Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1500 pro měkkouše


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Mahan , posláno: 26.2.2010 0:17:15, z adresy: 90.178.154.127

Promiň, ale stočím se ještě jednou k Tvé osobě: jakou mám mít důvěru v relevanci a validitu Tvých tzv. argumentů a pozorování, které prezentuješ (cituji) pokud, jak je vidět nevíš / nenajdeš si za kolik se běhá hodinovka a 20km na dráze, za kolik 1/2 a za kolik nebmaraton na silnici (popř. v kros variantách)

>Jsem velmi nerad, když se zdejší celé diskutování stáčí k mé osobě, místo aby se stáčelo k mým návrhům, resp. argumentům a pozorováním, která prezentuji.
>
>To, že současné rozvržení disciplín - příliš velká díra mezi klasickou tratí, která je pro zdejší běžce, co se snaží závodit (jak se hezky říká švédsky: som satsar) příliš dlouhá, a middlem, který je naopak příliš krátký pro rekreační běžce - způsobuje úbytek běžců v obou skupinách, je si myslím zřejmé.
>
>
>
>
>>Myslel jsem, že se tu jedná o délky tratí (časy vítězů) pro ČR (aby se sem nepletli ti profesionálové:-)) Pak ale na republikové úrovni nikdo 20km (natož 21098m)za 60min nedá... 2:08 na maraton je hluboko pod Československým rekordem. Nominační kritérium na maraton pro OH Peking bylo 2:15 a jediný z ČR kdo měl velkou snahu byl Pavel Novák a přiblížil se v Římě na 2:19:01 (bo tak nějak) a to byl nejlepší výkon roku! Takže vem nabídku Bořana, jinak ti někdo zasponzoruje třeba MČR Pardubický 1/2maraton... Dáš pod 64??? :-) LOL:-)
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)