Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1976
Kód závodu
76PMZ749
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1976
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.06.1976
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ČS pohár, žebříček
Místo konání
Gottwaldov - Louky
Použitá mapa
Zbožensko 1:20 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Ota Sadílek
Hlavní rozhodčí
Alois Láznička
Stavitel tratí
JIndřich Novotný
JURY
Zdeněk Jaroš, hl. rozhodčí
Kategorie
D10
D13
D15
D17
D19
D21
D35
DE
M10
M13
M15
M17
M19
M21A
M21B
M35
M43
M50
M56
ME
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvorská Senta
ODPM Kroměříž
16:15
2.
Ševčíková Zorka
TJ Gottwaldov
17:10
3.
Slováková Jitka
Luhačovice
19:49
4.
Janásová Jitka
ODPM Kroměříž
20:15
5.
Čvandová Petra
Malenovice
21:12
6.
Hančíková Michaela
Malenovice
21:23
7.
Ludvíková Yveta
TJ Jičín
21:56
8.
Hynková Lada
Železárny Prostějov
22:18
9.
Hubíková Magda
ODPM Kroměříž
22:19
10.
Faitová Dana
TJ Gottwaldov
22:42
11.
Podmolíková Eliška
Otrokovice
23:56
12.
Kubějová Vladimíra
Jiskra Nový Bor
24:17
13.
Dolečková Helena
Loko Praha
24:28
14.
Řezníková Luďka
Luhačovice
25:46
15.
Hlubocká Iva
SVK - Banská Bystrica
26:43
16.
Rubá Marcela
Luhačovice
27:46
17.
Faitová Jana
TJ Gottwaldov
28:06
18.
Čermáková Helena
ODPM Kroměříž
28:35
19.
Sedláčková Zdena
Malenovice
29:08
20.
Šmídová
SVK - Loko Pezinok
29:10
21.
Ditrychová St.
Loko Pardubice
29:28
22.
Barcuchová Květa
Železárny Prostějov
29:40
23.
Ponikelská Jana
Zlaté Hory
29:47
24.
Láblerová Jitka
Loko Praha
29:59
25.
Mazáčková Lucie
TJ Jičín
32:26
26.
Kukučková Irena
TJ Gottwaldov
32:27
27.
Vymětalová Hana
Luhačovice
32:56
28.
Fidlerová Vendula
Jilemnice
33:27
29.
Coufalíková Dagmar
Luhačovice
33:44
30.
Pavlíčková Gabriela
Ostroj Opava
34:37
31.
Bartošáková Eva
Luhačovice
34:50
32.
Březová Eva
Bohuslavice
35:55
33.
Krčková Jitka
Jilemnice
36:03
34.
Mlčková Jaroslava
Bohuslavice
36:27
35.
Varyšová Jana
Ostroj Opava
36:30
36.
Smejkalová Jarmila
Slaný
37:05
37.
Došová Ingrid
SVK - Banská Bystrica
37:35
38.
Burýšková Šárka
Loko Praha
39:56
39.
Dolečková Eva
Loko Praha
40:40
40.
Splítková Ivana
TJ Jičín
42:13
41.
Majdanová Soňa
TJ Jičín
42:50
42.
Pařízková Soňa
TJ Gottwaldov
49:08
43.
Grohová Lenka
TJ Jičín
51:52
44.
Weinachtová Lenka
TSM Nový Bor
60:18
45.
Vybíralová Hana
Malenovice
65:25
46.
Vaňková Lenka
Bohuslavice
65:40
47.
Štěpánková Eva
Malenovice
69:26
48.
Kubištová Olga
TJ Jičín
71:18
49.
Palasová Eva
TJ Jičín
80:17
50.
Fingrová Iveta
Jilemnice
83:25
51.
Garguláková Milena
Slušovice
86:21
52.
Navrátilová Martina
Jilemnice
90:37
D13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pojezná Irena
TJ Gottwaldov
20:15
2.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
21:52
3.
Škabrahová Jana
Slušovice
23:07
4.
Zimčíková Alena
TJ Gottwaldov
24:11
5.
Doležalová Zdena
TSM Nový Bor
24:42
6.
Doškářová Yveta
TSM Nový Bor
25:00
7.
Soulková Nataša
Kompas Hr. Králové
28:02
8.
Kubíčková Iva
Baník Vamberk
28:03
9.
Plocková Vlasta
Potštejn
29:40
10.
Chramostová Jana
TJ Jičín
29:46
11.
Hrušková Marcela
Ostroj Opava
29:51
12.
Plecháčová Jiřina
Luhačovice
29:55
13.
Finsterlová Yvona
Ostroj Opava
30:07
14.
Machová Pavla
Tesla Brno
30:26
15.
Vavrysová Marcela
Luhačovice
31:00
16.
Miklová Mirka
Luhačovice
32:48
17.
Doležalová J.
Jiskra Nový Bor
32:54
18.
Kopřivová Dana
Tesla Brno
32:55
19.
Faistavrová Iva
Spartak Vrchlabí
33:03
20.
Miklová Karla
Luhačovice
33:08
21.
Mlčková Věra
Luhačovice
33:31
22.
Kublová Romana
Jiskra Nový Bor
33:55
23.
Součková Kateřina
TSM Hr. Králové
34:09
24.
Matoušková Helena
TJ Jičín
34:35
25.
Doležalová Vl.
Jiskra Nový Bor
36:35
26.
Bacílková Pavlína
TJ Jičín
37:21
27.
Kusáková Marcela
Bohuslavice
37:40
28.
Grossmanová Alena
Liaz Jablonec
43:47
29.
Stržínková Dana
SVK - Rapid Bratislava
44:06
30.
Weberová Jana
TSM Hr. Králové
44:45
31.
Václavková Helena
Bohuslavice
45:25
32.
Blatová Jana
Otrokovice
48:32
33.
Kulhánková Helena
Loko Šumperk
49:43
34.
Čerňanská Irena
Liaz Jablonec
50:25
35.
Jurčíková Ladislava
TJ Gottwaldov
53:52
36.
Stržínková Mira
SVK - Rapid Bratislava
56:40
37.
Ingrová Blanka
Malenovice
60:05
38.
Malaníková Jaroslava
Luhačovice
63:04
39.
Luptáková Táňa
SVK - Martin
64:58
40.
Skřítková Nataša
Liaz Jablonec
66:25
41.
Chmelařová Eva
Železárny Prostějov
67:30
42.
Klčková Marcela
Jilemnice
69:35
43.
Sopková Soňa
Liaz Jablonec
72:06
44.
Faitová Eva
TJ Gottwaldov
82:23
DISK
Bučanová Jarmila
Loko Šumperk
---
DISK
Pulcová Liběna
Liaz Jablonec
---
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horáčková Zdenka
Loko Olomouc
23:22
2.
Pavlíčková Karin
Ostroj Opava
23:38
3.
Macounová Jiřina
Praga Praha
23:46
4.
Pospíchalová Soňa
TSM Nový Bor
24:03
5.
Erbenová Marta
Slavoj Bruntál
25:32
6.
Schafferová Eva
Praga Praha
26:00
7.
Hanzlíková Jarmila
Boskovice
26:27
8.
Tulková Jana
TJ Jičín
26:32
9.
Kratochvílová Iva
ODPM Kroměříž
26:57
10.
Drahoňovská Bohumila
TJ Jičín
27:13
11.
Kudrnáčová Štěpánka
TSM Hr. Králové
27:35
12.
Provazníková Lenka
TSM Hr. Králové
27:50
13.
Uhrová Václava
Praha - Lhotka
27:54
14.
Miklošová Irena
Baník Mar. Hory
28:37
15.
Peková Dana
Hradec Králové
28:45
16.
Bártová Irena
Kompas Hr. Králové
29:24
17.
Máčalíková Jana
Luhačovice
30:50
18.
Balcásková Viera
SVK - Rapid Bratislava
30:51
19.
Pavlovská Naďa
Jiskra Nový Bor
31:32
20.
Kusynová Iva
Loko Pardubice
31:38
21.
Pukalovičová Eva
SVK - Rapid Bratislava
32:02
22.
Štěpánková
Spartak Jihlava
32:13
23.
Straková Marcela
Tesla Brno
32:28
24.
Majdanová Iva
TJ Jičín
34:16
25.
Láníčková Eva
Tesla Brno
35:01
26.
Vondrová Alena
Spartak Vrchlabí
35:05
27.
Vaiglová Jitka
Slaný
35:25
28.
Loipersbergerová Dana
SVK - Loko Rača - Bratislava
35:30
29.
Adamcová Hana
Praha - Lhotka
36:30
30.
Rezková Dana
Spartak Jihlava
37:27
31.
Botková Jelena
Slavoj Bruntál
38:56
32.
Fišerová Zita
Spartak Vrchlabí
41:26
33.
Peřinová Milena
Slavoj Bruntál
41:58
34.
Marková Blanka
Liaz Jablonec
44:13
35.
Kurcinová Dana
SVK - Rapid Bratislava
44:28
36.
Součková Zuzana
RH Hr. Králové
44:57
37.
Laitnerová Táňa
Baník Mar. Hory
45:30
38.
Slaninová Jana
Slezan Opava
46:50
39.
Mlčková Alena
Slavoj Bruntál
47:35
40.
Svrčinová Lenka
Slavoj Bruntál
50:54
41.
Boháčová Irena
Slavoj Bruntál
58:40
42.
Hávíčková Mirka
Bohuslavice
59:02
43.
Živnová Milena
Železárny Prostějov
60:53
44.
Horňáková Jarmila
Slavoj Bruntál
61:43
45.
Běhounová Hana
RH Hr. Králové
64:38
46.
Kafková Marcela
Luhačovice
65:48
47.
Dvořáčková Jarka
ODPM Kroměříž
67:29
48.
Zemnová Jarka
Slávia Olomouc
70:55
49.
Němcová Yvetta
Loko Olomouc
78:06
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
25:15
2.
Keclíková Kateřina
Sparta Doly Kladno
29:18
3.
Alberová Jana
TSM Nový Bor
30:36
4.
Dvořáková Iva
Praha - Lhotka
31:49
5.
Uchytilová Libuše
Zlaté Hory
32:46
6.
Tulková Dana
TJ Jičín
33:02
7.
Hanušová Milena
TJ Jičín
33:33
8.
Dritonská Jana
SVK - Loko Rača - Bratislava
33:56
9.
Zradíčková Hana
VŠ Praha
34:35
10.
Kopová Olga
SVK - Loko Pezinok
35:02
11.
Ondráková Staša
Sparta Doly Kladno
35:11
12.
Fajkusová Zdena
Ostroj Opava
35:43
13.
Brejchová Jana
Sokolov
36:05
14.
Bendová Renata
Sparta Praha
36:08
15.
Fišerová Irena
Loko Pardubice
36:26
16.
Kordová Renata
TSM Hr. Králové
36:53
17.
Bartončíková Marie
ODPM Kroměříž
37:43
18.
Leciánová Věra
Ostroj Opava
37:58
19.
Lhotová Hana
Loko Praha
38:26
20.
Dundová Hana
VŠST Liberec
38:32
21.
Cupková Miroslava
Spartak Vrchlabí
39:30
22.
Holinková Milada
Loko Vrchlabí
39:32
23.
Bočková Hana
Spartak Rychnov n/Kn
43:12
24.
Šrámková Blanka
TSM Nový Bor
43:25
25.
Pašková Jana
TJ Jičín
45:28
26.
Nyáriová Luba
RH Hr. Králové
46:43
27.
Přichystalová Radka
Železárny Prostějov
47:49
28.
Nižňanská Edita
SVK - Rapid Bratislava
48:23
29.
Králová Alena
Spartak Rychnov n/Kn
51:47
30.
Vrábelová Zdena
Slavoj Bruntál
52:05
31.
Forejtková Renata
Spartak Rychnov n/Kn
54:57
32.
Vršovská Jitka
Liaz Jablonec
56:48
33.
Grossmanová Helena
Liaz Jablonec
58:30
34.
Miklošová Alena
Baník Mar.Hory
66:47
35.
Dvořáková Stanislava
Liaz Jablonec
66:56
36.
Mlýnková Anna
SVK - Rapid Bratislava
87:40
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hošková Renata
VŠ Praha
55:03
2.
Benešová Hana
TJ Jičín
57:38
3.
Kowolowská Danuta
TŽ Třinec
59:31
4.
Sedláčková Marie
VŠZ Brno
61:35
5.
Dlabolová Marie
VŠCHT Pardubice
63:48
6.
Uhliarová M.
Sokolov
64:20
7.
Novotová Anna
SVK - Farmaceut Bratislava
64:22
8.
Nováková Jiřina
RH Hr. Králové
64:58
9.
Korik Andorné
HUN - Budapest
67:29
10.
Pulcová Anna
SVK - Loko Rača - Bratislava
67:32
11.
Janurová Zdena
Sokolov
70:28
12.
Szabová Marie
Sokolov
71:42
13.
Dřímalová Hana
Slávia Kroměříž
72:17
14.
Valůšková Jana
Zbrojovka Vsetín
72:28
15.
Macounová Jiřina
FS Praha
72:34
16.
Szentpétery ???
HUN - Budapest
72:48
17.
Balcarová Dagmar
VŠST Liberec
76:16
18.
Picková Věra
TJ Jičín
76:43
19.
Gavendová Jana
TŽ Třinec
77:00
20.
Kučírková Pavla
VŠB Ostrava
77:01
21.
Jirásková Jana
VŠST Liberec
80:57
22.
Stružová Jarmila
Ostroj Opava
82:26
23.
Horáková Iva
Jiskra Nový Bor
87:51
24.
Dvořáková Marcela
FS Praha
89:18
25.
Vítková Libuše
SVK - VŠD Žilina
92:13
26.
Drahoňovská Jana
TJ Jičín
94:07
27.
Kačanová Jana
VŠST Liberec
99:40
28.
Majerníková Josefína
SVK - VŠDL Zvolen
100:12
29.
Nejezchlebová Zdena
SVK - VŠDL Zvolen
101:40
30.
Hroniková Jarmila
SVK - VŠDL Zvolen
114:24
31.
Menšíková Marie
Slezan Opava
115:18
DISK
Milecová Jarmila
SVK - VŠD Žilina
---
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozelková Jindra
Chomutov
56:50
2.
Košťálová Alena
Chemie Praha
60:38
3.
Kohoutová Jitřenka
VŠ Praha
60:45
4.
Gavendová Dagmar
SVK - Farmaceut Bratislava
61:37
5.
Horáčková Stanislava
VŠST Liberec
63:06
6.
Babáková Věra
Loko Komárov
63:15
7.
Tiefenbachová Helena
VŠZ Brno
63:34
8.
Pírová Anna
SVK - Farmaceut Bratislava
63:38
9.
Nečasová Ivana
VŠ Praha
65:50
10.
Vaňková Alena
VŠ Praha
66:27
11.
Hustáková Libuše
VŠ Praha
66:33
12.
Kodýtková Eva
Spartak Rychnov n/Kn
66:52
13.
Darebníková Hana
VŠCHT Pardubice
67:36
14.
Petrová Alice
FS Praha
67:46
15.
Šandorová Marta
SVK - VŠDL Zvolen
67:58
16.
Havelková Jitka
Tesla Brno
69:29
17.
Oravcová Katarína
SVK - Rapid Bratislava
69:30
18.
Vintrová Emilie
Slušovice
69:50
19.
Pašková Alica
SVK - Farmaceut Bratislava
70:19
20.
Lukavcová Zdenka
Liaz Jablonec
70:22
21.
Okénková Zdenka
VŠB Ostrava
71:20
22.
Burešová M.
VŠZ Brno
72:10
23.
Martinková Edita
SVK - Martin
72:27
24.
Horčíková Marie
Jiskra Nový Bor
73:01
25.
Pachnerová Eva
VŠ Praha
74:45
26.
Červinková Zdena
Náchod
74:43
27.
Prejdová Eva
Slezan Opava
76:08
28.
Pachnerová Jarka
Náchod
76:41
29.
Lučanová Marie
Slušovice
78:06
30.
Jarošová Irena
Slávia Olomouc
78:35
31.
Stránská Věra
FS Praha
79:07
32.
Vyroubalová Božena
Bohuslavice
80:54
33.
Jadviščoková Libuše
Slávia Olomouc
81:03
34.
Navrátilová Jela
SVK - Rapid Bratislava
82:44
35.
Salajková Věra
Loko Brno
84:12
36.
Janovičková Elena
SVK - Rapid Bratislava
84:24
37.
Suchánková Libuše
Slezan Opava
84:46
38.
Drbohlavová Jana
Liaz Jablonec
88:11
39.
Koudelková Jarmila
Loko Pardubice
88:23
40.
Šimková Eva
Náchod
88:40
41.
Krchová Eva
VŠ Praha
91:20
42.
Kunzová Jarmila
Otrokovice
93:56
43.
Ruprichová Blanka
Spartak Rychnov n/Kn
97:29
44.
Kostelecká Alena
Slávia Olomouc
104:56
45.
Kalousková Naďa
Liaz Jablonec
109:08
DISK
Šťouračová Zdena
VŠZ Brno
---
DISK
Rohovská Marie
SVK - VŠD Žilina
---
DISK
Zlesáková Vlasta
Jilemnice
---
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burýšková Věra
Loko Praha
37:41
2.
Machová Hana
Sokol Žabovřesky
39:36
3.
Jánková Marie
Loko Pardubice
43:03
4.
Vřešťálová Marie
Sokol Žabovřesky
43:33
5.
Hlaváčová Jiřina
Sokol Žabovřesky
43:43
6.
Říhová Marie
VŠZ Brno
47:49
7.
Mičulková Jana
Otrokovice
50:26
8.
Jurásková Marie
VŠZ Brno
51:01
9.
Langrová Marie
Jiskra Nový Bor
56:56
10.
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
61:03
11.
Vlčková Radka
Spartak 1. Brno
65:16
12.
Hrbková Věra
Loko Praha
67:11
13.
Dvorská Zdena
Slávia Kroměříž
108:27
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Monspart Sarlota
HUN -
49:46
2.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
50:18
3.
Gregořicová Jiřina
Ostroj Opava
52:13
4.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
52:36
5.
Ticháčková Dana
VŠZ Brno
53:41
6.
Janotová Dobra
Tesla Brno
54:11
7.
Slaninová Dagmar
VŠ Praha
54:17
8.
Děkanová Eva
VŠST Liberec
54:33
9.
Uhrová Ivana
Jiskra Nový Bor
55:51
10.
Hudečková Miroslava
Tesla Brno
55:56
11.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
57:23
12.
Lučanová Dagmar
Slávia Olomouc
59:37
13.
Stará Pavla
VŠB Ostrava
62:52
14.
Herdegenová Věra
VŠB Ostrava
63:37
15.
Kolajová Blanka
Slávia Olomouc
64:11
16.
Schmidtmeister Ilona
HUN -
65:05
17.
Beránková Eva
Chemie Praha
68:03
18.
Telecká Zuzana
VŠZ Brno
69:18
19.
Pryszcová Vanda
TŽ Třinec
73:31
M10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrys Petr
Luhačovice
19:13
2.
Vrubel Karel
Malenovice
19:55
3.
Svoboda Jan
Slávia Kroměříž
20:20
4.
Kraus Roman
Spartak Vrchlabí
21:35
5.
Daněk Jiří
Otrokovice
22:02
6.
Tůma Marek
Jilemnice
23:18
7.
Petrinec Juraj
SVK - Rapid Bratislava
23:46
8.
Korbel Roman
Ostroj Opava
23:50
9.
Hynek Petr
Železárny Prostějov
24:25
10.
Harant Evžen
RH Hr. Králové
24:27
11.
David Petr
Malenovice
24:34
12.
Šalena Radek
Bohuslavice
24:48
13.
Hetmer Leoš
Luhačovice
23:05
14.
Kavalír Karel
RH Hr. Králové
25:09
15.
Galík Tomáš
Malenovice
25:42
16.
Dočkář Boris
Jiskra Nový Bor
25:42
17.
Ščechovič Roman
SVK - Banská Bystrica
25:56
18.
Erben Jan
Slavoj Bruntál
26:11
19.
Šárka Miroslav
Spartak 1. Brno
26:15
20.
Klampl Pavel
Spartak Vrchlabí
26:35
21.
Brlica Pavel
Tesla Brno
27:55
22.
Charvát Roman
RH Hr. Králové
28:27
23.
Picek Jan
Liaz Jablonec
28:34
24.
Smrža Lubomír
TJ Gottwaldov
28:54
25.
Kavan Vít
ODPM Kroměříž
30:18
26.
Mach Radovan
Tesla Brno
30:48
27.
Souček Jan
Loko Šumperk
30:50
28.
Kratochvíl Aleš
ODPM Kroměříž
30:54
29.
Měščánek Pavel
Malenovice
30:56
30.
Havlíček Jan
Loko Šumperk
31:21
31.
Hoza Luboš
ODPM Kroměříž
31:45
32.
Bursa František
TJ Gottwaldov
32:33
33.
Kusák Ivan
Bohuslavice
33:04
34.
Bednařík Ladislav
Bohuslavice
33:10
35.
Jenč Vlastimil
Ostroj Opava
33:11
36.
Prokorád Jiří
TJ Jičín
33:30
37.
Dorničák Dušan
Malenovice
35:12
38.
Beránek Jiří
TSM Nový Bor
35:43
39.
Schuster Martin
Ostroj Opava
36:16
40.
Machulka Ivan
MEZ Vsetín
36:29
41.
Kolář Ivan
Luhačovice
37:17
42.
Schäfer Ivo
TJ Gottwaldov
37:36
43.
Merta Petr
TJ Gottwaldov
38:23
44.
Herboček Radan
TJ Gottwaldov
38:46
45.
Prudký Aleš
Otrokovice
39:26
46.
Machalka Martin
Otrokovice
39:33
47.
Tomšů, Pivod
Slušovice
39:40
48.
Rezek Vlastimil
Otrokovice
40:23
49.
Vokněr Martin
TJ Jičín
40:30
50.
Smýkal Ivan
ODPM Kroměříž
40:37
51.
Panák Miroslav
ODPM Kroměříž
41:17
52.
Slaník Libor
Luhačovice
41:17
53.
Doležel Petr
Spartak Vrchlabí
42:15
54.
Richtr Aleš
Liaz Jablonec
43:42
55.
Bláha Radek
TJ Jičín
43:49
56.
Mareš Martin
Jiskra Nový Bor
43:58
57.
Kosmák Tomáš
Tesla Brno
44:18
58.
Maniš Petr
TJ Gottwaldov
44:32
59.
Mikunda Petr
Malenovice
45:18
60.
Frank Leoš
SVK - Banská Bystrica
46:09
61.
Čajka Lubor
TJ Gottwaldov
48:24
62.
Vozobule Václav
Malenovice
50:39
63.
Kapusta ???
Slušovice
52:16
64.
Santaj Michal
TJ Jičín
52:46
65.
Jarásek Luděk
Malenovice
53:48
66.
Lansfeld Jan
Malenovice
55:18
67.
Navrátil Rostislav
SVK - Rapid Bratislava
57:33
68.
Menša Vít
TJ Gottwaldov
57:50
69.
Švagr Radek
Malenovice
61:21
70.
Čivrný Martin
Spartak Vrchlabí
61:34
71.
Hanačík Radek
Bohuslavice
62:34
72.
Poláček Miroslav
ODPM Kroměříž
63:10
73.
Antoš Jaroslav
Loko Šumperk
64:25
74.
Schreiber Lubomír
Slušovice
67:38
75.
Váleček Martin
Ostroj Opava
69:15
76.
Sádlík Radek
TJ Gottwaldov
74:18
77.
Vavrečka Václav
Zlaté Hory
77:06
78.
Kovář, Divílek
Slušovice
85:36
79.
Faltus Radek
Malenovice
105:03
80.
Marek Ivo
Malenovice
106:47
81.
Václ Tomáš
Jilemnice
118:27
DISK
Kos Martin
Jilemnice
---
DISK
Železník Bořivoj
Otrokovice
---
M13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tišer Jaromír
TJ Jičín
21:16
2.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
21:35
3.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
21:45
4.
Matyk Jaroslav
Spartak Rychnov n/Kn
22:16
5.
Juchelka Aleš
Baník Mar. Hory
22:18
6.
Čermák Jiří
Slávia Kroměříž
23:08
7.
Matuš Petr
TJ Gottwaldov
23:56
8.
Duda Jan
Zbrojovka Vsetín
24:26
9.
Vrubel Jaroslav
Malenovice
24:41
10.
Lepš Jan
Liaz Jablonec
24:55
11.
Lejsek Martin
Praha - Lhotka
24:57
12.
Láznička Robert
TJ Gottwaldov
25:22
13.
Jásek Miroslav
Sparta Praha
25:31
14.
Pospíšek Jan
Tesla Brno
25:31
15.
Fišera Arno
Spartak Vrchlabí
25:50
16.
Slezák Libor
Luhačovice
25:54
17.
Reichl Luděk
Potštejn
26:08
18.
Moser Zdeněk
ODPM Kroměříž
26:15
19.
Semela Karel
Luhačovice
27:06
20.
Černý Vladan
Luhačovice
27:14
21.
Stránský Pavel
TJ Jičín
27:14
22.
Kašík Petr
TJ Gottwaldov
27:28
23.
Trlica Jan
ODPM Kroměříž
27:32
24.
Sedlák Roman
Ostroj Opava
28:16
25.
Otrusina Milan
Malenovice
28:32
26.
Tutsch Petr
TJ Gottwaldov
28:34
27.
Řehák Ota
Potštejn
29:06
28.
Gala Aleš
TJ Gottwaldov
29:13
29.
Vystavěl Dušan
Železárny Prostějov
29:17
30.
Hegr Milan
TJ Gottwaldov
29:44
31.
Kocháň Milan
TJ Gottwaldov
30:36
32.
Šubrt Pavel
Sparta Praha
30:40
33.
Širůček Jaroslav
RH Hr. Králové
30:50
34.
Korbel Pavel
Ostroj Opava
31:04
35.
Knap Zdeněk
TJ Gottwaldov
31:05
36.
Vavrečka Jiří
Zlaté Hory
31:14
37.
Kaucký Roman
Jilemnice
31:55
38.
Ondrouch Aleš
Železárny Prostějov
32:20
39.
Antoš Radim
Loko Šumperk
32:40
40.
Kolář Rudolf
Slavoj Bruntál
32:52
41.
Boček František
TJ Jičín
32:57
42.
Eder Karel
Liaz Jablonec
33:19
43.
Šíp Zdeněk
Jiskra Nový Bor
33:52
44.
Lekeš Petr
TJ Gottwaldov
33:53
45.
Piňos Michal
TJ Gottwaldov
34:09
46.
Krabec Pavel
ČKD Slaný
34:16
47.
Adolf Roman
Spartak Vrchlabí
34:26
48.
Fajkus Tomáš
Ostroj Opava
35:20
49.
Jurnečka Ivo
Tesla Brno
35:36
50.
Weisz Jiří
Liaz Jablonec
36:25
51.
Lederel Vladimír
Loko Pardubice
36:38
52.
Schäfer Michal
TJ Gottwaldov
36:50
53.
Nikodým Petr
Tesla Brno
36:56
54.
Zemjar Jaroslav
SVK - Loko Pezinok
37:10
55.
Kratochvíl Jiří
Malenovice
37:32
56.
Mareš Ondřej
Jiskra Nový Bor
37:51
57.
Groh Lubomír
TJ Jičín
38:02
58.
Bodlák Stanislav
Loko Olomouc
38:07
59.
Apfel Eduard
SVK - Banská Bystrica
38:14
60.
Gořčica Pavel
Boskovice
39:12
61.
Halas Miroslav
SVK - Banská Bystrica
39:32
62.
Achberger Erich
SVK - Banská Bystrica
39:33
63.
Nemeth Roman
SVK - Loko Pezinok
41:11
64.
Kučera Stanislav
Bohuslavice
41:15
65.
Janás Jiří
ODPM Kroměříž
41:18
66.
Robeš Vlast.
Malenovice
41:59
67.
Ulrich Petr
TSM Nový Bor
42:17
68.
Chmelař Miroslav
Železárny Prostějov
42:37
69.
Frank Ivan
SVK - Banská Bystrica
43:00
70.
Kolařík František
Luhačovice
44:50
71.
Smutný Michal
Baník Vamberk
44:53
72.
Kratochvíl Petr
Malenovice
45:28
73.
Vaněk Rostislav
Bohuslavice
45:48
74.
Kučera Pavel
TSM Nový Bor
46:12
75.
Blechta Josef
Otrokovice
47:33
76.
Gerlich Leoš
Liaz Jablonec
48:34
77.
Klačánek Jiří
Vizovice
48:36
78.
Kavan Lubomír
ODPM Kroměříž
48:37
79.
Bačo Lubomír
Slezan Opava
48:43
80.
Benc Radim
Loko Šumperk
50:18
81.
Čivrný Pavel
Spartak Vrchlabí
51:14
82.
Hradiš Zdeněk
Loko Šumperk
52:06
83.
Opálka Vladislav
Železárny Prostějov
53:21
84.
Kolovratník Bohuš
Slávia Olomouc
55:51
85.
Lhota Miroslav
Liaz Jablonec
57:05
86.
Švejda Miroslav
RH Hr. Králové
59:09
87.
Štach Ivan
Jilemnice
61:03
88.
Burýšek Radek
Loko Praha
61:04
89.
Pilát František
Liaz Jablonec
62:46
90.
Gajdůšek Jaroslav
Bohuslavice
66:08
91.
Mazurka Miroslav
Loko Šumperk
70:59
92.
Šedý M.
VŠZ Brno
73:46
93.
Novotný Zdeněk
Jilemnice
74:36
94.
Kulhánek Pavel
Loko Šumperk
76:22
95.
Šimůnek Zdeněk
Liaz Jablonec
78:35
96.
Šup Oldřich
Jilemnice
93:35
97.
Jeřábek Zdeněk
Liaz Jablonec
95:54
DISK
Theimer P.
VŠZ Brno
---
DISK
Macek Roman
Luhačovice
---
DISK
Fill Petr
Loko Olomouc
---
DISK
Amzler Ivan
SVK - Loko Pezinok
---
DISK
Doležel Zdeněk
ODPM Kroměříž
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uchytil Vlastimil
Zlaté Hory
29:41
2.
Šuler Josef
Tesla Brno
30:38
3.
Tichovský Martin
Praga Praha
31:56
4.
Ďoubalík Petr
Kompas Hr. Králové
32:12
5.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
32:42
6.
Černík Zdeněk
Zbrojovka Vsetín
32:50
7.
Němec Zdeněk
Otrokovice
33:07
8.
Pospíšek Zbyněk
Tesla Brno
33:07
9.
Dokulil ???
SVK - Loko Pezinok
33:45
10.
Štambach Petr
VŠ Praha
33:47
11.
Hrčka Milan
Loko Pardubice
33:55
12.
Bucký Josef
Slavoj Bruntál
34:04
13.
Vosecký František
TSM Nový Bor
34:06
14.
Galík Pavel
Malenovice
34:07
15.
Kuna Daniel
SVK - Loko Pezinok
34:15
16.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
34:19
17.
Jedlička Jan
Sparta Praha
34:26
18.
Kamenický Radan
TSM Hr. Králové
34:36
19.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
34:56
20.
Dřímal Ivo
ODPM Kroměříž
35:47
21.
Dvorský Dan
ODPM Kroměříž
36:00
22.
Timik Petr
TSM Nový Bor
36:30
23.
Kopor Petr
Tesla Brno
36:34
24.
Foltýn Pavel
Ostroj Opava
36:40
25.
Hubáček Josef
Luhačovice
36:32
26.
Plášek Libor
Luhačovice
37:09
27.
Žižka Libor
Sparta Praha
38:27
28.
Horký Milan
Praga Praha
38:40
29.
Bobek Jiří
Slavoj Bruntál
38:55
30.
Zuna Jaroslav
Sparta Praha
39:26
31.
Kopačík Libor
Liaz Jablonec
39:29
32.
Pross Josef
Spartak Rychnov n/Kn
39:40
33.
Vícen Marian
SVK - Rapid Bratislava
39:47
34.
Dvorský Ilja
ODPM Kroměříž
40:12
35.
Chmelař Zdeněk
Železárny Prostějov
40:32
36.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
40:37
37.
Doležal Josef
Spartak Rychnov n/Kn
40:40
38.
Stach Jan
Jilemnice
40:40
39.
Broulík Miloš
Loko Pardubice
41:14
40.
Jaschke Lubomír
Ostroj Opava
41:21
41.
Smolík Petr
TJ Jičín
41:22
42.
Pavlíček Jaromír
Baník Mar. Hory
41:31
43.
Šíma Jiří
Slavoj Bruntál
41:36
44.
Urválek Jiří
Loko Brno
42:01
45.
Semorád Jiří
ČKD Slaný
42:30
46.
Mesároš Jozef
SVK - Loko Pezinok
42:38
47.
Borovička Milan
Sparta Praha
42:38
48.
Plášek Martin
Luhačovice
43:17
49.
Jánek Ladislav
Pardubice
43:26
50.
Vlk Martin
TJ Jičín
44:24
51.
Doležal Jiří
Spartak Vrchlabí
45:05
52.
Vavrečka Jan
Zlaté Hory
45:12
53.
Kupka Martin
Spartak Vrchlabí
45:32
54.
Vrabec Martin
Sparta Praha
45:45
55.
Ondrouček František
Slávia Olomouc
45:55
56.
Pašek Martin
TJ Jičín
46:00
57.
Autrata Vlastimil
SVK - Rapid Bratislava
46:33
58.
Tryner Ivan
Malenovice
46:55
59.
Dvořák Viktor
Loko Šumperk
46:55
60.
Řehák Pavel
TJ Jičín
47:48
61.
Hüller Ota
Jiskra Nový Bor
47:59
62.
Burian Ladislav
Sparta Praha
48:28
63.
Šimůnek Jaroslav
Liaz Jablonec
49:01
64.
Tyahur Juraj
SVK - Loko Pezinok
49:34
65.
Kulhánek ???
Náchod
49:47
66.
Panáček M.
SVK - Loko Pezinok
51:36
67.
Bendl Jaroslav
Liaz Jablonec
51:37
68.
Herčuth Jan
SVK - Banská Bystrica
53:24
69.
Vrábel Jaroslav
Slavoj Bruntál
55:22
70.
Jurman Karel
Loko Šumperk
56:18
71.
Bednár Pavol
SVK - Banská Bystrica
56:39
72.
Antelman František
Sparta Praha
57:45
73.
Mlček Josef
Luhačovice
58:56
74.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
59:20
75.
Votoček Vlad.
Jilemnice
60:32
76.
Kopřiva Stanislav
Jilemnice
60:59
77.
Florus Oldřich
Železárny Prostějov
61:40
78.
Kaláč Josef
Vizovice
62:10
79.
Zemna Leo
Otrokovice
62:56
80.
Szasch Petr
Slavoj Bruntál
67:45
81.
Lacher Jan
ČKD Slaný
67:45
82.
Mozer Slav.
Liaz Jablonec
67:49
83.
Novotný Jan
Loko Šumperk
68:31
84.
Bariak Josef
Liaz Jablonec
80:27
85.
Skánský René
Luhačovice
84:32
86.
Kopřiva Jaroslav
Loko Šumperk
84:47
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Irip Pavol
SVK - Loko Rača - Bratislava
41:56
2.
Uvízl Ivan
Loko Olomouc
43:00
3.
Konopáč Jiří
TJ Jičín
43:55
4.
Václavek Jiří
VŠ Olomouc
44:46
5.
Beneš Josef
TJ Jičín
45:38
6.
Pavelek Rostislav
Ostroj Opava
45:59
7.
Václav Petr
Baník Mar. Hory
46:43
8.
Vykysalý Miroslav
TSM Hr. Králové
46:50
9.
Klampfl Miloslav
Spartak Vrchlabí
47:23
10.
Král Jiří
ODPM Chomutov
47:42
11.
Najbrt Pavel
Vizovice
47:43
12.
Havrda Jan
VŠST Liberec
47:55
13.
Hostáš Jindřich
Spartak Rychnov n/Kn
47:56
14.
Holas Jiří
TJ Jičín
48:47
15.
Král Josef
Sokolov
48:55
16.
Úlehla Josef
TJ Jičín
49:13
17.
Kršák Karel
Vizovice
49:15
18.
Šebesta Vlastimil
Tesla Brno
49:18
19.
Hubík Petr
Slávia Kroměříž
49:21
20.
Jošt Petr
SVK - Loko Rača - Bratislava
49:29
21.
Panák Pavol
SVK - VŠD Žilina
51:31
22.
Skaličan Jozef
SVK - VŠD Žilina
52:48
23.
Rezek Jan
Otrokovice
53:44
24.
Neumann Jaroslav
Slávia Olomouc
53:51
25.
Čibera Jiří
ČKD Slaný
54:11
26.
Mitelman Milan
SVK - VŠD Žilina
54:15
27.
Ščibranyi Jan
SVK - Loko Rača - Bratislava
55:23
28.
Petrinec Milan
SVK - Rapid Bratislava
55:37
29.
Rybář Jiří
TSM Hr. Králové
55:46
30.
Zuzánek Zdeněk
Baník Vamberk
56:20
31.
Novotný Radek
Tesla Brno
57:00
32.
Kupka Jiří
Spartak Vrchlabí
57:27
33.
Statečný Jiří
VŠ Praha
57:53
34.
Lepšík Vladimír
TSM Nový Bor
58:12
35.
Papáček Jiří
Praga Praha
59:23
36.
Surma Vladimír
Sparta Doly Kladno
59:27
37.
Dynka Jiří
Luhačovice
59:41
38.
Palička Miroslav
SVK - Banská Bystrica
59:49
39.
Sombota Jiří
TSM Hr. Králové
59:57
40.
Bičan František
Loko Olomouc
60:11
41.
Svoboda Břetislav
TJ Jičín
61:13
42.
Nestarec Karel
Zlaté Hory
62:58
43.
Živna Josef
Železárny Prostějov
63:56
44.
Štěpánek Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
63:57
45.
Šálek Jan
Loko Brno
65:33
46.
Kladivík Dušan
Liaz Jablonec
65:48
47.
Šváb Jan
Slávia Kroměříž
66:39
48.
Vícen Boris
SVK - Rapid Bratislava
67:57
49.
Blahut Aleš
Baník Mar. Hory
68:17
50.
Šťastný Mojmír
SVK - Loko Rača - Bratislava
68:41
51.
Farář Miroslav
Loko Pardubice
69:30
52.
Maliňák Vladimír
Zbrojovka Vsetín
69:38
53.
Čech Přemysl
Zbrojovka Vsetín
70:43
54.
Minařík Luděk
Praga Praha
71:02
55.
Chromý Rostislav
Liaz Jablonec
71:47
56.
Čmuchálek Josef
Loko Krnov
72:00
57.
Marek Ivo
Liaz Jablonec
73:04
58.
Bartl Milan
Slávia Olomouc
74:43
59.
Horák Martin
TJ Jičín
104:16
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stonawski Jaroslav
TŽ Třinec
49:57
2.
Zdráhal Robert
Loko Olomouc
52:39
3.
Valoušek Zbyněk
VŠST Liberec
56:16
4.
Janota Radan
VŠ Praha
56:17
5.
Bialožyt Miroslav
TŽ Třinec
56:41
6.
Piják Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
57:20
7.
Valchař Radek
Loko Šumperk
59:27
8.
Štěpaník Ota
Otrokovice
59:57
9.
Strachota Jaroslav
VŠB Ostrava
60:07
10.
Svoboda Vladimír
Slávia Kroměříž
62:34
11.
Šrámek Libor
Jiskra Nový Bor
63:35
12.
Konopáč Miroslav
TJ Jičín
63:37
13.
Vávra Jan
Jiskra Nový Bor
63:42
14.
Šrajer Jan
Ostroj Opava
63:46
15.
Škorpil Martin
VŠ Praha
64:19
16.
Koutný Petr
VŠZ Brno
64:50
17.
Pavlíček Tomáš
Slávia Kroměříž
64:52
18.
Cigoš Petr
VŠZ Brno
67:19
19.
Hásek Jaroslav
Spartak Vrchlabí
64:56
20.
Mutina Vlastimil
Baník Mar. Hory
67:46
21.
Stonawski Rudolf
TŽ Třinec
67:59
22.
Dušátko Petr
RH Hr. Králové
68:11
23.
Basler Jiří
Ostroj Opava
68:36
24.
Janů Antonín
Chomutov
68:44
25.
Molnár Peter
SVK - Rapid Bratislava
68:46
26.
Najbrt Tomáš
SVK - VŠDL Zvolen
68:54
27.
Marvan Petr
Loko Brno
68:58
28.
Sedláček Jan
Tesla Brno
70:06
29.
Žilinčík Slavko
SVK - Farmaceut Bratislava
70:22
30.
Lichý Karel
Slezan Opava
70:40
31.
Novotný Otakar
FS Praha
70:46
32.
Šopa Rostislav
VŠZ Brno
71:10
33.
Bien Vladimír
RH Hr. Králové
72:17
34.
Mrňák Jiří
Jiskra Nový Bor
72:35
35.
Běhoun Pavel
RH Hr. Králové
73:16
36.
Návesňák Peter
SVK - VŠT Košice
73:28
37.
Kudláček Rostislav
Slušovice
75:22
38.
Ullrich Jiří
VŠCHT Pardubice
76:29
39.
Pávek Jan
Ostroj Opava
77:00
40.
Ludvík Petr
Jiskra Nový Bor
77:41
41.
Prášil Jan
VŠCHT Pardubice
78:17
42.
Ditrych Jan
Loko Pardubice
78:49
43.
Kalenda Jiří
Vizovice
86:10
44.
Jaňák Daniel
Liaz Jablonec
86:58
45.
Špičák František
VŠZ Brno
87:10
46.
Vokál Stanislav
VŠST Liberec
89:19
47.
Drenčák Josef
SVK - VŠT Košice
98:07
48.
Gronych Milan
Loko Šumperk
101:26
49.
Novák Peter
SVK - Rapid Bratislava
107:23
50.
Valovič Jozef
SVK - Rapid Bratislava
111:23
51.
Lukáčik Ján
SVK - Rapid Bratislava
131:35
52.
Tesař Petr
Jilemnice
136:54
DISK
Manďák Peter
SVK - Farmaceut Bratislava
---
DISK
Žigárdy Štefan
Tesla Brno
---
DISK
Salaqvarda Pavel
Loko Olomouc
---
DISK
Šmatolán Lubomír
SVK - VŠD Žilina
---
M21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Tomáš
Slávia Olomouc
68:45
2.
Gregořica Zdeněk
Ostroj Opava
68:51
3.
Uhmann Petr
SVK - Farmaceut Bratislava
70:48
4.
Nečas Lubomír
VŠZ Brno
70:55
5.
Lepšík Jan
Jiskra Nový Bor
71:10
6.
Krmášek Bohdan
VŠZ Brno
71:51
7.
Rapant Jaroslav
SVK - VŠDL Zvolen
72:00
8.
Murárik Štefan
SVK - Farmaceut Bratislava
72:10
9.
Kolařík Zdeněk
Tesla Brno
72:13
10.
Lamač Jaroslav
Jiskra Nový Bor
72:27
11.
Kopaničák Vladimír
SVK - VŠT Košice
72:42
12.
Komínek Jiří
Tesla Brno
72:43
13.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
72:58
14.
Pachner Jan
Náchod
73:18
15.
Grosman Pavel
Liaz Jablonec
73:47
16.
Fiala Milan
SVK - Loko Rača - Bratislava
74:02
17.
Korik Andor
HUN - Budapest
74:20
18.
Hegedüs Abel
HUN - Budapest
74:42
19.
Novotný Jiří
VŠ Praha
74:53
20.
Mižur Ján
SVK - Farmaceut Bratislava
75:10
21.
Jelínek Petr
Plzeň
75:11
22.
Jánoška Lubomír
VŠCHT Pardubice
75:48
23.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
76:10
24.
Ondruš Jan
Slávia Olomouc
76:33
25.
Zajíc Alois
Slávia Kroměříž
76:38
26.
Dosoudil Miroslav
Slávia Olomouc
76:56
27.
Picek Svatopluk
TJ Jičín
76:59
28.
Vinš Jaroslav
Sparta Doly Kladno
77:02
29.
Klimánek Miloslav
VŠ Praha
77:03
30.
Prudký Josef
Otrokovice
77:04
31.
Škoda Přemek
VŠST Liberec
77:28
32.
Fujan Břetislav
FS Praha
77:59
33.
Neumann Adam
TŽ Třinec
78:10
34.
Karmazín Petr
VŠST Liberec
78:54
35.
Jirka Jiří
VŠB Ostrava
79:04
36.
Doušek Ivo
VŠZ Brno
79:07
37.
Erdélyi Tobor
HUN - Budapest
80:15
38.
Jarčevský Pavel
Dukla Tachov
80:20
39.
Sláma Peter
SVK - Rapid Bratislava
80:23
40.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
80:25
41.
Sonnek Miloslav
Ostroj Opava
80:52
42.
Řihák Pavel
Loko Olomouc
80:59
43.
Farář Václav
Dukla Písek
81:16
44.
Rafaj Lubomír
Zbrojovka Vsetín
81:35
45.
Martin Vladimír
FS Praha
81:37
46.
Hrubý Ladislav
TJ Jičín
81:59
47.
Novák Zdeněk
TJ Jičín
82:12
48.
Borák Stanislav
SVK - Farmaceut Bratislava
82:14
49.
Pauli Josef
VŠB Ostrava
83:48
50.
Šponar Jan
Tesla Brno
83:54
51.
Dvořák František
VŠ Praha
84:06
52.
Horňák Ľubomír
SVK - Farmaceut Bratislava
84:18
53.
Knobloch Jindra
Spartak Vrchlabí
84:19
54.
Reinhönl Vilém
VŠZ Brno
84:20
55.
Dudík Petr
VŠZ Brno
84:28
56.
Vondrouš Jaroslav
VŠZ Brno
84:32
57.
Ťulák Pavel
VŠB Ostrava
84:45
58.
Rambousek Karel
SVK - VŠD Žilina
85:13
59.
Kučerík Rudolf
SVK - VŠDL Zvolen
86:45
60.
Kynčl Stanislav
VŠCHT Pardubice
86:51
61.
Paukert Milan
Loko Praha
87:39
62.
Nosál Stanislav
SVK - Lučenec
88:03
63.
Stržínek Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
88:16
64.
Vokál Jiří
VŠST Liberec
88:35
65.
Pauler Jiří
VŠZ Brno
88:42
66.
Demel Vlastimil
Zbrojovka Vsetín
88:45
67.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
89:17
68.
Hnídek Stanislav
FS Praha
89:35
69.
Rychlík Jan
Slávia Olomouc
90:05
70.
Nechvíle Jiří
Sokol Žabovřesky
90:11
71.
Hruška Zdeněk
VŠCHT Pardubice
90:18
72.
Jelínek Vít
Dobruška
90:23
73.
Vojtíšek Jaroslav
VŠST Liberec
90:36
74.
Kolář Leopold
VŠB Ostrava
93:27
75.
Canov Todor
Spartak Jihlava
93:43
76.
Šedivý Jiří
Jilemnice
94:42
77.
Kachlík Jaroslav
Loko Brno
95:01
78.
Mlýnek Josef
VŠZ Brno
95:40
79.
Šafarčík Břetislav
TŽ Třinec
100:42
80.
Pavlík František
Slávia Olomouc
100:48
81.
Rohovský Vlastimil
Tesla Brno
100:51
82.
Nejman Bedřich
Náchod
106:08
83.
Beran Jaromír
VŠST Liberec
106:29
DISK
Nožička Miroslav
SVK - VŠD Žilina
---
DISK
Piják Vladislav
SVK - VŠD Žilina
---
DISK
Polakovič Peter
SVK - VŠD Žilina
---
M21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježek Ladislav
VŠST Liberec
78:07
2.
Stoklasa Jiří
SVK - VŠDL Zvolen
80:45
3.
Polášek Pavol
SVK - Loko Pezinok
84:11
4.
Krafka Jiří
Jiskra Nový Bor
86:42
5.
Chotětický Václav
Slaný
89:25
6.
Bernáth Miroslav
Sokolov
89:34
7.
Juračka Vojtěch
SVK - VŠDL Zvolen
92:26
8.
Vedra Antonín
Loko Brno
93:52
9.
Matušek Heřman
Liaz Jablonec
94:28
10.
Bém Karel
SVK - VŠT Košice
96:45
11.
Drobník Ivan
FS Praha
97:25
12.
Vagač Milan
SVK - Loko Pezinok
99:08
13.
Kalibán Pavel
SVK - VŠD Žilina
99:12
14.
Nejedlý Petr
Dobruška
99:54
15.
Kunz Antonín
Otrokovice
99:59
16.
Vintr Ivan
Slušovice
100:03
17.
Randus Petr
Jiskra Nový Bor
100:15
18.
Švec Zdeněk
Slaný
102:02
19.
Šopa Miroslav
MEZ Vsetín
103:13
20.
Kroča Josef
Baník Mar. Hory
105:12
21.
Novák Václav
Slovan neslyš. Gottwaldov
105:27
22.
Hulánek Miroslav
Loko Brno
107:17
23.
Gajdošík Jozef
SVK - VŠD Žilina
108:11
24.
Lučan Vladimír
Slušovice
108:18
25.
Našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
109:12
26.
Tomek Čestmír
VŠZ Brno
111:12
27.
Sklenář Jan
Slavoj Bruntál
112:14
28.
Strečok Jozef
SVK - Banská Bystrica
113:20
29.
Čech Dušan
SVK - Loko Pezinok
117:06
30.
Šmakal Pavel
Slušovice
118:22
31.
Pávek Jan
Loko Praha
119:13
32.
Hala Jaroslav
Vizovice
120:54
33.
Hala František
Vizovice
121:24
34.
Jadviščok Ladislav
Slávia Olomouc
121:30
35.
Ševčík Milan
VŠ Praha
122:04
36.
Konečný Zdeněk
Otrokovice
128:10
37.
Jurčák Karel
Slezan Opava
130:58
38.
Saleta Karel
Slušovice
131:11
39.
Babák Jiří
Loko Komárov
136:34
DISK
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Galík Svatoslav
Zbrojovka Vsetín
61:29
2.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
64:45
3.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
65:12
4.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
66:36
5.
Mašek Pavel
Jiskra Nový Bor
67:22
6.
Škoda František
Otrokovice
68:54
7.
Weber Petr
RH Hr. Králové
69:07
8.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
69:24
9.
Petr Alois
Tesla Brno
71:34
10.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
72:52
11.
Koudelka Karel
Loko Pardubice
73:21
12.
Petr Miroslav
FS Praha
77:32
13.
Domanský Ivo
Sparta Doly Kladno
78:08
14.
Stránský Vladimír
TJ Jičín
79:13
15.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
80:18
16.
Přerost Pavel
Loko Brno
80:25
17.
Slaměmík Miloš
Sokol Žabovřesky
80:36
18.
Jánek Ladislav
Loko Pardubice
80:49
19.
Vřešťál Jan
Sokol Žabovřesky
82:10
20.
Nagy Juraj
SVK - Farmaceut Bratislava
82:31
21.
Pokorný Josef
VŠ Praha
87:40
22.
Málek Josef
Loko Pardubice
88:42
23.
Beránek Miroslav
Jiskra Nový Bor
89:57
24.
Petrželka Pavel
VŠST Liberec
90:22
25.
Škabraha Alois
Slušovice
90:45
26.
Klečka Oldřich
VŠB Ostrava
93:29
27.
Mach Milan
Sokol Žabovřesky
93:54
28.
Zákravský Luboš
Loko Šumperk
96:26
29.
Šeliga Mojmír
SVK - Rapid Bratislava
97:07
30.
Langr Jan
Jiskra Nový Bor
99:37
31.
Petrželka Antonín
VŠST Liberec
108:37
32.
Hynek Vladimír
Železárny Prostějov
109:42
33.
Zemánek Miroslav
TJ Jičín
110:44
34.
Kusák Stanislav
Bohuslavice
116:48
35.
Burýšek Slavomír
Loko Praha
117:47
36.
Šup Jaromír
Jilemnice
121:31
37.
Šup Oldřich
Jilemnice
130:29
DISK
Fitz Pavel
SVK - VŠD Žilina
---
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
VŠ Praha
59:55
2.
Král Richard
VŠ Praha
61:55
3.
Mikloš Josef
Baník Mar. Hory
62:06
4.
Jurman Karel
Loko Šumperk
63:37
5.
Korda Milan
RH Hr. Králové
65:50
6.
Semorád Miloš
Slaný
66:15
7.
Mičulka Zdeněk
Otrokovice
68:57
8.
Machulka Ivan
MEZ Vsetín
69:53
9.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
71:41
10.
Paták Stanislav
Slušovice
72:27
11.
Fajt Josef
Tesla Brno
74:17
12.
Samohýl Richard
Praga Praha
74:32
13.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
74:40
14.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
77:56
15.
Veit Jan
FS Praha
78:26
16.
Bakeš Václav
Liaz Janlonec
78:41
17.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
80:41
18.
Vaněk Václav
Jilemnice
82:59
19.
Najbrt Přemysl
Vizovice
83:41
20.
Tulka Josef
TJ Jičín
85:53
21.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
90:14
22.
Ditrych Zdeněk
Pardubice
92:41
23.
Horák Jiří
ČKD Slaný
92:55
24.
Rybář Jiří
RH Hr. Králové
93:53
25.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
93:58
26.
Živna Josef
Dukla Vyškov
97:32
27.
Hanák Antonín
Bohuslavice
99:07
28.
Slováček Josef
Slovan neslyš. Gottwaldov
101:30
29.
Liška Miroslav
Loko Pardubice
104:11
DISK
Žigárdy Štefan
Tesla Brno
---
M50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváč Karel
Sokol Žabovřesky
40:44
2.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
46:18
3.
Fill Josef
Loko Olomouc
48:05
4.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
48:55
5.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
49:31
6.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
53:02
7.
Halámek Cyril
Otrokovice
53:42
8.
Prusenovský Jan
Otrokovice
55:39
9.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
58:04
10.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
62:49
11.
Sýkora Jiří
MEZ Vsetín
77:25
12.
Kozák František
Slávia Kroměříž
77:41
13.
Macek Josef
Loko Šumperk
85:44
M56
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
41:19
2.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
48:33
3.
Chmelík Jaroslav
VŠZ Brno
53:59
4.
Tušil Antonín
Boskovice
55:16
ME
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
Dobruška
75:37
2.
Ticháček Jiří
Dobruška
75:50
3.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
76:37
4.
Borůvka Josef
VŠ Praha
77:06
5.
Albrecht Milan
TJ Jičín
77:09
6.
Cigoš Evžen
VŠZ Brno
78:03
7.
Šumbera Jiří
VŠZ Brno
78:08
8.
Uher Petr
Jiskra Nový Bor
78:37
9.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
79:07
10.
Jašek Jaroslav
VŠB Ostrava
80:04
11.
Ditrych Pavel
VŠ Praha
80:22
12.
Gorny Jaromír
VŠB Ostrava
80:28
13.
Pilc Oldřich
Loko Krnov
80:58
14.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
81:43
15.
Duda Ondřej
FS Praha
82:52
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz