Kód závodu
120421041
Název
Oblastní žebříček
Datum
21.04.2012
Zařazení do soutěžíOblastní žebříček
Místo konání
Použitá mapaKozina
PořadatelMAS - KČT Aš
Ředitel závoduJindřich Kovář
Hlavní rozhodčíVladimír Kovář
Stavitel tratíKarel Pilař
Kategorie
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     HDR    

D10
1.43 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 18:46
2. Kovářová Lucie MAS0350 KČT Aš 22:05 + 3:19
3. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 22:10 + 3:24
4. Dellingerová Anna NEJ0102 TJ Jiskra Nejdek 27:10 + 8:24
5. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 30:22 + 11:36
6. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 33:45 + 14:59
Kateřina Černá MLA0251 MLOK Mariánské Lázně DISK
D10L
1.86 km, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kadlecová Valentýna Yetti Vejp VEY 40:01
Sulková Veronika KČT Aš MAS DISK
Hegnerová Adéla OK Lokomot LPM DISK
D12
1.87 km, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 26:01
2. Nádeníčková Pavla NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 41:08 + 15:07
D14
2.41 km, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 29:11
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 32:57 + 3:46
3. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 35:21 + 6:10
4. Svobodová Simona MAS9852 KČT Aš 37:02 + 7:51
5. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 39:10 + 9:59
6. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 40:59 + 11:48
7. Papežová Kateřina SCH9853 TJ Skalka Cheb 41:59 + 12:48
8. Synková Tereza SCH9854 TJ Skalka Cheb 42:58 + 13:47
9. Šťastná Jana KČT Aš MAS 54:33 + 25:22
10. Svatková Charlota SCH9852 TJ Skalka Cheb 69:51 + 40:40
Kozelková Kateřina TJ Loko Ch LCV 97:15 + 68:04
D16
3.63 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 32:39
2. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 50:02 + 17:23
3. Vítková Markéta MAS9650 KČT Aš 73:22 + 40:43
4. Kučová Michaela SCH9751 TJ Skalka Cheb 81:58 + 49:19
D18
5.37 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 61:46
D21
6.27 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Honnerová KOS Slavia VPM 63:37
2. Beranová Barbora BOR9152 OK Jiskra Nový Bor 64:06 + 0:29
3. Škvorová Barbora KAM9150 SK Kamenice 68:18 + 4:41
4. Kovářová Jitka MAS7350 KČT Aš 80:11 + 16:34
5. Soukupová Petra SKV7851 TJ Slovan Karlovy Vary 100:46 + 37:09
6. Rambousková Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 102:40 + 39:03
7. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 117:33 + 53:56
Freyová Andrea NEJ8950 TJ Jiskra Nejdek DISK
D35
5.37 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Krausová Marcela LCV7351 TJ Loko Chomutov 64:53
2. Bínová Kateřina MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 69:24 + 4:31
3. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 72:14 + 7:21
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 77:28 + 12:35
5. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 154:49 + 89:56
Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek DISK
D45
4.10 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 47:37
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 51:53 + 4:16
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Loko Chomutov 56:05 + 8:28
4. Janečková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 57:07 + 9:30
5. Papežová Jindra SCH6551 TJ Skalka Cheb 60:55 + 13:18
6. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 63:33 + 15:56
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 64:14 + 16:37
8. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 73:10 + 25:33
9. Šmejkalová MLA6252 MLOK Mariánské Lázně 73:54 + 26:17
10. Kühnel Radka SE0001 Trollhatta TSOK 77:54 + 30:17
D55
3.63 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 61:38
2. Thämelt Uta DE0001 TU Dresden TUD 88:47 + 27:09
3. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 92:29 + 30:51
4. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Loko Chomutov 96:13 + 34:35
Tokárová Regina TJ Jiskra NEJ 99:02 + 37:24
H10
1.43 km, 6 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 39:23
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 102:59 + 63:36
H10L
1.86 km, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Samuel Svatek SCH0201 TJ Skalka Cheb 48:58
2. Kettner Matyáš BSO0302 KOB Baník Sokolov 75:19 + 26:21
Kašpar Lukáš OK Lokomot LPM DISK
H12
2.41 km, 8 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 57:24
2. Dellinger Mikuláš NEJ0001 TJ Jiskra Nejdek 64:12 + 6:48
3. Jahn Robin KČT Aš MAS 72:59 + 15:35
4. Svatek Daniel SCH0102 TJ Skalka Cheb 129:45 + 72:21
Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov DISK
Červenka Jiří MLOK Mariá MLA 52:08 +
H14
3.63 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 43:29
2. Lahučký Tomáš SCH9901 TJ Skalka Cheb 47:31 + 4:02
3. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 51:45 + 8:16
4. Stárek Martin SCH9801 TJ Skalka Cheb 85:54 + 42:25
Nedorostek Daniel SCH9805 TJ Skalka Cheb DISK
H16
5.37 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 43:03
2. Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 43:43 + 0:40
3. Vacek Jiří SKV9602 TJ Slovan Karlovy Vary 51:02 + 7:59
H18
8.15 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 79:50
2. Štros Jan SKV9501 TJ Slovan Karlovy Vary 85:02 + 5:12
H21
10.14 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 68:34
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 70:25 + 1:51
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 74:23 + 5:49
4. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 76:42 + 8:08
5. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 77:01 + 8:27
6. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:41 + 13:07
7. Lhoták Luboš MAS9301 KČT Aš 84:05 + 15:31
8. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 85:45 + 17:11
9. Škroch Michal MLA7705 MLOK Mariánské Lázně 88:45 + 20:11
10. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 90:31 + 21:57
11. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 91:59 + 23:25
12. Šlichal Milan KAM SK Kamenice 96:15 + 27:41
13. Šulc Marek MAS9300 KČT Aš 99:58 + 31:24
14. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 100:43 + 32:09
15. Papež Vojtěch SCH9301 TJ Skalka Cheb 125:37 + 57:03
Drozdek Martin Příchozí XXX DISK
Kovář Vladimír MAS7200 KČT Aš 88:50 + 20:16
H35
8.15 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice 60:07
2. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 87:30 + 27:23
3. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 89:11 + 29:04
4. Libor Černý MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 105:17 + 45:10
5. Kozelka Jan LCV7000 TJ Loko Chomutov 152:20 + 92:13
H45
6.27 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kööhler Hans SE0003 Trollhatta TSOK 70:30
2. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 78:52 + 8:22
3. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 79:49 + 9:19
4. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 83:41 + 13:11
5. Hannsmann Martin Příchozí XXX 84:10 + 13:40
6. Kettner Vladek BSO6400 KOB Baník Sokolov 85:19 + 14:49
7. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 88:42 + 18:12
8. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 102:28 + 31:58
9. Čech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 125:09 + 54:39
H55
4.10 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín team Kadaň 40:25
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 44:58 + 4:33
3. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 47:13 + 6:48
4. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 48:58 + 8:33
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Loko Chomutov 52:43 + 12:18
6. Janeček Eduard LPM5100 OK Lokomotiva Plzeň 57:56 + 17:31
7. Šorm Miroslav DKL5200 KOB Kladno 60:48 + 20:23
8. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:50 + 23:25
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 64:44 + 24:19
10. Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb 116:42 + 76:17
HDR
1.86 km, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jahn Adam KČT Aš MAS 23:16
2. Břetislav Milota MLA MLOK Mariánské Lázně 27:49 + 4:33
3. Jonáš Černý MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 34:55 + 11:39
4. Liďáková Petra TJ Skalka SCH 38:34 + 15:18
5. Honner Jaroušek VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:43 + 17:27
6. Kadlecová Tereza Yetti Vejp VEY 42:12 + 18:56
7. Gregor Ríša BSO0900 KOB Baník Sokolov 58:14 + 34:58
8. Halík Libor Příchozí XXX 61:12 + 37:56
9. Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš 62:17 + 39:01
10. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 67:18 + 44:02
11. Dovaly Jonáš Příchozí XXX 71:11 + 47:55
12. Dovaly Amálka Příchozí XXX 71:33 + 48:17
13. Churá Hana Příchozí XXX 71:49 + 48:33
14. Daňková Dominika OK Lokomot LPM 73:01 + 49:45