Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Ašský štít 2011
Kód závodu
110416036
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Ašský štít 2011
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
16.04.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Lipná u Aše
Použitá mapa
Kozina 2009
Pořadatel
MAS - KČT Aš
Ředitel závodu
Jindřich Kovář
Hlavní rozhodčí
Karel Pilař
Stavitel tratí
Karel Pilař
JURY
Jirásek, Šilhavý, Rambousek
Kategorie
D10C
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D35C
D45C
D55C
H10C
H12C
H14C
H16C
H18C
H21C
H35C
H45C
H55C
H65C
LINIE
D10C
1.80 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Regina Tokárová
61
NEJ TJ Jiskra Nejdek
13:08
2.
Marešová Klára
63
NEJ TJ Jiskra Nejdek
19:25
+ 6:17
3.
Pavlínka Nádeníčková
62
NEJ TJ Jiskra Nejdek
22:32
+ 9:24
4.
Staňková Markéta
104
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
26:04
+ 12:56
D12C
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Alexandra
73
NEJ TJ Jiskra Nejdek
20:44
2.
Prekopová Aneta
KČT Aš
31:41
+ 10:57
Okružní
XXX Příchozí
40:56
+ 20:12
D14C
2.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Papežová Kateřina
89
SCH TJ Skalka Cheb
25:24
2.
Klaška Anna
XXX Příchozí
25:53
+ 0:29
3.
Istvánová Klára
KČT Aš
35:00
+ 9:36
4.
Svatková Charlota
88
SCH TJ Skalka Cheb
51:26
+ 26:02
5.
Synková Tereza
90
SCH TJ Skalka Cheb
55:17
+ 29:53
D16C
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Karolína
40
LPM OK Lokomotiva Plzeň
24:55
2.
Kubínová Veronika
99
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
30:17
+ 5:22
3.
Šiková Barbora
39
LPM OK Lokomotiva Plzeň
30:24
+ 5:29
4.
Žandová Marcela
98
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
32:14
+ 7:19
5.
Sklenářová Magda
MLA MLOK Mariánské Lázně
32:33
+ 7:38
6.
Oplová Anna
86
SCH TJ Skalka Cheb
51:48
+ 26:53
Straková Lucie
MLA MLOK Mariánské Lázně
66:44
+ 41:49
D18C
5.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chvalová Věra
37
LPM OK Lokomotiva Plzeň
43:01
2.
Kubínová Romana
97
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
49:42
+ 6:41
3.
Kuberková Lucie
36
LPM OK Lokomotiva Plzeň
56:50
+ 13:49
4.
Zayats Inna
33
LPM OK Lokomotiva Plzeň
63:22
+ 20:21
5.
Doležalová Anna
35
LPM OK Lokomotiva Plzeň
69:57
+ 26:56
Horký Jan
XXX Příchozí
123:21
+ 80:20
D21C
6.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Honnerová Blanka
117
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
53:58
2.
Procházková Monika
15
BSO KOB Baník Sokolov
59:52
+ 5:54
3.
Rambousková Kateřina
14
BSO KOB Baník Sokolov
60:55
+ 6:57
4.
Uhlíková Tereza
103
TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
61:38
+ 7:40
5.
Kovářová Jitka
KČT Aš
63:20
+ 9:22
6.
Pilařová Petra
30
LPM OK Lokomotiva Plzeň
69:08
+ 15:10
7.
Beroušková Katka
KOB Jesenice
69:54
+ 15:56
8.
Purschová Tereza
BSO KOB Baník Sokolov
71:40
+ 17:42
9.
Hasalová Jana
67
NEJ TJ Jiskra Nejdek
78:19
+ 24:21
10.
Žandová Kateřina
96
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
84:02
+ 30:04
11.
Francková Tereza
85
SCH TJ Skalka Cheb
86:18
+ 32:20
12.
Mundlová Michaela
70
NEJ TJ Jiskra Nejdek
97:48
+ 43:50
13.
Naporowská Marie
13
BSO KOB Baník Sokolov
106:49
+ 52:51
D35C
5.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staňková Marcela
113
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
54:39
2.
Bartošová Jana
55
MLA MLOK Mariánské Lázně
62:23
+ 7:44
3.
Richtrová Lucie
115
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
65:31
+ 10:52
4.
Kamarytová Martina
50
MLA MLOK Mariánské Lázně
67:14
+ 12:35
5.
Bínová Kateřina
54
MLA MLOK Mariánské Lázně
68:57
+ 14:18
6.
Kubínová Jana
95
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
81:33
+ 26:54
7.
Žandová Marie
94
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
81:54
+ 27:15
8.
Ledererová Kamila
26
LPM OK Lokomotiva Plzeň
93:23
+ 38:44
D45C
4.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tenglerová Helena
49
MLA MLOK Mariánské Lázně
57:13
2.
Mágrová Ivana
21
LCV TJ Loko Chomutov
60:04
+ 2:51
3.
Papežová Jindra
83
SCH TJ Skalka Cheb
60:49
+ 3:36
4.
Danihelová Janka
66
NEJ TJ Jiskra Nejdek
65:29
+ 8:16
5.
Šplinarová Jana
93
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
69:48
+ 12:35
6.
Gabrielová Šárka
77
ONO SKOB Ostrov
70:23
+ 13:10
7.
Macurová Jana
51
MLA MLOK Mariánské Lázně
78:11
+ 20:58
8.
Šiková Renata
23
LPM OK Lokomotiva Plzeň
81:20
+ 24:07
D55C
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hejtmánková Alena
100
TAP KOB TRETRA Praha
44:23
2.
Mózerová Eva
LPM OK Lokomotiva Plzeň
57:59
+ 13:36
3.
Dlouhá Lenka
KČT Aš
59:39
+ 15:16
4.
Kühnel Radka
TSOK TSOK Švédsko
68:42
+ 24:19
5.
Thämelt Uta
TSUV Dresden
68:54
+ 24:31
6.
Brabcová Jindra
19
LCV TJ Loko Chomutov
69:06
+ 24:43
Holečková Olina
NEJ TJ Jiskra Nejdek
DISK
H10C
1.80 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bartoš Václav
43
MLA MLOK Mariánské Lázně
20:22
2.
Kábrt Josef
2
BSO KOB Baník Sokolov
26:37
+ 6:15
H12C
2.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
105
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
23:38
2.
Vecko jan
60
NEJ TJ Jiskra Nejdek
29:53
+ 6:15
3.
Lahučký Tomáš
91
SCH TJ Skalka Cheb
37:27
+ 13:49
4.
Papež Josef
92
SCH TJ Skalka Cheb
58:35
+ 34:57
5.
Hejduk Jan
1
BSO KOB Baník Sokolov
65:42
+ 42:04
Mózer Dominik
41
LPM OK Lokomotiva Plzeň
30:36
+ 6:58
Pavlík Ondřej
42
LPM OK Lokomotiva Plzeň
63:20
+ 39:42
H14C
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macura Vít
58
MLA MLOK Mariánské Lázně
41:15
2.
Bartoš Vojtěch
59
MLA MLOK Mariánské Lázně
50:26
+ 9:11
3.
Zieba Jakub
71
NEJ TJ Jiskra Nejdek
52:38
+ 11:23
4.
Stárek Martin
87
SCH TJ Skalka Cheb
57:01
+ 15:46
Hasal Martin
72
NEJ TJ Jiskra Nejdek
DISK
Jirušek Dominik
NEJ TJ Jiskra Nejdek
DISK
H16C
5.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
KČT Aš
56:22
2.
Ševčík Roman
79
ONO SKOB Ostrov
65:21
+ 8:59
3.
Hannsmann Johan
KČT Aš
106:55
+ 50:33
Šoupa Václav
38
LPM OK Lokomotiva Plzeň
DISK
H18C
8.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macura Jan
57
MLA MLOK Mariánské Lázně
68:48
2.
Lhoták Luboš
KČT Aš
76:38
+ 7:50
3.
Knepr Lukáš
16
BSO KOB Baník Sokolov
80:04
+ 11:16
4.
Kolovský Martin
34
LPM OK Lokomotiva Plzeň
81:42
+ 12:54
5.
Šulc Marek
KČT Aš
85:14
+ 16:26
H21C
10.90 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilař Karel
11
BSO KOB Baník Sokolov
72:44
2.
Rambousek Karel
12
BSO KOB Baník Sokolov
73:52
+ 1:08
3.
Kořínek Jindřich
102
TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
74:57
+ 2:13
4.
Kolovský František
32
LPM OK Lokomotiva Plzeň
77:10
+ 4:26
5.
Suchý Petr
29
LPM OK Lokomotiva Plzeň
80:14
+ 7:30
6.
Šilhavý Jakub
31
LPM OK Lokomotiva Plzeň
83:06
+ 10:22
7.
Milota Josef
46
MLA MLOK Mariánské Lázně
85:53
+ 13:09
8.
Kovář Vladimír
KČT Aš
98:04
+ 25:20
9.
Budín Václav
69
NEJ TJ Jiskra Nejdek
99:26
+ 26:42
10.
Mareš Alexander
68
NEJ TJ Jiskra Nejdek
99:42
+ 26:58
11.
Honner Jaroslav
116
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
103:22
+ 30:38
12.
Kamaryt Michal
56
MLA MLOK Mariánské Lázně
119:39
+ 46:55
H35C
8.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bartoš Luděk
52
MLA MLOK Mariánské Lázně
67:05
2.
Šilhavý Miroslav
24
LPM OK Lokomotiva Plzeň
69:48
+ 2:43
3.
Richtr Aleš
111
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
71:50
+ 4:45
4.
Ševčík Petr
78
ONO SKOB Ostrov
73:51
+ 6:46
5.
Klaška Jan
XXX Příchozí
79:44
+ 12:39
6.
Vít Daniel
9
BSO KOB Baník Sokolov
82:11
+ 15:06
7.
Černý Miroslav
27
LPM OK Lokomotiva Plzeň
86:29
+ 19:24
8.
Sedláček Tomáš
17
KRL Kometa Kralovice
87:18
+ 20:13
9.
Bína Pavel
53
MLA MLOK Mariánské Lázně
91:42
+ 24:37
10.
Kohoutek Oldřich
10
BSO KOB Baník Sokolov
96:54
+ 29:49
11.
Kamaryt Miloš
48
MLA MLOK Mariánské Lázně
100:26
+ 33:21
12.
Řepík Tomáš
KOB Jesenice
105:35
+ 38:30
13.
Šoupa Karel
25
LPM OK Lokomotiva Plzeň
122:05
+ 55:00
14.
Staněk Rostislav
112
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
131:28
+ 64:23
15.
Kozelka Jan
22
LCV TJ Loko Chomutov
140:20
+ 73:15
16.
Grohmann Jan
114
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
159:12
+ 92:07
17.
Nádeníček Josef
NEJ TJ Jiskra Nejdek
167:22
+ 100:17
Dvořák Pavel
28
LPM OK Lokomotiva Plzeň
144:18
+ 77:13
H45C
6.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kööhler Hans
TSOK TSOK Švédsko
60:20
2.
Hejtmánek Vladimír
101
TAP KOB TRETRA Praha
69:37
+ 9:17
3.
Macura Jaroslav
47
MLA MLOK Mariánské Lázně
82:39
+ 22:19
4.
Čech Petr
82
SCH TJ Skalka Cheb
93:23
+ 33:03
5.
Kettner Vladek
8
BSO KOB Baník Sokolov
94:41
+ 34:21
H55C
4.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirásek Jaroslav
80
SCH TJ Skalka Cheb
45:56
2.
Sklenář Jan
MLA MLOK Mariánské Lázně
49:30
+ 3:34
3.
Valeška Rudolf
18
LCV TJ Loko Chomutov
51:08
+ 5:12
4.
Nykles Vladimír
110
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
54:11
+ 8:15
5.
Mágr Zdeněk
20
LCV TJ Loko Chomutov
58:00
+ 12:04
6.
Rambousek Karel
7
BSO KOB Baník Sokolov
61:12
+ 15:16
7.
Schejbal Ladislav
81
SCH TJ Skalka Cheb
91:02
+ 45:06
Jirásek Petr
84
SCH TJ Skalka Cheb
54:19
+ 8:23
H65C
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
65
NEJ TJ Jiskra Nejdek
39:17
LINIE
2.50 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grohmann Jan
107
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
22:13
2.
Staňková Radka
109
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
22:48
+ 0:35
3.
Kovář Ondřej
KČT Aš
24:08
+ 1:55
4.
Chladová Martina
MLA MLOK Mariánské Lázně
24:25
+ 2:12
5.
Kettner Matyáš
6
BSO KOB Baník Sokolov
25:18
+ 3:05
6.
Richtrová Kamila
108
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
25:20
+ 3:07
7.
Kovářová Lucie
KČT Aš
25:22
+ 3:09
8.
Jahn Robin
XXX Příchozí
25:50
+ 3:37
9.
Vítová Lucie
3
BSO KOB Baník Sokolov
25:55
+ 3:42
10.
Grohmannová Eliška
106
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
27:52
+ 5:39
11.
Ševčík Daniel
74
ONO SKOB Ostrov
28:51
+ 6:38
12.
Straková Verunka
MLA MLOK Mariánské Lázně
29:08
+ 6:55
13.
Kohoutek Oldřich
5
BSO KOB Baník Sokolov
32:32
+ 10:19
14.
Kábrt Antonín
4
BSO KOB Baník Sokolov
67:47
+ 45:34
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz