Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 4.závod ZČ žebříčku, přebor ZČ oblasti na klasické
Kód závodu
12040127
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
4.závod ZČ žebříčku, přebor ZČ oblasti na klasické trati
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.04.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Dobříč
Použitá mapa
Železnice
Pořadatel
VPM
Ředitel závodu
Stanislav Rauch ml.
Hlavní rozhodčí
Aleš Richtr, Pecháčkova 25, Plzeň
Stavitel tratí
Tomáš Kamaryt, Petr Beránek
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D20
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
LINIE
P
D10
2.16 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Staňková Radka
147
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
26:34
2.
Kovářová Lucie
64
MAS KČT Aš
27:01
+ 0:27
3.
Marešová Klára
103
NEJ TJ Jiskra Nejdek
29:03
+ 2:29
4.
Chladová Martina
78
MLA MLOK Mariánské Lázně
32:04
+ 5:30
5.
Richtrová Kamila
146
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
32:25
+ 5:51
6.
Iva Nádeníčková
105
NEJ TJ Jiskra Nejdek
53:01
+ 26:27
Hájková Bohumila
NER Neregistrovaný
57:25
+ 30:51
D12
2.92 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šlechtová Tereza
11
KRL Kometa Kralovice
33:01
2.
Mudrová Lenka
10
KRL Kometa Kralovice
47:43
+ 14:42
3.
Staňková Markéta
141
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
53:54
+ 20:53
4.
Nádeníčková Pavla
102
NEJ TJ Jiskra Nejdek
69:28
+ 36:27
5.
Tokárová Regina
101
NEJ TJ Jiskra Nejdek
75:13
+ 42:12
D14
3.41 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kroupová Eliška
170
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
41:26
2.
Hanáková Lenka
19
KRL Kometa Kralovice
41:36
+ 0:10
3.
Marešová Alexandra
116
NEJ TJ Jiskra Nejdek
44:51
+ 3:25
4.
Pelcová Tereza
76
MAS KČT Aš
47:52
+ 6:26
5.
Biersaková Dagmar
9
KRL Kometa Kralovice
50:36
+ 9:10
6.
Ištvánová Klára
75
MAS KČT Aš
100:36
+ 59:10
D16
3.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Karolína
59
LPM OK Lokomotiva Plzeň
30:34
2.
Šiková Barbora
58
LPM OK Lokomotiva Plzeň
32:15
+ 1:41
3.
Kubínová Veronika
138
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
33:54
+ 3:20
4.
Žandová Marcela
137
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
35:56
+ 5:22
5.
Lavičková Michaela
17
KRL Kometa Kralovice
39:18
+ 8:44
6.
Hanáková Magda
16
KRL Kometa Kralovice
41:12
+ 10:38
7.
Vítková Markéta
74
MAS KČT Aš
57:17
+ 26:43
8.
Hlinovská Johana
167
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
58:52
+ 28:18
9.
Kretková Anna
168
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
60:17
+ 29:43
10.
Šatrhansová Lucie
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
63:23
+ 32:49
D18
4.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuberková Lucie
56
LPM OK Lokomotiva Plzeň
56:16
D20
6.98 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Veselá Anna
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
70:51
2.
Zayats Inna
55
LPM OK Lokomotiva Plzeň
81:00
+ 10:09
D21
6.98 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulcová Pavla
21
KSH OOB TJ Kašperské Hory
53:31
2.
Honnerová Blanka
165
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
59:54
+ 6:23
3.
Žandová Kateřina
131
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
71:31
+ 18:00
4.
Pilařová Petra
51
LPM OK Lokomotiva Plzeň
72:07
+ 18:36
5.
Kovářová Jitka
69
MAS KČT Aš
73:44
+ 20:13
6.
Kubínová Romana
133
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
79:47
+ 26:16
7.
Ottová Terezka
8
JES KOS Jesenice
84:24
+ 30:53
8.
Šauli Ivana
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
85:49
+ 32:18
9.
Winklerová Hanna
50
LPM OK Lokomotiva Plzeň
88:03
+ 34:32
10.
Kotásková Jana
7
JES KOS Jesenice
115:56
+ 62:25
D35
4.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sobotová Jana
162
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
44:44
2.
Vejvodová Mirka
40
LPM OK Lokomotiva Plzeň
46:31
+ 1:47
3.
Kamarytová Martina
92
MLA MLOK Mariánské Lázně
51:36
+ 6:52
4.
Žandová Marie
126
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
54:38
+ 9:54
5.
Kubínová Jana
127
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
55:33
+ 10:49
6.
Hasalová Jana
109
NEJ TJ Jiskra Nejdek
59:15
+ 14:31
7.
Beránková Lenka
161
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
60:54
+ 16:10
8.
Šoupová Jana
42
LPM OK Lokomotiva Plzeň
62:42
+ 17:58
9.
Bartošová Jana
95
MLA MLOK Mariánské Lázně
63:41
+ 18:57
10.
Polívková Markéta
163
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
64:17
+ 19:33
11.
Hajšmanová Gabriela
45
LPM OK Lokomotiva Plzeň
64:38
+ 19:54
12.
Marešová Marcela
112
NEJ TJ Jiskra Nejdek
64:57
+ 20:13
13.
Fremrová Jaroslava
NER Neregistrovaný
66:32
+ 21:48
14.
Krausová Marcela
28
LCV TJ Loko Chomutov
66:52
+ 22:08
15.
Ledererová Kamila
LPM OK Lokomotiva Plzeň
73:03
+ 28:19
16.
Lepší Michaela
113
NEJ TJ Jiskra Nejdek
81:46
+ 37:02
17.
Zierhutová Michaela
27
LCV TJ Loko Chomutov
84:30
+ 39:46
D45
3.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouchalová Zdena
157
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
41:20
2.
Soukupová Michaela
172
VSP USK Praha
48:51
+ 7:31
3.
Opavová Stanislava
84
MLA MLOK Mariánské Lázně
48:53
+ 7:33
4.
Tenglerová Helena
91
MLA MLOK Mariánské Lázně
49:51
+ 8:31
5.
Techlová Helena
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
51:40
+ 10:20
6.
Janečková Eva
41
LPM OK Lokomotiva Plzeň
56:00
+ 14:40
7.
Mágrová Ivana
26
LCV TJ Loko Chomutov
56:31
+ 15:11
8.
Šmejkalová Karla
88
MLA MLOK Mariánské Lázně
74:03
+ 32:43
9.
Šplinarová Jana
125
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
76:13
+ 34:53
D55
3.41 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Svatava
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
44:51
2.
Martínková Věra
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
47:15
+ 2:24
3.
Beránková Pavla
154
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
52:29
+ 7:38
4.
Jedlickova Jindra
155
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
55:04
+ 10:13
5.
Bohuslavová Věra
37
LPM OK Lokomotiva Plzeň
57:10
+ 12:19
6.
Zenkerová Miluše
24
LCV TJ Loko Chomutov
79:48
+ 34:57
7.
Dlouhá Lenka
MAS KČT Aš
85:43
+ 40:52
H10
2.16 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasman Marek
142
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
33:00
2.
Kovář Ondřej
61
MAS KČT Aš
36:26
+ 3:26
3.
Polívka Vratislav
143
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
36:53
+ 3:53
4.
Tokár Radim
104
NEJ TJ Jiskra Nejdek
37:50
+ 4:50
5.
Kočandrle Martin
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
48:56
+ 15:56
H12
3.44 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
144
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
30:57
2.
Hašek Adam
140
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
64:36
+ 33:39
3.
Dellinger Mikuláš
100
NEJ TJ Jiskra Nejdek
86:47
+ 55:50
Rosenbaum Ondřej
5
JES KOS Jesenice
DISK
Bartoš Václav
77
MLA MLOK Mariánské Lázně
DISK
H14
4.55 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasal Martin
115
NEJ TJ Jiskra Nejdek
57:05
2.
Macura Vít
98
MLA MLOK Mariánské Lázně
59:50
+ 2:45
3.
Bartoš Vojtěch
99
MLA MLOK Mariánské Lázně
60:10
+ 3:05
4.
Zieba Jakub
114
NEJ TJ Jiskra Nejdek
65:40
+ 8:35
5.
Hajšman Jakub
60
LPM OK Lokomotiva Plzeň
85:28
+ 28:23
H16
5.31 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řehořek Tomáš
135
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
42:41
2.
Frank Jiří
73
MAS KČT Aš
47:34
+ 4:53
3.
Pokorný Jonáš
18
KRL Kometa Kralovice
60:03
+ 17:22
4.
Vacek Jiří
136
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
84:55
+ 42:14
H18
7.72 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knepr Lukáš
4
BSO KOB Baník Sokolov
68:42
2.
Štros Jan
134
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
79:57
+ 11:15
H20
10.12 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pova Ondřej
14
KRL Kometa Kralovice
75:16
2.
Vištejn Jiří
15
KRL Kometa Kralovice
87:37
+ 12:21
3.
Macura Jan
97
MLA MLOK Mariánské Lázně
94:28
+ 19:12
4.
Lhoták Luboš
72
MAS KČT Aš
100:47
+ 25:31
5.
Kamaryt Michal
96
MLA MLOK Mariánské Lázně
108:00
+ 32:44
6.
Šulc Marek
71
MAS KČT Aš
124:51
+ 49:35
H21
10.12 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouchal Jiří
166
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
60:56
2.
Kolovský František
54
LPM OK Lokomotiva Plzeň
63:25
+ 2:29
3.
Pilař Karel
3
BSO KOB Baník Sokolov
64:04
+ 3:08
4.
Ritter Aleš
ONO Ostrov nad Ohří
69:27
+ 8:31
5.
Stehlík Petr
48
LPM OK Lokomotiva Plzeň
72:23
+ 11:27
6.
Pilař Karel
66
MAS KČT Aš
76:05
+ 15:09
7.
Suchý Petr
47
LPM OK Lokomotiva Plzeň
77:08
+ 16:12
8.
Kovář Jindřich
67
MAS KČT Aš
77:32
+ 16:36
9.
Kovář Vladimír
68
MAS KČT Aš
86:10
+ 25:14
10.
Šilhavý Jakub
52
LPM OK Lokomotiva Plzeň
87:08
+ 26:12
11.
Bartoš Luděk
93
MLA MLOK Mariánské Lázně
91:16
+ 30:20
12.
Martínek Robert
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
93:47
+ 32:51
13.
Tošner Michal
NER Neregistrovaný
98:31
+ 37:35
14.
Ryjáček Jan
49
LPM OK Lokomotiva Plzeň
105:05
+ 44:09
15.
Tesař Daniel
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
112:49
+ 51:53
16.
Hulec Jakub
22
KSH OOB TJ Kašperské Hory
114:33
+ 53:37
17.
Redlich Tomáš
70
MAS KČT Aš
119:30
+ 58:34
18.
Hegner Lukáš
NER Neregistrovaný
123:31
+ 62:35
19.
Brož Jan
29
LPM OK Lokomotiva Plzeň
126:09
+ 65:13
20.
Přinda Tomáš
30
LPM OK Lokomotiva Plzeň
151:16
+ 90:20
H35
7.72 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
57:17
2.
Bílý Milan
6
JES KOS Jesenice
57:38
+ 0:21
3.
Milota Josef
86
MLA MLOK Mariánské Lázně
58:30
+ 1:13
4.
Bohuslav Václav
44
LPM OK Lokomotiva Plzeň
62:06
+ 4:49
5.
Hasman Jan
159
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
63:25
+ 6:08
6.
Mareš Alexander
111
NEJ TJ Jiskra Nejdek
66:41
+ 9:24
7.
Sedláček Tomáš
13
KRL Kometa Kralovice
73:58
+ 16:41
8.
Křenek Jaroslav
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
75:46
+ 18:29
9.
Jiroušek Petr
43
LPM OK Lokomotiva Plzeň
79:09
+ 21:52
10.
Kamaryt Miloš
90
MLA MLOK Mariánské Lázně
82:20
+ 25:03
11.
Nádeníček Josef
110
NEJ TJ Jiskra Nejdek
87:40
+ 30:23
12.
Staněk Rostislav
158
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
89:10
+ 31:53
13.
Dvořák Pavel
46
LPM OK Lokomotiva Plzeň
89:39
+ 32:22
14.
Černý Libor
94
MLA MLOK Mariánské Lázně
108:41
+ 51:24
H45
5.31 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Suk Jiří
MFP MFF UK Paha
47:44
2.
Hnyk Michal
124
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
54:32
+ 6:48
3.
Janovič Ondřej
123
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
70:56
+ 23:12
4.
Kettner Vladek
2
BSO KOB Baník Sokolov
73:18
+ 25:34
5.
Čech Petr
118
SCH TJ Skalka Cheb
121:46
+ 74:02
Motyčka Radek
128
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
66:27
+ 18:43
Skala David
129
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
60:58
+ 13:14
Dušek Petr
130
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
66:34
+ 18:50
Plachý Adam
132
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
75:04
+ 27:20
Sobíšek Václav
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
63:52
+ 16:08
H55
4.55 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirásek Jaroslav
117
SCH TJ Skalka Cheb
42:33
2.
Sklenář Jan
82
MLA MLOK Mariánské Lázně
44:18
+ 1:45
3.
Fišák Jan
83
MLA MLOK Mariánské Lázně
46:58
+ 4:25
4.
Vonášek Jiří
39
LPM OK Lokomotiva Plzeň
47:19
+ 4:46
5.
Kubát Jaroslav
121
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
48:41
+ 6:08
6.
Bohuslav Václav
36
LPM OK Lokomotiva Plzeň
48:43
+ 6:10
7.
Nykles Vladimír
156
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
52:50
+ 10:17
8.
Janeček Eduard
38
LPM OK Lokomotiva Plzeň
58:29
+ 15:56
9.
Mágr Zdeněk
25
LCV TJ Loko Chomutov
59:29
+ 16:56
10.
Fiala Miloš
20
KSH OOB TJ Kašperské Hory
59:40
+ 17:07
11.
Soukup Václav
171
VSP USK Praha
64:39
+ 22:06
12.
Frey Jaromír
108
NEJ TJ Jiskra Nejdek
68:34
+ 26:01
H65
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jedlicka Jiří
153
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
68:27
HDR
2.18 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasman Jakub
149
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
18:17
2.
Černý Jonáš
81
MLA MLOK Mariánské Lázně
25:29
+ 7:12
3.
Mikešová Julie
148
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
28:32
+ 10:15
4.
Magdaléna Polívková
139
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
28:52
+ 10:35
5.
Černý Filip
NER Neregistrovaný
31:55
+ 13:38
6.
Bohuslav Pepík
35
LPM OK Lokomotiva Plzeň
32:27
+ 14:10
7.
Sobota Ondřej
150
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
33:27
+ 15:10
8.
Lintimer Šimon
32
LPM OK Lokomotiva Plzeň
34:49
+ 16:32
9.
Kateřina Sobotová
152
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
35:23
+ 17:06
10.
Hašková Dorota
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
41:17
+ 23:00
11.
Honner Jaroušek
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
53:25
+ 35:08
12.
Beránková Hedvika
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
56:58
+ 38:41
13.
Šoupa Martin
33
LPM OK Lokomotiva Plzeň
59:58
+ 41:41
14.
Hajšmanová Anička
31
LPM OK Lokomotiva Plzeň
60:57
+ 42:40
Bílá Tereza
JES KOS Jesenice
DISK
LINIE
2.18 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fremrová Magdalena
145
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
21:52
2.
Černá Kateřina
79
MLA MLOK Mariánské Lázně
26:09
+ 4:17
3.
Kočandrlová Adéla
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
28:11
+ 6:19
4.
Ziebová Veronika
107
NEJ TJ Jiskra Nejdek
29:18
+ 7:26
5.
Hašek Vít
62
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
33:48
+ 11:56
6.
Dellingerová Anna
106
NEJ TJ Jiskra Nejdek
35:23
+ 13:31
7.
Zierhutová Michaela
23
LCV TJ Loko Chomutov
39:01
+ 17:09
8.
Bartošová Marie
80
MLA MLOK Mariánské Lázně
45:08
+ 23:16
9.
Hájek Martin
34
LPM OK Lokomotiva Plzeň
57:23
+ 35:31
10.
Řezáč Jan
63
MAS KČT Aš
58:01
+ 36:09
11.
Kettner Matyáš
1
BSO KOB Baník Sokolov
70:11
+ 48:19
P
3.44 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polívka Vratislav
160
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
36:14
2.
Kočandrlová Petra
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
44:27
+ 8:13
3.
Mikešová Simona
164
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
47:18
+ 11:04
4.
Hach Václav
NER Neregistrovaný
50:56
+ 14:42
5.
Drahokoupil Pavel
NER Neregistrovaný
56:36
+ 20:22
6.
Zelenkoá Matina
MFP MFF UK Paha
75:18
+ 39:04
7.
Žandová Monika
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
83:51
+ 47:37
8.
Krafčík Štefan
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
85:19
+ 49:05
9.
Hříbalová Andy
NER Neregistrovaný
145:42
+ 109:28
Tokárová Regina
NEJ TJ Jiskra Nejdek
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz