Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1955 - tříčlenné hlídky
Kód závodu
55PMZ728
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1955 - tříčlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
23.10.1955
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
veřejný závod
Místo konání
Bratřejov
Použitá mapa
fotokopie speciálka 1:75 000
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Václav Vozobule st.
Hlavní rozhodčí
Jan Polášek
Stavitel tratí
Antonín Kubíček
JURY
V. Vozobule, J. Polášek, závodník
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
MA
MB
MC
ŽA
ŽB
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Menšík S.
Vizovice
157:00
1.
Ostravský J.
Vizovice
157:00
1.
Dufek J.
Vizovice
157:00
2.
Kocián J.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
359:00
2.
Rivola B.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
359:00
2.
Marek J.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
359:00
3.
Ondruška František
Gottwaldov - ZUŠ Guma
210:00
3.
Kužílek O.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
210:00
3.
Slováček Josef
Gottwaldov - ZUŠ Guma
210:00
4.
Kubík Petr
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
271:00
4.
Hanák Jaroslav
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
271:00
4.
Košitek J.
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
271:00
5.
Šimíček L
Gottwaldov - ZUŠ Guma
212:00
5.
Střelec F.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
212:00
5.
Bugner J.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
212:00
6.
Sulcar J.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
278:00
6.
Vašina J.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
278:00
6.
Halámek A.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
278:00
7.
Chaloupka Milan
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
209:00
7.
Nožička Josef
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
209:00
7.
Petrželka Pavel
Gottwaldov - ZUŠ Kovo
209:00
8.
Štuka P.
Gottwaldov - KEZ
333:00
8.
Zajíc M.
Gottwaldov - KEZ
333:00
8.
Nešvara František
Gottwaldov - KEZ
333:00
9.
Rusňák Vladimír
Gottwaldov - KEZ
356:00
9.
Dolanský B.
Gottwaldov - KEZ
356:00
9.
Rosina V.
Gottwaldov - KEZ
356:00
10.
Míča S.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
246:00
10.
Macháček Zdeněk
Gottwaldov - ZUŠ Guma
246:00
10.
Rybnikář F.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
246:00
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodník R.
Jiskra Gottwaldov
205:00
1.
Úlehla Miroslav
Jiskra Gottwaldov
205:00
1.
Moudrý Vladimír
Jiskra Gottwaldov
205:00
2.
Sklenář P.
SVK - Dynamo Bratislava
211:00
2.
Eisner Norbert
SVK - Dynamo Bratislava
211:00
2.
Lexa Pavol
SVK - Dynamo Bratislava
211:00
3.
Javora Jiří
Jiskra Gottwaldov
239:00
3.
Petrželka Pavel
Jiskra Gottwaldov
239:00
3.
Červinka M.
Jiskra Gottwaldov
239:00
4.
Šeděnka Vladimír
Jiskra Gottwaldov
234:00
4.
Šebesta M.
Jiskra Gottwaldov
234:00
4.
Čížek Karel
Jiskra Gottwaldov
234:00
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolínková A.
Vizovice
250:00
1.
Kalendová J.
Vizovice
250:00
1.
Macháčková J.
Vizovice
250:00
2.
Sirná L.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
272:00
2.
Urbánková M.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
272:00
2.
Kobylková Zdena
Gottwaldov - ZUŠ Guma
272:00
3.
Kružíková M.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
292:00
3.
Halová E.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
292:00
3.
Tomancová M.
Gottwaldov - ZUŠ Guma
292:00
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Kamil
SVK - Dynamo Bratislava
185:00
1.
Jabůrek Jaroslav
SVK - Dynamo Bratislava
185:00
1.
Brunovský Pavol
SVK - Dynamo Bratislava
185:00
2.
Novotný Jindřich
Spartak Gottwaldov
206:00
2.
Bartoň Jaroslav
Spartak Gottwaldov
206:00
2.
Bělaška Antonín
Spartak Gottwaldov
206:00
3.
Stržínek Miroslav
SVK - Dynamo Bratislava
197:00
3.
Zapletal Ivan
SVK - Dynamo Bratislava
197:00
3.
Jankovič Jozef
SVK - Dynamo Bratislava
197:00
4.
Osuský Rudolf
SVK - KVTVŠ Bratislava
280:00
4.
Červenka Petr
SVK - KVTVŠ Bratislava
280:00
4.
Balokovič ???
SVK - KVTVŠ Bratislava
280:00
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomai Oldřich
Spartak Gottwaldov
213:00
1.
Kolář Josef
Spartak Gottwaldov
213:00
1.
Lexa Oldřich
Spartak Gottwaldov
213:00
2.
Mezihorák Pavel
Jiskra Gottwaldov
207:00
2.
Krhut Jaroslav
Jiskra Gottwaldov
207:00
2.
Křivánek A.
Jiskra Gottwaldov
207:00
3.
Hurník František
Spartak Gottwaldov
233:00
3.
Vodstrčil Jaroslav
Spartak Gottwaldov
233:00
3.
Řehůřek Jaroslav
Spartak Gottwaldov
233:00
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zelinka František
Spartak Gottwaldov
226:00
1.
Lažnovský Jaroslav
Spartak Gottwaldov
226:00
1.
Novotný Václav
Spartak Gottwaldov
226:00
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Patzeltová Jitka
Jiskra Gottwaldov
280:00
1.
Jiřičková Pavla
Jiskra Gottwaldov
280:00
1.
Řiháková Irena
Jiskra Gottwaldov
280:00
2.
Míčková V.
SVK - Dynamo Bratislava
265:00
2.
Štefanovičová Táňa
SVK - Dynamo Bratislava
265:00
2.
Rajčáková M.
SVK - Dynamo Bratislava
265:00
ŽB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horáčková Marie
Jiskra Gottwaldov
174:00
1.
Bambuchová Věra
Jiskra Gottwaldov
174:00
1.
Nečasová Blanka
Jiskra Gottwaldov
174:00
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz