|
110115601 |
15.01.2011 |
Mistrovství ČR LOB klasická trať |
LOB |
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí |
ČR |
|
|
110116602 |
16.01.2011 |
Český pohár LOB |
LOB |
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí |
ČR |
|
|
110129603 |
29.01.2011 |
Český pohár LOB |
LOB |
LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
ČR |
|
|
110130604 |
30.01.2011 |
Český pohár LOB |
LOB |
LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
ČR |
|
|
110205902 |
05.02.2011 |
Krakonošův trek |
HROB |
VRCHLAB |
ČR |
|
|
110219605 |
19.02.2011 |
Mistrovství ČR LOB krátká trať |
LOB |
OSN+TBM |
ČR |
|
|
110219606 |
19.02.2011 |
Český pohár LOB - dvojice |
LOB |
OSN+TBM |
ČR |
|
|
110220610 |
20.02.2011 |
SKI Adventure |
LOB |
OSN+TBM |
ČR |
|
|
110226607 |
26.02.2011 |
Mistrovství ČR LOB sprint |
LOB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
ČR |
|
|
110226608 |
26.02.2011 |
Mistrovství ČR LOB štafety |
LOB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
ČR |
|
|
110227609 |
27.02.2011 |
Český pohár LOB |
LOB |
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. |
ČR |
|
|
110312001 |
12.03.2011 |
Jarní skály |
OB |
TUV - SOK TJ Turnov |
JE |
|
|
110319002 |
19.03.2011 |
Jarní pohár |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
|
|
110319903 |
19.03.2011 |
Brutus Extreme Orienteering |
HROB |
GEMMA |
ČR,P |
|
|
110320501 |
20.03.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
ČR |
|
|
110325003 |
25.03.2011 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha |
P |
|
|
110326004 |
26.03.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
|
|
110326005 |
26.03.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
|
|
110326006 |
26.03.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha |
P |
|
|
110326007 |
26.03.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
VIC - OB Vizovice |
VA |
|
|
110326008 |
26.03.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
VČ |
|
|
110326009 |
26.03.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
LPM - OK Lokomotiva Plzeň |
ZČ |
|
|
110327010 |
27.03.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LPM - OK Lokomotiva Plzeň |
ZČ |
|
|
110401011 |
01.04.2011 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
PTE - TJ Sokol Ptení |
HA |
|
|
110402012 |
02.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PTE - TJ Sokol Ptení |
HA |
|
|
110402013 |
02.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LDC - KOB Děčín |
JE |
|
|
110402014 |
02.04.2011 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
BFM - SKOB Frýdek - Místek |
MSK |
|
|
110402015 |
02.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SKM - KOB Směr Kroměříž |
VA |
|
|
110402016 |
02.04.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
SKM - KOB Směr Kroměříž |
VA |
|
|
110402017 |
02.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110403019 |
03.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MFP - VŠSK MFF UK Praha |
P |
|
|
110403018 |
03.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LDC - KOB Děčín |
JE |
|
|
110409020 |
09.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
110409021 |
09.04.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
110409022 |
09.04.2011 |
ŽB-M |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
M |
|
|
110409023 |
09.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VSP - USK Praha |
P |
|
|
110409024 |
09.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VSP - USK Praha |
P |
|
|
110409025 |
09.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VOD - KOS Voděrady |
VČ |
|
|
110409026 |
09.04.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
CTB - SK OB Chotěboř |
VY |
|
|
110409027 |
09.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CTB - SK OB Chotěboř |
VY |
|
|
110409028 |
09.04.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň |
ZČ |
|
|
110410029 |
10.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KRE - OOB TJ Sokol Křemže |
JČ |
|
|
110410030 |
10.04.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
VSP - USK Praha |
P |
|
|
110410031 |
10.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň |
ZČ |
|
|
110410502 |
10.04.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
ČR |
|
|
110416032 |
16.04.2011 |
M ČR v nočním OB |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
ČR |
|
|
110416033 |
16.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice |
JE |
|
|
110416034 |
16.04.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
JM |
|
|
110416035 |
16.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou |
VČ |
|
|
110416036 |
16.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MAS - KČT Aš |
ZČ |
|
|
110417037 |
17.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
110417038 |
17.04.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
MOV - SKOB Ostrava |
MSK |
|
|
110417039 |
17.04.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
SLA - SKOB Slaný |
StČ |
|
|
110417040 |
17.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SLA - SKOB Slaný |
StČ |
|
|
110417041 |
17.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MAS - KČT Aš |
ZČ |
|
|
110417515 |
17.04.2011 |
Oblastní mistrovství štafet |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
JM |
|
|
110422042 |
22.04.2011 |
Pražské velikonoce - E1 |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
|
|
110422904 |
22.04.2011 |
Pražské Velikonoce |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
ČR |
|
|
110423043 |
23.04.2011 |
HANÁ Orienteering Easter 2011 - E1 |
OB |
OOL+KON |
HA |
|
|
110423044 |
23.04.2011 |
Pražské velikonoce - E2 |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
|
|
110423905 |
23.04.2011 |
HANÁ Orienteering Easter 2011 |
OB |
OOL+KON |
ČR |
|
|
110424045 |
24.04.2011 |
HANÁ Orienteering Easter 2011 - E2 |
OB |
OOL+KON |
HA |
|
|
110424046 |
24.04.2011 |
Pražské velikonoce - E3 |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
|
|
110425047 |
25.04.2011 |
HANÁ Orienteering Easter 2011 - E3 |
OB |
OOL+KON |
HA |
|
|
110430048 |
30.04.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory |
HA |
|
|
110430050 |
30.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BBM - BETA URSUS Orienteering |
JM |
|
|
110430051 |
30.04.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
VČ |
|
|
110430052 |
30.04.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
VČ |
|
|
110430053 |
30.04.2011 |
Oblastní mistrovství na dlouhé trati |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
|
|
110430058 |
30.04.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHA - OK Chrastava |
JE |
|
|
110430503 |
30.04.2011 |
Hanácký žebříček štafet |
OB |
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory |
HA |
|
|
110430504 |
30.04.2011 |
Oblastní mistrovství štafet |
OB |
KTA - SK Kotnov Tábor |
JČ |
|
|
110501054 |
01.05.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
OOP - TJ Opava |
MSK |
|
|
110501055 |
01.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
|
|
110501064 |
01.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ZIT - HSG Turbine Zittau |
JE |
|
|
110506056 |
06.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
110507049 |
07.05.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
TUV - SOK TJ Turnov |
JE |
|
|
110507057 |
07.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
HA |
|
|
110507059 |
07.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská |
JM |
|
|
110507060 |
07.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
VY |
|
|
110507061 |
07.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
110507505 |
07.05.2011 |
Hanácký žebříček štafet |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
HA |
|
|
110508062 |
08.05.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
110508063 |
08.05.2011 |
Oblastní mistrovství na krátké trati |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
110508065 |
08.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
MLA - MLOK Mariánské Lázně |
ZČ |
|
|
110514066 |
14.05.2011 |
ŽB-Č |
OB |
STH - SK Studenec |
Č |
|
|
110514067 |
14.05.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-M |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
ČR |
|
|
110514906 |
14.05.2011 |
Bílovecké krpály |
HROB |
RBK - SK Radioklub Blansko |
ČR, JM |
|
|
110515068 |
15.05.2011 |
ŽB-Č |
OB |
NPA - SK lyžování a OB Nová Paka |
Č |
|
|
110515069 |
15.05.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-M |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
ČR |
|
|
110521070 |
21.05.2011 |
Sprint cup, ŽA |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
ČR |
|
|
110521071 |
21.05.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
SBK - KOB Start Blansko |
JM |
|
|
110521072 |
21.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KVS - SKOB Kobra Vsetín |
VA |
|
|
110521506 |
21.05.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
CHT - SK Chrast |
ČR |
|
|
110522073 |
22.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110522507 |
22.05.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
ČR |
|
|
110525074 |
25.05.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
P |
|
|
110527075 |
27.05.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
|
|
110528076 |
28.05.2011 |
ŽB-M |
OB |
ABR+SBR |
M |
|
|
110528079 |
28.05.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
JIL - OK Jilemnice |
VČ |
|
|
110528080 |
28.05.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
SJI - OK Jihlava |
VY |
|
|
110528081 |
28.05.2011 |
Oblastní mistrovství ve sprintu |
OB |
KRL - Kometa Kralovice |
ZČ |
|
|
110529077 |
29.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVP - VSK Přírodověda |
P |
|
|
110529078 |
29.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVP - VSK Přírodověda |
P |
|
|
110529082 |
29.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CST - OOB TJ ČZ Strakonice |
JČ |
|
|
110529083 |
29.05.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110529084 |
29.05.2011 |
ŽB-M |
OB |
ABR+SBR |
M |
|
|
110529085 |
29.05.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KRL - Kometa Kralovice |
ZČ |
|
|
110604086 |
04.06.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
SJC - Sportcentrum Jičín |
ČR |
|
|
110604087 |
04.06.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno |
JM |
|
|
110604088 |
04.06.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
TZL - SKOB Zlín |
VA |
|
|
110605089 |
05.06.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-Č |
OB |
SJC - Sportcentrum Jičín |
ČR |
|
|
110608090 |
08.06.2011 |
Sprint cup |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
Č |
|
|
110611091 |
11.06.2011 |
M ČR na krátké trati (sf) |
OB |
TTR - OOB Třebíč |
ČR |
|
|
110612092 |
12.06.2011 |
M ČR na krátké trati (finále) |
OB |
TTR - OOB Třebíč |
ČR |
|
|
110618093 |
18.06.2011 |
ŽB-M |
OB |
MOV - SKOB Ostrava |
M |
|
|
110618094 |
18.06.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DKL - KOB Kladno |
StČ |
|
|
110618095 |
18.06.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
|
|
110618096 |
18.06.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SJH - TJ Slovan Jindřichův Hradec |
VY |
|
|
110619097 |
19.06.2011 |
ŽB-M |
OB |
HAV - SKOB Baník Havířov |
M |
|
|
110619098 |
19.06.2011 |
Oblastní mistrovství na klasické trati |
OB |
ABM - KOB Moira Brno |
JČ |
|
|
110625099 |
25.06.2011 |
ŽB-Č |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
Č |
|
|
110625100 |
25.06.2011 |
ŽB-M |
OB |
JPV+UOL |
M |
|
|
110625907 |
25.06.2011 |
M ČR v rogainingu |
HROB |
ČAR |
ČR |
|
|
110626101 |
26.06.2011 |
ŽB-Č |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
Č |
|
|
110702102 |
02.07.2011 |
Česká Kanada 2011 - E1 |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110702103 |
02.07.2011 |
Advanta 2011 - E1 |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110703104 |
03.07.2011 |
Česká Kanada 2011 - E2 |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110703105 |
03.07.2011 |
Česká Kanada - noční OB |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110703106 |
03.07.2011 |
Advanta 2011 - E2 |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110704107 |
04.07.2011 |
Česká Kanada 2011 - E3 |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110704108 |
04.07.2011 |
Advanta 2011 - sprint |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110705109 |
05.07.2011 |
Česká Kanada 2011 - E4 |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110705110 |
05.07.2011 |
Advanta 2011 - E3 |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110705111 |
05.07.2011 |
Advanta 2011 - noční OB |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110706112 |
06.07.2011 |
Česká Kanada 2011 - E5 |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110706113 |
06.07.2011 |
Advanta 2011 - E4 |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
110708114 |
08.07.2011 |
Cena střední Moravy 2011 - E1 |
OB |
KON+OOL |
HA |
|
|
110709115 |
09.07.2011 |
Cena střední Moravy 2011 - E2 |
OB |
KON+OOL |
HA |
|
|
110710116 |
10.07.2011 |
Cena střední Moravy 2011 - E3 |
OB |
KON+OOL |
HA |
|
|
110714117 |
14.07.2011 |
H.S.H. Vysočina cup - noční |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110715118 |
15.07.2011 |
H.S.H. Vysočina cup - E1 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110716119 |
16.07.2011 |
H.S.H. Vysočina cup - E2 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110717120 |
17.07.2011 |
H.S.H. Vysočina cup - E3 |
OB |
CHT - SK Chrast |
VY |
|
|
110722121 |
22.07.2011 |
Grang prix Silesia - E1 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
|
|
110723122 |
23.07.2011 |
Grang prix Silesia - E2 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
|
|
110723123 |
23.07.2011 |
Grang prix Silesia - E3 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
|
|
110724124 |
24.07.2011 |
Grang prix Silesia - E4 |
OB |
AOP - POBO - přátelé OB Opava |
MSK |
|
|
110729125 |
29.07.2011 |
Petit Prix - E1 |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
110730126 |
30.07.2011 |
Petit Prix - E2 |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
110731127 |
31.07.2011 |
Petit Prix - E3 |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
110801128 |
01.08.2011 |
Petit Prix - sprint |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
110803129 |
03.08.2011 |
5 denní Bohemia 2011 - E1 |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110804130 |
04.08.2011 |
5 denní Bohemia 2011 - E2 |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110805131 |
05.08.2011 |
5 denní Bohemia 2011 - E3 |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110806132 |
06.08.2011 |
5 denní Bohemia 2011 - E4 |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110807133 |
07.08.2011 |
5 denní Bohemia 2011 - E5 |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
110820134 |
20.08.2011 |
Pěkné prázdniny - E1 |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
110820135 |
20.08.2011 |
Pěkné prázdniny - E2 |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
110821136 |
21.08.2011 |
Pěkné prázdniny - E3 |
OB |
TUR - OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov |
JE |
|
|
110826137 |
26.08.2011 |
Cena východních Čech - E1 |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
|
|
110826138 |
26.08.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
|
|
110827139 |
27.08.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
OCB+PCB |
JČ |
|
|
110827140 |
27.08.2011 |
Cena východních Čech - E2 |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
|
|
110827141 |
27.08.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
|
|
110828142 |
28.08.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VCB - TJ OB České Budějovice |
JČ |
|
|
110828143 |
28.08.2011 |
Cena východních Čech - E3 |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
|
|
110828144 |
28.08.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BSO - KOB Baník Sokolov |
ZČ |
|
|
110902145 |
02.09.2011 |
M ČR ve sprintu |
OB |
KON - KOB Konice |
ČR |
|
|
110903146 |
03.09.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-M |
OB |
KON - KOB Konice |
ČR |
|
|
110903147 |
03.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ZAM - Oddíl OB TJ Sokol Žamberk |
VČ |
|
|
110904148 |
04.09.2011 |
GČP, ŽA, ŽB-M |
OB |
KON - KOB Konice |
ČR |
|
|
110904149 |
04.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KRE - OOB TJ Sokol Křemže |
JČ |
|
|
110910150 |
10.09.2011 |
Sprint cup, ŽA |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
ČR |
|
|
110910151 |
10.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ADA - OOB TJ Spartak Adamov |
JM |
|
|
110910152 |
10.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SOP - OOB TJ Slezan Opava |
MSK |
|
|
110910153 |
10.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TTR - OOB Třebíč |
VY |
|
|
110910154 |
10.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
NEJ - TJ Jiskra Nejdek |
ZČ |
|
|
110910155 |
10.09.2011 |
Oblastní mistrovství v nočním OB |
OB |
NEJ - TJ Jiskra Nejdek |
ZČ |
|
|
110910508 |
10.09.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
SHK - TJ Slavia Hradec Králové |
ČR |
|
|
110911156 |
11.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
NEJ - TJ Jiskra Nejdek |
ZČ |
|
|
110911509 |
11.09.2011 |
Český pohár štafet |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
ČR |
|
|
110911510 |
11.09.2011 |
Americké štafety |
OB |
TTR - OOB Třebíč |
VY |
|
|
110917157 |
17.09.2011 |
M ČR na klasické trati (sf) |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
ČR |
|
|
110918158 |
18.09.2011 |
M ČR na klasické trati (finále) |
OB |
EKP - VŠTJ Ekonom Praha |
ČR |
|
|
110924159 |
24.09.2011 |
ŽB-Č |
OB |
VLI - VSK Slavia TU Liberec |
Č |
|
|
110924160 |
24.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
UOL - SK UP Olomouc |
HA |
|
|
110924207 |
24.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TBM - KOS TJ Tesla Brno |
JM |
|
|
110925161 |
25.09.2011 |
ŽB-Č |
OB |
VLI - VSK Slavia TU Liberec |
Č |
|
|
110928162 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
110928163 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SKM - KOB Směr Kroměříž |
VA |
|
|
110928164 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHC - KOB Choceň |
VČ |
|
|
110928208 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
|
|
110928209 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
|
|
110928210 |
28.09.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice |
JE |
|
|
111001165 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
HA |
|
|
111001166 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CHA - OK Chrastava |
JE |
|
|
111001167 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PGP - SK Praga |
P |
|
|
111001168 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KVS - SKOB Kobra Vsetín |
VA |
|
|
111001169 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SNA - TJ Start Náchod |
VČ |
|
|
111001170 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
VY |
|
|
111001171 |
01.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ONO - SKOB Ostrov |
ZČ |
|
|
111001511 |
01.10.2011 |
Hanácký žebříček štafet |
OB |
ASU - Magnus Orienteering |
HA |
|
|
111002172 |
02.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DOK - OK Doksy |
JE |
|
|
111002173 |
02.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ODR - SKOB Odry |
MSK |
|
|
111002174 |
02.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SCP - OK Sparta Praha |
P |
|
|
111002175 |
02.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ONO - SKOB Ostrov |
ZČ |
|
|
111008176 |
08.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
STH - SK Studenec |
VČ |
|
|
111008512 |
08.10.2011 |
M ČR štafet |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
ČR |
|
|
111009513 |
09.10.2011 |
M ČR klubů |
OB |
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
ČR |
|
|
111015177 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LOL - OK Olomouc |
HA |
|
|
111015178 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVD - TJ Sokol Pražák |
JČ |
|
|
111015179 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
BOR - OK Jiskra Nový Bor |
JE |
|
|
111015180 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
ZBM - SK Žabovřesky Brno |
JM |
|
|
111015181 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
HAV - SKOB Baník Havířov |
MSK |
|
|
111015182 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VIC - OB Vizovice |
VA |
|
|
111015183 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PHK - OK 99 Hradec Králové |
VČ |
|
|
111015184 |
15.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JES - KOS Jesenice |
ZČ |
|
|
111016185 |
16.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
PVD - TJ Sokol Pražák |
JČ |
|
|
111016186 |
16.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
JE |
|
|
111016187 |
16.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
HAV - SKOB Baník Havířov |
MSK |
|
|
111016188 |
16.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
OSN - SK OS Nové Město n. M. |
VY |
|
|
111016189 |
16.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JES - KOS Jesenice |
ZČ |
|
|
111022190 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SSU - SK Severka Šumperk |
HA |
|
|
111022191 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
CST - OOB TJ ČZ Strakonice |
JČ |
|
|
111022192 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
VBM - VSK Mendelu Brno |
JM |
|
|
111022193 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TRI - TJ TŽ Třinec |
MSK |
|
|
111022194 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
|
|
111022195 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice |
VA |
|
|
111022196 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DOB - KOB Dobruška |
VČ |
|
|
111022197 |
22.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SJI - OK Jihlava |
VY |
|
|
111023198 |
23.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
TUV - SOK TJ Turnov |
JE |
|
|
111023199 |
23.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
DKP - Oddíl OB Kotlářka |
P |
|
|
111023514 |
23.10.2011 |
Rodinné štafety |
OB |
LPU - OK Lokomotiva Pardubice |
VČ |
|
|
111028200 |
28.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
KON - KOB Konice |
HA |
|
|
111028201 |
28.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
RBK - SK Radioklub Blansko |
JM |
|
|
111029202 |
29.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LOV - lepus.cz |
MSK |
|
|
111029203 |
29.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
LOV - lepus.cz |
MSK |
|
|
111029204 |
29.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
VY |
|
|
111030205 |
30.10.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
SJC - Sportcentrum Jičín |
VČ |
|
|
111105206 |
05.11.2011 |
Oblastní žebříček |
OB |
JPV - SK Prostějov |
HA |
|
|
111105901 |
05.11.2011 |
Mistrovství ČR v horském OB |
HROB |
JIL - OK Jilemnice |
ČR |
|