Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Ptenský Kája
Kód závodu
100626001
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Ptenský Kája
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.06.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Letní tábor mezi obcemi Ptenský Dvorek a Suchdol
Použitá mapa
Na Vejminku, 1:10 000, E=5m, duben 2010, A4
Pořadatel
PTE - TJ Sokol Ptení
Ředitel závodu
Jaroslav Zapletal
Hlavní rozhodčí
Lucie Boháčová, R3
Stavitel tratí
Michal Jirka, R3
JURY
Miroslav Chmelař, Ladislav Grepl, Zdenka Králová
Kategorie
D10C
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D35C
D45C
D55C
DH10N
H10C
H12C
H14C
H16C
H18C
H21C
H35C
H45C
H55C
H65C
HDR
P
T
D10C
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plhalová Šárka
ASU0097
C
Magnus Orienteering
18.39
2.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
OOB TJ Zlaté Hory
22.55
+ 4.16
3.
Hajduková Jana
KSU0197
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
34.58
+16.19
4.
Václavková Zuzana
ASU0098
C
Magnus Orienteering
40.36
+21.57
5.
Zatloukalová Hana
SSU0158
C
SK Severka Šumperk
49.00
+30.21
D12C
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Klára
ZLH9851
B
OOB TJ Zlaté Hory
20.42
2.
Holinková Radka
ASU9897
C
Magnus Orienteering
29.26
+ 8.44
3.
Pilcová Sabina
ZPV9898
C
KOB Železárny Prostějov
35.20
+14.38
4.
Habigerová Jana
KSU9888
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
36.16
+15.34
5.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
38.06
+17.24
6.
Machačová Hana
KON9977
C
KOB Konice
41.09
+20.27
7.
Vlachová Kateřina
KON9898
C
KOB Konice
41.39
+20.57
Sklenářová Marie
ABR9951
C
A-team Bruntál
DISK
D14C
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Zuzka
SSU9661
B
SK Severka Šumperk
25.26
2.
Machusová Karolína
SSU9666
B
SK Severka Šumperk
26.04
+ 0.38
3.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
30.09
+ 4.43
4.
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
33.13
+ 7.47
5.
Habigerová Radka
KSU
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
39.25
+13.59
6.
Troblová Pavlína
ASU9699
C
Magnus Orienteering
42.13
+16.47
7.
Hálková Klára
UOL9754
C
SK UP Olomouc
43.42
+18.16
D16C
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábková Zuzana
UOL9453
B
SK UP Olomouc
29.35
2.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK UP Olomouc
32.26
+ 2.51
3.
Krieglerová Dominika
ASU9599
C
Magnus Orienteering
35.25
+ 5.50
4.
Bucká Karolína
ABR9553
B
A-team Bruntál
37.09
+ 7.34
5.
Neumannová Anna
STE9456
C
SK SKI-OB Šternberk
38.35
+ 9.00
6.
Spurná Martina
PTE9556
C
TJ Sokol Ptení
40.59
+11.24
7.
Válková Lucie
JPV9595
C
SK Prostějov
44.03
+14.28
8.
Vlachová Eliška
KON9572
B
KOB Konice
46.25
+16.50
9.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
47.23
+17.48
10.
Slavíčková Klárka
OOL9562
C
SK Haná orienteering
47.45
+18.10
D18C
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Lenka
ZPV9271
A
KOB Železárny Prostějov
47.29
2.
Koblihová Barbora
UOL9357
C
SK UP Olomouc
65.28
+17.59
D21C
4.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
38.31
2.
Jakobová Adélka
UOL9052
R
SK UP Olomouc
39.16
+ 0.45
3.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK UP Olomouc
39.57
+ 1.26
4.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
43.27
+ 4.56
5.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
A
SK UP Olomouc
44.48
+ 6.17
6.
Bucká Martina
ABR8651
C
A-team Bruntál
45.24
+ 6.53
7.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
48.09
+ 9.38
8.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK UP Olomouc
52.14
+13.43
9.
Šinclová Zdeňka
ASU9198
C
Magnus Orienteering
53.00
+14.29
10.
Smolíková Kateřina
KSU7793
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
58.14
+19.43
11.
Janečková Adriana
CEL9161
B
TJ Sokol Čelechovice na Hané
60.00
+21.29
12.
Kaprálová Hana
PLU9082
C
TJ Sokol Plumlov
60.41
+22.10
13.
Stoklasová Barbora
PLU8976
C
TJ Sokol Plumlov
63.26
+24.55
14.
Hubáčková Lenka
JPV
C
SK Prostějov
66.27
+27.56
D35C
4.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
37.30
2.
Pilcová Petra
ZPV6666
C
KOB Železárny Prostějov
41.48
+ 4.18
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
42.04
+ 4.34
4.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Železárny Prostějov
42.20
+ 4.50
5.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
44.06
+ 6.36
6.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
45.07
+ 7.37
7.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
48.05
+10.35
8.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK UP Olomouc
49.43
+12.13
9.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
49.51
+12.21
10.
Kiprá Zdenka
SBR6550
C
SKOB Bruntál
50.08
+12.38
11.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
50.12
+12.42
12.
Stojanová Leona
KON7171
C
KOB Konice
54.27
+16.57
13.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK UP Olomouc
54.28
+16.58
14.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
57.22
+19.52
15.
Janečková Marta
JPV6665
C
SK Prostějov
59.26
+21.56
16.
Reichlová Jiřina
KSU7499
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
62.27
+24.57
17.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
64.01
+26.31
18.
Urbanová Edita
STE7454
C
SK SKI-OB Šternberk
71.18
+33.48
19.
Vlachová Olga
KON6969
C
KOB Konice
78.22
+40.52
20.
Slavíčková Katka
OOL6955
C
SK Haná orienteering
83.54
+46.24
21.
Šinclová Zdeňka
ASU7151
C
Magnus Orienteering
85.35
+48.05
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
DISK
D45C
3.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
OOB TJ Zlaté Hory
46.44
2.
Czaschová Irena
SBR6150
C
SKOB Bruntál
48.52
+ 2.08
3.
Strachotová Eva
ASU6099
C
Magnus Orienteering
63.24
+16.40
4.
Felklová Jarmila
001
C
69.50
+23.06
5.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
74.30
+27.46
6.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
94.50
+48.06
D55C
3.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
66.11
2.
Skoumalová Marie
KON4589
C
KOB Konice
97.13
+31.02
DH10N
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janečková Nicoleta
CEL01
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
20.44
2.
Hálková Eliška
UOL0156
C
SK UP Olomouc
23.55
+ 3.11
H10C
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
16.28
2.
Plhal Jakub
ASU0222
C
Magnus Orienteering
18.48
+ 2.20
3.
Karásek Adam
ZPV0001
C
KOB Železárny Prostějov
20.43
+ 4.15
4.
Kroul Josef
ASU0044
C
Magnus Orienteering
22.27
+ 5.59
5.
Žoužela Tomáš
ASU0149
C
Magnus Orienteering
23.04
+ 6.36
6.
Opravil Dan
ASU0043
C
Magnus Orienteering
24.06
+ 7.38
7.
Šafář Martin
KSU0105
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
26.14
+ 9.46
8.
Šimek Štěpán
UOL0104
C
SK UP Olomouc
28.11
+11.43
9.
Hajduk Jakub
KSU0012
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
31.05
+14.37
10.
Havlíček Marek
ASU0046
C
Magnus Orienteering
31.26
+14.58
11.
Reichl Martin
KSU0202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.53
+19.25
12.
Páleník Vojtěch
KON0010
C
KOB Konice
40.15
+23.47
13.
Šafář Vojtěch
KSU0013
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
40.49
+24.21
Karásek Matyáš
ZPV0302
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
MS
Prudík Lukáš
ASU0047
C
Magnus Orienteering
19.46
+ 3.18
H12C
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kočí Josef
KON9824
B
KOB Konice
20.05
1.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
B
SK Prostějov
20.05
3.
Vičar Dominik
PTE9818
C
TJ Sokol Ptení
21.43
+ 1.38
4.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK UP Olomouc
22.34
+ 2.29
5.
Kašpar Petr
SSU9911
C
SK Severka Šumperk
23.34
+ 3.29
6.
Kriegler Ondřej
ASU9849
C
Magnus Orienteering
24.48
+ 4.43
7.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
27.08
+ 7.03
8.
Václavek Martin
ASU9848
C
Magnus Orienteering
30.08
+10.03
9.
Šincl Filip
ASU9847
C
Magnus Orienteering
32.11
+12.06
10.
Němeček Kryštof
PLU9917
C
TJ Sokol Plumlov
47.10
+27.05
11.
Bobocký Roman
ABR9904
C
A-team Bruntál
52.00
+31.55
12.
Hruška Tomáš
ABR
C
A-team Bruntál
75.52
+55.47
13.
Vilímek Josef
ABR9903
C
A-team Bruntál
88.08
+68.03
14.
Pihýr Daniel
PTE9902
C
TJ Sokol Ptení
93.05
+73.00
15.
Mazanec Jakub
UOL
C
SK UP Olomouc
104.55
+84.50
Beneš Miroslav
KON9915
C
KOB Konice
DISK
Štěpáník Jiří
KON9805
C
KOB Konice
DISK
H14C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Spurný Radek
PTE9706
C
TJ Sokol Ptení
26.20
2.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK UP Olomouc
28.58
+ 2.38
3.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
31.23
+ 5.03
4.
Mikula Jan
SSU9609
C
SK Severka Šumperk
32.44
+ 6.24
5.
Otruba Vojtěch
PLU9717
B
TJ Sokol Plumlov
32.57
+ 6.37
6.
Kiss Tomáš
JPV9616
C
SK Prostějov
33.34
+ 7.14
7.
Dumbrovský Michal
UOL9601
C
SK UP Olomouc
39.32
+13.12
Hromek Vít
SSU9708
C
SK Severka Šumperk
DISK
Drábek Luboš
SSU9711
C
SK Severka Šumperk
DISK
Honkyš Pavel
JPV9707
C
SK Prostějov
DISK
H16C
3.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šincl Jiří
ASU9446
B
Magnus Orienteering
31.35
2.
Sklenář Martin
SBR9501
A
SKOB Bruntál
35.32
+ 3.57
3.
Skoupý Jan
STE9411
C
SK SKI-OB Šternberk
41.58
+10.23
4.
Skyva Pavel
ASU9548
B
Magnus Orienteering
42.52
+11.17
5.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
52.11
+20.36
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
DISK
Lauda Štěpán
JPV95
C
SK Prostějov
DISK
H18C
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ostřanský Filip
ASU9243
A
Magnus Orienteering
40.22
2.
Hálek Matěj
UOL9311
B
SK UP Olomouc
57.35
+17.13
3.
Horký Jan
UOL
C
SK UP Olomouc
73.23
+33.01
H21C
5.00 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
46.33
2.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
49.14
+ 2.41
3.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
50.50
+ 4.17
4.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
52.13
+ 5.40
5.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
52.41
+ 6.08
6.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
C
SK Haná orienteering
55.22
+ 8.49
7.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
56.08
+ 9.35
8.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
57.45
+11.12
9.
Pavlíček Václav
JPV8412
C
SK Prostějov
58.59
+12.26
10.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
OOB TJ Zlaté Hory
61.20
+14.47
11.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
66.24
+19.51
12.
Špičák František
CEL8039
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
70.13
+23.40
13.
Černohous Petr
JPV8113
C
SK Prostějov
74.29
+27.56
14.
Začal Martin
C
95.13
+48.40
H35C
5.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Martin
CEL7015
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
40.24
2.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
42.12
+ 1.48
3.
Horký Jan
UOL
C
SK UP Olomouc
43.11
+ 2.47
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team Bruntál
44.22
+ 3.58
5.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
47.13
+ 6.49
6.
Janeček Jiří
CEL6827
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
47.49
+ 7.25
7.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
48.25
+ 8.01
8.
Pavlík Radek
ASU6849
C
Magnus Orienteering
50.19
+ 9.55
9.
Tomášek Jiří
CEL6426
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
50.50
+10.26
10.
Valenta Jiří
LCE6301
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
51.52
+11.28
11.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
54.50
+14.26
12.
Navrátil Václav
KON6427
C
KOB Konice
56.07
+15.43
13.
Hálek Jan
003
C
58.05
+17.41
14.
Štarha Vítězslav
SSU6603
C
SK Severka Šumperk
58.12
+17.48
15.
Karásek Martin
ZPV7301
C
KOB Železárny Prostějov
68.03
+27.39
16.
Slavíček Stanislav
OOL6708
C
SK Haná orienteering
70.50
+30.26
17.
Šincl Josef
ASU6701
C
Magnus Orienteering
71.00
+30.36
18.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
75.56
+35.32
19.
Habiger Petr
KSU7001
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
91.58
+51.34
Václavek Jaroslav
ASU7002
C
Magnus Orienteering
DISK
H45C
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
37.23
2.
Ženčák Jaroslav
001
C
39.27
+ 2.04
2.
Kolář Rudolf
ASU6301
C
Magnus Orienteering
39.27
+ 2.04
4.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
41.59
+ 4.36
5.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
46.11
+ 8.48
6.
Nedoma Ladislav
KNH6016
C
46.52
+ 9.29
7.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
49.03
+11.40
8.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
51.57
+14.34
9.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
54.39
+17.16
10.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK UP Olomouc
57.08
+19.45
11.
Konečný Jiří
OOL6303
C
SK Haná orienteering
57.42
+20.19
12.
Bucký Josef
ABR6001
C
A-team Bruntál
61.42
+24.19
13.
Felkl Luděk
001
C
65.43
+28.20
14.
Jaroš Vojtěch
ZPV5706
C
KOB Železárny Prostějov
73.18
+35.55
15.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
85.19
+47.56
H55C
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Babák Jiří
ZLH4801
C
OOB TJ Zlaté Hory
42.37
2.
Vojtášek Jan
SBR5301
C
SKOB Bruntál
43.20
+ 0.43
3.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
47.22
+ 4.45
4.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
50.55
+ 8.18
5.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
51.31
+ 8.54
6.
Horký Jan
UOL
C
SK UP Olomouc
53.53
+11.16
7.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Železárny Prostějov
55.16
+12.39
8.
Soeren Berg
C
67.33
+24.56
9.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
71.05
+28.28
10.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
80.22
+37.45
11.
Bednář Jan
UOL5402
C
SK UP Olomouc
80.33
+37.56
Jelínek Roman
ADA5506
C
OOB TJ Spartak Adamov
DISK
H65C
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK UP Olomouc
51.49
2.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
58.43
+ 6.54
3.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
61.38
+ 9.49
4.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
65.29
+13.40
HDR
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Popelková Kateřina
PTE
C
TJ Sokol Ptení
20.17
2.
Vičarová Kateřina
PTE
C
TJ Sokol Ptení
23.16
+ 2.59
3.
Beneš Jindřich
KON
C
KOB Konice
26.08
+ 5.51
4.
Urbanová Monika
UOL
C
SK UP Olomouc
29.52
+ 9.35
5.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
32.17
+12.00
6.
Ondruchová Anička
ASU
C
Magnus Orienteering
40.11
+19.54
7.
Kroul Jiří
ASU0549
C
Magnus Orienteering
41.58
+21.41
8.
Karásek František
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
56.26
+36.09
9.
Otruba František
KON
C
KOB Konice
81.43
+61.26
Šinclová Kateřina
ASU0198
C
Magnus Orienteering
DISK
P
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boháč Vlastislav
PTE
C
TJ Sokol Ptení
24.05
2.
Hejlová Soĺa
PTE
C
TJ Sokol Ptení
28.55
+ 4.50
3.
Kroul Josef
ASU7302
C
Magnus Orienteering
30.43
+ 6.38
4.
Švec Jaromír
002
C
31.02
+ 6.57
5.
Jelínková Blanka
JPV
C
SK Prostějov
31.25
+ 7.20
6.
Holčáková Dagmar
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
36.49
+12.44
7.
Machačová Jana
KON
C
KOB Konice
36.56
+12.51
8.
Doležalová Lenka
KNH
C
37.35
+13.30
9.
Holčák Ondřej
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
42.26
+18.21
10.
Honkyš Petr
JPV
C
SK Prostějov
43.50
+19.45
11.
Zatloukalová Eva
SSU
C
SK Severka Šumperk
50.11
+26.06
12.
Jeřábková Denisa
OOL8952
C
SK Haná orienteering
53.19
+29.14
13.
Vystavělová Jitka
JPV6262
C
SK Prostějov
55.10
+31.05
14.
Zatloukalová Romana
SSU
C
SK Severka Šumperk
58.50
+34.45
T
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítek Michal
PTE9031
C
TJ Sokol Ptení
39.40
2.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
TJ Sokol Ptení
40.08
+ 0.28
3.
Vystavěl Dušan
JPV6317
C
SK Prostějov
48.03
+ 8.23
4.
Ebner Zdeněk
KON8215
C
KOB Konice
48.09
+ 8.29
5.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
49.58
+10.18
6.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
50.33
+10.53
7.
Krejčí Veronika
PTE
C
TJ Sokol Ptení
54.08
+14.28
8.
Zatloukal Tomáš
SSU
C
SK Severka Šumperk
57.36
+17.56
9.
Chmelařová Blanka
JPV
C
SK Prostějov
69.03
+29.23
10.
Kment Ondřej
JPV
C
SK Prostějov
72.23
+32.43
11.
Vítková Miroslava
PTE6952
C
TJ Sokol Ptení
73.18
+33.38
12.
Martinek Pavel
C
92.40
+53.00
13.
Karásek Luboš
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
95.34
+55.54
14.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
100.44
+61.04
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz