petr
SJC8309
Sportcentrum Jičín
16:18
+ 2:39
32.
Vrabec Ondrej
SCP8303
OK Sparta Praha
16:27
+ 2:48
33.
Doubal Jan
DOB8600
KOB Dobruška
16:33
+ 2:54
34.
Kondrát Martin
PGP6501
SK Praga
16:35
+ 2:56
35.
Kucera Petr
MFP7602
VŠSK MFF UK Praha
16:40
+ 3:01
36.
Král Ales
CTB7801
SK OB Chotěboř
16:44
+ 3:05
36.
Sístek Daniel
SCP7507
OK Sparta Praha
16:44
+ 3:05
38.
Vlach Martin
SCP8605
OK Sparta Praha
16:46
+ 3:07
38.
Nemecek Jan
VSP6201
USK Praha
16:46
+ 3:07
40.
Pucherna Petr
TAP8001
KOB TRETRA Praha
16:48
+ 3:09
41.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
16:49
+ 3:10
42.
Khel Richard
SCP7500
OK Sparta Praha
16:55
+ 3:16
43.
Procházka Tomás
SCP8200
OK Sparta Praha
16:56
+ 3:17
44.
Tesar Pavel
PGP7708
SK Praga
16:58
+ 3:19
45.
Kolek Petr
DOB7501
KOB Dobruška
17:06
+ 3:27
46.
Rozek David
MFP7403
VŠSK MFF UK Praha
17:11
+ 3:32
46.
Kucera Michal
STH9201
SK Studenec
17:11
+ 3:32
48.
Jirku Roman
SJI8309
OK Jihlava
17:21
+ 3:42
49.
Picek Jan
TJN9101
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
17:24
+ 3:45
50.
Cerny Martin
TAP8902
KOB TRETRA Praha
17:36
+ 3:57
51.
Mezník Vladimír
LBE6400
TJ Lokomotiva Beroun
17:43
+ 4:04
52.
Tomes Petr
SJC7531
Sportcentrum Jičín
17:53
+ 4:14
53.
Boránek Petr
VSP7000
USK Praha
17:57
+ 4:18
54.
Hodek Michal
TAP8808
KOB TRETRA Praha
18:07
+ 4:28
55.
Kalina Miroslav
EKP8211
VŠTJ Ekonom Praha
18:08
+ 4:29
55.
Stepánek Ondrej
SCP8304
OK Sparta Praha
18:08
+ 4:29
57.
Sládek Jan
TAP8801
KOB TRETRA Praha
18:09
+ 4:30
58.
Besta Lukás
KNC8101
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
18:17
+ 4:38
59.
Ramba Jirí
DKP8606
Oddíl OB Kotlářka
18:43
+ 5:04
60.
Kolár Tomás
SLA7103
SKOB Slaný
18:48
+ 5:09
61.
Pavlík Libor
LIT7605
KOB Chemopetrol Litvínov
18:54
+ 5:15
62.
Janas Petr
XBM7103
Pell`s MTBO team
18:57
+ 5:18
63.
Buzek Martin
PGP8401
SK Praga
19:19
+ 5:40
64.
Hrouda Martin
FSP7612
VŠTJ Stavební fakulta Praha
19:21
+ 5:42
64.
Simsa Jaromír
MFP7100
VŠSK MFF UK Praha
19:21
+ 5:42
66.
Uher Petr
VSP5001
USK Praha
19:25
+ 5:46
67.
Vondra Jirí
FSP7600
VŠTJ Stavební fakulta Praha
19:27
+ 5:48
68.
Vanek Petr
ZBP7302
SK Zbraslav OOB
19:39
+ 6:00
69.
Janecek Jura
EKP6701
VŠTJ Ekonom Praha
20:03
+ 6:24
70.
Lzícar Martin
DOB8803
KOB Dobruška
20:06
+ 6:27
71.
Gregoriades Zdenek
MKP5400
SK Meteor Kačerov Praha
20:12
+ 6:33
72.
Benc Jirí
TAP8002
KOB TRETRA Praha
20:37
+ 6:58
73.
Peterka Frantisek
TJP4900
OOB TJ Sokol Troja
20:59
+ 7:20
74.
Forst Libor
MFP6301
VŠSK MFF UK Praha
21:28
+ 7:49
75.
Tomascin Jaroslav
MKP5800
SK Meteor Kačerov Praha
21:40
+ 8:01
76.
Pelant Michal
NER
22:05
+ 8:26
77.
Koc Zdenek
MKP4700
SK Meteor Kačerov Praha
23:04
+ 9:25
78.
Precek Zdenek
SCP5200
OK Sparta Praha
23:12
+ 9:33
Basus Petr
SCP7400
OK Sparta Praha
DISK
H35
2.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rakovec Michal
SCP6901
OK Sparta Praha
12:50
2.
Semelík Petr
DKL6901
KOB Kladno
13:13
+ 0:23
3.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
13:34
+ 0:44
4.
Vins Pavel
DKL6900
KOB Kladno
13:42
+ 0:52
5.
Kalousek Jirí
DKP6901
Oddíl OB Kotlářka
13:52
+ 1:02
6.
Procházka Antonín
DCE5500
KOB Dobřichovice
13:54
+ 1:04
7.
Vítecek Jan
DKP7201
Oddíl OB Kotlářka
14:18
+ 1:28
8.
Siegl Roman
MFP6700
VŠSK MFF UK Praha
14:27
+ 1:37
9.
Vlácil Daniel
JPV7307
SK Prostějov
14:29
+ 1:39
10.
Straka Lukás
SLA7002
SKOB Slaný
15:09
+ 2:19
11.
Uhlír Patrik
LBE7000
TJ Lokomotiva Beroun
16:32
+ 3:42
12.
Rohlícek Jan
MFP7101
VŠSK MFF UK Praha
17:10
+ 4:20
13.
Lejbl Ladislav
LBE6900
TJ Lokomotiva Beroun
17:16
+ 4:26
14.
Pavlu Jaroslav
DCE6100
KOB Dobřichovice
17:23
+ 4:33
15.
JUN Drahomír
KNC5501
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
18:17
+ 5:27
16.
Zábransky Lubos
SLA7400
SKOB Slaný
19:05
+ 6:15
17.
Halír Radim
MFP7000
VŠSK MFF UK Praha
19:08
+ 6:18
18.
Pohnán Radek
KNC7002
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
19:13
+ 6:23
19.
Sedlácek Jaroslav
ROZ6801
OK Roztoky
20:12
+ 7:22
20.
Vít David
DKP7200
Oddíl OB Kotlářka
20:15
+ 7:25
21.
Jerábek Petr
BOR7105
OK Jiskra Nový Bor
22:41
+ 9:51
22.
Geisler Michal
DKL7500
KOB Kladno
22:52
+ 10:02
H45
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vydra Ivan
PEN6600
OK RECO Sport
11:05
2.
Slavík Viktor
PGP6300
SK Praga
11:22
+ 0:17
3.
Veljacik Pavel
SCP6200
OK Sparta Praha
11:43
+ 0:38
4.
Reichl Michal
MKP6402
SK Meteor Kačerov Praha
11:56
+ 0:51
5.
Pribík Jan
PGP6301
SK Praga
12:23
+ 1:18
6.
Horky Milan
VIP6101
SK VIPrahlo
12:26
+ 1:21
7.
Kopecny Mojmír
TAP6402
KOB TRETRA Praha
12:31
+ 1:26
8.
Kozina Petr
PGP6000
SK Praga
12:32
+ 1:27
9.
Visna Petr
DKP6602
Oddíl OB Kotlářka
12:41
+ 1:36
10.
Fanta Miroslav
EKP5800
VŠTJ Ekonom Praha
12:53
+ 1:48
11.
Hosek Ladislav
SCP6001
OK Sparta Praha
13:04
+ 1:59
12.
Sváb Jan
VSP5801
USK Praha
13:25
+ 2:20
13.
Buriánek Jaromír
SCP4700
OK Sparta Praha
13:40
+ 2:35
14.
Kettner Pavel
HCE5900
TJ Sokol Hostivice
14:16
+ 3:11
15.
Benes Jan
DKL6600
KOB Kladno
14:25
+ 3:20
16.
Vrabec Martin
SCP6100
OK Sparta Praha
14:32
+ 3:27
17.
Sebek Martin
SCP6700
OK Sparta Praha
14:38
+ 3:33
18.
Sanna Roberto
DKP6703
Oddíl OB Kotlářka
14:45
+ 3:40
19.
Fiala Zdenek
TAP5501
KOB TRETRA Praha
15:09
+ 4:04
20.
Malec Jaroslav
SLA6200
SKOB Slaný
15:34
+ 4:29
21.
Hájek Tomás
ZVO6401
OB SK Zvole
15:54
+ 4:49
22.
Malec Jaromír
ROU6203
SKOB Roudnice nad Labem
16:11
+ 5:06
23.
Bazika Miroslav
TJP6401
OOB TJ Sokol Troja
16:15
+ 5:10
24.
Strejc Jaroslav
ZVO6101
OB SK Zvole
16:32
+ 5:27
25.
Malacka Milan
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
16:34
+ 5:29
26.
Grivalsky Michal
PGP5900
SK Praga
16:43
+ 5:38
27.
Tousek Miloslav
MKP5000
SK Meteor Kačerov Praha
16:44
+ 5:39
H55
1.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
John Vladimír
OLP5502
PSK Olymp Praha
9:53
2.
Sámal Václav
PGP5601
SK Praga
10:35
+ 0:42
3.
Jelínek Martin
PGP5103
SK Praga
10:47
+ 0:54
4.
Cedrych Karel
TJP5500
OOB TJ Sokol Troja
11:19
+ 1:26
5.
Cadil Jan
FSP4300
VŠTJ Stavební fakulta Praha
11:44
+ 1:51
6.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
12:33
+ 2:40
7.
Knotek Kamil
OLP5701
PSK Olymp Praha
12:58
+ 3:05
8.
Koc Lumír
MKP5401
SK Meteor Kačerov Praha
13:43
+ 3:50
9.
Rysavy Vít
TJP4700
OOB TJ Sokol Troja
14:29
+ 4:36
10.
Hojny Oldrich
SCP5201
OK Sparta Praha
15:01
+ 5:08
11.
Bitter Jirí
KNC5201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
21:52
+ 11:59
Paukert Milan
TJP5000
OOB TJ Sokol Troja
DISK
H65
1.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
9:30
2.
Zábransky Emil
SLA4200
SKOB Slaný
9:57
+ 0:27
3.
Attl Vladimír
PGP3800
SK Praga
10:22
+ 0:52
4.
Nosál Stanislav
LBE4600
TJ Lokomotiva Beroun
10:31
+ 1:01
5.
Paul Josef
DCE4401
KOB Dobřichovice
10:51
+ 1:21
6.
Lebduska Petr
ROU4702
SKOB Roudnice nad Labem
11:23
+ 1:53
7.
Dohnal Josef
VSP4300
USK Praha
11:52
+ 2:22
8.
Duda Frantisek
KPY4600
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36
+ 3:06
9.
Serák Zdenek
MKP4200
SK Meteor Kačerov Praha
15:50
+ 6:20
10.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
16:07
+ 6:37
11.
Durcat Jozef
DKP3800
Oddíl OB Kotlářka
16:44
+ 7:14
12.
Sruta Pavel
PGP3802
SK Praga
17:07
+ 7:37
H75
1.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hanák Milan
FSP3400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
13:40
Pan Neznámy
KNC
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
DISK
HDR
0.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Visna Johan
NER
6:12
2.
Jíra Filip
ROZ0500
OK Roztoky
6:22
+ 0:10
3.
Jezek Frantisek
SLA0501
SKOB Slaný
6:27
+ 0:15
4.
Hynek Jonás
NER
6:53
+ 0:41
5.
Vlácilová Barbora
JPV0456
SK Prostějov
8:16
+ 2:04
6.
Wdówka Jan Antonín
KAM0205
SK Kamenice
8:38
+ 2:26
7.
Rozek Vojtech
MFP0501
VŠSK MFF UK Praha
8:44
+ 2:32
8.
Cincibusová Lenka
FSP0450
VŠTJ Stavební fakulta Praha
9:06
+ 2:54
9.
Eliásová Magdalena
TAP
KOB TRETRA Praha
9:29
+ 3:17
10.
Tichy Hubert a Ondrej
NER
9:32
+ 3:20
11.
Wdówková Ellen Sofie
KAM0352
SK Kamenice
9:40
+ 3:28
12.
Jirkovská Magdaléna
SLA0550
SKOB Slaný
9:41
+ 3:29
13.
Navrátilová Alzbeta
NER
9:49
+ 3:37
14.
Pricl Martin
SLA
SKOB Slaný
10:20
+ 4:08
15.
Jandera Krystof
PGP0700
SK Praga
10:24
+ 4:12
16.
Cechová Klára
SLA0552
SKOB Slaný
10:25
+ 4:13
17.
Matousek Petr
NER
10:50
+ 4:38
18.
Marhold Václav
ZVO0501
OB SK Zvole
11:03
+ 4:51
19.
Jiras Jan
DOR
11:30
+ 5:18
19.
Pícl Frantisek
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
11:30
+ 5:18
21.
Jiras Antonín
DOR
11:36
+ 5:24
22.
Hejsková Magdalena
KAM
SK Kamenice
11:44
+ 5:32
23.
Pavlík Matej
LIT0401
KOB Chemopetrol Litvínov
11:47
+ 5:35
24.
Kucera Teodor
DOR
12:04
+ 5:52
25.
Jirkovsky Jan
SLA0500
SKOB Slaný
12:10
+ 5:58
26.
Vlasaná Karolína
DOR
12:30
+ 6:18
27.
Jan a Marie Bohatí
UVP
Slovan Praha
12:32
+ 6:20
28.
Eva Martynková
TAP
KOB TRETRA Praha
13:02
+ 6:50
29.
Kohout Vojtech
NER
13:07
+ 6:55
30.
Amálka Hulková
MFP0899
VŠSK MFF UK Praha
13:28
+ 7:16
31.
Baldriánová Eva
VSP0751
USK Praha
13:36
+ 7:24
32.
Kucerová Jana
SLP0850
OOB Slavia Praha
13:50
+ 7:38
33.
Sedlácek Patrik
ROZ0800
OK Roztoky
14:02
+ 7:50
34.
Kalous Tomás
EKP
VŠTJ Ekonom Praha
14:34
+ 8:22
35.
Svátková Jana
SLP0250
OOB Slavia Praha
14:35
+ 8:23
36.
Blahová Karolína
KAM
SK Kamenice
14:49
+ 8:37
37.
Kalousová Jolana
EKP
VŠTJ Ekonom Praha
15:04
+ 8:52
38.
Ondrejícková Tereza
NER
15:07
+ 8:55
39.
Kovár Krystof
VSP0403
USK Praha
15:30
+ 9:18
40.
Kubant Krystof
NER
15:39
+ 9:27
41.
Uhlírová Marie Milada
LBE0950
TJ Lokomotiva Beroun
16:02
+ 9:50
42.
Zemková Pavlína
SLA0551
SKOB Slaný
16:15
+ 10:03
43.
Tesar Jakub
SLP0100
OOB Slavia Praha
16:38
+ 10:26
44.
Jedlicková Josefína
VSP0651
USK Praha
16:59
+ 10:47
44.
Jedlicka Ales
VSP0800
USK Praha
16:59
+ 10:47
46.
Král Samuel
CTB0801
SK OB Chotěboř
17:40
+ 11:28
47.
Kovár Matej
VSP0900
USK Praha
18:49
+ 12:37
48.
Král Adam
CTB0501
SK OB Chotěboř
18:53
+ 12:41
49.
Pohnán Matyás
NER
20:03
+ 13:51
50.
Klvacová Ema
DOR0450
20:54
+ 14:42
51.
Nedbalová Klára
MFP0850
VŠSK MFF UK Praha
22:03
+ 15:51
52.
Tomesová Evelína
NER
22:46
+ 16:34
53.
Forst Albert
MFP0901
VŠSK MFF UK Praha
29:33
+ 23:21
54.
Straková Denisa
SLA0750
SKOB Slaný
31:35
+ 25:23
55.
Kalinová Ella
EKP0961
VŠTJ Ekonom Praha
33:34
+ 27:22
Vávra Dominik
DOR0504
DISK
Picl Daniel
DVP0401
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
DISK
Skáchovi Viky a Zuzi
KAM
SK Kamenice
DISK
Prusa Jakub
OLP
PSK Olymp Praha
DISK
Prusa Jan
OLP
PSK Olymp Praha
DISK
P
1.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pracková Zita
NER
13:33
2.
Pospíchal Adam
NER
16:02
+ 2:29
3.
Sinovská Kristina
ROU93
SKOB Roudnice nad Labem
16:29
+ 2:56
4.
Dastych Petr
PEN0000
OK RECO Sport
18:02
+ 4:29
5.
Prusa Ondrej
OLP
PSK Olymp Praha
18:59
+ 5:26
6.
Rónai Katalin
DKP5151
Oddíl OB Kotlářka
21:54
+ 8:21
7.
Ondrejícková Iveta
NER
21:55
+ 8:22
8.
Eda Jitka Kapounová Karel
NER
24:05
+ 10:32
9.
Kejmarová Iveta
NER
24:26
+ 10:53
10.
Samohyl Richard
PGP2800
SK Praga
25:53
+ 12:20
11.
Pelantová Jana
NER
26:09
+ 12:36
12.
Funková Petra
NER
39:39
+ 26:06
13.
Nemecková Jarmila
OKP6650
SK OK 24 Praha
46:15
+ 32:42
Prusová Dana
OLP
PSK Olymp Praha
DISK
Nentvichová Romana
DOR
DISK
T
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dolezal Tomás
NER
13:09
2.
Rancáková Barbora
NER
13:38
+ 0:29
3.
Ondrejcek Jirí
ODV7000
TJ AERO Odolena Voda
14:35
+ 1:26
4.
Sevcik Alfred
NER
15:05
+ 1:56
5.
Krejcíková Katerina
NER
15:10
+ 2:01
6.
Navrátil Ctirad
NER
15:33
+ 2:24
7.
Zárybnická Lucie
NER
16:11
+ 3:02
8.
Kucera Pavel
DOR
16:18
+ 3:09
9.
Nová Jana
DOR7150
17:00
+ 3:51
10.
Tichá Dagmar
NER
20:20
+ 7:11
11.
Sedlácek Krystof
ROZ
OK Roztoky
22:09
+ 9:00
12.
Kucerová Bára
DOR
22:34
+ 9:25
13.
Prásková Katerina
NER
22:57
+ 9:48
14.
Nentvich Lubomír
DOR
23:13
+ 10:04
15.
Jílková Radka
ZBP
SK Zbraslav OOB
28:10
+ 15:01
16.
Handlícková Jana
NER
63:22
+ 50:13
Korcák Marián
HAV6508
SKOB Baník Havířov
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz