Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Přebor ZŠ Planá nad Lužnicí
Kód závodu
120418
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Přebor ZŠ Planá nad Lužnicí
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.04.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
školní přebor
Místo konání
Planá nad Lužnicí
Použitá mapa
Holeček
Pořadatel
vebr-sport
Ředitel závodu
Mgr. Hana Vellánová
Hlavní rozhodčí
Jiří Vébr
Stavitel tratí
Jiří Vébr
JURY
Mgr. Pavel Grenar
Kategorie
D4T
D5T
D6T
D7T
D8T
D9T
H4T
H5T
H6T
H7T
H8T
H9T
D4T
1.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nechvátalová Veronika
4.0019
21:45
2.
Nováková Barbora
4.0021
24:48
+ 3:03
3.
Kubecová Veronika
4.0011
26:10
+ 4:25
4.
Fraňková Aneta
4.0002
27:46
+ 6:01
5.
Matějková Pavla
4.0016
30:42
+ 8:57
6.
Frouzová Helena
4.0003
33:04
+ 11:19
7.
Janouchová Adéla
4.0006
36:03
+ 14:18
8.
Chlaňová Jana
4.0005
39:05
+ 17:20
9.
Křemenová Simona
4.0010
42:03
+ 20:18
10.
Vavřincová Barbora
4.0025
48:10
+ 26:25
11.
Šmídová Klára
4.0023
62:27
+ 40:42
D5T
1.20 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mládková Nikol
5.B0012
19:15
2.
Křižovská Pavlína
5.A0007
20:32
+ 1:17
3.
Nováková Adéla
5.A0011
21:41
+ 2:26
4.
Kutilová Rozálie
5.B0009
23:39
+ 4:24
5.
Janoušková Adéla
5.A0004
27:58
+ 8:43
6.
Nováková Adéla
5.B0018
29:43
+ 10:28
7.
Lukášková Hana
5.B0010
31:02
+ 11:47
8.
Kapicová Darina
5.B0008
32:43
+ 13:28
9.
Nováková Natálie
5.A0012
33:58
+ 14:43
10.
Neuschlová Eliška
5.A0009
34:05
+ 14:50
11.
Brandštýlová Kristýna
5.A0001
35:45
+ 16:30
12.
Neuschlová Marie
5.A0010
39:53
+ 20:38
13.
Skaláková Barbora
5.B0015
68:41
+ 49:26
14.
Tomanová Natálie
5.A0016
72:00
+ 52:45
Klocová Monika
5.A0005
DISK
D6T
1.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stašková Nella
6.B0010
19:58
2.
Podlahová Veronika
6.A0014
23:02
+ 3:04
3.
Šandová Denisa
6.B0015
24:51
+ 4:53
4.
Matoušková Radka
6.B0008
26:02
+ 6:04
5.
Míková Lucie
6.A0015
27:21
+ 7:23
6.
Benešová Naděžda
6.A0001
29:00
+ 9:02
7.
Pařízková Hana
6.A0013
29:10
+ 9:12
8.
Farová Aneta
6.A0004
41:09
+ 21:11
9.
Koubová Romana
6.B0005
43:57
+ 23:59
10.
Veselá Eliška
6.A0017
46:55
+ 26:57
11.
Hejná Eliška
6.A0012
55:23
+ 35:25
12.
Cviková Monika
6.B0013
77:06
+ 57:08
13.
Kubecová Kateřina
6.B0006
89:03
+ 69:05
D7T
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tlustá Adéla
7.B0018
39:39
2.
Skaláková Nicola
7.A0009
41:36
+ 1:57
3.
Pavelková Kateřina
7.B0014
43:34
+ 3:55
4.
Růžičková Simona
7.A0018
47:57
+ 8:18
5.
Kuntová Sabina
7.A0007
48:04
+ 8:25
6.
Strouhalová Simona
7.A0020
53:33
+ 13:54
7.
Vališová Kateřina
7.A0012
54:10
+ 14:31
8.
Vaňková Michaela
7.B0020
55:25
+ 15:46
9.
Wittichová Michaela
7.A0017
59:47
+ 20:08
10.
Babůrková Kristýna
7.A0001
60:08
+ 20:29
11.
Sumerauerová Nela
7.A0019
65:52
+ 26:13
12.
Tuchyňová Katka
7.A0016
66:13
+ 26:34
13.
Šteinochrová Renata
7.A0013
72:12
+ 32:33
14.
Vališová Alena
7.A0011
74:50
+ 35:11
15.
Dušková Tereza
7.B0004
82:29
+ 42:50
Dušková Dana
7.B0003
DISK
Lapková Deborah-Anna
7.B0008
DISK
D8T
1.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hocká Tereza
8.0023
47:11
2.
Cíchová Valerie
8.0003
50:08
+ 2:57
3.
Kolářová Ester
8.0009
80:28
+ 33:17
4.
Dvořáková Kateřina
8.0006
92:26
+ 45:15
D9T
2.20 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kirpalová Lucie
9.A0020
43:47
2.
Majerová Kateřina
9.A0019
55:56
+ 12:09
3.
Sabolová Klaudia
9.B0020
62:34
+ 18:47
4.
Fraňková Nikola
9.A0006
64:28
+ 20:41
5.
Vostoupalová Kristýna
9.B0018
67:13
+ 23:26
6.
Truhlářová Jesika
9.A0015
70:23
+ 26:36
7.
Doubková Anna
9.A0003
76:21
+ 32:34
8.
Škardová Andrea
9.B0015
79:20
+ 35:33
9.
Klinderová Kristýna
9.A0008
88:19
+ 44:32
10.
Maříková Natálie
9.A0010
94:45
+ 50:58
11.
Soukupová Zuzana
9.B0019
97:10
+ 53:23
12.
Veselá Kateřina
9.A0016
107:26
+ 63:39
13.
Spišáková Simona
9.B0013
127:47
+ 84:00
H4T
1.20 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Vít
4.0020
17:24
2.
Žalud David
4.0028
20:02
+ 2:38
3.
Zákostelecký David
4.0027
20:06
+ 2:42
4.
Kos Josef
4.0007
26:23
+ 8:59
5.
Kytler Erik
4.0014
27:30
+ 10:06
6.
Miklík Jaroslav
4.0018
29:24
+ 12:00
7.
Lang Kryštof
4.0015
30:31
+ 13:07
8.
Voborský Martin
4.0026
52:20
+ 34:56
H5T
1.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králik Martin
5.A0017
21:29
2.
Škrna Jiří
5.B0019
21:39
+ 0:10
3.
Vlk Josef
5.B0017
23:40
+ 2:11
4.
Černý Jan
5.B0003
29:39
+ 8:10
5.
Burda Jakub
5.B0002
30:23
+ 8:54
6.
Semrád Petr
5.B0014
32:00
+ 10:31
7.
Chlaň Ladislav
5.B0007
33:47
+ 12:18
8.
Šourek Vojtěch
5.A0015
37:07
+ 15:38
9.
Fuka Lukáš
5.B0005
38:42
+ 17:13
10.
Havel Ondřej
5.A0003
40:02
+ 18:33
11.
Škrábek Pavel
5.B0016
40:20
+ 18:51
12.
Suchý Lukáš
5.A0014
42:58
+ 21:29
13.
Bláha Filip
5.A0020
43:09
+ 21:40
14.
Kříž Daniel
5.A0006
43:22
+ 21:53
15.
Sabol Alec
5.B0020
45:52
+ 24:23
16.
Pánek Jan
5.B0013
46:38
+ 25:09
17.
Sikora Daniel
5.A0022
61:31
+ 40:02
Fojta Ondřej
5.A0002
DISK
H6T
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Suchý Martin
6.A0007
25:22
2.
Lukeš Tomáš
6.B0007
34:15
+ 8:53
3.
Vébr Jiří
6.A0009
40:25
+ 15:03
4.
Sommer Jakub
6.B0009
46:24
+ 21:02
5.
Vrhel Jan
6.B0016
49:28
+ 24:06
6.
Jirsa Štěpán
6.B0003
58:46
+ 33:24
7.
Bárta Samuel
6.B0001
64:16
+ 38:54
8.
Vavera Lukáš
6.B0011
72:44
+ 47:22
9.
Havlík Jan
6.A0005
76:02
+ 50:40
10.
Čikeš Martin
6.A0002
81:39
+ 56:17
11.
Šanda Jakub
6.A0016
99:55
+ 74:33
12.
Šlechta Filip
6.A0008
105:59
+ 80:37
Kučera Matěj
6.A0006
DISK
Boháč Tomáš
6.A0011
DISK
H7T
1.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Matěj
7.B0012
32:52
2.
Hořejš Dominik
7.A0004
35:30
+ 2:38
3.
Martínek Petr
7.B0010
36:02
+ 3:10
4.
Pechouš Daniel
7.B0015
38:53
+ 6:01
5.
Mácha Jakub
7.B0009
39:26
+ 6:34
6.
Ješ Dominik
7.A0006
41:32
+ 8:40
7.
Kobliška Lukáš
7.A0005
42:14
+ 9:22
8.
Přibyl Vojtěch
7.B0016
47:20
+ 14:28
9.
Bohuslávek Jan
7.B0001
57:07
+ 24:15
10.
Frouz Vojtěch
7.B0005
57:10
+ 24:18
11.
Truhlář Erik
7.B0019
58:27
+ 25:35
12.
Sviták Lukáš
7.A0010
60:02
+ 27:10
13.
Müller Václav
7.B0011
64:40
+ 31:48
14.
Landa Tomáš
7.B0021
71:22
+ 38:30
Novák Michal
7.A0008
DISK
Vaníček Karel
7.A0014
DISK
Vysušil Filip
7.A0015
DISK
Čížek Zdeněk
7.B0002
DISK
Hruška Daniel
7.B0007
DISK
H8T
2.20 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brož František
8.0002
44:56
2.
Dvořák Vojtěch
8.0004
61:03
+ 16:07
3.
Uhlíř Lukáš
8.0020
62:00
+ 17:04
4.
Hofman Vojtěch
8.0007
62:55
+ 17:59
5.
Janouch Ondřej
8.0008
64:04
+ 19:08
6.
Kostečka Pavel
8.0015
70:09
+ 25:13
7.
Řapek Dominik
8.0018
70:49
+ 25:53
8.
Velický Tomáš
8.0021
73:07
+ 28:11
9.
Mareš Martin
8.0019
75:21
+ 30:25
10.
Koutenský František
8.0016
76:53
+ 31:57
11.
Passler Dominik
8.0014
79:47
+ 34:51
12.
Procházka Tomáš
8.0017
90:25
+ 45:29
Kohout Tomáš
8.0013
DISK
H9T
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staněk Petr
9.B0014
34:41
2.
Tuček Kryštof
9.B0017
40:00
+ 5:19
3.
Mrázek Jakub
9.A0012
40:45
+ 6:04
4.
Kytler Dan
9.B0007
45:38
+ 10:57
5.
Matyš Ondřej
9.A0011
48:50
+ 14:09
6.
Novotný Jaroslav
9.B0011
51:19
+ 16:38
7.
Dvořák Michal
9.A0005
53:06
+ 18:25
8.
Formánek Jiří
9.B0002
57:02
+ 22:21
9.
Dvořák Martin
9.A0004
62:21
+ 27:40
10.
Kutiš František
9.A0018
66:37
+ 31:56
11.
Tlustý Michal
9.B0016
71:13
+ 36:32
12.
Horný Aleš
9.A0007
74:12
+ 39:31
13.
Cápek Nikolas
9.A0017
78:27
+ 43:46
14.
Lanžhotský Robin
9.B0008
93:24
+ 58:43
15.
Suda Tomáš
9.A0014
120:38
+ 85:57
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz