Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR a veteraniáda na krátké trati
Kód závodu
120901001
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR a veteraniáda na krátké trati
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.09.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Racková
Použitá mapa
Mlackofrnda, 1:15000, e=5m
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Michaela Hančíková
Hlavní rozhodčí
Barbora Krejčíková
Stavitel tratí
Jan Graubner
JURY
Leoš Bogar, Zbyněk Pospíšek, Milan Venhoda
Kategorie
D14
D20
D21A
D21B
D21E
D40
D50
H14
H17
H20
H21A
H21B
H21C
H21E
H40A
H50
OPENLONG
OPENSHORT
D14
5.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kohoutová Barbora
BOR9850
C
OK Jiskra Nový Bor
33:00
2.
Králová Vilma
XBM9951
C
PELLŽS MTBO TEAM
41:28
+ 8:28
D20
8.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haltofová Eva
LOV9499
C
lepus.cz
46:22
2.
Nováková Kateřina
OKP9450
C
SK OK 24 Praha
48:18
+ 1:56
3.
Kubínová Veronika
SKV9752
C
TJ Slovan Karlovy Vary
49:25
+ 3:03
4.
Pařízková Anežka
SMR9350
C
SK SNS Smržovka
58:30
+ 12:08
5.
Kubínová Romana
SKV9452
C
TJ Slovan Karlovy Vary
59:06
+ 12:44
6.
Čully Katharina
VBA9251
C
ŠK VAZKA Bratislava
81:27
+ 35:05
D21A
8.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skácelová Naděžda
TSU8889
C
LKT 80 Šumperk
46:48
2.
Tomečková Zuzana
TSU8279
C
LKT 80 Šumperk
47:14
+ 0:26
3.
Rejholcová Andrea
BOR6951
C
OK Jiskra Nový Bor
51:47
+ 4:59
4.
Sladká Kateřina
PBM8554
C
TJ Spartak 1. Brněnská
53:09
+ 6:21
5.
Fólová Martina
SMR8850
C
SK SNS Smržovka
53:23
+ 6:35
6.
Honsová Lenka
SMR7750
C
SK SNS Smržovka
54:02
+ 7:14
7.
Kasalovska Natalia
VBA8554
C
ŠK VAZKA Bratislava
56:12
+ 9:24
8.
Kalinová Markéta
EKP8259
C
VŠTJ Ekonom Praha
57:33
+ 10:45
9.
Pajerová Ivana
EKP9051
C
VŠTJ Ekonom Praha
60:05
+ 13:17
10.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-TEAM Bruntál
60:35
+ 13:47
11.
Vondrová Kateřina
OKP7250
C
SK OK 24 Praha
61:29
+ 14:41
12.
Jandová Diana
CHT9151
C
OOB SK Chrast
62:28
+ 15:40
13.
Košíková Jitka
VSP7799
C
USK Praha
63:01
+ 16:13
14.
Borufková Lenka
SMR8450
C
SK SNS Smržovka
63:37
+ 16:49
15.
Linhartová Martina
VIV7750
C
GIGANT orienteering
63:59
+ 17:11
16.
Jeníčková Radka
ZUP8759
C
MTBO ČZU Praha
64:25
+ 17:37
17.
Kavanová Bára
JIL8551
C
OK Jilemnice
65:21
+ 18:33
18.
Matulová Dana
TBM7653
C
KOS TJ Tesla Brno
65:43
+ 18:55
19.
Csakvaryová Lenka
SBK8383
C
KOB Start Blansko
68:52
+ 22:04
20.
Kratschmerová Kateřina
TBM8558
C
KOS TJ Tesla Brno
70:08
+ 23:20
21.
Karlíková Zuzana
VIV8050
C
GIGANT orienteering
70:23
+ 23:35
22.
Švarcbachová Jaroslava
KNC6754
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
70:52
+ 24:04
23.
Kalošová TerKa
SMR8950
C
SK SNS Smržovka
71:34
+ 24:46
24.
Myšičková Marie
BOR7056
C
OK Jiskra Nový Bor
74:35
+ 27:47
25.
Zajícová Petra
LOV7351
C
lepus.cz
84:03
+ 37:15
D21B
6.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
VSP9050
C
USK Praha
42:24
2.
Nováková Lenka
EKP8062
C
VŠTJ Ekonom Praha
44:11
+ 1:47
3.
Malá Alice
TBM7991
C
KOS TJ Tesla Brno
48:54
+ 6:30
4.
Čechová Marcela
TBM7659
C
KOS TJ Tesla Brno
48:56
+ 6:32
5.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
KOS TJ Tesla Brno
51:05
+ 8:41
6.
Grauzelova Ludmila
VBA8351
C
ŠK VAZKA Bratislava
51:50
+ 9:26
7.
Štěpánová Dita
DOB7956
C
KOB Dobruška
53:14
+ 10:50
8.
Kolářová Gabriela
TBM8454
C
KOS TJ Tesla Brno
54:13
+ 11:49
9.
Jágrová Vlasta
SBK7789
C
KOB Start Blansko
58:31
+ 16:07
10.
Vítová Markéta
EKP8454
C
VŠTJ Ekonom Praha
59:19
+ 16:55
11.
Čejková Iveta
JHB8460
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
60:46
+ 18:22
12.
Coufalová Markéta
TSU8894
C
LKT 80 Šumperk
62:55
+ 20:31
13.
Šebestová Jana
ZUP7453
C
MTBO ČZU Praha
64:36
+ 22:12
14.
Khulová Petra
VPM8450
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
64:44
+ 22:20
15.
Michálková Alice
XX6
C
Neregistrovaní 6
68:00
+ 25:36
16.
Střelcová Radka
TBM8256
C
KOS TJ Tesla Brno
71:48
+ 29:24
17.
Jalová Martina
RBK8355
C
SK Radioklub Blansko
96:29
+ 54:05
D21E
9.70 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
C
KOS TJ Tesla Brno
51:16
2.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
C
MTBO ČZU Praha
51:24
+ 0:08
3.
Paulíčková Renata
SJI8057
C
OK Jihlava
53:17
+ 2:01
4.
Tichovská Martina
VSP8650
C
USK Praha
54:03
+ 2:47
5.
Hrdinová Marie
VSP7852
C
USK Praha
54:17
+ 3:01
6.
Lamichová Martina
PHK9152
C
OK 99 Hradec Králové
59:31
+ 8:15
7.
Staňková Štěpánka
TSU8992
C
LKT 80 Šumperk
60:12
+ 8:56
8.
Doležalová Vendula
VPM8787
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
60:35
+ 9:19
9.
La Carbonara Hana
TBM7652
C
KOS TJ Tesla Brno
60:51
+ 9:35
10.
Prchalová Ivana
SMR8754
C
SK SNS Smržovka
61:47
+ 10:31
11.
Pařízková Věrka
SMR7151
C
SK SNS Smržovka
62:09
+ 10:53
12.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
62:22
+ 11:06
13.
Chudíková Barbora
SJI7850
C
OK Jihlava
64:10
+ 12:54
14.
Seifertová Magdalena
VSP9150
C
USK Praha
64:50
+ 13:34
15.
Chaloupská Pavlína
PHK7051
C
OK 99 Hradec Králové
65:02
+ 13:46
16.
Puchernová Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
65:29
+ 14:13
17.
Fajtova Stanislava
VBA8454
C
ŠK VAZKA Bratislava
65:43
+ 14:27
18.
Bochenková Martina
ZUP8750
C
MTBO ČZU Praha
66:52
+ 15:36
19.
Voráčová Naďa
TSU8154
C
LKT 80 Šumperk
68:57
+ 17:41
20.
Trnovcova Daniela
VBA8851
C
ŠK VAZKA Bratislava
69:23
+ 18:07
D40
6.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Dana
TSU5896
C
LKT 80 Šumperk
44:09
2.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
49:01
+ 4:52
3.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Králové
49:27
+ 5:18
4.
Abelová Ivana
STB6798
C
TJ Stadion Nový Bor
53:39
+ 9:30
5.
Kubínová Jana
SKV6751
C
TJ Slovan Karlovy Vary
59:09
+ 15:00
6.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
C
OOB SK Chrast
65:15
+ 21:06
D50
6.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Medlíková Míla
TSU5895
C
LKT 80 Šumperk
49:04
2.
Čully Zuzana
VBA5852
C
ŠK VAZKA Bratislava
54:13
+ 5:09
3.
Jánošková Taťjana
RBA6051
C
TJ Rapid Bratislava
55:15
+ 6:11
4.
Perůtková Ivana
LCE5851
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
58:09
+ 9:05
5.
Polášková Kamila
TZL6052
C
SKOB Zlín
60:25
+ 11:21
6.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
65:23
+ 16:19
7.
Pospíšková Luisa
TBM5959
C
KOS TJ Tesla Brno
69:47
+ 20:43
8.
Sladká Zora
PBM6059
C
TJ Spartak 1. Brněnská
70:33
+ 21:29
Valentová Eva
LCE6051
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
DISK
H14
5.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ludvík Matyáš
STB9801
C
TJ Stadion Nový Bor
30:45
2.
Horák Jan
LDC9800
C
KOB Děčín
32:33
+ 1:48
3.
Hlavatý Jan
BOR9804
C
OK Jiskra Nový Bor
35:24
+ 4:39
4.
Šiška Petr
TZL9801
C
SKOB Zlín
36:45
+ 6:00
5.
Vondra Matěj
OKP0000
C
SK OK 24 Praha
49:16
+ 18:31
H17
8.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nemet Michal
BOR9705
C
OK Jiskra Nový Bor
52:28
2.
Charvát Jan
VRL9601
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
53:57
+ 1:29
3.
Princ Matyáš
TCB9501
C
SK Technik České Budějovice
57:01
+ 4:33
4.
Matuš Vojtěch
VRB9606
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
59:14
+ 6:46
H20
9.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bogar Kryštof
BOR9402
C
OK Jiskra Nový Bor
45:08
2.
Čully Andrej
VBA9501
C
ŠK VAZKA Bratislava
55:33
+ 10:25
3.
Ludvík Vojtěch
STB9301
C
TJ Stadion Nový Bor
58:10
+ 13:02
4.
Skoupý Jan
VIV9400
C
GIGANT orienteering
62:05
+ 16:57
5.
Kroupa Tomáš
VIP9401
C
SK VIPrahlo
62:49
+ 17:41
6.
Janoska Tomas
VBA9341
C
ŠK VAZKA Bratislava
65:46
+ 20:38
7.
Hlavatý Ondřej
BUL9400
C
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
71:16
+ 26:08
H21A
10.20 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klech Richard
VRB7201
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
55:10
2.
Kazda Jiří
SJC8006
C
Sportcentrum Jičín
55:35
+ 0:25
3.
Karlík Michal
VIV8000
C
GIGANT orienteering
56:06
+ 0:56
4.
Pucherna Jan
ZUP7702
C
MTBO ČZU Praha
56:37
+ 1:27
5.
Wohanka Petr
VRL7305
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
56:38
+ 1:28
6.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
57:12
+ 2:02
7.
Bureš Pavel
XBM7549
C
PELLŽS MTBO TEAM
57:44
+ 2:34
8.
Hepner David
SHK7601
C
TJ Slavia Hradec Králové
57:45
+ 2:35
9.
Kroc Dalibor
VIV
C
GIGANT orienteering
58:05
+ 2:55
10.
Lukavec Petr
SMR7800
C
SK SNS Smržovka
58:52
+ 3:42
11.
Kalina Miroslav
EKP8211
C
VŠTJ Ekonom Praha
59:00
+ 3:50
12.
Medlík Jan
TSU8246
C
LKT 80 Šumperk
59:18
+ 4:08
13.
Schwab Martin
TBM8101
C
KOS TJ Tesla Brno
60:50
+ 5:40
14.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
61:29
+ 6:19
15.
Malatek Rastislav
VBA7401
C
ŠK VAZKA Bratislava
61:33
+ 6:23
16.
Schwab David
TBM7401
C
KOS TJ Tesla Brno
61:55
+ 6:45
17.
Moravec Štěpán
SJI8101
C
OK Jihlava
62:32
+ 7:22
18.
Urban Miroslav
TUR7905
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
63:56
+ 8:46
19.
Horák Pavel
VSP7200
C
USK Praha
64:14
+ 9:04
20.
Horák Martin
LDC7100
C
KOB Děčín
64:47
+ 9:37
21.
Odvody Zdeněk
XPU8206
C
Pardubice Bikers
65:14
+ 10:04
22.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
65:55
+ 10:45
23.
Štáfek Pavel
SKL7401
C
SMS Team Kladno
66:40
+ 11:30
24.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
67:09
+ 11:59
25.
Cerman Lukáš
VSP8101
C
USK Praha
67:49
+ 12:39
26.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
68:05
+ 12:55
27.
Pucherna Petr
ZUP8002
C
MTBO ČZU Praha
71:37
+ 16:27
28.
Netuka Martin
SHK7302
C
TJ Slavia Hradec Králové
72:16
+ 17:06
29.
Vaněk Petr
PHK7600
C
OK 99 Hradec Králové
72:17
+ 17:07
30.
Rejholec Michal
BOR7412
C
OK Jiskra Nový Bor
73:42
+ 18:32
31.
Kroupa Václav
VIP6104
C
SK VIPrahlo
75:27
+ 20:17
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
DISK
H21B
8.60 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Merenus Štěpán
EKP8401
C
VŠTJ Ekonom Praha
43:53
2.
Dolíhal Luděk
TBM8506
C
KOS TJ Tesla Brno
46:43
+ 2:50
3.
Jiran Václav
XBM7601
C
PELLŽS MTBO TEAM
47:08
+ 3:15
4.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
47:19
+ 3:26
5.
Šabo Mikulas
VBA7841
C
ŠK VAZKA Bratislava
49:09
+ 5:16
6.
Fukátko Petr
XPU8503
C
Pardubice Bikers
49:11
+ 5:18
7.
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
50:13
+ 6:20
8.
Stachoň Zdeněk
SBK8014
C
KOB Start Blansko
50:17
+ 6:24
9.
Zaoral Pedros
SMR7903
C
SK SNS Smržovka
50:38
+ 6:45
10.
Jirásek Aleš
XPU7601
C
Pardubice Bikers
51:01
+ 7:08
11.
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
Slavia Liberec orienteering
51:03
+ 7:10
12.
Kurz Pavel
EKP7408
C
VŠTJ Ekonom Praha
51:13
+ 7:20
13.
Putík Jiří
VLI7505
C
Slavia Liberec orienteering
52:26
+ 8:33
14.
Urválek Jan
TCB8101
C
SK Technik České Budějovice
52:57
+ 9:04
15.
Buchtík Aleš
XBM8201
C
PELLŽS MTBO TEAM
53:09
+ 9:16
16.
Mikan Albert
EKP8606
C
VŠTJ Ekonom Praha
53:27
+ 9:34
17.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
PELLŽS MTBO TEAM
54:37
+ 10:44
18.
Hodoň Miroslav
VIV8100
C
GIGANT orienteering
55:08
+ 11:15
19.
Vraný Jiří
VLI7504
C
Slavia Liberec orienteering
55:35
+ 11:42
20.
Šebesta Petr
ZUP7604
C
MTBO ČZU Praha
56:52
+ 12:59
21.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
KOS TJ Tesla Brno
58:24
+ 14:31
22.
Meier Milan
VLI7301
C
Slavia Liberec orienteering
58:39
+ 14:46
23.
Šenk Petr
VBA8001
C
ŠK VAZKA Bratislava
58:46
+ 14:53
24.
Smrt Martin
EKP8431
C
VŠTJ Ekonom Praha
59:29
+ 15:36
25.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.
60:05
+ 16:12
26.
Urbaník Robert
VLI7002
C
Slavia Liberec orienteering
60:35
+ 16:42
27.
Šimek Radek
JEP8000
C
Jehlanka Team
60:53
+ 17:00
28.
Humlíček Aleš
SBK7539
C
KOB Start Blansko
63:19
+ 19:26
Slivečka Jan
LOV8901
C
lepus.cz
DISK
H21C
8.20 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bezděk Václav
ABR8502
C
A-TEAM Bruntál
42:55
2.
Bartoš Marián
VSP8201
C
USK Praha
43:15
+ 0:20
3.
Herman Jan
XPU8505
C
Pardubice Bikers
45:17
+ 2:22
4.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-TEAM Bruntál
46:14
+ 3:19
5.
Hons Lukáš
XPU8005
C
Pardubice Bikers
47:21
+ 4:26
6.
Tománek Otakar
VLI8300
C
Slavia Liberec orienteering
49:12
+ 6:17
7.
Hlaváč David
JIL7501
C
OK Jilemnice
49:33
+ 6:38
8.
Černý Martin
ZUP8900
C
MTBO ČZU Praha
50:00
+ 7:05
9.
Král Michal
TBM8222
C
KOS TJ Tesla Brno
50:11
+ 7:16
10.
Ištok Martin
BLI8001
C
MTBO Bludný kořen
54:58
+ 12:03
11.
Ohera Karel
BLI7803
C
MTBO Bludný kořen
55:31
+ 12:36
12.
Ančic Luboš
VBA8101
C
ŠK VAZKA Bratislava
58:25
+ 15:30
13.
Dzik Martin
VIV7600
C
GIGANT orienteering
59:03
+ 16:08
14.
Linhart Tomáš
TSU8540
C
LKT 80 Šumperk
59:48
+ 16:53
15.
Malý Martin
TBM7610
C
KOS TJ Tesla Brno
64:09
+ 21:14
16.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-TEAM Bruntál
65:27
+ 22:32
17.
Peths Jakub
ABR8402
C
A-TEAM Bruntál
66:16
+ 23:21
18.
Jágr Jaroslav
SBK7549
C
KOB Start Blansko
71:26
+ 28:31
19.
Cerhák Michal
SBK8228
C
KOB Start Blansko
92:54
+ 49:59
H21E
11.90 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
47:40
2.
Svoboda Honza
SMR7901
C
SK SNS Smržovka
50:23
+ 2:43
3.
Rygl Miroslav
TBM7205
C
KOS TJ Tesla Brno
50:39
+ 2:59
4.
Lauerman Jan
SJI7419
C
OK Jihlava
51:45
+ 4:05
5.
Ševčík Martin
TBM7632
C
KOS TJ Tesla Brno
52:48
+ 5:08
6.
Haselsberger Kevin
AU189
C
NF Villach
53:15
+ 5:35
7.
Rygl Jaroslav
TBM7044
C
KOS TJ Tesla Brno
54:06
+ 6:26
8.
Laciga Radek
VSP8200
C
USK Praha
54:14
+ 6:34
9.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
KOS TJ Tesla Brno
55:02
+ 7:22
10.
Staněk Tomáš
TSU9403
C
LKT 80 Šumperk
55:47
+ 8:07
11.
Hora Vojtěch
VSP8301
C
USK Praha
55:59
+ 8:19
12.
Vala Radek
ABR8401
C
A-TEAM Bruntál
56:09
+ 8:29
13.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
56:31
+ 8:51
14.
Jedlička Michal
SHK7309
C
TJ Slavia Hradec Králové
57:16
+ 9:36
15.
Bouchal Jiří
VPM8449
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
57:19
+ 9:39
16.
Jašek Petr
ABR7601
C
A-TEAM Bruntál
58:03
+ 10:23
17.
Haničák Tomáš
TUR7710
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
58:27
+ 10:47
18.
Uhmann Petr
TBM8307
C
KOS TJ Tesla Brno
59:11
+ 11:31
19.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
59:50
+ 12:10
20.
Sajal Martin
EKP7803
C
VŠTJ Ekonom Praha
60:00
+ 12:20
21.
Wohanka Pavel
VRL7501
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
62:44
+ 15:04
21.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
62:44
+ 15:04
23.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
62:55
+ 15:15
24.
Sedláček Petr
TSU8109
C
LKT 80 Šumperk
63:53
+ 16:13
25.
Zajíc Josef
LOV7601
C
lepus.cz
64:03
+ 16:23
26.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
64:20
+ 16:40
27.
Král Jiří
TSU5941
C
LKT 80 Šumperk
67:14
+ 19:34
28.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Králové
70:03
+ 22:23
29.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
71:58
+ 24:18
Tišnovský Martin
TBM9120
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Pilka Matej
SPE8305
C
Sokol Pezinok
DISK
H40A
10.20 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Linhart Aleš
VIV7200
C
GIGANT orienteering
52:06
2.
Šňupárek Martin
XBM7107
C
PELLŽS MTBO TEAM
55:13
+ 3:07
3.
Toloch Alexandr
VIV7000
C
GIGANT orienteering
55:46
+ 3:40
4.
Bogar Leoš
BOR6603
C
OK Jiskra Nový Bor
58:35
+ 6:29
5.
Novák Libor
OKP6504
C
SK OK 24 Praha
58:44
+ 6:38
6.
Král Jan
XBM6903
C
PELLŽS MTBO TEAM
60:14
+ 8:08
7.
Klučár Daniel
RCP7141
C
RC&P Team Bratislava
62:46
+ 10:40
8.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
63:05
+ 10:59
9.
Tišnovský Zdeněk
TBM6620
C
KOS TJ Tesla Brno
63:39
+ 11:33
10.
Princ David
TCB6901
C
SK Technik České Budějovice
65:02
+ 12:56
11.
Mlynarik Peter
VBA6501
C
ŠK VAZKA Bratislava
66:13
+ 14:07
12.
Kouřimský Jan
SLA7200
C
SKOB Slaný
66:25
+ 14:19
13.
Svoboda Petr
SLA6803
C
SKOB Slaný
66:31
+ 14:25
14.
Skoupý Jan
VIV7001
C
GIGANT orienteering
70:14
+ 18:08
15.
Náhlovský David
TBM6512
C
KOS TJ Tesla Brno
74:54
+ 22:48
16.
Charvát Roman
VRL6501
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
78:58
+ 26:52
17.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
81:48
+ 29:42
18.
Pažický Ľudovít
RCP6941
C
RC&P Team Bratislava
85:30
+ 33:24
Holík Marek
TBM6507
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Argaláš Jaroslav
TBM6213
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
H50
8.20 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubín Jiří
SKV6001
C
TJ Slovan Karlovy Vary
46:23
2.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
KOS TJ Tesla Brno
46:56
+ 0:33
3.
Hejna Jiří
XX5
C
Neregistrovaní 5
47:14
+ 0:51
4.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Prostějov
47:33
+ 1:10
5.
Jánoška Jozef
RBA5902
C
TJ Rapid Bratislava
59:20
+ 12:57
6.
Pšenička Miloslav
TCB6101
C
SK Technik České Budějovice
59:37
+ 13:14
7.
Autrata Vlastimil
RCP6041
C
RC&P Team Bratislava
60:24
+ 14:01
8.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak 1. Brněnská
61:06
+ 14:43
9.
Janda Luboš
CHT6001
C
OOB SK Chrast
62:52
+ 16:29
10.
Ludvík Petr
STB5701
C
TJ Stadion Nový Bor
63:49
+ 17:26
11.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
72:51
+ 26:28
12.
Maceček Karel
VLI4100
C
Slavia Liberec orienteering
77:49
+ 31:26
13.
Němec Vladimír
SLA4202
C
SKOB Slaný
88:49
+ 42:26
Čully Jan
VBA5501
C
ŠK VAZKA Bratislava
DISK
Štěpánský Václav
TBM6108
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
OPENLONG
11.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA URSUS Orienteering
72:17
2.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
89:54
+ 17:37
3.
Mikšík Pavel
XX4
C
Neregistrovaní 4
93:36
+ 21:19
4.
Bartoš Marián
XX15600
C
Neregistrovaní 1
117:30
+ 45:13
OPENSHORT
6.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Foglarová Kamila
XX2
C
Neregistrovaní 2
33:59
2.
Saramák Jan
X
C
34:51
+ 0:52
2.
Bartáková Petra
SJI
C
OK Jihlava
34:51
+ 0:52
4.
Podmolík Josef
TZL9701
C
SKOB Zlín
35:40
+ 1:41
5.
Růžek Lukáš
PBM
C
TJ Spartak 1. Brněnská
38:12
+ 4:13
6.
Graubnerová Martina
TZL
C
SKOB Zlín
44:32
+ 10:33
7.
Ježková Klára
MKP8450
C
SK Meteor Kačerov Praha
49:00
+ 15:01
8.
Jedruchová Štěpánka
TZL
C
SKOB Zlín
52:49
+ 18:50
9.
Libenská Linda
VSP
C
USK Praha
119:52
+ 85:53
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz