Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1957 - tříčlenné hlídky
Kód závodu
57PMZ730
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1957 - tříčlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
20.10.1957
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pohárový závod, klasifikační závod I. VT
Místo konání
Stupava
Použitá mapa
speciálka 1:75 000 - Slavkov u Brna
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Zdeněk Němec
Hlavní rozhodčí
Cyril Halámek
Stavitel tratí
Pavel Mezihorák
JURY
Boris Procházka, Vladimír Novák
Kategorie
MA
MB
ŽA
ŽB
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Javora Jiří
Jiskra Gottwaldov
187:00
1.
Petrželka Pavel
Jiskra Gottwaldov
187:00
1.
Šeděnka Vladimír
Jiskra Gottwaldov
187:00
2.
Slávik Pavol
SVK - MOT Bratislava
165:00
2.
Stržínek Miroslav
SVK - MOT Bratislava
165:00
2.
Jankovič Jozef
SVK - MOT Bratislava
165:00
3.
Brunovský Pavol
SVK - MOT Bratislava
191:00
3.
Jabůrek Jaroslav
SVK - MOT Bratislava
191:00
3.
Eisner Norbert
SVK - MOT Bratislava
191:00
4.
Burýšek Slavomír
MOT Praha
236:00
4.
Koverdýnský Bohdan
MOT Praha
236:00
4.
Toušek Luboš
MOT Praha
236:00
5.
Míl Vojtěch
Loko Šumperk
209:00
5.
Matýs Jan
Loko Šumperk
209:00
5.
Mlynář Stanislav
Loko Šumperk
209:00
6.
Peroutka Bohumil
Vsetín - Zbrojovka
349:00
6.
Dostál Drahoslav
Vsetín - Zbrojovka
349:00
6.
Vohnický Jiří
Vsetín - Zbrojovka
349:00
7.
Lexa Oldřich
Jiskra Gottwaldov
247:00
7.
Kroneisl Ladislav
Jiskra Gottwaldov
247:00
7.
Strašil Josef
Jiskra Gottwaldov
247:00
8.
Najbrt Přemysl
Vizovice
241:00
8.
Menšík Otakar
Vizovice
241:00
8.
Řepa Bohuslav
Vizovice
241:00
9.
Hejduk Václav
Loko Teplice
256:00
9.
Šneider Karel
Loko Teplice
256:00
9.
Bartoš Lumír
Loko Teplice
256:00
10.
Brož Václav
Loko Teplice
274:00
10.
Veselý Ivan
Loko Teplice
274:00
10.
Lochman Roman
Loko Teplice
274:00
11.
Černý Ján
SVK - MOT Bratislava
280:00
11.
Kluvánek Pavol
SVK - MOT Bratislava
280:00
11.
Ďureš Ján
SVK - MOT Bratislava
280:00
12.
Šauman Václav
Loko Brno
294:00
12.
Zobec Otakar
Loko Brno
294:00
12.
Kupský Miloslav
Loko Brno
294:00
13.
Malachta Miloslav
Spartak Uh. Hradiště
350:00
13.
Šproch Josef
Spartak Uh. Hradiště
350:00
13.
Ondra Vojtěch
Spartak Uh. Hradiště
350:00
14.
Nesvatba Jindřich
Otrokovice
300:00
14.
Terna Josef
Otrokovice
300:00
14.
Malík Vladislav
Otrokovice
300:00
15.
Krhut Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
349:00
15.
Šnajdr František
Jiskra Gottwaldov
349:00
15.
Šperka Josef
Jiskra Gottwaldov
349:00
16.
Trojna František
Jiskra Gottwaldov
350:00
16.
Gureň Josef
Jiskra Gottwaldov
350:00
16.
Adamík Jan
Jiskra Gottwaldov
350:00
17.
Ružbašan Alexandr
SVK - Loko Košice
382:00
17.
Hofman František
SVK - Loko Košice
382:00
17.
Lhüllier Karol
SVK - Loko Košice
382:00
18.
Sobek Vítězslav
Baník Petřvald
406:00
18.
Slonka Rafael
Baník Petřvald
406:00
18.
Derda Zdeněk
Baník Petřvald
406:00
19.
Vosmanský Jaromír
Brno - Žabovřesky
400:00
19.
Dadák Oldřich
Brno - Žabovřesky
400:00
19.
Runták Bohumil
Brno - Žabovřesky
400:00
DISK
Neuman Josef
Loko Teplice
419:00
DISK
Říha František
Spartak Uh. Hradiště
316:00
DISK
Kovařík Jiří
Loko Teplice
419:00
DISK
Guštafík Juraj
SVK - Slovan Bratislava
362:00
DISK
Tahotný Urban
SVK - Slovan Bratislava
362:00
DISK
Višenka František
Spartak Uh. Hradiště
316:00
DISK
Červenka Petr
SVK - Slovan Malacky
---
DISK
Uhmann Hubert
Loko Šumperk
---
DISK
Hudeček Evžen
Loko Brno
---
DISK
Moudrý Karel
Loko Brno
---
DISK
Kalivoda Milan
Loko Šumperk
---
DISK
Horák Jiří
Loko Šumperk
---
DISK
Šváb Svatopluk
Loko Šumperk
---
DISK
Diviak Štefan
SVK - Slavoj Pezinok
---
DISK
Drescher Eduard
SVK - Slavoj Pezinok
---
DISK
Chovanec Štefan
SVK - Slavoj Pezinok
---
DISK
Poláček Bohumil
Jiskra Květná
---
DISK
Taro Ján
SVK - Slovan Malacky
---
DISK
Kostka Josef
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Praslička Adolf
Jiskra Květná
---
DISK
Skřivánek Radomír
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Bilkovič Eduard
SVK - Slovan Malacky
---
DISK
Jurman Karel
Loko Šumperk
---
DISK
Macek Josef
Loko Šumperk
---
DISK
Zderčík Josef
Jiskra Květná
---
DISK
Kolenovský Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urbanec Antonín
Slavoj Kroměříž
330:00
1.
Jaroš Zdeněk
Slavoj Kroměříž
330:00
1.
Kučera Antonín
Slavoj Kroměříž
330:00
2.
Dudík Dušan
Loko Šumperk
221:00
2.
Soják Zdeněk
Loko Šumperk
221:00
2.
Procházka František
Loko Šumperk
221:00
3.
Lažnovský Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
244:00
3.
Mráček Oldřich
Jiskra Gottwaldov
244:00
3.
Polášek Jan
Jiskra Gottwaldov
244:00
4.
Chlumský Alois
Loko Liberec
346:00
4.
Brunclík Jiří
Loko Liberec
346:00
4.
Hanka Antonín
Loko Liberec
346:00
5.
Musiol Zdeněk
Loko Brno
316:00
5.
Brablc Bohumil
Loko Brno
316:00
5.
Borecký František
Loko Brno
316:00
6.
Starý František
Loko Brno
317:00
6.
Buchníček Jindřich
Loko Brno
317:00
6.
Čtvrtníček Miroslav
Loko Brno
317:00
7.
Trabalka Josef
SVK - Jiskra Bratislava
345:00
7.
Krahule Juraj
SVK - Jiskra Bratislava
345:00
7.
Ranský Eugen
SVK - Jiskra Bratislava
345:00
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kadlčáková Věra
MOT Praha
177:00
1.
Křeménková Věra
MOT Praha
177:00
1.
Vondráková Eva
MOT Praha
177:00
2.
Žemlíková Hana
Vsetín - Zbrojovka
229:00
2.
Rotreklová Helena
Vsetín - Zbrojovka
229:00
2.
Kopecká Věra
Vsetín - Zbrojovka
229:00
3.
Minaříková Alena
Jiskra Gottwaldov
256:00
3.
Jelínková Jarmila
Jiskra Gottwaldov
256:00
3.
Kolenovská Božena
Jiskra Gottwaldov
256:00
4.
Erdélská Olga
SVK - MOT Bratislava
221:00
4.
Kupková Irena
SVK - MOT Bratislava
221:00
4.
Štefanovičová Táňa
SVK - MOT Bratislava
221:00
5.
Žižková Melánia
SVK - MOT Bratislava
291:00
5.
Chobotová Salomela
SVK - MOT Bratislava
291:00
5.
Loipersbergerová Anna
SVK - MOT Bratislava
291:00
6.
Pasovská Miroslava
Loko Šumperk
281:00
6.
Kostřicová Hana
Loko Šumperk
281:00
6.
Starsyová Helena
Loko Šumperk
281:00
7.
Benešová Dagmar
Jiskra Gottwaldov
260:00
7.
Řiháková Irena
Jiskra Gottwaldov
260:00
7.
Jiříčková Božena
Jiskra Gottwaldov
260:00
8.
Šuniarová Zuzana
SVK - MOT Bratislava
279:00
8.
Rakovická Mária
SVK - MOT Bratislava
279:00
8.
Chrapčiaková Soňa
SVK - MOT Bratislava
279:00
9.
Juříčková Soňa
Jiskra Gottwaldov
294:00
9.
Malířová Zdenka
Jiskra Gottwaldov
294:00
9.
Jírová Irena
Jiskra Gottwaldov
294:00
10.
Lukášková Marie
Loko Brno
262:00
10.
Princová Alena
Loko Brno
262:00
10.
Müllerová Edita
Loko Brno
262:00
11.
Kovaříková Vlasta
SVK - Jiskra Bratislava
355:00
11.
Kozová Taťána
SVK - Jiskra Bratislava
355:00
11.
Pavlíková Květuše
SVK - Jiskra Bratislava
355:00
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ternová Milada
Otrokovice
180:00
1.
Hudcová Eliška
Otrokovice
180:00
1.
Halámková Věra
Otrokovice
180:00
2.
Menšíková Vlasta
Slovan Vsetín
214:00
2.
Prokešová Karla
Slovan Vsetín
214:00
2.
Halmová Helena
Slovan Vsetín
214:00
3.
Herdegenová Vlasta
Vsetín - Zbrojovka
240:00
3.
Burešová Věra
Vsetín - Zbrojovka
240:00
3.
Žemlíková Věra
Vsetín - Zbrojovka
240:00
4.
Krajčová Anna
Spartak Olomouc
355:00
4.
Pallová Libuše
Spartak Olomouc
355:00
4.
Pokorná Drahomíra
Spartak Olomouc
355:00
5.
Dudíková Gabriela
Loko Šumperk
370:00
5.
Švábová Alena
Loko Šumperk
370:00
5.
Kubová Věra
Loko Šumperk
370:00
DISK
Populová Helena
Loko Teplice
---
DISK
Hejduková Dagmar
Loko Teplice
---
DISK
Bartošová Miloslava
Loko Teplice
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz