Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
110326006
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.03.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Újezd nad Lesy
Použitá mapa
Divoký západ
Pořadatel
FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha
Ředitel závodu
Pavel Kurfurst
Hlavní rozhodčí
Karel Nitsch
Stavitel tratí
Martin Hrouda
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21K
D21L
D35K
D35L
D45K
D45L
D55
D65
D75
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21K
H21L
H35K
H35L
H45K
H45L
H55
H65
H75
HDR
P3
T5
D10
2.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalousková Marie
DKP0151
Oddíl OB Kotlářka
25:53
2.
Vyhnálková Marie
MFP0151
VŠSK MFF UK Praha
27:06
+ 1:13
3.
Vančurová Kateřina
TAP0151
KOB TRETRA Praha
43:03
+ 17:10
4.
Jirkovská Michaela
SLA0150
SKOB Slaný
52:05
+ 26:12
5.
Horychová Zuzana
DKL0150
KOB Kladno
77:20
+ 51:27
D10L
2.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Titzová Adéla
VSP0250
USK Praha
30:14
2.
Sanna Karin
DKP0250
Oddíl OB Kotlářka
33:17
+ 3:03
3.
Řadová Lucie
DKP0251
Oddíl OB Kotlářka
34:56
+ 4:42
4.
Buková Anežka
ROU0351
SKOB Roudnice nad Labem
36:17
+ 6:03
5.
Beranová Eva
VSP0254
USK Praha
43:24
+ 13:10
6.
Vallová Kristýna
ZVO0152
OB SK Zvole
45:14
+ 15:00
7.
Vondrová Magdaléna
OKP0350
SK OK 24 Praha
45:29
+ 15:15
8.
Turinská Magdalena
TAP0251
KOB TRETRA Praha
46:23
+ 16:09
9.
Geislerová Aneta
DKL0151
KOB Kladno
46:40
+ 16:26
10.
Janderová Barbora
DVP0251
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
54:49
+ 24:35
11.
Jirkovská Kateřina
SLA0350
SKOB Slaný
55:11
+ 24:57
12.
Votavová Žofie
KNC0250
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
58:00
+ 27:46
Beranová Hana
VSP0455
USK Praha
DISK
D12
2.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kováříková Marie
KAM0050
SK Kamenice
25:50
2.
Illnerová Kateřina
DKP9950
Oddíl OB Kotlářka
28:00
+ 2:10
3.
Dědková Theodora
TAP0051
KOB TRETRA Praha
29:04
+ 3:14
4.
Voltrová Alena
ROZ9951
OK Roztoky
32:37
+ 6:47
5.
Aschermannová Karolína
KAM0051
SK Kamenice
33:09
+ 7:19
6.
Sieglová Eliška
MFP9950
VŠSK MFF UK Praha
33:12
+ 7:22
7.
Rokůsková Eliška
ROU9950
SKOB Roudnice nad Labem
45:06
+ 19:16
8.
Straková Veronika
PVP0050
VSK Přírodověda
48:08
+ 22:18
9.
Šrámková Hana
MFP0051
VŠSK MFF UK Praha
54:10
+ 28:20
10.
Benešová Hana
DKL0050
KOB Kladno
55:50
+ 30:00
11.
Sedláčková Linda
ROZ0050
OK Roztoky
58:30
+ 32:40
12.
Pohořalá Anna
ROU9954
SKOB Roudnice nad Labem
61:07
+ 35:17
Červinková Anička
OKP0050
SK OK 24 Praha
DISK
Prokopová Markéta
ZVO9952
OB SK Zvole
DISK
Michálková Nikol
ZVO0056
OB SK Zvole
DISK
D14
3.80 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježková Kateřina
SLA9750
SKOB Slaný
31:00
2.
Doubková Petra
VLI9853
VSK Slavia TU Liberec
31:18
+ 0:18
3.
Slavíková Silvie
PGP9751
SK Praga
32:08
+ 1:08
4.
Vyhnálková Barbora
MFP9850
VŠSK MFF UK Praha
32:27
+ 1:27
5.
Poláková Tereza
TAP9853
KOB TRETRA Praha
34:57
+ 3:57
6.
Poláková Kateřina
TAP9854
KOB TRETRA Praha
36:09
+ 5:09
7.
Mikulášová Martina
PGP9852
SK Praga
42:18
+ 11:18
8.
Veljačiková Hana
SCP9750
OK Sparta Praha
48:19
+ 17:19
9.
Zábranská Kristýna
SLA9852
SKOB Slaný
51:45
+ 20:45
10.
Repiská Amálie
MFP9851
VŠSK MFF UK Praha
56:42
+ 25:42
11.
Voltrová Hana
ROZ9752
OK Roztoky
61:38
+ 30:38
12.
Hrdličková Ludmila
SLA9851
SKOB Slaný
76:18
+ 45:18
D16
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Müllerová Eva
SLA9652
SKOB Slaný
46:07
2.
Hejnalová Eva
KAM9651
SK Kamenice
51:11
+ 5:04
3.
Karmazínová Lucie
LBE9550
TJ Lokomotiva Beroun
53:16
+ 7:09
4.
Matějková Žofie
ROZ9550
OK Roztoky
57:42
+ 11:35
5.
Malcová Kateřina
ROU9551
SKOB Roudnice nad Labem
60:21
+ 14:14
6.
Janžurová Dorota
SLA9653
SKOB Slaný
65:00
+ 18:53
D18
4.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamererová Valerie
KAM9452
SK Kamenice
44:15
2.
Borovičková Jana
FSP9455
VŠTJ Stavební fakulta Praha
44:33
+ 0:18
3.
Křivancová Zdenka
LBE9450
TJ Lokomotiva Beroun
46:31
+ 2:16
4.
Brodská Adéla
ROZ9450
OK Roztoky
48:22
+ 4:07
5.
Mikulášová Helena
PGP9353
SK Praga
62:28
+ 18:13
D21K
4.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Arnoštová Kateřina
VSP7652
USK Praha
41:14
2.
Tomešová Daniela
ZBM8467
SK Žabovřesky Brno
43:11
+ 1:57
3.
Jelínková Šárka
PGP9153
SK Praga
44:57
+ 3:43
4.
Macháčková Kateřina
NRG
47:30
+ 6:16
5.
Šimková Markéta
PVP7751
VSK Přírodověda
50:08
+ 8:54
6.
Uhrová Zuzana
VSP8050
USK Praha
51:46
+ 10:32
7.
Nováková Lenka
ROU9250
SKOB Roudnice nad Labem
59:31
+ 18:17
8.
Kamererová Klára
KAM9154
SK Kamenice
72:52
+ 31:38
Vítová Markéta
DKP8451
Oddíl OB Kotlářka
DISK
D21L
6.40 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodná Šárka
DKP8850
Oddíl OB Kotlářka
41:26
2.
Doležalová Vendula
PHK8752
OK 99 Hradec Králové
41:57
+ 0:31
3.
Tichovská Martina
PGP8658
SK Praga
42:47
+ 1:21
4.
Gregorová Kamila
CTB8151
SK OB Chotěboř
43:48
+ 2:22
5.
Tichovská Hana
PGP6652
SK Praga
43:55
+ 2:29
6.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
44:30
+ 3:04
7.
Gabrovská Lucie
TAP8854
KOB TRETRA Praha
45:01
+ 3:35
8.
Ryšavá Vendula
PGP8153
SK Praga
45:38
+ 4:12
9.
Jiříková Dana
TAP9055
KOB TRETRA Praha
46:00
+ 4:34
10.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
47:05
+ 5:39
11.
Prchalová Ivana
CHA8754
OK Chrastava
47:30
+ 6:04
12.
Svobodná Madla
DKP9154
Oddíl OB Kotlářka
48:43
+ 7:17
13.
Klinkerová Jitka
KAM6450
SK Kamenice
49:10
+ 7:44
14.
Horová Magda
VSP5450
USK Praha
49:19
+ 7:53
15.
Gajdová Kristina
VSP7752
USK Praha
50:15
+ 8:49
16.
Junová Lenka
KSU7653
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
50:53
+ 9:27
17.
Rusá Šárka
KAM9157
SK Kamenice
51:04
+ 9:38
18.
Hůlková Marie
SNA8255
TJ Start Náchod
51:44
+ 10:18
19.
Králová Michaela
CTB7959
SK OB Chotěboř
51:54
+ 10:28
20.
Zamazalová Kateřina
TAP9053
KOB TRETRA Praha
53:32
+ 12:06
21.
Foglarová Kamila
DKP8655
Oddíl OB Kotlářka
54:18
+ 12:52
22.
Nedbalová Jana
MFP8050
VŠSK MFF UK Praha
55:07
+ 13:41
23.
Izáková Ivana
PVP7453
VSK Přírodověda
56:46
+ 15:20
24.
Havlíčková Markéta
KSU8494
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
57:37
+ 16:11
25.
Kettnerová Dana
SHK8950
TJ Slavia Hradec Králové
58:40
+ 17:14
26.
Piskáčková Zuzana
TAP8453
KOB TRETRA Praha
59:38
+ 18:12
27.
Janovská Petra
PGP7355
SK Praga
60:35
+ 19:09
28.
Hejtmánková Kateřina
TAP8462
KOB TRETRA Praha
60:46
+ 19:20
29.
Koppová Ingrid
SLP7960
OOB Slavia Praha
61:22
+ 19:56
30.
Sládková Helena
TAP9151
KOB TRETRA Praha
62:16
+ 20:50
31.
Borovičková Lenka
FSP7350
VŠTJ Stavební fakulta Praha
62:24
+ 20:58
32.
Kohlová Zuzana
KPY8852
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
64:42
+ 23:16
33.
Chloupková Jana
SLP5951
OOB Slavia Praha
66:07
+ 24:41
34.
Blahutová Hana
MFP7953
VŠSK MFF UK Praha
70:43
+ 29:17
35.
Tloušťová Eva
SCP6950
OK Sparta Praha
79:07
+ 37:41
36.
Siblíková Jana
SLP7952
OOB Slavia Praha
86:43
+ 45:17
Vlčková Šárka
PVP8050
VSK Přírodověda
DISK
D35K
4.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnková Dana
VSP7351
USK Praha
34:28
2.
Přibíková Monika
PGP7256
SK Praga
43:22
+ 8:54
3.
Horáková Lenka
VSP7255
USK Praha
43:48
+ 9:20
4.
Sieglová Dáša
MFP7050
VŠSK MFF UK Praha
43:52
+ 9:24
5.
Vondrová Kateřina
OKP7250
SK OK 24 Praha
46:02
+ 11:34
6.
Zrostlíková Jitka
ODV7652
TJ AERO Odolena Voda
46:40
+ 12:12
7.
Novotná Markéta
VSP7051
USK Praha
46:46
+ 12:18
8.
Beranová Iva
VSP7150
USK Praha
52:23
+ 17:55
9.
Sladkovská Helena
TAP6751
KOB TRETRA Praha
54:17
+ 19:49
10.
Aschermannová Eva
KAM6550
SK Kamenice
58:26
+ 23:58
11.
Mikulíková Romana
JZL7501
TJ Jižní svahy Zlín
60:22
+ 25:54
12.
Hlubučková Šárka
KAM6851
SK Kamenice
64:27
+ 29:59
13.
Sedláčková Petra
ROZ7050
OK Roztoky
65:54
+ 31:26
14.
Pláničková Libuše
67:07
+ 32:39
15.
Lukášová Kamila
DKL6951
KOB Kladno
88:00
+ 53:32
D35L
5.80 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valášková Šárka
KAM6951
SK Kamenice
49:16
2.
Kováříková Erika
KAM7252
SK Kamenice
50:54
+ 1:38
3.
Komersová Jana
KNC6550
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
53:12
+ 3:56
4.
Hudosová Gabriela
KSU7299
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
54:22
+ 5:06
5.
Longinová Lenka
TAP7151
KOB TRETRA Praha
54:27
+ 5:11
6.
Červinková Jitka
OKP6451
SK OK 24 Praha
55:41
+ 6:25
7.
Čiháková Lenka
KNC6750
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
56:00
+ 6:44
8.
Kavková Dana
SCP6150
OK Sparta Praha
57:02
+ 7:46
9.
Gabryšová Tereza
PVP6853
VSK Přírodověda
57:20
+ 8:04
10.
Benešová Jaroslava
DKL7050
KOB Kladno
60:36
+ 11:20
11.
Bezpalcová Zuzana
OKP7454
SK OK 24 Praha
61:35
+ 12:19
12.
Smolková Alena
PGP6450
SK Praga
62:20
+ 13:04
13.
Ježková Martina
SLA7350
SKOB Slaný
62:32
+ 13:16
14.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK 99 Hradec Králové
63:01
+ 13:45
15.
Buková Jana
ROU7150
SKOB Roudnice nad Labem
63:29
+ 14:13
16.
Hrdličková Ludmila
SLA6950
SKOB Slaný
64:19
+ 15:03
17.
Janečková Veronika
SOB7151
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
67:45
+ 18:29
18.
Dudíková Hana
LBE5550
TJ Lokomotiva Beroun
67:47
+ 18:31
19.
Sládková Eva
TEH5751
Sokol Tehov
68:48
+ 19:32
20.
Jirkovská Pavlína
SLA7250
SKOB Slaný
72:19
+ 23:03
21.
Klofáčová Romana
SLP6951
OOB Slavia Praha
76:08
+ 26:52
22.
Vyšínská Michaela
ODV7655
TJ AERO Odolena Voda
84:19
+ 35:03
23.
Zemková Helena
SLA7450
SKOB Slaný
86:00
+ 36:44
24.
Kašparová Irena
SLA6852
SKOB Slaný
87:44
+ 38:28
Asterová Jana
SLA7451
SKOB Slaný
DISK
Vejrostová Terezie
PVP7550
VSK Přírodověda
DISK
D45K
3.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Lenka
PGP6551
SK Praga
51:44
2.
Mudrová Martina
HCE6451
TJ Sokol Hostivice
52:50
+ 1:06
3.
Líbalová Marcela
ROU6551
SKOB Roudnice nad Labem
54:05
+ 2:21
4.
Tichá Ivana
KNC6250
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
71:27
+ 19:43
D45L
4.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voltrová Svatava
ROZ6150
OK Roztoky
44:41
2.
Tichovská Jitka
PGP6153
SK Praga
48:39
+ 3:58
3.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
50:25
+ 5:44
4.
Zelená Markéta
PGP5850
SK Praga
50:58
+ 6:17
5.
Zelenková Gena
DKP
Oddíl OB Kotlářka
52:18
+ 7:37
6.
Doležalová Vlasta
PGP5550
SK Praga
52:36
+ 7:55
7.
Havlíčková Jindra
KNC6150
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
53:03
+ 8:22
8.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
53:14
+ 8:33
9.
Slavíková Kateřina
PGP6650
SK Praga
54:15
+ 9:34
10.
Hartlová Blanka
ODV6350
TJ AERO Odolena Voda
56:45
+ 12:04
11.
Šrůtová Marcela
PGP6351
SK Praga
59:10
+ 14:29
12.
Dlouhá Jana
DKP5950
Oddíl OB Kotlářka
60:35
+ 15:54
13.
Šámalová Hana
PGP6150
SK Praga
63:39
+ 18:58
14.
Kettnerová Lenka
HCE6450
TJ Sokol Hostivice
63:51
+ 19:10
15.
Malačková Jana
DVP6151
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
64:43
+ 20:02
16.
Kohoutová Pavlína
KNC6251
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
66:32
+ 21:51
17.
Jelínková Radana
PGP5851
SK Praga
68:53
+ 24:12
18.
Čechmánková Helena
OKP6450
SK OK 24 Praha
70:42
+ 26:01
19.
Syslová Drahomíra
PGP5650
SK Praga
71:39
+ 26:58
20.
Landovská Ivana
PGP6251
SK Praga
76:07
+ 31:26
21.
Svobodná Eva
DKP5851
Oddíl OB Kotlářka
83:04
+ 38:23
22.
Macháčková Jana
DKP6450
Oddíl OB Kotlářka
84:27
+ 39:46
Jahnová Helena
SCP5550
OK Sparta Praha
DISK
Tihonová Jindra
TAP6253
KOB TRETRA Praha
DISK
Wagnerová Lenka
DKP5450
Oddíl OB Kotlářka
DISK
Řadová Jaromíra
DKP6551
Oddíl OB Kotlářka
DISK
D55
4.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dohnalová Dana
VSP5050
USK Praha
44:10
2.
Paulová Mirka
DCE5250
KOB Dobřichovice
48:24
+ 4:14
3.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
49:07
+ 4:57
4.
Jůzková Jaroslava
SCP5250
OK Sparta Praha
49:28
+ 5:18
5.
Kubátová Milada
PGP4750
SK Praga
49:45
+ 5:35
6.
Hejtmánková Alena
TAP5452
KOB TRETRA Praha
51:43
+ 7:33
7.
Lohrová Jarmila
SCP4650
OK Sparta Praha
52:38
+ 8:28
8.
Lenka Lukavcová
TJN5451
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
60:08
+ 15:58
9.
Zavadilová Naďa
SCP5450
OK Sparta Praha
60:53
+ 16:43
10.
Beranová Vlasta
UVP5450
Slovan Praha
61:26
+ 17:16
11.
Haňkovská Jana
PGP4050
SK Praga
62:41
+ 18:31
12.
Nováková Jiřina
UVP4950
Slovan Praha
66:13
+ 22:03
Kočí Zdeňka
DISK
D65
3.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Provazníková Svatava
TJP4250
OOB TJ Sokol Troja
72:17
2.
Maršíková Miluše
DVP4150
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
81:38
+ 9:21
D75
3.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláhová Blanka
SJP3651
Slavoj Praha
45:11
Dolečková Míla
TJP3650
OOB TJ Sokol Troja
DISK
H10
2.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šafka Sebastian
KAM0101
SK Kamenice
19:22
2.
Siegl Matyáš
MFP0103
VŠSK MFF UK Praha
24:43
+ 5:21
3.
Lejbl Jakub
LBE0200
TJ Lokomotiva Beroun
28:52
+ 9:30
4.
Longin Jan
TAP0103
KOB TRETRA Praha
33:16
+ 13:54
5.
Valášek Václav
KAM0100
SK Kamenice
34:56
+ 15:34
6.
Pohořalý Hugo
ROU0103
SKOB Roudnice nad Labem
35:20
+ 15:58
7.
Kolář Matyáš
SLA0300
SKOB Slaný
54:43
+ 35:21
H10L
2.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářík Tomáš
KAM0300
SK Kamenice
28:41
2.
Titz Adam
VSP0401
USK Praha
29:59
+ 1:18
3.
Keyř Patrik
TAP0007
KOB TRETRA Praha
32:04
+ 3:23
4.
Pucherna František
32:56
+ 4:15
5.
Jirásek Kryštof
ROZ0101
OK Roztoky
34:41
+ 6:00
6.
Šplíchal Radim
ZVO0103
OB SK Zvole
34:51
+ 6:10
7.
Šťastný Petr
TAP0106
KOB TRETRA Praha
35:54
+ 7:13
8.
Trnka Martin jun
VSP0300
USK Praha
37:01
+ 8:20
9.
Sedláček Jaroslav
ROZ0300
OK Roztoky
37:21
+ 8:40
10.
Kysela Tomáš
TAP
KOB TRETRA Praha
37:25
+ 8:44
11.
Šubrt Matěj
DKP0205
Oddíl OB Kotlářka
38:01
+ 9:20
12.
Prokop Tomáš
ZVO0221
OB SK Zvole
39:05
+ 10:24
13.
Kraus Matěj
ZVO0203
OB SK Zvole
40:02
+ 11:21
14.
Svoboda Jáchym
ROZ02
OK Roztoky
40:48
+ 12:07
15.
Cimr Jaromír
ROU01
SKOB Roudnice nad Labem
41:20
+ 12:39
16.
Sladkovský Jan
TAP0202
KOB TRETRA Praha
42:33
+ 13:52
17.
Zakouřil Matyáš
VSP0400
USK Praha
42:47
+ 14:06
18.
Šrámek Jaromír
MFP0303
VŠSK MFF UK Praha
43:47
+ 15:06
19.
Buk Ondřej
ROU0102
SKOB Roudnice nad Labem
44:34
+ 15:53
20.
Tomáš Reichl
MKP0100
SK Meteor Kačerov Praha
52:28
+ 23:47
21.
Havelka Ondřej
TAP
KOB TRETRA Praha
57:23
+ 28:42
22.
Ransdorf Michael
TAP0107
KOB TRETRA Praha
70:30
+ 41:49
Bartoň Michal
KAM0107
SK Kamenice
DISK
Hejda Ondřej
KNC9902
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
DISK
H12
3.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lejbl Ladislav
LBE0000
TJ Lokomotiva Beroun
22:56
2.
Gajda Jan
VSP0100
USK Praha
26:33
+ 3:37
3.
Gabryš Lubomír
PVP0000
VSK Přírodověda
31:17
+ 8:21
4.
Vondra Matěj
OKP0000
SK OK 24 Praha
34:13
+ 11:17
5.
Kříž Jonáš
KAM0001
SK Kamenice
36:55
+ 13:59
6.
Oubrecht Tomáš
DKL0001
KOB Kladno
36:57
+ 14:01
7.
Čech Richard
SLA0001
SKOB Slaný
38:07
+ 15:11
8.
Chaloupka Dominik
KAM9904
SK Kamenice
38:14
+ 15:18
9.
Vančura Michal
TAP0004
KOB TRETRA Praha
38:16
+ 15:20
10.
Pláníčka Viktor
DKP0002
Oddíl OB Kotlářka
40:56
+ 18:00
11.
Zemko Zdeněk
SLA9900
SKOB Slaný
48:40
+ 25:44
12.
Vondra Vladimír
TAP0005
KOB TRETRA Praha
51:00
+ 28:04
Kdýr Matěj
ODV0000
TJ AERO Odolena Voda
DISK
Šíma Vladislav
DKL9700
KOB Kladno
DISK
H14
3.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semerád Antonín
DKP9801
Oddíl OB Kotlářka
24:41
2.
Valášek Jiří
KAM9700
SK Kamenice
25:16
+ 0:35
3.
Komers František
KNC9801
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
26:37
+ 1:56
4.
Ježek Ondřej
SLA9701
SKOB Slaný
27:27
+ 2:46
5.
Brázdil Petr
ODV9700
TJ AERO Odolena Voda
28:12
+ 3:31
6.
Hausenblas Šimon
KAM9803
SK Kamenice
30:33
+ 5:52
7.
Goj Tomáš
LBE9700
TJ Lokomotiva Beroun
31:15
+ 6:34
8.
Aschermann Daniel
KAM9801
SK Kamenice
31:43
+ 7:02
9.
Jíra Tomáš
ROZ9800
OK Roztoky
33:00
+ 8:19
10.
Ransdorf Jakub
TAP9805
KOB TRETRA Praha
33:24
+ 8:43
11.
Vlášek Jakub
TAP9702
KOB TRETRA Praha
34:47
+ 10:06
12.
Mikeš Jan
TAP9802
KOB TRETRA Praha
35:04
+ 10:23
13.
Novák Aleš
ODV9805
TJ AERO Odolena Voda
35:10
+ 10:29
14.
Ondřejček Jiří
ODV9800
TJ AERO Odolena Voda
36:59
+ 12:18
15.
Bartoň Pavel
KAM9800
SK Kamenice
38:59
+ 14:18
16.
Borovička Tomáš
FSP9801
VŠTJ Stavební fakulta Praha
42:10
+ 17:29
17.
Šplíchal Jakub
ZVO9801
OB SK Zvole
45:27
+ 20:46
18.
Lukáš Marek
DKL9702
KOB Kladno
46:21
+ 21:40
19.
Votava Kryštof
KNC9601
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
47:37
+ 22:56
20.
Svatoš Jan
ODV9803
TJ AERO Odolena Voda
49:21
+ 24:40
21.
Vlasák Vojtěch
ODV9703
TJ AERO Odolena Voda
51:24
+ 26:43
22.
Kašpar František
SLA9800
SKOB Slaný
52:47
+ 28:06
23.
Sherwood Kenneth
TAP9803
KOB TRETRA Praha
61:34
+ 36:53
Beneš Jan
DKL9800
KOB Kladno
DISK
H16
4.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
DKP9600
Oddíl OB Kotlářka
31:26
2.
Aster Tomáš
SLA9602
SKOB Slaný
35:43
+ 4:17
3.
Zamazal Tomáš
TAP9501
KOB TRETRA Praha
38:56
+ 7:30
4.
Dobeš Jan
KNC9502
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
45:16
+ 13:50
5.
Buk Michal
ROU9601
SKOB Roudnice nad Labem
53:02
+ 21:36
6.
Landovský Jakub
PGP9601
SK Praga
57:17
+ 25:51
7.
Veljačik Michal
SCP9500
OK Sparta Praha
76:04
+ 44:38
H18
5.30 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopáček Vít
44:42
2.
Řada Jakub
DKP9401
Oddíl OB Kotlářka
45:11
+ 0:29
3.
Malec Oldřich
SLA9400
SKOB Slaný
45:50
+ 1:08
4.
Štádlík Lukáš
SLA9401
SKOB Slaný
49:31
+ 4:49
H21K
5.30 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zrostlík Marek
ODV7101
TJ AERO Odolena Voda
36:09
2.
Novák Libor
OKP9100
SK OK 24 Praha
38:32
+ 2:23
3.
Albl Miloslav
PVP7605
VSK Přírodověda
39:30
+ 3:21
4.
Karmazín Pavel
LBE6800
TJ Lokomotiva Beroun
40:25
+ 4:16
5.
Svoboda Jakub
ROU9301
SKOB Roudnice nad Labem
42:55
+ 6:46
6.
Benc Jiří
TAP8002
KOB TRETRA Praha
44:12
+ 8:03
7.
Beranek Radek
ZVO6801
OB SK Zvole
45:10
+ 9:01
8.
Wagner Libor
DKP8511
Oddíl OB Kotlářka
46:46
+ 10:37
9.
Líbal Jakub
ROU9202
SKOB Roudnice nad Labem
48:30
+ 12:21
10.
Prokop Petr
ZBM7908
SK Žabovřesky Brno
49:29
+ 13:20
11.
Kutálek Jan
TAP8301
KOB TRETRA Praha
50:58
+ 14:49
12.
Toušek Filip
ZBP7102
SK Zbraslav OOB
51:51
+ 15:42
13.
Rozkošný Karel
EKP7900
VŠTJ Ekonom Praha
53:43
+ 17:34
14.
Ramba Jiří
DKP8606
Oddíl OB Kotlářka
54:24
+ 18:15
15.
Pešta Jiří
MIL7201
Tesil Milevsko
55:46
+ 19:37
16.
Piskač Pavel
NRG
56:31
+ 20:22
17.
Červinka Jaroslav
OKP9000
SK OK 24 Praha
62:59
+ 26:50
Vakant
DISK
H21L
7.30 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Makovský Jakub
TAP8511
KOB TRETRA Praha
36:10
2.
Drahokoupil Aleš
CHT8501
SK Chrast
36:45
+ 0:35
3.
Skripnik Štěpán
SCP7901
OK Sparta Praha
37:31
+ 1:21
4.
Henych Martin
SJC8601
Sportcentrum Jičín
38:14
+ 2:04
5.
Horák Pavel (Starosta)
VSP7305
USK Praha
38:49
+ 2:39
6.
Janda Martin
DOB8002
KOB Dobruška
38:55
+ 2:45
7.
Seidl Miroslav
EKP7402
VŠTJ Ekonom Praha
39:20
+ 3:10
8.
Kolárik Jan
PGP9003
SK Praga
39:21
+ 3:11
9.
Procházka Jan
PGP8206
SK Praga
39:24
+ 3:14
10.
Pašek František
KAM7600
SK Kamenice
39:27
+ 3:17
11.
Henych Petr
VLI6001
VSK Slavia TU Liberec
39:39
+ 3:29
12.
Jelínek Petr
ZBM7801
SK Žabovřesky Brno
39:53
+ 3:43
13.
Pospíšil Ondřej
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
40:42
+ 4:32
14.
Pražák Jiří
ZBP7800
SK Zbraslav OOB
41:02
+ 4:52
15.
Blahuta Marek
MFP7301
VŠSK MFF UK Praha
41:51
+ 5:41
16.
Zajíc Vítězslav
TAP8610
KOB TRETRA Praha
41:52
+ 5:42
17.
Tichovský Martin
PGP6100
SK Praga
42:00
+ 5:50
18.
Procházka Tomáš
SCP8200
OK Sparta Praha
42:12
+ 6:02
19.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
42:23
+ 6:13
20.
Arnošt Kamil
VSP7301
USK Praha
42:32
+ 6:22
21.
Turczer Petr
KSU7945
Klub vytrvalostních sportů Šumperk
42:42
+ 6:32
22.
Hodek Michal
TAP8808
KOB TRETRA Praha
43:21
+ 7:11
23.
Šafařík Ivo
CST7401
OOB TJ ČZ Strakonice
43:46
+ 7:36
24.
Khel Richard
SCP7500
OK Sparta Praha
44:08
+ 7:58
25.
Illner Jakub
DKP6601
Oddíl OB Kotlářka
44:11
+ 8:01
26.
Šístek Daniel
SCP7507
OK Sparta Praha
44:39
+ 8:29
27.
Bořánek Petr
VSP7000
USK Praha
45:21
+ 9:11
28.
Šimon Václav
LBE9100
TJ Lokomotiva Beroun
45:50
+ 9:40
29.
Simr Pavel
ROU7504
SKOB Roudnice nad Labem
46:22
+ 10:12
30.
Tomeš Petr
ZBM7531
SK Žabovřesky Brno
46:38
+ 10:28
31.
Černý Martin
TAP8902
KOB TRETRA Praha
46:39
+ 10:29
31.
Dvořák Miroslav
ZBP7601
SK Zbraslav OOB
46:39
+ 10:29
33.
Štěpánek Ondřej
SCP8304
OK Sparta Praha
46:51
+ 10:41
34.
Mezník Vladimír
LBE6400
TJ Lokomotiva Beroun
47:41
+ 11:31
34.
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
47:41
+ 11:31
36.
Rakovec Michal
SCP6901
OK Sparta Praha
47:45
+ 11:35
37.
Aschermann Jan
VSP6902
USK Praha
48:05
+ 11:55
38.
Vlach Martin
SCP8605
OK Sparta Praha
48:13
+ 12:03
39.
Buk Jindřich
ROU9303
SKOB Roudnice nad Labem
48:30
+ 12:20
40.
Sládek Jan
TAP8801
KOB TRETRA Praha
48:43
+ 12:33
41.
Vaněk Petr
ZBP7302
SK Zbraslav OOB
48:54
+ 12:44
42.
Pohl Zdeněk
SRK7606
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
48:55
+ 12:45
43.
Dvořák Petr
49:00
+ 12:50
44.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
KOB Kladno
49:41
+ 13:31
45.
Beneš Filip
TAP8701
KOB TRETRA Praha
49:51
+ 13:41
46.
Kučera Petr
MFP7602
VŠSK MFF UK Praha
49:55
+ 13:45
47.
Vébr Jiří
KTA6901
SK Kotnov Tábor
50:08
+ 13:58
48.
Uher Petr
VSP5001
USK Praha
50:43
+ 14:33
49.
Červinka Jan
OKP8901
SK OK 24 Praha
51:17
+ 15:07
50.
Macka Radek
LCE8110
OOB TJ Slovan Luhačovice
51:20
+ 15:10
51.
Hanč Petr
VRL8001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
51:30
+ 15:20
52.
Izák Petr
PVP7802
VSK Přírodověda
51:45
+ 15:35
53.
Semík Jan
VSP6507
USK Praha
51:51
+ 15:41
54.
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
52:09
+ 15:59
55.
Šebesta Petr
TAP7604
KOB TRETRA Praha
52:14
+ 16:04
56.
Denk Štěpán
PGP9104
SK Praga
52:20
+ 16:10
57.
Šňupárek Ondřej
DKP6900
Oddíl OB Kotlářka
52:38
+ 16:28
58.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
53:18
+ 17:08
59.
Hartman Aleš
VSP6506
USK Praha
54:45
+ 18:35
60.
Laga Miroslav
ZBP7900
SK Zbraslav OOB
55:04
+ 18:54
61.
Glasnák Vladimír
MFP7300
VŠSK MFF UK Praha
55:20
+ 19:10
62.
Šimek Tomáš
FSP
VŠTJ Stavební fakulta Praha
56:18
+ 20:08
63.
Matoušek Petr
EKP7503
VŠTJ Ekonom Praha
56:20
+ 20:10
64.
Najman Jiří
SLA8004
SKOB Slaný
57:50
+ 21:40
65.
Uhlíř Marek
LBE9400
TJ Lokomotiva Beroun
62:21
+ 26:11
66.
Bitter Aleš
KNC8803
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
65:00
+ 28:50
67.
Pruner Petr
NRG
65:02
+ 28:52
68.
Přeček Zdeněk
SCP5200
OK Sparta Praha
66:33
+ 30:23
69.
Šedivý Ondřej
KNC9103
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
68:39
+ 32:29
70.
Jaroš Marek
DCE8100
KOB Dobřichovice
76:33
+ 40:23
Kovář Miroslav
SCP8103
OK Sparta Praha
DISK
Fišer Jiří
SLP8503
OOB Slavia Praha
DISK
Kliegr Tomáš
NRG
DISK
H35K
4.70 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalousek Jiří
DKP6901
Oddíl OB Kotlářka
37:35
2.
Straka Lukáš
PVP7006
VSK Přírodověda
40:24
+ 2:49
3.
Aschermann David
KAM6500
SK Kamenice
42:28
+ 4:53
4.
Meier Milan
VLI7301
VSK Slavia TU Liberec
47:25
+ 9:50
5.
Šubrt Antonín
DKP7100
Oddíl OB Kotlářka
76:21
+ 38:46
H35L
6.30 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářík Tomáš
KAM6901
SK Kamenice
37:22
2.
Datel Jiří
DKL7101
KOB Kladno
39:35
+ 2:13
3.
Šemelík Petr
DKL6901
KOB Kladno
40:19
+ 2:57
4.
Urbanec Vít
EZL7010
PEV Zlín
41:45
+ 4:23
5.
Všetečka Michal
SJC7503
Sportcentrum Jičín
43:34
+ 6:12
6.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
44:02
+ 6:40
7.
Peterka František
TJP4900
OOB TJ Sokol Troja
45:48
+ 8:26
8.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
46:12
+ 8:50
9.
Klaška Pavel
DKP6500
Oddíl OB Kotlářka
46:53
+ 9:31
10.
Siegl Roman
MFP6700
VŠSK MFF UK Praha
48:29
+ 11:07
11.
Kolář Tomáš
SLA7103
SKOB Slaný
49:41
+ 12:19
12.
Lejbl Ladislav
LBE6900
TJ Lokomotiva Beroun
51:12
+ 13:50
13.
Haering Jan
PVP7500
VSK Přírodověda
51:23
+ 14:01
14.
Janeček Ondřej
SOB7001
Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí
53:52
+ 16:30
15.
Betlach Miroslav
DKP6300
Oddíl OB Kotlářka
54:59
+ 17:37
16.
Kohl Jiří
KPY6201
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
56:10
+ 18:48
17.
Kubů Jaroslav
OLP6701
PSK Olymp Praha
61:04
+ 23:42
18.
Plch Martin
NRG
62:10
+ 24:48
19.
Jirous Jiří
TAP7201
KOB TRETRA Praha
62:13
+ 24:51
20.
Vít David
DKP7200
Oddíl OB Kotlářka
62:41
+ 25:19
20.
Uhlíř Patrik
LBE7000
TJ Lokomotiva Beroun
62:41
+ 25:19
22.
Cepek Pavel
CST7301
OOB TJ ČZ Strakonice
62:59
+ 25:37
23.
Halíř Radim
MFP7000
VŠSK MFF UK Praha
66:30
+ 29:08
24.
Zábranský Luboš
SLA7400
SKOB Slaný
68:14
+ 30:52
25.
Lukáš Petr
DKL6902
KOB Kladno
71:22
+ 34:00
26.
Dobeš Václav
KPY5701
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
76:11
+ 38:49
27.
Řada Richard
DKP6701
Oddíl OB Kotlářka
85:17
+ 47:55
Sakala Michal
DISK
Buk Jiří
ROU6901
SKOB Roudnice nad Labem
DISK
H45K
3.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šváb Jan
VSP5801
USK Praha
40:10
2.
Longin Miloš
TAP6201
KOB TRETRA Praha
44:51
+ 4:41
Mikuláš Radek
PGP6404
SK Praga
DISK
H45L
5.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Libor
OKP6504
SK OK 24 Praha
30:53
2.
John Vladimír
OLP5502
PSK Olymp Praha
36:23
+ 5:30
3.
Minchev Ivan
SJI5701
OK Jihlava
36:51
+ 5:58
4.
Veljačik Pavel
SCP6200
OK Sparta Praha
37:19
+ 6:26
5.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
KOB Kladno
37:49
+ 6:56
6.
Slavík Viktor
PGP6300
SK Praga
38:56
+ 8:03
7.
Buriánek Jaromír
SCP4700
OK Sparta Praha
39:31
+ 8:38
8.
Sysel Zdeněk
PGP5200
SK Praga
39:38
+ 8:45
9.
Konopáč Jiří
TUR5803
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
39:52
+ 8:59
10.
Přibík Jan
PGP6301
SK Praga
39:53
+ 9:00
11.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
40:57
+ 10:04
12.
Fiala Zdeněk
TAP5501
KOB TRETRA Praha
41:47
+ 10:54
13.
Červinka Jaroslav
OKP5803
SK OK 24 Praha
41:59
+ 11:06
14.
Strejc Jaroslav
ZVO6101
OB SK Zvole
42:52
+ 11:59
15.
Kavka Jiří
SCP5900
OK Sparta Praha
43:35
+ 12:42
16.
Pliska Miloš
PGP6304
SK Praga
45:12
+ 14:19
17.
Červinka Stanislav
OKP5701
SK OK 24 Praha
46:08
+ 15:15
18.
Košťák Milan
HCE6101
TJ Sokol Hostivice
46:19
+ 15:26
18.
Kudrnáč Martin
KAM5901
SK Kamenice
46:19
+ 15:26
20.
Tihon Jaroslav
TAP6102
KOB TRETRA Praha
46:20
+ 15:27
21.
Hošek Ladislav
SCP6001
OK Sparta Praha
46:26
+ 15:33
22.
Hájek Tomáš
ZVO6401
OB SK Zvole
47:19
+ 16:26
23.
Malec Jaroslav
SLA6200
SKOB Slaný
47:59
+ 17:06
24.
Šimek Miroslav
MFP6302
VŠSK MFF UK Praha
48:28
+ 17:35
25.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
KOB Dobřichovice
48:37
+ 17:44
26.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
KOB TRETRA Praha
51:05
+ 20:12
27.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
51:36
+ 20:43
28.
Svobodný Petr
DKP5800
Oddíl OB Kotlářka
51:42
+ 20:49
29.
Hartl Zdeněk
ODV6300
TJ AERO Odolena Voda
53:07
+ 22:14
30.
Buk Miloslav
ROU6202
SKOB Roudnice nad Labem
53:30
+ 22:37
31.
Malec Jaromír
ROU6203
SKOB Roudnice nad Labem
57:59
+ 27:06
32.
Mikeš Radovan
TAP58
KOB TRETRA Praha
59:55
+ 29:02
33.
Fatka Ondřej
PGP6302
SK Praga
61:06
+ 30:13
34.
Aster Vladimír
SLA6500
SKOB Slaný
65:48
+ 34:55
35.
Grivalský Michal
PGP5900
SK Praga
67:04
+ 36:11
H55
4.70 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cedrych Karel
TJP5500
OOB TJ Sokol Troja
34:18
2.
Šámal Václav
PGP5601
SK Praga
39:19
+ 5:01
3.
Pospíšil Jiří
TUV4701
SOK TJ Turnov
39:55
+ 5:37
4.
Dudík Petr
LBE5500
TJ Lokomotiva Beroun
41:00
+ 6:42
4.
Jelínek Martin
PGP5103
SK Praga
41:00
+ 6:42
6.
Novák Miloš
SCP4600
OK Sparta Praha
41:47
+ 7:29
7.
Kotecký Roman
PGP4900
SK Praga
43:49
+ 9:31
8.
Lukavec Miloslav
TJN4901
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
45:09
+ 10:51
9.
Kukla Jan
TJP5600
OOB TJ Sokol Troja
45:11
+ 10:53
10.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
49:00
+ 14:42
11.
Dohnal Josef
VSP4300
USK Praha
49:22
+ 15:04
12.
Zelený Vladimír
PGP4800
SK Praga
51:02
+ 16:44
13.
Koč Lumír
MKP5401
SK Meteor Kačerov Praha
51:03
+ 16:45
14.
Šorm Miroslav
DKL5200
KOB Kladno
51:16
+ 16:58
15.
Lebduška Petr
ROU4702
SKOB Roudnice nad Labem
51:38
+ 17:20
16.
Ryšavý Vít
TJP4700
OOB TJ Sokol Troja
54:21
+ 20:03
17.
Paukert Milan
TJP5000
OOB TJ Sokol Troja
56:00
+ 21:42
18.
Hojný Oldřich
SCP5201
OK Sparta Praha
61:03
+ 26:45
19.
Koutný Ivan
ODV5300
TJ AERO Odolena Voda
62:43
+ 28:25
20.
Jahn Pavel
SCP5500
OK Sparta Praha
62:54
+ 28:36
21.
Wagner Richard
DKP5201
Oddíl OB Kotlářka
63:48
+ 29:30
22.
Kirchmann Miloš
PGP5502
SK Praga
65:31
+ 31:13
23.
Bitter Jiří
KNC5201
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
79:38
+ 45:20
H65
3.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zábranský Emil
SLA4200
SKOB Slaný
32:14
2.
Novotný Jiří
SLP4601
OOB Slavia Praha
33:18
+ 1:04
3.
Paul Josef
DCE4401
KOB Dobřichovice
35:56
+ 3:42
4.
Attl Vladimír
PGP3800
SK Praga
38:35
+ 6:21
5.
Duda František
KPY4600
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
41:22
+ 9:08
6.
Tahotný Urban
TJP3701
OOB TJ Sokol Troja
43:06
+ 10:52
7.
Rakovec Miloš
SCP4500
OK Sparta Praha
44:23
+ 12:09
8.
Rejpal Petr
SCP4100
OK Sparta Praha
45:26
+ 13:12
9.
Matějů Ivan
UVP4600
Slovan Praha
46:23
+ 14:09
10.
Hlavatý Karel
SJP4200
Slavoj Praha
54:21
+ 22:07
11.
Mudr Stanislav
DCE4400
KOB Dobřichovice
54:49
+ 22:35
12.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
55:59
+ 23:45
13.
Vondráček Jaromír
ROU4002
SKOB Roudnice nad Labem
59:01
+ 26:47
14.
Valášek Josef
SCP4501
OK Sparta Praha
61:32
+ 29:18
15.
Ďurčat Jozef
DKP3800
Oddíl OB Kotlářka
69:26
+ 37:12
15.
Šrůta Pavel
PGP3802
SK Praga
69:26
+ 37:12
H75
3.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláha Svatopluk
SJP3501
Slavoj Praha
30:31
2.
Kalivoda Viktor
KNC3300
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
37:53
+ 7:22
3.
Semorád Miloš
SCP3300
OK Sparta Praha
39:29
+ 8:58
4.
Samohýl Richard
PGP2800
SK Praga
63:42
+ 33:11
HDR
2.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kabát Martin
EKP0412
VŠTJ Ekonom Praha
25:31
2.
Husák Zdenda a Ondřej
26:35
+ 1:04
3.
Eliášová Klára
TAP
KOB TRETRA Praha
28:22
+ 2:51
4.
Longinová Adéla
TAP0351
KOB TRETRA Praha
30:19
+ 4:48
5.
Vondra Jonáš
OKP0600
SK OK 24 Praha
31:14
+ 5:43
6.
Malačka Milan
32:28
+ 6:57
7.
Tomáš Keyř
TAP
KOB TRETRA Praha
34:02
+ 8:31
8.
Průša Kryštof
PGP
SK Praga
34:03
+ 8:32
9.
Křížová Viktorka
KAM
SK Kamenice
34:30
+ 8:59
10.
Jíra Filip
ROZ0500
OK Roztoky
35:48
+ 10:17
11.
Jirkovská Magdaléna
SLA0550
SKOB Slaný
36:14
+ 10:43
12.
Ježek František
SLA0501
SKOB Slaný
36:19
+ 10:48
13.
Pelantová Martina
36:29
+ 10:58
14.
Řeháková Ludmila
DVP0451
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
40:00
+ 14:29
15.
Jirkovský Jan
SLA0500
SKOB Slaný
41:35
+ 16:04
16.
Hladká Michaela
TAP7452
KOB TRETRA Praha
43:22
+ 17:51
17.
Laura de Heij
MFP0499
VŠSK MFF UK Praha
43:27
+ 17:56
18.
Král Adam
CTB0501
SK OB Chotěboř
44:06
+ 18:35
19.
Šiler Martin
KAM0501
SK Kamenice
44:38
+ 19:07
20.
Nosková Klára
PGP
SK Praga
45:26
+ 19:55
21.
Baldrian Tomáš
VSP0405
USK Praha
46:47
+ 21:16
22.
Riera Anežka
SCP
OK Sparta Praha
46:56
+ 21:25
23.
Sakalovi
47:46
+ 22:15
24.
Drbalová Jiřna
ROU
SKOB Roudnice nad Labem
50:36
+ 25:05
25.
Pokorná Jitka
ROU03
SKOB Roudnice nad Labem
53:43
+ 28:12
26.
Oubrecht Petr
DKL0600
KOB Kladno
53:46
+ 28:15
27.
Martin Reichl
MKP0400
SK Meteor Kačerov Praha
54:24
+ 28:53
28.
Dlasková Jasmína
DKP
Oddíl OB Kotlářka
54:42
+ 29:11
29.
Vlnas Vojtěch
57:39
+ 32:08
30.
Alblová Zuzana
PVP0650
VSK Přírodověda
59:25
+ 33:54
31.
Kubů Matyáš
OLP0301
PSK Olymp Praha
61:07
+ 35:36
32.
Kubů Julie
OLP
PSK Olymp Praha
61:24
+ 35:53
33.
Riera Alba
SCP
OK Sparta Praha
62:48
+ 37:17
34.
Šťastný Tomáš
TAP0401
KOB TRETRA Praha
62:52
+ 37:21
35.
Straková Denisa
PVP
VSK Přírodověda
63:02
+ 37:31
36.
Madroch Pavel
63:10
+ 37:39
37.
Arnoštová Veronika
VSP0450
USK Praha
63:50
+ 38:19
38.
Planných
TAP
KOB TRETRA Praha
64:23
+ 38:52
39.
Sanna Vivian
67:37
+ 42:06
40.
Tloušťová Zuzana
68:25
+ 42:54
41.
Heidos Václav
72:44
+ 47:13
42.
Čechová Klára
SLA0552
SKOB Slaný
73:15
+ 47:44
43.
Zemková Pavlína
SLA0551
SKOB Slaný
73:23
+ 47:52
44.
Baborská Veronika
DVP
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
73:49
+ 48:18
45.
Dědková Jana
TAP
KOB TRETRA Praha
87:33
+ 62:02
46.
Uhlířová Marie
LBE0950
TJ Lokomotiva Beroun
89:12
+ 63:41
47.
Bostl Jan
OKP0401
SK OK 24 Praha
-1349:51
+
Michálek Jan
ZVO0521
OB SK Zvole
DISK
Puchernová Bára
DISK
Nedbalová Klára
MFP0850
VŠSK MFF UK Praha
DISK
P3
2.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák František
TJP
OOB TJ Sokol Troja
20:38
1.
Novák Ondřej
TJP
OOB TJ Sokol Troja
20:38
3.
Zakouřilová Helena
VSP7453
USK Praha
23:29
+ 2:51
4.
Adámek Alan
NRG
27:43
+ 7:05
5.
Jeřábek Petr
28:03
+ 7:25
6.
Křížek Ladislav
29:24
+ 8:46
7.
Pohořalá Karolína
ROU6850
SKOB Roudnice nad Labem
29:49
+ 9:11
8.
Šrůtová Pavla
PGP9151
SK Praga
31:49
+ 11:11
9.
Votavová Renata
KNC
OOB Sokol Kostelec n. Č.l.
32:18
+ 11:40
10.
Zábranská Petra
SLA9250
SKOB Slaný
35:02
+ 14:24
11.
Pohořalý Dobroslav
ROU6401
SKOB Roudnice nad Labem
35:35
+ 14:57
12.
Sedláček Jaroslav
ROZ
OK Roztoky
36:37
+ 15:59
13.
Kubena Martin
DKP9804
Oddíl OB Kotlářka
38:20
+ 17:42
14.
Bartíková Milena
38:31
+ 17:53
15.
Bednář Richard
38:35
+ 17:57
16.
Zábranská Veronika
SLA
SKOB Slaný
39:35
+ 18:57
17.
Pláničková Eva
40:28
+ 19:50
18.
Prokop Petr
ZVO6321
OB SK Zvole
42:40
+ 22:02
19.
Titzová Pavlína
VSP
USK Praha
42:50
+ 22:12
20.
Soudná Veronika
DKP9655
Oddíl OB Kotlářka
43:49
+ 23:11
20.
Chloupek Radomír
SLP4001
OOB Slavia Praha
43:49
+ 23:11
22.
Kubenová Karolína
DKP9654
Oddíl OB Kotlářka
43:51
+ 23:13
23.
Noel Neyrinck
VSP7010
USK Praha
46:19
+ 25:41
24.
Klašková Josefína
DKP9651
Oddíl OB Kotlářka
46:40
+ 26:02
25.
Poláková Ludmila
48:37
+ 27:59
26.
Janovský Vít
50:33
+ 29:55
27.
Lafek Jan
ODV9904
TJ AERO Odolena Voda
51:37
+ 30:59
28.
Nosek Daniel
PGP
SK Praga
52:26
+ 31:48
29.
Neumannová Kristýna
TAP
KOB TRETRA Praha
54:01
+ 33:23
30.
Gruncl Jan
54:46
+ 34:08
31.
Kudrnáčková Iveta
55:06
+ 34:28
32.
Gabryšová Petra
PVP9750
VSK Přírodověda
56:00
+ 35:22
33.
Kroupová Jitka
56:06
+ 35:28
34.
Rokůsek Jan
62:37
+ 41:59
35.
Karoch Petr
65:04
+ 44:26
36.
Jurečka Jan
PGP3000
SK Praga
79:15
+ 58:37
Bartík František
KPY9800
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
DISK
Pěkný Jan
DISK
Červinka František
OKP9600
SK OK 24 Praha
DISK
Novák Václav
PGP9600
SK Praga
DISK
Jirásková
DISK
42.
Svoboda Ondřej
+ 0:00
T5
5.10 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Laciga Zdeněk
VSP5200
USK Praha
37:30
2.
Zakouřil Václav
VSP7401
USK Praha
39:18
+ 1:48
3.
Průša Michal
PGP7301
SK Praga
39:55
+ 2:25
4.
Ledvina Tomáš
43:50
+ 6:20
5.
Kabát Jan
EKP6912
VŠTJ Ekonom Praha
48:05
+ 10:35
6.
Rypáčková Dana
NRG
49:54
+ 12:24
7.
Matějková Zuzana
KAM9156
SK Kamenice
50:08
+ 12:38
8.
Setínková Jana
DKP9052
Oddíl OB Kotlářka
51:13
+ 13:43
9.
Klusáková Jitka
DKP5651
Oddíl OB Kotlářka
51:27
+ 13:57
10.
Havelková Eva
LBE5950
TJ Lokomotiva Beroun
54:14
+ 16:44
11.
Brázdilová Radka
ODV6950
TJ AERO Odolena Voda
54:24
+ 16:54
12.
Jelínek Jan
55:03
+ 17:33
13.
Šmatla Jaromír
55:10
+ 17:40
14.
Buchtík Ondřej
56:18
+ 18:48
15.
Novák Petr
59:54
+ 22:24
16.
Landovská Anna
PGP9251
SK Praga
60:03
+ 22:33
17.
Kačmáčková Kamila
60:19
+ 22:49
18.
Setínková Zuzana
DKP5753
Oddíl OB Kotlářka
60:26
+ 22:56
19.
Hájková Markéta
PVP
VSK Přírodověda
62:48
+ 25:18
20.
Šubrt Jiří
TEP6100
Tempo Praha
66:15
+ 28:45
21.
Kopáčková Alena
66:54
+ 29:24
22.
Průšová Markéta
PGP7255
SK Praga
69:58
+ 32:28
23.
Skřivanová Dagmar
API6451
OK Andante Písek
70:07
+ 32:37
24.
Kopáček Jiří
71:51
+ 34:21
25.
Holata Radek
72:36
+ 35:06
26.
Geislerová Dita
DKL7550
KOB Kladno
74:09
+ 36:39
27.
Geisler Michal
DKL7500
KOB Kladno
77:12
+ 39:42
28.
Procházka Ota
81:54
+ 44:24
29.
Kamerer Marek
KAM6200
SK Kamenice
82:08
+ 44:38
30.
Plánička Jiří
90:00
+ 52:30
Rieglovi
DISK
Kuneš Vratislav
ODV4100
TJ AERO Odolena Voda
DISK
Rypáček Miroslav
NRG
DISK
Puchernová Veronika
DISK
Korčák Marian
HAV6508
SKOB Baník Havířov
DISK
Burianová Jiřina
NRG
DISK
Píšová Jitka
NRG
DISK
Sedláková Tereza
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz