Re: Re: Re: 1500 pro měkkouše


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jiří jansa , posláno: 16.2.2010 23:15:07, z adresy: 147.32.127.213

O tom píšu celou dobu - to, že se část běžců rozhodne pro to trénovat na ultravytrvaleckou disciplínu klasiku, je náboženstvím, které v jejich hlavách vyvolala vezdejší propaganda.

Kdyby šlo o světové rekordy, tak bych to pochopil, ale takhle to považuji za chybu.

Osobně považuji klasickou trať společně s dlouhou jako nejjednodušší disciplíny, výsledek je totiž z velké části dán jen množstvím tréninku.

>Aha, takže to shrnem do jednoho bodu. Je skupina běžců, která obětuje spoustu času s rodinou, přáteli, školu či práci a navíc z toho nemá děngi. Vzhledem k tomu, že zde ale panuje teror "demokrata" který je považuje za měkouše a delší tratě tak není schopen ocenit, raději pověsí OB kopačky na hřebíček než aby pokračovali.
>
>>pro ????:
>>už jsem to zde zmiňoval, trénink na klasickou trať je časožrout a proto je jen málo běžců tomu ochotno obětovat čas s rodinou, přáteli, školu či práci, obzvláště když z toho nejsou děngi.
>>
>>Vzhledem k tomu, že zde ale panuje teror turistů, kteří běhají pomalu, a kratší tratě tak nejsou schopni ocenit, raději pověsí OB kopačky na hřebíček než aby pokračovali.
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)