Re: Co tím stavitel z VRL myslel?


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: Bestik , posláno: 8.9.2008 12:16:00, z adresy: 78.102.254.71

Me by spise zajimalo, zda a kdy splni poradatel podminku Pravidel OB bod 23.9, tzn. zneni protestu a vyjadreni jury ve vysledcich, a dale bod 25.3, tzn. vraceni 50% startovneho zavodnikum zrusene kategorie.

Jinak skoda mluvit. Teren byl v samotnem meste a parku celkem zajimavy na pekny sprint a takhle to dopadlo.

Jo a rekl bych, ze poradatel vytvoril novy cesky rekord v "malosti" shromazdiste. Odhaduju to podle mapy na 70x20m s tim, ze tretinu zabiral dobeh, cil a stanky. :-)


>Sprint jako typ závodu je v Soutěžním řádu, Příloze č. 1 definován jako rychlý, divácky lehce pochopitelný formát, který umožňuje konání závodů v oblastech s větším výskytem populace, s technicky jednoduchými kontrolami a obtížnými volbami postupů, vyžadujícími vysokou koncentraci.
>
>Rád bych se stavitele a hlavního rozhodčího daného závodu, tedy Vlastimila Poláka a Václava Faráře zeptal, co měli na mysli zařazením kontroly č. 75
>
>Na mě osobně to působilo dojmem, že nejde o to, aby závodník udržel koncentraci při volbě postupů, ale aby byl do závodu vnesen prvek náhody - č. 75 bylo podle mě vyloženě na náhodu (nahlížel jsem kolem zdi i zepředu hustníčku, nakonec jsem obcházel keře jeden po druhém pěkně dokola, než jsem kontrolu objevil - pokud ji někdo viděl razit předběžce, měl nezpochybnitelnou výhodu).
>
>K mapovému klíči ISSOM CZ verze se nebudu vyjadřovat, a postup 82 - 85 již zřejmě řešila jury.
>
>Hezký sprint, pěkné střídání lesa, parku, uliček, ale hernajs, takováhle zbytečná nachytávka ... proč?
>
>Honza Fiala
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)