Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1969 - 20. ročník
Kód závodu
69PMZ742
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1969 - 20. ročník
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
05.10.1969
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
žebříčkový závod
Místo konání
Želechovice
Použitá mapa
*zelená* 1:25 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
František Navrátil
Hlavní rozhodčí
Zdeněk Němec
Stavitel tratí
Cyril Halámek
JURY
Zdeněk Jaroš, delegovaný rozhodčí
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
dky.st.
jky.
jři.
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
ŽC
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nečas Lubomír
TJ Gottwaldov
45:08
2.
Šenkýř Petr
TJ Gottwaldov
45.09
3.
Kačmarčík Jaroslav
TŽ Třinec
48:02
4.
Rapant Jaroslav
Slušovice
50:28
5.
Polakovič Peter
SVK - Loko Pezinok
50:37
6.
Kolařík Zdeněk
Loko Komárov
53:42
7.
Murárik Štefan
SVK - Loko Pezinok
54:04
8.
Randus Petr
Jiskra Nový Bor
55:22
9.
Ditrych Pavel
Loko Pardubice
59:04
10.
Poláček Pavol
SVK - Loko Pezinok
61:20
11.
Novák Jaroslav
Luhačovice
62:06
12.
Cagášek Miroslav
Slávia Kroměříž
64:56
13.
Dudík Pavel
Loko Olomouc
66:11
14.
Dudík Petr
Loko Olomouc
69:20
15.
Bednář Jan
Loko Olomouc
70:36
16.
Pojezný Dalibor
TJ Gottwaldov
75:02
17.
Ambruz Vladimír
Slávia Kroměříž
75:21
18.
Kubáček Miloš
Loko Olomouc
75:38
19.
Hejhal Oldřich
Slávia Kroměříž
82:39
20.
Rozsypal Zdeněk
Loko Olomouc
86:20
21.
Kortyš Jiří
MEZ Vsetín
89:10
22.
Doupal Romeo
Ostroj Opava
91:26
23.
Veselý Dušan
Spartak 1. Brno
98:44
24.
Mika ???
Horní Benešov
99:02
25.
Cabrnoch Jiří
Loko Pardubice
95:19
26.
Boura Václav
Slavoj Ústí n/L
125:53
27.
Kesner Miroslav
Slavoj Ústí n/L
139:15
28.
Partsch Karel
Ostroj Opava
145:05
29.
Polách Svatopluk
Slávia Kroměříž
147:16
30.
Gabík Peter
SVK - Loko Pezinok
160:30
31.
Štěrba Ladislav
Ostroj Opava
175:28
32.
Šulan Pavol
SVK - Martin
185:48
DISK
Hoffmann Petr
Ostroj Opava
---
DISK
Pavelek Luděk
Ostroj Opava
---
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Ivan
SVK - Loko Pezinok
53:03
2.
Krajča Josef
TJ Gottwaldov
55:02
3.
Procházka Stanislav
TJ Gottwaldov
55:38
4.
Ticháček Jiří
TJ Gottwaldov
56:20
5.
Jelínek Vít
TJ Gottwaldov
56:33
6.
Tureček Stanislav
TJ Gottwaldov
57:11
7.
Fogl Karel
Loko Šumperk
58:41
8.
Nejedlý Petr
TJ Gottwaldov
59:45
9.
Jurčák Zdeněk
Slezan Opava
60:27
10.
Farář Václav
Loko Šumperk
60:44
11.
Pilc Oldřich
Slezan Opava
61:21
12.
Kastner Jiří
Kostelec n/H
62:23
13.
Havel Bohumil
VŠZ Brno
63:37
14.
Zajíček Jaroslav
Jiskra Nový Bor
63:20
15.
Foltys Vladimír
Slezan Opava
64:32
16.
Mikulka Ivan
TJ Gottwaldov
67:24
17.
Duda Ondřej
FS Praha
67:38
18.
Chotětický Václav
ČKD Slaný
69:12
19.
Mazurek Josef
Loko Olomouc
69:23
20.
Gregořica Zdeněk
Ostroj Opava
72:25
21.
Zdráhal Tomáš
Loko Olomouc
73:52
22.
Šedo Pavel
VŠST Liberec
74:45
23.
Cigoš Evžen
Tesla Brno
76:30
24.
Minařík Miroslav
Otrokovice
76:39
25.
Oravec Pavol
SVK - Rapid Bratislava
77:32
26.
Kopíček Miloš
Loko Olomouc
78:17
27.
Škarpich Ladislav
Slávia Kroměříž
78:34
28.
Suska Karel
VŠST Liberec
84:28
29.
Demel Vlastimil
MEZ Vsetín
84:48
30.
Kovačovský Peter
SVK - Loko Pezinok
85:05
31.
Stloukal Jiří
Rýnovice
86:52
32.
Vlček Petr
Spartak 1. Brno
88:00
33.
Píchal Jan
VŠ Praha
89:16
34.
Sohr Radomír
Loko Olomouc
89:22
35.
Škoda Přemek
VŠST Liberec
90:45
36.
Doležel Jiří
Otrokovice
95:55
37.
Čech Vladimír
SVK - Loko Pezinok
95:34
38.
Lorenčík Milan
Kostelec n/H
96:26
39.
Šubín Milan
SVK - Rapid Bratislava
97:00
40.
Raszka Pavel
Spartak 1. Brno
98:12
41.
Cajthaml Jiří
Loko Ústí n/L
103:46
42.
Šatný Petr
Slávia Kroměříž
108:25
43.
Robotka Libor
Spartak 1. Brno
111:29
44.
Cabrnoch Petr
Loko Pardubice
112:57
45.
Zahumenský Ľubomír
SVK - Rapid Bratislava
117:34
46.
Rusnák Pavol
SVK - Martin
118:47
47.
Beneš Bohuslav
Rýnovice
128:32
48.
Koubek Miroslav
FS Praha
133:50
49.
Horák Jiří
ČKD Slaný
162:52
50.
Christonidis Alex
Loko Olomouc
170:18
DISK
Crhák Oldřich
Loko Olomouc
---
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Budíková Zdena
Horní Benešov
55:14
2.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
58:59
3.
Coufalíková Anna
Luhačovice
60:27
4.
Kolaříková Vladimíra
TJ Gottwaldov
68:54
5.
Stolínová Jana
Loko Č. Třebová
70:45
6.
Štemberová Blanka
Slavoj Ústí n/L
76:08
7.
Prysczová Vanda
TŽ Třinec
80:45
8.
Jarošová Irena
Slávia Kroměříž
81:56
9.
Bačová Drahomíra
Slezan Opava
84:33
10.
Schmidtová Iva
SVK - Martin
86:14
11.
Havlasová Marie
Luhačovice
86:50
12.
Bartková Anna
Horní Benešov
96:18
13.
Vargová Stanislava
Luhačovice
117:21
14.
Dluhošová Věra
Slezan Opava
136:35
15.
Malíková Alena
Slavoj Ústí n/L
202:09
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špačková Emílie
TJ Gottwaldov
60:00
2.
Soukupová Anna
SVK - Rapid Bratislava
66:08
3.
Procházková Dana
VŠZ Brno
68:13
4.
Sedláková Jiřina
Ostroj Opava
71:32
5.
Nečasová Ivana
TJ Gottwaldov
72:13
6.
Gregořicová Libuše
Ostroj Opava
72:53
7.
Mužíčková Jarmila
Rýnovice
78:19
8.
Beránková Ivana
Jiskra Nový Bor
81:15
9.
Saletová Hana
TJ Gottwaldov
83:05
10.
Oprchalová Marie
Tesla Brno
83:51
11.
Volfová Olga
TJ Gottwaldov
84:58
12.
Krkavcová Helena
Tesla Brno
85:27
13.
Kubindová Viola
SVK - Martin
86:28
14.
Hejplíková Štěpánka
TJ Gottwaldov
91:12
15.
Beránková Eva
Jiskra Nový Bor
92:12
16.
Konvičková Helena
Slezan Opava
93:12
17.
Vodrážková Jarmila
Kralupy
104:46
18.
Halámková Eva
Otrokovice
105:57
19.
Žižková Anna
SVK - Martin
113:13
20.
Bačová Nataša
Slezan Opava
117:02
21.
Tesařová Jiřina
Loko Ústí n/L
132:12
22.
Stavinohová Eva
Tesla Brno
134:55
23.
Prusenovská Eva
Otrokovice
150:26
DISK
Hudečková Alena
Loko Komárov
---
jky.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavíková Marie
TJ Gottwaldov
79:59
2.
Hlaváčová Jana
Loko Komárov
87:02
3.
Šikolová Dana
VŠ Praha
87:10
4.
Tomková Jitka
TJ Gottwaldov
88:01
5.
Křížová Naděžda
TJ Gottwaldov
89:20
6.
Kačerová Jana
TJ Jičín
98:11
7.
Kučerová Libuše
FS Praha
100:25
8.
Vyskočilová Jana
Loko Komárov
105:10
9.
Kučková Anna
SVK - Rapid Bratislava
110:59
10.
Otáhalová Dana
VŠ Praha
114:16
11.
Tušilová Alena
Slezan Opava
123:28
12.
Hrabalová Dana
Loko Olomouc
124:17
13.
Bartošová Marie
Baník Vamberk
128:09
14.
Vladařová Zdena
Ostroj Opava
153:33
DISK
Pisoňová Marie
SVK - Martin
---
jři.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lenhart Zdeněk
VŠZ Brno
71:34
2.
Vodička Karel
VŠ Praha
75:49
3.
Procházka Jan
VŠZ Brno
81:25
4.
Uher Petr
VŠ Praha
82:25
5.
Nejedlý Ludvík
VŠZ Brno
84:27
6.
Jelínek Petr
TJ Gottwaldov
86:45
7.
Brada Ivan
SVK - Rapid Bratislava
87:46
8.
Lukavec Miloslav
FS Praha
88:11
9.
Saleta Karel
TJ Gottwaldov
90:12
10.
Beránek Petr
Jiskra Nový Bor
91:20
11.
Sikora Miroslav
VŠB Ostrava
92:19
12.
Vítek Josef
Tatran Chrast
95:25
13.
Wik Jan
TŽ Třinec
96:55
14.
Šopa Miroslav
MEZ Vsetín
98:34
15.
Horáček Miroslav
VŠST Liberec
98:34
16.
Karmazín Petr
VŠST Liberec
99:00
17.
Puškáš Jaromír
Loko Komárov
99:12
18.
Šild Václav
TJ Gottwaldov
99:57
19.
Murárik František
SVK - Loko Pezinok
100:55
20.
Rančák Josef
ČKD Slaný
102:36
21.
Král Luděk
SVK - VŠD Žilina
105:52
22.
Isop Jan
ČKD Slaný
112:35
23.
Jurčák Zdeněk
Slezan Opava
117:46
24.
Berka Vladimír
Slezan Opava
121:08
25.
Halámek Cyril
VŠZ Brno
124:00
26.
Hořínek Jaroslav
VŠ Praha
124:07
27.
Zounek Jan
VŠ Praha
124:07
28.
Žabka Ladislav
VŠST Liberec
129:36
29.
Vydržal Leoš
Loko Komárov
131:45
30.
Samuel Pavol
SVK - Rapid Bratislava
141:30
31.
Šmakal Pavel
VŠB Ostrava
149:20
32.
Matušek Heřman
Liaz Jablonec
153:47
33.
Novotný Josef
Tatran Chrast
185:62
34.
Kouřil Jan
VŠZ Č. Budějovice
191:15
DISK
Farář Jaroslav
Loko Pardubice
---
DISK
Lužný Rostislav
Horní Benešov
---
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda František
Otrokovice
100:17
2.
Borůvka Josef
VŠ Praha
101:13
3.
Galik Svatoslav
TJ Gottwaldov
101:30
4.
Beránek Bohumil
VŠ Plzeň
103:32
5.
Jašek Jaroslav
SVK - Rapid Bratislava
108:04
6.
Rudle František
TJ Gottwaldov
110:21
7.
Nosál Stanislav
FS Praha
110:41
8.
Šmucler Antonín
VŠ Plzeň
113:50
9.
Merta Zdeněk
TJ Gottwaldov
115:46
10.
Šerý Bohumil
Loko Komárov
116:40
11.
Šmelík Ľudovít
SVK - Rapid Bratislava
117:37
12.
Novotný Jindřich
TJ Gottwaldov
117:57
13.
Hýbal Ladislav
SVK - Rapid Bratislava
119:20
14.
Matějů Ivan
VŠ Praha
119:24
15.
Pastuzsek Pavel
VŠ Praha
119:38
16.
Kořenský Jindřich
TJ Gottwaldov
119:57
17.
Křtěnský Jaroslav
Jiskra Nový Bor
120:30
18.
Horký Jan
Loko Olomouc
122:11
19.
Loveček Bohumil
Zbrojovka Vsetín
125:14
20.
Gurka Jiří
VŠB Ostrava
125:40
21.
Petr Alois
Tesla Brno
125:51
22.
Zacharovský Marian
SVK - VŠD Žilina
127:50
23.
Láznička Alois
TJ Gottwaldov
128:15
24.
Polonyi Peter
SVK - VŠD Žilina
130:02
25.
Novotný Jiří
VŠ Praha
131:00
26.
Koč Břetislav
TJ Gottwaldov
132:20
27.
Dvořák František
VŠ Praha
132:52
28.
Sláma Peter
SVK - VŠD Žilina
133:13
29.
Kohout Tomáš
VŠ Praha
233:36
30.
Pekárek Zdeněk
Loko Komárov
137:01
31.
Fitz Pavel
SVK - VŠD Žilina
138:51
32.
Mikeska Tomáš
Otrokovice
141:53
33.
Kožehuba Ivan
SVK - Rapid Bratislava
143:12
34.
Vlach Oldřich
VŠB Ostrava
146:17
35.
Tajovský Pavel
VŠ Praha
148:32
36.
Křenek Jaroslav
VŠ Plzeň
149:05
37.
Štefec Jaroslav
Tatran Chrast
149:48
38.
Dohnal Josef
VŠ Praha
151:41
39.
Bednář Radvan
VŠ Praha
152:04
40.
Sadílek Ota
TJ Gottwaldov
152:20
41.
Vintr Ivan
TJ Gottwaldov
152:27
42.
Libant František
SVK - Loko Pezinok
152:36
43.
Musiol Pavel
Loko Komárov
153:02
44.
Šourek Josef
Tanvald
153:42
45.
Motyčka Zdeněk
FS Praha
154:37
46.
Prudký Josef
Otrokovice
154:47
47.
Křtěnský Miroslav
Jiskra Nový Bor
156:50
48.
Šujan Šefan
SVK - Rapid Bratislava
159:41
49.
Vodrážka Jan
VŠ Plzeň
162:34
50.
Bačík Jozef
SVK - VŠD Žilina
162:56
51.
Kříž Bohuslav
Loko Turnov
165:40
52.
Starý Břetislav
VŠB Ostrava
166:25
53.
Opletal Jaroslav
TŽ Třinec
166:49
54.
Havlík Jaroslav
TJ Jičín
167:27
55.
Meriač Jaroslav
SVK - Martin
168:22
56.
Žemlík Jan
TJ Gottwaldov
169:56
57.
Mareš Hynek
Loko Turnov
172:41
58.
Vavřík Jiří
Otrokovice
177:26
59.
Bartoš Antonín
Baník Vamberk
178:78
60.
Králík Miroslav
FS Praha
179:43
61.
Vondráček Jaroslav
Hradešín
180:20
62.
Pátek Jozef
SVK - Loko Pezinok
182:27
63.
Tomek Čestmír
VŠ Praha
183:55
64.
Lučan Vladimír
TJ Gottwaldov
184:15
65.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
184:16
66.
Suchánek Evžen
Slezan Opava
187:05
67.
Tomčík Kazimír
SVK - Rapid Bratislava
187:45
68.
Žemlík Ivan
Zbrojovka Vsetín
189:59
69.
Venuš Zdeněk
Jiskra Nový Bor
191:34
70.
Sýkora Miroslav
Otrokovice
182:35
71.
Vikisaly Ladislav
SVK - Rapid Bratislava
196:10
72.
Zapletal Zdeněk
Slávia Kroměříž
216:06
73.
Krátký Josef
Liaz Jablonec
221:24
DISK
Valovič Karol
SVK - Loko Pezinok
---
DISK
Toman Václav
Loko Komárov
---
DISK
Šubrt Zdeněk
Loko Olomouc
---
DISK
Matoušek Lubomír
Rýnovice
---
DISK
Šoukal Ivan
TJ Gottwaldov
---
DISK
Gold František
Dukla Prostějov
---
DISK
Čunek Petr
MEZ Vsetín
---
DISK
Beránek Petr
VŠ Plzeň
---
DISK
Kobližek Miroslav
Loko Komárov
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doušek František
VŠZ Brno
94:17
2.
Simr Josef
Slavoj Ústí n/L
106:33
3.
Znenáhla Vlastimil
Loko Šumperk
107:17
4.
Mikloš Josef
VŠB Ostrava
108:26
5.
Stržínek Miroslav
SVK - Rapid Bratislava
109:18
6.
Zdráhal Mário
Loko Olomouc
110:20
7.
Pojezný Bořivoj
TJ Gottwaldov
110:36
8.
Stolín Josef
Loko Č. Třebová
114:20
9.
Vondra Jaroslav
FS Praha
115:38
10.
Lichý Květoslav
Slezan Opava
116:06
11.
Brunovský Pavol
SVK - Rapid Bratislava
109:15
12.
Junek Zbyněk
Loko Komárov
119:53
13.
Paták Stanislav
Slušovice
121:16
14.
Sláma Jan
Baník Havířov
124:13
15.
Kachlík Jaroslav
Loko Komárov
124:36
16.
Petr Miroslav
VŠ Praha
124:36
17.
Svoboda Ladislav
Jiskra Nový Bor
124:54
18.
Veit Jan
FS Praha
128:34
19.
Zobec Otakar
Loko Komárov
128:38
20.
Matějka Leo
Spartak Jihlava
130:45
21.
Fait Josef
Spartak 1. Brno
132:05
22.
Hluštík František
Slávia Kroměříž
134:27
23.
Smatek Milan
PF Hr. Králové
138:23
24.
Jurman Karel
Loko Šumperk
140:43
25.
Alber Helmut
Jiskra Nový Bor
141:02
26.
Najbrt Přemysl
Vizovice
141:57
27.
Dvorský Boris
Slávia Kroměříž
142:08
28.
Klečka Oldřich
VŠB Ostrava
146:15
29.
Prusenovský Jan
Otrokovice
147:18
30.
Liška Miroslav
Loko Pardubice
147:47
31.
Bakeš Václav
Rýnovice
148:47
32.
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
151:52
33.
Pavlíček Oldřich
Slávia Kroměříž
153:37
34.
Sita Vratislav
Loko Šumperk
155:57
35.
Fill Josef
Loko Olomouc
163:04
36.
Mrňák Josef
Jiskra Nový Bor
165:50
37.
Pospíšil Alois
Slávia Kroměříž
166:35
38.
Náhlovský Jiří
Kolora Semily
172:15
DISK
Kreisinger Vladimír
VŠ Praha
---
DISK
Veselý Ivan
Loko Ústí n/L
---
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
104:37
2.
Novotný Vítězslav
Loko Komárov
105:42
3.
Macek Josef
Loko Šumperk
108:32
4.
Strnadel Josef
Slávia Kroměříž
109:07
5.
Zounek František
VŠZ Brno
109:58
6.
Horešovský Bohumil
MEZ Vsetín
123:04
7.
Mezihorák Pavel
TJ Gottwaldov
127:15
8.
Šopa František
MEZ Vsetín
130:24
9.
Svoboda Zdeněk
Ostroj Opava
131:25
10.
Vozobule Václav
TJ Gottwaldov
133:34
11.
Sýkora Jiří
MEZ Vsetín
143:29
12.
Polášek Jan
TJ Gottwaldov
148:42
13.
Ries Emil
TJ Gottwaldov
155:57
14.
Zapletal Karel
Slávia Kroměříž
158:56
15.
Horák Jiří
ČKD Slaný
158:57
16.
Lozák František
Slávia Kroměříž
160:55
17.
Bilík Jaromír
VŠZ Brno
161:09
18.
Dudík Dušan
Loko Olomouc
162:56
19.
Lažnovský Jaroslav
TJ Gottwaldov
164:29
20.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
170:32
21.
Vlček Jan
Spartak 1. Brno
175:29
22.
Ditrych Zdeněk
Loko Pardubice
179:00
23.
Mazák Ladislav
Slávia Kroměříž
185:20
24.
Žemlík Oldřich
Zbrojovka Vsetín
187:06
25.
Našinec Radomír
Jiskra Nový Bor
189:24
26.
Slováček Josef
Slovan neslyš. Gottwaldov
204:33
27.
Tušil Antonín
Slezan Opava
212:54
DISK
Gavenda Ota
TŽ Třinec
---
DISK
Chmelík Jaromír
VŠZ Brno
---
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vozobulová Věra
TJ Gottwaldov
69:27
2.
Handzlová Anna
TŽ Třinec
71:20
3.
Novotná Dobra
Loko Komárov
75:20
4.
Mertová Naděžda
TJ Gottwaldov
75:56
5.
Vlachová Renata
VŠB Ostrava
76:21
6.
Samuelová Mária
SVK - Rapid Bratislava
79:06
7.
Křenková Vlasta
VŠ Praha
80:34
8.
Srncová Vlasta
Loko Praha
83:08
9.
Vydržalová Věra
Loko H. Heršpice
84:10
10.
Machoňová Michaela
Loko Komárov
85:40
11.
Kohoutová Jitřenka
VŠ Praha
86:08
12.
Crhová Marie
VŠB Ostrava
87:39
13.
Horká Zdena
Loko Olomouc
87:39
14.
Borůvková Eva
VŠ Praha
88:10
15.
Vavřičková Marie
Loko Ústí n/L
89:54
16.
Vlásková Pavla
VŠ Plzeň
96:22
17.
Fárníková Pavla
VŠB Ostrava
100:16
18.
Polakovičová Soňa
SVK - Loko Pezinok
100:18
19.
Havlíčková Helena
Jiskra Nový Bor
104:41
20.
Králíková Ladislava
FS Praha
108:22
21.
Vymětalová Libuše
Slávia Kroměříž
122:46
22.
Vladařová Marcela
Ostroj Opava
138:30
23.
Brunovská Alena
SVK - Rapid Bratislava
145:18
24.
Nekvindová Jana
Loko Pardubice
182:38
25.
Havlíková Dana
TJ Jičín
164:20
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Součková Jaroslava
Slavoj Ústí n/L
54:00
2.
Vondrová Radmila
FS Praha
59:04
3.
Kumbárová Ludmila
VŠ Praha
61:46
4.
Hohausová Eva
TJ Gottwaldov
63:34
5.
Hrbková Věra
Loko Praha
75:30
6.
Machová Hana
Zbrojovka Vsetín
76:52
7.
Voleská Marie
Loko Č. Třebová
76:59
8.
Stolínová Jana
Loko Č. Třebová
77:03
9.
Kissauerová Eliška
Loko Ústí n/L
83:48
ŽC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poláchová Emílie
Slávia Kroměříž
89:37
2.
Říhová Marie
VŠZ Brno
95:21
3.
Lexová Milada
Praga Praha
96:58
4.
Tomaiová Marie
Luhačovice
103:34
5.
Jurásková Marie
Spartak 1. Brno
105:16
6.
Strnadlová Zdena
Slávia Kroměříž
119:41
7.
Vlčková Radka
Spartak 1. Brno
159:38
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz