Re: Re: Re: Budoucnost mapovani


[ Odepsat ] [ Související příspěvky ] [ BEN - Bestíkovy noviny ]

 

NORD Service - velkoplošný tisk, digitální tisk

 


Autor: ZLH7001 , posláno: 14.8.2013 11:07:48, z adresy: 88.81.82.203

Díky za reakci.
V H35A jsme ani neměli postup, kterým by bylo třeba se pročíst od začátku do konce. (Kromě jednoho krátkého, kdy dohledávka začala prakticky už na předchozí kontrole.)

>2. Pomalu a přesně - jinak to ani při roznosu kontrol nejde :-) Ale zase jsem se pak vůbec neztrácel.
>
>3. Spíš než s umístěním kontroly jsem měl někdy problém s tím, že se hodně těžko vyjadřuje popisem. Chtělo by to menší kolečka kontrol (fuj, co jsem to napsal?!) a bylo by i po tomto problému.
>
>4. Bez možnosti ortofota bych to asi vyplnil nějakým druhem hustníku. Podle hustoty středně- nebo tmavězeleným. Ale pak by se daly dávat kontroly jenom na velmi jasné objekty typu okraj paseky, větvení cest, jeden posed, co tam byl... a to určitě účastníci Advanty neočekávali ;-) Přijeli si pro nezapomenutelný a silný zážitek z prázdninových závodů.
>
>Pravda, některým tato pasáž mapy nabourala zažitou představu, že na postupu nejprve valí a před dohledávkou zvolní a začnou pořádně číst mapu. Tady bylo občas potřeba pročíst se mapou na celém postupu. Jinak se zamotali do neprostupných klečovitých stromečků.Související příspěvkyOdepsat

Tvé jméno:
Tvůj e-mail:
(není nutné)
Název příspěvku:
Text příspěvku:
Heslo: (napiš pozpátku ben)