Kód závodu
110705
Název
15. kolo Českého poháru MTBO 2011 - middle
Datum
05.07.2011
Místo konáníMrtník
Použitá mapaMrdník, 1:15,000
PořadatelVPM - KOS Plzeň
Ředitel závoduJiří Bouchal
Hlavní rozhodčíOndra Vodrážka
Stavitel tratíOndra Vodrážka
Kategorie
D14     D17     D20     D21A     D21B     D21E     D40     D50     H14     H17     H20     H21A     H21B     H21C     H21E     H40     H50     OL     OS    

D14
4.50 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kubínová Veronika 294 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 41:06
2. Chaloupská Barbora 203 PHK - OK 99 Hradec Králové 42:40 + 1:34
3. Kohoutová Barbora 38 BOR - OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 3:28
4. Kameníková Andrea 36 BOR - OK Jiskra Nový Bor 45:09 + 4:03
5. Staňová Karolína 39 BOR - OK Jiskra Nový Bor 52:24 + 11:18
6. Koutná Alexandra BOR - OK Jiskra Nový Bor 55:33 + 14:27
7. Přibylová Anežka 187 PFP - VŠSK PedF UK Praha 57:54 + 16:48
8. Králová Vilma XBM - PELL´S MTBO TEAM 58:40 + 17:34
9. Náhlovská Bára TBM - KOS TJ Tesla Brno 78:44 + 37:38
D17
5.50 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. ANNE CLAIRE DEFIX 1149 10 - FRENCH JUNIOR 38:33
2. LOU DENAIX 1148 10 - FRENCH JUNIOR 39:58 + 1:25
3. Ritter Julia 1 - MTBO Youth Team Austria 40:49 + 2:16
4. Pirker Lisa 1087 1 - MTBO Youth Team Austria 41:39 + 3:06
5. Zaliauskaite Algirda 1158 35 - LTU MTB-O Youth team 50:38 + 12:05
6. Pietrzak Anna 1183 39 - POL MTB-O Youth Team 55:27 + 16:54
7. Žandová Marcela 293 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 55:32 + 16:59
8. Švarcbachová Barbora 1139 KNC - Sokol Kostelec n. Č.l. 57:03 + 18:30
D20
6.50 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Sanocka Barbara 1180 39 - POL MTB-O Youth Team 50:45
2. Haltofová Eva 154 LOV - lepus.cz 52:52 + 2:07
3. Linowska Julita 1181 39 - POL MTB-O Youth Team 55:05 + 4:20
4. Veselá Anna VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 55:50 + 5:05
5. Jandová Diana 49 CHT - SK Chrast 57:03 + 6:18
6. Nováková Kateřina 175 OKP - SK OK 24 Praha 58:52 + 8:07
7. Kubínová Romana 292 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 61:48 + 11:03
8. Švarcbachová Lucie 1138 KNC - Sokol Kostelec n. Č.l. 62:19 + 11:34
9. Maylis Denaix 1081 21 - FRA CSA EMHM Chamonix 65:00 + 14:15
10. Ozga Magdalena 1182 39 - POL MTB-O Youth Team 75:03 + 24:18
D21A
6.50 km, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Odvodyová Šárka 606 XPU - Pardubice Bikers 46:04
2. Tučková Dagmar 81 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 48:23 + 2:19
3. Kasalovska Natalia 464 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 48:40 + 2:36
4. Folprechtová Kateřina 623 ZUP - MTBO ČZU Praha 48:54 + 2:50
5. Sieber Annemarie 1108 44 - OLG Wislig 48:57 + 2:53
6. Daňková Veronika 243 SBK - KOB Start Blansko 49:15 + 3:11
7. Vlčková Iva 624 ZUP - MTBO ČZU Praha 49:41 + 3:37
8. Prchalová Ivana 41 CHA - OK Chrastava 49:58 + 3:54
9. Jedličková Zuzana 262 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:06 + 4:02
10. Tomečková Zuzana 124 KON - KOB Konice 50:21 + 4:17
11. Jakobová Adéla 1086 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 51:22 + 5:18
12. Piskáčková Zuzana 638 ZUP - MTBO ČZU Praha 52:00 + 5:56
13. Jedličková Adéla 264 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 54:41 + 8:37
13. Sladká Kateřina PBM - TJ Spartak 1. Brněnská 54:41 + 8:37
15. Vondrová Kateřina 170 OKP - SK OK 24 Praha 54:55 + 8:51
16. Ryšavá Magdalena 629 ZUP - MTBO ČZU Praha 55:27 + 9:23
17. Voráčová Naďa 403 TSU - LKT 80 Šumperk 55:29 + 9:25
18. Uhnavá Markéta 246 SBK - KOB Start Blansko 55:59 + 9:55
19. Baštová Martina 608 XPU - Pardubice Bikers 56:11 + 10:07
20. Beržinská Soňa 247 SBK - KOB Start Blansko 56:37 + 10:33
21. Linhartová Martina 477 VIC - OB Vizovice 57:08 + 11:04
22. Havlíčková Markéta 134 KSU - Klub vytrvalostních spor 57:12 + 11:08
23. Volfová Julie 502 VLI - Slavia Liberec Orienteer 57:48 + 11:44
24. Podrábská Marie 499 VLI - Slavia Liberec Orienteer 58:46 + 12:42
25. Letfusová Veronika 641 ZUP - MTBO ČZU Praha 59:03 + 12:59
26. Jeníčková Radka 643 ZUP - MTBO ČZU Praha 59:59 + 13:55
27. Žandová Kateřina 291 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 60:11 + 14:07
28. Jurečková Leona 8 ABR - A-team NOVO Bruntál 61:20 + 15:16
29. Kratschmerová Kateřina 383 TBM - KOS TJ Tesla Brno 63:27 + 17:23
30. Csakvaryová Lenka 244 SBK - KOB Start Blansko 66:00 + 19:56
31. Puchernová Veronika 621 ZUP - MTBO ČZU Praha 66:25 + 20:21
32. Borufková Lenka 318 SMR - SK SNS Smržovka 66:32 + 20:28
33. Klimešová Gabriela 1131 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:39 + 20:35
34. Karlíková Zuzana 479 VIC - OB Vizovice 67:13 + 21:09
35. Knížková Anna 609 XPU - Pardubice Bikers 67:14 + 21:10
36. Jovaisiene Kira 46 - BUDAKALNIS IOSK 67:15 + 21:11
37. Švarcbachová Jaroslava 1136 KNC - Sokol Kostelec n. Č.l. 71:59 + 25:55
Ferdinandová Jana 171 OKP - SK OK 24 Praha DISK
D21B
5.40 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Telyakevych Malene 45 - Farum OK 43:36
2. Folprechtová Jarča 413 TUR - OOB TJ Turnov 44:00 + 0:24
3. Schwabová Ivana 373 TBM - KOS TJ Tesla Brno 44:01 + 0:25
4. BONNIN Mathilde 1083 15 - BALISE25 BESANCON 45:22 + 1:46
5. Kavanová Barbora 117 JIL - OK Jilemnice 46:37 + 3:01
6. Bauerová Alena 900 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 48:37 + 5:01
7. Kubová Petra 1191 LPM - OK Lokomotiva Plzeň 48:50 + 5:14
8. Čečrdlová Marcela 63 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 48:51 + 5:15
9. Kalošová TerKa 320 SMR - SK SNS Smržovka 49:20 + 5:44
10. Kovářová Jitka 1164 MAS - KČT Aš 49:35 + 5:59
11. Novotná Veronika 30 BOR - OK Jiskra Nový Bor 49:42 + 6:06
12. Kopáčková Iva 48 CHT - SK Chrast 50:49 + 7:13
13. Valíková Petra 476 VIC - OB Vizovice 50:51 + 7:15
14. Hubaczova Lucie 382 TBM - KOS TJ Tesla Brno 52:32 + 8:56
15. Průšová Markéta 352 TBM - KOS TJ Tesla Brno 53:34 + 9:58
16. Humlíčková Kateřina 237 SBK - KOB Start Blansko 55:00 + 11:24
17. Jágrová Vlasta 239 SBK - KOB Start Blansko 57:29 + 13:53
18. Homolová Gabriela 1133 LDC - KOB Děčín 58:40 + 15:04
19. Vřešťálová Lucie TUR - OOB TJ Turnov 59:36 + 16:00
20. Rhtla Merle 1058 8 - Metsaratturid MTBO 60:07 + 16:31
21. Fremrová Jaroslava 1124 SOD - TJ Sokol Doubravka 60:35 + 16:59
22. Zajícová Petra 148 LOV - lepus.cz 60:47 + 17:11
23. Sedláčková Michaela 611 XPU - Pardubice Bikers 62:12 + 18:36
24. Hanovcová Helena 255 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 62:49 + 19:13
25. Hölzer Viktoria 28 - Noname 63:20 + 19:44
26. Střelcová Radka 1127 TBM - KOS TJ Tesla Brno 64:34 + 20:58
27. Sedláková Hana 600 XPU - Pardubice Bikers 64:59 + 21:23
28. Coufalová Markéta 406 TSU - LKT 80 Šumperk 67:31 + 23:55
29. Grajciariková Eva 386 TBM - KOS TJ Tesla Brno 72:53 + 29:17
30. Novotná Hana NER - Neregistrovaní 81:25 + 37:49
31. Kovács Ágnes 1005 31 - Viking Sport Klub 88:00 + 44:24
D21E
7.70 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hara Marika 1046 9 - Koovee 40:41
2. Paulíčková Renata 280 SJI - OK Jihlava 44:38 + 3:57
3. ARLAUSKIENE RAMUNE 1061 37 - IOSK BUDAKALNIS 44:57 + 4:16
4. Gigon Michaela 369 TBM - KOS TJ Tesla Brno 45:13 + 4:32
5. Telyakevych Anna 1111 45 - Farum OK 45:24 + 4:43
6. Tichovská Martina 564 VSP - USK Praha 45:25 + 4:44
7. Lacigová Michaela 561 VSP - USK Praha 46:35 + 5:54
8. Dannowski Anke 1001 23 - MTBO-Team Germany 46:51 + 6:10
9. Kaminska Anna 1192 38 - POL Senior Team 47:00 + 6:19
10. Mickeviciute Karolina 1078 34 - LTU MTB-O 47:08 + 6:27
11. Hrdinová Marie 557 VSP - USK Praha 47:34 + 6:53
12. Reisinger-Zinkl Sonja 1073 3 - mtbo-austria.at 47:44 + 7:03
13. Gaelle Barlet 1082 12 - FRA Scapa Nancy 48:23 + 7:42
14. Fajtova Stanislava 463 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 48:46 + 8:05
15. Trnovcova Daniela 466 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 49:48 + 9:07
16. Kuchařová Markéta 639 ZUP - MTBO ČZU Praha 50:17 + 9:36
17. Bazaud Valerie 15 - BALISE25 BESANCON 50:54 + 10:13
18. MIYAUCHI Sakiko 1129 32 - Zombies 51:09 + 10:28
19. Tyszová Natália 145 LDC - KOB Děčín 51:14 + 10:33
20. Veličková Monika 13 ABR - A-team NOVO Bruntál 51:15 + 10:34
21. Gajdová Kristina 97 HSU - Horizont klub Šumperk 51:18 + 10:37
22. Lamichová Kateřina 196 PHK - OK 99 Hradec Králové 51:32 + 10:51
23. Seifertová Magdalena 567 VSP - USK Praha 53:10 + 12:29
24. Štěpánská Adéla 387 TBM - KOS TJ Tesla Brno 54:14 + 13:33
25. Lamichová Martina 201 PHK - OK 99 Hradec Králové 54:59 + 14:18
26. Gassner Anne 1089 23 - MTBO-Team Germany 55:27 + 14:46
27. Reinartaite Vaida 1069 36 - OK Fortuna 55:55 + 15:14
28. Staňková Štěpánka 407 TSU - LKT 80 Šumperk 56:37 + 15:56
29. Chaloupská Pavlína 190 PHK - OK 99 Hradec Králové 57:14 + 16:33
30. Březinová Marie 408 TSU - LKT 80 Šumperk 57:17 + 16:36
31. Pačáková Michaela 82 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 57:23 + 16:42
32. Hašková Eva VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 59:05 + 18:24
Chudíková Barbora 278 SJI - OK Jihlava DISK
D40
5.40 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rejholcová Andrea 24 BOR - OK Jiskra Nový Bor 40:31
2. Koutná Olga 25 BOR - OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 2:56
3. Pařízková Věrka 305 SMR - SK SNS Smržovka 44:07 + 3:36
4. Přibylová Eva 185 PFP - VŠSK PedF UK Praha 46:10 + 5:39
5. Rychterová Dana 301 SMR - SK SNS Smržovka 46:34 + 6:03
6. Dohnalová Jindra 484 VIP - SK Viprahlo 46:47 + 6:16
7. Březinová Dana 400 TSU - LKT 80 Šumperk 48:47 + 8:16
8. Lacigová Ivana 541 VSP - USK Praha 48:56 + 8:25
9. Sieber Meieli 1107 44 - OLG Wislig 49:19 + 8:48
10. Abelová Ivana 329 STB - TJ Stadion Nový Bor 54:00 + 13:29
11. Čiháková Lenka 1140 KNC - Sokol Kostelec n. Č.l. 55:56 + 15:25
12. Kroupová Jana 206 PVP - VSK Přírodověda - orient 56:30 + 15:59
13. Ježková Hana 412 TUR - OOB TJ Turnov 57:53 + 17:22
14. Kubínová Jana 290 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 62:02 + 21:31
15. Kučerová Vladimíra 45 CHT - SK Chrast 70:41 + 30:10
16. Sladká Zora 1100 PBM - TJ Spartak 1. Brněnská 77:39 + 37:08
17. Žandová Marie 289 SKV - TJ Slovan Karlovy Vary 81:30 + 40:59
D50
5.50 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pospíšková Luisa 336 TBM - KOS TJ Tesla Brno 59:02
2. Kralova Eva 455 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 69:45 + 10:43
3. Čully Zuzana 457 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 76:43 + 17:41
H14
4.50 km, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pais Märten 1059 8 - Metsaratturid MTBO 39:16
2. Hašek Jan VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 40:49 + 1:33
3. tom toussaint 1077 20 - cslg melun 45:21 + 6:05
4. Pais Markus 1060 8 - Metsaratturid MTBO 47:11 + 7:55
5. Ludvík Matyáš 331 STB - TJ Stadion Nový Bor 49:38 + 10:22
6. Hruška Tomáš 1110 ABR - A-team NOVO Bruntál 82:42 + 43:26
7. Humlíček Tomáš 37 SBK - KOB Start Blansko 84:01 + 44:45
8. Koutný Stanislav BOR - OK Jiskra Nový Bor 89:02 + 49:46
H17
6.80 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. YOANN COURTOIS 1147 10 - FRENCH JUNIOR 39:03
1. Čully Andrej 469 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 39:03
3. Kalvaitis Danius 1156 35 - LTU MTB-O Youth team 39:21 + 0:18
4. Matějka Tomáš VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 43:00 + 3:57
5. Szymczak Patryk 1190 39 - POL MTB-O Youth Team 43:57 + 4:54
6. Skoupý Jan 480 VIC - OB Vizovice 44:21 + 5:18
7. Waldmann Andreas 1011 1 - MTBO Youth Team Austria 44:31 + 5:28
8. Charvát Jan 538 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:19 + 6:16
9. Hlavatý Ondřej 34 BOR - OK Jiskra Nový Bor 48:05 + 9:02
10. Nemet Michal 35 BOR - OK Jiskra Nový Bor 49:18 + 10:15
11. Kroupa Tomáš 491 VIP - SK Viprahlo 49:28 + 10:25
12. Horvath Gergo 1152 30 - VKE-Nelson-Aminostar Vesz 49:34 + 10:31
13. Miliunas Vytenis 1157 35 - LTU MTB-O Youth team 58:28 + 19:25
14. Tolar David VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 79:24 + 40:21
Kroupa Jakub 212 PVP - VSK Přírodověda - orient DISK
Princ Matyáš 398 TCB - SK Technik České Budějov DISK
Šňupárek Václav 453 TZL - SKOB Zlín DISK
Lepšík Jan BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
H20
9.40 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Ludvík Vojtěch 330 STB - TJ Stadion Nový Bor 50:28
2. Staněk Tomáš 409 TSU - LKT 80 Šumperk 50:30 + 0:02
3. Stankevičius Vilius 1153 35 - LTU MTB-O Youth team 50:58 + 0:30
4. Maišelis Jonas 1154 35 - LTU MTB-O Youth team 51:37 + 1:09
5. Rombczyk Kamil 1184 39 - POL MTB-O Youth Team 56:37 + 6:09
6. Laciga Jakub 565 VSP - USK Praha 57:07 + 6:39
7. Cibas Domantas 1155 35 - LTU MTB-O Youth team 57:44 + 7:16
8. Dolatowski Piotr 1185 39 - POL MTB-O Youth Team 61:01 + 10:33
9. Witek Krzysztof 1186 39 - POL MTB-O Youth Team 61:41 + 11:13
10. Niczyporuk Konrad 1188 39 - POL MTB-O Youth Team 64:49 + 14:21
11. Princ Jakub 397 TCB - SK Technik České Budějov 64:57 + 14:29
12. REMI GUINOT 1145 10 - FRENCH JUNIOR 65:01 + 14:33
13. Németh Bence 1118 30 - VKE-Nelson-Aminostar Vesz 66:46 + 16:18
14. Jánoška Tomáš 1115 RBA - TJ Rapid Bratislava 68:15 + 17:47
15. Arthur Desreumaux 1099 11 - FRA Noyon CO 70:22 + 19:54
16. Seppele Markus 1010 1 - MTBO Youth Team Austria 72:14 + 21:46
17. Kopáček Petr 50 CHT - SK Chrast 73:49 + 23:21
18. Baran Adrian 1189 39 - POL MTB-O Youth Team 75:49 + 25:21
19. Luc Berger Sabbatel 1079 21 - FRA CSA EMHM Chamonix 80:56 + 30:28
20. Kaden Lars 1095 23 - MTBO-Team Germany 84:01 + 33:33
21. Niczyporuk Sebastian 1187 39 - POL MTB-O Youth Team 84:36 + 34:08
H21A
9.40 km, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jedlička Michal 254 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:25
2. Václavík Jan VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 50:57 + 0:32
3. Zajíc Josef 149 LOV - lepus.cz 52:02 + 1:37
4. Folprecht Eduard 618 ZUP - MTBO ČZU Praha 52:11 + 1:46
5. Laciga Zdeněk 1176 VSP - USK Praha 53:10 + 2:45
6. Linhart Aleš 475 VIC - OB Vizovice 53:12 + 2:47
7. Plíhal Tomáš 285 SJI - OK Jihlava 53:25 + 3:00
8. Jedlička Marek 256 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 54:10 + 3:45
8. Faltejsek Lukáš 597 XPU - Pardubice Bikers 54:10 + 3:45
10. Izdný Pavel 274 SJI - OK Jihlava 54:33 + 4:08
11. Marosffy Daniel 1004 29 - Orvosegyetem SC 55:09 + 4:44
12. Pucherna Jan 630 ZUP - MTBO ČZU Praha 55:33 + 5:08
13. Svoboda Ivan 300 SMR - SK SNS Smržovka 55:34 + 5:09
14. Štáfek Pavel 287 SKL - SMS Team Kladno 55:42 + 5:17
15. Hons Miši 307 SMR - SK SNS Smržovka 56:03 + 5:38
16. Mach Radovan 344 TBM - KOS TJ Tesla Brno 56:17 + 5:52
17. Bogar Leoš 22 BOR - OK Jiskra Nový Bor 56:31 + 6:06
18. Müller Pavel 100 JEP - Jehlanka Team 56:46 + 6:21
19. Jedlička Lukáš 261 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 57:05 + 6:40
20. Odvody Zdeněk 603 XPU - Pardubice Bikers 57:07 + 6:42
21. Hamann Tino 1091 23 - MTBO-Team Germany 57:14 + 6:49
22. Král Jan 571 XBM - PELL´S MTBO TEAM 57:29 + 7:04
23. Schwab Martin 374 TBM - KOS TJ Tesla Brno 57:55 + 7:30
24. Horák Martin 139 LDC - KOB Děčín 58:13 + 7:48
25. Novotný Petr 434 TZL - SKOB Zlín 58:18 + 7:53
26. Kroc Dalibor 492 VIZ - TJ Sokol Vizovice 58:19 + 7:54
27. Medlík Jan 404 TSU - LKT 80 Šumperk 58:22 + 7:57
28. Malátek Rastislav 459 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 58:32 + 8:07
29. Kroupa Václav 483 VIP - SK Viprahlo 58:37 + 8:12
30. Uhmann Petr 377 TBM - KOS TJ Tesla Brno 58:43 + 8:18
31. Hubík Martin 380 TBM - KOS TJ Tesla Brno 58:54 + 8:29
32. Moravec Štěpán 281 SJI - OK Jihlava 59:04 + 8:39
33. Drobník Lukáš 250 SCP - OK Sparta Praha 59:43 + 9:18
34. Prošek Michal 276 SJI - OK Jihlava 60:35 + 10:10
35. Valík Luděk 474 VIC - OB Vizovice 60:59 + 10:34
36. Skoupý Jan 473 VIC - OB Vizovice 61:38 + 11:13
37. Jirásek Milan 551 VSP - USK Praha 61:50 + 11:25
38. Urban Jan 229 SBK - KOB Start Blansko 62:06 + 11:41
39. Buchtík Aleš 587 XBM - PELL´S MTBO TEAM 62:32 + 12:07
40. Vřešťál Jan 414 TUR - OOB TJ Turnov 65:11 + 14:46
41. Toloch Alexandr 574 XBM - PELL´S MTBO TEAM 65:29 + 15:04
42. Princ David 394 TCB - SK Technik České Budějov 66:20 + 15:55
43. Hanovec Petr 251 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 66:23 + 15:58
44. Šňupárek Ondřej 435 TZL - SKOB Zlín 67:33 + 17:08
45. Suchý Jiří 286 SJI - OK Jihlava 67:43 + 17:18
46. Karlík Michal 478 VIC - OB Vizovice 68:24 + 17:59
47. Bilan Martin 378 TBM - KOS TJ Tesla Brno 69:39 + 19:14
48. Vraný Jiří 500 VLI - Slavia Liberec Orienteer 69:51 + 19:26
49. Buchtík Ondřej 503 VLI - Slavia Liberec Orienteer 83:02 + 32:37
50. Pais Mart 1057 8 - Metsaratturid MTBO 85:48 + 35:23
51. Pašek František 625 ZUP - MTBO ČZU Praha 99:15 + 48:50
Hendrych Martin 277 SJI - OK Jihlava DISK
Urban Miroslav TUR - OOB TJ Turnov DISK
Cerman Lukáš 559 VSP - USK Praha 56:02 + 5:37
Bouchal Jiří VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 52:47 + 2:22
H21B
8.50 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kamaryt Tomáš VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 41:27
2. Hübner Jan 279 SJI - OK Jihlava 44:25 + 2:58
3. Kovář Vladimír 1163 MAS - KČT Aš 45:10 + 3:43
4. Kovařík Radovan 197 PHK - OK 99 Hradec Králové 45:40 + 4:13
5. Malý Aleš 118 JIL - OK Jilemnice 46:16 + 4:49
6. Horák Pavel 550 VSP - USK Praha 46:47 + 5:20
7. Šimek Radek 101 JEP - Jehlanka Team 46:55 + 5:28
8. Kalsztein Karol 1179 39 - POL MTB-O Youth Team 47:17 + 5:50
9. Dolíhal Luděk 381 TBM - KOS TJ Tesla Brno 47:37 + 6:10
10. Hýbl Lukáš 489 VIP - SK Viprahlo 47:52 + 6:25
11. Novák Libor OKP - SK OK 24 Praha 48:47 + 7:20
12. Gryc Tomáš 347 TBM - KOS TJ Tesla Brno 49:05 + 7:38
13. Bergl Tomáš ZUP - MTBO ČZU Praha 49:12 + 7:45
14. Pucherna Petr 635 ZUP - MTBO ČZU Praha 49:22 + 7:55
15. Šňupárek Martin 576 XBM - PELL´S MTBO TEAM 49:54 + 8:27
16. Průša Michal 354 TBM - KOS TJ Tesla Brno 50:20 + 8:53
17. Kyncl Jan 78 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 50:35 + 9:08
18. Kužel Tomáš 93 FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr 50:42 + 9:15
19. Suchý Petr 1117 LPM - OK Lokomotiva Plzeň 50:44 + 9:17
20. Holík Marek 340 TBM - KOS TJ Tesla Brno 51:48 + 10:21
21. Pšenička Jiří 393 TCB - SK Technik České Budějov 52:25 + 10:58
22. Netuka Martin 253 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 53:07 + 11:40
23. Šabatka Zdeněk 267 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 53:31 + 12:04
24. Putík Jiří 501 VLI - Slavia Liberec Orienteer 53:39 + 12:12
25. Rejholec Michal 26 BOR - OK Jiskra Nový Bor 53:42 + 12:15
26. Švarcbach Michal 1137 KNC - Sokol Kostelec n. Č.l. 54:02 + 12:35
27. Jiran Václav 582 XBM - PELL´S MTBO TEAM 54:13 + 12:46
28. Jirka Jakub VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 55:05 + 13:38
29. La Carbonara Claudio 356 TBM - KOS TJ Tesla Brno 56:18 + 14:51
30. Humlíček Aleš 231 SBK - KOB Start Blansko 58:03 + 16:36
30. Sochor Jan 226 SBK - KOB Start Blansko 58:03 + 16:36
30. Sedlák Radek 594 XPU - Pardubice Bikers 58:03 + 16:36
33. Komín David 208 PVP - VSK Přírodověda - orient 58:11 + 16:44
34. Jirásek Radek 598 XPU - Pardubice Bikers 58:32 + 17:05
35. Hodoň Miroslav 493 VIZ - TJ Sokol Vizovice 59:51 + 18:24
36. Urbaník Robert 496 VLI - Slavia Liberec Orienteer 61:18 + 19:51
37. Šmahel David 359 TBM - KOS TJ Tesla Brno 64:48 + 23:21
Nemšovský Petr 627 ZUP - MTBO ČZU Praha DISK
H21C
7.60 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hruška Miloš 5 ABR - A-team NOVO Bruntál 46:53
2. Musil Pavel 1170 SJC - Sportcentrum Jičín 47:22 + 0:29
3. Urválek Jan 395 TCB - SK Technik České Budějov 47:59 + 1:06
4. Veselý Vojtěch 1121 NEJ - TJ Jiskra Nejdek 48:00 + 1:07
5. Křenek Jaroslav 514 VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 48:20 + 1:27
6. Vít Daniel 157 LPM - OK Lokomotiva Plzeň 48:50 + 1:57
7. Slivečka Jan 153 LOV - lepus.cz 49:20 + 2:27
8. Vítek Jan 558 VSP - USK Praha 49:36 + 2:43
9. Bezděk Václav 1122 ABR - A-team NOVO Bruntál 49:57 + 3:04
10. Hlaváč David 113 JIL - OK Jilemnice 50:29 + 3:36
11. Zaydlar Michal 252 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:56 + 4:03
12. Regal Jan 207 PVP - VSK Přírodověda - orient 51:16 + 4:23
13. Kopáček Miroslav 44 CHT - SK Chrast 51:38 + 4:45
14. Bohuslav Václav 156 LPM - OK Lokomotiva Plzeň 51:58 + 5:05
15. Tomeček Karel 125 KON - KOB Konice 52:07 + 5:14
16. Šenk Petr 461 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 52:53 + 6:00
16. Havlas Jan 268 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 52:53 + 6:00
18. Tománek Otakar 504 VLI - Slavia Liberec Orienteer 52:58 + 6:05
19. Homola Dušan 1132 LDC - KOB Děčín 54:01 + 7:08
20. Novotný Vladimír 2 ABR - A-team NOVO Bruntál 55:52 + 8:59
21. Fraňo Peter 1134 SPE - Sokol Pezinok 56:41 + 9:48
22. Pucher Filip 620 ZUP - MTBO ČZU Praha 57:39 + 10:46
23. Mláka Michal 85 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 58:28 + 11:35
24. Hegner Lukáš 1123 SOD - TJ Sokol Doubravka 58:29 + 11:36
25. Vojta Marek 266 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 59:57 + 13:04
26. Meier Milan 498 VLI - Slavia Liberec Orienteer 60:04 + 13:11
27. Kadlec Jan 283 SJI - OK Jihlava 60:31 + 13:38
28. Koutný Stanislav 27 BOR - OK Jiskra Nový Bor 61:02 + 14:09
29. Mikan Albert 79 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 61:16 + 14:23
30. Novotný Marek NER - Neregistrovaní 61:41 + 14:48
31. Zít Jan 144 LDC - KOB Děčín 63:24 + 16:31
32. Kasal Jiří SBK - KOB Start Blansko 63:34 + 16:41
33. Šafek Jiří 236 SBK - KOB Start Blansko 63:35 + 16:42
34. Linhart Tomáš 405 TSU - LKT 80 Šumperk 64:49 + 17:56
35. Vajda Peter 1006 31 - Viking Sport Klub 71:40 + 24:47
36. Jágr Jaroslav 234 SBK - KOB Start Blansko 102:28 + 55:35
H21E
10.20 km, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hradil Jiří 448 TZL - SKOB Zlín 44:58
2. Ševčík Martin 363 TBM - KOS TJ Tesla Brno 45:28 + 0:30
3. Bogar Kryštof 33 BOR - OK Jiskra Nový Bor 46:08 + 1:10
4. Bogar František 32 BOR - OK Jiskra Nový Bor 46:20 + 1:22
5. Laciga Radek 562 VSP - USK Praha 46:39 + 1:41
6. Lauerman Jan 273 SJI - OK Jihlava 46:47 + 1:49
7. Rygl Jaroslav 349 TBM - KOS TJ Tesla Brno 46:48 + 1:50
8. Garde Yoann 1017 13 - Orient Express 42 Pelussi 46:55 + 1:57
9. Svoboda Honza 312 SMR - SK SNS Smržovka 47:12 + 2:14
10. Sommer Michael 552 VSP - USK Praha 47:22 + 2:24
11. Matthieu BARTHELEMY 1068 18 - VHSO 48:21 + 3:23
12. Wojtynek Sebastian 1195 38 - POL Senior Team 48:24 + 3:26
13. Rygl Miroslav 350 TBM - KOS TJ Tesla Brno 48:36 + 3:38
14. Peths Matěj 11 ABR - A-team NOVO Bruntál 48:53 + 3:55
15. Procházka Jiří 364 TBM - KOS TJ Tesla Brno 49:00 + 4:02
16. Clément SOUVRAY 1119 17 - C.O.T.S. 49:09 + 4:11
17. Jašek Petr 6 ABR - A-team NOVO Bruntál 49:18 + 4:20
18. Stránský Vojtěch 129 KPY - SKOB Kralupy n.Vlt. 49:24 + 4:26
19. Haselsberger Kevin 1098 3 - mtbo-austria.at 49:28 + 4:30
20. Cahuzac Philippe 1092 19 - ASCO ORLEANS 49:33 + 4:35
21. Proschowsky Andreas 1161 6 - Danish Junior Team 49:47 + 4:49
22. Tišnovský Martin 390 TBM - KOS TJ Tesla Brno 49:48 + 4:50
23. Vala Radek 10 ABR - A-team NOVO Bruntál 49:50 + 4:52
24. Trnovec Matus 465 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 49:52 + 4:54
25. Gajda Jan 546 VSP - USK Praha 50:13 + 5:15
26. Niedbal Mateusz 1194 38 - POL Senior Team 50:23 + 5:25
27. Bergmann Andreas 1160 6 - Danish Junior Team 50:46 + 5:48
28. Husák Václav 258 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 50:56 + 5:58
29. Okle Beat 1101 42 - Swiss National Team 50:58 + 6:00
30. Graubner Jan 445 TZL - SKOB Zlín 51:02 + 6:04
31. Sedláček Petr 402 TSU - LKT 80 Šumperk 51:41 + 6:43
32. LONCHAMPT Loic 1084 15 - BALISE25 BESANCON 52:17 + 7:19
33. Rief Andreas 1002 3 - mtbo-austria.at 52:18 + 7:20
34. Štěpánek Martin 355 TBM - KOS TJ Tesla Brno 52:46 + 7:48
35. Schwab David 358 TBM - KOS TJ Tesla Brno 53:03 + 8:05
36. Chmelař Lukáš 270 SHK - TJ Slavia Hradec Králové 53:13 + 8:15
37. Sogaard Rasmus 1159 6 - Danish Junior Team 53:26 + 8:28
38. Podrábský Ctibor 495 VLI - Slavia Liberec Orienteer 53:49 + 8:51
39. Pistor Matej 1166 40 - OK-Slovenj Gradec 54:30 + 9:32
40. Kavaliauskas Regimantas 1088 34 - LTU MTB-O 54:55 + 9:57
41. Vanka Petr 168 OKP - SK OK 24 Praha 54:57 + 9:59
42. Fraňo Michal 325 SPE - Sokol Pezinok 54:58 + 10:00
43. Pilka Matej 326 SPE - Sokol Pezinok 55:07 + 10:09
44. stephane toussaint 1076 20 - cslg melun 55:11 + 10:13
45. Jalový Milan 216 RBK - SK Radioklub Blansko 55:24 + 10:26
46. Michalička David 634 ZUP - MTBO ČZU Praha 55:55 + 10:57
47. Jiran Jan 195 PHK - OK 99 Hradec Králové 55:57 + 10:59
48. Sajal Martin 67 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 56:47 + 11:49
49. Pařízek Petr 303 SMR - SK SNS Smržovka 57:08 + 12:10
50. Polák Jaroslav 40 CHA - OK Chrastava 58:17 + 13:19
51. Wohanka Pavel 536 VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:30 + 13:32
52. Haingartner Christof 1003 3 - mtbo-austria.at 58:35 + 13:37
53. Vidovič Iztok 1165 40 - OK-Slovenj Gradec 59:25 + 14:27
54. Kouřimský Jan 135 KTP - Koloshop Team.CZ o.s. 59:35 + 14:37
55. Moser Martin 1009 1 - MTBO Youth Team Austria 60:38 + 15:40
56. Kalina Miroslav 70 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 63:41 + 18:43
57. Karaša Darius 1151 37 - IOSK BUDAKALNIS 63:44 + 18:46
58. DMUKAUSKAS SARUNAS 1109 37 - IOSK BUDAKALNIS 66:13 + 21:15
59. ŽILINSKAS TAUTVYDAS 1067 37 - IOSK BUDAKALNIS 66:25 + 21:27
60. Šumah Robert 1167 41 - ŠTD Pohorc 73:32 + 28:34
Lukavec Petr 309 SMR - SK SNS Smržovka DISK
Pucherna Eduard 619 ZUP - MTBO ČZU Praha DISK
H40
8.50 km, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Novák Libor 167 OKP - SK OK 24 Praha 48:09
2. Borsitzky Hans 1130 4 - HSV OL Wiener Neustadt 49:38 + 1:29
3. Conn Andy 345 TBM - KOS TJ Tesla Brno 49:41 + 1:32
4. Pálfi Antal 1120 27 - MAFC 50:58 + 2:49
5. Kaden Olaf 1094 23 - MTBO-Team Germany 52:35 + 4:26
6. Chaloupský David 191 PHK - OK 99 Hradec Králové 52:36 + 4:27
7. Mlynarik Peter 458 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 53:27 + 5:18
8. Tišnovský Zdeněk 346 TBM - KOS TJ Tesla Brno 53:28 + 5:19
9. Kazík Marian 222 RCP - RC&P TEAM Bratislava 53:51 + 5:42
10. Svoboda Petr 297 SLA - SKOB STAVIMAT Slaný 55:01 + 6:52
11. Štěpánský Václav 338 TBM - KOS TJ Tesla Brno 56:26 + 8:17
12. Kočandrle Petr 1074 VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 56:51 + 8:42
13. Náhlovský David 341 TBM - KOS TJ Tesla Brno 57:14 + 9:05
14. Koprnický Kamil VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 57:18 + 9:09
15. Antoš Svatopluk 1171 SJC - Sportcentrum Jičín 60:49 + 12:40
16. Pažický Ľudovít 223 RCP - RC&P TEAM Bratislava 61:04 + 12:55
17. Veselý Jan 616 ZUP - MTBO ČZU Praha 61:31 + 13:22
18. Stránský Jiří 128 KPY - SKOB Kralupy n.Vlt. 62:17 + 14:08
19. Buřt Míra 1112 SBK - KOB Start Blansko 62:31 + 14:22
20. Malatin Juraj 221 RCP - RC&P TEAM Bratislava 63:52 + 15:43
21. Šimek Miroslav 205 PVP - VSK Přírodověda - orient 65:39 + 17:30
22. François LORANG 1114 16 - Course d'Orientation Buhl 66:05 + 17:56
23. Pšenička Miloslav 392 TCB - SK Technik České Budějov 66:10 + 18:01
24. Peťovský Jan 1113 SBK - KOB Start Blansko 71:10 + 23:01
25. Jiroušek Petr 155 LPM - OK Lokomotiva Plzeň 71:11 + 23:02
26. Argaláš Jaroslav 1128 TBM - KOS TJ Tesla Brno 78:52 + 30:43
27. Dietrich Daniel 1125 LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 80:05 + 31:56
Klučár Daniel 224 RCP - RC&P TEAM Bratislava DISK
H50
6.80 km, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. JEAN-CHARLES LALEVEE 1045 14 - YCONE SENS 38:22
2. Michel Denaix 1080 21 - FRA CSA EMHM Chamonix 41:19 + 2:57
3. Dravetz Walter 429 TZL - SKOB Zlín 43:57 + 5:35
4. Pospíšek Zbyněk 337 TBM - KOS TJ Tesla Brno 44:46 + 6:24
5. Přibyl Ivan 184 PFP - VŠSK PedF UK Praha 46:15 + 7:53
6. Autrata Vlastimil 220 RCP - RC&P TEAM Bratislava 50:59 + 12:37
7. Ludvík Petr 328 STB - TJ Stadion Nový Bor 51:16 + 12:54
8. Janda Luboš 43 CHT - SK Chrast 53:50 + 15:28
9. Peths Pavel 1 ABR - A-team NOVO Bruntál 55:06 + 16:44
10. ANDRE HERMET 1141 10 - FRENCH JUNIOR 55:16 + 16:54
11. Wolf Eberle 1075 2 - HSV Aigen 65:53 + 27:31
12. Čully Jan 456 VBA - ŠK VAZKA Bratislava 72:09 + 33:47
13. Adrián Petr 57 EKP - VŠTJ Ekonom Praha 91:04 + 52:42
OL
7.60 km, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zhdanovych Oleksiy 48 - Banzaj - Ra 40:43
2. Les Martin NER - Neregistrovaní 49:50 + 9:07
3. Tošner Michal VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň 54:50 + 14:07
4. Šmíd Ivo SJC - Sportcentrum Jičín 58:06 + 17:23
5. Stankevičius Tomas NER - Neregistrovaní 64:08 + 23:25
6. Sladký Ivan PBM - TJ Spartak 1. Brněnská 67:02 + 26:19
7. Vokounová Lenka NER - Neregistrovaní 74:27 + 33:44
Růžek Lukáš PBM - TJ Spartak 1. Brněnská DISK
OS
5.50 km, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Zhdanovych Vera 48 - Banzaj - Ra 42:10
2. Bartáková Petra 1102 SJI - OK Jihlava 51:19 + 9:09
3. Wallas Klaus 1007 1 - MTBO Youth Team Austria 60:14 + 18:04
4. Šrom Michal NER - Neregistrovaní 60:17 + 18:07
5. Fatka Ondřej 1162 PGP - SK Praga 61:17 + 19:07
6. Němečková Martina NER - Neregistrovaní 64:16 + 22:06