Kód závodu
100615088
Název
Dny orientace - Prostějov
Datum
15.06.2010
PořadatelJPV - SK Prostějov
Kategorie
DII     DIII     DIV     DV     HII     HIII     HIV     HV    

DII
1.00 km, 10 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Soldánová Tereza SSV1998 C ZŠ Jana Železného Prostějov 8.01
2. Machačová Hana KON1999 C ZŠ a gymnázium Konice 14.32 + 6.31
3. Olajošová Petra PTE C ZŠ Ptení 15.25 + 7.24
4. Pilcová Sabina HOR1998 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 15.28 + 7.27
5. Soldánová Anna PTE1998 C ZŠ Ptení 19.46 +11.45
6. Kubschová Gabriela DRO C ZŠ Droždín 20.16 +12.15
7. Soldánová Hana PTE1999 C ZŠ Ptení 21.39 +13.38
8. Cháberová Gita HOR1999 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 24.43 +16.42
9. Hofmanová Natálie PTE1999 C ZŠ Ptení 35.13 +27.12
MS Jungmanová Nikol PTE C ZŠ Ptení 12.36 + 4.35
MS Malí Ptení skupina PTE C ZŠ Ptení 13.29 + 5.28
DIII
1.00 km, 13 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Grulichová Lucie HOR1996 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 12.41
2. Kraváková Nela CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 15.22 + 2.41
3. Paličková Agáta SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 18.04 + 5.23
4. Vavrysová Marta SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 19.20 + 6.39
5. Handlová Zuzka CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 19.24 + 6.43
6. Jeřábková Kristýna CMG1998 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 21.29 + 8.48
7. Bábková Tereza SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 29.34 +16.53
8. Portešová Veronika CMG1998 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 30.12 +17.31
9. Pokorná Natálie HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc 35.11 +22.30
10. Bílková Lenka HOR1996 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 35.47 +23.06
11. Jančíková Kateřina CMG1998 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 36.30 +23.49
12. Látalová Pavlína PTE1997 C ZŠ Ptení 37.43 +25.02
13. Luňáčková Daniela CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 38.13 +25.32
14. Ungrová Klára HAL1998 C ZŠ Hálkova Olomouc 69.09 +56.28
Vyroubalová Kristýna HAL1998 C ZŠ Hálkova Olomouc DISK
Váchalová Viktorie SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov DISK
DIV
2.00 km, 14 m, 14 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Malečková Katka CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 19.49
2. Spurná Martina PTE C ZŠ Ptení 20.01 + 0.12
3. Bukvová Katka CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 20.58 + 1.09
4. Korčáková Ivana KON1994 C ZŠ a gymnázium Konice 21.25 + 1.36
5. Langerová Adéla KON1996 C ZŠ a gymnázium Konice 22.08 + 2.19
6. Gončárová Lucie HOR1995 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 23.24 + 3.35
7. Mančíková Markéta PTE1996 C ZŠ Ptení 24.18 + 4.29
8. Slavíčková Klára HAL1995 C ZŠ Hálkova Olomouc 27.37 + 7.48
9. Všetičková Zuzuna HOR1995 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 28.40 + 8.51
10. Lužová Marie PTE C ZŠ Ptení 28.49 + 9.00
11. Šulcová Markéta BOH1994 C ZŠ Bohuslavice 29.51 +10.02
12. Augustinová Kateřina PTE C ZŠ Ptení 30.17 +10.28
13. Fialová Anna HAL1996 C ZŠ Hálkova Olomouc 30.32 +10.43
14. Nedbalová Markéta SGO C Slovanské gymnázium Prostějov 30.54 +11.05
15. Prošková Pavla SGO C Slovanské gymnázium Prostějov 31.02 +11.13
16. Zapletalová Veronika KON1995 C ZŠ a gymnázium Konice 31.07 +11.18
17. Beranová Kateřina HAL1994 C ZŠ Hálkova Olomouc 33.18 +13.29
18. Pudlová Iva HAL1995 C ZŠ Hálkova Olomouc 33.30 +13.41
19. Koutná Barbora BOH1994 C ZŠ Bohuslavice 34.43 +14.54
20. Srovnalová Tereza BOH1995 C ZŠ Bohuslavice 42.53 +23.04
21. Jedličková Jana BOH1996 C ZŠ Bohuslavice 50.45 +30.56
22. Konečná Marcela BOH1995 C ZŠ Bohuslavice 56.36 +36.47
23. Zatloukalová Nikola HAL1995 C ZŠ Hálkova Olomouc 58.13 +38.24
24. Dokoupilová Monika BOH1995 C ZŠ Bohuslavice 66.34 +46.45
Jeřábková Zuzana HAL1994 C ZŠ Hálkova Olomouc DISK
MS Dobeš František C 18.07
DV
2.00 km, 15 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Dittrichová Zuzana KON1991 C ZŠ a gymnázium Konice 21.47
2. Stojanová Barbora KON1994 C ZŠ a gymnázium Konice 26.48 + 5.01
3. Přecechtělová Hana CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 30.20 + 8.33
4. Benešová Dagmar CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 35.55 +14.08
MS Křížová Zdenka PZR C Zďár 30.23 + 8.36
HII
1.00 km, 10 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Jirka Mikuláš C 9.53
2. Vičar Dominik PTE1998 C ZŠ Ptení 11.13 + 1.20
3. Augustin Martin PTE1998 C ZŠ Ptení 12.27 + 2.34
4. Janečka Viktor 1999 C 12.42 + 2.49
5. Vrána Luděk HOR1998 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 14.37 + 4.44
6. Beneš Miroslav KON1999 C ZŠ a gymnázium Konice 15.44 + 5.51
7. Huňka Dominik PTE1998 C ZŠ Ptení 15.51 + 5.58
8. Štěpáník Jiří KON1998 C ZŠ a gymnázium Konice 18.19 + 8.26
9. Šimek Štěpán DRO C ZŠ Droždín 23.00 +13.07
10. Páleník Vojtěch KON2000 C ZŠ a gymnázium Konice 25.23 +15.30
11. Zapletal Josef KON1999 C ZŠ a gymnázium Konice 27.24 +17.31
12. Pihýr Daniel PTE1999 C ZŠ Ptení 27.55 +18.02
13. Černý Petr PTE C ZŠ Ptení 32.41 +22.48
14. Klimek Jaromír PTE2000 C ZŠ Ptení 33.11 +23.18
15. Stojan Kryštof KON2002 C ZŠ a gymnázium Konice 35.11 +25.18
16. Gogela Martin DRO C ZŠ Droždín 42.20 +32.27
Jirka Matyáš SGO C Slovanské gymnázium Prostějov DISK
MS Šmilňák Oliver PTE2000 C ZŠ Ptení 15.41 + 5.48
HIII
2.00 km, 16 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kočí Josef KON1998 C ZŠ a gymnázium Konice 20.13
2. Vystavěl Ondřej SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 20.26 + 0.13
3. Otruba Vojtěch CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 22.04 + 1.51
4. Kašpar Jakub SUM1997 C ZŠ Šumperk 22.12 + 1.59
5. Spurný Radek PTE1997 C ZŠ Ptení 23.24 + 3.11
6. Pařil Radek CMG1998 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 24.28 + 4.15
7. Zálešák Jakub CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 24.53 + 4.40
8. Pazdera Lukáš CMG1996 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 25.33 + 5.20
9. Chvátal Štěpán C 28.23 + 8.10
10. Vrba Jiří HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc 29.16 + 9.03
11. Skládal Filip HAL1996 C ZŠ Hálkova Olomouc 32.30 +12.17
12. Albrecht Dominik CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 33.54 +13.41
13. Slováček Dominik SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 33.57 +13.44
14. Honkyš Pavel GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prost 35.36 +15.23
15. Gbelec Jiří SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 36.05 +15.52
16. Švec Lukáš SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 36.16 +16.03
16. Navrátil Jan CMG1997 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 36.16 +16.03
18. Hanosek Vojtěch SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 36.47 +16.34
19. Roller Jan HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc 37.16 +17.03
20. Miška Matěj SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 37.28 +17.15
21. Gábor Sámo HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc 37.53 +17.40
22. Gaja Václav SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 44.25 +24.12
23. Šindler Patrik SGO1996 C Slovanské gymnázium Prostějov 44.40 +24.27
24. Hanosek Pavel SGO1997 C Slovanské gymnázium Prostějov 50.16 +30.03
25. Slouka Radovan SGO1998 C Slovanské gymnázium Prostějov 54.13 +34.00
26. Varvarov Semjon HAL1999 C ZŠ Hálkova Olomouc 68.17 +48.04
Herman Jiří HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc DISK
Kiss Tomáš CMG1996 C Cyrilometodějské gymnázium Pro DISK
Božek Jiří PTE1996 C ZŠ Ptení DISK
Kubiš Zdeněk PTE1997 C ZŠ Ptení DISK
HIV
3.00 km, 16 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Martin Chmelař CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 16.16
2. Lauda Štěpán CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 18.37 + 2.21
3. Fajkus Radim GJW C Gymnázium Jiřího Wolkera Prost 18.44 + 2.28
4. Krejčiřík Matouš HAL1995 C ZŠ Hálkova Olomouc 22.18 + 6.02
5. Žovinec Lukáš TER1996 C ZŠ Tererovo nám. Olomouc 22.57 + 6.41
6. Růžička Josef CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 23.06 + 6.50
7. Oulehla Jakub CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 24.19 + 8.03
8. Martinka Václav SGO1995 C Slovanské gymnázium Prostějov 24.51 + 8.35
9. Havlík Jan SGO1996 C Slovanské gymnázium Prostějov 26.28 +10.12
10. Sčudla Karel KON1994 C ZŠ a gymnázium Konice 27.21 +11.05
11. Hrubý Jan HOR1995 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 27.39 +11.23
12. Soldán Martin PTE C ZŠ Ptení 28.10 +11.54
13. Koupil Jan CMG1995 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 30.02 +13.46
14. Kazimír Pavel BOH1994 C ZŠ Bohuslavice 31.52 +15.36
15. Kunc Radek PTE C ZŠ Ptení 34.01 +17.45
16. Posypanka Matěj HOR1995 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 39.41 +23.25
17. Hrdlička Michal HOR1995 C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 41.50 +25.34
18. Machalka Jan HAL1997 C ZŠ Hálkova Olomouc 43.52 +27.36
19. Grulich Martin HOR C ZŠ Dr. Horáka Prostějov 45.39 +29.23
20. Dvořák Josef BOH1996 C ZŠ Bohuslavice 49.26 +33.10
Dumbrovský Michal TER1996 C ZŠ Tererovo nám. Olomouc DISK
HV
3.00 km, 17 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rus Aleš CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 20.53
2. Suchánek Jan CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 26.11 + 5.18
3. Hanák Pavel CMG1993 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 26.37 + 5.44
4. Cojocaru Viktor KON1991 C ZŠ a gymnázium Konice 29.56 + 9.03
5. Dragoun Petr CMG1994 C Cyrilometodějské gymnázium Pro 37.45 +16.52
MS Kříž Pavel PZR C Zďár 23.35 + 2.42
MS Kříž Ondřej PZR C Zďár 18.37