Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Pohár města Zlína 1950 - tříčlenné hlídky - 1. roč
Kód závodu
50PMZ723
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Pohár města Zlína 1950 - tříčlenné hlídky - 1. ročník
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.08.1950
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
veřejný závod - první OB v ČR
Místo konání
Bunč - Chřiby
Použitá mapa
Speciálka 1:75 000 - Uh. Hradiště
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Eugen Reichel
Hlavní rozhodčí
Karel Papež
Stavitel tratí
Zdeněk Němec
JURY
E. Reichel, Zd. Němec, závodník
Kategorie
dci.ml.
dci.st.
dky.ml.
dky.st.
MA
MB
ŽA
dci.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pekař Augustin
Gottwaldov - RG
79:48
1.
Pokorný Antonín
Gottwaldov - RG
79:48
1.
Sobotka M.
Gottwaldov - RG
79:48
2.
Vít Jaroslav
Gottwaldov - KEZ
87:44
2.
Ulrich Miroslav
Gottwaldov - KEZ
87:44
2.
Zeiner Miroslav
Gottwaldov - KEZ
87:44
3.
Petrželka Antonín
Gottwaldov - RG
89:20
3.
Zbořílek A.
Gottwaldov - RG
89:20
3.
Hejtmánek Ivan
Gottwaldov - RG
89:20
4.
Kojan Jiří
Gottwaldov - KEZ
109:15
4.
Dubnický Jan
Gottwaldov - KEZ
109:15
4.
Chrastina L.
Gottwaldov - KEZ
109:15
5.
Dundálek Josef
Zdounky - lyžaři
139:45
5.
Lukáš Alois
Zdounky - lyžaři
139:45
5.
Zavadil Miloš
Zdounky - lyžaři
139:45
dci.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bělík I.
Gottwaldov - RG
154:13
1.
Bánovský Aleš
Gottwaldov - RG
154:13
1.
Červenka Zdeněk
Gottwaldov - RG
154:13
2.
Andrejev L.
Otrokovice - lyžaři
142:13
2.
Horák Bohumil
Otrokovice - lyžaři
142:13
2.
Pátek Karel
Otrokovice - lyžaři
142:13
3.
Dubovský Aleš
Kroměříž - lyžaři
146:58
3.
Zavřel R.
Kroměříž - lyžaři
146:58
3.
Malík Karel
Kroměříž - lyžaři
146:58
4.
Bautel Alois
Zdounky - lyžaři
152:54
4.
Bajer Milan
Zdounky - lyžaři
152:54
4.
Valoušek Jan
Zdounky - lyžaři
152:54
5.
Klívar František
Gottwaldov - RG
165:33
5.
Lev Jiří
Gottwaldov - RG
165:33
5.
Látal Ivo
Gottwaldov - RG
165:33
6.
Kučera Milan
Gottwaldov - KEZ
192:44
6.
Klimánek Leo
Gottwaldov - KEZ
192:44
6.
Javorek Pavel
Gottwaldov - KEZ
192:44
dky.ml.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stöhrová Marie
Gottwaldov - Domovy
122:31
1.
Živnůstková ???
Gottwaldov - Domovy
122:31
1.
Žůrková Anna
Gottwaldov - Domovy
122:31
dky.st.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Olga
Gottwaldov - RG
90:43
1.
Miklíková Eva
Gottwaldov - RG
90:43
1.
Kunetová J.
Gottwaldov - RG
90:43
2.
Gregorová Anna
Kroměříž - lyžaři
107:52
2.
Kalendíková ???
Kroměříž - lyžaři
107:52
2.
Husovská ???
Kroměříž - lyžaři
107:52
MA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Garlík Oldřich
Gottwaldov - turisté
155:50
1.
Polášek Jan
Gottwaldov - turisté
155:50
1.
Obdržálek Svatopluk
Gottwaldov - turisté
155:50
2.
Vojta František
Gottwaldov - turisté
154:45
2.
Polášek Jan
Gottwaldov - turisté
154:45
2.
Bělský Gustav
Gottwaldov - turisté
154:45
3.
Škubal Leopold
Gottwaldov - turisté
148:11
3.
Beseda J.
Gottwaldov - turisté
148:11
3.
Hausner A.
Gottwaldov - turisté
148:11
4.
Kocourek Zdeněk
Gottwaldov - turisté
178:57
4.
Herman Karel
Gottwaldov - turisté
178:57
4.
Vágner V.
Gottwaldov - turisté
178:57
5.
Paulus Jiří
Gottwaldov - horolezci
172:52
5.
Rostek Jiří
Gottwaldov - horolezci
172:52
5.
Kohoutek František
Gottwaldov - horolezci
172:52
6.
Malý Miloš
Gottwaldov - turisté
166:51
6.
Polášek M.
Gottwaldov - turisté
166:51
6.
Prášilík Z.
Gottwaldov - turisté
166:51
7.
Zbořil Svatopluk
Gottwaldov - Mladcová
167:40
7.
Urbanec Antonín
Gottwaldov - Mladcová
167:40
7.
Urbanec Ludvík
Gottwaldov - Mladcová
167:40
8.
Hájek Jiří
Gottwaldov - turisté
160:40
8.
Ries Emil
Gottwaldov - turisté
160:40
8.
Felcman Josef
Gottwaldov - turisté
160:40
9.
Huráb Miloslav
Kroměříž - horolezci
212:27
9.
Mačalík Bohumil
Kroměříž - horolezci
212:27
9.
Hetmer František
Kroměříž - horolezci
212:27
10.
Bulava Jan
Otrokovice - lyžaři
200:24
10.
Spáčil Jan
Otrokovice - lyžaři
200:24
10.
Šťastný Vlastimil
Otrokovice - lyžaři
200:24
11.
Klaban Jaroslav
Otrokovice - lyžaři
228:31
11.
Topolánek Jan
Otrokovice - lyžaři
228:31
11.
Žmolík Karel
Otrokovice - lyžaři
228:31
12.
Pjatkan Emil
Rožnov p/R - lyžaři
218:04
12.
Kantorek Zdeněk
Rožnov p/R - lyžaři
218:04
12.
Skalík Josef
Rožnov p/R - lyžaři
218:04
MB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubíček Václav
Kroměříž - lyžaři
163:43
1.
Jaroš Zdeněk
Kroměříž - lyžaři
163:43
1.
Zapletal Karel
Kroměříž - lyžaři
163:43
2.
Buček Eman
Otrokovice - lyžaři
165:22
2.
Dvořák Karel
Otrokovice - lyžaři
165:22
2.
Svojanovský František
Otrokovice - lyžaři
165:22
3.
Ordelt Stanislav
Otrokovice - lyžaři
166:16
3.
Martinů Zdeněk
Otrokovice - lyžaři
166:16
3.
Mikeska Jan
Otrokovice - lyžaři
166:16
4.
Leinfellner Eduard
Val. Meziřičí - turisté
198:20
4.
Dvořáček Jaroslav
Val. Meziřičí - turisté
198:20
4.
Štros Karel
Val. Meziřičí - turisté
198:20
5.
Chrstoš František
Otrokovice - turisté
209:18
5.
Kolář Bohumil
Otrokovice - lyžaři
209:18
5.
Pakosta František
Otrokovice - lyžaři
209:18
6.
Březina Oto
Zdounky - lyžaři
191:12
6.
Hrdina Vojtěch
Zdounky - lyžaři
191:12
6.
Piškula Ignác
Zdounky - lyžaři
191:12
ŽA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rašťáková Ladislava
Kroměříž - lyžaři
82:02
1.
Klimecká Libuše
Kroměříž - lyžaři
82:02
1.
Charvátová Marta
Kroměříž - lyžaři
82:02
2.
Králová Hana
Gottwaldov - turisté
95:52
2.
Jugasová Zdena
Gottwaldov - turisté
95:52
2.
Hradilová M.
Gottwaldov - turisté
95:52
3.
Hlaváčková H.
Gottwaldov - horolezci
90:25
3.
Mizerová B.
Gottwaldov - horolezci
90:25
3.
Martíšková J.
Gottwaldov - horolezci
90:25
4.
Videmanová A.
Kroměříž - horolezci
86:57
4.
Pittnerová S.
Kroměříž - horolezci
86:57
4.
Zapletalová Marie
Kroměříž - horolezci
86:57
5.
Kopecká Jarmila
Rožnov p/R - lyžaři
94:30
5.
Chromá Josefa
Rožnov p/R - lyžaři
94:30
5.
Ondrušková E.
Rožnov p/R - lyžaři
94:30
6.
Dřímalová L.
Gottwaldov - turisté
101:25
6.
Salačová B.
Gottwaldov - turisté
101:25
6.
Skopalíková V.
Gottwaldov - turisté
101:25
7.
Krajčová Anežka
Uh. Brod - lyžaři
92:21
7.
Ernstbrunnerová ???
Uh. Brod - lyžaři
92:21
7.
Zemková Anna
Uh. Brod - lyžaři
92:21
8.
Leskovjanová Míla
Gottwaldov - turisté
103:35
8.
Malaníková L.
Gottwaldov - turisté
103:35
8.
Lišková Marie
Gottwaldov - turisté
103:35
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz