Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1975
Kód závodu
75PMZ748
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1975
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
24.08.1975
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
PMZ - žebříček + Spartakiádní sraz OB + 25 let OB
Místo konání
Gottwaldov
Použitá mapa
Tlustá 1:20 000 - mapa OB
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Ota Sadílek
Hlavní rozhodčí
Zdeněk Němec
Stavitel tratí
Naďa Mertová, Pavel Pastuszek
JURY
Vítězslav Novotný, delegovaný rozhodčí
Kategorie
D10
D13
D15
D17
D19
D21
D35
D43
DE
M10
M13
M15
M17
M19
M21
M35
M43
M50
M56
ME
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
15:59
2.
Škabrahová Jana
Slušovice
20:36
3.
Dvorská Senta
Slávia Kroměříž
24:18
4.
Pojezná Irena
TJ Gottwaldov
25:55
5.
Mejtánová B.
SVK - Loko Pezinok
25:55
6.
Ševčíková Zorka
TJ Gottwaldov
29:08
7.
Podmolíková Eliška
Otrokovice
35:40
8.
Čvandová Petra
Malenovice
38:00
9.
Miklová Karla
Luhačovice
46:02
10.
Machová Pavla
Tesla Brno
17:55
11.
Pařízková Soňa
TJ Gottwaldov
57:27
12.
Slezáková Magda
SVK - Loko Rača - Bratislava
62:38
D13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kudláčková Š.
Kompas Hr. Králové
29:53
2.
Pospíchalová Soňa
Jiskra Nový Bor
31:35
3.
Dvořáková Alexandra
Tesla Brno
31:58
4.
Miklošová Irena
Baník Mar. Hory
32:15
5.
Zimčíková Alena
TJ Gottwaldov
32:52
6.
Soulková Nataša
Kompas Hr. Králové
36:00
7.
Kratochvílová Iva
Slávia Kroměříž
38:03
8.
Weberová Jana
Kompas Hr. Králové
39:07
9.
Vavrysová Marcela
Luhačovice
41:11
10.
Koutná Jitka
TŽ Třinec
42:11
11.
Stržínková Dana
SVK - Rapid Bratislava
46:23
12.
Gedrová Zdenka
TŽ Třinec
46:39
13.
Kacálková L.
Luhačovice
47:27
14.
Ongalová I.
SVK - VŠT Košice
50:53
15.
Holúbková M.
SVK - VŠD Žilina
67:03
16.
Bylejová M.
SVK - VŠD Žilina
77:18
17.
Miklová Karla
Luhačovice
78:36
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrámková Blanka
Jiskra Nový Bor
28:14
2.
Kordová Renata
Kompas Hr. Králové
33:29
3.
Fajkusová Zdena
Ostroj Opava
34:57
4.
Leciánová Věra
Ostroj Opava
38:36
5.
Hanušová Milena
TJ Jičín
39:04
6.
Tulková Jana
TJ Jičín
39:29
7.
Láníčková Eva
Tesla Brno
41:20
8.
Ruseva P.
BLR - Šumen
41:33
9.
Horáčková Zdenka
Loko Olomouc
41:47
10.
Miklošová Alena
Baník Mar. Hory
42:04
11.
Dnudová H.
VŠST Liberec
44:39
12.
Straková Marcela
Tesla Brno
47:25
13.
Olszarová Renata
TŽ Třinec
47:45
14.
Athanasová H.
SVK - VŠT Košice
47:45
15.
Loipersbergerová Dana
SVK - Loko Rača - Bratislava
48:15
16.
Bártová Irena
Kompas Hr. Králové
48:20
17.
Hricová ???
SVK - VŠT Košice
49:15
18.
Majdanová Iva
TJ Jičín
50:01
19.
Rejprichová Ivana
SVK - Lučenec
51:42
20.
Dimitrova A.
BLR - Šumen
53:40
21.
Hanslíková Iveta
Slezan Opava
55:00
22.
Atanasova J.
BLR - Šumen
56:33
23.
Brejchová Dana
Sokolov
61:51
24.
Tončeva S.
BLR - Šumen
65:40
25.
Klapetková Š.
Slezan Opava
66:57
26.
Kustanowiez A.
POL - Wroclav
70:15
27.
Michálková Jaroslava
SVK - Martin
73:12
28.
Mrázková M.
SVK - VŠT Košice
82:20
29.
Sikorová E.
SVK - VŠT Košice
disk.
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gavendová Jana
TŽ Třinec
37:36
2.
Benešová Hana
TJ Jičín
38:01
3.
Alberová Jana
Jiskra Nový Bor
38:35
4.
Kuchařová Ada
Tesla Brno
38:46
5.
Fleková Hana
Spartak Rychnov n/Kn
41:34
6.
Milecová Jarmila
SVK - VŠD Žilina
41:41
7.
Fišarová Irena
Loko Pardubice
41:45
8.
Kowolowská Danuta
TŽ Třinec
41:50
9.
Dřímalová Hana
Slávia Kroměříž
44:42
10.
Čepigová Elena
SVK - VŠD Žilina
45:51
11.
Tulková Dana
TJ Jičín
46:04
12.
Kopová Olga
SVK - Loko Pezinok
46:39
13.
Balcarová Dagmar
VŠST Liberec
47:13
14.
Linetová Alena
SVK - VŠD Žilina
47:44
15.
Matušková J.
Ostroj Opava
50:18
16.
Svozilová Helena
Slávia Olomouc
50:36
17.
Pašková Jana
TJ Jičín
50:52
18.
Nyariová Luba
Kompas Hr. Králové
54:15
19.
Jarošová Zdena
Slávia Kroměříž
56:58
20.
Morávková Iva
Jiskra Nový Bor
61:25
21.
Tkáčová Mariena
SVK - VŠT Košice
62:30
22.
Holáňová P.
Baník Ostrava
64:51
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
48:32
2.
Hošková Renata
VŠ Praha
50:02
3.
Kolajová Blanka
VŠ Olomouc
50:17
4.
Dlabolová Marie
Spartak Vrchlabí
52:36
5.
Novotová Anna
SVK - Lučenec
53:02
6.
Drahoňovská Jana
TJ Jičín
53:55
7.
Oravcová Katarína
SVK - Rapid Bratislava
54:23
8.
Tiefenbachová Helena
VŠZ Brno
51:52
9.
Frýbová Renata
TJ Jičín
54:52
10.
Pulcová Anna
SVK - Loko Rača - Bratislava
56:55
11.
Lauková M.
SVK - Martin
57:28
12.
Valsová Hana
VŠZ Brno
58:04
13.
Voleníková Eva
VŠ Praha
60:05
14.
Dosoudilová Milada
Slávia Olomouc
61:10
15.
Wolnerová Michaela
VŠ Praha
61:58
16.
Tesárová Mária
SVK - VŠST Bratislava
62:00
17.
Vítková Libuše
SVK - Loko Bratislava
68:25
18.
Szabová Marie
Sokolovo
78:20
19.
Stránská Věra
FS Praha
84:29
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bačová Nataša
VŠ Praha
47:12
2.
Lučanová Dagmar
VŠ Olomouc
49:47
3.
Babáková Věra
Loko Komárov
50:41
4.
Kozelková Jindra
Loko Chomutov
51:21
5.
Košťálová Alena
Chemie Praha
51:42
6.
Děkanová Eva
VŠST Liberec
52:10
7.
Lukavcová Libuše
Liaz Jablonec
53:16
8.
Martínková Edita
SVK - Martin
53:35
9.
Rohovská Marie
SVK - VŠD Žilina
54:52
10.
Joštová Viera
SVK - Loko Rača - Bratislava
55:29
11.
Okénková Zdenka
VŠB Ostrava
55:30
12.
Beránková Eva
Chemie Praha
55:58
13.
Vahalová Jarka
VŠ Olomouc
56:04
14.
Korbašová Ivana
TŽ Třinec
56:06
15.
Hustáková Libuše
VŠ Praha
56:12
16.
Siegelová Libuše
Slávia Olomouc
56:15
17.
Fišerová Soňa
VŠB Ostrava
56:25
18.
Kovárová Anna
SVK - Rapid Bratislava
58:22
19.
Horáčková Stanislava
VŠST Liberec
58:50
20.
Valušková V.
SVK - VŠD Žilina
59:21
21.
Böhmová M.
FS Praha
60:19
22.
Koblížková Michaela
Jindřichův Hradec
60:22
23.
Vorlíčková Vladěna
VŠST Liberec
60:29
24.
Hlinková Svatava
Sparta Praha
62:24
25.
Pašková Alica
SVK - VŠST Bratislava
64:50
26.
Havelková Jitka
Tesla Brno
65:38
27.
Lučanová Marie
Slušovice
66:02
28.
Darebníková Hana
VŠCHT Pardubice
66:05
29.
Paseková M.
Slušovice
67:07
30.
Jarošová Irena
Slávia Olomouc
67:42
31.
Dohnalová Dana
VŠ Praha
68:30
32.
Všetečková M.
TJ Jičín
69:36
33.
Vokálová Pavla
VŠST Liberec
70:52
34.
Prejdová Eva
Slezan Opava
70:55
35.
Jánková Marie
Loko Pardubice
71:26
36.
Švondrová Jindra
Jiskra Nový Bor
74:55
37.
Nekvindová Jana
Loko Pardubice
76:20
38.
Kastnerová Marie
Loko Olomouc
77:08
39.
Mazurová M.
Slávia Olomouc
77:58
40.
Zlesáková Vlasta
Jilemnice
79:36
41.
Zemánková Věra
Spartak Vrchlabí
80:53
42.
Sedlářová ???
NOR -
81:55
43.
Prusenovská Eva
Otrokovice
87:50
44.
Sudolská D.
Jiskra Nový Bor
88:56
45.
Mikanová M.
Tatran Chrast
92:25
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Dobra
Tesla Brno
44:29
2.
Machová Hana
Sokol Žabovřesky
46:45
3.
Hlaváčová Jiřina
Sokol Žabovřesky
47:37
4.
Burýšková Věra
Loko Praha
54:45
5.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
56:52
6.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
57:37
7.
Říhová Marie
VŠZ Brno
59:02
8.
Jurásková Marie
VŠZ Brno
63:30
9.
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
93:09
10.
Forejtová Markéta
Škoda Plzeň
131:31
D43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soudková Jarmila
Praga Praha
70:03
2.
Tomaiová Marie
Luhačovice
81:14
3.
Jirounková Naděžda
Loko Liberec
120:37
4.
Vlčková Radka
Spartak 1. Brno
disk.
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Miroslava
Tesla Brno
64:08
2.
Ticháčková Dana
VŠZ Brno
64:27
3.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
66:25
4.
Gregořicová Jiřina
Ostroj Opava
70:35
5.
Uhrová Ivana
Jiskra Nový Bor
70:37
6.
Vanclová Svatava
VŠ Praha
72:25
7.
Pryszcová Vanda
TŽ Třinec
73:44
8.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
76:27
9.
Řádková Věra
Tesla Brno
76:30
10.
Stará Pavla
VŠB Ostrava
80:22
11.
Kubindová Viola
SVK - VŠT Košice
84:25
12.
Slaninová Dagmar
VŠ Praha
84:27
13.
Polonyiová Darina
SVK - VŠD Žilina
84:41
14.
Novotná Dobra
Tesla Brno
89:12
15.
Herdegenová Věra
VŠB Ostrava
89:16
16.
Borůvková Eva
VŠ Praha
91:12
M10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Jan
Tesla Brno
18:47
2.
Štefec Ivo
Tatran Chrast
21:36
3.
Duda Jan
Zbrojovka Vsetín
22:39
4.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
22:41
5.
Knap Zdeněk
TJ Gottwaldov
23:00
6.
Láznička Robert
TJ Gottwaldov
22:32
7.
Jurák J.
SVK - Loko Pezinok
23:45
8.
Fajkus Tomáš
Ostroj Opava
24:20
9.
Vavrys Petr
Luhačovice
24:37
10.
Kosmák Tomáš
Tesla Brno
24:31
11.
Černý Vladan
Luhačovice
24:54
12.
Kopecký P.
SVK - Loko Pezinok
26:42
13.
Hrabovský I.
Loko Krnov
27:02
14.
Konečný Petr
Luhačovice
27:09
15.
Lekeš Petr
TJ Gottwaldov
27:40
16.
Kovalčik Martin
Baník Mar. Hory
28:27
17.
Barbořík Pavel
TJ Gottwaldov
28:36
18.
Franko Valerián
SVK - VŠT Košice
28:51
19.
Vrubel Karel
Malenovice
29:35
20.
Mach Radovan
Tesla Brno
29:47
21.
Schreiber Lubomír
Slušovice
30:10
22.
Šrom Igor
Otrokovice
31:16
23.
Bulej Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
32:49
24.
Boček František
TJ Jičín
33:04
25.
Hetmer Leoš
Luhačovice
33:52
26.
Jenč Vlastimil
Ostroj Opava
34:16
27.
Forejt Jakub
Škoda Plzeň
36:36
28.
Soudek Ondřej
Praga Praha
38:30
29.
Machulka Ivan
MEZ Vsetín
38:45
30.
Pavlo Miloš
SVK - Loko Pezinok
39:29
31.
Weber Petr
Kompas Hr. Králové
40:32
32.
Burýšek Radek
Loko Praha
43:25
33.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
51:40
34.
Vozobule Václav
Malenovice
52:13
35.
Franko Stanislav
SVK - VŠT Košice
52:31
36.
Daněk Jiří
Otrokovice
54:31
37.
Machalka Martin
Otrokovice
63:28
M13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bartoň Jaroslav
TJ Gottwaldov
18:39
2.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
19:15
3.
Doležal Jiří
Spartak Rychnov n/Kn
20:05
4.
Plášek Libor
Luhačovice
20:36
5.
Kopor Petr
Tesla Brno
21:00
6.
Macek Roman
Luhačovice
21:05
7.
Ille František
Jiskra Nový Bor
21:30
8.
Burger Ivan
TJ Gottwaldov
22:05
9.
Němec Zdeněk
Otrokovice
22:07
10.
Antelmann ???
Otrokovice
22:56
11.
Dvorský Ilja
Slávia Kroměříž
23:07
12.
Bednár Pavol
SVK - Banská Bystrica
23:28
13.
Juchelka Aleš
Baník Mar. Hory
23:34
14.
Semela Karel
Luhačovice
24:50
15.
Fajkus Dalibor
Ostroj Opava
24:59
16.
Jedlička Jan
Sparta Praha
25:27
17.
Schmidt Jiří
SVK - Martin
25:48
18.
Dorotík Stanislav
Loko Krnov
25:48
19.
Hubáček Jaroslav
Luhačovice
25:58
20.
Hovořák Karel
Zbrojovka Vsetín
26:02
21.
Slezák Libor
Luhačovice
26:30
22.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
26:46
23.
Hromeček P.
Slušovice
27:41
24.
Tymyk Petr
Jiskra Nový Bor
29:12
25.
Dobeš Vl.
Malenovice
29:21
26.
Funka Igor
SVK - Loko Pezinok
29:50
27.
Vrubel Jaroslav
Malenovice
31:02
28.
Širůček Jaroslav
Kompas Hr. Králové
31:20
29.
Mičák Zdeněk
Otrokovice
32:01
30.
Babík Michal
TJ Gottwaldov
33:45
31.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
33:45
32.
Jánek Ladislav
Loko Pardubice
34:09
33.
Drga L.
Malenovice
34:15
34.
Jollár J.
SVK - VŠT Košice
34:41
35.
Konečný Jan
Loko Krnov
36:45
36.
Jaschke Lubomír
Ostroj Opava
38:05
37.
Mesároš Jozef
SVK - Loko Pezinok
39:05
38.
Zemjar Jaroslav
SVK - Loko Pezinok
41:30
39.
Fill Petr
Loko Olomouc
45:45
40.
Lupták Igor
SVK - Banská Bystrica
47:51
41.
Bednář Jan
Zbrojovka Vsetín
48:07
42.
Kollár P.
SVK - VŠT Košice
49:07
43.
Radolec J.
SVK - VŠD Žilina
49:30
44.
Pessel Ivan
SVK - Loko Pezinok
53:22
DISK
Tyahur Juraj
SVK - Loko Pezinok
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Radek
Tesla Brno
31:05
2.
Najbrt Pavel
Vizovice
35:12
3.
Štěpánek Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
36:40
4.
Vosecký František
Jiskra Nový Bor
37:04
5.
Pospíšek Zbyněk
Tesla Brno
37:41
6.
Vykysalý Miroslav
Kompas Hr. Králové
38:26
7.
Jordanov Pl.
BLR - Šumen
39:10
8.
Šuler Josef
Tesla Brno
39:12
9.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
39:40
10.
Hrčka Milan
Loko Pardubice
39:59
11.
Hubík Petr
Slávia Kroměříž
40:53
12.
Tržický Josef
Baník Ostrava
40:56
13.
Balcar Miroslav
VŠST Liberec
41:05
14.
Hrnčíř Libor
Malenovice
41:40
15.
Dřímal Ivo
Slávia Kroměříž
42:45
16.
Král Jiří
Sokolov
42:50
17.
Šťastný Mojmír
SVK - Loko Rača - Bratislava
42:50
18.
Kršák Karel
Vizovice
43:17
19.
Kajsler Josef
Ostroj Opava
44:40
20.
Kuna Daniel
SVK - Loko Pezinok
44:46
21.
Úlehla Jan
TJ Jičín
45:21
22.
Čulen Peter
SVK - Loko Rača - Bratislava
46:04
23.
Ďoubalík Petr
Kompas Hr. Králové
46:27
24.
Neumann Jaroslav
Slávia Olomouc
46:52
25.
Panáček M.
SVK - Kys. Nové Mesto
47:34
26.
Lochman VL.
Loko Olomouc
48:50
27.
Plchot V.
Baník Ostrava
48:55
28.
Andr Pavel
Loko Pardubice
49:39
29.
Všetečka Petr
TJ Jičín
50:21
30.
Lacko Ivan
Jiskra Nový Bor
50:34
31.
Kamenický Radan
Kompas Hr. Králové
51:00
32.
Horňák Milan
SVK - Loko Pezinok
52:35
33.
Palička Miroslav
SVK - Banská Bystrica
52:50
34.
Retrov D.
BLR - Šumen
53:10
35.
Piter L.
Baník Mar. Hory
53:36
36.
Albrecht Milan
Ml. Boleslav
55:01
37.
Čech Přemysl
Zbrojovka Vsetín
55:50
38.
Lupták Igor
SVK - Banská Bystrica
56:55
39.
Pánek Martin
SVK - VŠD Žilina
58:20
40.
Milko Štefan
BLR - Šumen
58:46
41.
Kopřiva Stanislav
Malenovice
60:11
42.
Boček K.
TJ Jičín
63:37
43.
Konečný Ladislav
Luhačovice
65:58
44.
Svoboda Břetislav
TJ Jičín
66:55
45.
Maliňák Vladimír
Zbrojovka Vsetín
67:18
46.
Dimitrov G.
BLR - Šumen
67:39
47.
Králík L.
SVK - Martin
77:47
48.
Hadaš L.
Kompas Hr. Králové
81:01
49.
Jandík Miroslav
Malenovice
95:12
50.
Švejda Miroslav
Ml. Boleslav
98:48
DISK
Rezek Jan
Otrokovice
---
DISK
Jomboba ???
SWE -
---
DISK
Černík Zdeněk
Zbrojovka Vsetín
---
DISK
Foltýn Pavel
Ostroj Opava
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Irip Pavol
SVK - Loko Rača - Bratislava
44:30
2.
Šebesta Vlastimil
Tesla Brno
45:58
3.
Piják Jaroslav
SVK - Kys. Nové Mesto
47:06
4.
Bialožyt Miroslav
TŽ Třinec
47:17
5.
Žigárdy Štefan
Tesla Brno
47:27
6.
Konopáč Jiří
TJ Jičín
47:43
7.
Uvízl Ivan
Loko Olomouc
48:49
8.
Valchař Radek
Loko Šumperk
49:19
9.
Svoboda Vladimír
Slávia Kroměříž
50:12
10.
Studník Mojmír
Ostroj Opava
51:32
11.
Želinský Vilém
SVK - VŠT Košice
51:48
12.
Hásek Jaroslav
Spartak Vrchlabí
52:45
13.
Mrňák Jiří
Jiskra Nový Bor
52:58
14.
Václavek Tomáš
VŠ Olomouc
53:31
15.
Ludvík Petr
Jiskra Nový Bor
53:43
16.
Štefec Jaroslav
Tatran Chrast
54:03
17.
Horák J.
Loko Krnov
54:16
18.
Stonawski Jaroslav
TŽ Třinec
55:27
19.
Vávra Jan
Jiskra Nový Bor
55:38
20.
Kónza Laszlo
HUN - Budapest
55:48
21.
Pavlíček Tomáš
Slávia Kroměříž
55:58
22.
Sedláček Jan
Tesla Brno
56:15
23.
Stebel Pavel
TŽ Třinec
56:42
24.
Sucharda Luboš
Ml. Boleslav
57:17
25.
Petr Václav
Baník Mar. Hory
58:58
26.
Kastner Jiří
Loko Olomouc
59:12
27.
Václavek Jiří
VŠ Olomouc
59:52
28.
Miškov Pavol
SVK - VŠT Košice
59:56
29.
Panák Pavol
SVK - VŠD Žilina
60:20
30.
Beneš Josef
TJ Jičín
60:43
31.
Holas Jiří
TJ Jičín
60:56
32.
Bien Vladimír
Kompas Hr. Králové
61:45
33.
Volčev D.
BLR - Šumen
62:32
34.
Zajíček Martin
ČKD Slaný
62:56
35.
Šidlo Oto
SVK - Kys. Nové Mesto
63:25
36.
Skaličan Jozef
SVK - VŠD Žilina
63:49
37.
Mutina Vlastimil
Baník Mar. Hory
64:22
38.
Mitelman Milan
SVK - VŠD Žilina
65:15
39.
Bartl Milan
Slávia Olomouc
65:30
40.
Pavelek Rostislav
Ostroj Opava
66:56
41.
Žečev S.
BLR - Šumen
71:48
42.
Kudláček Rostislav
Luhačovice
71:51
43.
Salaqvarda Pavel
Loko Olomouc
73:18
44.
Višňovský Martin
SVK - VŠD Žilina
74:02
45.
Macášek V.
SVK - Kys. Nové Mesto
74:52
46.
Zatloukal Ladislav
VŠ Olomouc
81:56
47.
Krasněv K.
BLR - Šumen
91:32
48.
Klinko Ĺubomír
SVK - Loko Rača - Bratislava
95:46
49.
Ilev Rumen
BLR - Šumen
97:07
50.
Šrámek Libor
Jiskra Nový Bor
97:28
51.
Kalenda Jiří
Vizovice
103:22
52.
Basiak Tom
POL - Leszno
112:15
DISK
Turčín Miroslav
TJ Jičín
---
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ditrych Pavel
VŠ Praha
51:51
2.
Šumbera Jiří
VŠZ Brno
55:30
3.
Stonawski Jaroslav
TŽ Třinec
57:11
4.
Janok R.
VŠ Praha
57:49
5.
Polakovič Peter
SVK - VŠD Žilina
58:52
6.
Cigoš Pavel
Tesla Brno
60:20
7.
Mižúr Ján
SVK - VŠST Bratislava
60:38
8.
Murárik František
SVK - VŠST Bratislava
61:45
9.
Hrubý Ladislav
TJ Jičín
63:21
10.
Konopáč Miloslav
TJ Jičín
64:04
11.
Kubica Jiří
SVK - VŠD Žilina
64:30
12.
Dudík Pavel
VŠZ Brno
65:31
13.
Dudík Pavel
VŠZ Brno
65:50
14.
Šmatolán Lubomír
TJ Jičín
66:14
15.
Rapant Jaroslav
SVK - VŠDL Zvolen
66:36
16.
Cigoš Petr
Tesla Brno
66:38
17.
Červinka Stanislav
FS Praha
67:03
18.
Mlýnek Josef
VŠZ Brno
67:58
19.
Jirka Jiří
VŠB Ostrava
68:17
20.
Šrojer Jan
Ostroj Opava
68:25
21.
Krafka Jiří
Jiskra Nový Bor
70:18
22.
Žilinčík Slavko
SVK - Rapid Bratislava
71:04
23.
Manďák Peter
SVK - Rapid Bratislava
71:06
24.
Ondruš Jan
Slávia Olomouc
72:20
25.
Valoušek Zbyněk
Loko Olomouc
72:39
26.
Počepcov Ivan
Loko Pardubice
74:05
27.
Pavlik František
Slávia Olomouc
75:26
28.
Kunc Jindřich
FS Praha
76:22
29.
Kostka Evžen
Ostroj Opava
77:15
30.
Najbrt Tomáš
Vizovice
77:30
31.
Poláček Pavol
SVK - Loko Pezinok
78:34
32.
Petík J.
SVK - Lučenec
79:30
33.
Dosoudil Miroslav
Slávia Olomouc
80:11
34.
Šulen Pavol
SVK - Martin
85:16
35.
Marvan Petr
Loko Komárov
86:23
36.
Uhliar Juraj
Sokolov
93:01
37.
Matecký B.
POL - Leszno
95:00
38.
Parfianowicz Ludomir
POL - Warsava
96:06
39.
Soudek Ivan
Praga Praha
101:18
40.
Niewiedziakz J.
POL - Leszno
126:46
41.
Úlehla Jan
TJ Jičín
132:27
42.
Valovič Josef
SVK - Rapid Bratislava
disk.
M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
75:01
2.
Jelínek Petr
Dukla Dobruška
77:18
3.
Gorný Jiří
VŠB Ostrava
77:52
4.
Nožička Miroslav
SVK - VŠD Žilina
78:00
5.
Folprecht Miroslav
TJ Jičín
78:40
6.
Cabrnoch Jiří
FS Praha
78:48
7.
Farář Václav
Loko Praha
79:05
8.
Piják Vladimír
SVK - VŠD Žilina
80:28
9.
Kopaničák Vladimír
SVK - VŠT Košice
81:07
10.
Peterka František
Chemie Praha
82:07
11.
Nečas Lubomír
VŠZ Brno
82:40
12.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
82:54
13.
Prudký Josef
Otrokovice
82:57
14.
Uhmann Petr
VŠB Ostrava
83:01
15.
Krajča Milan
Loko Komárov
83:06
16.
Škoda Přemek
VŠST Liberec
83:56
17.
Picek Svatopluk
VŠB Ostrava
84:03
18.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
84:13
19.
Neumann Adam
TŽ Třinec
86:03
20.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
86:06
21.
Nemček Miloš
SVK - Loko Pezinok
86:50
22.
Jarčevský Pavel
VŠ Praha
86:55
23.
Mikan Vladimír
Tatran Chrast
86:59
24.
Vodička Jindřich
TJ Jičín
87:42
25.
Dohnal Josef
VŠ Praha
88:23
26.
Řihák Pavel
Loko Olomouc
88:57
27.
Zabloudil Pavel
Tesla Brno
89:09
28.
Herdegen Ondřej
VŠB Ostrava
89:33
29.
Borák Stanislav
SVK - VŠST Bratislava
90:20
30.
Gregořica Zdeněk
Ostroj Opava
91:33
31.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
91:39
32.
Fiala Milan
SVK - Loko Rača - Bratislava
92:52
33.
Martin Vladimír
FS Praha
94:17
34.
Klimánek Miloslav
VŠ Praha
94:55
35.
Nejedlý Petr
Dukla Dobruška
95:25
36.
Komínek Jaroslav
Tesla Brno
95:41
37.
Píchal Jan
VŠ Praha
95:55
38.
Rejleh T.
TJ Jičín
96:11
39.
Starý Břetislav
Baník Ostrava
96:29
40.
Demel Vlastimil
VŠZ Brno
96:36
41.
Roháč Igor
SVK - Lučenec
97:46
42.
Stržínek Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
100:21
43.
Doušek Ivo
VŠZ Brno
101:21
44.
Rohovský Vlastimil
Tesla Brno
102:02
45.
Sonnek Miloslav
Ostroj Opava
103:07
46.
Polonyi Peter
SVK - VŠD Žilina
103:15
47.
Petr Miroslav
FS Praha
103:23
48.
Gajdošík Jozef
SVK - VŠD Žilina
104:04
49.
Procházka Jan
Tesla Brno
104:14
50.
Horňák Ľubomír
SVK - VŠST Bratislava
104:54
51.
Krmášek Bohdan
VŠZ Brno
105:04
52.
Pospíšil F.
VŠZ Brno
105:19
53.
Vondrouš Jaroslav
VŠZ Brno
105:29
54.
Weiszer Edo
SVK - VŠT Košice
105:37
55.
Zlesák Zdeněk
Jilemnice
105:40
56.
Stránský K.
TJ Jičín
106:32
57.
Jadviščok Ladislav
Loko Olomouc
106:38
58.
Ťulák Pavel
VŠB Ostrava
107:17
59.
Hájek V.
Dukla Dobruška
108:16
60.
Čech Vladimír
SVK - Loko Pezinok
108:35
61.
Hodaň Pavel
FS Praha
110:21
62.
Barevski B.
POL - Warsava
112:04
63.
Horský Ján
SVK - VŠD Žilina
113:20
64.
Hudský Jan
TJ Jičín
113:27
65.
Jánek Ladislav
Loko Pardubice
116:00
66.
Dulciert W.
POL - Leszno
117:19
67.
Bartoš Bedřich
Baník Ostrava
117:20
68.
Švec Zdeněk
ČKD Slaný
117:46
69.
Hala František
Vizovice
117:50
70.
Zacharovský Marian
SVK - Martin
119:22
71.
Rambousek Karel
SVK - VŠD Žilina
121:00
72.
Konečný Zdeněk
Otrokovice
121:53
73.
Našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
123:14
74.
Koudelka Karel
Loko Pardubice
123:37
75.
Valovič Karol
SVK - Rapid Bratislava
123:42
76.
Solka St.
POL - Wroclav
125:21
77.
Hala Jaroslav
Vizovice
128:12
78.
Čepelka P.
Loko Pardubice
129:07
79.
Vácha J.
Kompas Hr. Králové
133:18
80.
Nemec Juraj
SVK - VŠD Žilina
133:58
81.
Juračka Vojtěch
SVK - VŠD Žilina
134:45
82.
Brada Ivan
SVK - Lučenec
136:01
83.
Novák Václav
Slovan neslyš. Gottwaldov
136:50
84.
Strečok Jozef
SVK - Banská Bystrica
146:41
85.
Kynčl Stanislav
VŠCHT Pardubice
148:09
86.
Kryepiel T.
POL - Leszno
149:29
87.
Basiak Z.
POL - Leszno
150:21
88.
Alexandr Vladimír
Kompas Hr. Králové
164:50
89.
Lučan Vladimír
Slušovice
165:48
90.
Petrželka Antonín
VŠST Liberec
211:25
DISK
Samek Z.
Dukla Dobruška
---
DISK
Kroča Josef
Baník Mar. Hory
---
DISK
Bereš Z.
SVK - VŠD Žilina
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Weber Petr
Kompas Hr. Králové
66:03
2.
Pojezný Bořivoj
Slušovice
67:13
3.
Mašek Pavel
Dukla Dobruška
68:48
4.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
69:52
5.
Kachlík Jaroslav
Loko Komárov
71:21
6.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
72:54
7.
Pohořalý Jiří
Otrokovice
74:48
8.
Semorád Miloš
ČKD Slaný
76:05
9.
Mičulka Zdenek
Otrokovice
76:10
10.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
77:30
11.
Forejt Václav
Škoda Plzeň
78:09
12.
Hanousek K.
Dukla Dobruška
80:30
13.
Škoda František
Otrokovice
80:58
14.
Kovačič Vojtech
SVK - Loko Pezinok
83:01
15.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
85:56
16.
Attl V.
Praga Praha
86:59
17.
Pokorný Josef
VŠ Praha
88:05
18.
Mach Milan
Sokol Žabovřesky
89:03
19.
Málek Josef
Loko Pardubice
89:10
20.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
90:57
21.
Kusák Stanislav
Bohuslavice
95:53
22.
Škabraha Alois
Slušovice
98:42
23.
Petrželka Pavel
VŠST Liberec
105:08
24.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
105:36
25.
Burýšek Slavomír
Loko Praha
107:40
26.
Soulek Vojtěch
Kompas Hr. Králové
117:47
27.
Bečák Arnošt
Baník Mar. Hory
119:57
28.
Mrňák Jiří
Jiskra Nový Bor
122:07
29.
Fudaly A.
POL - Wroclav
158:31
30.
Sýkora ???
Slovan neslyš. Gottwaldov
169:58
31.
Štefec Jaroslav
Tatran Chrast
disk.
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikloš Josef
Baník Mar. Hory
59:29
2.
Král Richard
VŠ Praha
63:41
3.
Vykysalý František
Kompas Hr. Králové
65:09
4.
Novota Mikuláš
SVK - Banská Bystrica
65:30
5.
Korda Milan
Kompas Hr. Králové
68:42
6.
Paták Stanislav
Slušovice
69:19
7.
Fajt Josef
Tesla Brno
78:25
8.
Balcar Miroslav
VŠST Liberec
78:42
9.
Machulka Ivan
MEZ Vsetín
78:59
10.
Veit Jan
FS Praha
79:09
11.
Najbrt Přemysl
Vizovice
79:35
12.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
82:50
13.
Mičák Zdenek
Otrokovice
84:27
14.
Fill Josef
Loko Olomouc
85:20
15.
Fučíkovský Milan
Loko Praha
92:41
16.
Liška Miroslav
Loko Pardubice
95:53
17.
Deliburanov D.
BLR - Šumen
99:09
18.
Soudek Ivan
Praga Praha
104:48
19.
Oĺhava Ladislav
SVK - VŠT Košice
112:00
20.
Všetečka Jiří
TJ Jičín
127:53
21.
Sucharda Luboš
Ml. Boleslav
128:50
22.
Slováček Emil
Slovan neslyš. Gottwaldov
132:26
23.
Hanák Antonín
Bohuslavice
141:25
M50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlaváč Karel
Sokol Žabovřesky
44:02
2.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
50:20
3.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
54:55
4.
Prusenovský Jan
Otrokovice
60:41
5.
Vlček Jan
Tesla Brno
61:40
6.
Škopik Pavel
Slávia Kroměříž
63:43
7.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
73:31
8.
Macek Jan
Loko Šumperk
111:25
M56
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
53:18
2.
Halámek Cyril
Otrokovice
55:46
3.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
57:14
4.
Tušil Antonín
Slezan Opava
77:04
5.
Jaroš Zdeněk
Slávia Kroměříž
79:03
ME
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kačmarčik Jaroslav
TŽ Třinec
88:32
2.
Pilc Oldřich
Loko Krnov
88:51
3.
Ticháček Jiří
VŠZ Brno
91:20
4.
Gregořica Emil
Ostroj Opava
91:21
5.
Borůvka Josef
VŠ Praha
93:14
6.
Jašek Jaroslav
VŠB Ostrava
94:39
7.
Cigoš Evžen
VŠZ Brno
94:45
8.
Uher Petr
Dukla Dobruška
95:15
9.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
95:16
10.
Máj Štefan
SVK - Lučenec
95:59
11.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
98:36
12.
Albrecht Milan
VŠZ Brno
98:56
13.
Junek Pavel
VŠ Praha
100:46
14.
Sýkora Jiří
Ostroj Opava
101:42
15.
Zakouřil Václav
TJ Jičín
103:12
16.
Šedo Pavel
FS Praha
103:15
17.
Duda Ondřej
FS Praha
104:08
18.
Franko Stanislav
SVK - VŠT Košice
108:25
19.
Karmazín Petr
VŠST Liberec
126:26
20.
Lukavec Miloslav
Liaz Jablonec
126:57
21.
Laciga Zdeněk
VŠ Praha
135:22
DISK
Söter János
HUN - Budapest
108:25
DISK
Rančák Josef
Dukla Dobruška
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz