Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1994
Kód závodu
94PMZ1104
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1994
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.06.1994
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Kategorie
D10C
D12C
D14B
D16B
D18B
D20B
D21B
D35B
D40B
D45B
H10C
H12C
H14B
H16B
H18B
H20B
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
T4
T8
D10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pešková Kateřina
Holešov
29:15
2.
Krejčíková Barbora
SKOB Zlín
37:23
3.
Broštíková Lenka
Luhačovice
43:11
4.
Beranová Jitka
SKOB Zlín
45:55
5.
Krajčová Petra
SKOB Zlín
49:55
6.
Chromčáková Alena
Jižní svahy Zlín
56:43
7.
Tesařová Marie
Pramet Šumperk
65:15
8.
Trlicová Lucie
Luhačovice
67:55
DISK
Machalová Katka
Luhačovice
---
DISK
Polášková Krystýna
SKOB Zlín
---
D12C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Adamovská Milena
Baník Ostrava OKD
21:08
2.
Kotáčková Lenka
Železárny Prostějov
27:16
3.
Švábová Jitka
Pramet Šumperk
27:18
4.
Němečková Alexandra
Pramet Šumperk
29:22
5.
Straková Jana
SKOB Zlín
29:31
6.
Skácelová Zuzana
OK Olomouc
30:08
7.
Tesařová Jana
Pramet Šumperk
32:08
8.
Smetáková Ivana
Holešov
35:32
9.
Strachotová Kateřina
Pramet Šumperk
38:18
10.
Blažková Kateřina
Spartak Jihlava
39:31
11.
Huczalová Darina
TŽ Třinec
39:34
12.
Poláchová Marie
Pramet Šumperk
40:19
13.
Krejčová Veronika
Spartak Jihlava
43:40
14.
Poláková Petra
TŽ Třinec
43:41
15.
Copáková Iva
Spartak Jihlava
47:37
16.
Baláčová Hana
SKOB Zlín
48:13
17.
Havlíková Eva
SKOB Zlín
50:23
18.
Dostálková Monika
SKOB Zlín
51:34
19.
Osinová Monika
Holešov
53:42
20.
Švejdová Zuzana
PEV Zlín
56:40
21.
Pavelková Vendula
Luhačovice
61:29
DISK
Vargová Pavlína
Baník Ostrava OKD
---
DISK
Bočková Veronika
TŽ Třinec
---
D14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
Konice
30:00
2.
Klechová Vendula
Hobes H. Benešov
31:06
3.
Javůrková Dana
Vrbno p/P
33:09
4.
Nejedlá Eliška
Fryšták
34:46
5.
Staščíková Radka
Vrbno p/P
34:56
6.
Šumberová Klára
Luhačovice
34:57
7.
Velčovská Marta
Tesla Brno
35:07
8.
Jašková Lenka
Baník Ostrava OKD
35:13
9.
Habánová Zuzana
Tesla Brno
35:22
10.
Paulíčková Renata
Spartak Jihlava
36:26
11.
Blechová Lenka
Spartak Jihlava
36:57
12.
Maliňáková Kateřina
Orientklub Vsetín
37:00
13.
Pospíšilová Radmila
Hobes H. Benešov
37:08
14.
Blažková Hana
Slavoj Bruntál
37:51
15.
Kodysová Hana
Růžená
38:37
16.
Cuboková Blanka
TŽ Třinec
38:57
17.
Veselková Monika
Kaho Krnov
39:21
18.
Wacková Olga
Spartak Jihlava
39:28
19.
Rychlá Lenka
Ostroj Opava
40:34
20.
Hájková Lenka
Ostroj Opava
41:29
21.
Tkadlecová Hana
Ostroj Opava
42:03
22.
Hartmannová Olga
Hobes H. Benešov
42:33
23.
Cigošová Eva
Tesla Brno
44:10
24.
Hasalová Irena
Junior Prostějov
44:11
25.
Říhová Jana
Ostroj Opava
45:07
26.
Dienerová Petra
SKOB Ostrava
45:15
27.
Kotáčková Jitka
Železárny Prostějov
46:30
28.
Krejčí Veronika
Zlaté Hory
46:50
29.
Mlynářová Veronika
Pramet Šumperk
47:18
30.
Schejbalová Karina
Zlaté Hory
47:24
31.
Křivánková Dana
Hobes H. Benešov
49:34
32.
Jilgová Andrea
Luhačovice
49:56
33.
Szurmanová Martina
TŽ Třinec
53:25
34.
Kubánková Vlaďka
Hobes H. Benešov
55:55
35.
Řezníková Jana
Ostroj Opava
56:45
36.
Dvořáčková Magda
TŽ Třinec
58:38
37.
Orálková Lenka
TŽ Třinec
62:41
38.
Čadilová Tereza
Pramet Šumperk
64:45
39.
Jarešová Lenka
Junior Prostějov
72:36
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marhoulová Zuzana
Luhačovice
29:15
2.
Kupcová Veronika
Pramet Šumperk
31:04
3.
Wacková Hana
Spartak Jihlava
33:02
4.
Kopřivová Irena
Luhačovice
33:31
5.
Bednářová Dana
Univerzita Olomouc
33:41
6.
Mirijovská Katka
Baník Ostrava OKD
34:11
7.
Kabelová Radka
Tesla Brno
34:58
8.
Sedláčková Martina
Směr Kroměříž
35:27
9.
Krmásková Eva
Jamnice
35:35
10.
Tihounová Tea
Ostroj Opava
35:51
11.
Budínová Radka
Baník Ostrava OKD
35:55
12.
Pospíšilová Vlaďka
Hobes H. Benešov
36:13
13.
Řezníčková Vanda
Ostroj Opava
36:41
14.
Kaletová Blanka
TŽ Třinec
36:52
15.
Gandelová Alice
Tesla Brno
37:48
16.
Sýkorová Hana
Univerzita Olomouc
38:19
17.
Hubíková Veronika
Staré Město p/Sn
39:21
18.
Kadlecová Eva
Tesla Brno
40:09
19.
Jančová Martina
Tesla Brno
43:02
20.
Gandelová Veronika
Tesla Brno
43:28
21.
Sonnková Gabriela
Jamnice
43:36
22.
Foltýsová Jiřina
Vrbno p/P
45:08
23.
Řezníčková Ivana
Směr Kroměříž
47:22
24.
Skorkovská Karolína
Tesla Brno
52:02
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rydlová Jana
Baník Ostrava OKD
50:38
2.
Šlehová Hana
Pramet Šumperk
51:48
3.
Štadlerová Ivona
OK Olomouc
52:12
4.
Vyhnalíková Renata
Vrbno p/P
52:39
5.
Kučová Martina
Luhačovice
52:52
6.
Janošíková Lenka
Univerzita Olomouc
52:55
7.
Hansliánová Pavla
DDM Val. Meziřičí
53:07
8.
Drabinová Jitka
Beta Třinec
54:12
9.
Stadlerová Linda
OK Olomouc
54:54
10.
Sosková Radka
DDM Kuřim
55:44
11.
Mikošková Kateřina
Tesla Brno
58:22
12.
Pavlíčková Milena
Vizovice
59:07
13.
Hauerlandová Jitka
Luhačovice
59:11
14.
Smolíková Kateřina
Pramet Šumperk
59:28
15.
Krtičková Michaela
Pramet Šumperk
60:02
16.
Kličová Martina
Junior Prostějov
60:45
17.
Ševčíková Jana
OK Olomouc
65:21
18.
Kolmašová Jitka
Univerzita Olomouc
65:34
19.
Krajčová Ivana
Aris Zlín
66:05
DISK
Pěčková Andrea
Směr Kroměříž
---
DISK
Minaříková Petra
Baník Ostrava OKD
---
D20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrtonová Daniela
Kaho Krnov
56:35
2.
Komeníková Martina
Start Blansko
60:36
3.
Přerovská Nataša
Brno - Lesná
61:16
4.
Svobodová Dagmar
Start Blansko
62:36
5.
Fišerová Darina
Loko Brno Ingstav
62:36
6.
Osladilová Martina
VŠB Ostrava
65:14
7.
Hendrychová Jana
Spartak Jihlava
66:20
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boudná Jitka
VŠZ Brno
58:20
2.
Holinková Milada
Kaho Krnov
59:18
3.
Gandelová Kateřina
Tesla Brno
61:32
4.
Rosecká Alena
SKP Žďár n/S
61:55
5.
Pilcová Petra
Železárny Prostějov
62:00
6.
Janásová Jitka
Směr Kroměříž
62:26
7.
Holíková Magda
Fryšták
62:27
8.
Věžníková Bronislava
Adamov
62:38
9.
Hiršová Marcela
VŠZ Brno
63:29
10.
Bohunská Jana
Loko Krnov
63:45
11.
Šulcová Renata
Banik Havířov
64:21
12.
Zbořilová Jaroslava
VŠZ Brno
64:43
13.
Švejcarová Daniela
Brno - Lesná
65:31
14.
Kiprá Zdenka
Banik Havířov
65:52
15.
Hrouzová Jiřina
Loko Krnov
66:32
16.
Vašíčková Barbora
OB Havířov
66:38
17.
Smejkalová Petra
VŠZ Brno
67:30
18.
Lukášová Lenka
Tesla Brno
68:49
19.
Fajkusová Jitka
Železárny Prostějov
72:04
20.
Jašková Zuzana
Radslavice
72:16
21.
Dufková Kateřina
Tesla Brno
72:19
22.
Vrátníková Ivana
VŠZ Brno
73:36
23.
Králová Zdenka
Staré Město p/Sn
76:54
24.
Cigošová Anna
Tesla Brno
79:40
D35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalendová Blanka
Vizovice
40:36
2.
Šrámková Jitka
KSU Šumperk
41:39
3.
Pavlíková Hana
Zlaté Hory
44:39
4.
Tesařová Helena
Pramet Šumperk
46:18
5.
Komárková Olina
KSU Šumperk
59:00
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nejedlá Olga
Fryšták
36:47
2.
Lučanová Marie
Aris Zlín
41:32
3.
Štáblová Jitka
Pramet Šumperk
42:38
4.
Vintrová Emílie
OB Zlín
43:35
5.
Slámová Hana
Tesla Brno
46:05
6.
Čadilová Alena
Pramet Šumperk
58:00
7.
Blechová Bohumila
Třešť
61:19
8.
Marcaníková Jana
SKOB Zlín
67:54
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sikorová Marie
Baník Ostrava OKD
45:29
2.
Mrkvicová Ludmila
Baník Ostrava OKD
49:26
3.
Hohausová Eva
SKOB Zlín
51:50
4.
Zajícová Zdenka
Baník Ostrava OKD
66:44
DISK
Urbancová Marcela
Aris Zlín
---
H10C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Eischmann Jiří
Luhačovice
22:14
2.
Sviečka Lukáš
SKOB Zlín
24:19
3.
Hala Antonín
Luhačovice
26:10
4.
Jurga Vojtěch
TŽ Třinec
26:18
5.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
27:04
6.
Semela Jiří
Luhačovice
28:16
7.
Slezák Martin
Luhačovice
32:10
8.
Škrábal Ondřej
SKOB Zlín
32:14
9.
Žaludek Jindřich
SKOB Zlín
45:22
10.
Filak Jakub
Luhačovice
62:09
11.
Mlčoch Miroslav
Luhačovice
74:09
12.
Pištěk Libor
Luhačovice
78:19
13.
Krajča Tomáš
SKOB Zlín
109:56
DISK
Divila Tomáš
Luhačovice
---
DISK
Dlabaja Štěpán
Fryšták
---
DISK
Lanc Miroslav
SKOB Zlín
---
DISK
Šustek Radim
Luhačovice
---
DISK
Marcaník Jan
SKOB Zlín
---
H12C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beran Jiří
SKOB Zlín
22:34
2.
Šumbera Jakub
Luhačovice
26:38
3.
Kopec Tomáš
Loko Krnov
31:01
4.
Pištěk Petr
Luhačovice
35:56
5.
Hradiš Michal
Pramet Šumperk
37:21
6.
Hořínek Martin
SKOB Zlín
37:47
7.
Hetmer Patrik
Luhačovice
39:46
8.
Světlík Martin
Luhačovice
47:52
9.
Lanc Marian
SKOB Zlín
53:51
10.
Mráček Filip
SKOB Zlín
57:38
DISK
Novák Jaroslav
SKOB Zlín
---
DISK
Novák Jindřich
SKOB Zlín
---
H14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matýsek Radoslav
OK Olomouc
38:34
2.
Kadlubiec Tomáš
Beta Třinec
41:24
3.
Kříž Ondřej
SKP Žďár n/S
42:00
4.
Sikora Tomáš
Beta Třinec
42:50
5.
Novotný Jakub
Konice
42:51
6.
Hojgr Radek
Loko Krnov
43:25
7.
Kolařík Zbyněk
Start Blansko
43:27
8.
Špičák Jan
Čelechovice n/H
44:37
9.
König Lukáš
Ostroj Opava
44:48
10.
Sirný Lukáš
Ostroj Opava
45:48
11.
Henek Vladan
Radioklub Blansko
45:50
12.
Dvořák Svatopluk
Konice
46:03
13.
Vlach Jaromír
Univerzita Olomouc
46:41
14.
Cáha Pavel
Žabovřesky Brno
48:17
15.
Michl Martin
Žabovřesky Brno
49:16
16.
Špičák František
Čelechovice n/H
49:31
17.
Motl Martin
Baník Ostrava OKD
50:54
18.
Hrouza Jan
Loko Krnov
53:04
19.
Ohnoutka Pavel
Železárny Prostějov
53:15
20.
Kříž Tomáš
Tesla Brno
53:55
21.
Nestařec Patrik
Zlaté Hory
54:27
22.
Bláha Miroslav
Adamov
55:22
23.
Sedláček Petr
Pramet Šumperk
55:49
24.
Obadal Jiří
Vrbno p/P
56:07
25.
Spitzer Lukáš
Orientklub Vsetín
56:18
26.
Prasličák Tomáš
Kaho Krnov
56:32
27.
Lipták Michal
Spartak Jihlava
57:35
28.
Sanhot Jaroslav
Orientklub Vsetín
57:50
29.
Bobek Viktor
Slavoj Bruntál
59:12
30.
Jalový Milan
Radioklub Blansko
59:57
31.
Schejbal Petr
Zlaté Hory
60:16
32.
Černohous Petr
Junior Prostějov
65:31
33.
Mikoška Jaroslav
Tesla Brno
65:59
34.
Novák Petr
Junior Prostějov
66:56
35.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
73:26
36.
Kopřiva Pavel
Luhačovice
79:10
37.
Holčík Roman
Zlaté Hory
81:11
DISK
Vyhlídal Vojtěch
Univerzita Olomouc
---
DISK
Jonas Ivo
Pramet Šumperk
---
DISK
Račanský Václav
Tesla Brno
---
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Holas Tomáš
Ostroj Opava
43:55
2.
Prošek Michal
Spartak Jihlava
46:22
3.
Prokop Petr
Start Blansko
48:36
4.
Růžička Lukáš
KSU Šumperk
50:59
5.
Velčevský Petr
Tesla Brno
51:36
6.
Hanslián David
Luhačovice
52:23
7.
Kavalec Libor
Spartak Jihlava
53:33
8.
Matýsek Bronislav
OK Olomouc
53:35
9.
Myslivec Jiří
TŽ Třinec
53:36
10.
Halama Jakub
Pramet Šumperk
53:04
11.
Sedláček Ondřej
Ostroj Opava
56:01
12.
Krček Jakub
OK Olomouc
58:50
13.
Adámek Petr
Luhačovice
59:41
14.
Holinka Radek
Kaho Krnov
59:46
15.
Foltýs Vladimír
Vrbno p/P
59:55
16.
Kasal Vít
Spartak Jihlava
60:23
17.
Kracík Jan
Ostroj Opava
60:52
18.
Sikora Petr
Beta Třinec
60:56
19.
Slabý Jan
Zhoř
61:19
20.
Vaverka Richard
OK Olomouc
61:24
21.
Nedrych Martin
Spartak Jihlava
61:28
22.
Juřeník Jiří
SKOB Ostrava
62:12
23.
Hrubý Petr
Junior Prostějov
63:28
24.
Valík Ondřej
Slezan Opava
63:43
25.
Ševčík František
OK Olomouc
67:03
26.
Staščík Kamil
Vrbno p/P
69:06
27.
Chalupník Martin
Zhoř
70:26
28.
Hala Pavel
Vizovice
72:29
29.
Vácha Pavel
Spartak Jihlava
72:44
30.
Turczer Petr
Pramet Šumperk
73:14
31.
Višňa Lukáš
Slavoj Bruntál
73:21
32.
Krtička Luděk
Pramet Šumperk
76:54
33.
Grebeníček Aleš
Holešov
83:35
H18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zajíc Josef
Baník Ostrava OKD
49:16
2.
Ševčík Martin
Brno - Lesná
53:58
3.
Kašpar Patrik
Hobes H. Benešov
55:36
4.
Beňo Martin
Ostroj Opava
55:59
5.
Ježek Martin
Univerzita Olomouc
57:57
6.
Zelenský Filip
Junior Prostějov
59:12
7.
Fendrych Michal
Univerzita Olomouc
61:04
8.
Vyoral Jan
Vizovice
61:59
9.
Perknovský Martin
Junior Prostějov
62:16
10.
Rytíř Jan
Směr Kroměříž
62:18
11.
Smejkal Marek
Hobes H. Benešov
62:48
12.
Jašek Petr
SKI - OB Šternberk
63:17
13.
Sedláček Radek
Pramet Šumperk
63:50
14.
Pavelek Tomáš
Jamnice
64:00
15.
Vlach Oldřich
Baník Ostrava OKD
65:27
16.
Vintr Radek
OB Zlín
66:42
17.
Kadlubiec Ondřej
Beta Třinec
67:29
18.
Marek Martin
Vizovice
68:10
19.
Mohyla Kamil
Vrbno p/P
71:14
20.
Ševčík Michal
Fryšták
89:19
H20B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palát Petr
Brno - Lesná
57:58
2.
Dospíšil Jaroslav
VŠB Ostrava
63:37
3.
Dvořáček Jiří
Třebíč
64:39
4.
Trhlík Tomáš
OK Olomouc
64:52
5.
Valík Hynek
VŠZ Brno
66:07
6.
Urban Jan
Start Blansko
67:04
7.
Hrazdil Roman
Radslavice
68:02
8.
Oujeský Tomáš
Adamov
69:16
9.
Hobza Martin
Třebíč
71:10
10.
Mlejnek Pavel
SKI - OB Šternberk
71:11
11.
Schwetter martin
OB Havířov
71:47
12.
Trávníček Jan
Univerzita Olomouc
71:54
13.
Hruška Miloš
Slavoj Bruntál
72:57
14.
Procházka Jiří
Adamov
75:26
15.
Uhlíř Zbyněk
Slavoj Bruntál
76:50
16.
Vychodil Petr
Start Blansko
79:05
17.
Kubal Tomáš
Univerzita Olomouc
81:46
18.
Sedlář Petr
VŠB Ostrava
98:35
19.
Toman Ondřej
DDM Kuřim
106:08
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kheil Radim
Spartak 1. Brno
67:50
2.
Mach Radovan
Tesla Brno
67:54
3.
Opletal Jaroslav
OB Havířov
69:00
4.
Neumann Pavel
SKI - OB Šternberk
69:42
5.
Smejkal Pavel
Tesla Brno
70:01
6.
Pekárek Pavel
VŠZ Brno
70:02
7.
Tesař Jiří
VŠB Ostrava
70:10
8.
Kovář Jaroslav
Tesla Brno
70:23
9.
Jakobi Zdeněk
Banik Havířov
70:27
10.
Schuster Martin
OB Havířov
70:48
11.
Šťastný Jiří
Tesla Brno
71:01
12.
Minařík Luboš
Tesla Brno
71:17
13.
Binčík Milan
VŠB Ostrava
71:40
14.
Fučík Karel
VŠZ Brno
71:53
15.
Mayer Jiří
Banik Havířov
71:55
16.
Peček Vítězslav
Směr Kroměříž
71:58
17.
Hirš Libor
VŠZ Brno
71:59
18.
Přikryl Petr
Spartak 1. Brno
72:12
19.
Píše Dušan
Luhačovice
72:24
20.
Komenda Kamil
VŠB Ostrava
72:36
21.
Skýva Petr
SKI - OB Šternberk
72:43
22.
Cigoš Evžen
VŠZ Brno
72:44
23.
Hlava Miroslav
Konice
72:48
24.
Gross Michal
Brno - Lesná
742:56
25.
Hrouza Jan
Loko Krnov
73:01
26.
Šuráň René
Luhačovice
73:14
27.
Kolář Rudolf
Slavoj Bruntál
73:33
28.
Hájek Marek
VŠB Ostrava
74:01
29.
Zavřel Michal
Loko Krnov
74:35
30.
Vrubel Karel
OB Zlín
75:31
31.
Mátl Pavel
Pramet Šumperk
75:42
32.
Ptáček Pavel
Tesla Brno
75:54
33.
Mikšík Pavel
Tišnov
77:19
34.
Pospěch Zbyněk
Radslavice
77:21
35.
Kusák Ivan
PEV Zlín
77:37
36.
Glabazňa Tomáš
VŠB Ostrava
77:47
37.
Křivánek Martin
Brno - Lesná
77:56
38.
Tůma Aleš
VŠB Ostrava
78:30
39.
David Libor
VŠB Ostrava
79:15
40.
Křeček Miroslav
Železárny Prostějov
79:17
41.
Hrouza Tomáš
Loko Krnov
79:18
42.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
79:40
43.
Juračka Zdeněk
Banik Havířov
79:41
44.
Kulíšek Tomáš
Hobes H. Benešov
79:44
45.
Kratochvíl Karel
Hobes H. Benešov
79:59
46.
Novotný Tomáš
Ostroj Opava
80:44
47.
Komárek Jaromír
KSU Šumperk
80:49
48.
Tržický Josef
OB Havířov
81:25
49.
Benda Petr
Třebíč
81:38
50.
Fišer Lumír
Banik Havířov
82:54
51.
Hubáček Libor
Luhačovice
83:02
52.
Holinka Martin
Železárny Prostějov
83:07
53.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
83:50
54.
Matoušek Milan
SKI - OB Šternberk
84:28
55.
Vičan Lubomír
Slavoj Bruntál
84:30
56.
Hájek Martin
VŠB Ostrava
84:48
57.
Rajnošek Zdeněk
Zhoř
85:56
58.
Dokoupil Vojtěch
Železárny Prostějov
85:58
59.
Skoupý Jan
SKI - OB Šternberk
86:15
60.
Palát Marek
Brno - Lesná
86:23
61.
Rytíř Michal
Směr Kroměříž
88:53
62.
Sluka Miroslav
Směr Kroměříž
89:02
63.
Navrátil Marek
VŠB Ostrava
89:03
64.
Procházka Josef
Konice
89:20
65.
Rachůnek Stanislav
VŠZ Brno
92:12
66.
Dvorský Ilja
Směr Kroměříž
98:57
67.
Hetmer Leo
Luhačovice
120:54
DISK
Slezák Libor
Luhačovice
---
H35B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OK Olomouc
57:00
2.
Václavek Tomáš
SKI - OB Šternberk
58:07
3.
Václavek Jiří
SKI - OB Šternberk
60:25
4.
Šumbera Jiří
Luhačovice
60:42
5.
Dosoudil Miroslav
SKI - OB Šternberk
61:15
6.
Živela Aleš
OK Olomouc
64:23
7.
Špičák František
Čelechovice n/H
65:21
8.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
65:23
9.
Jirka Jiří
OK Olomouc
67:08
10.
Peths Pavel
Loko Krnov
68:32
11.
Věžník Antonín
Adamov
69:57
12.
Kalenda Jiří
Vizovice
70:43
13.
Nestařec Karel
Zlaté Hory
72:56
14.
Tesař Karel
Pramet Šumperk
73:00
15.
Maliňák Josef
Orientklub Vsetín
78:02
16.
Vodička Luděk
Slavoj Bruntál
78:06
17.
Kolář Leopold
Vrbno p/P
85:52
18.
Jakob Ladislav
Orientklub Vsetín
88:47
19.
Najbrt Pavel
Vizovice
89:44
20.
Pavlík Roman
Zlaté Hory
90:47
21.
Schejbal Vladimír
Zlaté Hory
97:12
DISK
Najbrt Tomáš
DDM Val. Meziřičí
---
DISK
Višňa Milan
Slavoj Bruntál
---
H40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolařík Zdeněk
Start Blansko
47:06
2.
Krmásek Bohdan
Jamnice
48:28
3.
Mirijovský Přemysl
Baník Ostrava OKD
50:06
4.
Juřeník Josef
SKOB Ostrava
52:21
5.
Jadviščok Ladislav
Univerzita Olomouc
54:10
6.
Peths Jiří
Loko Krnov
54:44
7.
Vácha Jiří
Spartak Jihlava
57:47
8.
Rafaj Luboš
DDM Val. Meziřičí
58:37
9.
Soska Ivan
Loko Brno Ingstav
60:15
10.
Dlabaja Ladislav
Fryšták
64:14
H45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
SKP Žďár n/S
39:56
2.
Vlach Oldřich
Baník Ostrava OKD
42:00
3.
Zajíc Alois
Směr Kroměříž
42:08
4.
Peška Antonín
Holešov
43:54
5.
Sklenář Antonín
OK Olomouc
44:50
6.
Merta Zdeněk
OB Zlín
45:17
7.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava OKD
46:10
8.
Sláma Dušan
Tesla Brno
46:55
9.
Novotný Jindřich
PEV Zlín
47:09
10.
Peček Vítězslav
Směr Kroměříž
47:21
11.
Klech Josef
Hobes H. Benešov
47:48
12.
Skoupý Kamil
SKI - OB Šternberk
49:50
13.
Dospíšil Jaroslav
Slavoj Bruntál
49:56
14.
Skácel Jaroslav
OK Olomouc
50:10
15.
Sonnek Miloš
Jamnice
51:39
16.
Jašek Jaroslav
Radslavice
52:02
17.
Pelz Lubomír
SKP Žďár n/S
52:08
18.
Mikšovský František
VŠB Ostrava
52:33
19.
Blažek Václav
Slavoj Bruntál
54:07
20.
Milán Pavel
Tesla Brno
55:08
21.
Dufek Jan
Tesla Brno
56:22
22.
Rydlo Martin
Baník Ostrava OKD
63:07
23.
Mrkvica Miroslav
Baník Ostrava OKD
63:21
24.
Heczko Bohuslav
Beta Třinec
67:24
25.
Ševčík Petr
Fryšták
67:45
26.
Krajča Miroslav
Aris Zlín
67:57
27.
Pikal Karel
Haná Olomouc
80:07
28.
Foltýs Vítězslav
Vrbno p/P
85:28
DISK
Sikora Bohuslav
Beta Třinec
---
H50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Starý Břetislav
Baník Ostrava OKD
45:37
2.
Kusák Stanislav
PEV Zlín
46:46
3.
Běčák Arnošt
SKOB Ostrava
49:43
4.
Hala Jaroslav
Vizovice
49:45
5.
Diener Herbert
SKOB Ostrava
50:06
6.
Lučan Vladimír
Aris Zlín
50:27
7.
Panovec Zbislav
Otrokovice
53:31
8.
Urbanec Antonín
Aris Zlín
55:39
9.
Dufek Jiří
Fryšták
65:01
DISK
Bradáč Jaroslav
Luhačovice
---
H55B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opletal Jaroslav
Beta Třinec
36:12
2.
Boudný Zdeněk
Spartak Jihlava
40:21
3.
Bubík Jaroslav
Směr Kroměříž
46:25
4.
Fajgl Jaromír
Radslavice
61:16
5.
Mach Milan
TL Brno
63:37
H60B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurman Karel
Pramet Šumperk
34:18
2.
Koloczek Albín
SKOB Ostrava
40:25
3.
Uhmann Hubert
Pramet Šumperk
42:40
4.
Mikloš Josef
SKOB Ostrava
46:21
5.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
51:08
6.
Sita Vratislav
Pramet Šumperk
67:20
H65B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macek Josef
Pramet Šumperk
97:09
T4
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Jakub
DDM Kroměříž
38:44
2.
Mertová Zora
OB Zlín
38:55
3.
Stachoň Zdeněk
DDM Kroměříž
44:05
4.
Bubíková Alena
DDM Kroměříž
44:34
5.
Domanský Martin
DDM Kroměříž
46:24
6.
Blažek Bohumil
Spartak Jihlava
46:36
7.
Kráčalíková Markéta
Baník Ostrava OKD
50:35
8.
Janková Zuzana
Spartak Jihlava
51:35
9.
Krajčová Aneta
Spartak Jihlava
52:40
10.
Vondrušková Jana
DDM Kroměříž
52:53
11.
Chromčák František
Jižní svahy Zlín
52:55
12.
Murinová Michaela
OB Havířov
53:10
13.
Chromčáková Jitka
Jižní svahy Zlín
54:03
14.
Krahulcová Hana
DDM Kroměříž
57:47
15.
Cyhanová Angelika
TŽ Třinec
61:59
16.
Adamovská Hana
Baník Ostrava OKD
66:35
17.
Jurášková Marie
Spartak 1. Brno
68:45
18.
Zamarská Simona
TŽ Třinec
72:55
DISK
Mlynář Zdeněk
Pramet Šumperk
---
DISK
Škrábalová Olga
SKOB Zlín
---
DISK
Vácha Robert
Spartak Jihlava
---
DISK
Dlabaja Tomáš
Fryšták
---
T8
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Humlíček Aleš
Radioklub Blansko
72:37
2.
Mrkvica Petr
Baník Ostrava OKD
73:51
3.
Kokeš Zdeněk
SKOB Zlín
77:42
4.
Přikryl Kamil
Spartak 1. Brno
82:04
5.
Jalový Jaroslav
Radioklub Blansko
93:21
6.
Řihák Michal
SKOB Zlín
143:05
DISK
Žaludková Mirka
SKOB Zlín
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz