Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Kejkol 2011
Kód závodu
Kejkol_110417
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Kejkol 2011
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.04.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Oblastní mistrovství na krátké trati, 5. závod PŽ a SŽ
Místo konání
Kvílice
Použitá mapa
Kejkol
Pořadatel
SKOB Slaný
Ředitel závodu
Hrdličková Ludmila
Hlavní rozhodčí
Zemková Helena
Stavitel tratí
Hanák Jan
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D20
D21K
D21L
D35K
D35L
D45K
D45L
D55
D65
D75
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21K
H21L
H35K
H35L
H45K
H45L
H55
H65
H75
HDR
P
T
D10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škáchová Magdalena
SLP0151
OOB Slavia Praha
18:48
2.
Rusá Vendula
DCE0150
KOB Dobřichovice
21:16
+ 2:28
3.
Kalousková Marie
DKP0151
Oddíl OB Kotlářka
22:26
+ 3:38
4.
Chaloupková Hana
KAM0252
SK Kamenice
30:32
+ 11:44
5.
Najmanová Agáta
DKP0150
Oddíl OB Kotlářka
31:14
+ 12:26
6.
Melicharová Klára
ODV0150
TJ AERO Odolena Voda
32:36
+ 13:48
7.
Semíková Lucie
KAM0250
SK Kamenice
38:31
+ 19:43
8.
Šantrůčková Anna
KAM0150
SK Kamenice
49:43
+ 30:55
9.
Jirkovská Kateřina
SLA0350
SKOB Slaný
68:52
+ 50:04
10.
Šlosarová Aneta
LBE0160
TJ Lokomotiva Beroun
74:53
+ 56:05
D10L
1.90 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tučková Klára
NER
22:30
2.
Vondrová Magdaléna
OKP0350
SK OK 24 Praha
26:05
+ 3:35
3.
Beranová Hana
VSP0455
USK Praha
32:38
+ 10:08
4.
Beranová Eva
VSP0254
USK Praha
37:28
+ 14:58
5.
Řehůžková Sára
ODV0250
TJ AERO Odolena Voda
37:34
+ 15:04
6.
Procházková Nela
NER
38:00
+ 15:30
7.
Prknová Zuzana
KNC0251
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
38:42
+ 16:12
8.
Geislerová Aneta
DKL0151
KOB Kladno
39:08
+ 16:38
9.
Čečrdlová Anna
NER
39:27
+ 16:57
10.
Floriánková Anežka
VSP0252
USK Praha
41:16
+ 18:46
11.
Buková Anežka
ROU0351
SKOB Roudnice nad Labem
49:05
+ 26:35
12.
Dobiášová Jitka
ROU0350
SKOB Roudnice nad Labem
72:50
+ 50:20
13.
McMahon Anežka
LBE0250
TJ Lokomotiva Beroun
135:34
+ 113:04
14.
Svatošová Marie
ODV0251
TJ AERO Odolena Voda
45:37
+ 23:07
D12
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolářová Johana
SLA9950
SKOB Slaný
19:40
2.
Dědková Teodora
TAP0051
KOB TRETRA Praha
19:44
+ 0:04
3.
Hrabánková Zuzana
PGP9950
SK Praga
19:58
+ 0:18
4.
Kováříková Marie
KAM0050
SK Kamenice
20:53
+ 1:13
5.
Voltrová Alena
ROZ9951
OK Roztoky
22:33
+ 2:53
6.
Aschermannová Karolína
KAM0051
SK Kamenice
24:48
+ 5:08
7.
Pláničková Eva
SOB9750
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
26:52
+ 7:12
8.
Kyselová Nela
ROU9951
SKOB Roudnice nad Labem
26:57
+ 7:17
9.
Sedláčková Linda
ROZ0050
OK Roztoky
28:36
+ 8:56
10.
Pohořalá Anna
ROU9954
SKOB Roudnice nad Labem
29:22
+ 9:42
11.
Procházková Jana
LBE9950
TJ Lokomotiva Beroun
31:43
+ 12:03
12.
Benešová Hana
DKL0050
KOB Kladno
34:41
+ 15:01
13.
Krejčí Zuzana
ZVO0055
OB SK Zvole
36:52
+ 17:12
14.
Albrechtová Iveta
KAM9950
SK Kamenice
37:08
+ 17:28
15.
Čiháková Barbora
KNC9950
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
37:23
+ 17:43
16.
Srbová Kristýna
SLA0050
SKOB Slaný
44:26
+ 24:46
17.
Straková Veronika
PVP0050
VSK Přírodověda
46:46
+ 27:06
D14
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janovská Kateřina
PGP9850
SK Praga
21:59
2.
Ježková Kateřina
SLA9750
SKOB Slaný
26:43
+ 4:44
3.
Slavíková Silvie
PGP9751
SK Praga
27:30
+ 5:31
4.
Doubková Petra
VLI9853
VSK Slavia TU Liberec
28:10
+ 6:11
5.
Poláková Tereza
TAP9853
KOB TRETRA Praha
28:42
+ 6:43
6.
Poláková Kateřina
TAP9854
KOB TRETRA Praha
29:47
+ 7:48
7.
Hájková Eliška
ZVO9851
OB SK Zvole
30:46
+ 8:47
8.
Mikulášová Martina
PGP9852
SK Praga
33:10
+ 11:11
9.
Sušánková Hana
SLA9855
SKOB Slaný
34:46
+ 12:47
10.
Illnerová Kateřina
DKP9950
Oddíl OB Kotlářka
35:07
+ 13:08
11.
Baziková Justýna
TJP9851
OOB TJ Sokol Troja
36:50
+ 14:51
12.
Zimmerová Kateřina
ZVO9852
OB SK Zvole
37:06
+ 15:07
13.
Tomášková Barbora
SLA9752
SKOB Slaný
40:50
+ 18:51
14.
Šťovíčková Anna
TAP9852
KOB TRETRA Praha
41:05
+ 19:06
15.
Voltrová Hana
ROZ9752
OK Roztoky
43:09
+ 21:10
16.
Weislová Adéla
TJP9750
OOB TJ Sokol Troja
43:41
+ 21:42
17.
Hrdličková Ludmila
SLA9851
SKOB Slaný
46:17
+ 24:18
18.
Klašková Anna
NER
53:29
+ 31:30
19.
Neumanová Kristýna
TAP
KOB TRETRA Praha
56:18
+ 34:19
D16
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kožinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
28:36
2.
Hausenblasová Karolína
KAM9650
SK Kamenice
29:28
+ 0:52
3.
Hlubučková Kristýna
KAM9551
SK Kamenice
33:30
+ 4:54
4.
Müllerová Eva
SLA9652
SKOB Slaný
33:51
+ 5:15
5.
Hrabánková Klára
PGP9654
SK Praga
35:49
+ 7:13
6.
Kučerová Barbora
SLA9650
SKOB Slaný
38:17
+ 9:41
7.
Hejnalová Eva
KAM9651
SK Kamenice
44:33
+ 15:57
8.
Němečková Eliška
TJN97
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
48:26
+ 19:50
9.
Malcová Kateřina
ROU9551
SKOB Roudnice nad Labem
48:52
+ 20:16
10.
Kubenová Karolína
DKP9654
Oddíl OB Kotlářka
52:38
+ 24:02
11.
Paukertová Martina
TJP9650
OOB TJ Sokol Troja
54:36
+ 26:00
D18
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Marie
KAM9554
SK Kamenice
35:09
2.
Pavlů Kateřina
PGP9554
SK Praga
39:27
+ 4:18
3.
Mikulášová Helena
PGP9353
SK Praga
43:06
+ 7:57
4.
Mrázová Pavla
KAM9350
SK Kamenice
48:25
+ 13:16
5.
Borovičková Jana
FSP9455
VŠTJ Stavební fakulta Praha
50:00
+ 14:51
6.
Procházková Kateřina
LBE9350
TJ Lokomotiva Beroun
55:12
+ 20:03
D20
4.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Lenka
ROU9250
SKOB Roudnice nad Labem
49:28
2.
Sládková Helena
TAP9151
KOB TRETRA Praha
51:18
+ 1:50
D21K
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lošťáková Ivana
LTP7758
OOB TJ Lokomotiva Teplice
44:37
2.
Winklerová Hanna
LPM8051
OK Lokomotiva Plzeň
54:03
+ 9:26
3.
Kurfürstová Magdalena
FSP7852
VŠTJ Stavební fakulta Praha
58:55
+ 14:18
4.
Uhrová Zuzana
VSP8050
USK Praha
68:07
+ 23:30
5.
Clarissa Schwab
TAP7750
KOB TRETRA Praha
79:25
+ 34:48
6.
Dobešová Kateřina
KPY8750
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
87:11
+ 42:34
D21L
5.10 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářová Kristýna
DKP8450
Oddíl OB Kotlářka
42:38
2.
Zuzana Hermanová
LPU8752
OK Lokomotiva Pardubice
44:41
+ 2:03
3.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
45:57
+ 3:19
4.
Gabrovská Lucie
TAP8854
KOB TRETRA Praha
46:44
+ 4:06
5.
Košárková Iva
SCP8152
OK Sparta Praha
46:56
+ 4:18
6.
Magdalena Rysava
PGP7650
SK Praga
48:05
+ 5:27
7.
Jiřištová Zuzana
DKP8254
Oddíl OB Kotlářka
50:17
+ 7:39
8.
Horová Magda
VSP5450
USK Praha
50:57
+ 8:19
9.
Svobodová Jitka
DCE7450
KOB Dobřichovice
50:59
+ 8:21
10.
Čermáková Kristýna
PGP9154
SK Praga
53:41
+ 11:03
11.
Mezníková Lenka
SJC8484
Sportcentrum Jičín
53:59
+ 11:21
12.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
SK Žabovřesky Brno
54:22
+ 11:44
13.
Gregorová Kamila
CTB8151
SK OB Chotěboř
54:48
+ 12:10
14.
Králová Michaela
CTB7959
SK OB Chotěboř
54:51
+ 12:13
15.
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
54:53
+ 12:15
16.
Kožinová Anna
PGP9350
SK Praga
55:08
+ 12:30
17.
Hanzlová Veronika
BOR8150
OK Jiskra Nový Bor
55:24
+ 12:46
18.
Smolková Kateřina
PGP8852
SK Praga
56:05
+ 13:27
19.
Jarošová Klára
DCE7950
KOB Dobřichovice
57:07
+ 14:29
20.
Kozáková Zuzana
KAM9451
SK Kamenice
57:37
+ 14:59
21.
Pokorná Magdalena
PGP7562
SK Praga
57:53
+ 15:15
22.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
59:11
+ 16:33
23.
Vildmonová Pavla
LBE7451
TJ Lokomotiva Beroun
59:15
+ 16:37
24.
Landovská Anna
PGP9251
SK Praga
59:52
+ 17:14
25.
Tichovská Hana
PGP8251
SK Praga
61:09
+ 18:31
26.
Křížová Vendula
SCP8355
OK Sparta Praha
63:03
+ 20:25
27.
Koppová Ingrid
SLP7960
OOB Slavia Praha
63:43
+ 21:05
28.
Kettnerová Dana
SHK8950
TJ Slavia Hradec Králové
64:01
+ 21:23
29.
Ježková Dominika
PGP9053
SK Praga
65:21
+ 22:43
30.
Chloupková Jana
SLP5951
OOB Slavia Praha
66:14
+ 23:36
31.
Albrechtová Eva
KAM7850
SK Kamenice
66:48
+ 24:10
32.
Klusáková Barbora
DKP9157
Oddíl OB Kotlářka
70:48
+ 28:10
33.
Škáchová Petra
SLP7051
OOB Slavia Praha
72:50
+ 30:12
34.
Hofmanová Michaela
LPM7751
OK Lokomotiva Plzeň
75:42
+ 33:04
35.
Tloušťová Eva
SCP6950
OK Sparta Praha
77:12
+ 34:34
36.
Cabrnochová Eva
DKL8450
KOB Kladno
78:10
+ 35:32
37.
Katerina Folprechtova
OKP7451
SK OK 24 Praha
79:42
+ 37:04
38.
Karasová Jana
FSP6153
VŠTJ Stavební fakulta Praha
82:29
+ 39:51
39.
Bozděchová Lenka
PGP8254
SK Praga
86:10
+ 43:32
40.
Šimková Markéta
PVP7751
VSK Přírodověda
94:37
+ 51:59
41.
Dienerová Petra
DKP8159
Oddíl OB Kotlářka
98:29
+ 55:51
Röschová Martina
LBE8160
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
D35K
2.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnková Dana
VSP7351
USK Praha
29:25
2.
Přibíková Monika
PGP7256
SK Praga
39:15
+ 9:50
3.
Procházková Pavlína
LBE6450
TJ Lokomotiva Beroun
42:28
+ 13:03
4.
Beranová Iva
VSP7150
USK Praha
46:06
+ 16:41
5.
Čermáková Gabriela
KAM6752
SK Kamenice
48:34
+ 19:09
6.
Chaloupková Dana
KAM7150
SK Kamenice
53:08
+ 23:43
7.
Bostlová Lenka
OKP7651
SK OK 24 Praha
58:36
+ 29:11
8.
Turinská Ivana
TAP6850
KOB TRETRA Praha
63:20
+ 33:55
9.
Marholdová Martina
ZVO7451
OB SK Zvole
68:54
+ 39:29
D35L
3.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Magdalena Gajdová
KBP7450
KBP Praha
30:12
2.
Valášková Šárka
KAM6951
SK Kamenice
32:58
+ 2:46
3.
Škvorová Zuzana
KAM7350
SK Kamenice
36:22
+ 6:10
4.
Červinková Jitka
OKP6451
SK OK 24 Praha
38:03
+ 7:51
5.
Němečková Jarmila
OKP6650
SK OK 24 Praha
38:10
+ 7:58
6.
Čiháková Lenka
KNC6750
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
38:29
+ 8:17
7.
Havelková Eva
LBE5950
TJ Lokomotiva Beroun
40:08
+ 9:56
8.
Smolková Alena
PGP6450
SK Praga
40:34
+ 10:22
9.
Kavková Dana
SCP6150
OK Sparta Praha
41:03
+ 10:51
10.
Benešová Jaroslava
DKL7050
KOB Kladno
41:19
+ 11:07
11.
Pavlů Veronika
PGP6950
SK Praga
43:49
+ 13:37
12.
Hankovcová Lenka
KAM7053
SK Kamenice
45:08
+ 14:56
13.
Buková Jana
ROU7150
SKOB Roudnice nad Labem
49:52
+ 19:40
14.
Dudíková Hana
LBE5550
TJ Lokomotiva Beroun
52:34
+ 22:22
15.
Klašková Kateřina
DKP6750
Oddíl OB Kotlářka
52:47
+ 22:35
16.
Sladkovská Helena
TAP6751
KOB TRETRA Praha
54:29
+ 24:17
17.
Klofáčová Romana
SLP6951
OOB Slavia Praha
55:02
+ 24:50
18.
Ježková Regina
MKP6350
SK Meteor Kačerov Praha
55:20
+ 25:08
19.
Krejčí Pavla
ZVO7251
OB SK Zvole
62:57
+ 32:45
20.
Vyšínská Michaela
ODV7655
TJ AERO Odolena Voda
93:31
+ 63:19
Semíková Iva
OKP6852
SK OK 24 Praha
DISK
D45K
2.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodová Lenka
ROU6650
SKOB Roudnice nad Labem
33:27
2.
Mudrová Martina
HCE6451
TJ Sokol Hostivice
35:44
+ 2:17
3.
Čápová Irena
SCP6450
OK Sparta Praha
37:40
+ 4:13
4.
Krákorová Iva
NER
41:56
+ 8:29
5.
Zimmerová Lenka
ZVO6451
OB SK Zvole
60:32
+ 27:05
D45L
2.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klinkerová Jitka
KAM6450
SK Kamenice
29:01
2.
Vrabcová Jindra
SCP6151
OK Sparta Praha
31:21
+ 2:20
3.
Voltrová Svatava
ROZ6150
OK Roztoky
32:25
+ 3:24
4.
Lacigová Ivana
VSP5950
USK Praha
32:57
+ 3:56
5.
Procházková Miluše
DCE5450
KOB Dobřichovice
33:03
+ 4:02
6.
Klusáková Jitka
DKP5651
Oddíl OB Kotlářka
33:11
+ 4:10
7.
Šedivá Miroslava
EKP5750
VŠTJ Ekonom Praha
33:36
+ 4:35
8.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
34:07
+ 5:06
9.
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
34:10
+ 5:09
10.
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
34:51
+ 5:50
11.
Zelená Markéta
PGP5850
SK Praga
35:35
+ 6:34
12.
Doležalová Vlasta
PGP5550
SK Praga
36:49
+ 7:48
13.
Štrossová Jiřinka
DCE5650
KOB Dobřichovice
37:59
+ 8:58
14.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK 99 Hradec Králové
38:15
+ 9:14
15.
Tihonová Jindra
TAP6253
KOB TRETRA Praha
38:36
+ 9:35
16.
Svobodná Eva
DKP5851
Oddíl OB Kotlářka
39:08
+ 10:07
17.
Tvrdková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
40:10
+ 11:09
18.
Slavíková Kateřina
PGP6650
SK Praga
40:44
+ 11:43
19.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
41:11
+ 12:10
20.
Soukupová Michaela
VSP5850
USK Praha
42:07
+ 13:06
21.
Nováková Irena
OKP6651
SK OK 24 Praha
43:42
+ 14:41
22.
Havlíčková Jindra
KNC6150
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
44:07
+ 15:06
23.
Šámalová Hana
PGP6150
SK Praga
44:53
+ 15:52
24.
Lustigová Lenka
DKP6652
Oddíl OB Kotlářka
48:31
+ 19:30
25.
Illnerová Daniela
DKP6651
Oddíl OB Kotlářka
48:51
+ 19:50
26.
Čechmánková Helena
OKP6450
SK OK 24 Praha
52:25
+ 23:24
27.
Hartlová Blanka
ODV6350
TJ AERO Odolena Voda
55:24
+ 26:23
28.
Landovská Ivana
PGP6251
SK Praga
58:07
+ 29:06
D55
2.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jůzková Jaroslava
SCP5250
OK Sparta Praha
29:12
2.
Lohrová Jarmila
SCP4650
OK Sparta Praha
31:51
+ 2:39
3.
Haňkovská Jana
PGP4050
SK Praga
33:07
+ 3:55
4.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
39:40
+ 10:28
5.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
OOB TJ Sokol Troja
40:10
+ 10:58
6.
Dlasková Anna
DKP5350
Oddíl OB Kotlářka
40:57
+ 11:45
7.
Matějů Ladislava
UVP4750
Slovan Praha
41:04
+ 11:52
8.
Zmeková Míla
SLP4451
OOB Slavia Praha
42:07
+ 12:55
9.
Zavadilová Naďa
SCP5450
OK Sparta Praha
44:37
+ 15:25
10.
Paulová Mirka
DCE5250
KOB Dobřichovice
46:57
+ 17:45
11.
Kočí Zdena
NER
58:25
+ 29:13
D65
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krausová Marie
LLI4451
TJ Loko Liberec
39:13
2.
Provazníková Svatava
TJP4250
OOB TJ Sokol Troja
71:26
+ 32:13
D75
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dolečková Míla
TJP3650
OOB TJ Sokol Troja
71:50
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šafka Sebastian
KAM0101
SK Kamenice
15:11
2.
Lejbl Jakub
LBE0200
TJ Lokomotiva Beroun
19:26
+ 4:15
3.
Janovský Tomáš
PGP0101
SK Praga
19:40
+ 4:29
4.
Klaška Martin
DKP0100
Oddíl OB Kotlářka
22:01
+ 6:50
5.
Longin Jan
TAP0103
KOB TRETRA Praha
22:11
+ 7:00
6.
Škvor Adam
KAM0202
SK Kamenice
22:56
+ 7:45
7.
Semík Jakub
VSP0000
USK Praha
23:16
+ 8:05
8.
Pohořalý Hugo
ROU0103
SKOB Roudnice nad Labem
23:23
+ 8:12
9.
Víteček Jáchym
DKP0204
Oddíl OB Kotlářka
25:50
+ 10:39
10.
Marhold Ondřej
ZVO0101
OB SK Zvole
26:23
+ 11:12
11.
Buk Ondřej
ROU0102
SKOB Roudnice nad Labem
26:37
+ 11:26
12.
Valášek Václav
KAM0100
SK Kamenice
30:05
+ 14:54
13.
Havelka Ondřej
TAP
KOB TRETRA Praha
32:12
+ 17:01
14.
Kolář Matyáš
SLA0300
SKOB Slaný
38:07
+ 22:56
15.
Šplíchal Radim
ZVO0103
OB SK Zvole
39:05
+ 23:54
16.
Hrdlička Jan
SLA0200
SKOB Slaný
50:09
+ 34:58
17.
Albrecht Adam
KAM0203
SK Kamenice
53:40
+ 38:29
18.
Hankovec Hugo
KAM0201
SK Kamenice
56:06
+ 40:55
19.
Švarc Antonín
DKP0203
Oddíl OB Kotlářka
57:32
+ 42:21
20.
Hejsek Filip
KAM0204
SK Kamenice
70:26
+ 55:15
Riegr Jakub
ODV0201
TJ AERO Odolena Voda
DISK
H10L
1.90 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gajda Martin
VSP0404
USK Praha
24:41
2.
Kožina Štěpán
PGP0300
SK Praga
26:13
+ 1:32
3.
Hovorka Metoděj
DCE0200
KOB Dobřichovice
27:13
+ 2:32
4.
Sedláček Jaroslav
ROZ0300
OK Roztoky
27:16
+ 2:35
5.
Bozděch Vojta
NER
28:02
+ 3:21
6.
Jirásek Kryštof
ROZ0101
OK Roztoky
28:41
+ 4:00
7.
Chaloupka Viktor
KAM0301
SK Kamenice
30:09
+ 5:28
8.
Sladkovský Jan
TAP0202
KOB TRETRA Praha
31:22
+ 6:41
9.
Marhold Přemysl
ZVO0301
OB SK Zvole
33:01
+ 8:20
10.
Baldrian Tomáš
VSP0405
USK Praha
39:15
+ 14:34
11.
Šťastný Petr
TAP0106
KOB TRETRA Praha
43:18
+ 18:37
12.
Nemšovský FIlip
PGP
SK Praga
51:17
+ 26:36
13.
Kysela Tomáš
TAP
KOB TRETRA Praha
55:49
+ 31:08
14.
Kovář Kryštof
VSP0403
USK Praha
81:51
+ 57:10
15.
Malý Vojtěch
KNC0201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
87:42
+ 63:01
16.
Losos Matěj
KNC0200
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
91:34
+ 66:53
H12
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Buk Petr
ROU0001
SKOB Roudnice nad Labem
28:01
2.
Němeček Josef
TJN00
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
28:46
+ 0:45
3.
Šantrůček Vít
KAM9901
SK Kamenice
28:51
+ 0:50
4.
Gajda Jan jun
VSP0100
USK Praha
32:42
+ 4:41
5.
Lejbl Ladislav
LBE0000
TJ Lokomotiva Beroun
33:40
+ 5:39
6.
Kopanica Zdeněk
ZVO9904
OB SK Zvole
34:59
+ 6:58
7.
Belza Patrick
SLA0000
SKOB Slaný
36:55
+ 8:54
8.
Šíma Vladislav
DKL9700
KOB Kladno
37:18
+ 9:17
9.
Vondra Matěj
OKP0000
SK OK 24 Praha
41:19
+ 13:18
10.
Zemko Zdeněk
SLA9900
SKOB Slaný
41:33
+ 13:32
11.
Plánička Viktor
DKP0002
Oddíl OB Kotlářka
44:20
+ 16:19
12.
Chaloupka Dominik
KAM9904
SK Kamenice
44:33
+ 16:32
13.
Oubrecht Tomáš
DKL0001
KOB Kladno
48:23
+ 20:22
14.
Hejda Ondřej
KNC9902
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
51:03
+ 23:02
15.
Dědek Matěj
TAP0001
KOB TRETRA Praha
52:26
+ 24:25
16.
Čech Richard
SLA0001
SKOB Slaný
56:33
+ 28:32
17.
Prkno Jonáš
KNC9903
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
58:44
+ 30:43
18.
Krejbich Daniel
TAP9901
KOB TRETRA Praha
68:58
+ 40:57
19.
Krejčí Tomáš
ZVO0005
OB SK Zvole
69:15
+ 41:14
20.
Kdýr Matěj
ODV0000
TJ AERO Odolena Voda
73:09
+ 45:08
21.
Sladkovský Jaromír
TAP9902
KOB TRETRA Praha
75:01
+ 47:00
H14
3.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježek Ondřej
SLA9701
SKOB Slaný
24:52
2.
Valášek Jiří
KAM9700
SK Kamenice
25:30
+ 0:38
3.
Škvor Ota
KAM9900
SK Kamenice
29:02
+ 4:10
4.
Jíra Tomáš
ROZ9800
OK Roztoky
29:32
+ 4:40
5.
Brázdil Petr
ODV9700
TJ AERO Odolena Voda
29:57
+ 5:05
6.
Ondřejček Jiří
ODV9800
TJ AERO Odolena Voda
32:26
+ 7:34
7.
Hausenblas Šimon
KAM9803
SK Kamenice
33:13
+ 8:21
8.
Semerád Antonín
DKP9801
Oddíl OB Kotlářka
33:54
+ 9:02
9.
Najman Matouš
DKP9800
Oddíl OB Kotlářka
35:26
+ 10:34
10.
Mikeš Jan
TAP9802
KOB TRETRA Praha
40:32
+ 15:40
11.
Valach Marek
TAP9703
KOB TRETRA Praha
40:34
+ 15:42
12.
Aschermann Daniel
KAM9801
SK Kamenice
41:07
+ 16:15
12.
Goj Tomáš
LBE9700
TJ Lokomotiva Beroun
41:07
+ 16:15
14.
Svatoš Jan
ODV9803
TJ AERO Odolena Voda
43:50
+ 18:58
15.
Novák Aleš
ODV9805
TJ AERO Odolena Voda
44:31
+ 19:39
16.
Řeháček Michal
DKP9702
Oddíl OB Kotlářka
49:27
+ 24:35
17.
Lukáš Marek
DKL9702
KOB Kladno
49:43
+ 24:51
18.
Borovička Tomáš
FSP9801
VŠTJ Stavební fakulta Praha
50:50
+ 25:58
19.
Šplíchal Jakub
ZVO9801
OB SK Zvole
53:27
+ 28:35
20.
Kubena Martin
DKP9804
Oddíl OB Kotlářka
55:18
+ 30:26
21.
Bartoň Pavel
KAM9800
SK Kamenice
57:34
+ 32:42
22.
Sherwood Kenneth
TAP9803
KOB TRETRA Praha
61:18
+ 36:26
23.
Kašpar František
SLA9800
SKOB Slaný
65:35
+ 40:43
24.
Beneš Jan
DKL9800
KOB Kladno
114:51
+ 89:59
H16
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
DKP9600
Oddíl OB Kotlářka
33:05
2.
Čermák Matyáš
KAM9501
SK Kamenice
33:41
+ 0:36
3.
Veselý Jakub
LBE9500
TJ Lokomotiva Beroun
35:31
+ 2:26
4.
Zamazal Tomáš
TAP9501
KOB TRETRA Praha
35:59
+ 2:54
5.
Čermák Adam
PGP9701
SK Praga
37:41
+ 4:36
6.
Aster Tomáš
SLA9602
SKOB Slaný
37:51
+ 4:46
7.
Buk Michal
ROU9601
SKOB Roudnice nad Labem
42:48
+ 9:43
8.
Lustig Matyáš
DKP9507
Oddíl OB Kotlářka
43:40
+ 10:35
9.
Landovský Jakub
PGP9601
SK Praga
55:39
+ 22:34
H18
4.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Buk Jindřich
ROU9303
SKOB Roudnice nad Labem
30:29
2.
Kettner Vojtěch
KAM9601
SK Kamenice
31:08
+ 0:39
3.
Semík Ondřej
KAM9401
SK Kamenice
32:48
+ 2:19
4.
Uhlíř Marek
LBE9400
TJ Lokomotiva Beroun
45:05
+ 14:36
H21K
4.50 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Foršt Jakub
PGP7509
SK Praga
38:03
2.
Rozkošný Karel
EKP7900
VŠTJ Ekonom Praha
40:42
+ 2:39
3.
Jiri Hosek
TAP7601
KOB TRETRA Praha
42:10
+ 4:07
4.
Straka Lukáš
PVP7006
VSK Přírodověda
42:39
+ 4:36
5.
Benc Jiří
TAP8002
KOB TRETRA Praha
43:06
+ 5:03
6.
Izák Petr
PVP7802
VSK Přírodověda
43:33
+ 5:30
7.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
48:29
+ 10:26
8.
Michal Borák
NER
52:21
+ 14:18
9.
Matějovský Martin
PVP8500
VSK Přírodověda
54:36
+ 16:33
10.
Mencl Pavel
DKP7912
Oddíl OB Kotlářka
68:31
+ 30:28
Krejčí Lukáš
NER
DISK
H21L
6.40 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janata Martin
DKP8306
Oddíl OB Kotlářka
38:47
2.
Kazda Ondřej
SJC8202
Sportcentrum Jičín
40:06
+ 1:19
3.
Pašek František
KAM7600
SK Kamenice
40:29
+ 1:42
4.
Kovář Miroslav
SCP8103
OK Sparta Praha
40:33
+ 1:46
5.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
40:47
+ 2:00
6.
Procházka Jan
PGP8206
SK Praga
41:22
+ 2:35
7.
Kondrát Martin
PGP6501
SK Praga
42:33
+ 3:46
8.
Janda Martin
DOB8002
KOB Dobruška
42:38
+ 3:51
9.
Kalous Vladislav
EKP7702
VŠTJ Ekonom Praha
42:39
+ 3:52
10.
Kolín Jan
JIL7701
OK Jilemnice
42:42
+ 3:55
11.
Sysel Ondřej
PGP8302
SK Praga
43:17
+ 4:30
12.
Procházka Tomáš
SCP8200
OK Sparta Praha
43:30
+ 4:43
13.
Pražák Jiří
ZBP7800
SK Zbraslav OOB
43:31
+ 4:44
14.
Gajda Jan
VSP6801
USK Praha
43:50
+ 5:03
15.
Hodek Michal
TAP8808
KOB TRETRA Praha
45:01
+ 6:14
16.
Wohanka Petr
VRL7305
OOS TJ Spartak Vrchlabí
45:32
+ 6:45
17.
Horák Pavel (Starosta)
VSP7305
USK Praha
45:36
+ 6:49
18.
Blahuta Marek
MFP7301
VŠSK MFF UK Praha
45:38
+ 6:51
19.
Boudný Jan
SCP7417
OK Sparta Praha
45:50
+ 7:03
20.
Pavlů Ondřej
PGP8904
SK Praga
46:26
+ 7:39
21.
Dvořák Miroslav
ZBP7601
SK Zbraslav OOB
46:30
+ 7:43
22.
Pokorný Ondřej
PGP7506
SK Praga
46:38
+ 7:51
22.
Valášek Jan
KAM9400
SK Kamenice
46:38
+ 7:51
24.
Černý Martin
TAP8902
KOB TRETRA Praha
46:42
+ 7:55
25.
Nývlt Martin
SNA8206
TJ Start Náchod
47:03
+ 8:16
26.
Žaloudek Petr
SJC8309
Sportcentrum Jičín
47:09
+ 8:22
27.
Illner Jakub
DKP6601
Oddíl OB Kotlářka
47:56
+ 9:09
28.
Khel Richard
SCP7500
OK Sparta Praha
48:24
+ 9:37
29.
Němeček Jan
VSP6201
USK Praha
48:29
+ 9:42
30.
Vrabec Ondřej
SCP8303
OK Sparta Praha
48:30
+ 9:43
31.
Kettner Lukáš
KAM9403
SK Kamenice
49:18
+ 10:31
32.
Kovářík Tomáš
KAM6901
SK Kamenice
49:29
+ 10:42
33.
Pohl Zdeněk
SRK7606
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
49:35
+ 10:48
34.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
49:40
+ 10:53
35.
Vlach Martin
SCP8605
OK Sparta Praha
49:41
+ 10:54
36.
Blaha Ondřej
EKP7002
VŠTJ Ekonom Praha
50:03
+ 11:16
37.
Pospíšil Ondřej
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
50:08
+ 11:21
38.
Mezník Vladimír
LBE6400
TJ Lokomotiva Beroun
50:14
+ 11:27
39.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
50:16
+ 11:29
40.
Hanč Petr
VRL8001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
50:25
+ 11:38
41.
Kadeřávek Petr
PHK7605
OK 99 Hradec Králové
50:29
+ 11:42
42.
Štěpánek Ondřej
SCP8304
OK Sparta Praha
50:39
+ 11:52
43.
Nývlt Petr
SNA8004
TJ Start Náchod
51:00
+ 12:13
44.
Vondra Jiří
FSP7600
VŠTJ Stavební fakulta Praha
51:35
+ 12:48
45.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
KOB Kladno
51:56
+ 13:09
46.
Uher Petr
VSP5001
USK Praha
52:09
+ 13:22
47.
Kučera Petr
MFP7602
VŠSK MFF UK Praha
53:02
+ 14:15
48.
Kučerka Jan
LIT8002
KOB Chemopetrol Litvínov
53:07
+ 14:20
49.
Šimek Tomáš
FSP6304
VŠTJ Stavební fakulta Praha
53:26
+ 14:39
50.
Červinka Jan
OKP8901
SK OK 24 Praha
54:08
+ 15:21
51.
Rakovec Michal
SCP6901
OK Sparta Praha
54:13
+ 15:26
52.
Petr Nemsovsky
PGP7602
SK Praga
54:37
+ 15:50
53.
Krausz Milan
FSP6700
VŠTJ Stavební fakulta Praha
54:42
+ 15:55
54.
Nitsch Karel
FSP7611
VŠTJ Stavební fakulta Praha
54:56
+ 16:09
55.
Řada Jakub
DKP9401
Oddíl OB Kotlářka
55:18
+ 16:31
56.
Šedivý Jiří
EKP5500
VŠTJ Ekonom Praha
55:48
+ 17:01
57.
Simr Pavel
ROU7504
SKOB Roudnice nad Labem
55:55
+ 17:08
58.
Buzek Martin
PGP8401
SK Praga
56:51
+ 18:04
59.
Laga Miroslav
ZBP7900
SK Zbraslav OOB
57:53
+ 19:06
60.
Hartman Aleš
VSP6506
USK Praha
58:37
+ 19:50
61.
Semík Jan
VSP6507
USK Praha
59:14
+ 20:27
62.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
USK Praha
60:03
+ 21:16
63.
Vaníček Tomáš
LBE6600
TJ Lokomotiva Beroun
60:35
+ 21:48
64.
Matoušek Petr
EKP7503
VŠTJ Ekonom Praha
61:29
+ 22:42
65.
Borovička Milan
FSP6104
VŠTJ Stavební fakulta Praha
61:52
+ 23:05
66.
Jaroš Marek
DCE8100
KOB Dobřichovice
65:26
+ 26:39
67.
Ryjáček Jan
LPM8004
OK Lokomotiva Plzeň
65:37
+ 26:50
68.
Přeček Zdeněk
SCP5200
OK Sparta Praha
66:35
+ 27:48
69.
Cikhardt Jakub
TAP8706
KOB TRETRA Praha
66:59
+ 28:12
70.
Beneš Filip
TAP8701
KOB TRETRA Praha
67:57
+ 29:10
71.
Žáček Martin
FSP6803
VŠTJ Stavební fakulta Praha
70:02
+ 31:15
72.
Marek Jan
LBE6100
TJ Lokomotiva Beroun
79:35
+ 40:48
Kozák Petr
KAM6501
SK Kamenice
DISK
H35K
3.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalousek Jiří
DKP6901
Oddíl OB Kotlářka
39:53
2.
Šubrt Antonín
DKP7100
Oddíl OB Kotlářka
48:09
+ 8:16
3.
Geisler Michal
DKL7500
KOB Kladno
56:48
+ 16:55
H35L
4.50 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šemelík Petr
DKL6901
KOB Kladno
27:56
2.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
31:16
+ 3:20
3.
Datel Jiří
DKL7101
KOB Kladno
32:20
+ 4:24
4.
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
32:54
+ 4:58
5.
Valášek Petr
KAM6600
SK Kamenice
33:33
+ 5:37
6.
Klaška Jan
NER
35:45
+ 7:49
7.
Klaška Pavel
DKP6500
Oddíl OB Kotlářka
36:11
+ 8:15
8.
Všetečka Michal
SJC7503
Sportcentrum Jičín
37:07
+ 9:11
9.
Procházka Antonín
DCE5500
KOB Dobřichovice
38:02
+ 10:06
10.
JUN Drahomír
KNC5501
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
42:02
+ 14:06
11.
Sladkovský Jaromír
TAP6901
KOB TRETRA Praha
44:23
+ 16:27
12.
František Peterka
TJP4900
OOB TJ Sokol Troja
44:38
+ 16:42
13.
Lejbl Ladislav
LBE6900
TJ Lokomotiva Beroun
46:15
+ 18:19
14.
Brachtl Daniel
ZVO6902
OB SK Zvole
47:16
+ 19:20
15.
Halíř Radim
MFP7000
VŠSK MFF UK Praha
50:38
+ 22:42
16.
Kubů Jaroslav
OLP6701
PSK Olymp Praha
50:40
+ 22:44
17.
Uhlíř Patrik
LBE7000
TJ Lokomotiva Beroun
51:04
+ 23:08
18.
Buk Jiří
ROU6901
SKOB Roudnice nad Labem
52:56
+ 25:00
19.
Lukáš Petr
DKL6902
KOB Kladno
54:49
+ 26:53
20.
Krejčí Jan
ZVO7001
OB SK Zvole
56:41
+ 28:45
21.
Čáp David
OLP7101
PSK Olymp Praha
58:52
+ 30:56
22.
Víteček Jan
DKP7201
Oddíl OB Kotlářka
59:35
+ 31:39
23.
Dobeš Václav
KPY5701
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
70:27
+ 42:31
H45K
2.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šváb Jan
VSP5801
USK Praha
37:36
H45L
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semík Luboš
OKP6204
SK OK 24 Praha
31:03
2.
Slavík Viktor
PGP6300
SK Praga
31:42
+ 0:39
3.
John Vladimír
OLP5502
PSK Olymp Praha
32:56
+ 1:53
4.
Kožina Petr
PGP6000
SK Praga
32:58
+ 1:55
5.
Přibík Jan
PGP6301
SK Praga
33:10
+ 2:07
6.
Suk Jiří
MFP6401
VŠSK MFF UK Praha
34:12
+ 3:09
7.
Hrabánek David
PGP6003
SK Praga
34:13
+ 3:10
8.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
KOB Kladno
36:06
+ 5:03
9.
Jaroš Vladimír
DCE5400
KOB Dobřichovice
37:44
+ 6:41
10.
Sysel Zdeněk
PGP5200
SK Praga
38:36
+ 7:33
11.
Kettner Pavel
HCE5900
TJ Sokol Hostivice
38:39
+ 7:36
12.
Buriánek Jaromír
SCP4700
OK Sparta Praha
40:21
+ 9:18
13.
Pliska Miloš
PGP6304
SK Praga
41:23
+ 10:20
14.
Šimek Miroslav
MFP6302
VŠSK MFF UK Praha
41:35
+ 10:32
15.
Veljačik Pavel
SCP6200
OK Sparta Praha
41:40
+ 10:37
16.
Kavka Jiří
SCP5900
OK Sparta Praha
41:50
+ 10:47
17.
Hájek Tomáš
ZVO6401
OB SK Zvole
42:16
+ 11:13
18.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
KOB Dobřichovice
43:20
+ 12:17
19.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
43:49
+ 12:46
20.
Červinka Jaroslav
OKP5803
SK OK 24 Praha
44:08
+ 13:05
21.
Hošek Ladislav
SCP6001
OK Sparta Praha
45:53
+ 14:50
22.
Vrabec Martin
SCP6100
OK Sparta Praha
46:29
+ 15:26
23.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
46:33
+ 15:30
24.
Hartl Zdeněk
ODV6300
TJ AERO Odolena Voda
46:45
+ 15:42
25.
Toušek Miloslav
MKP5000
SK Meteor Kačerov Praha
51:46
+ 20:43
26.
Košťák Milan
HCE6101
TJ Sokol Hostivice
53:25
+ 22:22
27.
Grivalský Michal
PGP5900
SK Praga
54:51
+ 23:48
28.
Beneš Jan
DKL6600
KOB Kladno
55:37
+ 24:34
29.
Tihon Jaroslav
TAP6102
KOB TRETRA Praha
56:53
+ 25:50
30.
Buk Miloslav
ROU6202
SKOB Roudnice nad Labem
57:42
+ 26:39
31.
Fatka Ondřej
PGP6302
SK Praga
61:56
+ 30:53
32.
Hofman Petr
LPM6500
OK Lokomotiva Plzeň
62:43
+ 31:40
33.
Hamáček Bohuslav
LBE5000
TJ Lokomotiva Beroun
63:46
+ 32:43
34.
Hovorka Jan
DCE6300
KOB Dobřichovice
67:11
+ 36:08
35.
Stanislav Borák
NER
67:24
+ 36:21
36.
Malec Jaromír
ROU6203
SKOB Roudnice nad Labem
77:36
+ 46:33
H55
3.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cedrych Karel
TJP5500
OOB TJ Sokol Troja
33:37
2.
Čadil Jan
FSP4300
VŠTJ Stavební fakulta Praha
37:04
+ 3:27
3.
Dudík Petr
LBE5500
TJ Lokomotiva Beroun
42:31
+ 8:54
4.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
44:43
+ 11:06
5.
Brumek Stanislav
DKL5201
KOB Kladno
44:49
+ 11:12
6.
Paukert Milan
TJP5000
OOB TJ Sokol Troja
46:28
+ 12:51
7.
Kotecký Roman
PGP4900
SK Praga
46:50
+ 13:13
8.
Koč Lumír
MKP5401
SK Meteor Kačerov Praha
48:49
+ 15:12
9.
Ryšavý Vít
TJP4700
OOB TJ Sokol Troja
51:41
+ 18:04
10.
Kukla Jan
TJP5600
OOB TJ Sokol Troja
52:34
+ 18:57
11.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
53:38
+ 20:01
12.
Soukup Václav
VSP5600
USK Praha
54:51
+ 21:14
13.
Koutný Ivan
ODV5300
TJ AERO Odolena Voda
54:54
+ 21:17
14.
Zelený Vladimír
PGP4800
SK Praga
60:31
+ 26:54
15.
Lebduška Petr
ROU4702
SKOB Roudnice nad Labem
65:43
+ 32:06
16.
Lustig Zdeněk
DKP5601
Oddíl OB Kotlářka
66:28
+ 32:51
17.
Bitter Jiří
KNC5201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
82:18
+ 48:41
H65
2.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kraus Jan
LLI4501
TJ Loko Liberec
34:23
2.
Attl Vladimír
PGP3800
SK Praga
36:36
+ 2:13
3.
Novotný Jiří
SLP4601
OOB Slavia Praha
37:27
+ 3:04
4.
Paul Josef
DCE4401
KOB Dobřichovice
41:08
+ 6:45
5.
Rejpal Petr
SCP4100
OK Sparta Praha
43:06
+ 8:43
6.
Matějů Ivan
UVP4600
Slovan Praha
45:22
+ 10:59
7.
Tahotný Urban
TJP3701
OOB TJ Sokol Troja
48:09
+ 13:46
8.
Duda František
KPY4600
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
48:57
+ 14:34
9.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
53:56
+ 19:33
10.
Valášek Josef
SCP4501
OK Sparta Praha
55:32
+ 21:09
11.
Mudr Stanislav
DCE4400
KOB Dobřichovice
57:31
+ 23:08
12.
Hlavatý Karel
SJP4200
Slavoj Praha
57:36
+ 23:13
13.
Ďurčat Jozef
DKP3800
Oddíl OB Kotlářka
59:38
+ 25:15
14.
Vratislav Kuneš
ODV4100
TJ AERO Odolena Voda
61:42
+ 27:19
15.
Chloupek Radek
SLP4001
OOB Slavia Praha
73:51
+ 39:28
16.
Vondráček Jaromír
ROU4002
SKOB Roudnice nad Labem
74:19
+ 39:56
17.
Šerák Zdeněk
MKP4200
SK Meteor Kačerov Praha
76:41
+ 42:18
František Novotný
PUL4200
OOB USK Slavie Ústí n.L.
DISK
Rakovec Miloš
SCP4500
OK Sparta Praha
DISK
H75
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semorád Miloš
SCP3300
OK Sparta Praha
36:32
2.
Vondra Jaroslav
FSP3300
VŠTJ Stavební fakulta Praha
40:12
+ 3:40
3.
Kalivoda Viktor
KNC3300
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
40:50
+ 4:18
4.
Hanák Milan
FSP3400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
42:52
+ 6:20
5.
Bláha Svatopluk
SJP3501
Slavoj Praha
43:10
+ 6:38
6.
Burýšek Slavomír
TJP3600
OOB TJ Sokol Troja
51:23
+ 14:51
7.
Samohýl Richard
PGP2800
SK Praga
65:27
+ 28:55
HDR
1.90 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blaha Jiří
EKP0401
VŠTJ Ekonom Praha
20:21
2.
Bára Prokešová
NER
20:41
+ 0:20
3.
Prokeš Jan
EKP
VŠTJ Ekonom Praha
20:43
+ 0:22
4.
Kryštof Nešpor
NER
21:33
+ 1:12
5.
Lustig Adam
DKP0202
Oddíl OB Kotlářka
21:41
+ 1:20
6.
Vondra Tomáš
FSP
VŠTJ Stavební fakulta Praha
21:50
+ 1:29
7.
Ježek František
SLA0501
SKOB Slaný
21:55
+ 1:34
7.
Němec Vít
NER
21:55
+ 1:34
9.
Blaha Michal
EKP0402
VŠTJ Ekonom Praha
22:17
+ 1:56
10.
Moravec Michal
NER
23:34
+ 3:13
11.
Eliášová Klára
TAP
KOB TRETRA Praha
23:43
+ 3:22
12.
Danda František
NER
26:15
+ 5:54
13.
Švihla Filip
NER
26:19
+ 5:58
14.
Jíra Filip
ROZ0500
OK Roztoky
26:46
+ 6:25
15.
Belza Michal
SLA
SKOB Slaný
28:57
+ 8:36
16.
Němeček Matouš
NER2005
31:25
+ 11:04
17.
Floriánková Františka
VSP0550
USK Praha
32:50
+ 12:29
18.
Pokorná Linda
PGP0350
SK Praga
33:16
+ 12:55
19.
Král Adam
CTB0501
SK OB Chotěboř
33:23
+ 13:02
20.
Vaníčková Anna
LBE0550
TJ Lokomotiva Beroun
33:51
+ 13:30
21.
Čechová Klára
SLA0552
SKOB Slaný
33:52
+ 13:31
22.
Vaníček Josef
LBE0500
TJ Lokomotiva Beroun
33:58
+ 13:37
23.
Zemková Pavlína
SLA0551
SKOB Slaný
34:02
+ 13:41
24.
Folprechtová Julie
OKP
SK OK 24 Praha
36:56
+ 16:35
25.
Weislová Eliška
TJP0250
OOB TJ Sokol Troja
37:09
+ 16:48
26.
Šormová Gabriela
NER
37:32
+ 17:11
27.
Brachtl Šimon
NER
38:25
+ 18:04
28.
Marhold Václav
ZVO0522
OB SK Zvole
38:39
+ 18:18
29.
Kubů Matyáš
OLP0301
PSK Olymp Praha
38:47
+ 18:26
30.
Kyselová Zuzana
TAP
KOB TRETRA Praha
38:48
+ 18:27
31.
Kubů Julie
OLP
PSK Olymp Praha
38:52
+ 18:31
32.
Buková Hana
ROU
SKOB Roudnice nad Labem
41:15
+ 20:54
33.
Němeček Štěpán
NER2007
45:29
+ 25:08
34.
Patrik Nešpor
NER
46:22
+ 26:01
35.
Dlasková Jasmína
DKP0451
Oddíl OB Kotlářka
47:15
+ 26:54
36.
Bostl Jan
OKP0401
SK OK 24 Praha
48:44
+ 28:23
37.
Dobiášová Anna
ROU0550
SKOB Roudnice nad Labem
58:45
+ 38:24
38.
Geisler Richard
DKL0700
KOB Kladno
62:08
+ 41:47
39.
Vondrová Eliška
FSP
VŠTJ Stavební fakulta Praha
62:10
+ 41:49
40.
Straková Denisa
PVP0750
VSK Přírodověda
67:59
+ 47:38
41.
Uhlířová Marie
LBE0950
TJ Lokomotiva Beroun
82:45
+ 62:24
42.
Holeček Šimon
NER
88:29
+ 68:08
43.
Blahová Pavla
EKP0153
VŠTJ Ekonom Praha
25:18
+ 4:57
44.
Grunwald Martin
NER
88:13
+ 67:52
45.
Grunwald Jan
NER
88:27
+ 68:06
46.
Šťastný Tomáš
TAP0401
KOB TRETRA Praha
98:54
+ 78:33
P
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bazika Miroslav
TJP6701
OOB TJ Sokol Troja
25:50
2.
Hová Jana
NER
25:53
+ 0:03
3.
Pohořalý Dobroslav
ROU6401
SKOB Roudnice nad Labem
27:31
+ 1:41
4.
Urbánková Kateřina
ONO9250
SKOB Ostrov
28:21
+ 2:31
5.
Jiří Najman
NER
28:22
+ 2:32
6.
Klašková Josefína
DKP9651
Oddíl OB Kotlářka
29:03
+ 3:13
7.
Kolbeškin Vasilij
NER
29:50
+ 4:00
8.
Stará Eliška
SLA9654
SKOB Slaný
32:15
+ 6:25
9.
Kovářová Ivana
NER
32:26
+ 6:36
10.
Brachtlová Klára
NER
33:06
+ 7:16
11.
Neumanová Eliška
TAP
KOB TRETRA Praha
36:03
+ 10:13
12.
Hřebík Pavel
NER
37:11
+ 11:21
13.
Wohanková Kateřina
VRL7955
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39:21
+ 13:31
14.
Lukášová Kamila
DKL6951
KOB Kladno
40:15
+ 14:25
15.
Lafek Jan
ODV9904
TJ AERO Odolena Voda
40:32
+ 14:42
16.
Lísková Cecilie
SLA
SKOB Slaný
40:45
+ 14:55
17.
Cibulková Ilona
SLA
SKOB Slaný
43:15
+ 17:25
18.
Prouzová Zuzana
DKP6250
Oddíl OB Kotlářka
45:41
+ 19:51
19.
Prknová Hana
NER
48:19
+ 22:29
20.
Nový Vlastimil
NER
55:27
+ 29:37
21.
Vítek Jiří
NER
56:20
+ 30:30
22.
Kovalčíková Táňa
NER
68:46
+ 42:56
23.
Bozděchová Lydie
NER
69:03
+ 43:13
T
4.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Toušek Jiří
MKP8408
SK Meteor Kačerov Praha
42:53
2.
Floriánek Jan
VSP7310
USK Praha
43:10
+ 0:17
3.
Čečrdlová Marcela
EKP7257
VŠTJ Ekonom Praha
45:16
+ 2:23
4.
Huková Petra
TJP7350
OOB TJ Sokol Troja
45:53
+ 3:00
5.
Weislová Eva
TJP6750
OOB TJ Sokol Troja
46:51
+ 3:58
6.
Ledvina Tomáš
NER
46:57
+ 4:04
7.
Pecharová Michala
TJP
OOB TJ Sokol Troja
47:31
+ 4:38
8.
Karbus Ondřej
NER
49:31
+ 6:38
9.
Němec Jan
NER
49:35
+ 6:42
10.
Brázdilová Radka
ODV6950
TJ AERO Odolena Voda
53:00
+ 10:07
11.
Kopáčková Alena
NER
59:46
+ 16:53
12.
Plánička Jiří
SOB6800
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
63:18
+ 20:25
13.
Kramoliš Jan
PVP5000
VSK Přírodověda
64:15
+ 21:22
14.
Malačková Jana
DVP6151
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
69:34
+ 26:41
15.
Schejbal Petr
NER
71:32
+ 28:39
16.
Švihla Tomáš
NER
71:59
+ 29:06
17.
Prouza Jaromír
DKP8705
Oddíl OB Kotlářka
72:11
+ 29:18
18.
Vohryzek Jáchym
NER
72:18
+ 29:25
19.
Kopáček Jiří
NER
72:24
+ 29:31
20.
Geislerová Dita
DKL7550
KOB Kladno
74:09
+ 31:16
21.
Pohořalá Karolína
ROU6850
SKOB Roudnice nad Labem
74:42
+ 31:49
22.
Schejbalová Alena
NER
76:53
+ 34:00
23.
Švihlová Kateřina
NER
77:35
+ 34:42
24.
Kolář Otto
LBE9703
TJ Lokomotiva Beroun
80:39
+ 37:46
25.
Sedláková Tereza
NER
84:41
+ 41:48
26.
Čermáková Alžběta
KAM9750
SK Kamenice
84:43
+ 41:50
27.
Němec Luboš
DVP4401
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
84:48
+ 41:55
28.
Vaníčková Lucie
LBE7260
TJ Lokomotiva Beroun
89:46
+ 46:53
29.
Enjalbal Adrien
NER
114:10
+ 71:17
30.
Zelenková Martina
NER
121:47
+ 78:54
31.
Suková Eva
NER
123:44
+ 80:51
32.
Enjalbal Cecilie
NER
130:17
+ 87:24
Salgueiro Fidel
DKL8300
KOB Kladno
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz