Kód závodu
120902002
Název
Mistrovství ČR a veteraniáda na klasické trati
Datum
02.09.2012
Místo konáníRacková
Použitá mapaPředek a zadek, Vršek a spodek, 1:15000, e=5m
PořadatelTZL - SKOB Zlín
Ředitel závoduMichaela Hančíková
Hlavní rozhodčíBarbora Krejčíková
Stavitel tratíJiří Hradil
JURYLeoš Bogar, Zbyněk Pospíšek, Milan Venhoda
Kategorie
D14     D20     D21A     D21B     D21E     D40     D50     H14     H17     H20     H21A     H21B     H21C     H21E     H40A     H40B     H50     OPENLONG     OPENSHORT    

D14
6.10 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Králová Vilma XBM9951 C PELLŽS MTBO TEAM 46:06
2. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 47:06 + 1:00
3. Jedruchová Štěpánka TZL C SKOB Zlín 60:16 + 14:10
D20
12.20 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Haltofová Eva LOV9499 C lepus.cz 67:57
2. Pařízková Anežka SMR9350 C SK SNS Smržovka 70:39 + 2:42
3. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 72:43 + 4:46
4. Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary 79:38 + 11:41
5. Kubínová Romana SKV9452 B TJ Slovan Karlovy Vary 86:21 + 18:24
6. Čully Katharina VBA9251 C ŠK VAZKA Bratislava 133:53 + 65:56
D21A
12.50 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jakobová Adélka VSP9050 C USK Praha 67:29
2. Skácelová Naděžda TSU8889 C LKT 80 Šumperk 67:39 + 0:10
3. Fólová Martina SMR8850 C SK SNS Smržovka 69:45 + 2:16
4. Kasalovska Natalia VBA8554 C ŠK VAZKA Bratislava 70:09 + 2:40
5. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 71:38 + 4:09
6. Tomečková Zuzana TSU8279 C LKT 80 Šumperk 71:44 + 4:15
7. Sladká Kateřina PBM8554 C TJ Spartak 1. Brněnská 72:11 + 4:42
8. Jandová Diana CHT9151 C OOB SK Chrast 72:18 + 4:49
9. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 73:10 + 5:41
10. Pajerová Ivana EKP9051 C VŠTJ Ekonom Praha 75:34 + 8:05
11. Honsová Lenka SMR7750 C SK SNS Smržovka 79:43 + 12:14
12. Šiftancová Eva TUR8052 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 79:45 + 12:16
13. Karlíková Zuzana VIV8050 C GIGANT orienteering 80:47 + 13:18
14. Linhartová Martina VIV7750 C GIGANT orienteering 81:09 + 13:40
15. Jeníčková Radka ZUP8759 C MTBO ČZU Praha 81:32 + 14:03
16. Kavanová Bára JIL8551 C OK Jilemnice 82:05 + 14:36
17. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 82:38 + 15:09
18. Vondrová Kateřina OKP7250 C SK OK 24 Praha 83:23 + 15:54
19. Matulová Dana TBM7653 C KOS TJ Tesla Brno 85:37 + 18:08
20. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 89:49 + 22:20
21. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 90:45 + 23:16
22. Kalošová TerKa SMR8950 C SK SNS Smržovka 92:51 + 25:22
23. Myšičková Marie BOR7056 C OK Jiskra Nový Bor 93:37 + 26:08
24. Kratschmerová Kateřina TBM8558 C KOS TJ Tesla Brno 93:57 + 26:28
25. Borufková Lenka SMR8450 C SK SNS Smržovka 97:32 + 30:03
26. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 124:00 + 56:31
D21B
10.20 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nováková Lenka EKP8062 C VŠTJ Ekonom Praha 73:14
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 74:49 + 1:35
3. Kolářová Gabriela TBM8454 C KOS TJ Tesla Brno 76:16 + 3:02
3. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 76:16 + 3:02
3. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 76:16 + 3:02
6. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 82:29 + 9:15
7. Grauzelova Ludmila VBA8351 C ŠK VAZKA Bratislava 83:42 + 10:28
8. Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 85:30 + 12:16
9. Khulová Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 90:29 + 17:15
10. Střelcová Radka TBM8256 C KOS TJ Tesla Brno 90:35 + 17:21
11. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 92:22 + 19:08
12. Michálková Alice XX6 C Neregistrovaní 6 98:51 + 25:37
D21E
14.40 km, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Gigon Michaela TBM7753 C KOS TJ Tesla Brno 76:15
2. Hrdinová Marie VSP7852 C USK Praha 76:44 + 0:29
3. Fajtova Stanislava VBA8454 C ŠK VAZKA Bratislava 79:09 + 2:54
4. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 79:47 + 3:32
5. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 82:27 + 6:12
6. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 82:58 + 6:43
7. Tichovská Martina VSP8650 C USK Praha 83:24 + 7:09
8. Kuchařová Markéta ZUP8452 C MTBO ČZU Praha 84:02 + 7:47
9. Staňková Štěpánka TSU8992 C LKT 80 Šumperk 86:44 + 10:29
10. Prchalová Ivana SMR8754 C SK SNS Smržovka 90:42 + 14:27
11. Doležalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia VŠ Plzeň 93:24 + 17:09
12. Lamichová Martina PHK9152 C OK 99 Hradec Králové 93:32 + 17:17
13. Pařízková Věrka SMR7151 C SK SNS Smržovka 94:50 + 18:35
14. Puchernová Zuzana ZUP8451 C MTBO ČZU Praha 95:11 + 18:56
15. Seifertová Magdalena VSP9150 C USK Praha 96:05 + 19:50
16. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 96:12 + 19:57
17. Štěpánská Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 99:28 + 23:13
Bochenková Martina ZUP8750 C MTBO ČZU Praha DISK
Trnovcova Daniela VBA8851 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
Lamichová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové DISK
D40
11.50 km, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 70:07
2. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 72:38 + 2:31
3. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 81:27 + 11:20
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 84:54 + 14:47
5. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 92:28 + 22:21
6. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 96:49 + 26:42
D50
8.90 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:36
2. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 63:28 + 1:52
3. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 63:30 + 1:54
4. Perůtková Ivana LCE5851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:22 + 2:46
5. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 66:54 + 5:18
6. Medlíková Míla TSU5895 C LKT 80 Šumperk 67:07 + 5:31
7. Čully Zuzana VBA5852 C ŠK VAZKA Bratislava 67:54 + 6:18
8. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 75:14 + 13:38
9. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 76:17 + 14:41
H14
6.20 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horák Jan LDC9800 C KOB Děčín 34:13
2. Ludvík Matyáš STB9801 B TJ Stadion Nový Bor 35:48 + 1:35
3. Hlavatý Jan BOR9804 C OK Jiskra Nový Bor 40:33 + 6:20
4. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 40:42 + 6:29
5. Vondra Matěj OKP0000 C SK OK 24 Praha 45:19 + 11:06
H17
13.70 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Nemet Michal BOR9705 C OK Jiskra Nový Bor 74:52
2. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 80:16 + 5:24
3. Matuš Vojtěch VRB9606 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 84:06 + 9:14
4. Charvát Jan VRL9601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:11 + 9:19
5. Princ Matyáš TCB9501 C SK Technik České Budějovice 91:59 + 17:07
6. Podmolík Josef TZL9701 B SKOB Zlín 116:18 + 41:26
H20
19.60 km, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 84:38
2. Ludvík Vojtěch STB9301 A TJ Stadion Nový Bor 85:19 + 0:41
3. Čully Andrej VBA9501 C ŠK VAZKA Bratislava 102:17 + 17:39
4. Skoupý Jan VIV9400 C GIGANT orienteering 107:14 + 22:36
5. Hlavatý Ondřej BUL9400 C Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 116:01 + 31:23
6. Janoska Tomas VBA9341 C ŠK VAZKA Bratislava 122:21 + 37:43
Kroupa Tomáš VIP9401 C SK VIPrahlo DISK
H21A
22.70 km, 20 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 106:45
2. Pucherna Jan ZUP7702 C MTBO ČZU Praha 109:37 + 2:52
3. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:45 + 4:00
4. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 110:54 + 4:09
5. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 111:13 + 4:28
6. Bureš Pavel XBM7549 C PELLŽS MTBO TEAM 111:41 + 4:56
7. Vaněk Petr PHK7600 C OK 99 Hradec Králové 111:43 + 4:58
8. Lukavec Petr SMR7800 C SK SNS Smržovka 113:10 + 6:25
9. Karlík Michal VIV8000 C GIGANT orienteering 114:55 + 8:10
10. Merenus Štěpán EKP8401 C VŠTJ Ekonom Praha 114:56 + 8:11
11. Hepner David SHK7601 R TJ Slavia Hradec Králové 115:40 + 8:55
12. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 116:06 + 9:21
13. Kroc Dalibor VIV C GIGANT orienteering 117:13 + 10:28
14. Moravec Štěpán SJI8101 C OK Jihlava 118:38 + 11:53
15. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 118:45 + 12:00
16. Malatek Rastislav VBA7401 C ŠK VAZKA Bratislava 118:46 + 12:01
17. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 118:56 + 12:11
18. Urban Miroslav TUR7905 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 119:41 + 12:56
19. Schwab Martin TBM8101 C KOS TJ Tesla Brno 120:08 + 13:23
20. Horák Pavel VSP7200 C USK Praha 120:50 + 14:05
21. Lebeda Dušan EKP7301 C VŠTJ Ekonom Praha 122:50 + 16:05
22. Medlík Jan TSU8246 C LKT 80 Šumperk 122:51 + 16:06
23. Jedlička Lukáš SHK8100 C TJ Slavia Hradec Králové 123:45 + 17:00
24. Cerman Lukáš VSP8101 C USK Praha 124:30 + 17:45
25. Štáfek Pavel SKL7401 C SMS Team Kladno 128:25 + 21:40
26. Kroupa Václav VIP6104 C SK VIPrahlo 128:53 + 22:08
27. Odvody Zdeněk XPU8206 C Pardubice Bikers 130:50 + 24:05
28. Drobník Lukáš SCP8500 C OK Sparta Praha 132:47 + 26:02
29. Netuka Martin SHK7302 C TJ Slavia Hradec Králové 133:19 + 26:34
29. Urban Jan SBK7537 C KOB Start Blansko 133:19 + 26:34
31. Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko 136:27 + 29:42
32. Pucherna Petr ZUP8002 C MTBO ČZU Praha 139:47 + 33:02
Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H21B
18.60 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jiran Václav XBM7601 C PELLŽS MTBO TEAM 88:47
2. Kurz Pavel EKP7408 C VŠTJ Ekonom Praha 95:36 + 6:49
3. Dolíhal Luděk TBM8506 C KOS TJ Tesla Brno 96:37 + 7:50
4. Fukátko Petr XPU8503 C Pardubice Bikers 97:02 + 8:15
5. Čejka Tomáš JHB8203 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97:19 + 8:32
6. Jirásek Aleš XPU7601 C Pardubice Bikers 97:59 + 9:12
7. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 99:25 + 10:38
8. Šenk Petr VBA8001 C ŠK VAZKA Bratislava 99:49 + 11:02
9. Zaoral Pedros SMR7903 C SK SNS Smržovka 100:42 + 11:55
10. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 101:29 + 12:42
11. Urválek Jan TCB8101 C SK Technik České Budějovice 104:16 + 15:29
12. Vítek Tomáš XBM7511 C PELLŽS MTBO TEAM 105:20 + 16:33
13. Stachoň Zdeněk SBK8014 C KOB Start Blansko 106:27 + 17:40
14. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 107:50 + 19:03
15. Smrt Martin EKP8431 C VŠTJ Ekonom Praha 108:47 + 20:00
16. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 110:22 + 21:35
17. Slivečka Jan LOV8901 C lepus.cz 112:29 + 23:42
18. Hodoň Miroslav VIV8100 C GIGANT orienteering 114:33 + 25:46
19. Šebesta Petr ZUP7604 C MTBO ČZU Praha 116:09 + 27:22
20. Šabo Mikulas VBA7841 C ŠK VAZKA Bratislava 116:43 + 27:56
21. Švarcbach Michal KNC7001 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 122:02 + 33:15
22. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 125:18 + 36:31
23. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 132:36 + 43:49
Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering DISK
Buchtík Aleš XBM8201 C PELLŽS MTBO TEAM DISK
Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering DISK
H21C
15.10 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bezděk Václav ABR8502 C A-TEAM Bruntál 82:52
2. Herman Jan XPU8505 C Pardubice Bikers 83:51 + 0:59
3. Kolář Rudolf ABR6301 C A-TEAM Bruntál 92:15 + 9:23
4. Dzik Martin VIV7600 C GIGANT orienteering 93:36 + 10:44
5. Bartoš Marián VSP8201 C USK Praha 93:42 + 10:50
6. Hons Lukáš XPU8005 C Pardubice Bikers 93:59 + 11:07
7. Černý Martin ZUP8900 C MTBO ČZU Praha 97:09 + 14:17
8. Král Michal TBM8222 C KOS TJ Tesla Brno 97:52 + 15:00
9. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 99:52 + 17:00
10. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 100:32 + 17:40
11. Ančic Luboš VBA8101 C ŠK VAZKA Bratislava 102:17 + 19:25
12. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 105:40 + 22:48
13. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 105:47 + 22:55
14. Cerhák Michal SBK8228 C KOB Start Blansko 115:52 + 33:00
15. Peths Jakub ABR8402 C A-TEAM Bruntál 117:30 + 34:38
16. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 121:56 + 39:04
17. Cremaschini Gianprimo TBM C KOS TJ Tesla Brno 125:02 + 42:10
Tománek Otakar VLI8300 C Slavia Liberec orienteering DISK
Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk DISK
H21E
26.60 km, 28 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 C SK SNS Smržovka 110:25
2. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 110:40 + 0:15
3. Ševčík Martin TBM7632 C KOS TJ Tesla Brno 112:09 + 1:44
4. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 113:20 + 2:55
5. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 113:30 + 3:05
6. Haselsberger Kevin AU189 C NF Villach 116:18 + 5:53
7. Rygl Miroslav TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno 118:10 + 7:45
8. Tišnovský Martin TBM9120 C KOS TJ Tesla Brno 118:48 + 8:23
9. Bouchal Jiří VPM8449 R KOS Slavia VŠ Plzeň 119:31 + 9:06
10. Laciga Radek VSP8200 C USK Praha 121:52 + 11:27
11. Jašek Petr ABR7601 C A-TEAM Bruntál 122:03 + 11:38
12. Staněk Tomáš TSU9403 C LKT 80 Šumperk 122:27 + 12:02
13. Uhmann Petr TBM8307 C KOS TJ Tesla Brno 125:15 + 14:50
14. Pospíšek Marek TBM8907 C KOS TJ Tesla Brno 125:48 + 15:23
15. Fajtl Jaroslav VPM9001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 126:19 + 15:54
16. Jedlička Michal SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové 128:06 + 17:41
17. Sedláček Petr TSU8109 C LKT 80 Šumperk 128:07 + 17:42
18. Hora Vojtěch VSP8301 C USK Praha 129:36 + 19:11
19. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 130:40 + 20:15
20. Haničák Tomáš TUR7710 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov 131:08 + 20:43
21. Peths Matěj ABR8501 C A-TEAM Bruntál 132:21 + 21:56
22. Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 132:59 + 22:34
23. Sajal Martin EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha 134:04 + 23:39
24. Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko 137:31 + 27:06
25. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 138:27 + 28:02
26. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 139:35 + 29:10
27. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 149:47 + 39:22
28. Jedlička Marek SHK7502 C TJ Slavia Hradec Králové 155:29 + 45:04
29. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 159:56 + 49:31
Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H40A
16.50 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT orienteering 81:35
2. Kouřimský Jan SLA7200 C SKOB Slaný 83:31 + 1:56
3. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT orienteering 86:33 + 4:58
4. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P Team Bratislava 90:36 + 9:01
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 92:57 + 11:22
6. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS MTBO TEAM 93:19 + 11:44
7. Mudrák Pavel X C 95:05 + 13:30
8. Mlynarik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 95:16 + 13:41
9. Tišnovský Zdeněk TBM6620 C KOS TJ Tesla Brno 95:36 + 14:01
10. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 96:28 + 14:53
11. Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 96:34 + 14:59
12. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 96:52 + 15:17
13. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 97:03 + 15:28
14. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 97:49 + 16:14
15. Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 98:24 + 16:49
16. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 101:30 + 19:55
17. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT orienteering 102:22 + 20:47
18. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 105:30 + 23:55
19. Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 107:42 + 26:07
20. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 108:31 + 26:56
21. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 108:44 + 27:09
22. Pažický Ľudovít RCP6941 C RC&P Team Bratislava 113:45 + 32:10
23. Otoupalík Jan X C 121:23 + 39:48
24. Vít David EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha 145:09 + 63:34
H40B
12.30 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Charvát Roman VRL6501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:12
2. Ritscher Nils Tom X C 223:07 + 126:55
H50
13.40 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 65:32
2. Hejna Jiří XX5 C Neregistrovaní 5 65:44 + 0:12
3. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 69:55 + 4:23
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB Prostějov 76:32 + 11:00
5. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 77:48 + 12:16
6. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 82:56 + 17:24
7. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 87:50 + 22:18
8. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 97:59 + 32:27
9. Wald František FSP5300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:02 + 45:30
10. Čully Jan VBA5501 C ŠK VAZKA Bratislava 112:12 + 46:40
11. Bartoš Marian XX1 C Neregistrovaní 1 112:38 + 47:06
12. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 125:06 + 59:34
Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Kubín Jiří SKV6001 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
OPENLONG
19.80 km, 24 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 97:52
2. Fišer Petr X C 110:16 + 12:24
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 121:27 + 23:35
4. Vlach Jan JPV8237 C SK Prostějov 130:54 + 33:02
OPENSHORT
6.30 km, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Foglarová Kamila XX2 C Neregistrovaní 2 35:47
2. Růžek Lukáš PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 40:04 + 4:17
3. Martinec Jan RAC C Racková 42:20 + 6:33
4. Bartáková Petra SJI C OK Jihlava 42:51 + 7:04
5. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 47:25 + 11:38
6. Doležal Ondřej RAC C Racková 47:40 + 11:53
7. Fišerová Zuzana X C 47:55 + 12:08
8. Zívalík Jan RAC C Racková 49:25 + 13:38
9. Hrančík Lukáš RAC C Racková 50:05 + 14:18
10. Ježková Klára MKP8450 C SK Meteor Kačerov Praha 51:26 + 15:39
11. Krejsa Tomáš RAC C Racková 52:05 + 16:18
12. Dušek Vladimír X C 59:24 + 23:37
13. Graubner Tadeáš TZL C SKOB Zlín 75:31 + 39:44
14. Graubnerová Kamila TZL C SKOB Zlín 76:08 + 40:21
15. Libenská Linda VSP C USK Praha 78:25 + 42:38
16. Gajzlerová Marie VSP C USK Praha 78:29 + 42:42
17. Vallová Věra X C 78:52 + 43:05
Adamík Tomáš RAC C Racková DISK