Kód závodu
120331016
Název
Oblastní žebříček
Datum
31.03.2012
Zařazení do soutěžíJŽM jaro, JŽM léto, JŽD, JPDŽ, JPDV, HSH ranking
Místo konáníMaxičky u Děčína
Použitá mapaPodmokelský revír, 1:10 000
PořadatelLDC - KOB Děčín
Ředitel závoduJiří Duben
Hlavní rozhodčíMartin Horák
Stavitel tratíIgor Gálus
JURYPetr Karvánek, Jiří Martan, Josef Štrojsa
Kategorie
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P3     P5    

D10
1.74 km, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Linková Lucie 221 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 25:18
2. Martanová Elin 248 VLI Slavia Liberec orienteering 32:45 + 7:27
Reisingerová Eliška 53 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Heinemann Wenke G22 G22 SV Robotron Dresden DISK
D10L
2.65 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Podrábská Bětuška 249 VLI Slavia Liberec orienteering 25:05
2. Horáková Kateřina LDC LDC KOB Děčín 26:01 + 0:56
3. Podrábská Maruška 247 VLI Slavia Liberec orienteering 26:08 + 1:03
D12
1.81 km, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Matějková Zuzana 131 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:02
2. Dolejší Kateřina 173 STB TJ Stadion Nový Bor 21:38 + 2:36
3. Lejsková Barbora 203 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:55 + 3:53
4. Pavlová Martina 130 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:32 + 5:30
5. Riby Rose 128 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:24 + 10:22
Šmolová Adéla 60 DOK OK Doksy DISK
D14
2.41 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Doubková Petra 270 VLI Slavia Liberec orienteering 23:45
2. Nováková Lucie 47 BOR OK Jiskra Nový Bor 24:42 + 0:57
3. Kohoutová Barbora 45 BOR OK Jiskra Nový Bor 25:38 + 1:53
4. Krausová Hana 126 LLI TJ Loko Liberec 26:32 + 2:47
5. Sokolářová Šárka 245 TUV SOK TJ Turnov 27:48 + 4:03
6. Janoušková Lucie 51 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:26 + 5:41
7. Thořová Markéta 246 TUV SOK TJ Turnov 29:38 + 5:53
8. Jeřábková Ema 52 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:40 + 6:55
9. Žejdlíková Karolína 163 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:31 + 11:46
10. Nejezchlebová Martina 241 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 35:40 + 11:55
11. Julia Hänchen 273 G37 G37 ESV Lok Bad Schandau 42:55 + 19:10
12. Holečková Edita LDC LDC KOB Děčín 51:19 + 27:34
D16
3.44 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kameníková Andrea 42 BOR OK Jiskra Nový Bor 33:58
2. Linková Alena 239 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 40:02 + 6:04
3. Nejezchlebová Barbora 240 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 42:35 + 8:37
D18
5.05 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Štičková Anna TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 44:17
2. Hoidekrová Lucie 119 LLI TJ Loko Liberec 56:32 + 12:15
3. Lejsková Martina 217 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:46 + 23:29
4. Gotvaldová Dominika 41 BOR OK Jiskra Nový Bor 74:41 + 30:24
Charousková Lucie 64 DOK OK Doksy DISK
D20
6.41 km, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Linková Kateřina 197 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 109:49
D21K
4.42 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kovářová Lenka 161 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:59
2. Pachnerová Dominika 79 CHA OK Chrastava 47:20 + 3:21
3. Hyxová Radka 264 VLI Slavia Liberec orienteering 48:17 + 4:18
4. Žitná Jana 170 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 48:18 + 4:19
5. Geševa Radka 182 STB TJ Stadion Nový Bor 49:20 + 5:21
6. Posseltová Tereza 215 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 50:25 + 6:26
7. Kalenská Lenka 195 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 51:05 + 7:06
8. Kovářová Julie 157 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:26 + 8:27
9. Kovářová Josefa 155 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:36 + 9:37
10. Šípová Jana 72 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:43 + 12:44
11. Neradová Eva 98 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 58:04 + 14:05
12. Kameníková Kateřina 34 BOR OK Jiskra Nový Bor 62:16 + 18:17
13. Kučerová Jana 263 VLI Slavia Liberec orienteering 66:46 + 22:47
14. Kučerková Romana 181 STB TJ Stadion Nový Bor 67:03 + 23:04
15. Jeřábková Tereza 33 BOR OK Jiskra Nový Bor 89:48 + 45:49
D21L
7.66 km, 21 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Heinemann Anne G22 G22 SV Robotron Dresden 68:47
2. Kašková Kateřina 81 CHA OK Chrastava 76:04 + 7:17
3. Hrobařová Lenka 1 ASU Magnus Orienteering 78:19 + 9:32
4. Volfová Julie 265 VLI Slavia Liberec orienteering 79:40 + 10:53
5. Hradecká Petra 275 DOK OK Doksy 80:06 + 11:19
6. Bernášková Petra 183 STB TJ Stadion Nový Bor 82:16 + 13:29
7. Henychová Zuzana 258 VLI Slavia Liberec orienteering 83:44 + 14:57
8. Krpatová Klára 216 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 95:42 + 26:55
9. Ehlerová Jana 266 VLI Slavia Liberec orienteering 112:21 + 43:34
D35
5.50 km, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Podrábská Marie 261 VLI Slavia Liberec orienteering 58:15
2. Švábková Šárka 231 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 65:59 + 7:44
3. Linková Iva 232 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 68:16 + 10:01
4. Koucká Ivana 68 EKP VŠTJ Ekonom Praha 77:31 + 19:16
5. Žemlová Eva 168 SCP OK Sparta Praha 87:00 + 28:45
Linková Alena 194 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n DISK
D40
5.24 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Matějková Martina 151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:54
2. Zuzánková Růžena 208 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:16 + 0:22
3. Fürstová Kateřina 116 LLI TJ Loko Liberec 75:45 + 8:51
4. Reisingerová Martina 57 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 95:30 + 28:36
D45
4.75 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Abelová Ivana 179 STB TJ Stadion Nový Bor 57:03
2. Pávková Jana 27 BOR OK Jiskra Nový Bor 63:48 + 6:45
3. Ansorge Silke G22 G22 SV Robotron Dresden 67:45 + 10:42
4. Heike Leideck 276 G30 G30 USV TU Dresden 73:33 + 16:30
5. Kovářová Alena 145 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:14 + 25:11
6. Večeřová Ivana 209 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 97:19 + 40:16
D50
4.36 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šípová Soňa 21 BOR OK Jiskra Nový Bor 53:05
2. Jedličková Zdena 23 BOR OK Jiskra Nový Bor 60:04 + 6:59
3. Bradnová Věra 77 CHA OK Chrastava 62:34 + 9:29
4. Konopáčová Jana 228 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 91:50 + 38:45
5. Kubátová Ivana 22 BOR OK Jiskra Nový Bor 97:52 + 44:47
6. Kapounová Jitka 62 DOK OK Doksy 99:00 + 45:55
D55
4.16 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Neradová Alena 92 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 61:00
2. Klímová Jitka 91 KAS KOB Kamenický Šenov 86:18 + 25:18
3. Matoušková Marie 101 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 86:52 + 25:52
4. Šumberová Zuzana 256 VLI Slavia Liberec orienteering 87:27 + 26:27
5. Vilimovská Miroslava 61 DOK OK Doksy 92:07 + 31:07
6. Hejtmánková Alena 199 TAP KOB TRETRA Praha 111:41 + 50:41
D60
3.42 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Karmazínová Ivana 253 VLI Slavia Liberec orienteering 54:10
2. Ender Irina 277 G38 G38 Turbine Zittau 61:16 + 7:06
3. Pachnerová Jaroslava 254 VLI Slavia Liberec orienteering 61:39 + 7:29
4. Kubíková Helena 110 LLI TJ Loko Liberec 61:46 + 7:36
5. Nedvídková Jitka 55 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 90:47 + 36:37
D65
3.37 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krausová Marie 107 LLI TJ Loko Liberec 53:56
2. Štrojsová Jaroslava 88 KAS KOB Kamenický Šenov 63:06 + 9:10
3. Nejezchlebová Věra 89 KAS KOB Kamenický Šenov 65:52 + 11:56
4. Šlézrová Eva 224 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 78:14 + 24:18
5. Langrová Marie 13 BOR OK Jiskra Nový Bor 82:49 + 28:53
6. Folprechtová Marie 222 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 94:51 + 40:55
7. Haufe Heiderose 278 G38 G38 Turbine Zittau 102:46 + 48:50
H10
1.81 km, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Florian Hänchen 279 G37 G37 ESV Lok Bad Schandau 22:22
H10L
2.65 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Riby Thomas 133 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:19
2. Urbanczyk Petr 132 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:36 + 3:17
3. Burgr Honza 104 LLI TJ Loko Liberec 30:35 + 4:16
Clark Oskar William 129 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H12
2.41 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Melichar Petr 102 LLI TJ Loko Liberec 24:05
2. Kubec Jan 4 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 10:42
3. Synek Antonín 58 DOK OK Doksy 38:06 + 14:01
4. Heinemann Goran G22 G22 SV Robotron Dresden 38:25 + 14:20
5. Vávra Pavel 5 BOR OK Jiskra Nový Bor 41:42 + 17:37
6. Šilar Adam 172 STB TJ Stadion Nový Bor 52:55 + 28:50
7. Šmol David 59 DOK OK Doksy 61:27 + 37:22
H14
3.44 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Matějka Lukáš 162 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:19
2. Mareš Vít 2 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:39 + 5:20
3. Melichar Vojtěch 124 LLI TJ Loko Liberec 30:49 + 5:30
4. Ullrich Jakub 48 BOR OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 5:51
5. Ludvík Matyáš 185 STB TJ Stadion Nový Bor 34:53 + 9:34
6. Kašpar Ludvík 44 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:11 + 11:52
7. Thoř Tomáš 244 TUV SOK TJ Turnov 37:16 + 11:57
8. Plachý Jan 187 STB TJ Stadion Nový Bor 46:23 + 21:04
9. Karatsiolis Kryštof 280 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 49:35 + 24:16
10. Horák Jan LDC LDC KOB Děčín 55:55 + 30:36
11. Birnbaum Adam 43 BOR OK Jiskra Nový Bor 59:35 + 34:16
Pácl Lukáš 186 STB TJ Stadion Nový Bor DISK
H16
5.05 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Koštejn Vít 66 DOK OK Doksy 51:17
2. Bohmer Arne G22 G22 SV Robotron Dresden 59:03 + 7:46
3. Hradecký Jaroslav 65 DOK OK Doksy 75:42 + 24:25
4. Labský Jan 120 LLI TJ Loko Liberec 82:50 + 31:33
5. Hlubuček Tomáš 84 CHA OK Chrastava 86:12 + 34:55
6. Procházka Dan 123 LLI TJ Loko Liberec 87:11 + 35:54
7. Kraus Jakub 122 LLI TJ Loko Liberec 88:59 + 37:42
H18
6.41 km, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nejman Stanislav 83 CHA OK Chrastava 63:02
2. Posselt Martin 218 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 68:22 + 5:20
3. Rybář Leon 269 VLI Slavia Liberec orienteering 82:27 + 19:25
4. Hulha Lukáš 159 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:56 + 19:54
5. Hájek Vojtěch 219 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 83:20 + 20:18
6. Linka Michael 198 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 99:15 + 36:13
7. Špetlík Martin 220 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 116:42 + 53:40
H21K
5.87 km, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dittmann Robert G16 G16 SSV Planeta Radebeul 46:25
2. Fürst Matouš 121 LLI TJ Loko Liberec 47:17 + 0:52
3. Macek Jiří 97 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 54:15 + 7:50
4. Kučera Jindřich 160 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:01 + 8:36
5. Škara Vojtěch 158 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:31 + 11:06
6. Manfred Hickethier 282 G16 G16 SSV Planeta Radebeul 57:34 + 11:09
7. Koucký Roman 67 EKP VŠTJ Ekonom Praha 57:37 + 11:12
8. Karmazín Petr 252 VLI Slavia Liberec orienteering 58:31 + 12:06
9. Kučerka Jan 93 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 59:46 + 13:21
10. Nerad Jaroslav 99 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 59:51 + 13:26
11. Eiselt Jan 156 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:57 + 14:32
12. Beránek Petr 30 BOR OK Jiskra Nový Bor 61:44 + 15:19
13. Škoda Přemek 255 VLI Slavia Liberec orienteering 62:10 + 15:45
14. Vančura Martin 213 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 64:53 + 18:28
15. Pavlík Bronislav 94 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 66:21 + 19:56
16. Loos Arnošt 35 BOR OK Jiskra Nový Bor 69:25 + 23:00
17. Stránský Michal 37 BOR OK Jiskra Nový Bor 70:15 + 23:50
18. Kučerka David 95 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 70:48 + 24:23
19. Andrej Olunczek 283 G30 G30 USV TU Dresden 73:20 + 26:55
20. Kašpar Ludvík 271 ZAK SK Netopýr Zákupy 74:53 + 28:28
H21L
10.68 km, 29 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Mareš Martin 26 BOR OK Jiskra Nový Bor 68:40
2. Suslov Sergej 268 VLI Slavia Liberec orienteering 71:49 + 3:09
3. Kobr Tomáš 214 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 72:26 + 3:46
4. Škoda Jakub 267 VLI Slavia Liberec orienteering 72:34 + 3:54
5. Henych Petr 257 VLI Slavia Liberec orienteering 73:03 + 4:23
6. Jens Leibiger 285 G11 G11 Post SV Dresden 77:19 + 8:39
7. Martan Jiří 259 VLI Slavia Liberec orienteering 77:44 + 9:04
8. Pachner Pavel 262 VLI Slavia Liberec orienteering 80:07 + 11:27
9. Hyka Jan 236 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 80:50 + 12:10
11. Pavlovec Jan 40 BOR OK Jiskra Nový Bor 82:50 + 14:10
12. Čech Jan 71 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:32 + 14:52
13. Hostaš Petr 235 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 83:44 + 15:04
14. Kadavý Petr 80 CHA OK Chrastava 83:49 + 15:09
15. Pávek Petr 38 BOR OK Jiskra Nový Bor 95:11 + 26:31
16. Lomič Šimon 39 BOR OK Jiskra Nový Bor 101:53 + 33:13
17. Michael Könemann 284 G37 G37 ESV Lok Bad Schandau 115:50 + 47:10
18. Hejtmánek Martin 202 TAP KOB TRETRA Praha 127:06 + 58:26
19. Hromádka Miroslav 193 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 129:08 + 60:28
20. Danilo Hänchen 286 G37 G37 ESV Lok Bad Schandau 137:56 + 69:16
Peterka Vojtěch 118 LLI TJ Loko Liberec DISK
H35
8.20 km, 25 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Heinemann Bjorn G22 G22 SV Robotron Dresden 64:52
2. Žemla Tomáš 167 SCP OK Sparta Praha 77:22 + 12:30
3. Karvánek Petr 28 BOR OK Jiskra Nový Bor 85:31 + 20:39
4. Žitný Tomáš 169 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 86:36 + 21:44
5. Kučera Martin 146 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 94:35 + 29:43
6. Rubáček Jan 260 VLI Slavia Liberec orienteering 103:42 + 38:50
H40
6.41 km, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bílý Petr 149 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:22
2. Žejdlík Michal 152 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:14 + 1:52
3. Kraus Milan 70 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:05 + 6:43
4. Mička Jan 153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:48 + 8:26
5. Pavel Petr 150 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:07 + 8:45
6. Fürst Aleš 114 LLI TJ Loko Liberec 71:11 + 10:49
8. Linka Vladislav 192 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 79:11 + 18:49
9. Posselt Martin 211 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 79:43 + 19:21
10. Ženíšek Jan 191 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 88:01 + 27:39
11. Nosek Petr 56 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:09 + 31:47
12. Koštejn Pavel 63 DOK OK Doksy 93:57 + 33:35
H45
5.50 km, 22 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vydra Ivan PEN OK RECO SPORT 50:16
2. Hagen Nieke 288 G30 G30 USV TU Dresden 51:41 + 1:25
3. Hostaš Petr 210 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 54:15 + 3:59
4. Kubec Pavel 177 STB TJ Stadion Nový Bor 56:39 + 6:23
5. Doležal Miloš 29 BOR OK Jiskra Nový Bor 58:28 + 8:12
6. Bruner Luboš 147 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:37 + 9:21
7. Fiala Zdeněk TAP KOB TRETRA Praha 63:38 + 13:22
8. Kovář Karel 144 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:19 + 14:03
9. Hejtmánek Vladimír 201 TAP KOB TRETRA Praha 66:35 + 16:19
10. Doškář Boris 25 BOR OK Jiskra Nový Bor 74:49 + 24:33
11. Kovář Boris 148 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:15 + 33:59
H50
5.24 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dikoš Pavel 20 BOR OK Jiskra Nový Bor 46:19
2. Sucharda Jiří 86 JEN OB Jenišovice 49:27 + 3:08
3. Průcha Miloslav 18 BOR OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 5:35
4. Provazník Jiří 227 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 52:13 + 5:54
5. Eiselt Miloš 141 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:06 + 10:47
6. Konopáč Jiří 229 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 58:03 + 11:44
7. Hoidekr Pavel 112 LLI TJ Loko Liberec 60:14 + 13:55
8. Pávek Miloš 19 BOR OK Jiskra Nový Bor 64:09 + 17:50
9. Hulha Karel 143 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:07 + 46:48
10. Swoboda Petr 142 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:09 + 59:50
H55
4.75 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kaška Rudolf 76 CHA OK Chrastava 49:35
2. Kadavý Zdeněk 74 CHA OK Chrastava 55:46 + 6:11
3. Jedlička Miroslav 85 JEN OB Jenišovice 91:22 + 41:47
4. Nový Jiří 78 CHA OK Chrastava 99:29 + 49:54
Hudský Vlastimil 226 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov DISK
H60
4.36 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bartkowiak Edward 292 XXP XXP Poland 43:54
2. Jakubec Jindřich 225 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 44:40 + 0:46
3. Helmut Conrad 290 G30 G30 USV TU Dresden 44:49 + 0:55
4. Lukavec Miloslav 205 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:07 + 4:13
5. Barták Jiří 75 CHA OK Chrastava 49:08 + 5:14
6. Babický Tomáš 54 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:19 + 6:25
7. Hláváč Jaroslav SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 52:12 + 8:18
8. Ender Volker 291 G38 G38 Turbine Zittau 57:20 + 13:26
9. Dubský Josef 190 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 69:53 + 25:59
Pospíšil Jiří 243 TUV SOK TJ Turnov DISK
H65
4.16 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Smetana Radim 73 CHA OK Chrastava 54:38
2. Kraus Jan 108 LLI TJ Loko Liberec 60:38 + 6:00
3. Zakouřil Václav 242 TUV SOK TJ Turnov 66:53 + 12:15
4. Folprecht Eduard 223 TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 71:29 + 16:51
5. Rainer Müller 293 G30 G30 USV TU Dresden 71:36 + 16:58
6. Nejezchleba Jiří 90 KAS KOB Kamenický Šenov 72:20 + 17:42
7. Lukáš Zdeněk 109 LLI TJ Loko Liberec 82:23 + 27:45
8. Matoušek Luboš 100 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 100:57 + 46:19
H70
3.42 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Novotný Frantiček USK USK Slavie Ústí n.L 46:08
2. Heineman Rolf G22 G22 SV Robotron Dresden 54:49 + 8:41
3. Mašek Pavel 12 BOR OK Jiskra Nový Bor 56:49 + 10:41
4. Křtěnský Jaroslav 10 BOR OK Jiskra Nový Bor 58:00 + 11:52
5. Štrojsa Josef 87 KAS KOB Kamenický Šenov 59:24 + 13:16
6. Beránek Miroslav 14 BOR OK Jiskra Nový Bor 65:22 + 19:14
7. Langr Jan 11 BOR OK Jiskra Nový Bor 67:50 + 21:42
8. Haufe Horst 294 G38 G38 Turbine Zittau 114:41 + 68:33
HDR
2.65 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Peterka Jakub 106 LLI TJ Loko Liberec 18:08
2. Martanová Lea 250 VLI Slavia Liberec orienteering 23:40 + 5:32
3. Husákovi Zděnda a Ondra 295 XXX XXX NER 23:42 + 5:34
4. Podrábský Ctiborek 251 VLI Slavia Liberec orienteering 27:43 + 9:35
5. Riby Philip 140 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:33 + 10:25
6. Žejdlíková Eliška 135 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:06 + 11:58
7. Šašek Jan 134 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:46 + 12:38
8. Šimek Vojtěch 138 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:15 + 15:07
9. Klášterková Ela 139 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:00 + 24:52
10. Gešev Martínek 171 STB TJ Stadion Nový Bor 56:40 + 38:32
Janoušek Slávek 8 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
P3
3.10 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Voborníková Tereza EKONOM PRAHA OUTDOOR 57:48
2. Dolejší Miloš 178 STB TJ Stadion Nový Bor 61:36 + 3:48
3. Kunc Martin XXX XXX NER 63:16 + 5:28
4. Rejzková Marcela XXX XXX NER 101:39 + 43:51
5. Domašinská Renata XXX XXX NER 101:40 + 43:52
Žemla Matěj 164 SCP OK Sparta Praha DISK
P5
5.40 km, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kolman Jan 300 XXX XXX NER 64:24
2. Burda Michal 296 XXX XXX NER 65:27 + 1:03
3. Hatlapatka Jiří 299 XXX XXX NER 90:03 + 25:39
4. Melichar Jaromír 113 LLI TJ Loko Liberec 90:07 + 25:43
5. Libich Martin 297 XXX XXX NER 94:22 + 29:58
6. Mocker František XXX XXX NER 103:55 + 39:31
7. Kolznechtova Veronika XXX XXX NER 114:27 + 50:03
8. Vedral Vladimír 298 XXX XXX NER 117:43 + 53:19
9. Urban Jan 272 ZAK SK Netopýr Zákupy 118:05 + 53:41
10. Ajchlerová Denisa 301 XXX XXX NER 129:09 + 64:45