Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1970
Kód závodu
70PMZ743
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1970
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
10.10.1970
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
žebříček, liga družstev
Místo konání
Fryšták, přehrada
Použitá mapa
Zbožensko 1:25 000 - OB mapa
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
František Navrátil
Hlavní rozhodčí
Václav Vozobule
Stavitel tratí
Jindřich Novotný
JURY
Alois Fiala, delegovaný rozhodčí
Kategorie
D15
D17
D19
D30
DE+D21
M15
M17
M19
M35
M43
ME+M21
D15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Coufalíková Anna
Luhačovice
41:24
2.
Štemberová Blanka
Slavoj Ústí n/L
42:35
3.
Majerová Libuše
TŽ Třinec
43:11
4.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
45:33
5.
Budíková Zdena
Ostroj Opava
44:55
6.
Kadlčíková Marta
Slávia Kroměříž
47:22
7.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
49:24
8.
Stolínová Jana
Loko Č. Třebová
52:50
9.
Sovová Olga
Loko Pardubice
54:22
10.
Vargová Stanislava
Luhačovice
55:26
11.
Pryszcová Vanda
TŽ Třinec
55:27
12.
Ročňová Alena
Tatran Chrast
59:48
13.
Murcková Dagmar
Slezan Opava
61:37
14.
Zajíčková Dágmar
Spartak Rychnov n/Kn
63:33
15.
Dluhošová Věra
Slezan Opava
65:32
16.
Burianová Světlana
SVK - Rapid Bratislava
97:16
17.
Bačová Drahomíra
Slezan Opava
68:02
18.
Kiliánová Vlasta
Ostroj Opava
69:42
19.
Malíková Alena
Slavoj Ústí n/L
196:27
DISK
Novotná Dobra
Tesla Brno
39:19
DISK
Kalvachová Hana
Spartak Rychnov n/Kn
---
D17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubindová Viola
SVK - Martin
44:18
2.
Bačová Nataša
Slezan Opava
44:28
3.
Krkavcová Helena
Tesla Brno
45:12
4.
Kropová Jana
TŽ Třinec
47:07
5.
Řádková Věra
Tesla Brno
47:29
6.
Slaninová Dagmar
Slezan Opava
48:32
7.
Beránková Eva
Jiskra Nový Bor
50:18
8.
Soukupová Anna
SVK - Rapid Bratislava
51:24
9.
Babieriková Elena
SVK - VŠT Košice
51:34
10.
Stavinohová Eva
Tesla Brno
53.20
11.
Telecká Zuzana
TŽ Třinec
55:04
12.
Hačundová Mária
SVK - Rapid Bratislava
57:44
13.
Vyskočilová Hana
Loko Olomouc
63:14
14.
Oprchalová Marie
Tesla Brno
63:17
15.
Zlámalová Eva
Tatran Chrast
64:25
16.
Svobodová Věra
Ostroj Opava
64:44
17.
Popková Jarmila
Ostroj Opava
69:52
18.
Matoušková Marcela
Loko Pardubice
71:15
19.
Wonarová Alena
TŽ Třinec
71:34
20.
Kovárová Anna
SVK - Rapid Bratislava
83:24
21.
Vodrážková Jarmila
FS Praha
91:30
DISK
Konvičková Helena
Slezan Opava
---
D19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláková Jiřina
Ostroj Opava
71:37
2.
Procházková Dana
VŠZ Brno
71:59
3.
Hanáčková Věra
VŠB Ostrava
72:17
4.
Tomková Jitka
VŠZ Brno
75:47
5.
Hlaváčová Jana
VŠZ Brno
77:21
6.
Kučerová Libuše
FS Praha
77:45
7.
Šikolová Dana
VŠ Praha
79:52
8.
Bartošová Marie
Spartak Rychnov n/Kn
81:45
9.
Beránková Ivana
FS Praha
81:53
10.
Vladařová Zdena
VŠZ Brno
86:13
11.
Bortníková Mária
SVK - VŠT Košice
86:56
12.
Zíková Naděžda
Slezan Opava
94:20
13.
Mikanová Vendula
Tatran Chrast
115:48
14.
Demjanovičová Dana
SVK - VŠT Košice
144:23
DISK
Šofrová Libuše
Loko Šumperk
134:54
D30
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
45:26
2.
Hrbková Věra
Loko Praha
47:34
3.
Brzáková Vlasta
Liaz Jablonec
51:40
4.
Stolínová Jana
Loko Ústí n/L
52:55
5.
Kissauerová Eliška
Jiskra Nový Bor
54:17
6.
Havlová Helena
Zbrojovka Vsetín
57:33
7.
Machová Hana
Zbrojovka Vsetín
61:08
8.
Jurásková Marie
Spartak 1. Brno
67:26
9.
Musiolová Drahuše
Loko Komárov
90:03
DE+D21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
60:01
2.
Samuelová Mária
SVK - Rapid Bratislava
60:40
3.
Křenková Vlasta
VŠ Praha
62:16
4.
Vydržalová Věra
VŠZ Brno
62:49
5.
Kohoutová Jitřenka
VŠ Praha
68:03
6.
Folprechtová Eva
VŠ Praha
68:54
7.
Srncová Vlasta
VŠ Praha
70:50
8.
Patočková Miroslava
VŠZ Brno
72:35
9.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
73:08
10.
Conrad Erika
GER -
73:38
11.
Králíková Ladislava
FS Praha
75:17
12.
Vavřičková Marie
Jiskra Nový Bor
75:45
13.
Borůvková Eva
VŠ Praha
77:02
14.
Fárníková Pavla
VŠB Ostrava
79:16
15.
Machoňová Michaela
Loko Komárov
81:48
16.
Havlíčková Helena
Jiskra Nový Bor
82:18
17.
Vondrová Radmila
FS Praha
82:55
18.
Otáhalová Dana
VŠ Praha
83:18
19.
Vyskočilová Jana
Loko Komárov
88:20
20.
Čapuchová Darina
SVK - Loko Pezinok
89:46
21.
Vozábová Hana
Slavoj Ústí n/L
90:48
22.
Popovská Stanislava
VŠST Liberec
90:53
23.
Rohovská Marie
SVK - VŠD Žilina
94:32
24.
Křtěnská Leontýna
Jiskra Nový Bor
98:25
25.
Kormanová Anna
SVK - VŠT Košice
98:28
26.
Zemanová Jana
Spartak Jihlava
98:29
27.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
101:54
28.
Jirásková Marta
Slavoj Ústí n/L
103:43
29.
Zapletalová Jiřina
Slávia Kroměříž
109:23
30.
Svobodová Miluše
Tatran Chrast
112:35
31.
Vigašová Oĺga
SVK - Rapid Bratislava
152:25
32.
Soukupová Vlasta
SVK - Rapid Bratislava
172:25
DISK
Chromcová Soňa
SVK - VŠT Košice
---
DISK
Šuhajdová Mária
SVK - VŠT Košice
---
M15
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigoš Pavel
Tesla Brno
30:46
2.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
31:55
3.
Polakovič Peter
SVK - Loko Pezinok
32:24
4.
Doušek František
VŠZ Brno
33:22
5.
Martin Vladimír
VŠST Liberec
34:18
6.
Hejhal Oldřich
Slávia Kroměříž
35:16
7.
Hudák Juraj
SVK - VŠT Košice
35:17
8.
Cabrnoch Jiří
Loko Pardubice
35:18
9.
Partsch Karel
Ostroj Opava
35:19
10.
Mikan Antonín
Tatran Chrast
35:51
11.
Kolařík Zdeněk
Tesla Brno
36:34
12.
Ditrych Pavel
Loko Pardubice
37:44
13.
Novák Jaroslav
Luhačovice
37:56
14.
Dudík Pavel
Loko Olomouc
38:28
15.
Rapant Jaroslav
Slušovice
38:45
16.
Dudík Petr
Loko Olomouc
41:02
17.
Šafarčík Břetislav
TŽ Třinec
41:10
18.
Žemlička Zbyněk
Tatran Chrast
42:07
19.
Klimpl Petr
Loko Pardubice
43:13
20.
Štás Gabriel
SVK - VŠT Košice
43:34
21.
Polášek Pavol
SVK - Loko Pezinok
45:20
22.
Cako Milan
SVK - Rapid Bratislava
46:58
23.
Doupal Romeo
Ostroj Opava
48:41
24.
Mázik Peter
SVK - VŠT Košice
49:58
25.
Macek Jan
Loko Šumperk
50:21
26.
David Tomáš
Slezan Opava
50:31
27.
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
50:56
28.
Přibyl Luboš
Spartak Rychnov n/Kn
51:53
29.
Štěrba Ladislav
Ostroj Opava
54:48
30.
Kortyš Jiří
MEZ Vsetín
55:10
31.
Pavelek Luděk
Ostroj Opava
57:10
32.
Boura Václav
Slavoj Ústí n/L
58:15
33.
Kumr Vitězslav
Tesla Brno
62:07
34.
Thür Roman
Slavoj Ústí n/L
63:01
35.
Richter Ivo
Slavoj Ústí n/L
71:21
36.
Hájek Karel
Slavoj Ústí n/L
71:57
37.
Rozsypal Zdeněk
Loko Olomouc
72:32
38.
Cigoš Petr
Tesla Brno
77:17
39.
Stejskal Vlastimil
Spartak Rychnov n/Kn
79:27
40.
Mucha Pavel
Ostroj Opava
81:48
41.
Ullrich Jiří
Jiskra Nový Bor
82:27
42.
Manďák Peter
SVK - Rapid Bratislava
106:28
DISK
Zdráhal Robert
Loko Olomouc
42:40
DISK
Piroutek Milan
Loko Olomouc
57.34
DISK
Tureček Jan
Loko Olomouc
46:55
DISK
Poklop Lubomír
Loko Olomouc
44:17
DISK
Žilinčík Slavko
Loko Olomouc
45:05
DISK
Kesner Miroslav
Slavoj Ústí n/L
---
DISK
Pop Radomír
Spartak Rychnov n/Kn
---
M17
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Telecký Martin
TŽ Třinec
57:48
2.
Duda Ondřej
FS Praha
60:07
3.
Cigoš Evžen
Tesla Brno
61:01
4.
Šedo Pavel
VŠST Liberec
65:43
5.
Farář Václav
Loko Pardubice
68:26
6.
Herdegen Ondřej
Zbrojovka Vsetín
98:34
7.
Kostelecký Jiří
Loko Komárov
72:55
8.
Máj Štefan
SVK - Lučenec
74:56
9.
Škoda Přemek
VŠST Liberec
77:03
10.
Gregořica Zdeněk
Ostroj Opava
77:10
11.
Propílek Vratislav
Tatran Chrast
77:58
12.
Martinec Jaroslav
Spartak Rychnov n/Kn
78:18
13.
Matras Jaroslav
Tatran Chrast
70:34
14.
Zdráhal Tomáš
Loko Olomouc
71:54
15.
Pauli Josef
TŽ Třinec
87:07
16.
Kubín Stanislav
Loko Olomouc
88:56
17.
Záhumenský Ľubomír
SVK - Rapid Bratislava
90:18
18.
Cabrnoch Petr
Loko Pardubice
96:05
19.
Píchal Jan
VŠ Praha
100:12
20.
Christonidis Alex
Loko Olomouc
113:18
21.
Ženíšek Jiří
Slavoj Ústí n/L
114:13
22.
Kiss Vilo
SVK - Rapid Bratislava
130:50
23.
Randus Petr
Jiskra Nový Bor
140:37
24.
Louda Jaroslav
Jiskra Nový Bor
144:13
25.
Suska Karel
VŠST Liberec
153:53
DISK
Crhák Oldřich
Loko Olomouc
---
DISK
Šváb Robert
Slavoj Ústí n/L
---
DISK
Čech Vladimír
SVK - Loko Pezinok
---
M19
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
VŠ Praha
75:07
2.
Gregořica Emil
Ostroj Opava
80:42
3.
Ticháček Jiří
VŠZ Brno
81:13
4.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
83:32
5.
Havel Bohumil
VŠZ Brno
84:10
6.
Puškáš Jaromír
VŠZ Brno
85:30
7.
Boháč Jaroslav
VŠ Praha
86:15
8.
Junek Pavel
FS Praha
86:32
9.
Rančák Josef
FS Praha
88:42
10.
Heinz Jaroslav
Slávia Kroměříž
88:55
11.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
91:26
12.
Hodaň Pavel
FS Praha
92:42
13.
Našinec Jiří
Jiskra Nový Bor
93:28
14.
Dobiš Dušan
SVK - VŠT Košice
95:20
15.
Císař Jiří
Slávia Kroměříž
97:59
16.
Vydržal Leoš
Loko Komárov
100:17
17.
Murárik František
SVK - Loko Pezinok
100:37
18.
Štika Pavel
Tatran Chrast
101:26
19.
Oravec Pavol
SVK - Rapid Bratislava
104:11
20.
Kastner Jiří
Loko Olomouc
118:17
21.
Jurčák Karel
Slezan Opava
122:22
22.
Hanomichl Jan
VŠ Plzeň
128:28
23.
Takáč Jan
SVK - VŠT Košice
141:28
24.
Lepšík Jan
Jiskra Nový Bor
147:12
25.
Vlčák Lubo
SVK - Rapid Bratislava
156:16
26.
Šenkeřík Miroslav
VŠB Ostrava
193:30
M35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Paták Stanislav
Slušovice
73:30
2.
Kachlík Jaroslav
Loko Komárov
74:24
3.
Doušek František
VŠZ Brno
74:46
4.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
75:15
5.
Balatka Jaroslav
VŠST Liberec
80:17
6.
Král Richard
VŠ Praha
80:50
7.
Simr Josef
Slavoj Ústí n/L
82:03
8.
Fajt Josef
Spartak 1. Brno
83:04
9.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
83:31
10.
Korda Milan
PF Hr. Králové
84:33
11.
Znenáhla Vlastimil
Loko Šumperk
84:51
12.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
85:12
13.
Svoboda Ladislav
Jiskra Nový Bor
86:26
14.
Vondra Jaroslav
FS Praha
78:49
15.
Junek Zbyněk
Loko Komárov
89:55
16.
Galica Karel
Loko Komárov
90:30
17.
Stolín Josef
Loko Č. Třebová
90:46
18.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
94:41
19.
Pavelka Ladislav
Loko Pardubice
96:05
20.
Zobec Otakar
Loko Komárov
98:41
21.
Smatek Milan
PF Hr. Králové
102:00
22.
Jurman Karel
Loko Šumperk
104:59
23.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
107:45
24.
Petr Miroslav
VŠ Praha
108:13
25.
Alber Helmut
Jiskra Nový Bor
121:28
26.
Štefec Jaroslav
Tatran Chrast
129:10
DISK
Vlček Jan
Spartak 1. Brno
---
M43
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zounek František
VŠZ Brno
77:50
2.
Kloc Vlastimil
VŠZ Brno
78:19
3.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
80:47
4.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
83:17
5.
Macek Josef
Loko Šumperk
84:51
6.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
85:55
7.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
87:52
8.
Najbrt Přemysl
Vizovice
89:16
9.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
94:54
10.
Šopa František
MEZ Vsetín
96:12
11.
Soukal Jan
Loko Praha
96:35
12.
Klimpl Miroslav
Loko Pardubice
96:53
13.
Chmelík Jaromír
VŠZ Brno
98:49
14.
Kozák František
Slávia Kroměříž
101:11
15.
Lukavec Ladislav
Liaz Jablonec
101:40
16.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
102:26
17.
Kotval Jan
Loko Praha
107:27
18.
Fučíkovský Milan
Loko Praha
126:59
19.
Dudík Dušan
Loko Olomouc
130:36
20.
Hovorka Jaroslav
Loko Č. Třebová
145:36
DISK
Fill Josef
Loko Olomouc
---
ME+M21
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jašek Jaroslav
SVK - Rapid Bratislava
84:40
2.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
85:03
3.
Novotný Jiří
VŠ Praha
88:49
4.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
90:20
5.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
90:40
6.
Soukup Jiří
SVK - Rapid Bratislava
93:46
7.
Horký Jan
Loko Olomouc
93:53
8.
Conrad Helmut
GER -
94:11
9.
Křenek Jaroslav
VŠ Plzeň
94:41
10.
Beránek Bohumil
VŠ Plzeň
95:56
11.
Šmucler Antonín
VŠ Plzeň
96:30
12.
Petr Alois
Tesla Brno
96.56
13.
Dvořák František
VŠ Praha
97:12
14.
Uher Petr
FS Praha
97:12
15.
Toth Juraj
SVK - VŠT Košice
98:20
16.
Borůvka Josef
FS Praha
98:40
17.
Nosál Stanislav
FS Praha
100:22
18.
Nejedlý Ludvík
VŠZ Brno
101:20
19.
Šmělík Ľudovít
SVK - Rapid Bratislava
102:57
20.
Beránek Petr
Jiskra Nový Bor
104:10
21.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
106:03
22.
Vodička Karel
VŠ Praha
107:47
23.
Beránek Petr
VŠ Plzeň
108:35
24.
Lukavec Miloslav
FS Praha
108:42
25.
Dohnal Josef
VŠ Praha
109:15
26.
Procházka Jan
VŠZ Brno
109:40
27.
Mikan Vladimír
VŠ Pardubice
109:47
28.
Chmelík Aleš
VŠZ Brno
111:33
29.
Kohout Tomáš
VŠ Praha
111:46
30.
Fitz Pavel
SVK - VŠD Žilina
112:59
31.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
114:04
32.
Toman Václav
Loko Komárov
114:47
33.
Pastuszek Pavel
VŠ Praha
114:52
34.
Gurka Jiří
VŠB Ostrava
115:59
35.
Šobr Milan
SVK - VŠD Žilina
117:04
36.
Brada Ivan
SVK - Rapid Bratislava
117:10
37.
Bednář Radvan
VŠ Praha
117:12
38.
Sleziak Wilfried
SVK - VŠT Košice
118:45
39.
Šerý Bohumil
Tesla Brno
118:54
40.
Šopa Miroslav
MEZ Vsetín
119:04
41.
Zlesák Zdeněk
Tatran Chrast
120:56
42.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
121:45
43.
Halámek Cyril
VŠZ Brno
122:22
44.
Berka Vladimír
VŠZ Brno
122:31
45.
Fraňo Peter
SVK - Loko Pezinok
123:25
46.
Samuel Pavol
SVK - Rapid Bratislava
124:18
47.
Ročák Karel
Dukla Prostějov
124:36
48.
Libant František
SVK - Loko Pezinok
125:10
49.
Tomčík Kazimír
SVK - Rapid Bratislava
125:46
50.
Zakouřil Václav
TJ Jičín
127:32
51.
Králík Miroslav
FS Praha
128:03
52.
Žárský Jan
Slávia Kroměříž
128:20
53.
Šild Václav
Dukla Slaný
128:27
54.
Tajovský Pavel
VŠ Praha
108:33
55.
Chmelík Milan
VŠZ Brno
128:34
56.
Úlehla Zdeněk
Slávia Kroměříž
128:38
57.
Čech Dušan
SVK - Loko Pezinok
129:29
58.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
129:40
59.
Tomek Aleš
VŠ Praha
131:05
60.
Novotný Josef
Tatran Chrast
131:17
61.
Roják Marian
SVK - VŠT Košice
132:35
62.
Motyčka Zdeněk
FS Praha
135:50
63.
Valeška Rudolf
Loko Chomutov
137:26
64.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
139:20
65.
Mitura Karol
SVK - VŠD Žilina
140:40
66.
Brožka Václav
Tatran Chrast
146:59
67.
Slezák Jiří
Loko Komárov
149:52
68.
Langr Jan
Jiskra Nový Bor
151:59
69.
Zounek Jan
VŠZ Brno
152:44
70.
Hýbal Ladislav
SVK - Rapid Bratislava
155:23
71.
Jurčák Zdeněk
Slezan Opava
160:54
72.
Musiol Pavel
VŠZ Brno
166:49
73.
Zemánek Miroslav
Loko Turnov
182:28
DISK
Venuš Zdeněk
Jiskra Nový Bor
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz