Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1953 - tříčlenné hlídky
Kód závodu
53PMZ726
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1953 - tříčlenné hlídky
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
14.06.1953
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
přebor okresu Gottwaldov
Místo konání
Tesák - Hostýnské hory
Použitá mapa
???
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Zdeněk Němec
Hlavní rozhodčí
Karel Ambrož
Stavitel tratí
František Šnajdr
JURY
Z. Němec, F. Šnajdr, závodník
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
dky.st.
MA
MB
MC
ŽA
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bartoň Jaroslav
Spartak Gottwaldov
145:05
1.
Láznička Alois
Spartak Gottwaldov
145:05
1.
Novotný Jindřich
Spartak Gottwaldov
145:05
2.
Burýšek Slavomír
Jiskra Gottwaldov
172:15
2.
Vrána Stanislav
Jiskra Gottwaldov
172:15
2.
Žaludek Vladimír
Jiskra Gottwaldov
172:15
3.
Průša Eduard
Jiskra Gottwaldov
179:50
3.
Batěk Alois
Jiskra Gottwaldov
179:50
3.
Matula Miroslav
Jiskra Gottwaldov
179:50
4.
Černava Sáva
Jiskra Gottwaldov
173:05
4.
Sadílek Ota
Jiskra Gottwaldov
173:05
4.
Müller Karel
Jiskra Gottwaldov
173:05
5.
Chudárek Karel
Vizovice
235:05
5.
Rychta Jindřich
Vizovice
235:05
5.
Tinka Ladislav
Vizovice
235:05
6.
Vermousek Ivan
Vizovice
233:40
6.
Prčík Milan
Vizovice
233:40
6.
Smetka Josef
Vizovice
233:40
DISK
Čoček Jaroslav
Spartak Gottwaldov
218:25
DISK
Zeman Vladimír
Otrokovice
216:30
DISK
Janků Miroslav
Spartak Gottwaldov
218:25
DISK
Hanáček Ladislav
Otrokovice
216:30
DISK
Fuksa Jiří
Český Těšín
---
DISK
Jung Jaroslav
Český Těšín
---
DISK
Gamrot Roman
Český Těšín
---
DISK
Vyoral František
Jiskra Napajedla
---
DISK
Baránek Josef
Jiskra Napajedla
---
DISK
Novák Jan
Jiskra Napajedla
---
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novoměstský Milan
Gottwaldov - VPŠ
421:20
1.
Pálka Ludvík
Gottwaldov - VPŠ
421:20
1.
Řihák Josef
Gottwaldov - VPŠ
421:20
2.
Dočkal Drahomír
Jiskra Gottwaldov
433:00
2.
Mach Milan
Jiskra Gottwaldov
433:00
2.
Klíma Luděk
Jiskra Gottwaldov
433:00
DISK
Pokorný Antonín
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Hejda Milan
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Zakopal Dušan
Jiskra Gottwaldov
---
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křeménková Věra
Jiskra Gottwaldov
210:35
1.
Kadlčáková Věra
Jiskra Gottwaldov
210:35
1.
Ondruchová Marie
Jiskra Gottwaldov
210:35
2.
Lapešová Dagmar
Jiskra Gottwaldov
226:30
2.
Králová Hana
Jiskra Gottwaldov
226:30
2.
Kousalová Ivana
Jiskra Gottwaldov
226:30
3.
Mrázová Marta
Jiskra Napajedla
243:35
3.
Vojtěšková Emílie
Jiskra Napajedla
243:35
3.
Klásková Věra
Jiskra Napajedla
243:35
DISK
Fojtíková Jarmila
Slavoj Malenovice
---
DISK
Lukasová Věra
Vizovice
---
DISK
Lapešová Jana
Vizovice
---
DISK
Kalužová Anuše
Vizovice
---
DISK
Široká Eliška
Slavoj Malenovice
---
DISK
Závadová Jiřina
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Lišková Zdena
Slavoj Malenovice
---
DISK
Černá Hana
Jiskra Gottwaldov
---
DISK
Kubíčková Mirka
Jiskra Gottwaldov
---
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Minaříková Alena
Jiskra Gottwaldov
197:00
1.
Nováková Magda
Jiskra Gottwaldov
197:00
1.
Kolenovská Božena
Jiskra Gottwaldov
197:00
2.
Šťastná Dáša
Spartak Gottwaldov
267:50
2.
Charvátová Zdena
Spartak Gottwaldov
267:50
2.
Horáková Jarka
Spartak Gottwaldov
267:50
3.
Součková Jarmila
Gottwaldov - VPŠ
325:50
3.
Staňková Helena
Gottwaldov - VPŠ
325:50
3.
Stuchlíková Olga
Gottwaldov - VPŠ
325:50
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šperka Josef
Jiskra Gottwaldov
292:55
1.
Mrázek Jiří
Jiskra Gottwaldov
292:55
1.
Hillebrand Ladislav
Jiskra Gottwaldov
292:55
2.
Vlček Jaroslav
Spartak Gottwaldov
290:30
2.
Garlík Oldřich
Spartak Gottwaldov
290:30
2.
Řehůřek Jaroslav
Spartak Gottwaldov
290:30
3.
Jugas Jaroslav
Spartak Gottwaldov
287:00
3.
Bánovský Aleš
Spartak Gottwaldov
287:00
3.
Pavlas Ivan
Spartak Gottwaldov
287:00
4.
Korvas Eduard
Otrokovice
404:30
4.
Tomášek František
Otrokovice
404:30
4.
Kotásek Zdeněk
Otrokovice
404:30
5.
Terna Josef
Otrokovice
255:30
5.
Hejčl František
Otrokovice
255:30
5.
Slavíček Josef
Otrokovice
255:30
DISK
Režňák Stanislav
RH Vsetín
287:55
DISK
Jotař Josef
RH Vsetín
287:55
DISK
Švehlák Jan
RH Vsetín
287:55
DISK
Tinka Karel
Vizovice
---
DISK
Oškera Antonín
Vizovice
---
DISK
Oškera Vladimír
Vizovice
---
DISK
Bilík Oldřich
Spartak Gottwaldov
---
DISK
Charvát Zdeněk
Spartak Gottwaldov
---
DISK
Javora Vojtěch
Vizovice
---
DISK
Kalivoda Bořivoj
Vizovice
---
DISK
Vařák František
Vizovice
---
DISK
Sudolský Josef
Jiskra Napajedla
---
DISK
Cambal Jaroslav
Jiskra Napajedla
---
DISK
Petr Emanuel
Slavoj Malenovice
---
DISK
Vrátný Josef
Slavoj Malenovice
---
DISK
Kupsa Josef
Slavoj Malenovice
---
DISK
Matůš Bohumil
Vizovice
---
DISK
Řepa Bohuslav
Vizovice
---
DISK
Frank Stanislav
Vizovice
---
DISK
Kolařík Václav
Spartak Gottwaldov
---
DISK
Hrdina Josef
Jiskra Napajedla
---
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hurník František
Spartak Gottwaldov
234:10
1.
Vodstrčil Jaroslav
Spartak Gottwaldov
234:10
1.
Vaněk Jaromír
Spartak Gottwaldov
234:10
2.
Halámek Cyril
Otrokovice
224:10
2.
Nesvatba Jindřich
Otrokovice
224:10
2.
Plášek Emil
Otrokovice
224:10
3.
Mezihorák Pavel
Jiskra Gottwaldov
249:35
3.
Polášek Jan
Jiskra Gottwaldov
249:35
3.
Kubíček Vojtěch
Jiskra Gottwaldov
249:35
4.
Ordelt Stanislav
Otrokovice
347:00
4.
Mikeska Jan
Otrokovice
347:00
4.
Martinů Zdeněk
Otrokovice
347:00
5.
Radil Michal
Otrokovice
401:30
5.
Lačňák Jaroslav
Otrokovice
401:30
5.
Kuba Antonín
Otrokovice
401:30
DISK
Janoštík Karel
Jiskra Napajedla
---
DISK
Piňos Josef
Jiskra Napajedla
---
DISK
Chytka Ludvík
Jiskra Napajedla
---
DISK
Nohál Leopold
Spartak Gottwaldov
---
DISK
Pavlas Emerich
Spartak Gottwaldov
---
DISK
Klinkovský Luboš
Spartak Gottwaldov
---
MC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Václav
Spartak Gottwaldov
133:35
1.
Lažnovský Jaroslav
Spartak Gottwaldov
133:35
1.
Zelinka František
Spartak Gottwaldov
133:35
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pančošková Irena
Spartak Gottwaldov
190:05
1.
Jugasová Zdena
Spartak Gottwaldov
190:05
1.
Kučerová Květa
Spartak Gottwaldov
190:05
2.
Mičolová Naďa
Jiskra Gottwaldov
262:40
2.
Bahounková Eliška
Jiskra Gottwaldov
262:40
2.
Štětkářová Marie
Jiskra Gottwaldov
262:40
3.
Sedláčková Helena
Otrokovice
270:00
3.
Topolánková Dagmar
Otrokovice
270:00
3.
Kubová Libuše
Otrokovice
270:00
4.
Trojnová Marie
Slavoj Malenovice
270:55
4.
Horáková Růžena
Slavoj Malenovice
270:55
4.
Čelůstková Milena
Slavoj Malenovice
270:55
5.
Minářová Frýda
Slavoj Malenovice
270:55
5.
Leskovjanová Míla
Slavoj Malenovice
270:55
6.
Michalíková Věra
Spartak Gottwaldov
322:15
6.
Miklíková Eva
Spartak Gottwaldov
322:15
6.
Ptáčková Eva
Spartak Gottwaldov
322:15
DISK
Nováková Milena
Slušovice
---
DISK
Bednaříková Draha
Slušovice
---
DISK
Langrová Jiřina
Slušovice
---
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz