Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1997
Kód závodu
97PMZ1247
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1997
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1997
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D10C
D12B
D14B
D16B
D18B
D20B
D21B
D21E
D35B
D40B
D45B
H10C
H12B
H14B
H16B
H18B
H20B
H21B
H21E
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
T3
T5
T8
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšilová Hana
SKP Žďár n/S
23:17
2.
Králová Lada
Staré Město p/Sn
26:04
3.
Eischmanová Tereza
Luhačovice
30:62
4.
Paloncyová Markéta
KVS Šumperk
31:28
5.
Maliňáková Petra
Orientklub Vsetín
33:45
6.
Hančíková Hana
PEV Zlín
34:37
7.
Polášková Tereza
OB Zlín
37:28
8.
Kusbachová Leona
SKOB Zlín
43:03
9.
Najbrtová Tereza
Vizovice
45:47
10.
Poklopová Lenka
Univerzita Olomouc
46:42
11.
Hančíková Kateřina
PEV Zlín
48:38
12.
Vintrová Iva
KZL Zlín
49:33
13.
Hančíková Barbora
PEV Zlín
70:42
D12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plesková Tereza
Konice
24:38
2.
Cigošová Petra
SKOB Zlín
26:28
3.
Zatloukalová Lenka
Junior Prostějov
27:42
4.
Polášková Kristýna
SKOB Zlín
31:30
5.
Večeřová Veronika
SKOB Zlín
35:16
6.
Trtíková Blanka
Tesla Brno
36:46
7.
Vlažná Lucie
Luhačovice
37:14
8.
Daňková Petra
Junior Prostějov
37:55
9.
Tesařová M.
Severka Šumperk
38:31
10.
Vávrová Veronika
SVK - BBA
39:09
11.
Mahdalová Zuzana
Luhačovice
39:38
12.
Mertová Iva
SKOB Zlín
39:43
13.
Navrátilová Michaela
Kaho Krnov
40:42
14.
Hozová Barbora
SKOB Zlín
42:18
15.
Hrouzová Pavlína
Loko Krnov
47:57
16.
Otrusinová Jana
PEV Zlín
48:54
17.
Najbrtová Veronika
DDM Val. Meziřičí
53:26
18.
Hubáčková Petra
Luhačovice
57:53
19.
Mézesová Soňa
SVK - Žilina
84:39
DISK
Zdráhalová Pavla
Univerzita Olomouc
---
DISK
Hájová Eva
SKOB Zlín
---
D14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozielková Jana
TŽ Třinec
28:50
2.
Perůtková Zuzana
Luhačovice
29:12
3.
Višňová Michaela
Slavoj Bruntál
29:24
4.
Tesařová J.
Severka Šumperk
33:11
5.
Dembinná Pavla
TŽ Třinec
33:22
6.
Kolářová Gabriela
Vrbno p/P
34:08
7.
Pešková Kateřina
Holešov
35:31
8.
Moždiaková Michaela
BCVČ Brno
35:52
9.
Kotačková Lenka
Železárny Prostějov
35:57
10.
Šrámková Vendula
KVS Šternberk
36:54
11.
Dosoudilová Šárka
SKI - OB Šternberk
37:24
12.
Bohatá Kateřina
Biocel Vratimov
38:18
13.
Ulahelová Jana
Loko Krnov
39:39
14.
Hubáčková Lenka
Junior Prostějov
39:53
15.
Janská Eva
Kuřim
41:03
16.
Bednaříková Štěpánka
Vrbno p/P
42:11
17.
Opletalová Vendula
Konice
42:48
18.
Švejdová Zuzana
PEV Zlín
42:54
19.
Spitzerová Petra
Orientklub Vsetín
45:48
20.
Sankotová Barbora
Orientklub Vsetín
46:20
21.
Bendová Barbora
BCVČ Brno
50:36
22.
Silovská Martina
Tesla Brno
50:50
23.
Kindlová Martina
Junior Prostějov
53:44
24.
Trtílková Jitka
Tesla Brno
73:52
25.
Chromčáková Alena
Jižní svahy Zlín
74:05
26.
Mézeszová Andrea
SVK - Žilina
83:45
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voráčová J.
Severka Šumperk
39:49
2.
Smičková Eva
Konice
41:14
3.
Skácelová Zuzana
Konice
42:08
4.
Adamovská Milena
Baník Ostrava OKD
42:45
5.
Strohalmová Klára
Kaho Krnov
42:47
6.
Krumpholcová Michaela
Hobes H. Benešov
43:12
7.
Navrkalová Petra
Start Blansko
43:26
8.
Jahnová Anežka
Ostroj Opava
44:15
9.
Řezníková Jana
Ostroj Opava
44:29
10.
Křivánková Dana
Hobes H. Benešov
44:36
11.
Kollárová Monika
SVK - DKE
45:18
12.
Podolínská Jana
Baník Ostrava OKD
45:46
13.
Křivánková Iveta
SVK - DKE
45:48
14.
Huczalová Darina
TŽ Třinec
46:13
15.
Šumberová Klára
Luhačovice
46:22
16.
Rychlá Lenka
Ostroj Opava
46:33
17.
Bendová Klára
Hobes H. Benešov
46:44
18.
Švábová J.
Severka Šumperk
47:22
19.
Poláchová M.
Severka Šumperk
47:23
20.
Luskáčová E.
Severka Šumperk
48:14
21.
Lužná Veronika
Vrbno p/P
48:37
22.
Chodurová Soňa
Biocel Vratimov
79:06
23.
Říhová Jana
Jamnice
49:07
24.
Hájková Lenka
Ostroj Opava
49:30
25.
Kolaříková Zuzana
Start Blansko
50:20
26.
Ondrová Klára
Vrbno p/P
50:25
27.
Staňková Veronika
Start Blansko
50:40
28.
Prékopová Marta
SVK - MZV
50:58
29.
Hladká Zuzana
Žabovřesky Brno
51:20
30.
Sakáčová Lívia
SVK - Union Košice
51:51
31.
Kytnerová Šárka
DDM Kuřim
53:08
32.
Muráriková Barbora
SVK - BBA
53:12
33.
Maliňáková Kateřina
Orientklub Vsetín
53:31
34.
Vachová Zorka
SVK - Pezinok
55:45
35.
Tkadlečková Hana
Ostroj Opava
56:32
36.
Zdráhalová Iveta
Junior Prostějov
56:34
37.
Kubánková Laďka
Hobas H. Benešov
56:39
38.
Labaštová Katarina
SVK - Union Košice
59:44
39.
Luskačová H.
Severka Šumperk
62:21
40.
Hasalová Jaroslava
Junior Prostějov
64:29
41.
Kmeťová Silvia
SVK - Rapid Bratislava
68:39
42.
Sviatková Soňa
SVK - Košice
68:58
43.
Grauzelová Darina
SVK - Prírodovedec Bratislava
69:08
44.
Adamová Katarína
SVK - Kys. Nové Mesto
79:28
45.
Chovanová Ivana
SVK - Kys. Nové Mesto
83:12
DISK
Smětáková Ivana
Holešov
---
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Javůrková Dana
Vrbno p/P
43:22
2.
Komínková Věra
Železárny Prostějov
43:32
3.
Schejbalová Karina
Zlaté Hory
44:55
4.
Říhová Gabriela
Kaho Krnov
45:44
5.
Matějová Kateřina
SKOB Ostrava
46:13
6.
Bednářová Dana
Univerzita Olomouc
48:25
7.
Gebauerová Jana
Spartak 1. Brno
48:28
8.
Němcová Alexandra
Slezan Opava
49:44
9.
Cigošová Kateřina
Tesla Brno
50:04
10.
Staščíková Radka
Vrbno p/P
51:18
11.
Přikrylová Kateřina
Železárny Prostějov
51:39
12.
Volná Radka
SKOB Ostrava
51:43
13.
Pospíšilová Vlaďka
Hobas. H. Benešov
54:05
14.
Kiššová Petra
Baník Ostrava OKD
54:52
15.
Kollárová Marcela
SVK - Košice
54:54
16.
Gandelová Veronika
Tesla Brno
55:09
17.
Habánová Zuzana
Tesla Brno
55:24
18.
Pospíšilová Radka
Vrbno p/P
55:40
19.
Procházková Hana
Konice
58:57
20.
Blažková Hana
Rychnov n/Kn
59:32
21.
Cigošová Eva
Tesla Brno
61:25
22.
Řezníková Vanda
Ostroj Opava
62:27
23.
Šútorová Zuzana
SVK - Žilina
62:41
24.
Vozárová Katarina
SVK - Rapid Bratislava
63:17
25.
Holková Monika
SVK - Ekonóm B. Bystrica
68:16
26.
Vávrová Adriana
SVK - Ekonóm B. Bystrica
70:43
27.
Svozilová Alexandra
Vrbno p/P
70:54
28.
Katlovská Zora
SVK - Rapid Bratislava
82:45
29.
Okrajková Simona
SVK - Kys. Nové Mesto
84:11
30.
Daříčková Monika
SVK - Farmaceut Bratislava
85:31
31.
Orgovánková Zuzana
SVK - Bratislava
101:01
D20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ohnoutková Irena
USK Praha
49:28
2.
Hrdinová Marie
Univerzita Olomouc
50:01
3.
Žáčková Iva
Průkopník Brno
51:16
4.
Tomečková Alena
OK Jilemice
53:47
5.
Budínová Radka
SKOB Ostrava
55:27
6.
Hornová Petra
Univerzita Olomouc
55:27
7.
Schindlerová Martina
Ostroj Opava
55:31
8.
Kokošková Iva
Slezan Opava
56:04
9.
Pěčková Andrea
VŠB TU Ostrava
58:26
10.
Kičerková Regina
TŽ Třinec
59:28
11.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
59:31
12.
Zimová Markéta
Spartak 1. Brno
59:46
13.
Lotreková Hana
MZLU Brno
61:14
14.
Smolíková K.
Severka Šumperk
65:01
15.
Kolmašová Jitka
Univerzita Olomouc
56:44
16.
Kadlecová Eva
Loko Ingstav Brno
65:51
17.
Lemonová Vlasta
Start Blansko
66:08
18.
Kopřivová Irena
Luhačovice
66:25
19.
Ptáčková Michaela
Tesla Brno
68:21
20.
Krmáková Eva
Jamnice
74:10
21.
Chromčáková Jitka
Jižní svahy Zlín
78:49
DISK
Marhoulová Zuzana
Luhačovice
---
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrysová Lenka
MZLU Brno
56:31
2.
Králová Zdenka
Staré Město p/Sn.
56:38
3.
Švandová Eva
Žabovřesky Brno
58:01
4.
Kašparová Šárka
VŠB TU Ostrava
58:02
5.
Jemelíková Lada
MZLU Brno
58:14
6.
Klemensová Jana
Jamnice
59:26
7.
Vyškovská Radka
Zbrojovka Vsetín
60:30
8.
Hořčičková Eva
Univerzita Olomouc
60:40
9.
Janošíková Lenka
Univerzita Olomouc
60:44
10.
Hiršová Marcela
MZLU Brno
61:07
11.
Matulová Petra
Žabovřesky Brno
61:49
12.
Eklová Ilona
Loko Ingstav Brno
62:01
13.
Kociánová Eva
Ostroj Opava
63:22
14.
Bohunská Jana
Kaho Krnov
63:24
15.
Švejcarová Daniela
Žabovřesky Brno
63:35
16.
Drašarová Markéta
MZLU Brno
64:05
17.
Janská Iva
DDM Kuřim
64:14
18.
Ferdusová Eva
Luhačovice
64:46
19.
Stadlerová Linda
PIzzeria Haná
64:56
20.
Gebauerová Daniela
Jamnice
65:20
21.
Hrtoňová Daniela
Kaho Krnov
65:22
22.
Ženišová Olga
SVK - Pezinok
65:38
23.
Holinková Milada
Kaho Krnov
66:06
24.
Hájková Iveta
VŠB TU Ostrava
66:13
25.
Bžezová Martina
Slezan Opava
66:23
26.
Sonnková Markéta
Jamnice
66:26
27.
Uchytilová Jana
Junior Prostějov
66:40
28.
Navrátilová Katarína
SVK - Žilina
66:42
29.
Janásová Jitka
Směr Kroměříž
66:55
30.
Matoušková Eva
VŠB TU Ostrava
67:12
31.
Kovářová Iva
Tesla Brno
67:16
32.
Věžníková Bronislava
Adamov
67:39
33.
Spratková Iva
Biocel Vratimov
67:40
34.
Osladilová Martina
VŠB TU Ostrava
67:40
35.
Mikošková Kateřina
Tesla Brno
64:50
36.
Vytisková Jana
VŠB TU Ostrava
67:54
37.
Seidlová Miroslava
SVK - Ekonóm B. Bystrica
67:59
38.
Boudná Jitka
VŠB TU Ostrava
68:01
39.
Hitzingerová Zuzana
SVK - Ekonóm B. Bystrica
68:01
40.
Dolečková Iva
SKP Žďár n/S
68:06
41.
Furuczová Ivona
SVK - Farmaceut Bratislava
68:17
42.
Zbraňková Magda
SKI - OB Šternberk
69:03
43.
Dufková Kateřina
Tesla Brno
69:26
44.
Vávrová Beata
SVK - Športbyt Bratislava
66:47
45.
Lukášová Lenka
Tesla Brno
69:51
46.
Křečková Petra
Železárny Prostějov
70:03
47.
Goldová Jaroslava
Optimit Odry
70:55
48.
Lučanová Michaela
Univerzita Olomouc
71:02
49.
Dvořáková Renata
VŠB TU Ostrava
71:12
50.
Svobodová Dagmar
Start Blansko
71:22
51.
Kameníková Martina
Start Blansko
71:38
52.
Poštulková Zuzana
SVK - Žilina
71:46
53.
Janásková Iveta
SVK - Žilina
71:58
54.
Kuklišová Linda
SVK - Košice
72:06
55.
Šeběňová Silvia
SVK - Žilina
72:08
56.
Pavlíčková Milena
Vizovice
72:36
57.
Topalidisová Olga
VŠB TU Ostrava
72:58
58.
Zehnulová Jana
Žabovřesky Brno
73:01
59.
Murinová Michaela
Baník Havířov
74:21
60.
Veselovská Regina
SVK - Žilina
74:32
61.
Hloušková Monika
VŠB TU Ostrava
74:50
62.
Poklopová Iva
Univerzita Olomouc
75:08
63.
Drabinová Jitka
VŠB TU Ostrava
75:40
64.
Dittrichová Lenka
Konice
75:49
65.
Hulenková Martina
SKOB Ostrava
76:40
66.
Toporová Lubica
SVK - Pezinok
76:55
67.
Fajkusová Jitka
Železárny Prostějov
76:56
68.
Kolárová Martina
SVK - Košice
77:02
69.
Šmelíková Hana
SVK - Rapid Bratislava
77:03
70.
Sedlářová Vladimíra
Radslavice
77:07
71.
Kiprá Zdena
Slavoj Bruntál
77:10
72.
Pellantová Martina
Tesla Brno
77:44
73.
Petříková Romana
Jižní svahy Zlín
77:56
74.
Tomková Anna
SVK - Ekonóm B. Bystrica
78:02
75.
Stará Zdenka
Baník Ostrava OKD
79:03
76.
Smejkalová Petra
MZLU Brno
79:13
77.
Nováková Viktória
SVK - Ekonóm B.Bystrica
80:22
78.
Pavlitová Marcela
SKI - OB Šternberk
83:05
79.
Valovičová Katarína
SVK - Rapid Bratislava
83:13
80.
Husprová Magdaléna
SVK - ???
86:30
81.
Valovičová Zuzana
SVK - Farmaceut Bratislava
97:48
DISK
Chromčáková Zuzana
Jižní svahy Zlín
---
DISK
Bočková Pavla
Tesla Brno
---
D21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pracná Kateřina
SBM
59:48
2.
Navrátilová Iveta
TŽ Třinec
60:20
3.
Cieslarová Jana
TŽ Třinec
63:28
4.
Juřeníková Eva
SKOB Ostrava
63:38
5.
Libantová Katerina
SVK - Pezinok
67:26
6.
Gandelová Kateřina
MZLU Brno
67:57
7.
Slováková Marie
Luhačovice
68:19
8.
Honzová Mária
TŽ Třinec
69:22
9.
Mahdalová Michaela
Luhačovice
70:21
10.
Miklušová Jana
SVK - Farmaceut Bratislava
70:37
11.
Janotová Alena
SVK - FBA
72:04
12.
Rákayová Martina
SVK - TKE
72:44
13.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
73:06
14.
Orálková Gabriela
MOV
73:32
15.
Slámová Jana
SVK - TKE
74:12
16.
Hubáčková Dagmar
Luhačovice
74:40
17.
Sedlářová Pavla
VŠB TU Ostrava
75:09
18.
Rosecká Alena
SKP Žďár n/S
75:21
19.
Králová Miriam
SVK - VZA
75:51
20.
Májová Paulína
SVK - BBA
76:12
21.
Kunčická Dagmar
VŠB TU Ostrava
77:18
22.
Ďurčová Alena
SVK - VZA
77:26
23.
Baranová Mária
SVK - Farmaceut Bratislava
79:04
24.
Heczková Kateřina
VŠB TU Ostrava
80:13
25.
Juhasová Viola
SVK - KRA
87:19
26.
Korlová Želmíra
SVK - TKE
88:46
27.
Zajícová Petra
VŠB TU Ostrava
92:02
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polášková Kamila
OB Zlín
46:27
2.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
49:24
3.
Kalendová Blanka
Vizovice
52:03
4.
Czachová Ivana
Slavoj Bruntál
57:50
5.
Váchová Mária
SVK - Pezinok
58:21
6.
Cigošová Anna
Tesla Brno
58:48
7.
Komárková Olga
KVS Šumperk
65:22
8.
Skácelová Naďa
Konice
66:34
9.
Perůtková Ivana
Luhačovice
77:46
DISK
Smičková Eva
Konice
---
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jahnová Helena
Ostroj Opava
43:24
2.
Nejedlá Olga
Fryšták
43:41
3.
Slámová Hana
Tesla Brno
45:29
4.
Hohausová Eva
SKOB Zlín
61:09
5.
Brzová Marta
SVK - Pezinok
66:37
6.
Robotková Lenka
Spartak 1. Brno
69:49
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlachová Renata
Baník Ostrava OKD
32:10
2.
Stará Pavla
Baník Ostrava OKD
33:03
3.
Grygarová Alena
Baník Ostrava OKD
33:46
4.
Gavendová Anna
TŽ Třinec
35:47
5.
Ohnoutková Ludmila
Železárny Prostějov
36:02
6.
Suchánková Libuše
Slezan Opava
36:23
7.
Sikorová Marie
Baník Ostrava OKD
36:36
8.
Kupcová Věroslava
Horizont Šumperk
37:23
9.
Lučanová Marie
Aris Zlín
41:02
10.
Vintrová Emílie
KZL Zlín
41:10
11.
Čadilová Alena
Horizont Šumperk
41:55
12.
Novotná Ludmila
Ostroj Opava
42:02
13.
Urbancová Marcela
Aris Zlín
42:52
14.
Kavecká Soňa
SVK - Pezinok
46:23
15.
Mrkvicová Ludmila
Baník Ostrava OKD
49:48
16.
Ročáková Anna
OB Zlín
59:46
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Tomáš
Univerzita Olomouc
26:31
2.
Navrátil Tomáš
Kaho Krnov
26:59
3.
Nečas Tomáš
SKOB Zlín
27:01
4.
Poklop Martin
Univerzita Olomouc
29:08
5.
Strachota P.
Severka Šumperk
29:31
6.
Král Vojtěch
Staré Město p/Sn.
30:19
7.
Vlažný Jan
Luhačovice
36:36
8.
Šiška Igor
SKOB Zlín
38:41
9.
Jelínek Roman
Adamov
52:25
10.
Panovec Jan
Otrokovice
64:50
11.
Kalenda Petr
Vizovice
67:49
DISK
Košík Michal
SVK - Pezinok
---
DISK
Košík Michal
SVK - SPE
---
H12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slezák Martin
Luhačovice
20:05
2.
Polášek Jan
SKOB Zlín
20:32
3.
Sviečka Lukáš
SKOB Zlín
20:40
4.
Háj Jakub
SKOB Zlín
20:55
5.
Nykodým Jakub
Kaho Krnov
22:24
6.
Bednář Michal
Adamov
22:09
7.
Poláček Lukáš
SVK - Pezinok
22:59
8.
Čopjan Pavel
Hobes H. Benešov
24:37
9.
Zatloukal Jan
Junior Prostějov
24:49
10.
Fojtík Petr
Luhačovice
25:20
11.
Dlabaja Štěpán
SKOB Zlín
25:20
12.
Hála Antonín
Luhačovice
26:01
13.
Kalenda Jan
Vizovice
26:22
14.
Přibyl Bronislav
SKOB Zlín
26:19
15.
Henek Michal
Radioklub Blansko
27:21
16.
Jurga Vojtěch
TŽ Třinec
27:46
17.
Polách M.
Severka Šumperk
27:47
18.
Janský Petr
Kuřim
27:52
19.
Rychlý Pavel
Ostroj Opava
28:00
20.
Láznička Martin
SKOB Zlín
28:15
21.
Komárek T.
Severka Šumperk
29:38
22.
Mikel Ondřej
SKOB Zlín
30:07
23.
Pavlas Radek
SKOB Zlín
30:20
24.
Polesný Michal
Tesla Brno
30:58
25.
Kašparovský Lukáš
Konice
31:21
26.
Hradil Jiří
SKOB Zlín
33:07
27.
Baloga Jan
SKOB Zlín
35:14
28.
Perůtka Jan
Luhačovice
35:56
29.
Náplava Ondřej
Hobes H. Benešov
36:33
30.
Sekanina Zbaněk
SKOB Zlín
44:25
31.
Ozaniak Petr
Hobas H. Benešov
50:25
32.
Brza Tomáš
SVK - Pezinok
97:21
DISK
Opletal Zbyněk
Konice
---
H14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bobek Jan
Slavoj Bruntál
34:14
2.
Hubáček Ondřej
Junior Prostějov
35:45
3.
Kabáth David
BCVČ Brno
37:27
4.
Uhmann Petr
Tesla Brno
37:34
5.
Jalový Milan
Radioklub Blansko
38:18
6.
Střidecký ???
Junior Prostějov
39:53
7.
Jirka Michal
Kaho Krnov
40:41
8.
Bučánek Antonín
SKOB Odry
40:45
9.
Paloncý Pavel
KVS Šumperk
42:33
10.
Tejkal Pavel
Adamov
43:29
11.
Šenovský Michal
Luhačovice
44:12
12.
Morávek Vít
KVS Šumperk
45:24
13.
Madej Michal
Biocel Vratimov
46:53
14.
Sebera Václav
Biocel Vratimov
47:22
15.
Rajnošek Zdeněk
OS Nové Město n/M
47:57
16.
Hetmer Patrik
Luhačovice
49:25
17.
Kvaka Michal
SVK - Kys. Nové Mesto
50:04
18.
Černohous Jan
Junior Prostějov
50:14
19.
Strachota M.
Severka Šumperk
51:10
20.
Hubáček Petr
Junior Prostějov
51:37
21.
Gawel Jiří
Beta Třinec
51:51
22.
Novotný Jakub
Severka Šumperk
52:14
23.
Dědek Jakub
Zbrojovka Vsetín
52:36
24.
Stýskala Mário
Biocel Vratimov
53:17
25.
Hermany Jiří
Tesla Brno
53:39
26.
Piják Martin
SVK - Žilina
53:46
27.
Černohous Roman
Junior Prostějov
53:56
28.
Březina J.
Severka Šumperk
53:15
29.
Cieslar Martin
TŽ Třinec
55:30
30.
Zedník Jakub
Tesla Brno
56:01
31.
Pištěk Libor
Luhačovice
56:03
32.
Čížek Martin
Vrbno p/P
56:42
33.
Řehák Jiří
Univerzita Olomouc
57:36
34.
Jahn Petr
Ostroj Opava
61:41
35.
Branný Adam
TŽ Třinec
63:22
36.
Pilka Matej
SVK - Pezinok
63:29
37.
Chodura Jan
Biocel Vratimov
63:56
38.
Stonavský Jakub
Beta Třinec
65:20
39.
Peths Jakub
Loko Krnov
67:59
40.
Poláček Pavol
SVK - Pezinok
70:43
41.
Ďurín Peter
SVK - CNR
70:50
42.
Štrajt Přemysl
Univerzita Olomouc
75:18
DISK
Barančík Igor
Holešov
---
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labuda Peter
SVK - ???
39:12
2.
Bukovác Pavol
SVK - Farmaceut Bratislava
39:34
3.
Spitzer Lukáš
Orientklub Vsetín
43:48
4.
Šumbera Jakub
Luhačovice
44:14
5.
Vlach Jaromír
Univerzita Olomouc
44:44
6.
Perknovský Radim
Junior Prostějov
46:22
7.
Strohalm Petr
Kaho Krnov
46:23
8.
Kozák Osvald
SKOB Odry
46:40
9.
Obadal Jiří
Vrbno p/P
74:19
10.
Novotný Jakub
Konice
47:42
11.
Černohous Petr
Junior Prostějov
47:52
12.
Peths Jan
Loko Krnov
47:52
13.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
48:02
14.
Ogurčák Marian
SVK - Košice
48:06
15.
Brabec Jaroslav
Žabovřesky Brno
48:12
16.
Tejkal Jan
Adamov
48:46
17.
Bubela Tomáš
Orientklub Vsetín
49:32
18.
Matějčka Tomáš
SVK - Prírodovedec Bratislava
49:52
19.
Medlík J.
Severka Šumperk
49:55
20.
Klapka Radim
Junior Prostějov
50:18
21.
Král Václav
Staré Město p/Sn
50:19
22.
Dědek Viktor
Zbrojovka Vsetín
50:32
23.
Špičák Ján
Čelechovice n/H
50:48
24.
Horniak Juraj
SVK - Prírodovedec Bratislava
51:05
25.
Jevsejenko Alexandr
Žabovřesky Brno
51:32
26.
Strouhal Hubert
Vrbno p/P
52:07
27.
Schejbal Petr
Zlaté Hory
53:07
28.
Nykodým Tomáš
Kaho Krnov
53:14
29.
Križan Marek
SVK - Košice
53:37
30.
Kolbaba Tomáš
Žabovřesky Brno
54:06
31.
Sankot Jaroslav
Orientklub Vsetín
54:11
32.
Stasz Michal
SVK - Prírodovedec Bratislava
54:46
33.
Otrusina Jiří
Univerzita Olomouc
55:34
34.
Šatánek Martin
Biocel Vratimov
56:02
35.
Bláha Miroslav
Adamov
57:45
36.
Piják Ondřej
SVK - VZA
61:12
37.
Koča Jaroslav
Žabovřesky Brno
63:23
38.
Komárek O.
Severka Šumperk
64:14
39.
Bednář Petr
Adamov
64:41
40.
Horský Daniel
SVK - ???
66:32
41.
Hudák Martin
SVK - Pezinok
67:36
42.
Novotný Marcel
Ostroj Opava
67:39
43.
Juhas Michal
SVK - Zázrivá
70:16
44.
Hodoň Miroslav
Vizovice
70:44
45.
Blažek Tomáš
SVK - Pezinok
73:09
46.
Čorba Miroslav
SVK - Košice
74:21
47.
Pištěk Petr
Luhačovice
75:04
48.
Macháček Július
SVK - MZV
79:15
49.
Baran Jozef
SVK - Farmaceut Bratislava
95:42
50.
Macháček Martin
SVK - MZV
115:09
H18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matyšek Radoslav
Pizzerie Haná
54:27
2.
Máj Andrej
SVK - Bratislava
56:53
3.
Seman Rastislav
SVK - Košice
57:35
4.
Hodač Karel
Železárny Prostějov
57:47
5.
Konig Lukáš
Ostroj Opava
58:09
6.
Halama J.
Severka Šumperk
58:15
7.
Holinka Radek
Kaho Krnov
58:59
8.
Hojgr Radek
Vrbno p/P
59:17
9.
Vlach Jiří
SKOB Ostrava
59:26
10.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
60:32
11.
Šurgan Štefan
Ekonóm B. Bystrica
61:30
12.
Bohuš Peter
SVK - Union Košice
61:52
13.
Přasličák Tomáš
Kaho Krnov
62:25
14.
Višňa Lukáš
Slavoj Bruntál
62:29
15.
Kolařík Zbyněk
Start Blansko
63:40
16.
Kolář Daniel
Vrbno p/P
64:25
17.
Turczer P.
Severka Šumperk
64:28
18.
Rákay Štefan
SVK - Košice
64:34
19.
Špičák František
Čelechovice
64:56
20.
Stachoň Zdeněk
Šipka Kroměříž
65:14
21.
Kadlubiec Tomáš
Beta Třinec
65:15
22.
Dubec Pavel
Zlaté Hory
65:31
23.
Mroč Pavol
SVK - Union Košice
66:13
24.
Spišiak Michal
SVK - Farmaceut Bratislava
66:29
25.
Staščík Kamil
Vrbno p/P
67:57
26.
Hašek Jakub
Šipka Kroměříž
68:12
27.
Domanský Martin
Šipka Kroměříž
68:24
28.
Ortuba Karel
Pizzeria Haná
68:46
29.
Kracík Jan
Ostroj Opava
69:19
30.
Dostál Ondřej
Pizzeria Haná
69:24
31.
Jirka Jakub
Loko Krnov
39:49
32.
Svozil Adam
Vrbno p/P
70:45
33.
Noskovič Juraj
SVK - SPE
71:27
34.
Hudečka Jakub
Ostroj Opava
71:30
35.
Michl Martin
Žabovřesky Brno
71:56
36.
Juřeník Jiří
SKOB Ostrava
72:28
37.
Nevrlý Václav
Baník Ostrava OKD
73:35
38.
Maňásek Petr
Kaho Krnov
74:08
39.
Halčín Marek
BBA
75:07
40.
Dvořák Peter
SVK - SPE
75:16
41.
Dvořák Svatopluk
Konice
75:19
42.
Mikloš Josef
SKOB Ostrava
76:04
43.
Svoboda Pavel
Žabovřesky Brno
76:05
44.
Plučinský Radovan
SVK - BBA
79:24
45.
Kriška Pavol
SVK - Kys. Nové Mesto
80:01
46.
Dvořák Vladimír
SVK - SPE
83:51
47.
Brodecký Radek
Radioklub Blansko
93:19
48.
Pavelek Michal
SVK - SPE
102:49
DISK
Vyhlídal Vojtěch
Pizzeria Haná
---
DISK
Henek Vladan
Radioklub Blansko
---
H20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Glončák Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
63:17
2.
Krška Tibor
SVK - Bratislava
63:22
3.
Budín Aleš
SKOB Ostrava
64:41
4.
Myslivec Jiří
TŽ Třinec
64:49
5.
Krček Jakub
Pizzeria Haná
64:520
6.
Beňo Martin
VŠB TU Ostrava
65:12
7.
Rytíř Jan
VŠB TU Ostrava
67:40
8.
Růžička Tomáš
KVS Šumperk
67:43
9.
Matyšek Bronislav
Pizzeria Haná
67:53
10.
Barták Michal
SVK - Pezinok
69:07
11.
Kadlubiec Ondřej
Beta Třinec
69:37
12.
Magna Ján
Ekonóm B. Bystrica
73:24
13.
Valík Ondřej
Slezan Opava
74:31
14.
Prášek Roman
Dukla Liberec
76:36
15.
Václavek Lukáš
Tišnov
76:52
16.
Smejkal Marek
VŠB TU Ostrava
77:21
17.
Perknovský Martin
Železárny Prostějov
77:23
18.
Skřivánek Marcel
Železárny Prostějov
78:03
19.
Krtička Luděk
Severka Šumperk
79:28
20.
Válka Jan
Ostroj Opava
80:37
21.
Grebeníček Aleš
Holešov
84:36
22.
Sikora Petr
Beta Třinec
86:53
23.
Mikluš Rastislav
SVK - Farmaceut Bratislava
90:48
24.
Sponar Jiří
Tesla Brno
90:59
25.
Marton Radovan
SVK - ???
92:38
DISK
Nycz Petr
VŠB TU Ostrava
---
DISK
Mrkvica Petr
SKOB Ostrava
---
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hynek Petr
Junior Prostějov
62:56
2.
Zdráhal Robert
SKI - OB Šternberk
66:15
3.
Rigó Marek
Optimit Odry
67:00
4.
Otruba Marek
Pizzeria Haná
67:16
5.
Adámek Libor
Žabovřesky Brno
97:17
6.
Přikryl Petr
Spartak 1. Brno
68:05
7.
Kheil Radim
Spartak 1. Brno
98:10
8.
Václavek Tomáš
SKI - OB Šternberk
68:29
9.
Hammer Juraj
SVK - Košice
68:47
10.
Šabo Mikuláš
SVK - Rapid Bratislava
96:13
11.
Rácz Štefan
SVK - Loko Kysak
69:16
12.
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
69:20
13.
Jašek Petr
VŠB TU Ostrava
69:39
14.
Skyva Petr
SKI - OB Šternberk
69:43
15.
Pospěch Zbyněk
Dukla Liberec
69:56
16.
Zitka Petr
Slavoj Bruntál
70:22
17.
Hrouza Jan
Loko Krnov
70:25
18.
Fendrych Michal
Univerzita Olomouc
70:26
19.
Kovalčík Tomáš
Jamnice
71:41
20.
Ženiš Jozef
SVK - Žilina
72:11
21.
Zámečník David
Žabovřesky Brno
72:23
22.
Hubáček Martin
Čelechovice n/H
72:41
23.
Bowman David
Ostroj Opava
72:46
24.
Rada Pavel
Tišnov
72:54
25.
Ryšavý Jiří
SKOB Ostrava
73:01
26.
Václavek Jiří
SKI - OB Šternberk
73:43
27.
Fedor Jozef
SVK - Pezinok
74:12
28.
Dosoudil Miroslav
SKOB Olomouc
74:18
29.
Ptáček Ondřej
Tesla Brno
74:23
30.
Demovič Štefan
SVK - Farmaceut Bratislava
74:28
31.
Ogurčák Jaroslav
SVK - Bratislava
74:34
32.
Neumann Pavel
SKI - OB Šumperk
74:40
33.
Janota Vladimír
SVK - Farmaceut Bratislava
74:43
34.
Lebeda Dušan
Ostroj Opava
74:44
35.
Skoupý Jan
SKI - OB Šternberk
74:51
36.
Zavřel Michal
Loko Krnov
75:00
37.
Kolář Rudolf
Slavoj Bruntál
75:03
38.
Zrník Tomáš
MZLU Brno
75:21
39.
Škoda František
Luhačovice
75:27
40.
Hirš Libor
MZLU Brno
78:28
41.
Mach Radovan
Tesla Brno
75:32
42.
Zdráhal Tomáš
SKI - OB Šternberk
75:35
43.
Viskup Peter
SVK - VZA
75:40
44.
Soldán Vladimír
Železárny Prostějov
75:48
45.
Roháč Zdeněk
SVK - Košice
75:58
46.
Féder Medard
SVK - Pezinok
76:09
47.
Neumann Jaroslav
SKI - OB Šternberk
76:15
48.
Gross Michal
Žabovřesky Brno
76:21
49.
Florián Michal
MZLU Brno
76:33
50.
Mlejnek Pavel
SKI - OB Šternberk
76:41
51.
Šmelík Ján
SVK - Rapid Bratislava
76:52
52.
Hájek Ondřej
MZLU Brno
76:50
53.
Komenda Kamil
VŠB TU Ostrava
76:53
54.
Pauler Jiří
Luhačovice
46:55
55.
Šoltés Pavol
SVK - Spiš. Nová Ves
77:00
56.
Jakob Petr
SKI - OB Šternberk
77:42
57.
Kulíšek Tomáš
Hobas H. Benešov
77:46
58.
Trhlík Tomáš
Pizzeria Haná
77:52
59.
Linhart Aleš
Luhačovice
77:54
60.
Galík Pavel
MZLU Brno
77:56
61.
Vřešťál Jan
MZLU Brno
77:58
62.
Schuster Martin
Dancco Havířov
78:02
63.
Uchytil Vlastimil
Junior Prostějov
78:03
64.
Urban Jan
Blansko
78:28
65.
Vičan Lubomír
Slavoj Bruntál
78:33
66.
Šumbera Jiří
Luhačovice
78:36
67.
Kunz Petr
Otrokovice
78:58
68.
Pekárek Pavel
MZLU Brno
79:09
69.
Vláčil Daniel
Junior Prostějov
79:22
70.
Švalbe Petr
Železárny Prostějov
79:33
71.
Poštulka Karol
SVK - VŠD Žilina
79:40
72.
Král Jozef
SVK - Žilina
79:50
73.
Ptáček Pavel
Tesla Brno
79:57
74.
Šťastný Jiří
MZLU Brno
79:58
75.
Mitelman Milan
SVK - VŠD Žilina
80:16
76.
Švec Michal
Junior Prostějov
81:06
77.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
81:11
78.
David Aleš
KVS Šumperk
81:17
79.
Procházka Josef
Konice
81:30
80.
Spišiak Martin
SVK - Farmaceut Bratislava
81:42
81.
Rajnošek Zdeněk
OS Nové Město n/M
81:45
82.
Štolfa Jaromír
Směr Kroměříž
82:08
83.
Oujeský Tomáš
Adamov
82:36
84.
Král Jiří
Staré Město p/Sn
82:40
85.
Fraňo Peter
SVK - SPE
82:59
86.
Trávníček Jan
Univerzita Olomouc
83:12
87.
Král Jan
MZLU Brno
83:35
88.
Porubský Július
SVK - CNR
83:48
89.
Trunkát Daniel
MZLU Brno
83:52
90.
Hájek Martin
VŠB TU Ostrava
83:56
91.
Lenhart Zdeněk
MZLU Brno
84:08
92.
Kubát Tomáš
Univerzita Olomouc
84:15
93.
Sluka Miroslav
MZLU Brno
84:27
94.
Ďurčo Peter
SVK - VZV
84:29
95.
Šuráň René
Luhačovice
84:30
96.
Navrátil Marek
VŠB TU Ostrava
84:54
97.
Valík Luděk
VŠB TU Ostrava
85:13
98.
Hruška Miloš
Slavoj Bruntál
85:55
99.
Minařík Luboš
Tesla Brno
86:18
100.
Bednárik Martin
SVK - Prírodovedec Bratislava
85:21
101.
Pastuszek Jakub
MZLU Brno
86:25
102.
Hrnčiar Dušan
SVK - Ekonóm B. Bystrica
86:34
103.
Kroc Dalibor
Vizovice
86:51
104.
Hrazdil Roman
Radslavice
87:41
105.
Beleš Milan
SVK - SPE
87:57
106.
Navrátil Václav
Konice
88:09
107.
Richter Peter
SVK - Košice
88:10
108.
Kusák Ivan
PEV Zlín
88:23
109.
Barč Martin
SVK - Spiš. Nová Ves
88:27
110.
Kašpar Jaroslav
VŠB TU Ostrava
89:03
111.
Schwetter Martin
Baník Havířov
89:08
112.
Pavelek Luděk
NORD Opava
89:14
113.
Fiala Jan
MZLU Brno
89:22
114.
Vychodil Petr
Start Blansko
89:36
115.
Marek Martin
Vizovice
89:99
116.
Lago Miroslav
SVK - Bratislava
89:50
117.
Rytíř Michal
Směr Kroměříž
90:09
118.
Binčík Milan
VŠB TU Ostrava
90:11
119.
Butaš Ivan
SVK - Pezinok
90:40
120.
Svěchota Milan
SKOB Ostrava
80:55
121.
Mihalík Miroslav
SVK - ???
94:03
122.
Zink Stanislav
Univerzita Olomouc
91:44
123.
Opletal Jaroslav
Baník Havířov
91:54
124.
Navrátil Rostislav
SVK - Bratislava
91:59
125.
Brídzik Rudolf
SVK - Loko Bratislava
92:01
126.
Matoušek Milan
SKI - OB Šternberk
92:05
127.
Suchánek Ladislav
MZLU Brno
93:08
128.
Procházka Jiří
Adamov
93:56
129.
Tesař Jiří
VŠB TU Ostrava
94:46
130.
Janeček Jiří
VŠB TU Ostrava
96:17
131.
Hrašna Roman
SVK - Žilina
98:01
132.
Kunz Martin
Otrokovice
98:20
133.
Hájek Martin
VŠB TU Ostrava
98:25
134.
Dittrich Roman
Konice
100:06
135.
Šoltés František
SVK - Spiš. Nová Ves
101:36
136.
Schenk Robert
SVK - Bratislava
104:38
137.
Topor Tomáš
SVK - Pezinok
112:23
138.
Furucz Ján
SVK - Bratislava
114:03
139.
Gargula Ľubomír
SVK - Spiš. Nová Ves
121:22
140.
Bukovác Dušan
SVK - Farmaceut Bratislava
142:58
DISK
Dospíšil Jaroslav
VŠB TU Ostrava
---
DISK
Novota Mikuláš
SVK - TKE
---
DISK
Procházka Pavel
Plumlov
---
DISK
Fajkus Tomáš
Železárny Prostějov
---
DISK
Vyoral Jan
Vizovice
---
DISK
Sedláček David
Konice
---
DISK
Grepl Ladislav
Konice
---
H21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tománek Daniel
VŠB TU Ostrava
78:16
2.
Klech Richard
VŠB TU Ostrava
78:20
3.
Dávidík Marián
SVK - BBA
79:51
4.
Patráš Igor
SVK - Ekonóm B. Bystrica
79:57
5.
Bukovác Maroš
SVK - Farmaceut Bratislava
79:58
6.
Maťátko Miloslav
SKI - OB Šternberk
80:14
7.
Libant František
SVK - BBA
80:16
8.
Čech Radek
Tesla Brno
80:41
9.
Ondráček Radim
Silicon Graphic Brno
81:24
10.
Rygl Jaroslav
Dukla Libererc
82:26
11.
Janků Marek
Dukla Libererc
82:50
12.
Šrámek Jaromír
KVS Šumperk
83:34
13.
Habán Ivo
Tesla Brno
85:04
14.
Navrátil Tomáš
SVK - BBA
85:10
15.
Holík Mário
VŠB TU Ostrava
85:38
16.
Jonáš Radoslav
SVK - BBA
86:14
17.
Skřička Jan
Tesla Brno
86:33
18.
Zicha Jiří
Luhačovice
86:38
19.
Ševčík Milan
Tesla Brno
86:49
20.
Procházka Jiří
Tesla Brno
88:14
21.
Ptáček Jan
Tesla Brno
88:22
22.
Dittrich Pavel
VŠB TU Ostrava
88:59
23.
Mlynárik Peter
SVK - Žilina
90:52
24.
Mudrák Stanislav
Luhačovice
91:38
25.
Hadač Miroslav
NORD Opava
91:54
26.
Dvořáček Petr
MZLU Brno
92:29
27.
Zajíc Josef
VŠB TU Ostrava
95:06
28.
Hubáček Josef
Luhačovice
95:12
29.
Petrinec Juraj
SVK - BBA
95:58
30.
Mohyla Kamil
SKOB Ostrava
97:51
31.
Krejčí Jan
Tesla Brno
99:01
32.
Kratochvíl Karel
Hobes H. Benešov
99:19
33.
Dokoupil Martin
Tesla Brno
99:54
34.
Mižúr Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
100:22
35.
Furucz Dušan
SVK - Farmaceut Bratislava
101:08
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Máj Štefan
SVK - Bratislava
67:52
2.
Peths Pavel
Loko Krnov
72:07
3.
Křeček Miroslav
Železárny Prostějov
72:35
4.
Smejkal Pavel
Tesla Brno
73:33
5.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
73:48
6.
Strohalm Petr
Kaho Krnov
74:34
7.
Tržický Josef
Dancco Havířov
75:00
8.
Cigoš Evžen
MZLU Brno
76:07
9.
Kalenda Jiří
Vizovice
76:14
10.
Petr Jiří
Biocel Vratimov
76:08
11.
Višňa Milan
Slavoj Bruntál
76:41
12.
Piják Jaroslav
SVK - SPE
77:14
13.
Maceček Otakar
SKOB Ostrava
80:03
14.
Mikeska Miroslav
Slavoj Bruntál
80:22
15.
Nemec Juraj
SVK - Ekonóm B. Bystrica
81:23
16.
Kuna Daniel
SVK - Bratislava
83:30
17.
Vrábel Jaromír
Slavoj Bruntál
84:19
18.
Palička Svatopluk
Hobes H. Benešov
87:18
19.
Panovec Vladan
Otrokovice
89:15
20.
Najbrt Pavel
Vizovice
89:51
21.
Otrusina Milan
PEV Zlín
96:50
22.
Pospíchal Karol
SVK - SPE
134:32
23.
Balcárek Jan
Slavoj Bruntál
155:46
DISK
Hančík Roman
PEV Zlín
---
DISK
Bobek Jiří
Slavoj Bruntál
---
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Jaroslav
Severka Šumperk
54:14
2.
Jakobi Zdeněk
Baník Havířov
55:27
3.
Jirka Jiří
Univerzita Olomouc
58:51
4.
Sýkora Jiří
NORD Opava
59:08
5.
Kostka Evžen
NORD Opava
59:09
6.
Hrouza Tomáš
Loko Krnov
60:16
7.
Rychlý Miloš
Ostroj Opava
61:57
8.
Robotka Libor
Spartak 1. Brno
62:45
9.
Sirný Jaroslav
Ostroj Opava
63:03
10.
Koudelný Jiří
TL Třebíč
63:39
11.
Uhmann Petr
Tesla Brno
63:44
12.
Kolařík Zdeněk
Start Blansko
64:48
13.
Štěpaník Otakar
Otrokovice
65:40
14.
Věžník Antonín
Adamov
66:42
15.
Maliňák Josef
Orientklub Vsetín
67:03
16.
Sláma Dušan
Tesla Brno
68:17
17.
Špičák František
Čelechovice
70:00
18.
Ďurín Ján
SVK - CNR
72:25
19.
Tesař Karel
Severka Šumperk
72:28
20.
Najbrt Tomáš
DDM Val. Meziřičí
74:00
21.
Dlabaja Vladimír
Aris Zlín
74:33
22.
Sladký Ivan
Spartak 1. Brno
75:57
23.
Juračka Zdeněk
Baník Havířov
76:02
24.
Tomeček Lubomír
Vrbno p/P
77:14
25.
Nemček Miloš
SVK - Pezinok
78:13
26.
Mikluš Viktor
SVK - Farmaceut Bratislava
78:26
27.
Jahn Pavel
Ostroj Opava
79:37
28.
Vávra Jaroslav
Orientklub Vsetín
79:58
29.
Schejbal Vladimír
Zlaté Hory
80:18
30.
Poklop Lubomír
SKOB Olomouc
82:09
31.
Poláček Pavol
SVK - SPE
83:31
32.
Pechal Petr
Orientklub Vsetín
85:13
DISK
Kolár Jozef
SVK - Košice
---
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Komárek Jaromír
KVS Šumperk
44:19
2.
Pěček Vítězslav
Směr Kroměříž
45:12
3.
Pospíšil Jaromír
SKP Žďár n/S
49:20
4.
Sponar Jan
Tesla Brno
49:38
5.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
51:16
6.
Novotný Jindřich
PEV Zlín
54:30
7.
Pluskal Pravoslav
Junior Prostějov
54:42
8.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava OKD
55:04
9.
Šůtor Ján
SVK - Zázrivá
58:07
10.
Jadviščok Ladislav
Univerzita Olomouc
58:07
11.
Horna Milan
Slavoj Bruntál
58:19
12.
Juřeník Josef
SKOB Ostrava
59:07
13.
Kollár Štefan
SVK - DKE
59:23
14.
Dufek Jan
Tesla Brno
60:37
15.
Huňka Jiří
Radslavice
61:07
16.
Novotný Stanislav
Ostroj Opava
62:48
17.
Dvořák Vlastimil
Banik Ostrava OKD
63:35
18.
Dědek Jaroslav
Zbrojovka Vsetín
64:17
19.
Perůtka Karel
Luhačovice
65:58
20.
Chromčák František
Jižní svahy Zlín
68:46
21.
Féder Medard
SVK - Pezinok
69:02
22.
Rokosz Bohumil
SKOB Ostrava
72:37
23.
Piják Vladislav
SVK - VZA
77:49
24.
Mrkvica Miroslav
SKOB Ostrava
94:17
DISK
Sklenář Antonín
SKI - OB Šternberk
---
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VŠB TU Ostrava
42:20
2.
Klech Josef
Hobes H. Benešov
44:49
3.
Starý Břetislav
Baník Ostrava OKD
46:27
4.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
47:47
5.
Ševčík Jiří
TL Brno
48:19
6.
Skoupý Kamil
SKI - OB Šternberk
51:32
7.
Vyškovský Ivan
Zbrojovka Vsetín
51:54
8.
Jašek Miroslav
Radslavice
53:01
9.
Blažek Václav
Slavoj Bruntál
53:47
10.
Hýbal Ladoslav
SVK - Rapid Bratislava
53:56
11.
Bauer Emil
TL Brno
53:21
12.
Běčák Arnošt
SKOB Ostrava
57:00
13.
Baran Dezider
SVK - Farmaceut Bratislava
59:23
14.
Valla Stanislav
SKOB Zlín
62:05
15.
Kroča Josef
SKOB Ostrava
67:32
16.
Mikšovský František
VŠB TU Ostrava
67:35
17.
Sláma Peter
SVK - Bratislava
72:03
18.
Lučan Vladimír
Aris Zlín
84:10
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Franko Stanislav
SVK - Kys. Nové Mesto
34:54
2.
Sleziak Wilfried
SVK - Košice
39:23
3.
Němec Dušan
Tesla Brno
42:15
4.
Sedlář Vladimír
NORD Opava
46:42
5.
Fajgl Jaromír
Radslavice
50:18
6.
Hala Jaroslav
Vizovice
54:12
H60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kusák Stanislav
PEV Zlín
35:26
2.
Kruml František
Třebíč
43:47
3.
Koloczek Albín
SKOB Ostrava
45:40
4.
Dufek Jiří
Vizovice
53:42
5.
Dvorský Boris
Směr Kroměříž
53:55
DISK
Nagy Juraj
SVK - Prírodovedec Bratislava
---
H65B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurman J.
Severka Šumperk
34:00
2.
Uhmann Hubert
Severka Šumperk
35:47
H70B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Najbrt Přemysl
Vizovice
54:40
2.
Macek Josef
Severka Šumperk
69:05
T3
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svěchotová Hana
SKOB Ostrava
31:40
2.
Opletal Prokop
Konice
32:07
3.
Henková Svatava
Radioklub Blansko
35:07
4.
Kratschmerová Kateřina
Vrbno p/P
35:18
5.
Gren Milan
Konice
35:08
6.
Mikloš Josef
SKOB Ostrava
36:58
7.
Grygarová Blanka
SKOB Ostrava
38:24
8.
Smutný Jakub
SKOB Zlín
39:50
9.
Balíčková Jana
Hobes H. Benešov
44:04
10.
Šichnárkovi E + J
SKOB Zlín
45:07
11.
Rokoszová Jaroslava
SKOB Ostrava
48:17
12.
Pluskalová Barbora
Čelechovice n/H
49:17
13.
Bolfová Andrea
SVK - ???
66:34
14.
Binčík Petr
Slezan Opava
68:23
15.
Pijáková Eva
SVK - Žilina
76:59
T5
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlava Miroslav
Konice
55:32
2.
Soldánová Karin
Železárny Prostějov
56:30
3.
Bubík Jaroslav
Šipka Kroměříž
57:33
4.
Dienerová Petra
SKOB Ostrava
63:49
5.
Bubíková Alena
Šipka Kroměříž
65:26
6.
Janků Tereza
Vrbno p/P
66:07
7.
Strohalmová Milena
Kaho Krnov
71:42
8.
Brizdíková Gabriela
SVK - Farmaceut Bratislava
72:20
9.
Tomečková Bohumila
Vrbno p/P
72:32
10.
Krahulcová Hana
Šipka Kroměříž
73:13
11.
Paloncýová Mária
KVS Šumperk
74:43
12.
Šichnárkovi E + D
SKOB Zlín
78:58
13.
Kubalová Jitka
Hobes H. Benešov
78:59
14.
Vašáková Valérie
Šipka Kroměříž
81:18
15.
Smržovi
SKOB Zlín
88:19
DISK
Hubáčková Marcela
Zbrojovka Vsetín
---
T8
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrusina Aleš
PEV Zlín
84:03
2.
Jelínek Roman
Adamov
91:50
3.
Bednář Petr
Adamov
92:06
4.
Sixta Martin
SKOB Ostrava
94:07
5.
Háněl Jaromír
Zbraslav
194:08
DISK
Vaněk Petr
Zbraslav
---
DISK
Politzer Michal
Průkopník Brno
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz