Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1973
Kód závodu
73PMZ746
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1973
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.07.1973
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ČS pohár, liga družstev
Místo konání
Pohořelice
Použitá mapa
M ČSR 1972 - noční, mapa OB
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
František Navrátil
Hlavní rozhodčí
Václav Vozobule
Stavitel tratí
Alois Láznička
JURY
Boris Dvorský, delegovaný rozhodčí
Kategorie
D10
D13
D15
D17
D19
D21
D35
DE
M10
M13
M15
M17
M19
M21
M35
M43
M50
ME
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tulková Jana
TJ Jičín
21:14
2.
Kudrnáčová Štěpánka
PF Hr. Králové
22:35
3.
Mudrová Zuzana
Otvovice
24:15
4.
Doškářová Yveta
Česká Lípa
25:17
5.
Hlaváčová Jana
Tesla Brno
27:02
6.
Koutná Jitka
TŽ Třinec
28:46
7.
Tělušková ???
Česká Lípa
29:14
8.
Hamplová Jiřina
Ostroj Opava
31:06
9.
Živnová Milena
Dukla Vyškov
35:51
10.
Fárníková Zuzana
VŠB Ostrava
36:11
11.
Hamplová Jaroslava
Ostroj Opava
37:50
12.
Hrušková Marcela
Ostroj Opava
41:03
13.
Dvorská Senta
Slávia Kroměříž
41:40
14.
Hřivnová Dana
Česká Lípa
44:25
15.
Olszarová Renata
TŽ Třinec
47:35
D13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrámková Blanka
Česká Lípa
16:49
2.
Kobrová Blanka
TJ Jičín
17:29
3.
Fišerová Zita
Spartak Vrchlabí
18:32
4.
Kučerová K.
Loko Krnov
18:55
5.
Šutá Alena
SVK - Kys. Nové Mesto
19:25
6.
Strnadlová Hana
TŽ Třinec
20:40
7.
Adamcová R.
TJ Jičín
21:32
8.
Bučková Hana
Spartak Rychnov n/Kn
21:46
9.
Loduková M.
TŽ Třinec
23:25
10.
Pětrošová Táňa
TŽ Třinec
23:40
12.
Vašíčková D.
Tesla Brno
24:52
13.
Lukášová Emílie
Loko Krnov
24:57
14.
Nováková Hana
Praga Praha
25:30
15.
Rakovská Jiřina
TŽ Třinec
25:49
16.
Mejtská Olga
Spartak Rychnov n/Kn
25:59
17.
Kordová Renata
PF Hr. Králové
27:38
18.
Králová Alena
Spartak Rychnov n/Kn
27:45
19.
Egerová Pavla
Otvovice
29:29
20.
Minaříková Mirka
Spartak Rychnov n/Kn
29:50
21.
Pěničková Olga
TJ Jičín
31:31
22.
Zemánková Alena
Česká Lípa
31:54
23.
Košíčková J.
TJ Jičín
33:34
24.
Hanušová Milena
TJ Jičín
35:37
25.
Majdanová Iva
TJ Jičín
39:29
26.
Fajkusová Zdena
Ostroj Opava
49:15
27.
Mesteková Zdena
Ostroj Opava
50:43
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hošková Renata
VŠ Praha
19:45
2.
Fišarová Irena
Loko Pardubice
24:54
3.
Fleková Hana
Spartak Rychnov n/Kn
25:15
4.
Zradičková Hana
VŠ Praha
25:40
5.
Novotová Anna
SVK - Lučenec
26:08
6.
Vilčeková J.
Loko Pardubice
27:14
7.
Dřímalová Hana
Slávia Kroměříž
27:28
8.
Haaková Heiši
Tesla Brno
27:41
9.
Jarošová Zdena
Jaroměř
27:56
10.
Alberová Jana
Jiskra Nový Bor
28:47
11.
Gavendová Jana
TŽ Třinec
29:00
12.
Linetová Alena
SVK - VŠD Žilina
30:03
13.
Tulková Dana
TJ Jičín
30:10
14.
Picková Věra
TJ Jičín
31:14
15.
Bočková Věra
TJ Jičín
31:36
16.
Hoštáková L.
SVK - VŠD Žilina
32:07
17.
Schisslerová Iveta
SVK - Loko Pezinok
32:43
18.
Kučerová Věra
Loko Krnov
33:45
19.
Kowolowská Danuta
TŽ Třinec
34:08
20.
Benešová Hana
TJ Jičín
34:53
21.
Bezárová V.
SVK - Rapid Bratislava
34:58
22.
Dritomská Jana
SVK - Loko Rača - Bratislava
35:33
23.
Basovníková ???
Sokolov
36:15
24.
Soudková Olga
Praga Praha
36:38
25.
Stružová Jaroslava
Ostroj Opava
37:52
26.
Vašková Barbora
Ostroj Opava
38:16
27.
Pavelková J.
Ostroj Opava
38:44
28.
Kučkovská K.
SVK - VŠD Žilina
38:59
29.
Filípková D.
SVK - Loko Rača - Bratislava
39:23
30.
Kopecká Ludmila
Praga Praha
40:15
31.
Šubrtová L.
Spartak Rychnov n/Kn
40:26
32.
Bednárová Věra
SVK - Rapid Bratislava
42:12
33.
Bartoníčková Marie
Slávia Kroměříž
43:10
34.
Oboňová Eva
SVK - VŠD Žilina
43:57
35.
Bernátková Alena
Sokolov
49:24
36.
Čepigová Elena
SVK - VŠD Žilina
67:39
37.
Matušová Antonie
SVK - Loko Rača - Bratislava
79:04
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Miroslava
Tesla Brno
35:45
2.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
40:11
3.
Novotná Dobra
Tesla Brno
40:13
4.
Schmidtová Iva
SVK - Martin
42:26
5.
Pachnerová Eva
VŠ Praha
44:46
6.
Pulcová Anna
SVK - Loko Rača - Bratislava
48:48
7.
Kodýtková Eva
Spartak Rychnov n/Kn
49:10
8.
Kaletová Věra
TŽ Třinec
49:28
9.
Dosoudilová Milada
VŠ Olomouc
49:47
10.
Tomanová Hana
Loko Pardubice
50:21
11.
Janovičková Elena
SVK - Rapid Bratislava
51:29
12.
Burianová Světlana
Loko Komárov
52:16
13.
Kalvachová Hana
Spartak Rychnov n/Kn
53:02
14.
Vrabcová Jarmila
Spartak Vrchlabí
54:04
15.
Szabová Marie
Sokolov
54:32
16.
Drahoňovská Jana
TJ Jičín
55:27
17.
Horská Eva
Slávia Kroměříž
55:41
18.
Salačová Jiřina
Otvovice
55:58
19.
Tomanová Alena
Loko Pardubice
56:28
20.
Dvořáková Marcela
Jiskra Nový Bor
57:35
21.
Wollnerová Michaela
VŠ Praha
57:44
22.
Janurová Zdena
Sokolov
58:08
23.
Vítková Libuše
Loko Pardubice
58:13
24.
Střížová Helena
Ostroj Opava
58:42
25.
Malá Ivana
TJ Jičín
60:32
26.
Procházková O.
SVK - Rapid Bratislava
61:31
27.
Tesárová Mária
SVK - Lučenec
65:01
28.
Málková Věra
Spartak Rychnov n/Kn
67:37
29.
Bystrianská ???
SVK - Lučenec
69:40
30.
Kopřivová Jitka
TŽ Třinec
73:06
31.
Kotenová Libuše
Spartak Jihlava
73:52
32.
Foldýnová J.
TŽ Třinec
96:45
33.
Rybáriková Gabriela
SVK - Loko Pezinok
125:42
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pryszcová Vanda
TŽ Třinec
54:10
2.
Telecká Zuzana
TŽ Třinec
55:10
3.
Vanclová Svatava
VŠ Praha
58:07
4.
Nečasová Iva
VŠ Praha
59:29
5.
Korbášová Ivana
TŽ Třinec
64:31
6.
Macháčková Lenka
VŠ Praha
65:00
7.
Fišerová Soňa
TJ Jičín
65:57
8.
Zemancová E.
FS Praha
67:44
9.
Keclíková Vl.
VŠB Ostrava
70:29
10.
Gavendová Dagmar
TŽ Třinec
72:35
11.
Procházková Dana
Tesla Brno
76:40
12.
Kadlčíková Marta
Slávia Kroměříž
77:56
13.
Šlosárová K.
SVK - Loko Rača - Bratislava
78:30
14.
Martinková Edita
SVK - Martin
81:05
15.
Součková Libuše
Slávia Kroměříž
83:59
16.
Čapuchová M.
SVK - Loko Pezinok
86:11
17.
Matějíčková Irena
TJ Jičín
86:22
18.
Čierníková M.
SVK - Martin
87:40
19.
Ruprichová Blanka
Spartak Rychnov n/Kn
92:24
20.
Fialová Alena
Loko Komárov
107:54
21.
Fialová Emílie
SVK - Loko Rača - Bratislava
110:19
22.
Fialová Věra
Loko Komárov
117:46
23.
Chobotová D.
Praga Praha
120:19
D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
VŠB Ostrava
48:35
2.
Hanáčková Věra
VŠB Ostrava
50:27
3.
Beránková Eva
FS Praha
50:31
4.
Kubindová Viola
SVK - VŠT Košice
52:36
5.
Janošková Alena
VŠB Ostrava
53:40
6.
Vladařová Zdena
VŠZ Brno
56:00
7.
Rohovská Marie
SVK - VŠD Žilina
56:37
8.
Beránková Eva
FS Praha
57:08
9.
Hustáková Ludmila
VŠ Praha
58:35
10.
Nagyová Mária
SVK - Rapid Bratislava
59:26
11.
Králíková Ladislava
FS Praha
60:05
12.
Kovárová Anna
SVK - Rapid Bratislava
60:39
13.
Horká Zdena
VŠ Olomouc
61:48
14.
Soukupová Anna
VŠZ Brno
62:08
15.
Beránková Pavla
VŠ Plzeň
62:26
16.
Popovská Stanislava
VŠST Liberec
62:41
17.
Kusá Zuzana
VŠ Praha
62:48
18.
Dohnalová Dana
VŠ Praha
63:10
19.
Zemanová Jana
Spartak Jihlava
63:32
20.
Slaninová Dagmar
Slezan Opava
63:36
21.
Stavinohová Eva
VŠZ Brno
65:18
22.
Tomková Jitka
VŠZ Brno
65:41
23.
Zakouřilová Jana
TJ Jičín
65:47
24.
Vyskočilová Jana
Loko Komárov
66:35
25.
Štěpaníková ???
Otrokovice
66:54
26.
Hlinková Svatava
Praga Praha
67:10
27.
Patočková Miroslava
VŠZ Brno
67:41
28.
Kobližková Michaela
Jindřichův Hradec
68:49
29.
Vigašová Oľga
SVK - Rapid Bratislava
70:04
30.
Zemánková Věra
Spartak Vrchlabí
71:36
31.
Horčiková Marie
Jiskra Nový Bor
71:50
32.
Krchová Eva
VŠ Praha
73:37
33.
Vítková Žofie
Tatran Chrast
74:49
34.
Dudková Věra
FS Praha
76:53
35.
Siegelová Libuše
VŠ Olomouc
77:30
36.
Komušíková D.
SVK - Kys. Nové Mesto
78:59
37.
Vodrážková Helena
FS Praha
80:23
38.
Zapletalová Jiřina
Slávia Kroměříž
81:53
39.
Kissaureová Eliška
Jiskra Nový Bor
82:37
40.
Siglová Marie
FS Praha
82:40
41.
Marková Marie
FS Praha
83:16
42.
Šimmerová Helena
FS Praha
83:51
43.
Pašková Alica
SVK - Rapid Bratislava
84:10
44.
Lepšíková M.
Jiskra Nový Bor
87:19
45.
Bohuslavová Věra
Loko Plzeň
88:56
46.
Honzíková D.
FS Praha
89:22
47.
Vodičková Zdena
TJ Jičín
89:57
48.
Radová Jaroslava
Loko Plzeň
90:38
49.
Říhová Hana
Loko Plzeň
94:05
50.
Danajová Eva
SVK - Kys. Nové Mesto
94:55
51.
Köcherová Vl.
VŠ Plzeň
99:42
52.
Jedličková M.
VŠZ Brno
99:35
DISK
Wenková Milena
Loko Trutnov
---
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Dobra
Tesla Brno
45:00
2.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
49:57
3.
Nováková Sylva
FS Praha
52:01
4.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
55:52
5.
Jánková Marie
Loko Pardubice
57:46
6.
Hlaváčová Jiřina
Sokol Žabovřesky
58:33
7.
Brzáková Vlasta
Liaz Jablonec
58:34
8.
Šíchová Irena
Praga Praha
62:40
9.
Kubátová Marie
Otrokovice
63:07
10.
Soudková Jarmila
Praga Praha
66:14
11.
Jurásková Marie
VŠZ Brno
70:12
12.
Lexová Milada
Praga Praha
72:24
13.
Říhová Marie
VŠZ Brno
84:47
14.
Dvorská Zdena
Slávia Kroměříž
163:12
DISK
Škopíková Libuše
Slávia Kroměříž
---
DE
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
51:51
2.
Gregořicová Jiřina
Ostroj Opava
56:12
3.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
56:16
4.
Polónyiová Darina
SVK - VŠD Žilina
59:44
5.
Schmidmeister ???
HUN -
60:12
6.
Bartovská Eva
VŠ Praha
62:37
7.
Řádková Věra
Tesla Brno
64:17
8.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
65:18
9.
Danovszky Maria
HUN - Budapest
69:28
10.
Dobosi Erzika
HUN -
69:30
11.
Borůvková Eva
VŠ Praha
69:55
12.
Farkas Anna
HUN -
76:15
M10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dokulil Miroslav
Spartak Jihlava
15:10
2.
Dvorský Ilja
Slávia Kroměříž
16:26
3.
Hlaváč Jiří
Tesla Brno
16:33
4.
Doležal Josef
Spartak Rychnov n/Kn
18:55
5.
Lecián Oldřich
Ostroj Opava
19:35
6.
Hultman Hans
SWE -
19:35
7.
Lžičkář Petr
Spartak Rychnov n/Kn
19:41
8.
Semorád Jiří
ČKD Slaný
19:48
9.
Bodlák Stanislav
Loko Olomouc
20:48
10.
Fišera Arno
Spartak Vrchlabí
21:09
11.
Jánek Ladislav
Loko Pardubice
21:11
12.
Fill Petr
Loko Olomouc
21:27
13.
Frič František
Otrokovice
21:31
14.
Michalica L.
Ostroj Opava
22:04
15.
Moser Zdenek
Slávia Kroměříž
22:16
16.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
22:24
17.
Hoza Miroslav
Slávia Kroměříž
22:43
18.
Tymyk Petr
Česká Lípa
23:03
19.
Kaňák Petr
Spartak Jihlava
23:33
20.
Gregor Vladimír
Spartak Jihlava
23:35
21.
Telecký Aleš
TŽ Třinec
25:18
22.
Konečný Jan
Loko Krnov
27:20
23.
Ille František
Česká Lípa
29:57
24.
Macek Roman
Luhačovice
30:36
25.
Smutný Michal
Spartak Rychnov n/Kn
33:01
26.
Svoboda Marek
ČKD Slaný
33:06
27.
Dorotík Stanislav
Loko Krnov
36:42
28.
Kolomy Tomáš
ČKD Slaný
41:31
29.
Baček Jozef
SVK - Rapid Bratislava
41:47
30.
Drmola Zdenek
Loko Krnov
41:55
31.
Soudek Ondřej
Praga Praha
41:57
32.
Záhorovský Petr
Luhačovice
41:58
33.
Mikulec Stanislav
Luhačovice
42:53
34.
Jaschke Lubomír
Ostroj Opava
45:00
M13
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Radek
Tesla Brno
19:10
2.
Najbrt Pavel
Vizovice
21:10
3.
Hostáš Jindřich
Spartak Rychnov n/Kn
22:12
4.
Dvorský Dan
Slávia Kroměříž
24:14
5.
Foltýn Pavel
Ostroj Opava
24:49
6.
Všetečka Petr
TJ Jičín
25:50
7.
Zeman Jaroslav
Spartak Jihlava
26:21
8.
Surý Ludvík
Luhačovice
26:27
9.
Jiskra František
Baník Vamberk
27:05
10.
Kajsler Josef
Ostroj Opava
27:14
11.
Lepšík Vladimír
Česká Lípa
27:25
12.
Bohucki Pavel
TŽ Třinec
27:38
13.
Štěpánek Rudolf
Spartak Rychnov n/Kn
27:56
14.
Dostál Zdenek
TJ Jičín
28:02
15.
Šutý Blažej
SVK - Kys. Nové Mesto
28:32
16.
Vícen Martin
SVK - Rapid Bratislava
29:00
17.
Hepnar Milan
Spartak Rychnov n/Kn
29:12
18.
Pokorný Kurt
TJ Jičín
29:23
19.
Dvořák Pavel
Spartak Rychnov n/Kn
31:17
20.
Bialožyt Petr
TŽ Třinec
31:31
21.
Slezák Tomáš
Otrokovice
31:56
22.
Lukáš Lubomír
Loko Krnov
33:44
23.
Zuzánek Zdenek
Baník Vamberk
33:54
24.
Vícen Boris
SVK - Rapid Bratislava
34:54
25.
Boleslav Miloslav
Česká Lípa
35:58
26.
Konečný Ladislav
Luhačovice
36:51
27.
Palička Jaroslav
Loko Krnov
37:51
28.
Lukáč Tibor
SVK - Rapid Bratislava
38:01
29.
Maňák Zdenek
Ostroj Opava
38:06
30.
Vosecký František
Česká Lípa
39:24
31.
Farář Miroslav
Loko Pardubice
39:59
32.
Kos Vladimír
Praga Praha
37:54
DISK
Lacko Ivan
Česká Lípa
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpaník Ota
Otrokovice
25:09
2.
Zdráhal Robert
Loko Olomouc
25:32
3.
Ditrych Jan
Loko Pardubice
25:38
4.
Bialožyt Miroslav
TŽ Třinec
27:25
5.
Svoboda Vladimír
Slávia Kroměříž
27:32
6.
Trip Pavel
SVK - Loko Rača - Bratislava
27:34
7.
Želinský Vilém
SVK - VŠT Košice
27:42
8.
Václavek Tomáš
VŠ Olomouc
28:18
9.
Pavelek Luděk
Ostroj Opava
28:40
10.
Konopáč Jiří
TJ Jičín
29:09
11.
Studník Mojmír
Ostroj Opava
29:55
12.
Pavlíček Tomáš
Slávia Kroměříž
30:00
13.
Hubík Petr
Slávia Kroměříž
31:16
14.
Ludvík Petr
Jiskra Nový Bor
31:39
15.
Valchař Radek
Pramet Šumperk
31:56
16.
Novota Mikuláš
SVK - Lučenec
33:15
17.
Pavelek Rostislav
Ostroj Opava
33:15
18.
Šíp Lubomír
VŠ Praha
33:29
19.
Turčín Miroslav
TJ Jičín
33:45
20.
Tížek Karel
TJ Jičín
33:47
21.
Václavek Jiří
VŠ Olomouc
34:06
22.
Beneš Josef
TJ Jičín
34:19
23.
Dubský Vladimír
TJ Jičín
34:31
24.
Jošt Peter
SVK - Loko Rača - Bratislava
34:47
25.
Kinkor Vlastimil
Loko Pardubice
35:15
26.
Janota Tomáš
SVK - Loko Prešov
35:20
27.
Mrňák Jiří
Jiskra Nový Bor
35:29
28.
Stebel Pavel
TŽ Třinec
35:53
29.
Dvořák Josef
Spartak Rychnov n/Kn
36:40
30.
Starý Karel
Loko Pardubice
36:58
31.
Piják Jaroslav
SVK - Kys. Nové Mesto
37:15
32.
Vávra Jan
Jiskra Nový Bor
37:25
33.
Mucha Pavel
Ostroj Opava
37:32
34.
Šebesta Vlastimil
Tesla Brno
37:35
35.
Šidlo Oto
SVK - Kys. Nové Mesto
38:03
36.
Petráš Tomáš
TJ Jičín
38:09
37.
Petrinec Miloslav
SVK - Rapid Bratislava
38:32
38.
Benda Pavel
Tesla Brno
38:47
39.
Kotesa Peter
SVK - Martin
38:54
40.
Samek Radomír
ČKD Slaný
39:00
41.
Košek Ota
Jiskra Nový Bor
39:10
42.
Hron František
Praga Praha
39:50
43.
Zajíček Martin
ČKD Slaný
39:53
44.
Fiala Stanislav
SVK - Loko Rača - Bratislava
40:07
45.
Klampfl Miloslav
Spartak Vrchlabí
40:50
46.
Pták Miroslav
Sokolov
41:46
47.
Šťastný Mojmír
SVK - Rapid Bratislava
41:49
48.
Panák Pavol
SVK - VŠD Žilina
41:52
49.
Klinko Ľubomír
SVK - Loko Rača - Bratislava
43:01
50.
Vacula Lubomír
Ostroj Opava
43:12
51.
Živna Zdeněk
Dukla Vyškov
43:24
52.
Tomai Luděk
Luhačovice
43:47
53.
Sláma Miloš
Sokolov
44:13
54.
Celleri Peter
SVK - Rapid Bratislava
44:47
55.
Nepela Josef
SVK - Martin
44:54
56.
Czövek Barn.
SVK - VŠT Košice
45:00
57.
Smolnický J.
Jiskra Nový Bor
45:02
58.
Skaličan Jozef
SVK - VŠD Žilina
46:37
59.
Holas Jiří
TJ Jičín
48:05
60.
Pánek Michal
Sokolov
48:50
61.
Eger Václav
Otvovice
50:00
62.
Ščibranyi Jan
SVK - Loko Rača - Bratislava
50:35
63.
Horňák Milan
SVK - Loko Pezinok
51:31
64.
Vinš Václav
Loko Pardubice
51:46
65.
Miškov Pavol
SVK - VŠT Košice
53:02
66.
Dřízhal Josef
Jiskra Nový Bor
54:20
67.
Jelínek Miloslav
Spartak Rychnov n/Kn
56:54
68.
Šrámek Libor
Jiskra Nový Bor
57:00
69.
Čibera Jiří
ČKD Slaný
58:00
70.
Poušek Tomáš
Tesla Brno
58:19
71.
Safín Jan
Spartak Vrchlabí
59:08
72.
Stránský Petr
TJ Jičín
60:46
73.
Kostka Evžen
Loko Krnov
61:31
74.
Rozbroj Jaroslav
SVK - VŠT Košice
63:03
75.
Gavenda Jiří
TŽ Třinec
68:08
76.
Kuča Jaroslav
Slezan Opava
79:42
77.
Majerník Juraj
SVK - VŠD Žilina
83:27
78.
Pajer Josef
Praga Praha
85:27
DISK
Bord Alex
SVK - VŠT Košice
---
DISK
Železný Sl.
Spartak Rychnov n/Kn
---
DISK
Hierweg Karol
SVK - Loko Rača - Bratislava
---
DISK
Basler Jiří
Ostroj Opava
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigoš Pavel
Tesla Brno
43:05
2.
Stonawski Jaroslav
TŽ Třinec
45:11
3.
Konopáč Miloslav
TJ Jičín
50:23
4.
Murárik Štefan
SVK - Loko Pezinok
51:55
5.
Cigoš Petr
Tesla Brno
52:10
6.
Ditrych Pavel
Loko Pardubice
52:24
7.
Šťastný Dušan
SVK - Loko Rača - Bratislava
52:28
8.
Žilinčík Slavko
SVK - Rapid Bratislava
52:34
9.
Dudík Pavel
VŠ Olomouc
52:58
10.
Kuna František
Spartak Rychnov n/Kn
53:40
11.
Hrubý Ladislav
Spartak Vrchlabí
53:40
12.
Bernáth Miroslav
Sokolov
54:23
13.
Brtan Josef
SVK - Loko Pezinok
54:30
14.
Poláček Pavol
SVK - Loko Pezinok
54:32
15.
Manďák Peter
SVK - Rapid Bratislava
54:52
16.
Frydrych Josef
TŽ Třinec
55:32
17.
Štěrba Ladislav
Ostroj Opava
56:05
18.
Šmatolán Lubomír
TJ Jičín
56:27
19.
Šulan Pavol
SVK - Martin
57:15
20.
Šopa Rostislav
MEZ Vsetín
57:39
21.
Krafka Jiří
Jiskra Nový Bor
58:10
22.
Molnár Peter
SVK - Rapid Bratislava
58:30
23.
Eischmann Jiří
Luhačovice
58:42
24.
Kuča Milan
Slezan Opava
58:50
25.
Halavín Jan
Tesla Brno
59:28
26.
Počepcov Ivan
Loko Pardubice
59:34
27.
Šrajer Jan
Ostroj Opava
60:22
28.
Polakovič Peter
SVK - Loko Pezinok
60:53
29.
Palacka Rastislav
SVK - Kys. Nové Mesto
60:56
30.
Doupal Romeo
Ostroj Opava
61:15
31.
Hejčl Josef
Otrokovice
61:53
32.
Kamenský Ondřej
SVK - Lučenec
62:18
33.
Pefčík Tibor
SVK - Lučenec
62:27
34.
Úlehla Jan
TJ Jičín
62:32
35.
Folprecht Miroslav
TJ Jičín
63:16
36.
Najbrt Tomáš
Vizovice
63:41
37.
Háj Bohumil
SVK - Loko Pezinok
64:32
38.
Gabík Peter
SVK - Loko Pezinok
64:36
39.
Marek Rudolf
TŽ Třinec
65:14
40.
Tureček Jan
Loko Olomouc
65:17
41.
Kubica Juraj
SVK - Kys. Nové Mesto
65:20
42.
Mižúr Ján
SVK - Lučenec
65:22
43.
Bocek Josef
TŽ Třinec
65:30
44.
Maliňák Josef
Zbrojovka Vsetín
65:32
45.
Uhliar Juraj
Sokolov
65:57
46.
Cako Milan
SVK - Rapid Bratislava
67:22
47.
Soudek Ivan
Praga Praha
67:37
48.
Uličný Miroslav
SVK - Lučenec
67:59
49.
Kosorín Miroslav
SVK - Martin
68:54
50.
Randus Pavel
Jiskra Nový Bor
69:32
51.
Ficek Milan
Otrokovice
70:13
52.
Kozák Leoš
Slávia Kroměříž
71:30
53.
Novák Peter
SVK - Rapid Bratislava
73:57
54.
Dudík Petr
VŠ Olomouc
74:05
55.
Bordovský Bedřich
TŽ Třinec
75:35
56.
Farský Stanislav
Spartak Vrchlabí
76:13
57.
Linduška Miroslav
Loko Pardubice
77:06
58.
Langr Stanislav
Spartak Rychnov n/Kn
77:19
59.
Polách Svatopluk
Slávia Kroměříž
77:52
60.
Braun Ladislav
Chomutov
77:55
61.
Fajtl Jaroslav
Loko Krnov
78:10
62.
Bocek Mil.
TŽ Třinec
82:43
63.
Tóth Gabriel
Dukla Holešov
82:48
64.
Pořízka Dušan
Loko Komárov
84:10
65.
Valovič Josef
SVK - Rapid Bratislava
85:04
66.
Pávek Jan
Loko Praha
85:30
67.
Slivečka Jaroslav
Loko Krnov
87:14
68.
Wachtfeidl J.
Jiskra Nový Bor
88:10
69.
Ullrich Jiří
Jiskra Nový Bor
90:16
70.
Talavašek Petr
Spartak Rychnov n/Kn
92:21
71.
Zázvorka Jiří
Dukla Holešov
119:56
DISK
Svoboda Lubomír
Dukla Holešov
---
DISK
Suchánek Evžen
TJ Jičín
---
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
46:50
2.
Cabrnoch Jiří
Loko Pardubice
48:35
3.
Janota Radan
VŠ Praha
50:13
4.
Mikan Antonín
Tatran Chrast
50:59
5.
Sýkora Jiří
Ostroj Opava
52:36
6.
Fiala Milan
SVK - Loko Rača - Bratislava
52:52
7.
Duda Ondřej
FS Praha
53:22
8.
Ťulák Pavel
VŠB Ostrava
54:37
9.
Zdráhal Tomáš
Loko Olomouc
55:20
10.
Gorný Jiří
TŽ Třinec
55:32
11.
Šedo Pavel
FS Praha
55:32
12.
Škoda Přemysl
VŠST Liberec
55:35
13.
Kolařík Zdeněk
Tesla Brno
57:20
14.
Nožička Miroslav
TJ Jičín
59:05
15.
Hudák Juraj
SVK - VŠT Košice
59:09
16.
Terebeši Oto
Sokolov
59:38
17.
Horňák Ľubomír
SVK - Loko Pezinok
59:45
18.
Schmied Karel
Loko Olomouc
59:48
19.
Šafarčík Břetislav
TŽ Třinec
60:31
20.
Christomidis Alex
Loko Olomouc
61:47
21.
Kynčl Stanislav
Loko Pardubice
63:25
22.
Nemček Miloš
SVK - Loko Pezinok
63:33
23.
Gregoriades Zdeněk
VŠ Praha
63:56
24.
Beran Jaromír
VŠST Liberec
64:27
25.
Kostelecký Jiří
Loko Komárov
65:31
26.
Jelínek Jaroslav
VŠ Praha
66:06
27.
Klimpl Petr
Loko Pardubice
66:35
28.
Randus Petr
Jiskra Nový Bor
67:32
29.
Kubica Jiří
Chomutov
67:40
30.
Folprecht Miroslav
TJ Jičín
69:22
31.
Merglevský M.
Spartak Vrchlabí
69:36
32.
Semerád Vladimír
Spartak Rychnov n/Kn
69:42
33.
Kortyš Jiří
VŠB Ostrava
70:04
34.
Weiszer Edo
SVK - VŠT Košice
70:12
35.
Cabrnoch Petr
SVK - VŠD Žilina
70:37
36.
Šárfy Ján
SVK - VŠDL Zvolen
71:36
37.
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
72:48
38.
Lemberger Václav
Loko Plzeň
72:55
39.
Kučerík Rudolf
SVK - VŠDL Zvolen
73:52
40.
Hudský Jan
TJ Jičín
74:20
41.
Louda Miroslav
Otvovice
75:47
42.
Holas Milan
Ostroj Opava
78:42
43.
Krumer Leoš
VŠ Plzeň
80:58
44.
Krišák Ján
SVK - Rapid Bratislava
85:12
45.
Macura Josef
VŠB Ostrava
90:39
46.
Čech Vladimír
Dukla Prostějov
98:22
47.
Kučírek Luboš
VŠB Ostrava
107:22
M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lukšan Ladislav
VŠ Praha
70:47
2.
Pilc Oldřich
Slezan Opava
72:03
3.
Farář Václav
Loko Pardubice
72:17
4.
Prudký Josef
Otrokovice
72:26
5.
Zakouřil Václav
TJ Jičín
74:18
6.
Franko Stanislav
SVK - VŠT Košice
74:26
7.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
75:10
8.
Soukup Jiří
Loko Komárov
75:39
9.
Máj Štefan
SVK - Lučenec
76:19
10.
Tóth Juraj
SVK - VŠT Košice
76:23
11.
Albrecht Milan
Spartak Vrchlabí
76:50
12.
Bien Jiří
VŠST Liberec
76:53
13.
Krajča Josef
Dukla Vyškov
77:02
14.
Řihák Pavel
Loko Olomouc
77:15
15.
Klimánek Miloslav
VŠ Praha
77:28
16.
Borák Stanislav
SVK - Rapid Bratislava
77:30
17.
Horký Jan
VŠ Olomouc
77:35
18.
Herdegen Ondřej
VŠB Ostrava
78:30
19.
Tichý Pavel
VŠZ Brno
79:02
20.
Vodička Jindřich
TJ Jičín
79:18
21.
Kopaničák Vladimír
SVK - VŠT Košice
80:27
22.
Vinš Jaroslav
Sparta Doly Kladno
80:11
23.
Demel Vlastimil
VŠZ Brno
80:45
24.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
81:39
25.
Jirka Jiří
Spartak Vrchlabí
81:52
26.
Horský Ján
SVK - VŠD Žilina
85:12
27.
Křenek Jaroslav
VŠ Plzeň
85:13
28.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
86:01
29.
Kachlík Jaroslav
Loko Komárov
86:35
30.
Šujan Štefan
SVK - Rapid Bratislava
86:38
31.
Pauli Josef
TŽ Třinec
86:47
32.
Kroča Josef
VŠB Ostrava
88:08
33.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
88:23
34.
Petr Pavel
VŠZ Brno
88:35
35.
Vlach Jaroslav
Loko Olomouc
88:39
36.
Berka Vladimír
VŠZ Brno
88:40
37.
Sláma Pavol
SVK - Rapid Bratislava
88:49
38.
Mikan Vladimír
Tatran Chrast
89:03
39.
Rohovský Vlastimil
Tesla Brno
89:05
40.
Štika Pavel
FS Praha
89:50
41.
Bednář Radvan
TJ Jičín
90:01
42.
Šobr Milan
SVK - VŠD Žilina
90:31
43.
Škoda František
Otrokovice
91:01
44.
Paulíček Jiří
Spartak Jihlava
91:04
45.
Kubica Josef
VŠ Plzeň
91:13
46.
Canov Todor
Spartak Jihlava
91:20
47.
Nemeš Peter
SVK - VŠT Košice
91:36
48.
Rychtecký Josef
Dukla Vyškov
91:50
49.
Fitz Pavel
SVK - VŠD Žilina
91:51
50.
Rakunin V.
URS -
92:07
51.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
92:48
52.
Našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
92:50
53.
Isop Jan
FS Praha
92:53
54.
Štípek Miroslav
VŠ Praha
93:22
55.
Sleziak Wilfried
SVK - VŠT Košice
93:23
56.
Palbuchta J.
SVK - VŠDL Zvolen
93:51
57.
Uhmann Petr
VŠB Ostrava
94:43
58.
Šubín Milan
SVK - Rapid Bratislava
95:05
59.
Krch Josef
VŠ Praha
95:25
60.
Toman Václav
Loko Komárov
95:33
61.
Koudelka Karel
Loko Pardubice
95:35
62.
Nechvíle Jiří
Sokol Žabovřesky
95:41
63.
Vagač Milan
SVK - Loko Pezinok
95:55
64.
Procházka Jan
Tesla Brno
95:55
65.
Lemberger Václav
Loko Plzeň
96:16
66.
Kuben Jaroslav
Dukla Vyškov
96:40
67.
Babický Tomáš
Dukla Brno
97:13
68.
Hejna Josef
VŠ Plzeň
97:41
69.
Holec Otakar
VŠZ Brno
98:21
70.
Jarčevský Pavel
VŠ Praha
98:50
71.
Lepšík Jan
Jiskra Nový Bor
98:59
72.
Brada Ivan
SVK - Lučenec
99:21
73.
Vulterýn Ivan
Dukla Vyškov
99:27
74.
Gavenda Milan
FS Praha
99:35
75.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
100:15
76.
Ševčík Milan
VŠ Olomouc
100:36
77.
Oravec Pavol
Dukla Holešov
100:54
78.
Piják Vladimír
SVK - Kys. Nové Mesto
100:55
79.
Lukavec Miloslav
FS Praha
100:56
80.
Seidl Karel
Spartak Rychnov n/Kn
101:13
81.
Jirák Jaroslav
SVK - VŠD Žilina
101:39
82.
Píchal Jan
VŠ Praha
101:55
83.
Břicháč Jaroslav
Otvovice
102:05
84.
Peterka František
Chemie Praha
102:14
85.
Polonyi Peter
SVK - VŠD Žilina
102:20
86.
Doušek Ivo
VŠZ Brno
102:26
87.
Bartoš Antonín
Spartak Rychnov n/Kn
102:59
88.
Kuchyňa Jiří
Dukla Vyškov
103:01
89.
Böhm Karel
FS Praha
105:37
90.
Sikora Miroslav
Baník Ostrava
106:22
91.
Langr Jan
Spartak Rychnov n/Kn
107:25
92.
Čech Dušan
SVK - Loko Pezinok
107:55
93.
Gajdošík Jozef
SVK - VŠD Žilina
108:10
94.
Procházka Stanislav
VŠZ Brno
108:26
95.
Čevona Jan
FS Praha
108:26
96.
Kolmačka Josef
Dukla Vyškov
109:22
97.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
109:35
98.
Stránský Vladimír
TJ Jičín
110:23
99.
Forejt Václav
VŠ Plzeň
110:45
100.
Václav Bohumil
Loko Plzeň
110:46
101.
Liberský Miroslav
Dukla Vyškov
111:24
102.
Petrovič Ladislav
Dukla Vyškov
111:50
103.
Baňka Zdenek
ČKD Slaný
114:28
104.
Cajthaml Jiří
FS Praha
115:56
105.
Kašpar Stanislav
Škoda Plzeň
117:03
106.
Picek Svatopluk
VŠB Ostrava
117:38
107.
Králík Karel
FS Praha
118:33
108.
Vrábel Vladimír
SVK - VŠT Košice
118:51
109.
Zemánek Miroslav
Jiskra Nový Bor
119:25
110.
Švec Zdeněk
ČKD Slaný
119:36
111.
Valovič Karol
SVK - Rapid Bratislava
120:39
112.
Beniač Kamil
SVK - VŠDL Zvolen
124:20
113.
Wenke Josef
Loko Trutnov
125:50
114.
Ohrabka Jan
Spartak Vrchlabí
128:36
115.
Smazal Pavel
Loko Plzeň
134:05
116.
Bauer Zdenek
Slezan Opava
135:01
117.
Šeliga Mojmír
SVK - Rapid Bratislava
138:55
118.
Hrdina Miroslav
Sokol Žabovřesky
168:05
DISK
Ježek Ladislav
SVK - VŠD Žilina
---
DISK
Bjalek Jan
Otrokovice
---
DISK
Škopík Pavel
VŠZ Brno
---
DISK
Šild Tomáš
Dukla Vyškov
---
DISK
Václavík Vladimír
Spartak Vrchlabí
---
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Alois
Tesla Brno
59:37
2.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
60:50
3.
Kohout Tomáš
VŠ Praha
63:25
4.
Jurman Karel
Pramet Šumperk
64:23
5.
Štefec Karel
Tatran Chrast
65:49
6.
Petr Miroslav
VŠ Praha
66:47
7.
Gold František
Dukla Brno
67:30
8.
Stržínek Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
68:48
9.
Jánek Ladislav
Loko Pardubice
70:54
10.
Vondra Jaroslav
FS Praha
71:21
11.
Kreisinger Vladimír
VŠ Praha
71:59
12.
Zemánek Bohumil
Spartak Vrchlabí
73:30
13.
Balcar Miroslav
VŠST Liberec
76:55
14.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
78:02
15.
Korda Milan
PF Hr. Králové
79:00
16.
Langr Jan
Jiskra Nový Bor
81:25
17.
Nagy Juraj
SVK - Rapid Bratislava
83:23
18.
Kovačič Vojtech
SVK - Loko Pezinok
84:00
19.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
86:16
20.
Živna Josef
Dukla Vyškov
87:04
21.
Petrželka Antonín
VŠ Praha
92:06
22.
Petrželka Pavel
VŠ Praha
95:00
23.
Klečka Oldřich
VŠB Ostrava
95:01
24.
Machač Vladimír
FS Praha
103:31
25.
Hultman Lars
SWE -
114:18
26.
Kubát Ota
Otrokovice
115:57
27.
Tulka Josef
TJ Jičín
120:23
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Richard
VŠ Praha
55:18
2.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
55:30
3.
Sita Vratislav
Pramet Šumperk
58:59
4.
Háj Bohumil
Spartak Jihlava
60:40
5.
Telecký Josef
TŽ Třinec
62:44
6.
Samohýl Richard
Praga Praha
64:05
7.
Novák Jiří
VŠ Praha
65:01
8.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
65:31
9.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
65:45
10.
Fajt Josef
Spartak 1. Brno
66:40
11.
Prusenovský Jan
Otrokovice
67:06
12.
Koutný Miroslav
TŽ Třinec
68:48
13.
Mlynář Stanislav
Pramet Šumperk
69:59
14.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
70:50
15.
Klimpl Miroslav
Loko Pardubice
72:56
16.
Voda Antonín
Spartak Jihlava
74:50
17.
Vykysalý František
Kompas Hr. Králové
75:10
18.
Novota Mikuláš
SVK - Lučenec
76:14
19.
Najbrt Přemysl
Vizovice
76:50
20.
Škopík Pavel
Slávia Kroměříž
77:21
21.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
77:44
22.
Veit Jan
FS Praha
77:49
23.
Mack Zdenek
Slavoj Praha
78:35
24.
Hlaváč Karel
Sokol Žabovřesky
79:55
25.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
81:19
26.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
82:17
27.
Mičák Zdenek
Otrokovice
84:28
28.
Lukavec Ladislav
Liaz Jablonec
84:30
29.
Fill Josef
Loko Olomouc
84:32
30.
Salač Otar
Otvovice
87:01
31.
Horák Jiří
ČKD Slaný
111:20
32.
Ditrych Zdeněk
Loko Pardubice
113:52
33.
Soudek Ivan
Praga Praha
132:39
M50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
52:48
2.
Chmelík Jaroslav
VŠZ Brno
69:16
3.
Šopa František
MEZ Vsetín
70:20
4.
Jaroš Zdenek
Slávia Kroměříž
74:45
5.
Našinec Radomír
Jiskra Nový Bor
75:32
6.
Macek Josef
Pramet Šumperk
75:47
7.
Frühbauer Josef
Škoda Plzeň
80:15
8.
Čáp Stanislav
Slávia Kroměříž
90:41
ME
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
VŠ Praha
80:25
2.
Matějů Ivan
VŠ Praha
84:04
3.
Borůvka Josef
VŠ Praha
84:48
4.
Sklenář Antonín
Loko Olomouc
84:55
5.
Johannson Ingvar
SWE -
86:59
6.
Dvořák František
VŠ Praha
88:30
7.
Cigoš Evžen
VŠZ Brno
88:35
8.
Laciga Zdenek
VŠ Praha
89:03
9.
Gregořica Emil
Ostroj Opava
90:10
10.
Nosál Stanislav
Slezan Opava
91:33
11.
Beránek Bohumil
VŠ Plzeň
91:37
12.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
91:40
13.
Beránek Petr
Jiskra Nový Bor
92:50
14.
Chmelík Milan
VŠZ Brno
93:40
15.
Telecký Martin
VŠZ Brno
93:40
16.
Junek Pavel
FS Praha
94:11
17.
Pátek Josef
SVK - Loko Pezinok
94:20
18.
Söter János
HUN - Budapest
94:28
19.
Egerváry Otto
HUN -
94:54
20.
Šmelík Ľudovít
SVK - Rapid Bratislava
94:57
21.
Dohnal Josef
VŠ Praha
96:53
22.
Pastuszek Pavel
VŠ Praha
98:09
23.
Novotný Jiří
VŠ Praha
99:32
24.
Danovszky Ferdinand
HUN - Budapest
104:32
25.
Skog GunnDDRar
SWE -
105:36
26.
Batujev M.
URS -
105:46
27.
Gyurko Lászlo
HUN -
110:04
28.
Carlstedt Gor
SWE -
125:13
DISK
Ticháček Jiří
VŠZ Brno
---
DISK
Uher Petr
FS Praha
---
DISK
Fransen Olof
SWE -
---
DISK
Nykvist Lars
SWE -
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz