Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: PARK SPRINT
Kód závodu
100529085
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
PARK SPRINT
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
29.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D10
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Klára
NEJ0250
C
TJ Jiskra Nejdek
33:38
+0:00
D12
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Marešová Alexandra
NEJ9950
C
TJ Jiskra Nejdek
25:20
+0:00
2.
Anna Marie Pešková
NEJ9951
C
TJ Jiskra Nejdek
34:09
+8:49
3.
Vojtková Denisa
MAS9850
C
KČT Aš
37:26
+12:06
Ištvánová Klára
MAS9851
KČT Aš
DISK
D14
1.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Veronika
SKV9752
B
TJ Slovan Karlovy Va
16:19
+0:00
2.
Lubinová Markéta
SKV9753
B
TJ Slovan Karlovy Va
22:00
+5:41
3.
Žandová Marcela
SKV9653
C
TJ Slovan Karlovy Va
22:21
+6:02
D16
2.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
24:59
+0:00
D18
2.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sklenářová Jana
MLA9251
C
MLOK Mariánské Lázně
20:43
+0:00
2.
Smržová Pavlína
LPM9352
C
OK Lokomotiva Plzeň
22:06
+1:23
3.
Zayats Inna
LPM9353
OK Lokomotiva Plzeň
26:07
+5:24
D21
2.10 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mechlová Lenka
SHK9051
TJ Slavia Hradec Krá
13:10
+0:00
2.
Kubínová Romana
SKV9452
A
TJ Slovan Karlovy Va
14:14
+1:04
3.
Nyklová Jana
LKV8151
C
Klub vodáků Karlovy
15:32
+2:22
4.
Chvalová Věra
LPM9452
B
OK Lokomotiva Plzeň
16:32
+3:22
5.
Ševčíková Petra
ONO7450
C
SKOB Ostrov
17:10
+4:00
6.
Kateřina Urbánková
ONO9350
C
SKOB Ostrov
17:25
+4:15
7.
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
18:45
+5:35
8.
Rambousková Kateřina
BSO8151
C
KOB Baník Sokolov
19:29
+6:19
9.
Ševčíková Olga
ONO7650
SKOB Ostrov
20:11
+7:01
10.
Mundlová Micjaela
NEJ
TJ Jiskra Nejdek
22:41
+9:31
11.
Ondrová Kateřina
SKV8951
TJ Slovan Karlovy Va
23:03
+9:53
Naporowská Marie
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
DISK
Hájková Monika
ONO9152
B
SKOB Ostrov
DISK
D35
2.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šoupová Jana
LPM6850
C
OK Lokomotiva Plzeň
20:49
+0:00
2.
Bartošová Jana
KRP7051
C
SK KOURA Praha
21:08
+0:19
3.
Hasalová Jana
NEJ6750
C
TJ Jiskra Nejdek
21:40
+0:51
4.
Bínová Kateřina
MLA6754
MLOK Mariánské Lázně
21:59
+1:10
5.
Krausová Marcela
LCV7351
TJ Loko Chomutov
22:56
+2:07
6.
Kovářová Jitka
MAS7350
C
KČT Aš
24:10
+3:21
7.
Zierhutová Michaela
LCV7151
C
TJ Loko Chomutov
29:41
+8:52
8.
Macurová Jana
MLA6657
C
MLOK Mariánské Lázně
32:33
+11:44
9.
Marešová Marcela
NEJ7450
C
TJ Jiskra Nejdek
40:03
+19:14
Oncirková Monika
ONO6751
SKOB Ostrov
DISK
D45
2.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
C
MLOK Mariánské Lázně
18:45
+0:00
2.
Šplinarová Jana
SKV6451
C
TJ Slovan Karlovy Va
21:31
+2:46
3.
Tenglerová Helena
MLA6551
C
MLOK Mariánské Lázně
22:08
+3:23
4.
Kriegersteinová Jelena
ONO6450
SKOB Ostrov
22:12
+3:27
5.
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
25:08
+6:23
6.
Šmejkalová Karla
MLA6256
C
MLOK Mariánské Lázně
29:36
+10:51
D55
1.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslavová Věra
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
30:57
+0:00
2.
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy
32:22
+1:25
3.
Nyklová Jindra
LKV5351
Klub vodáků Karlovy
42:06
+11:09
4.
Zenkerová Miluše
LCV4550
C
TJ Loko Chomutov
52:24
+21:27
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
DISK
H10
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Richtr Lukáš
VPM0204
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
18:18
+0:00
2.
Rosenbaum Ondřej
JES0001
C
KOS Jesenice
46:00
+27:42
3.
Kovář Ondřej
MAS0200
C
KČT Aš
48:40
+30:22
H12
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasal Martin
NEJ9801
C
TJ Jiskra Nejdek
17:03
+0:00
2.
Zieba Jakub
NEJ9800
C
TJ Jiskra Nejdek
18:57
+1:54
3.
Klein Viktor
SKV9801
C
TJ Slovan Karlovy Va
31:09
+14:06
4.
Bartoš Vojtěch
KRP9802
C
SK KOURA Praha
32:15
+15:12
H14
2.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řehořek Tomáš
SKV9601
TJ Slovan Karlovy Va
13:37
+0:00
2.
Frank Jiří
MAS9600
B
KČT Aš
16:20
+2:43
3.
Macura Vít
MLA9800
B
MLOK Mariánské Lázně
19:36
+5:59
4.
Vacek Jiří
SKV9602
C
TJ Slovan Karlovy Va
20:31
+6:54
5.
Ševčík Roman
ONO9600
C
SKOB Ostrov
22:13
+8:36
6.
Šoupa Václav
LPM9600
C
OK Lokomotiva Plzeň
26:44
+13:07
Müller Adam
MAS9700
C
KČT Aš
DISK
H16
2.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knepr Lukáš
BSO9401
C
KOB Baník Sokolov
17:51
+0:00
2.
Štros Jan
SKV9501
C
TJ Slovan Karlovy Va
19:51
+2:00
H18
2.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
NEJ9200
C
TJ Jiskra Nejdek
14:38
+0:00
2.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
17:22
+2:44
3.
Šulc Marek
MAS9300
B
KČT Aš
17:30
+2:52
Lhoták Luboš
MAS9301
C
KČT Aš
DISK
H21
2.30 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rambousek Karel
BSO7907
R
KOB Baník Sokolov
12:24
+0:00
2.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
14:03
+1:39
3.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
14:29
+2:05
4.
Naporwski Vladislav
BSO8303
KOB Baník Sokolov
16:09
+3:45
5.
Tošner Michal
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
17:27
+5:03
6.
Tengler Martin
MLA8901
C
MLOK Mariánské Lázně
17:33
+5:09
7.
Badura Václav
SKV8103
TJ Slovan Karlovy Va
18:01
+5:37
8.
Schimm Petr
BSO8202
C
KOB Baník Sokolov
18:07
+5:43
9.
Ječmen Vladimír
ONO7900
C
SKOB Ostrov
18:11
+5:47
H35
2.10 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčík Petr
ONO7200
C
SKOB Ostrov
12:34
+0:00
2.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
12:41
+0:07
3.
Richtr Aleš
VPM6601
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
13:37
+1:03
4.
Käss Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
14:22
+1:48
5.
Mareš Alexandr
NEJ7300
C
TJ Jiskra Nejdek
15:05
+2:31
6.
Vít Daniel
LPM7302
C
OK Lokomotiva Plzeň
15:22
+2:48
7.
Bohuslav Václav
LPM7206
C
OK Lokomotiva Plzeň
15:43
+3:09
8.
Bartoš Luděk
KRP6701
C
SK KOURA Praha
16:23
+3:49
9.
Burša Pavel
MAS7500
C
KČT Aš
18:38
+6:04
10.
Bína Pavel
MLA6708
MLOK Mariánské Lázně
19:06
+6:32
11.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
20:43
+8:09
11.
Šoupa Karel
LPM6900
OK Lokomotiva Plzeň
20:43
+8:09
Ouška Martin
ONO6100
C
SKOB Ostrov
DISK
H45
2.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kettner Vladek
001
DDM Luby
21:11
+0:00
2.
Macura Jaroslav
MLA5903
C
MLOK Mariánské Lázně
23:30
+2:19
Brabec Zdeněk
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
DISK
Chotětický Václav
MAS5200
KČT Aš
DISK
H55
2.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
18:02
+0:00
2.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
18:52
+0:50
3.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
21:17
+3:15
4.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
23:29
+5:27
Bohuslav Václav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H65
1.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
NEJ4100
C
TJ Jiskra Nejdek
49:13
+0:00
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
DISK
HDR
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčík Adam
ONO0300
C
SKOB Ostrov
19:09
+0:00
2.
Štěpánková Ester
001
DDM Luby
19:58
+0:49
3.
Štěpánková Hana
001
DDM Luby
20:07
+0:58
4.
Ševčíková Anežka
ONO0550
C
SKOB Ostrov
21:26
+2:17
5.
Bohuslav Pepík
LPM0401
C
OK Lokomotiva Plzeň
21:43
+2:34
6.
Kettner Matyáš
001
DDM Luby
22:41
+3:32
7.
Ševčík Daniel
ONO0200
C
SKOB Ostrov
24:41
+5:32
8.
Richtrová Kamila
VPM0451
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
25:51
+6:42
9.
Oncirk Jan
ONO0301
C
SKOB Ostrov
26:05
+6:56
10.
Kábrt Antonín
BSO
KOB Baník Sokolov
28:14
+9:05
11.
Ziebová Veronika
NEJ0450
C
TJ Jiskra Nejdek
28:16
+9:07
12.
Zierhutová Michaela
LCV0250
C
TJ Loko Chomutov
29:42
+10:33
13.
Vrba Jiří
001
DDM Luby
30:35
+11:26
14.
Kovářová Lucie
MAS0350
C
KČT Aš
30:41
+11:32
15.
Ječmen Matyáš
ONO0600
C
SKOB Ostrov
30:58
+11:49
16.
Vítová Lucie
BSO
KOB Baník Sokolov
33:40
+14:31
17.
Kábrt Josef
BSO
KOB Baník Sokolov
35:56
+16:47
18.
Bartošová Marie
KRP0451
C
SK KOURA Praha
42:17
+23:08
19.
Milota Břetislav
MLA0307
MLOK Mariánské Lázně
45:48
+26:39
20.
Vrba Jan
001
DDM Luby
66:40
+47:31
Bílá Tereza
JES0551
C
KOS Jesenice
DISK
P
1.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Benediková Petra
001
DDM Luby
23:28
+0:00
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz