Re: uděljte JJ předsedou soutěžní komise + spamování


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: jj , posláno: 3.9.2009 12:17:16, z adresy: 145.100.100.190

nemyslím si, že je to nutné, počítat žebříčky se chystám i tak. Jako jedinou výhodu bych viděl v tom, že pokud by superžebříčky byly součástí oficiálních soutěží, prabvděpodobně by byl lepší design a více informací o jednotlivých zavodnících a jejich disciplínách (např. pořadí v minulých měsících apod.)Ohledně diskuze a spamování - přijde mi, že zde může běžet 10 diskuzí najednou, přece každý nemusí číst všechno a reagovat na vše. Já si na svá témata, na která někdo odpoví a použije zajímavé argumenty, odpovídám, nikdo ale nikomu nebrání sem psát cokoli jiného.
Většinu příspěvků, které nejsou k OB jako sportu, či se netýkají struktury soutěží (teď se opět stal klasický nešvar domácího soutěžení - závodníci v Liberci budou nasazeni podle starého rankingu z července a nikoli podle nového za srpen, ač již je spočítán) nečtu a nereaguju na ně, tak nevím, proč vadí mé příspěvky, ve kterých doufám, že alespoň část lidí - co se nebojí jít až na onu prognostickou hranu mezi fantazií a vědeckou realitou - kvalitu najde a i já se pak něco dozvím od nich.


>navrhuji využít pozitivní deviace JJ a udělat ho předsedou soutěžní komise. Evidentně má o to počítání a papírování zájem, vnese tam čerstvý vítr a přestane to tady spamovat.
>
>
>>srpnové výsledky "OB týmového rankingu" jsou spočteny:
>>
>>http://obtymovyranking.blogspot.com/
>>
>>celkový rozcestník je na:
>>http://sites.google.com/site/rozcestnikproceskerankingy/
>>
>>
>>>vysledky superrankingu za srpen jsou na svem miste, rozcestnik pro ne je na:
>>>
>>>http://sites.google.com/site/rozcestnikproceskerankingy/
>>>
>>>(jediny, ktery chybi, je tymovy ranking, ktery dodam zitra)
>>>
>>>doslo k par zmenam:
>>>1) vznikl novy zebricek - na strednich tratich (20-49 minut)
>>>Nekdy minuly tyden jsem zde rozvijel teze, ze sprint a middle nejsou vhodne discipliny pro jednozavodovy format soutezi typu MS ci MCR. U sprintu je to zcela zretelne, u middlu je to na pomezi, tak myslim, ze bude zajimave, kdyz zde bude i dlouhodoba soutez v teto discipline. Aby se tam mohli pocitat i vicedenni zavody, tak je zde vcelku siroke casove rozmezi.
>>>
>>>2) u rankingu "na velmi kratkych tratich" jsem trochu zmenil podminky, horni omezeni 20ti minutami je pohyblive (v zavislosti na tom, jak bude zavod definovat poradatel, na meritku mapy a mapovem klici), aby se sem pocitalo vice zavodu, jde hlavne o vicedenni, kde se spise stavi delsi sprinty a nektere kategorie se tak napr na PP o 1 ci 2 minuty dostaly nad onu horni hranici, ac slo evidentne o sprint
>>>
>>>A nepujde o 3 zavody za 6 mesicu ale o 4 zavody, kdy se ale do 6ti mesicu budou pocitat jen ty, ve kterych je alespon jeden zavod ve sprintu (at jiz oblastni ci vicedenni)
>>>
>>>3) nepocitam handicapove etapy, neb by v tom byl zmatek
>>>
>>>
>>>....
>>>jinak jsme zde pred asi rokem diskutovali otevreni MCR na KT pro vsechny. To letos provedli ve Svedsku - vysledkem je 254 prihlasenych muzu a 6 kvalifikaci. Z toho se da usuzovat spousta veci, jednou z nich, je ze zas tolik bezcu navic - zajemcu o M na KT - ani ve Svedsku nejni, tak jakypak s tim cavyky zde.
>>>
>>>
>>>..
>>>no a na Cene Vychodnich Cech jsem si mohl poslechnout novy popevek o me. Priznam se, ze mirne agresivni popevky jsem mival rad, kdysi, kdyz jsem jeste v Pardubicich koukal na extraligu, tak vzdy, kdyz prijel Zlin, se halou neslo sborove: "Okál šuká Čajánka" a hned mi prisel zapas vyhecovanejsi.
>>>
>>>
>>>Pak jsem ovsem objevil Leacocka, Allena ci Triese a posunul svůj homur poněkud dále. Na novém popěvku tak oceňuji především jeho postmodernost, predstava, ze nocni kemp zpiva jakkoli o vasem prirozeni, mi totiz presne zapada do konceptu "nudici se lidske luzy hledajici sve obeti snazic se tim zapomenout na sebe sama a svoji prazdnotu" coz je fenomen ciste postmoderní.
>>>
>>>
>>
>
Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)