Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Zimní kotár 2010
Kód závodu
101127013
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Zimní kotár 2010
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.11.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Zimní liga HO 2010
Místo konání
Brodek u Konice
Použitá mapa
Brodek u Konice, 1:5000, E=2m
Pořadatel
KON - KOB Konice
Ředitel závodu
Miroslav Hlava
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Miroslav Hlava, Petr Hynek
Kategorie
D10
D14
D18
D21
D35
D50
H10
H14
H18
H21
H35
H50
HDR
P
D10
1.20 km, 15 m, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
13:28
2.
Hálková Eliška
UOL0156
C
SK UP Olomouc
21:25
+ 7:57
D14
2.40 km, 25 m, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přidalová Tereza
UOL9753
B
SK UP Olomouc
19:03
2.
Müllerová Kristýna
KON9771
B
KOB Konice
20:30
+ 1:27
3.
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
22:09
+ 3:06
4.
Hálková Klára
UOL9754
C
SK UP Olomouc
26:09
+ 7:06
5.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Prostějov
28:42
+ 9:39
6.
Vlachová Kateřina
KON9898
C
KOB Konice
30:44
+ 11:41
7.
Cháberová Gita
JPV9999
C
SK Prostějov
57:48
+ 38:45
D18
15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
22:40
2.
Pěčková Veronika
SKM9651
B
KOB Směr Kroměříž
25:31
+ 2:51
3.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK UP Olomouc
25:41
+ 3:01
4.
Vlachová Eliška
KON9572
B
KOB Konice
26:23
+ 3:43
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
DISK
Mrkusová Nikola
UOL
C
SK UP Olomouc
DISK
Kolářová Renáta
ASU9351
A
Magnus Orienteering
DISK
D21
22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
40:27
2.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK UP Olomouc
41:55
+ 1:28
3.
Křečková Lenka
ZPV9271
A
KOB Prostějov
43:22
+ 2:55
4.
Moučková Andrea
RBK9257
B
SK Radioklub Blansko
43:37
+ 3:10
D35
15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Prostějov
21:16
2.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
22:48
+ 1:32
3.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
24:30
+ 3:14
4.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
24:57
+ 3:41
5.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Prostějov
25:22
+ 4:06
6.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK UP Olomouc
25:32
+ 4:16
7.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Prostějov
25:46
+ 4:30
8.
Janečková Marta
JPV6665
C
SK Prostějov
26:07
+ 4:51
9.
Kiprá Zdenka
SBR6550
C
SKOB Bruntál
26:36
+ 5:20
10.
Slavíčková Katka
OOL6955
C
SK Haná orienteering
28:11
+ 6:55
11.
Kotrlová Gita
UOL6953
C
SK UP Olomouc
28:55
+ 7:39
12.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
29:01
+ 7:45
13.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
29:11
+ 7:55
D50
15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
51:59
H10
1.20 km, 15 m, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimek Štěpán
UOL0104
C
SK UP Olomouc
13:31
2.
Tomášek Ondřej
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
17:33
+ 4:02
3.
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
22:23
+ 8:52
4.
Jirka Matyáš
ZPV0201
C
KOB Prostějov
23:05
+ 9:34
H14
2.40 km, 25 m, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kočí Josef
KON9824
B
KOB Konice
17:36
2.
Dvorský Petr
SKM9601
B
KOB Směr Kroměříž
17:59
+ 0:23
3.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
B
SK Prostějov
18:37
+ 1:01
4.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Prostějov
19:18
+ 1:42
5.
Otruba Vojtěch
PLU9717
B
TJ Sokol Plumlov
19:26
+ 1:50
6.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK UP Olomouc
19:47
+ 2:11
7.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
23:41
+ 6:05
8.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK UP Olomouc
27:06
+ 9:30
9.
Beneš Miroslav
KON9915
C
KOB Konice
33:58
+ 16:22
H18
22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
42:35
H21
25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zbranek Roman
ASU8808
R
Magnus Orienteering
27:00
2.
Henek Vladan
VBM8002
R
VSK Mendelu Brno
27:13
+ 0:13
3.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB Horní Benešov
30:55
+ 3:55
4.
Jašek Petr
STE7601
C
SK SKI-OB Šternberk
31:24
+ 4:24
5.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
31:31
+ 4:31
6.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
32:04
+ 5:04
7.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
34:25
+ 7:25
8.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
C
SK Haná orienteering
35:53
+ 8:53
9.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK UP Olomouc
36:39
+ 9:39
10.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
38:07
+ 11:07
11.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
41:53
+ 14:53
12.
Matyšek Bronislav
PLU7823
C
TJ Sokol Plumlov
47:14
+ 20:14
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Pěček Martin
SKM9301
B
KOB Směr Kroměříž
DISK
Daněk Roman
SBK7541
C
KOB Start Blansko
DISK
Matyšek Stanislav
PLU7612
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Pavlíček Václav
JPV8412
C
SK Prostějov
DISK
H35
22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
31:28
2.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
36:23
+ 4:55
3.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
36:45
+ 5:17
4.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
37:10
+ 5:42
5.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
37:50
+ 6:22
6.
Smékal David
UOL7503
C
SK UP Olomouc
38:49
+ 7:21
7.
Konečný Jiří
OOL6303
C
SK Haná orienteering
39:48
+ 8:20
8.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
40:52
+ 9:24
9.
Hálek Jan
UOL
C
SK UP Olomouc
41:44
+ 10:16
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK UP Olomouc
DISK
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
DISK
Slavíček Stanislav
OOL6708
C
SK Haná orienteering
DISK
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
DISK
Kolář Rudolf
ASU6301
C
Magnus Orienteering
DISK
H50
15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Prostějov
25:02
2.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
25:22
+ 0:20
3.
Vojtášek Jan
SBR5301
C
SKOB Bruntál
25:33
+ 0:31
4.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
26:06
+ 1:04
5.
Žaludek Jindřich
JZL5400
C
TJ Jižní svahy Zlín
28:04
+ 3:02
6.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
29:29
+ 4:27
7.
Frydrychovský Josef
UOL5900
C
SK UP Olomouc
29:44
+ 4:42
8.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Prostějov
32:05
+ 7:03
9.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
33:08
+ 8:06
10.
ćvec Jaromír
118
C
38:36
+ 13:34
11.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Prostějov
42:46
+ 17:44
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
DISK
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
HDR
1.20 km, 15 m, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sanetrník David
UOL
C
SK UP Olomouc
11:36
2.
Otrubová Anna
PLU0577
C
TJ Sokol Plumlov
12:35
+ 0:59
3.
Smékalová Karolína
UOL04
C
SK UP Olomouc
15:16
+ 3:40
4.
Smékalová Viktorie
UOL04
C
SK UP Olomouc
15:18
+ 3:42
5.
Cháberová Lucie
JPV
C
SK Prostějov
16:15
+ 4:39
6.
Adriana Jašková
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
17:10
+ 5:34
7.
Dadák Petr
C
18:38
+ 7:02
8.
Otruba František
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
24:54
+ 13:18
9.
Beneš Jindřich
KON
C
KOB Konice
25:22
+ 13:46
Tomášek Adam
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
P
2.40 km, 25 m, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jašek Jindřich
TBM9110
B
KOS TJ Tesla Brno
14:47
2.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
22:22
+ 7:35
3.
Chmelařová Blanka
C
26:35
+ 11:48
4.
Dadáková Tereza
C
34:00
+ 19:13
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz