Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 3. závod západočeského OŽ
Kód závodu
12033124
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
3. závod západočeského OŽ
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
31.03.2012
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Druztová
Použitá mapa
Drahotín
Pořadatel
VPM
Ředitel závodu
Stanislav Rauch ml.
Hlavní rozhodčí
Aleš Richtr, Pecháčkova 25, Plzeň
Stavitel tratí
Ondřej Vodrážka
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
LINIE
P
D10
1.88 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtrová Kamila
138
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
24:57
2.
Iva Nádeníčková
107
NEJ TJ Jiskra Nejdek
26:13
+ 1:16
3.
Staňková Radka
139
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
28:11
+ 3:14
4.
Marešová Klára
105
NEJ TJ Jiskra Nejdek
30:25
+ 5:28
5.
Kovářová Lucie
70
MAS KČT Aš
32:21
+ 7:24
Hájková Bohumila
NER Neregistrovany
49:32
+ 24:35
D12
2.17 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šlechtová Tereza
12
KRL Kometa Kralovice
26:30
2.
Tokárová Regina
103
NEJ TJ Jiskra Nejdek
29:23
+ 2:53
3.
Svobodová Saša
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
39:27
+ 12:57
4.
Nádeníčková Pavla
104
NEJ TJ Jiskra Nejdek
41:38
+ 15:08
5.
Mudrová Lenka
11
KRL Kometa Kralovice
45:01
+ 18:31
6.
Staňková Markéta
134
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
47:35
+ 21:05
D14
2.58 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Biersaková Dagmar
10
KRL Kometa Kralovice
25:14
2.
Mikešová Adéla
161
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
33:17
+ 8:03
3.
Pelcová Tereza
83
MAS KČT Aš
34:21
+ 9:07
4.
Hanáková Lenka
22
KRL Kometa Kralovice
36:18
+ 11:04
5.
Kroupová Eliška
162
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
37:17
+ 12:03
6.
Marešová Alexandra
117
NEJ TJ Jiskra Nejdek
37:46
+ 12:32
7.
Ištvánová Klára
82
MAS KČT Aš
65:33
+ 40:19
D16
3.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Karolína
65
LPM OK Lokomotiva Plzeň
28:05
2.
Hanáková Magda
19
KRL Kometa Kralovice
30:55
+ 2:50
3.
Šiková Barbora
64
LPM OK Lokomotiva Plzeň
32:52
+ 4:47
4.
Lavičková Michaela
20
KRL Kometa Kralovice
33:36
+ 5:31
5.
Žandová Marcela
130
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
35:37
+ 7:32
6.
Kubínová Veronika
131
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
38:04
+ 9:59
7.
Kretková Anna
160
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
46:46
+ 18:41
8.
Hlinovská Johana
159
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
50:44
+ 22:39
9.
Vítková Markéta
81
MAS KČT Aš
55:04
+ 26:59
10.
Šafrhansová Lucie
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
58:50
+ 30:45
Obytová Kateřina
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
D18
3.87 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Magda
99
MLA MLOK Mariánské Lázně
40:16
D21
4.25 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulcová Pavla
24
KSH OOB TJ Kašperské Hory
36:04
2.
Kubínová Romana
126
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
37:24
+ 1:20
3.
Veselá Anna
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
38:38
+ 2:34
4.
Pilařová Petra
55
LPM OK Lokomotiva Plzeň
42:39
+ 6:35
5.
Kuberková Lucie
62
LPM OK Lokomotiva Plzeň
44:01
+ 7:57
6.
Kovářová Jitka
76
MAS KČT Aš
44:06
+ 8:02
7.
Žandová Kateřina
125
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
45:11
+ 9:07
8.
Doležalová Zuzana
59
LPM OK Lokomotiva Plzeň
48:57
+ 12:53
9.
Ottová Terezka
8
JES KOS Jesenice
49:48
+ 13:44
10.
Kotásková Jana
7
JES KOS Jesenice
50:58
+ 14:54
11.
Bohuslavová Jana
51
LPM OK Lokomotiva Plzeň
52:56
+ 16:52
12.
Šauli Ivana
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
53:12
+ 17:08
13.
Winklerová Hanna
54
LPM OK Lokomotiva Plzeň
57:17
+ 21:13
14.
Křenková Eva
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
66:42
+ 30:38
D35
3.87 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sobotová Jana
153
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
34:48
2.
Vejvodová Mirka
43
LPM OK Lokomotiva Plzeň
36:02
+ 1:14
3.
Náměstková Veronika
EKP Ekonom Praha
37:42
+ 2:54
4.
Žandová Marie
123
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
41:42
+ 6:54
5.
Kubínová Jana
124
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
43:04
+ 8:16
6.
Beránková Lenka
151
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
45:41
+ 10:53
7.
Kamarytová Martina
93
MLA MLOK Mariánské Lázně
46:30
+ 11:42
8.
Bínová Kateřina
96
MLA MLOK Mariánské Lázně
48:20
+ 13:32
9.
Hanáková Marta
15
KRL Kometa Kralovice
52:02
+ 17:14
10.
Richtrová Lucie
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
52:09
+ 17:21
11.
Hasalová Jana
111
NEJ TJ Jiskra Nejdek
52:46
+ 17:58
12.
Krausová Marcela
34
LCV TJ Loko Chomutov
53:43
+ 18:55
13.
Zierhutová Michaela
33
LCV TJ Loko Chomutov
54:08
+ 19:20
14.
Marešová Marcela
114
NEJ TJ Jiskra Nejdek
58:54
+ 24:06
15.
Polívková Markéta
154
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
59:15
+ 24:27
16.
Ledererová Kamila
LPM OK Lokomotiva Plzeň
60:34
+ 25:46
17.
Fremrová Jaroslava
NER Neregistrovany
64:31
+ 29:43
18.
Hajšmanová Gabriela
49
LPM OK Lokomotiva Plzeň
70:04
+ 35:16
D45
3.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouchalová Zdena
149
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
44:41
2.
Tenglerová Helena
92
MLA MLOK Mariánské Lázně
45:04
+ 0:23
3.
Techlová Helena
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
55:29
+ 10:48
4.
Sklenářová Jana
90
MLA MLOK Mariánské Lázně
55:59
+ 11:18
5.
Janečková Eva
44
LPM OK Lokomotiva Plzeň
56:19
+ 11:38
6.
Mágrová Ivana
30
LCV TJ Loko Chomutov
56:46
+ 12:05
6.
Šplinarová Jana
122
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
56:46
+ 12:05
8.
Doležalová Lucie
45
LPM OK Lokomotiva Plzeň
58:14
+ 13:33
9.
Šmejkalová Karla
89
MLA MLOK Mariánské Lázně
60:54
+ 16:13
10.
Macurová Jana
94
MLA MLOK Mariánské Lázně
69:05
+ 24:24
D55
3.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránková Pavla
145
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
47:13
2.
Jedlickova Jindra
147
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
55:00
+ 7:47
3.
Zenkerová Miluše
27
LCV TJ Loko Chomutov
72:10
+ 24:57
4.
Dlouhá Lenka
MAS KČT Aš
74:11
+ 26:58
Brabcová Jindra
28
LCV TJ Loko Chomutov
DISK
Jandová Hana
32
LCV TJ Loko Chomutov
57:43
+ 10:30
H10
1.88 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Ondřej
67
MAS KČT Aš
22:10
2.
Svoboda Vojtech
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
29:09
+ 6:59
3.
Tokár Radim
106
NEJ TJ Jiskra Nejdek
31:11
+ 9:01
H12
2.17 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
135
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
17:26
2.
Hasman Ondřej
133
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
21:03
+ 3:37
3.
Rosenbaum Ondřej
5
JES KOS Jesenice
44:34
+ 27:08
H14
2.74 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasal Martin
116
NEJ TJ Jiskra Nejdek
31:21
2.
Macura Vít
100
MLA MLOK Mariánské Lázně
33:24
+ 2:03
3.
Zieba Jakub
115
NEJ TJ Jiskra Nejdek
35:27
+ 4:06
4.
Burian Jan
163
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
46:25
+ 15:04
5.
Hajšman Jakub
66
LPM OK Lokomotiva Plzeň
59:22
+ 28:01
H16
4.08 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
80
MAS KČT Aš
35:50
2.
Řehořek Tomáš
128
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
41:33
+ 5:43
3.
Pokorný Jonáš
21
KRL Kometa Kralovice
43:18
+ 7:28
4.
Vacek Jiří
129
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
50:31
+ 14:41
H18
4.30 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šlajs Daniel
18
KRL Kometa Kralovice
32:41
2.
Knepr Lukáš
4
BSO KOB Baník Sokolov
38:07
+ 5:26
3.
Štros Jan
127
SKV TJ Slovan Karlovy Vary
40:39
+ 7:58
H21
5.63 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolovský František
61
LPM OK Lokomotiva Plzeň
33:26
2.
Pilař Karel
3
BSO KOB Baník Sokolov
33:34
+ 0:08
3.
Kamaryt Tomáš
158
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
35:39
+ 2:13
4.
Suchý Petr
50
LPM OK Lokomotiva Plzeň
36:53
+ 3:27
5.
Milota Josef
87
MLA MLOK Mariánské Lázně
38:16
+ 4:50
6.
Anděl Robert
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
38:20
+ 4:54
7.
Kovář Vladimír
75
MAS KČT Aš
39:01
+ 5:35
8.
Pilař Karel
73
MAS KČT Aš
39:37
+ 6:11
9.
Václavík Jan
157
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
39:53
+ 6:27
10.
Kovář Jindřich
74
MAS KČT Aš
40:18
+ 6:52
11.
Stehlík Petr
52
LPM OK Lokomotiva Plzeň
40:22
+ 6:56
12.
Šilhavý Jakub
56
LPM OK Lokomotiva Plzeň
40:30
+ 7:04
13.
Vištejn Jiří
17
KRL Kometa Kralovice
41:29
+ 8:03
14.
Pova Ondřej
16
KRL Kometa Kralovice
41:33
+ 8:07
15.
Popule Tomáš
57
LPM OK Lokomotiva Plzeň
47:28
+ 14:02
16.
Hulec Jakub
25
KSH OOB TJ Kašperské Hory
49:22
+ 15:56
17.
Macura Jan
98
MLA MLOK Mariánské Lázně
49:52
+ 16:26
18.
Honner Jaroslav
155
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
50:12
+ 16:46
19.
Lhoták Luboš
79
MAS KČT Aš
50:43
+ 17:17
20.
Kamaryt Michal
97
MLA MLOK Mariánské Lázně
52:53
+ 19:27
21.
Ryjáček Jan
53
LPM OK Lokomotiva Plzeň
53:08
+ 19:42
22.
Hegner Lukáš
NER Neregistrovany
54:55
+ 21:29
23.
Čechura Ondřej
LPM OK Lokomotiva Plzeň
58:24
+ 24:58
24.
Vonášek Adam
60
LPM OK Lokomotiva Plzeň
59:51
+ 26:25
25.
Redlich Tomáš
77
MAS KČT Aš
60:08
+ 26:42
26.
Šulc Marek
78
MAS KČT Aš
61:45
+ 28:19
Bouchal Jiří
156
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
32:00
+
Martínek Robert
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
100:14
+ 66:48
H35
4.30 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
30:12
2.
Mareš Alexander
113
NEJ TJ Jiskra Nejdek
32:21
+ 2:09
3.
Bílý Milan
6
JES KOS Jesenice
35:12
+ 5:00
4.
Jiroušek Petr
47
LPM OK Lokomotiva Plzeň
37:57
+ 7:45
5.
Kamaryt Miloš
91
MLA MLOK Mariánské Lázně
38:08
+ 7:56
6.
Burian Jan
152
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
38:42
+ 8:30
7.
Sedláček Tomáš
14
KRL Kometa Kralovice
38:51
+ 8:39
8.
Michalec Jan
86
MLA MLOK Mariánské Lázně
39:14
+ 9:02
9.
Šoupa Karel
46
LPM OK Lokomotiva Plzeň
50:04
+ 19:52
10.
Bína Pavel
95
MLA MLOK Mariánské Lázně
59:00
+ 28:48
11.
Mikeš Roman
150
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
63:07
+ 32:55
12.
Kozelka Jan
31
LCV TJ Loko Chomutov
75:31
+ 45:19
Bohuslav Václav
48
LPM OK Lokomotiva Plzeň
DISK
Nádeníček Josef
112
NEJ TJ Jiskra Nejdek
DISK
H45
4.08 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Suk Jiří
MFP MFF Praha
36:50
2.
Macura Jaroslav
88
MLA MLOK Mariánské Lázně
50:16
+ 13:26
3.
Kettner Vladek
2
BSO KOB Baník Sokolov
63:33
+ 26:43
4.
Čech Petr
121
SCH TJ Skalka Cheb
68:46
+ 31:56
H55
3.56 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křenek Jaroslav
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
35:02
2.
Jirásek Jaroslav
120
SCH TJ Skalka Cheb
36:25
+ 1:23
3.
Fišák Jan
85
MLA MLOK Mariánské Lázně
37:16
+ 2:14
4.
Beránek Petr
146
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
38:05
+ 3:03
5.
Vonášek Jiří
42
LPM OK Lokomotiva Plzeň
38:28
+ 3:26
6.
Sklenář Jan
84
MLA MLOK Mariánské Lázně
38:58
+ 3:56
7.
Bohuslav Václav
40
LPM OK Lokomotiva Plzeň
39:58
+ 4:56
8.
Fiala Miloš
23
KSH OOB TJ Kašperské Hory
41:14
+ 6:12
9.
Blažek Jan
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
42:02
+ 7:00
10.
Frey Jaromír
110
NEJ TJ Jiskra Nejdek
42:46
+ 7:44
11.
Hájek Jan
72
MAS KČT Aš
44:03
+ 9:01
12.
Janeček Eduard
41
LPM OK Lokomotiva Plzeň
46:00
+ 10:58
13.
Mágr Zdeněk
29
LCV TJ Loko Chomutov
53:29
+ 18:27
Nykles Vladimír
148
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H65
3.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jedlicka Jiří
144
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
61:51
HDR
1.84 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikešová Julie
140
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
23:27
2.
Sobota Ondřej
142
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
29:19
+ 5:52
3.
Bohuslav Pepík
39
LPM OK Lokomotiva Plzeň
29:57
+ 6:30
4.
Lintimer Šimon
36
LPM OK Lokomotiva Plzeň
32:13
+ 8:46
5.
Magdaléna Polívková
132
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
33:00
+ 9:33
6.
Černý Filip
LPM OK Lokomotiva Plzeň
33:49
+ 10:22
7.
Svobodová Lucie
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
34:00
+ 10:33
8.
Janouškovi Jiří,Šimon,Dáša
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
35:57
+ 12:30
9.
Kateřina Sobotová
143
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
37:51
+ 14:24
10.
Dixa Robin
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
44:08
+ 20:41
11.
Honner Jaroslav
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
48:47
+ 25:20
12.
Hajšmanová Anička
35
LPM OK Lokomotiva Plzeň
49:26
+ 25:59
13.
Hašková Dorota
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
51:00
+ 27:33
14.
Bílá Tereza
JES KOS Jesenice
53:44
+ 30:17
15.
Mikeš Šimon
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
61:07
+ 37:40
16.
Šoupa Martin
37
LPM OK Lokomotiva Plzeň
61:24
+ 37:57
17.
Lepší Kluci
NEJ TJ Jiskra Nejdek
113:29
+ 90:02
LINIE
3.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burian Josef
136
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
16:33
2.
Svoboda Tonda
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
23:01
+ 6:28
3.
Ziebová Veronika
109
NEJ TJ Jiskra Nejdek
24:31
+ 7:58
4.
Kočandrlová Adéla
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
24:34
+ 8:01
5.
Fremrová Magdalena
137
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
25:38
+ 9:05
6.
Fišarová Eliška
13
KRL Kometa Kralovice
28:40
+ 12:07
7.
Dellingerová Anna
108
NEJ TJ Jiskra Nejdek
29:28
+ 12:55
8.
Zierhutová Michaela
26
LCV TJ Loko Chomutov
37:25
+ 20:52
9.
Hájek Martin
38
LPM OK Lokomotiva Plzeň
40:20
+ 23:47
10.
Kettner Matyáš
1
BSO KOB Baník Sokolov
41:56
+ 25:23
11.
Náměstková Radka
68
EKP Ekonom Praha
48:54
+ 32:21
Řezáč Jan
69
MAS KČT Aš
DISK
Hašek Vít
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
P
2.63 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fišar Miroslav
NER Neregistrovany
32:48
2.
Doležal Jan
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
66:25
+ 33:37
3.
Doležalová Dorotka
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
67:12
+ 34:24
4.
Jedličková Kateřina
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň
69:49
+ 37:01
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz