Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Linhart_2010
Kód závodu
100530089
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Linhart_2010
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
HDR
P
D10
1.60 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zierhutová Michaela
LCV0250
C
TJ Loko Chomutov
25:20
+0:00
2.
Marešová Klára
NEJ0250
C
TJ Jiskra Nejdek
32:42
+7:22
D12
1.70 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Alexandra
NEJ9950
C
TJ Jiskra Nejdek
20:36
+0:00
2.
Anna Marie Pešková
NEJ9951
C
TJ Jiskra Nejdek
27:39
+7:03
3.
Ištvánová Klára
MAS9851
KČT Aš
29:02
+8:26
4.
Vojtková Denisa
MAS9850
C
KČT Aš
32:38
+12:02
D14
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šiková Barbora
LPM9650
B
OK Lokomotiva Plzeň
21:13
+0:00
2.
Kubínová Veronika
SKV9752
B
TJ Slovan Karlovy Va
21:58
+0:45
3.
Lubinová Markéta
SKV9753
B
TJ Slovan Karlovy Va
25:02
+3:49
4.
Žandová Marcela
SKV9653
C
TJ Slovan Karlovy Va
32:24
+11:11
D16
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
57:55
+0:00
D18
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zayats Inna
LPM9353
OK Lokomotiva Plzeň
79:01
+0:00
2.
Sklenářová Jana
MLA9251
C
MLOK Mariánské Lázně
83:15
+4:14
D21
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Romana
SKV9452
A
TJ Slovan Karlovy Va
53:30
+0:00
2.
Ševčíková Petra
ONO7450
C
SKOB Ostrov
57:25
+3:55
3.
Hájková Monika
ONO9152
B
SKOB Ostrov
60:05
+6:35
4.
Nyklová Jana
LKV8151
C
Klub vodáků Karlovy
61:29
+7:59
5.
Chvalová Věra
LPM9452
B
OK Lokomotiva Plzeň
69:15
+15:45
6.
Kotásková Jana
JES7451
C
72:27
+18:57
7.
Bohuslavová Jana
LPM7852
C
OK Lokomotiva Plzeň
72:43
+19:13
8.
Rambousková Kateřina
BSO8151
C
KOB Baník Sokolov
78:49
+25:19
9.
Ondrová Kateřina
SKV8951
TJ Slovan Karlovy Va
97:16
+43:46
D35
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Oncirková Monika
ONO6750
C
SKOB Ostrov
50:05
+0:00
2.
Šoupová Jana
LPM6850
C
OK Lokomotiva Plzeň
64:15
+14:10
3.
Kovářová Jitka
MAS7350
C
KČT Aš
65:25
+15:20
4.
Hasalová Jana
NEJ6750
C
TJ Jiskra Nejdek
67:51
+17:46
5.
Kamarytová Martina
MLA6651
C
MLOK Mariánské Lázně
68:57
+18:52
6.
Krausová Marcela
LCV7351
TJ Loko Chomutov
79:08
+29:03
7.
Richtrová Lucie
VPM7451
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
82:10
+32:05
8.
Marešová Marcela
NEJ7450
C
TJ Jiskra Nejdek
93:28
+43:23
9.
Zierhutová Michaela
LCV7151
C
TJ Loko Chomutov
93:50
+43:45
Jandová Hana
LCV7150
C
TJ Loko Chomutov
DISK
D45
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
C
MLOK Mariánské Lázně
49:49
+0:00
2.
Gabrielová Šárka
ONO5950
SKOB Ostrov
63:20
+13:31
3.
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
71:24
+21:35
4.
Tenglerová Helena
MLA6551
C
MLOK Mariánské Lázně
71:37
+21:48
5.
Šplinarová Jana
SKV6451
C
TJ Slovan Karlovy Va
85:04
+35:15
6.
Šmejkalová Karla
MLA6256
C
MLOK Mariánské Lázně
85:49
+36:00
7.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
86:06
+36:17
8.
Zbořilová Blanka
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
145:22
+95:33
D55
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beránková Pavla
VPM4350
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:43
+0:00
2.
Bohuslavová Věra
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
62:40
+0:57
3.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
73:52
+12:09
4.
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy
83:40
+21:57
5.
Zenkerová Miluše
LCV4550
C
TJ Loko Chomutov
100:58
+39:15
Nyklová Jindra
LKV5351
Klub vodáků Karlovy
DISK
H10
1.60 km, 45 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
VPM0204
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
16:28
+0:00
2.
Bayer Tomáš
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
22:12
+5:44
3.
Vecko Jan
NEJ9901
TJ Jiskra Nejdek
25:29
+9:01
4.
Rosenbaum Ondřej
JES0001
C
29:45
+13:17
H10L
2.50 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Ondřej
MAS0200
C
KČT Aš
27:56
+0:00
2.
Vrba Jan
001
DDM Luby
29:18
+1:22
3.
Vrba Jiří
001
DDM Luby
45:45
+17:49
4.
Kettner Matyáš
001
DDM Luby
54:25
+26:29
H12
1.70 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasal Martin
NEJ9801
C
TJ Jiskra Nejdek
16:44
+0:00
2.
Zieba Jakub
NEJ9800
C
TJ Jiskra Nejdek
17:50
+1:06
3.
Bartoš Vojtěch
KRP9802
C
SK KOURA Praha
18:40
+1:56
4.
Klein Viktor
SKV9801
C
TJ Slovan Karlovy Va
24:10
+7:26
H14
3.50 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frank Jiří
MAS9600
B
KČT Aš
45:39
+0:00
2.
Řehořek Tomáš
SKV9601
TJ Slovan Karlovy Va
46:50
+1:11
3.
Vacek Jiří
SKV9602
C
TJ Slovan Karlovy Va
55:17
+9:38
4.
Ševčík Roman
ONO9600
C
SKOB Ostrov
68:25
+22:46
5.
Müller Adam
MAS9700
C
KČT Aš
89:40
+44:01
H16
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štros Jan
SKV9501
C
TJ Slovan Karlovy Va
60:52
+0:00
2.
Knepr Lukáš
BSO9401
C
KOB Baník Sokolov
68:14
+7:22
H18
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
NEJ9200
C
TJ Jiskra Nejdek
64:26
+0:00
2.
Šulc Marek
MAS9300
B
KČT Aš
76:16
+11:50
3.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
79:10
+14:44
4.
Hnyk Daniel
SKV9301
C
TJ Slovan Karlovy Va
98:18
+33:52
5.
Lhoták Luboš
MAS9301
C
KČT Aš
99:29
+35:03
6.
Vlasák Tomáš
SKV9101
C
TJ Slovan Karlovy Va
106:20
+41:54
H21
23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rambousek Karel
BSO7907
R
KOB Baník Sokolov
50:16
+0:00
2.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
59:32
+9:16
3.
Kamaryt Tomáš
VPM8807
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
63:27
+13:11
4.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
66:22
+16:06
5.
Tošner Michal
SKV7801
TJ Slovan Karlovy Va
67:52
+17:36
6.
Tengler Martin
MLA8901
C
MLOK Mariánské Lázně
80:51
+30:35
7.
Badura Václav
SKV8103
TJ Slovan Karlovy Va
83:34
+33:18
8.
Schimm Petr
BSO8202
C
KOB Baník Sokolov
106:55
+56:39
H35
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílý Milan
JES7001
C
52:14
+0:00
2.
Richtr Aleš
VPM6601
KOS Slavia VŠ Plzeň
54:11
+1:57
3.
Bartoš Luděk
KRP6701
C
SK KOURA Praha
60:30
+8:16
4.
Mareš Alexandr
NEJ7300
C
TJ Jiskra Nejdek
63:06
+10:52
5.
Ševčík Petr
ONO7200
C
SKOB Ostrov
68:46
+16:32
6.
Käss Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
75:49
+23:35
7.
Šoupa Karel
LPM6900
OK Lokomotiva Plzeň
91:21
+39:07
8.
Burša Pavel
MAS7500
C
KČT Aš
111:52
+59:38
9.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
124:55
+72:41
Kamaryt Miloš
MLA6404
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H45
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
76:57
+0:00
2.
Macura Jaroslav
MLA5903
C
MLOK Mariánské Lázně
85:08
+8:11
3.
Chotětický Václav
MAS5200
KČT Aš
95:31
+18:34
4.
Hnyk Michal
SKV6002
C
TJ Slovan Karlovy Va
98:45
+21:48
5.
Kettner Vladek
001
DDM Luby
99:35
+22:38
6.
Blažek Jiří
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
114:48
+37:51
H55
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
41:49
+0:00
2.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
47:30
+5:41
3.
Bohuslav Václav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
47:40
+5:51
4.
Beránek Petr
VPM4502
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
50:23
+8:34
5.
Frey Jaromír
NEJ4100
C
TJ Jiskra Nejdek
50:36
+8:47
6.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
51:05
+9:16
7.
Valeška Rudolf
LCV4700
C
TJ Loko Chomutov
53:29
+11:40
8.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
54:22
+12:33
9.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
57:39
+15:50
10.
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
64:31
+22:42
Feigl Pavel
001
DDM Luby
DISK
HDR
2.50 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Oncirk Honzík
ONO0301
C
SKOB Ostrov
23:15
+0:00
2.
Richtrová Kamila
VPM0451
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
28:07
+4:52
3.
Ševčík Daniel
ONO0200
C
SKOB Ostrov
28:08
+4:53
4.
Ziebová Veronika
NEJ0450
C
TJ Jiskra Nejdek
28:24
+5:09
5.
Ševčíková Anežka
ONO0550
C
SKOB Ostrov
28:31
+5:16
6.
Ševčík Adam
ONO0300
C
SKOB Ostrov
28:59
+5:44
7.
Kovářová Lucie
MAS0350
C
KČT Aš
29:05
+5:50
8.
Bohuslav Pepík
LPM0401
C
OK Lokomotiva Plzeň
31:34
+8:19
9.
Kábrt Antonín
BSO
KOB Baník Sokolov
33:56
+10:41
10.
Kábrt Josef
BSO
KOB Baník Sokolov
33:57
+10:42
11.
Ječmen Matyáš
ONO0600
C
SKOB Ostrov
43:34
+20:19
12.
Nováková Andulka
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
49:57
+26:42
13.
Soukupová Silvie
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
64:45
+41:30
Bílá Tereza
JES0551
C
DISK
P
2.30 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hnyková Michaela
SKV9151
C
TJ Slovan Karlovy Va
32:15
+0:00
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz