Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Český pohár LOB - 4. závod
Kód závodu
110130604
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Český pohár LOB - 4. závod
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.01.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Zinnwald, Německo
Použitá mapa
Kahleberg
Pořadatel
LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
Ředitel závodu
Jan Tojnar
Hlavní rozhodčí
Radek Sedlák
Stavitel tratí
Thomas Wuttig, Radek Sedlák
Kategorie
D14 (CZ)
D14 (GER)
D16 (GER)
D17 (CZ)
D18 (GER)
D20 (CZ)
D21A (CZ)
D21A (GER)
D35 (CZ)
D35 (GER)
D40 (GER)
D45 (CZ)
D45 (GER)
D50 (GER)
D55 (CZ)
D55 (GER)
D65 (GER)
DE (CZ)
DE (GER)
H12 (GER)
H14 (CZ)
H14 (GER)
H17 (CZ)
H18 (GER)
H20 (CZ)
H21A (CZ)
H21A (GER)
H21B (CZ)
H35 (CZ)
H35 (GER)
H40 (GER)
H45 (CZ)
H45 (GER)
H50 (GER)
H55 (CZ)
H55 (GER)
H60 (GER)
H65 (CZ)
H65 (GER)
H75 (CZ)
HE (CZ)
HE (GER)
OK (GER)
OL (GER)
OM (GER)
TN (CZ)
TP (CZ)
D14 (CZ)
4.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janovská Kateřina
PGP9850
SK Praga
47:18
2.
Kovářová Lenka
LTP9750
OOB TJ Lokomotiva Teplice
51:20
+ 4:02
3.
Slavíková Silvie
PGP9751
SK Praga
71:48
+ 24:30
Kubínová Veronika
SKV9752
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
D14 (GER)
4.39 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kühnhold Karolin
WSV Braunlage
44:56
2.
Heinemann Marit
SV Robotron Dresden
57:03
+ 12:07
3.
Gottschalk Emily
SV Lengefeld
81:59
+ 37:03
4.
Hänsel Hannah
SV Lengefeld
87:51
+ 42:55
D16 (GER)
5.28 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nieke Patricia
USV TU Dresden
63:31
2.
Straube Elly
SV Lengefeld
64:09
+ 0:38
3.
Sasse Luise
USV TU Dresden
72:30
+ 8:59
D17 (CZ)
6.55 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štičková Anna
VLI9651
VSK Slavia TU Liberec
51:51
2.
Bořánková Karolína
SZP9550
TJ Slovan Zdravotník Praha
57:13
+ 5:22
3.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
60:02
+ 8:11
4.
Jančová Jana
VRB9450
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
64:51
+ 13:00
5.
Nováková Kateřina
OKP9450
SK OK 24 Praha
73:15
+ 21:24
6.
Kožinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
87:04
+ 35:13
Kubínová Romana
SKV9452
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
Anežka Smutná
TUV9451
SOK TJ Turnov
DISK
Kateřina Smutná
TUV9651
SOK TJ Turnov
DISK
D18 (GER)
6.55 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flechsig Theresa
USV TU Dresden
55:14
2.
Rathmann Resi
SV Schmalkalden 04
71:04
+ 15:50
3.
Gruschka Sophie
USV TU Dresden
74:51
+ 19:37
4.
Greiner Annkathrin
MTK Bad Harzburg
80:19
+ 25:05
Drechsel Elisabeth
USV TU Dresden
DISK
Lösch Susen
USV Jena
DISK
D20 (CZ)
8.56 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Seifertová Magda
DKP9155
Oddíl OB Kotlářka
66:59
2.
Svobodná Madla
DKP9154
Oddíl OB Kotlářka
68:33
+ 1:34
3.
Jebavá Lucie
VRL9254
OOS TJ Spartak Vrchlabí
77:19
+ 10:20
4.
Čermáková Kristýna
PGP9154
SK Praga
79:07
+ 12:08
5.
Pařízková Ágnes
SMR9350
SK SNS Smržovka
109:05
+ 42:06
D21A (CZ)
8.56 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marie Hrdinová
TUV7851
SOK TJ Turnov
59:19
2.
Bochenková Martina
DKP8758
Oddíl OB Kotlářka
63:59
+ 4:40
3.
Kašková Kateřina
CHA7850
OK Chrastava
64:52
+ 5:33
4.
Kateřina Folprechtová
TUV7454
SOK TJ Turnov
66:34
+ 7:15
5.
Horová Magda
SZP5450
TJ Slovan Zdravotník Praha
67:34
+ 8:15
6.
Novotná Markéta
SZP7050
TJ Slovan Zdravotník Praha
69:22
+ 10:03
7.
Neumannová Renata
PVP6650
VSK Přírodověda
72:22
+ 13:03
8.
Peterová Věra
DOB8751
KOB Dobruška
74:38
+ 15:19
9.
Svobodná Šárka
DKP8850
Oddíl OB Kotlářka
75:28
+ 16:09
10.
Gajdová Kristina
SZP7750
TJ Slovan Zdravotník Praha
77:43
+ 18:24
11.
Zurynková Jana
EKP7053
VŠTJ Ekonom Praha
78:16
+ 18:57
12.
Pachnerová Dominika
CHA7750
OK Chrastava
78:42
+ 19:23
13.
Prchalová Ivana
CHA8754
OK Chrastava
79:16
+ 19:57
14.
Folbrechtová Šárka
BOR9051
OK Jiskra Nový Bor
79:28
+ 20:09
15.
Kalinová Markéta
EKP8259
VŠTJ Ekonom Praha
83:17
+ 23:58
16.
Kafková Tereza
SJI8956
OK Jihlava
86:06
+ 26:47
17.
Janovská Petra
PGP7355
SK Praga
89:27
+ 30:08
18.
Kamila Zakouřilová
TUV8551
SOK TJ Turnov
93:55
+ 34:36
19.
Hájková Markéta
PVP8352
VSK Přírodověda
95:33
+ 36:14
20.
Fólová Martina
TJN8853
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
100:00
+ 40:41
21.
Šimková Markéta
PVP7751
VSK Přírodověda
105:22
+ 46:03
Mrázková Romana
SZP8351
TJ Slovan Zdravotník Praha
DISK
D21A (GER)
8.56 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brandlowa Veronika
Volkssport Lüneburg
89:00
2.
Wollmerstädt Irina
SV IHW Alex 78 Berlin
96:10
+ 7:10
3.
Suckow Kerstin
Volkssport Rostock
99:04
+ 10:04
4.
Winter Kathrin
SV Robotron Dresden
100:03
+ 11:03
5.
Gassner Anne
SV Sachsen 90 Werdau
106:21
+ 17:21
6.
Phommalad Birgit
ESV Dresden
130:54
+ 41:54
7.
Lassu Viktoria
SV IHW Alex 78 Berlin
147:51
+ 58:51
D35 (CZ)
8.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pařízková Věrka
SMR7151
SK SNS Smržovka
66:48
2.
Helena Zakouřilová
TUV7453
SOK TJ Turnov
74:32
+ 7:44
3.
Škorpilová Jana
SZP7450
TJ Slovan Zdravotník Praha
75:03
+ 8:15
4.
Smolková Alena
SSP6450
SK Stopa Praha
82:25
+ 15:37
5.
Klašková Kateřina
DKP6750
Oddíl OB Kotlářka
96:00
+ 29:12
6.
Čechmánková Helena
PVP6450
VSK Přírodověda
107:42
+ 40:54
Kučerová Vladimíra
CHT6460
SK Chrast
DISK
D35 (GER)
8.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holfeld Christina
VfA endLOS Dresden
64:40
2.
Wagner Sabine
USV Jena
74:48
+ 10:08
3.
Weinert Ruta
Post SV Dresden
87:21
+ 22:41
4.
Groß Katja-Christine
OLG Regensburg
98:25
+ 33:45
D40 (GER)
8.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schönfeld Ute
SV TU Ilmenau
69:11
2.
Milz Sybille
USV Erfurt
79:25
+ 10:14
3.
Weingard Elvira
OLV Steinberg
99:54
+ 30:43
4.
Kühnhold Antje
WSV Braunlage
99:56
+ 30:45
D45 (CZ)
6.45 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dohnalová Jindra
OSN6251
SK OS Nové Město n. M.
74:23
2.
Šedivá Miroslava
EKP5750
VŠTJ Ekonom Praha
74:33
+ 0:10
3.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
83:37
+ 9:14
4.
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
84:40
+ 10:17
5.
Procházková Miluše
DCE5450
KOB Dobřichovice
85:37
+ 11:14
6.
Lacigová Ivana
SZP5950
TJ Slovan Zdravotník Praha
86:03
+ 11:40
7.
Kuncová Jiřina
TJN5752
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
87:58
+ 13:35
8.
Ostřanská Iveta
SSU6591
SK Severka Šumperk
96:40
+ 22:17
9.
Hrabánková Ilona
PGP6250
SK Praga
110:30
+ 36:07
10.
Kateřina Slavíková
PGP6650
SK Praga
112:27
+ 38:04
Chmelarova Marie
KOB Železárny Prostě
DISK
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
DISK
D45 (GER)
6.45 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kraemer Karin
Post SV Dresden
70:05
2.
Hinkel Katja
SV Robotron Dresden
74:57
+ 4:52
3.
Malkowa Elena
Post SV Dresden
76:47
+ 6:42
4.
Gröber Andrea
OL-Team Wehrsdorf
80:40
+ 10:35
5.
Klar Anne-Katrin
OLF Mainz
87:12
+ 17:07
6.
Eronen Jaana
OLV Steinberg
88:52
+ 18:47
7.
Ansorge Silke
SV Robotron Dresden
89:46
+ 19:41
8.
Fränkel Annett
ohne Verein
91:43
+ 21:38
9.
Lösch Ute
USV Jena
99:40
+ 29:35
10.
Gorecki Jana
USV Jena
102:19
+ 32:14
D50 (GER)
5.28 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ritter Anke
SV TU Ilmenau
48:35
2.
Fritzsche Martina
USG Chemnitz
55:21
+ 6:46
3.
Kretzschmar Ute
OLV Weimar
57:26
+ 8:51
4.
Schmalfeld Petra
SSV Planeta Radebeul
68:45
+ 20:10
D55 (CZ)
5.28 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
OK Jilemnice
55:22
2.
Haňkovská Jana
SSP4050
SK Stopa Praha
58:17
+ 2:55
3.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
67:33
+ 12:11
4.
Kupcová Věroslava
HSU4850
Horizont klub Šumperk
70:45
+ 15:23
5.
Tvrdková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
89:33
+ 34:11
D55 (GER)
5.28 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tröße Renate
SV TU Ilmenau
56:16
2.
Winkler Rita
SV Robotron Dresden
65:55
+ 9:39
3.
Sobczak Antje
MTV Soltau
70:28
+ 14:12
4.
Haenelt Beatrix
SV IHW Alex 78 Berlin
102:56
+ 46:40
Weber Monika
Post SV Dresden
DISK
D65 (GER)
4.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burkhardt Brigitte
Post SV Dresden
82:42
DE (CZ)
11.51 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Randáková Helena
VRL7452
OOS TJ Spartak Vrchlabí
62:36
2.
Hana Hančíková
TZL8852
SKOB Zlín
65:03
+ 2:27
3.
Chudíková Barbora
SJI7850
OK Jihlava
66:45
+ 4:09
4.
Bochenková Ivana
DKP8950
Oddíl OB Kotlářka
73:12
+ 10:36
5.
Kovářová Kristýna
DKP8450
Oddíl OB Kotlářka
74:37
+ 12:01
6.
Tichovská Martina
SZP8655
TJ Slovan Zdravotník Praha
77:37
+ 15:01
7.
Hasmanová Lenka
VPM7551
KOS Slavia VŠ Plzeň
78:05
+ 15:29
8.
Karochová Simona
DKP8853
Oddíl OB Kotlářka
79:36
+ 17:00
9.
Košárková Iva
SHK8153
TJ Slavia Hradec Králové
81:47
+ 19:11
10.
Paulíčková Renata
SJI8057
OK Jihlava
82:24
+ 19:48
11.
Voráčková Lenka
OSN8569
SK OS Nové Město n. M.
87:02
+ 24:26
12.
Tomešová Daniela
JIL8451
OK Jilemnice
87:47
+ 25:11
13.
Baldriánová Barbora
DKP7855
Oddíl OB Kotlářka
95:59
+ 33:23
Lacigová Michaela
SZP8150
TJ Slovan Zdravotník Praha
DISK
DE (GER)
11.51 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Heinemann Anne
SV Robotron Dresden
71:47
2.
Bruns Rieke
MTK Bad Harzburg
86:13
+ 14:26
3.
von Gaza Anke
OLV Uslar
86:30
+ 14:43
4.
Ansorge Elisabeth
SV Robotron Dresden
90:16
+ 18:29
5.
Dannowski Anke
ESV Dresden
98:11
+ 26:24
6.
Straube Hanka
SV Lengefeld
109:37
+ 37:50
H12 (GER)
4.39 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holfeld Wilhelm
VfA endLOS Dresden
52:44
2.
Heinemann Göran
SV Robotron Dresden
56:25
+ 3:41
3.
Bräuer Dennis
SV Lengefeld
93:03
+ 40:19
4.
Holfeld Anton
VfA endLOS Dresden
94:01
+ 41:17
5.
Hänsel Ole
SV Lengefeld
99:39
+ 46:55
H14 (CZ)
4.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klaška Martin
DKP0100
Oddíl OB Kotlářka
89:01
2.
Kafka Matěj
SJI9903
OK Jihlava
129:29
+ 40:28
Čermák Adam
PGP9701
SK Praga
DISK
Borovička Tomáš
LIV9801
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
DISK
H14 (GER)
4.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Böhmer Arne
SV Robotron Dresden
49:31
2.
Steudler Matthäus
SV Koweg Görlitz
52:54
+ 3:23
3.
Schulze Moritz
SV Koweg Görlitz
88:11
+ 38:40
H17 (CZ)
8.31 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Waněk Adam
VRL9501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
64:07
2.
Pavlovec Jan
BOR9503
OK Jiskra Nový Bor
67:12
+ 3:05
3.
Kučera Jindřich
LTP9600
OOB TJ Lokomotiva Teplice
67:20
+ 3:13
4.
Uhlíř Marek
SSP9400
SK Stopa Praha
80:31
+ 16:24
5.
Bartczak Maciej
ORK0002
ORKAN OSTRÓDA
84:28
+ 20:21
6.
Kroupa Tomáš
PVP9401
VSK Přírodověda
87:50
+ 23:43
Vacek Vojtěch
SJI9602
OK Jihlava
DISK
H18 (GER)
8.31 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolehmainen Valtteri
TSV Grünwald
63:34
2.
Kühnhold Tim
WSV Braunlage
69:12
+ 5:38
3.
Schöne Jakob
USV TU Dresden
76:30
+ 12:56
4.
Drechsel Johannes
USV TU Dresden
95:19
+ 31:45
Schröter Paul
SV Koweg Görlitz
DISK
H20 (CZ)
11.25 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Juraj Sokol
KYS9201
OB Sokol Kysak
73:02
2.
Chmelař Lukáš
SHK9102
TJ Slavia Hradec Králové
73:22
+ 0:20
3.
David Franko
KYS9301
OB Sokol Kysak
75:38
+ 2:36
4.
Kopáček Petr
CHT9201
SK Chrast
92:37
+ 19:35
5.
Čechmánek Radek
PVP9100
VSK Přírodověda
94:11
+ 21:09
6.
Ostřanský Filip
ASU9243
Magnus Orienteering
102:48
+ 29:46
Kubát Lukáš
VRL9301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
H21A (CZ)
13.93 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podrábský Ctibor
VLI7001
VSK Slavia TU Liberec
81:32
2.
Tomáš Zakouřil
TUV7501
SOK TJ Turnov
83:04
+ 1:32
3.
Boudný Jan
SJI7417
OK Jihlava
84:09
+ 2:37
4.
Rauch Stanislav
VPM8201
KOS Slavia VŠ Plzeň
84:31
+ 2:59
5.
Klech Richard
VRB7201
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
85:56
+ 4:24
6.
Janata Martin
DKP8306
Oddíl OB Kotlářka
89:40
+ 8:08
7.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
KOS Slavia VŠ Plzeň
90:28
+ 8:56
8.
Kalina Miroslav
EKP8211
VŠTJ Ekonom Praha
91:31
+ 9:59
9.
Svoboda Honza
SMR7901
SK SNS Smržovka
92:10
+ 10:38
10.
Balej Vít
TJN7903
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
93:02
+ 11:30
11.
Hradec Pavel
CHA8801
OK Chrastava
93:25
+ 11:53
12.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
97:29
+ 15:57
13.
Wűrz Lance
SMR6300
SK SNS Smržovka
98:06
+ 16:34
14.
Hruška Jiří
OSN5501
SK OS Nové Město n. M.
99:01
+ 17:29
15.
Laciga Zdeněk
SZP5200
TJ Slovan Zdravotník Praha
104:04
+ 22:32
16.
Preininger Luděk
DOB8001
KOB Dobruška
104:48
+ 23:16
17.
Voráček Michal
OSN8009
SK OS Nové Město n. M.
107:08
+ 25:36
18.
Tomeš Petr
JIL7531
OK Jilemnice
108:16
+ 26:44
19.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
109:04
+ 27:32
20.
Tomáš Procházka
DKP8200
Oddíl OB Kotlářka
110:19
+ 28:47
21.
Kožina Petr
PVP6000
VSK Přírodověda
115:14
+ 33:42
22.
Čáp Ondřej
DOB7405
KOB Dobruška
116:18
+ 34:46
23.
Vlach Martin
DKP8605
Oddíl OB Kotlářka
116:36
+ 35:04
24.
Neumann Tomáš
PVP8900
VSK Přírodověda
122:16
+ 40:44
25.
Regal Jan
PVP7307
VSK Přírodověda
122:20
+ 40:48
26.
Král Luboš
PVP8400
VSK Přírodověda
123:15
+ 41:43
Kondrát Martin
PGP6501
SK Praga
DISK
Tomáš Kamaryt
VPM8802
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H21A (GER)
13.93 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Heidrich Hannes
SG Zittau Süd
97:52
2.
Lösch Sören
USV Jena
101:01
+ 3:09
3.
Tröße Thomas
SV TU Ilmenau
101:29
+ 3:37
4.
Sobczak Arne
Braunschweiger MTV
101:50
+ 3:58
5.
Härtelt Daniel
OLV Potsdam
112:41
+ 14:49
6.
Cruse Franz
SV Robotron Dresden
115:31
+ 17:39
7.
Fremder Lars
OL-Team Wehrsdorf
116:36
+ 18:44
8.
Leidinger Paul
Post SV Dresden
136:57
+ 39:05
9.
Gorecki Johannes
USV Jena
151:06
+ 53:14
10.
Haenelt Stephan
SV IHW Alex 78 Berlin
151:52
+ 54:00
11.
Uhlemann Ulf
ESV Dresden
192:10
+ 94:18
H21B (CZ)
11.96 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rázek Aleą
VSK Slavia TU Libere
80:23
2.
Gregoriades Tomáš
SSP8312
SK Stopa Praha
81:02
+ 0:39
3.
Zaoral Pedros
SMR7903
SK SNS Smržovka
92:21
+ 11:58
4.
Hýbl Lukáš
PVP7500
VSK Přírodověda
93:48
+ 13:25
5.
Jirka Jakub
VPM7905
KOS Slavia VŠ Plzeň
94:21
+ 13:58
6.
Doubel Jan
KOB Dobruška
98:35
+ 18:12
7.
Žaloudek Petr
SZP8301
TJ Slovan Zdravotník Praha
99:07
+ 18:44
8.
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
99:12
+ 18:49
9.
Bartczak Jarosław
ORK0001
ORKAN OSTRÓDA
99:29
+ 19:06
10.
Jirka Michal
PTE8403
TJ Sokol Ptení
99:39
+ 19:16
11.
Pešík Michal
ohne Verein
110:27
+ 30:04
12.
Vokál Vojtěch
CHA7900
OK Chrastava
119:54
+ 39:31
13.
Vančura Martin
TJN8002
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
126:22
+ 45:59
Drbohlav Tomáš
TUR7702
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
DISK
Křenek Jaroslav
VPM7502
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
Paulíček Jiří
SJI7727
OK Jihlava
DISK
Lžíčař Martin
DOB8803
KOB Dobruška
DISK
Vokurka Jan
TJN7501
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
DISK
H35 (CZ)
11.25 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
67:03
2.
Valer Franko
KYS6601
OB Sokol Kysak
74:56
+ 7:53
3.
Kolář Leopold
VRB5404
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
77:02
+ 9:59
4.
Průša Michal
TBM7320
KOS TJ Tesla Brno
79:41
+ 12:38
5.
Václav Zakouřil
TUV7405
SOK TJ Turnov
79:42
+ 12:39
6.
Kubát Miroslav
VRL6701
OOS TJ Spartak Vrchlabí
85:39
+ 18:36
7.
Janíček Jan
OSN6811
SK OS Nové Město n. M.
86:45
+ 19:42
8.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
VSK Přírodověda
87:29
+ 20:26
9.
Pařízek Petr
SMR7001
SK SNS Smržovka
93:23
+ 26:20
10.
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
94:13
+ 27:10
11.
Klaška Pavel
DKP6500
Oddíl OB Kotlářka
94:37
+ 27:34
12.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
99:49
+ 32:46
13.
Jiří Hájek
ONO6400
SKOB Ostrov
102:32
+ 35:29
14.
Koč Zdeněk
SSP4700
SK Stopa Praha
104:13
+ 37:10
15.
Hora Vladimír
SZP5100
TJ Slovan Zdravotník Praha
104:22
+ 37:19
16.
Erlebach Josef
SSP5200
SK Stopa Praha
108:00
+ 40:57
17.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
SK Stopa Praha
114:53
+ 47:50
Pavel Horák
TUV7201
SOK TJ Turnov
DISK
Vacek Milan
SJI6901
OK Jihlava
DISK
Rubáček Jan
VLI7302
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H35 (GER)
11.25 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Röhner Uwe
SV IHW Alex 78 Berlin
103:42
2.
Hartung Thomas
SV Sachsen 90 Werdau
113:52
+ 10:10
Müller Denis
Treptower SV 1949
DISK
H40 (GER)
10.03 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Junghans Jens
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
71:49
2.
Bleidorn Stefan
Treptower SV 1949
76:05
+ 4:16
3.
Klose Sven
VfA endLOS Dresden
88:23
+ 16:34
4.
Ochmann Torsten
USC Leipzig
90:32
+ 18:43
5.
Weinert Rolf
Post SV Dresden
136:50
+ 65:01
6.
Hänsel Jörg
SV Lengefeld
137:04
+ 65:15
Becker Uwe
Braunschweiger MTV
DISK
H45 (CZ)
10.03 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Seifert Jan
DKP6501
Oddíl OB Kotlářka
70:34
2.
Ivan Šmaus
TJN6249
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
73:16
+ 2:42
3.
Kafka Václav
SJI6001
OK Jihlava
76:51
+ 6:17
4.
Chmelař Pavel
SHK6402
TJ Slavia Hradec Králové
77:29
+ 6:55
5.
Stránský Jiří
KPY6300
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
78:31
+ 7:57
6.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
KOS Slavia VŠ Plzeň
78:56
+ 8:22
7.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
79:49
+ 9:15
8.
Novák Libor
OKP6504
SK OK 24 Praha
79:51
+ 9:17
9.
Šedivý Jiří
EKP5500
VŠTJ Ekonom Praha
80:13
+ 9:39
10.
Viktor Slavík
PGP6300
SK Praga
87:50
+ 17:16
11.
Bochenek Milan
EKP5601
VŠTJ Ekonom Praha
94:00
+ 23:26
12.
Šimek Miroslav
PVP6300
VSK Přírodověda
107:26
+ 36:52
13.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
109:30
+ 38:56
14.
Janda Luboš
CHT6001
SK Chrast
116:55
+ 46:21
Škorpil Martin
SZP5700
TJ Slovan Zdravotník Praha
DISK
Smutný Martin
TUV6300
SOK TJ Turnov
DISK
Kubín Jiří
SKV6001
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
H45 (GER)
10.03 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Männel Harald
OL-Team Wehrsdorf
60:42
2.
Bruns Henning
MTK Bad Harzburg
64:36
+ 3:54
3.
Kukis Michael
OSC Kassel
70:24
+ 9:42
4.
Braatz Frank
Treptower SV 1949
77:42
+ 17:00
5.
Hinkel Udo
SV Robotron Dresden
79:38
+ 18:56
6.
Krauße Thomas
SG LVB Leipzig
81:51
+ 21:09
7.
Gruhl Uwe
SG LVB Leipzig
83:02
+ 22:20
8.
Lösch Steffen
USV Jena
83:49
+ 23:07
9.
Gorecki Mario
USV Jena
85:00
+ 24:18
10.
Helling Roger
MTV Bamberg
87:28
+ 26:46
11.
Eppendorfer Jörg
SV Koweg Görlitz
90:58
+ 30:16
12.
Wersin Klaus
TGM Budenheim
91:52
+ 31:10
13.
Schubert Jürgen
TV 1894 Coburg-Neuses
93:42
+ 33:00
14.
Wichmann Rainer
OLV Weimar
97:26
+ 36:44
15.
Görtelmeyer Thomas
RSV Hannover
98:21
+ 37:39
16.
Steudler Jens
SV Koweg Görlitz
107:02
+ 46:20
17.
Böhme André
OLG Regensburg
111:34
+ 50:52
18.
Winter Holm
SV Robotron Dresden
116:49
+ 56:07
19.
Mättig Torsten
SV Robotron Dresden
120:41
+ 59:59
Richling Peter
USG Chemnitz
DISK
Ni Vadim
OLV Steinberg
DISK
Cruse Kay
SV Robotron Dresden
DISK
Quendt Peer
USV Jena
DISK
Kolehmainen Ari
TSV Grünwald
DISK
H50 (GER)
8.31 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schote Gerd
OL-Team Wehrsdorf
54:41
2.
Schwenk Olaf
Treptower SV 1949
58:35
+ 3:54
3.
Leibiger Jörg
Post SV Dresden
67:27
+ 12:46
4.
Kraemer Werner
Post SV Dresden
70:29
+ 15:48
5.
Genatis Uwe
SV Mietraching
71:13
+ 16:32
6.
Zimmermann Gerd
SSV Planeta Radebeul
75:12
+ 20:31
7.
Ansorge Ronald
SV Robotron Dresden
75:18
+ 20:37
8.
Schröter Uwe
ESV Dresden
76:22
+ 21:41
9.
Ehms Jürgen
USV Jena
79:10
+ 24:29
10.
Schalle Michael
MTV Bamberg
82:17
+ 27:36
11.
Büchner Siegfried
SV IHW Alex 78 Berlin
114:13
+ 59:32
Kretzschmar Frank
OLV Weimar
DISK
H55 (CZ)
8.31 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Drobník Ivan
VLI5601
VSK Slavia TU Liberec
67:10
2.
Knobloch Jindřich
VRL4901
OOS TJ Spartak Vrchlabí
67:28
+ 0:18
3.
Prochazka Antonin
KOB Dobřichovice
68:07
+ 0:57
4.
Škoda Přemek
VLI5301
VSK Slavia TU Liberec
69:05
+ 1:55
5.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
83:00
+ 15:50
6.
Čermák Jiří
PGP5600
SK Praga
86:40
+ 19:30
7.
Toušek Miloslav
SSP5000
SK Stopa Praha
90:07
+ 22:57
8.
Paulíček Jiří
SJI4911
OK Jihlava
91:05
+ 23:55
9.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
TJ Baník Ostrava OKD
94:36
+ 27:26
10.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
95:36
+ 28:26
11.
Šorm Miroslav
DKP5201
Oddíl OB Kotlářka
115:15
+ 48:05
12.
Wald František
LIV5300
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
138:04
+ 70:54
Pilc Oldřich
ZPV5100
KOB Železárny Prostějov
DISK
Rauch Stanislav
VPM5301
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H55 (GER)
8.31 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fremder Dietmar
OL-Team Wehrsdorf
59:57
2.
Blumenstein Helmut
OSC Kassel
66:04
+ 6:07
3.
Sobczak Udo
MTV Soltau
68:05
+ 8:08
4.
Schlemm Hermann
USV Jena
80:57
+ 21:00
5.
Hagner Rüdiger
HSG Merseburg
86:51
+ 26:54
6.
Kössler Wolfgang
Volkssport Berlin
88:32
+ 28:35
H60 (GER)
6.55 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tröße Lutz
SV TU Ilmenau
53:20
2.
Wieland Reinhard
Ski-Club Lauf
55:23
+ 2:03
3.
Schmalfeld Tassilo
SSV Planeta Radebeul
63:36
+ 10:16
4.
Kleiner Meinolf
OLF Mainz
63:56
+ 10:36
5.
Stöhr Thomas
SG Dittersdorf
64:44
+ 11:24
6.
May Siegfried
RSV Hannover
66:10
+ 12:50
7.
Suckow Ulrich
Volkssport Berlin
105:59
+ 52:39
Conrad Helmut
USV TU Dresden
55:09
+ 1:49
H65 (CZ)
6.55 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
VSK VŠB TU Ostrava
55:54
2.
Dohnal Josef
SZP4300
TJ Slovan Zdravotník Praha
67:50
+ 11:56
3.
Frey Jaromír
NEJ4100
TJ Jiskra Nejdek
68:01
+ 12:07
4.
Nosál Stanislav
SSP4600
SK Stopa Praha
77:58
+ 22:04
5.
Němec Vladimír
SSP4201
SK Stopa Praha
85:19
+ 29:25
6.
Ostřanský Josef
SSU4302
SK Severka Šumperk
85:20
+ 29:26
H65 (GER)
6.55 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Heinemann Rolf
SV Robotron Dresden
63:18
2.
Jarkov Viktor
OLG Regensburg
80:07
+ 16:49
3.
Horn Gerhard
TGV Horn
93:31
+ 30:13
4.
Gertenbach Martin
OSC Kassel
95:50
+ 32:32
Kohlschmidt Jochen
SV Robotron Dresden
DISK
Wittiber Wolfgang
Bielefelder Skiclub e.V.
DISK
Vischer Friedrich
OL-Team Filder
DISK
H75 (CZ)
5.28 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
OOS TJ Spartak Vrchlabí
63:19
HE (CZ)
16.72 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
KOS Slavia VŠ Plzeň
78:32
2.
Bouchal Jiří
VPM8449
KOS Slavia VŠ Plzeň
82:19
+ 3:47
3.
Lauerman Jan
SJI7419
OK Jihlava
84:33
+ 6:01
4.
Rygl Miroslav
TBM7205
KOS TJ Tesla Brno
87:59
+ 9:27
5.
Venhoda Milan
SJI7104
OK Jihlava
88:03
+ 9:31
6.
Pospíšek Marek
TBM8907
KOS TJ Tesla Brno
93:00
+ 14:28
7.
Drobník Michal
SJC8709
Sportcentrum Jičín
94:01
+ 15:29
8.
Pospíšil Vítek
SZP6800
TJ Slovan Zdravotník Praha
95:00
+ 16:28
9.
Kunc Radovan
TJN5549
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
95:05
+ 16:33
10.
Váňa Lukáš
VRB8601
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
95:33
+ 17:01
11.
Laciga Radek
SZP8200
TJ Slovan Zdravotník Praha
98:31
+ 19:59
12.
Mareček Petr
CHT6901
SK Chrast
99:14
+ 20:42
13.
Mrázek Jan
SZP8102
TJ Slovan Zdravotník Praha
100:23
+ 21:51
13.
Ondráček Radim
EKP7414
VŠTJ Ekonom Praha
100:23
+ 21:51
15.
Kolín Jan
JIL7701
OK Jilemnice
100:42
+ 22:10
16.
Seidl Miroslav
EKP7402
VŠTJ Ekonom Praha
101:06
+ 22:34
17.
Hora Vojtěch
SZP8300
TJ Slovan Zdravotník Praha
101:12
+ 22:40
18.
Zuzánek Zdeněk
TJN5901
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
101:13
+ 22:41
19.
Košárek Pavel
JAM7100
SK Jamnice
103:26
+ 24:54
20.
Škoda Jakub
VLI8800
VSK Slavia TU Liberec
103:33
+ 25:01
21.
Kovář Miroslav
SZP8101
TJ Slovan Zdravotník Praha
104:57
+ 26:25
22.
Bořánek Petr
SZP7000
TJ Slovan Zdravotník Praha
106:22
+ 27:50
23.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
108:29
+ 29:57
24.
Lebeda Dušan
EKP7301
VŠTJ Ekonom Praha
112:39
+ 34:07
25.
Šťastný Jiří
TBM7137
KOS TJ Tesla Brno
114:18
+ 35:46
Wohanka Pavel
VRL7501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Rauch Tomáš
VPM8501
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
HE (GER)
16.72 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kohlschmidt Bernd
SV Robotron Dresden
91:44
2.
Bergmann Florian
SV TU Ilmenau
94:48
+ 3:04
3.
Bruns Eike
MTK Bad Harzburg
100:42
+ 8:58
4.
Blumenstein Bojan
OSC Kassel
101:46
+ 10:02
5.
Kraemer Andrei
Post SV Dresden
102:06
+ 10:22
6.
Heinemann Björn
SV Robotron Dresden
105:09
+ 13:25
7.
Sonnenberg Sergej
Osnabrücker TB
106:45
+ 15:01
8.
Schöne Andre
OL-Team Wehrsdorf
106:51
+ 15:07
9.
Karl Christian
Jenatec Cycling
113:11
+ 21:27
10.
Gatzemeier Christian
MTK Bad Harzburg
127:17
+ 35:33
11.
Huster Mark
SV Sachsen 90 Werdau
127:21
+ 35:37
12.
Töpfer Christian
USV Jena
141:52
+ 50:08
13.
Poell Matthias
OLC Wienerwald
148:37
+ 56:53
14.
Wunderlich Jens
ESV Dresden
166:41
+ 74:57
Pastor Kai
OLF Mainz
DISK
Andersson Thommy
DJK Adler 07 Bottrop
DISK
Flechsig Florian
USV TU Dresden
98:49
+ 7:05
OK (GER)
4.39 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lange Udo
SV IHW Alex 78 Berlin
48:47
2.
Pfuhl Barbara
USV TU Dresden
86:51
+ 38:04
3.
Lucke Moritz
Post SV Dresden
106:29
+ 57:42
4.
Winnig Pepe
Treptower SV 1949
116:22
+ 67:35
5.
Bräuer Jörg
USV Jena
147:45
+ 98:58
OL (GER)
13.13 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Morgenstern Marco
Kletterverein Schmiedeberg
106:34
2.
Kourimsky Jan
KTP
107:35
+ 1:01
3.
Lückmann Andreas
Post SV Dresden
125:08
+ 18:34
4.
Milz Andreas
USV Erfurt
128:08
+ 21:34
5.
Brettschneider Pascal
Post SV Dresden
152:23
+ 45:49
Kossack Paul
Post SV Dresden
DISK
OM (GER)
10.04 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Oprsal Alan
ohne Verein
78:40
2.
Röhnert Wilfried
SSV Planeta Radebeul
114:15
+ 35:35
3.
Lenk Andreas
USV TU Dresden
117:42
+ 39:02
4.
Hamann Tino
SV Sachsen 90 Werdau
120:30
+ 41:50
5.
Röhnert Ulrike
SSV Planeta Radebeul
141:17
+ 62:37
TN (CZ)
4.39 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hruskova Lenka
YBM
64:26
2.
Josefina Klašková
DKP9651
Oddíl OB Kotlářka
72:38
+ 8:12
Kubínová Jana
SKV6751
TJ Slovan Karlovy Vary
DISK
Pěstová Kateřina
LEN9151
Ski Klub Lenora
DISK
TP (CZ)
10.04 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horák Martin
LDC0005
KOB Děčín
83:27
1.
Přibyl Adam
LDC0012
KOB Děčín
83:27
3.
Vlček Petr jr.
LDC0018
KOB Děčín
85:07
+ 1:40
4.
Novotný Milan
LDC0010
KOB Děčín
90:03
+ 6:36
5.
Kovář Karel
LTP6102
OOB TJ Lokomotiva Teplice
91:38
+ 8:11
6.
Kučera Martin
LTP6500
OOB TJ Lokomotiva Teplice
92:58
+ 9:31
7.
Kolorenč Pavel jr.
LDC0006
KOB Děčín
100:35
+ 17:08
8.
Horky Milan
VIP
102:12
+ 18:45
9.
Gálus Igor
LDC0004
KOB Děčín
103:00
+ 19:33
10.
Patzeltová Beatrice
LDC0011
KOB Děčín
105:17
+ 21:50
11.
Vlček Petr
LDC0017
KOB Děčín
107:02
+ 23:35
12.
Nehasil David
LDC0007
KOB Děčín
107:10
+ 23:43
13.
Burdová Áďa
LDC0002
KOB Děčín
109:42
+ 26:15
14.
Vlk Josef
LDC5800
KOB Děčín
110:12
+ 26:45
15.
Štěpán Petr
LDC0014
KOB Děčín
116:48
+ 33:21
16.
Kovářová Julie
LTP8854
OOB TJ Lokomotiva Teplice
117:09
+ 33:42
17.
Zelená Markéta
PGP5850
SK Praga
118:49
+ 35:22
18.
Nehasil Vláďa
LDC0008
KOB Děčín
119:18
+ 35:51
19.
Straussová Petra
LDC0015
KOB Děčín
136:26
+ 52:59
20.
Vlčková Jindra
LDC0019
KOB Děčín
138:00
+ 54:33
21.
Burdová Simona
LDC0003
KOB Děčín
157:13
+ 73:46
22.
Kovářová Alena
LTP6151
OOB TJ Lokomotiva Teplice
159:11
+ 75:44
23.
Přibyl Luboš
LDC0013
KOB Děčín
186:24
+ 102:57
Burda Matěj
LDC0001
KOB Děčín
DISK
Tyszová Natália
LDC0016
KOB Děčín
DISK
Průšová Markéta
TBM7272
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Zelený Vladimír
PGP4800
SK Praga
DISK
Nehasilová Zuzka
LDC0009
KOB Děčín
DISK
Cabalka Touda
ohne Verein
DISK
Bruner Luboš
LTP6501
OOB TJ Lokomotiva Teplice
DISK
Jahn Petr
NER9998
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz