2.10 km, 25 m, 7 kontrol
1.80 km, 15 m, 6 kontrol
3.10 km, 50 m, 8 kontrol
3.80 km, 60 m, 10 kontrol
4.60 km, 90 m, 11 kontrol
6.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kubičková Bára
|
SJH9551 |
|
TJ Slovan Jindřichův Hradec |
83:29 |
|
7.50 km, 135 m, 15 kontrol
5.60 km, 100 m, 11 kontrol
6.40 km, 100 m, 16 kontrol
4.60 km, 90 m, 11 kontrol
3.70 km, 70 m, 11 kontrol
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
1.80 km, 15 m, 6 kontrol
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
4.70 km, 70 m, 12 kontrol
6.40 km, 100 m, 16 kontrol
7.20 km, 115 m, 17 kontrol
11.80 km, 230 m, 26 kontrol
6.40 km, 100 m, 16 kontrol
8.90 km, 165 m, 16 kontrol
7.20 km, 115 m, 17 kontrol
6.00 km, 100 m, 14 kontrol
4.60 km, 90 m, 11 kontrol
1.80 km, 15 m, 6 kontrol
7.20 km, 115 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Jandera Tomáš
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
60:52 |
|
2. |
Beneš Filip
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
61:09 |
+ 0:17 |
3. |
Běhoun Pavel
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
63:22 |
+ 2:30 |
4. |
Choutka Jarda
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
65:37 |
+ 4:45 |
5. |
Janík Pavel
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
75:04 |
+ 14:12 |
6. |
Němec Jan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
75:11 |
+ 14:19 |
7. |
Randík Jan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
78:49 |
+ 17:57 |
8. |
Bulva Radek
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
94:00 |
+ 33:08 |
9. |
Kramoliš Jan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
113:42 |
+ 52:50 |
5.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Plánička Jiří
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
59:31 |
|
2. |
Ondřej Suchánek
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
62:18 |
+ 2:47 |
3. |
Chroust Marek
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
64:27 |
+ 4:56 |
4. |
Setnička Karel
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
72:51 |
+ 13:20 |
5. |
Beneš Radovan ml.
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
80:06 |
+ 20:35 |
6. |
Šlitr Milan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
84:18 |
+ 24:47 |
7. |
Hadač Václav
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
84:28 |
+ 24:57 |
8. |
Henzl Jaroslav
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
86:10 |
+ 26:39 |
9. |
Beneš Radovan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
90:13 |
+ 30:42 |
10. |
Štěpánek Bedřich
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
90:50 |
+ 31:19 |
11. |
Čermák Přemysl
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
91:50 |
+ 32:19 |
12. |
Jelínek Jan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
93:55 |
+ 34:24 |
13. |
Hataš Martin
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
98:19 |
+ 38:48 |
14. |
Hanek Karel
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
101:20 |
+ 41:49 |
15. |
Havlíček Vojtěch+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
101:39 |
+ 42:08 |
16. |
Veselý Mirek
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
102:45 |
+ 43:14 |
17. |
Jan Suchánek
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
112:58 |
+ 53:27 |
18. |
Sedláček Luděk+3
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
129:21 |
+ 69:50 |
19. |
Sláma Jan
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
160:23 |
+ 100:52 |
20. |
Chroust Ruda
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
193:51 |
+ 134:20 |
|
Plánička Viktor
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
DISK |
|
|
Pacovský Josef
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
DISK |
|
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
3.80 km, 60 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Walder Michal
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
40:18 |
|
2. |
Pláničková Eva
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
42:42 |
+ 2:24 |
3. |
Walder Jiří
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
56:35 |
+ 16:17 |
4. |
Setnička Jaroslav+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
57:57 |
+ 17:39 |
5. |
Křivánková Lucie
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
59:06 |
+ 18:48 |
6. |
Pláničková Libuše
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
61:54 |
+ 21:36 |
7. |
Hlaváček Ivan+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
64:26 |
+ 24:08 |
8. |
Talíř Václav+2
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
66:53 |
+ 26:35 |
9. |
Beneš Karel
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
67:06 |
+ 26:48 |
10. |
Freiberg Petr+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
68:15 |
+ 27:57 |
11. |
Svoboda Antonín+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
71:17 |
+ 30:59 |
12. |
PacovskýJiří+2
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
72:35 |
+ 32:17 |
13. |
Janík Ondřej
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
78:55 |
+ 38:37 |
14. |
Víšková Blanka
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
90:36 |
+ 50:18 |
15. |
Benešová Zdeňka
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
95:13 |
+ 54:55 |
16. |
Ransdorfová Šárka+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
100:46 |
+ 60:28 |
17. |
Havelková Andrea+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
134:50 |
+ 94:32 |
3.80 km, 60 m, 10 kontrol
4.60 km, 90 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kopecká Marcela
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
40:01 |
|
2. |
Běhounová Jiřina
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
49:17 |
+ 9:16 |
3. |
Jünglingová Iveta
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
55:38 |
+ 15:37 |
4. |
Brabencová Alena
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
66:16 |
+ 26:15 |
3.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vaiglová Zuzana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
44:34 |
|
2. |
Benešová Jana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
59:01 |
+ 14:27 |
3. |
Šafránková Dominika
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
63:33 |
+ 18:59 |
4. |
Slámová Hana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
73:45 |
+ 29:11 |
5. |
Šafránková Jana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
74:15 |
+ 29:41 |
6. |
Samková Jana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
76:29 |
+ 31:55 |
7. |
Janíková Martina
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
77:10 |
+ 32:36 |
8. |
Tichá Dagmar+1
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
83:06 |
+ 38:32 |
9. |
Němcová Barbora
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
85:00 |
+ 40:26 |
10. |
Vaiglová Marie
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
87:22 |
+ 42:48 |
11. |
Hadačová Pavla
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
89:27 |
+ 44:53 |
|
Puchernová Jana
|
SOB |
|
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí |
DISK |
|