Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 1500 pro měkkouše


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jiří jansa , posláno: 26.2.2010 17:56:52, z adresy: 62.240.183.85

neřekl bych, že jsem byl o tolik mimo:

Půlmaraton - český rekord 1:01:31
Maraton - 2:18:19

Mezi těmito 2 běžeckými disciplínami je o dost větší rozdíl než mezi klasikou na 90 minut a dlouhou tratí na oněch 2:20-2:30.

Nějaká univerzální disciplína na 50-60 minut, která by nahradila middle a klasiku dohromady, se jen nabízí.

4 disciplíny je na OB až moc, 3 by bylo ideální číslo (sprint, střední trať, dlouhá)
>Promiň, ale stočím se ještě jednou k Tvé osobě: jakou mám mít důvěru v relevanci a validitu Tvých tzv. argumentů a pozorování, které prezentuješ (cituji) pokud, jak je vidět nevíš / nenajdeš si za kolik se běhá hodinovka a 20km na dráze, za kolik 1/2 a za kolik nebmaraton na silnici (popř. v kros variantách)
>
>>Jsem velmi nerad, když se zdejší celé diskutování stáčí k mé osobě, místo aby se stáčelo k mým návrhům, resp. argumentům a pozorováním, která prezentuji.
>>
>>To, že současné rozvržení disciplín - příliš velká díra mezi klasickou tratí, která je pro zdejší běžce, co se snaží závodit (jak se hezky říká švédsky: som satsar) příliš dlouhá, a middlem, který je naopak příliš krátký pro rekreační běžce - způsobuje úbytek běžců v obou skupinách, je si myslím zřejmé.
>>
>>
>>
>>
>>>Myslel jsem, že se tu jedná o délky tratí (časy vítězů) pro ČR (aby se sem nepletli ti profesionálové:-)) Pak ale na republikové úrovni nikdo 20km (natož 21098m)za 60min nedá... 2:08 na maraton je hluboko pod Československým rekordem. Nominační kritérium na maraton pro OH Peking bylo 2:15 a jediný z ČR kdo měl velkou snahu byl Pavel Novák a přiblížil se v Římě na 2:19:01 (bo tak nějak) a to byl nejlepší výkon roku! Takže vem nabídku Bořana, jinak ti někdo zasponzoruje třeba MČR Pardubický 1/2maraton... Dáš pod 64??? :-) LOL:-)
>>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)