Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: trojuhelnik010 3.etapa
Kód závodu
100509070
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
trojuhelnik010 3.etapa
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D60
H10
H10L
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
H70
HDR
D10
1.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lenka Mudrová
KRL0052
C
Kometa Kralovice
29:15
+0:00
2.
Máša Pelikánová
MFP0050
C
VŠSK MFF UK Praha
32:17
+3:02
3.
Tereza Šlechtová
KRL0152
C
Kometa Kralovice
49:40
+20:25
4.
Tereza Hausnerová
KRL0053
C
Kometa Kralovice
109:57
+80:42
5.
Klárka Marešová
NEJ0250
C
TJ Jiskra Nejdek
112:56
+83:41
D10L
2.30 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Barbora Šimšová
MFP0150
C
VŠSK MFF UK Praha
32:42
+0:00
2.
Adéla Titzová
VSP0250
C
USK Praha
40:19
+7:37
3.
Tereza Aschermannová
VSP0253
C
USK Praha
46:54
+14:12
4.
Františka Floriánková
VSP055
C
USK Praha
53:38
+20:56
5.
Anežka Floriánková
VSP0252
C
USK Praha
53:40
+20:58
6.
Klára Aschermannová
VSP0454
C
USK Praha
59:49
+27:07
7.
Barbora Fáčková
VSP055x
C
USK Praha
65:06
+32:24
8.
Tereza Fáčková
VSP0251
C
USK Praha
65:49
+33:07
9.
Markéta Kodejšová
VSP0451
C
USK Praha
117:58
+85:16
Eva Beranová
VSP025x
C
USK Praha
DISK
D12
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kateřina Janovská
PGP9850
B
SK Praga Praha
23:14
+0:00
2.
Zuzana Hrabánková
PGP9950
C
SK Praga Praha
31:30
+8:16
3.
Dagmar Biersaková
KRL0051
C
Kometa Kralovice
36:01
+12:47
4.
Alexandra Marešová
NEJ9950
C
TJ Jiskra Nejdek
37:34
+14:20
5.
Lenka Hanáková
KRL9951
C
Kometa Kralovice
42:05
+18:51
6.
Anna-Marie Pešková
NEJ9951
C
TJ Jiskra Nejdek
43:33
+20:19
7.
Lenka Soukupová
KRL9952
C
Kometa Kralovice
46:39
+23:25
8.
Ivana Průšová
KRL9853
C
Kometa Kralovice
52:51
+29:37
9.
Barbora Beranová
KRL9953
C
Kometa Kralovice
66:04
+42:50
10.
Denisa Vojtková
MAS9850
C
KČT Aš
73:21
+50:07
11.
Klára Ištvánová
MAS0050
C
KČT Aš
82:29
+59:15
MS
Pavlína Titzová
VSP745x
C
USK Praha
50:01
+26:47
D14
3.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karolína Šiková
LPM9651
B
OK Lokomotiva Plzeň
37:45
+0:00
2.
Magda Hanáková
KRL9651
B
Kometa Kralovice
42:03
+4:18
3.
Veronika Kubínová
SKV9752
B
TJ Slovan Karlovy Va
44:00
+6:15
4.
Klára Hrabánková
PGP9654
B
SK Praga Praha
45:55
+8:10
5.
Barbora Šiková
LPM9650
B
OK Lokomotiva Plzeň
48:26
+10:41
6.
Markéta Lubinová
SKV9751
B
TJ Slovan Karlovy Va
61:16
+23:31
7.
Karolína Machová
SKV9651
TJ Slovan Karlovy Va
108:47
+71:02
Marcela Žandová
SKV9653
C
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
D16
4.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věra Chvalová
LPM9452
B
OK Lokomotiva Plzeň
44:17
+0:00
2.
Romana Kubínová
SKV9452
A
TJ Slovan Karlovy Va
47:16
+2:59
3.
Lucie Kuberková
LPM9451
B
OK Lokomotiva Plzeň
60:21
+16:04
4.
Zdenka Křívancová
LBE9450
C
TJ Lokomotiva Beroun
63:22
+19:05
5.
Jana Borovičková
FSP9455
B
VŠTJ Stavební fakult
74:31
+30:14
6.
Markéta Rohanová
PVP7251
VSK Přírodověda - or
101:15
+56:58
D18
5.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Inna Zayats
LPM9363
C
OK Lokomotiva Plzeň
102:15
+0:00
D21
7.20 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamila Gregorová
CTB8151
E
SK Chotěboř
51:56
+0:00
2.
Pavla Hulcová
KSH7753
R
TJ Kašperské Hory
60:45
+8:49
3.
Magdalena Ryšavá
PGP7650
R
SK Praga Praha
66:20
+14:24
4.
Oldřiška Sedláčková
BOR8752
C
OK Jiskra Nový Bor
66:30
+14:34
5.
Hana Tichovská
PGP6652
R
SK Praga Praha
66:53
+14:57
6.
Martina Volfová
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
68:37
+16:41
7.
Magda Horová
VSP5450
R
USK Praha
69:17
+17:21
8.
Jana Šimšová
MFP7651
C
VŠSK MFF UK Praha
70:17
+18:21
9.
Monika Procházková
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
71:52
+19:56
10.
Jana Škorpilová
VSP7455
C
USK Praha
73:42
+21:46
11.
Petra Janovská
PGP7355
C
SK Praga Praha
76:46
+24:50
12.
Markéta Novotná
VSP7051
C
USK Praha
80:37
+28:41
13.
Šárka Kašparová
AOP7251
C
NORD Slavia Minerva
81:27
+29:31
14.
Lenka Borovičková
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
81:43
+29:47
15.
Kateřina Rambousková
BSO8151
C
KOB Baník Sokolov
84:47
+32:51
16.
Jana Kotásková
JES7451
C
KOS Jesenice
87:45
+35:49
17.
Hana Blahutová
MFP7953
C
VŠSK MFF UK Praha
95:26
+43:30
18.
Ivana Bartošová
KRP8751
C
SK KOURA Praha
107:03
+55:07
19.
Michaela Krátká
LPM7856
C
OK Lokomotiva Plzeň
112:35
+60:39
20.
Marie Naporowská
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
123:07
+71:11
21.
Hanna Winklerová
LPM8051
C
OK Lokomotiva Plzeň
156:03
+104:07
Monika Žandová
SKV8751
C
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
D35
5.80 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lenka Forstová
MFP6850
C
VŠSK MFF UK Praha
66:11
+0:00
2.
Helena Zakouřilová
VSP7453
C
USK Praha
66:59
+0:48
3.
Ilona Kolovská
LPM6350
C
OK Lokomotiva Plzeň
67:23
+1:12
4.
Jana Bartošová
KRP7051
C
SK KOURA Praha
67:47
+1:36
5.
Irena Aschermannová
VSP7300
USK Praha
71:50
+5:39
6.
Jana Hasalová
NEJ6750
C
TJ Jiskra Nejdek
73:57
+7:46
7.
Jitka Kovářová
MAS7350
C
KČT Aš
75:40
+9:29
8.
Eva Tloušťová
SCP6950
C
AC Sparta Praha
79:47
+13:36
9.
Marcela Krausová
LCV7351
C
TJ Loko Chomutov
86:31
+20:20
10.
Marie Žandová
SKV6551
C
TJ Slovan Karlovy Va
89:30
+23:19
11.
Petra Brousilová
PGP6951
C
SK Praga Praha
90:07
+23:56
12.
Radka Jelínková
MLA6951
C
MLOK Mariánské Lázně
97:27
+31:16
13.
Daniela Floriánková
VSP7353
C
USK Praha
100:26
+34:15
14.
Lucie Pelikánová
MFP6950
C
VŠSK MFF UK Praha
101:14
+35:03
15.
Marcela Marešová
NEJ7450
C
TJ Jiskra Nejdek
102:47
+36:36
16.
Jana Šoupová
LPM6850
C
OK Lokomotiva Plzeň
112:13
+46:02
D45
4.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lenka Kettnerová
HCE6450
C
TJ Sokol Hostivice
54:25
+0:00
2.
Jana Šilhavá
LPM5951
C
OK Lokomotiva Plzeň
55:03
+0:38
3.
Jiřina Štrossová
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
59:29
+5:04
4.
Regina Ježková
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Pr
66:07
+11:42
5.
Naďa Zavadilová
SCP5450
C
AC Sparta Praha
68:33
+14:08
6.
Hana Šámalová
PGP6150
C
SK Praga Praha
70:17
+15:52
7.
Zuzana Setínková
DKP5753
C
SK Kotlářka Praha
70:58
+16:33
8.
Jana Šplinarová
SKV6451
C
TJ Slovan Karlovy Va
74:44
+20:19
9.
Renata Šiková
LPM6504
C
OK Lokomotiva Plzeň
82:50
+28:25
Ilona Hrabánková
PGP6250
C
SK Praga Praha
DISK
D55
3.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlasta Doležalová
PGP5550
C
SK Praga Praha
37:41
+0:00
2.
Svatava Nováková
SKV5351
C
TJ Slovan Karlovy Va
40:25
+2:44
3.
Eva Tvrdková
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
42:14
+4:33
4.
Jana Haňkovská
PGP4050
C
SK Praga Praha
42:54
+5:13
5.
Lenka Kubátová
SKV5551
C
TJ Slovan Karlovy Va
44:33
+6:52
6.
Věra Bohuslavová
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
58:59
+21:18
7.
Miluše Zenkerová
LCV4550
C
TJ Loko Chomutov
63:01
+25:20
Jindra Brabcová
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
DISK
D60
3.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslava Suchá
PGP4450
C
SK Praga Praha
69:37
+0:00
2.
Hana Říhová
LPM4550
C
OK Lokomotiva Plzeň
71:11
+1:34
H10
1.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jan Gajda
VSP0100
C
USK Praha
23:53
+0:00
2.
Tomáš Janovslý
PGP0101
C
SK Praga Praha
25:13
+1:20
3.
Antonín Forst
MFP0101
C
VŠSK MFF UK Praha
34:01
+10:08
4.
Ondřej Rosenbaum
JES0001
C
KOS Jesenice
36:46
+12:53
H10L
2.30 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Martin Aschermann
VSP0001
C
USK Praha
28:31
+0:00
2.
Martin Gajda
VSP0404
C
USK Praha
29:56
+1:25
3.
Martin Šimša
MFP0300
C
VŠSK MFF UK Praha
33:16
+4:45
4.
Tomáš Brousil
PGP0100
C
SK Praga Praha
34:33
+6:02
5.
Ondřej Kodejš
VSP0200
C
USK Praha
37:04
+8:33
6.
Antonín Šustr
KSH0201
TJ Kašperské Hory
38:30
+9:59
7.
Ondřej Kovář
MAS0200
C
KČT Aš
50:55
+22:24
8.
Martin Trnka
VSP0300
C
USK Praha
60:58
+32:27
9.
Marek Trnka
VSP0402
C
USK Praha
63:51
+35:20
10.
Štěpán Kožina
PGP0300
SK Praga Praha
64:10
+35:39
11.
Matyáš Zakouřil
VSP0400
C
USK Praha
67:12
+38:41
12.
Adam Titz
VSP0401
C
USK Praha
72:09
+43:38
Vašík Bartoš
KRP0101
C
SK KOURA Praha
DISK
H12
2.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Martin Hasal
NEJ9801
C
TJ Jiskra Nejdek
30:20
+0:00
2.
Tomáš Borovička
FSP9801
B
VŠTJ Stavební fakult
33:08
+2:48
3.
David Horký
KRL9801
C
Kometa Kralovice
51:08
+20:48
4.
Lukáš Pelikán
MFP9800
C
VŠSK MFF UK Praha
53:08
+22:48
5.
Viktor Klein
SKV9802
C
TJ Slovan Karlovy Va
63:01
+32:41
6.
Vojta Bartoš
KRP9802
C
SK KOURA Praha
64:58
+34:38
7.
Pavel Bartoš
KRP9801
C
SK KOURA Praha
109:33
+79:13
H14
4.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Aleš Horký
KRL9701
C
Kometa Kralovice
50:00
+0:00
2.
Jiří Frank
MAS9600
B
KČT Aš
52:56
+2:56
MS
Matěj Pokorný
KRL9502
C
Kometa Kralovice
55:56
+5:56
MS
Tomáš Kotraba
SKV9701
C
TJ Slovan Karlovy Va
52:52
+2:52
H16
5.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lukáš Knepr
BSO9401
C
KOB Baník Sokolov
78:42
+0:00
H18
7.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ondřej Pova
KRL9304
A
Kometa Kralovice
60:37
+0:00
2.
Jiří Vištejn
KRL9305
B
Kometa Kralovice
61:36
+0:59
3.
Martin Frey
NEJ9200
C
TJ Jiskra Nejdek
63:35
+2:58
4.
Marek Šulc
MAS9300
B
KČT Aš
71:43
+11:06
5.
Luboš Lhoták
MAS9301
C
KČT Aš
76:39
+16:02
6.
Adam Vonášek
LPM9101
C
OK Lokomotiva Plzeň
93:17
+32:40
7.
Ondřej Šika
9301
C
117:51
+57:14
H21
10.60 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavel Košárek
AOP7102
C
NORD Slavia Minerva
73:34
+0:00
2.
Karel Pilař
MAS5501
C
KČT Aš
80:28
+6:54
3.
Vojtěch Hora
PGP8301
C
SK Praga Praha
80:55
+7:21
4.
Petr Bořánek
VSP7000
C
USK Praha
81:50
+8:16
5.
Tomáš Janovský
PGP6401
C
SK Praga Praha
82:57
+9:23
6.
Ondřej Sysel
PGP8302
C
SK Praga Praha
83:44
+10:10
7.
Tomáš Kamaryt
VPM8807
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
87:03
+13:29
8.
Jan Flašar
PGP8610
C
SK Praga Praha
88:01
+14:27
9.
Martin Tichovský
PGP6100
C
SK Praga Praha
90:27
+16:53
10.
Petr Suchý
LPM7820
C
OK Lokomotiva Plzeň
91:27
+17:53
11.
Martin Gregor
CTB7701
C
SK Chotěboř
91:59
+18:25
12.
Petr Nemšovský
PGP7602
C
SK Praga Praha
95:35
+22:01
13.
Robert Martínek
FSP7700
C
VŠTJ Stavební fakult
96:45
+23:11
14.
Marek Blahuta
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
96:55
+23:21
15.
Petr Stehlík
LPM7903
C
OK Lokomotiva Plzeň
100:27
+26:53
16.
Jindřich Kovář
MAS6800
C
KČT Aš
101:23
+27:49
17.
Václav Šimon
LBE9100
B
TJ Lokomotiva Beroun
106:02
+32:28
18.
Jaroslav Honner
VPM7802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
107:17
+33:43
19.
Jakub Červenka
LBE7600
C
TJ Lokomotiva Beroun
109:26
+35:52
20.
Ctibor Sysel
PGP8700
C
SK Praga Praha
109:43
+36:09
21.
Martin Žáček
FSP6803
C
VŠTJ Stavební fakult
120:47
+47:13
22.
Jan Ryjáček
LPM8004
C
OK Lokomotiva Plzeň
123:22
+49:48
23.
František Kolovský
LPM9202
A
OK Lokomotiva Plzeň
130:38
+57:04
24.
Libor Forst
MFP6301
C
VŠSK MFF UK Praha
132:36
+59:02
25.
Jakub Hulec
KSH8401
C
TJ Kašperské Hory
133:40
+60:06
26.
Milan Borovička
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
137:04
+63:30
27.
Zdeněk Přeček
SCP5200
C
AC Sparta Praha
137:32
+63:58
28.
Libor Suchý
LPM8003
C
OK Lokomotiva Plzeň
145:42
+72:08
Vladimír Hora
VSP5100
C
USK Praha
DISK
H35
7.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miroslav Šilhavý
LPM5800
C
OK Lokomotiva Plzeň
56:26
+0:00
2.
Jan Aschermann
VSP6902
USK Praha
57:26
+1:00
3.
Jan Holec
MOV6701
C
SKOB Ostrava
62:30
+6:04
4.
Petr Bílý
JES6801
C
KOS Jesenice
64:24
+7:58
5.
Petr Ševčík
ONO7200
C
SKOB Ostrov
65:42
+9:16
6.
Luděk Bartoš
KRP6701
C
SK KOURA Praha
66:45
+10:19
7.
Václav Zakouřil
VSP7401
C
USK Praha
67:08
+10:42
8.
Pavel Käss
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
67:52
+11:26
9.
Jaroš Řehořek
SKV6301
C
TJ Slovan Karlovy Va
70:27
+14:01
10.
Vladimír Kovář
MAS7200
C
KČT Aš
75:30
+19:04
11.
Alexander Mareš
NEJ7300
C
TJ Jiskra Nejdek
77:47
+21:21
12.
Zdeněk Kodejš
VSP7202
C
USK Praha
92:04
+35:38
13.
Pavel Šustr
KSH7001
C
TJ Kašperské Hory
98:56
+42:30
14.
Jan Kozelka
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
106:21
+49:55
15.
Karel Šoupa
LPM6900
C
OK Lokomotiva Plzeň
119:56
+63:30
MS
Pavel Titz
VSP7400
C
USK Praha
76:39
+20:13
MS
Jiří Beran
VSP740x
C
USK Praha
S 107:03
+50:37
Aleš Richtr
VPM6601
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H45
6.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Martin Škorpil
VSP5700
C
USK Praha
53:04
+0:00
2.
Petr Kožina
PGP6000
C
SK Praga Praha
54:03
+0:59
3.
Drahomír Jun
KNC5501
C
Sokol Kostelec n. Č.
59:57
+6:53
4.
Zdeněk Brabec
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
62:00
+8:56
5.
Pavel Kettner
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
62:28
+9:24
6.
David Hrabánek
PGP6003
C
SK Praga Praha
64:00
+10:56
7.
Václav Chotětický
MAS5200
C
KČT Aš
68:39
+15:35
8.
Václav Suchý
VPM5502
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
70:40
+17:36
9.
Stephan Krämer
TVC5900
C
74:03
+20:59
10.
Václav Šámal
PGP5601
C
SK Praga Praha
74:52
+21:48
11.
Jiří Blažek
VPM5009
KOS Slavia VŠ Plzeň
77:50
+24:46
12.
Zdeněk Sysel
PGP5200
C
SK Praga Praha
78:54
+25:50
13.
Ondřej Janovič
SKV5901
C
TJ Slovan Karlovy Va
79:11
+26:07
14.
Ladislav Hošek
SCP6001
C
AC Sparta Praha
80:52
+27:48
15.
Michal Hnyk
SKV6002
C
TJ Slovan Karlovy Va
92:33
+39:29
16.
Jan Šváb
VSP5801
C
USK Praha
97:11
+44:07
17.
Michal Grivalský
PGP5900
C
SK Praga Praha
100:05
+47:01
H55
5.80 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jaroslav Hořínek
VSP5000
C
USK Praha
52:43
+0:00
2.
Miroslav Doležal
PGP5501
C
SK Praga Praha
56:51
+4:08
3.
Vojtěch Tvrdek
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
60:09
+7:26
4.
Miloš Fiala
KSH4801
C
TJ Kašperské Hory
64:35
+11:52
5.
Miloš Novák
SCP4600
C
AC Sparta Praha
66:45
+14:02
6.
Jaroslav Jirásek
SCH4711
C
TJ Skalka Cheb
67:15
+14:32
7.
Václav Bohuslav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
68:15
+15:32
8.
Jaroslav Kubát
SKV5203
C
TJ Slovan Karlovy Va
69:17
+16:34
9.
Jan Lisý
ONO4201
C
SKOB Ostrov
87:51
+35:08
10.
Bohuslav Hamáček
LBE5000
C
TJ Lokomotiva Beroun
94:16
+41:33
Petr Valter
KBP4500
C
KBP Praha
DISK
Vladimír Jaroš
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
DISK
Pavel Feigl
NER
DISK
H65
4.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vladimír Attl
PGP3800
C
SK Praga Praha
49:43
+0:00
2.
Karel Suchý
PGP4300
C
SK Praga Praha
57:17
+7:34
H70
3.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Milan Hanák
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
64:47
+0:00
HDR
2.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Magdalena Fremrová
VPM0351
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
44:55
+0:00
2.
Ondřej Šustr
KSH0501
C
TJ Kašperské Hory
48:13
+3:18
3.
Adam Šibal
MAS0201
C
KČT Aš
53:40
+8:45
4.
Maruška Bartošová
KRP0451
C
SK KOURA Praha
55:20
+10:25
5.
Verunka Straková
MLA
MLOK Mariánské Lázně
56:22
+11:27
6.
Lucie Kovářová
MAS0350
C
KČT Aš
57:07
+12:12
7.
Anežka Ševčíková
ONO0550
C
SKOB Ostrov
58:39
+13:44
8.
Daniel Procházka
BSO0100
KOB Baník Sokolov
61:28
+16:33
9.
Tomáš Čech
MLA
MLOK Mariánské Lázně
62:40
+17:45
10.
Šimon Suchý
VPM0402
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
63:25
+18:30
11.
Daniel Ševčík
ONO0200
C
SKOB Ostrov
66:44
+21:49
12.
Radovan Pycha
MAS0400
C
KČT Aš
73:20
+28:25
13.
Břetislav Milota
MLA0301
C
MLOK Mariánské Lázně
79:21
+34:26
14.
Lucka Brusilová
PGP
C
SK Praga Praha
86:49
+41:54
15.
Anička Vaňková
VSP
USK Praha
93:59
+49:04
16.
Jaroslav Honner
VPM
KOS Slavia VŠ Plzeň
119:38
+74:43
MS
Tereza Straková
MLA
M
MLOK Mariánské Lázně
57:10
+12:15
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz