Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 6. kolo VcP
Kód závodu
100508980
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
6. kolo VcP
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Moravska Trebova
Použitá mapa
Olivetska hora
Pořadatel
ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu
Tomas Jezek
Hlavní rozhodčí
David Ales, R1
Stavitel tratí
Roman Zbranek, R3
JURY
Zdenek Duch, Lubomir Machacek, Miroslav Slovak
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D12D
D14C
D14D
D16C
D16D
D18C
D21A
D21C
D21D
D35C
D35D
D45C
D45D
D55C
H10C
H10N
H12C
H12D
H14C
H14D
H16C
H16D
H18C
H21A
H21C
H21D
H35C
H35D
H45C
H45D
H55C
H55D
H65C
H65D
HDR
P
D10C
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilná Bára
VRL0052
C
TJ Spartak Vrchlabí
15.30
2.
Vojtíšková Viktorie
LPU0051
C
OK Lokomotiva Pardubice
16.28
+ 0.58
3.
Filipová Tereza
SRK0050
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.10
+ 3.40
4.
Stará Tereza
VRL0051
C
TJ Spartak Vrchlabí
19.15
+ 3.45
5.
Peterová Jana
DOB0051
C
KOB Dobruška
21.36
+ 6.06
6.
Chaloupková Kateřina
CHC0051
C
KOB Choceň
24.09
+ 8.39
7.
Brožová Zuzana
LPU0053
C
OK Lokomotiva Pardubice
25.44
+10.14
8.
Držková Berenika
LPU0151
C
OK Lokomotiva Pardubice
30.36
+15.06
9.
Schvachová Lucie
LPU0153
C
OK Lokomotiva Pardubice
30.53
+15.23
10.
Nacu Šárka
LPU0052
C
OK Lokomotiva Pardubice
32.36
+17.06
11.
Václavková Zuzana
ASU0098
C
Magnus Orienteering
55.01
+39.31
D10N
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Háková Tereza
VRL0151
C
TJ Spartak Vrchlabí
13.32
2.
Jelínková Zuzana
CHC0151
C
KOB Choceň
13.46
+ 0.14
3.
Thýnová Nikola
SHK0051
C
TJ Slavia Hradec Králové
13.53
+ 0.21
4.
Shánělová Štěpánka
CHC0152
C
KOB Choceň
16.50
+ 3.18
5.
Weberová Adéla
PHK0155
C
OK 99 Hradec Králové
27.06
+13.34
6.
Flégrová Nikol
SHK0150
C
TJ Slavia Hradec Králové
27.20
+13.48
7.
Thýnová Martina
SHK0350
C
TJ Slavia Hradec Králové
30.21
+16.49
8.
Vejražková Rozárka
SJC0151
C
Sportcentrum Jičín
40.11
+26.39
Folbergerová Matylda
PHK0056
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
D12C
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Waňková Martina
VRL9951
B
TJ Spartak Vrchlabí
11.49
2.
Cermanová Petra
LTU9854
C
Lokomotiva Trutnov
12.59
+ 1.10
3.
Kopecká Anna
KUN9951
C
TJ Sokol Kunvald
13.00
+ 1.11
4.
Zlámalová Nikola
SJC9951
C
Sportcentrum Jičín
13.17
+ 1.28
5.
Urbanová Markéta
STH9953
C
SK Studenec
13.31
+ 1.42
5.
Šrenkelová Ilona
LPU9955
C
OK Lokomotiva Pardubice
13.31
+ 1.42
7.
Cych Agnieszka
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
13.48
+ 1.59
8.
Jezdinská Natálie
STH9954
C
SK Studenec
14.28
+ 2.39
9.
Větříčková Andrea
SHK9951
C
TJ Slavia Hradec Králové
14.31
+ 2.42
10.
Wierzba Wiktoria
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
14.35
+ 2.46
11.
Vondráková Barbora
LTU9851
B
Lokomotiva Trutnov
14.37
+ 2.48
12.
Semrádová Jana
CHC9951
C
KOB Choceň
14.59
+ 3.10
13.
Horní Edita
LTU9853
C
Lokomotiva Trutnov
15.14
+ 3.25
14.
Saisová Andrea
LPU9956
C
OK Lokomotiva Pardubice
15.33
+ 3.44
15.
Matoušová Kateřina
VRL9955
B
TJ Spartak Vrchlabí
15.41
+ 3.52
16.
Holinková Radka
ASU9897
C
Magnus Orienteering
15.42
+ 3.53
17.
Háková Kateřina
VRL9952
C
TJ Spartak Vrchlabí
15.46
+ 3.57
18.
Chaloupková Veronika
CHC9852
B
KOB Choceň
15.52
+ 4.03
19.
Faltová Anna
SJC9851
C
Sportcentrum Jičín
15.57
+ 4.08
20.
Votroubková Petra
SHK9853
C
TJ Slavia Hradec Králové
16.23
+ 4.34
21.
Jarošová Michaela
SRK9952
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
16.28
+ 4.39
22.
Kalenská Dominika
STH9958
C
SK Studenec
16.46
+ 4.57
23.
Mroz Aleksandra
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
17.01
+ 5.12
24.
Truněčková Kateřina
PHK9953
C
OK 99 Hradec Králové
17.28
+ 5.39
25.
Mačková Markéta
LTU9951
C
Lokomotiva Trutnov
18.52
+ 7.03
26.
Sedláčková Tereza
LTU9852
C
Lokomotiva Trutnov
19.33
+ 7.44
27.
Kiacová Veronika
LPU9953
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.42
+ 7.53
28.
Dopierala Romana
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
20.49
+ 9.00
Nowicka Wiktoria
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
DISK
D12D
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jiroutová Jana
STH9851
C
SK Studenec
34.33
2.
Takáčová Daniela
LPU9954
C
OK Lokomotiva Pardubice
68.54
+34.21
Flégrová Aneta
SHK9854
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Gažiová Romana
CET9851
C
TJ Loko Česká Třebová
DISK
D14C
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kulhavá Eliška
LPU9657
A
OK Lokomotiva Pardubice
13.48
2.
Chládková Simona
ZAM9651
B
OB Sokol Žamberk
15.04
+ 1.16
3.
Novotná Klára
PHK9751
B
OK 99 Hradec Králové
15.47
+ 1.59
4.
Hančová Petra
VRL9652
B
TJ Spartak Vrchlabí
16.20
+ 2.32
5.
Petrasová Zuzana
SRK9653
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
16.22
+ 2.34
6.
Cych Weronika
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
16.41
+ 2.53
7.
Šádková Martina
PHK9653
B
OK 99 Hradec Králové
17.09
+ 3.21
8.
Zemánková Tereza
SRK9752
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
17.50
+ 4.02
9.
Matyba Anna
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
17.57
+ 4.09
10.
Machačová Michaela
PHK9656
A
OK 99 Hradec Králové
18.03
+ 4.15
11.
Kosková Kateřina
SRK9654
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.08
+ 4.20
12.
Koderičová Tereza
LTU9651
C
Lokomotiva Trutnov
18.14
+ 4.26
13.
Tauchmanová Karolína
STH9651
B
SK Studenec
18.48
+ 5.00
14.
Schvachová Denisa
LPU9652
B
OK Lokomotiva Pardubice
19.22
+ 5.34
15.
Kulas Joanna
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
19.24
+ 5.36
16.
Langrová Anna
SHK9753
C
TJ Slavia Hradec Králové
19.26
+ 5.38
17.
Kavalírová Julie
PHK9753
B
OK 99 Hradec Králové
19.27
+ 5.39
18.
Olszanska Maja
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
19.35
+ 5.47
19.
Dubská Michaela
STH9752
B
SK Studenec
20.06
+ 6.18
20.
Plesinska Klaudia
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
20.56
+ 7.08
21.
Červená Adéla
SHK9755
B
TJ Slavia Hradec Králové
21.29
+ 7.41
22.
Šemberová Kristýna
STH9751
B
SK Studenec
22.11
+ 8.23
23.
Jankowska Joanna
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
22.45
+ 8.57
24.
Koutná Hana
PHK9651
C
OK 99 Hradec Králové
23.22
+ 9.34
25.
Kadavá Denisa
STH9653
C
SK Studenec
28.16
+14.28
26.
Vaňousová Martina
ASU9798
C
Magnus Orienteering
29.24
+15.36
27.
Šimůnková Barbora
STH9754
B
SK Studenec
34.11
+20.23
28.
Skrzypczak Paulina
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
36.58
+23.10
29.
Marciniak Sara
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
40.12
+26.24
30.
Witek Jagoda
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
48.14
+34.26
Kolářová Tereza
BRU9752
C
Ulita Broumov
DISK
D14D
1.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šádková Lucie
PHK9654
C
OK 99 Hradec Králové
16.19
2.
Procházková Aneta
LTU9652
C
Lokomotiva Trutnov
18.53
+ 2.34
3.
Provazníková Darja
LPU9651
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.55
+ 3.36
4.
Kalouskova Simona
ASU
C
Magnus Orienteering
24.30
+ 8.11
5.
Tryznová Lucie
VRL9751
C
TJ Spartak Vrchlabí
25.48
+ 9.29
6.
Haber Zosia
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
29.36
+13.17
D16C
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodová Lenka
LTU9551
A
Lokomotiva Trutnov
17.38
2.
Brajer Dominika
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
20.42
+ 3.04
3.
Pacholíková Lucie
STH9552
B
SK Studenec
23.53
+ 6.15
4.
Ulčová Tereza
SRK9553
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
27.58
+10.20
5.
Sobanska Patrycja
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
28.07
+10.29
D16D
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dopierala Dominika
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
18.37
2.
Šrenkelová Kateřina
LPU9554
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.53
+ 1.16
3.
Šrenkelová Soňa
LPU9553
C
OK Lokomotiva Pardubice
23.11
+ 4.34
D18C
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Reslová Hana
SRK9352
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
16.25
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
16.40
+ 0.15
3.
Doležalová Radka
VRL9252
A
TJ Spartak Vrchlabí
18.00
+ 1.35
4.
Jebavá Lucie
VRL9254
B
TJ Spartak Vrchlabí
18.17
+ 1.52
5.
Jarošová Kateřina
SRK9357
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.26
+ 3.01
6.
Havlíčková Nikola
JIL9352
B
OK Jilemnice
19.57
+ 3.32
7.
Procházková Klára
LPU9451
A
OK Lokomotiva Pardubice
19.58
+ 3.33
8.
Kopecká Eliška
KUN9251
B
TJ Sokol Kunvald
21.39
+ 5.14
9.
Palasová Pavlína
SJC9352
B
Sportcentrum Jičín
21.50
+ 5.25
10.
Bucharová Eliška
VRL9253
B
TJ Spartak Vrchlabí
22.15
+ 5.50
11.
Mistewicz Helena
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
22.50
+ 6.25
12.
Ducháčková Kateřina
STH9356
B
SK Studenec
26.34
+10.09
13.
Kisková Klára
LPU9356
C
OK Lokomotiva Pardubice
26.46
+10.21
14.
Peremská Dana
SRK9351
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
29.29
+13.04
Grundmannová Hana
LTU9251
B
Lokomotiva Trutnov
DISK
D21A
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labašová Katarína
ASU8351
E
Magnus Orienteering
19.27
2.
Juračková Jana
LPU8653
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.49
+ 0.22
3.
Kosová Denisa
SRK9151
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.24
+ 0.57
4.
Indráková Adélka
UOL9153
A
SK Univerzity Palackého Olomou
20.32
+ 1.05
5.
Dočkalová Martina
LPU8357
E
OK Lokomotiva Pardubice
20.50
+ 1.23
6.
Novotná Petra
PHK6651
C
OK 99 Hradec Králové
21.08
+ 1.41
7.
Škodová Petra
LPU8359
R
OK Lokomotiva Pardubice
21.42
+ 2.15
8.
Knapova Lenka
LPU9351
A
OK Lokomotiva Pardubice
22.10
+ 2.43
9.
Bucká Martina
ABR8651
C
A-team Bruntál
22.25
+ 2.58
10.
Soukupová Lucie
SJC8951
R
Sportcentrum Jičín
22.26
+ 2.59
11.
Skyvová Kristýna
STE7054
C
SK SKI-OB Šternberk
23.32
+ 4.05
12.
Králová Michaela
CTB7959
C
SK Chotěboř
24.16
+ 4.49
13.
Viková Vendula
STH8951
C
SK Studenec
30.21
+10.54
D21C
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Veronika
SHK8753
C
TJ Slavia Hradec Králové
22.03
2.
Hůlková Marie
SNA8255
C
TJ Start Náchod
22.16
+ 0.13
3.
Štěpánová Dita
DOB7956
C
KOB Dobruška
22.44
+ 0.41
4.
Fundová Eliška
SHK9351
A
TJ Slavia Hradec Králové
23.20
+ 1.17
5.
Zákravská Šárka
SNA8951
C
TJ Start Náchod
23.41
+ 1.38
6.
Smutná Pavla
VAM8651
C
OOB Vamberk
23.48
+ 1.45
7.
Smutná Jana
VAM6251
C
OOB Vamberk
24.05
+ 2.02
8.
Petrová Daniela
LPU8454
C
OK Lokomotiva Pardubice
24.07
+ 2.04
9.
Vandasová Markéta
VAM7250
C
OOB Vamberk
24.30
+ 2.27
10.
Ulahelová Jana
LTU8451
C
Lokomotiva Trutnov
24.43
+ 2.40
11.
Peterová Alena
DOB8953
C
KOB Dobruška
24.57
+ 2.54
12.
Pilgrová Jana
CET8251
C
TJ Loko Česká Třebová
25.45
+ 3.42
13.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
25.49
+ 3.46
14.
Novotná Barbora
SHK8658
C
TJ Slavia Hradec Králové
25.54
+ 3.51
15.
Samková Renáta
PHK7456
C
OK 99 Hradec Králové
26.07
+ 4.04
16.
Stulíková Barbora
SHK8552
C
TJ Slavia Hradec Králové
26.21
+ 4.18
17.
Kondělková Radka
HOS7951
C
TJ Tatran Hostinné
27.12
+ 5.09
18.
Plačková Iva
DOB8151
C
KOB Dobruška
27.53
+ 5.50
19.
Špicarová Michaela
SJC8754
C
Sportcentrum Jičín
28.06
+ 6.03
20.
Čepová Daniela
PHK8951
C
OK 99 Hradec Králové
28.17
+ 6.14
21.
Knoblochová Kamila
VRL8353
C
TJ Spartak Vrchlabí
28.31
+ 6.28
22.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.34
+ 6.31
23.
Hájková Ludmila
CET7554
C
TJ Loko Česká Třebová
30.15
+ 8.12
Knapová Iva
LPU6052
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
MS
Azeb Karim
PHK9110
A
OK 99 Hradec Králové
17.36
D21D
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gazdačková Michala
SHK8653
C
TJ Slavia Hradec Králové
14.33
2.
Kičinová Erika
VRL9154
B
TJ Spartak Vrchlabí
15.33
+ 1.00
3.
Stolinová Lenka
DOB8158
C
KOB Dobruška
15.52
+ 1.19
4.
Sůvová Barbora
LPU8751
C
OK Lokomotiva Pardubice
16.36
+ 2.03
5.
Bednářová Michaela
VAM8951
C
OOB Vamberk
16.55
+ 2.22
6.
Kokaislová Eva
LPU7956
C
OK Lokomotiva Pardubice
16.58
+ 2.25
7.
Müllerová Hana
VAM8851
C
OOB Vamberk
17.30
+ 2.57
8.
Toužilová Martina
SHK8051
R
TJ Slavia Hradec Králové
17.45
+ 3.12
9.
Šírová Natálie
VRL9052
C
TJ Spartak Vrchlabí
18.01
+ 3.28
10.
Hostinská Jana
VAM8451
C
OOB Vamberk
19.11
+ 4.38
11.
Novotna Katerina
SHK
C
TJ Slavia Hradec Králové
19.15
+ 4.42
12.
Pavelková Kateřina
LPU8560
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.21
+ 4.48
13.
Horká Marie
ALB9050
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
20.00
+ 5.27
14.
Veverková Yveta
VAM6452
C
OOB Vamberk
20.29
+ 5.56
15.
Gdovinová Zuzana
BRM8051
C
Sokol Burdych
21.05
+ 6.32
16.
Korbelová Petra
CHC7653
C
KOB Choceň
21.29
+ 6.56
17.
Cabalková Jana
ZAM8751
C
OB Sokol Žamberk
22.40
+ 8.07
18.
Lulayová Zuzana
LPU8551
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.50
+ 8.17
19.
Kubečková Zdena
PHK7551
C
OK 99 Hradec Králové
23.06
+ 8.33
20.
Pěluchová Daniela
CHC8851
C
KOB Choceň
23.48
+ 9.15
21.
Doležalová Marie
TYN8651
C
SK Týniště nad Orlicí
24.05
+ 9.32
22.
Mihálová Dáša
TZL8951
C
SKOB Zlín
25.05
+10.32
23.
Šafářová Renata
ALB8650
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
25.25
+10.52
24.
Pavelková Soňa
TYN8555
C
SK Týniště nad Orlicí
27.09
+12.36
25.
Khýnová Radka
ALB8750
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
27.53
+13.20
Koutná Kateřina
PHK9351
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
D35C
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švadlenová Ivana
CHC7151
C
KOB Choceň
17.52
2.
Kaplanová Iva
LPU6859
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.48
+ 0.56
3.
Křivdová Lenka
CHC7251
C
KOB Choceň
18.51
+ 0.59
4.
Filipová Ivana
SRK7373
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.48
+ 1.56
5.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.13
+ 2.21
6.
Čermáková Renata
LPU6553
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.41
+ 2.49
7.
Rykalová Jitka
VAM7251
C
OOB Vamberk
21.09
+ 3.17
8.
Štreglová Andrea
VRL7552
C
TJ Spartak Vrchlabí
21.36
+ 3.44
9.
Demlová Jitka
LPU6955
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.29
+ 4.37
10.
Panchártková Jitka
PHK5951
C
OK 99 Hradec Králové
22.31
+ 4.39
11.
Kalenská Kateřina
STH7351
C
SK Studenec
23.34
+ 5.42
12.
Chmelařová Marie
SHK6352
C
TJ Slavia Hradec Králové
23.45
+ 5.53
13.
Zemanová Jarmila
SRK6651
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
26.26
+ 8.34
14.
Zlámalová Zdena
SJC7253
C
Sportcentrum Jičín
26.56
+ 9.04
15.
Kulhavá Jarmila
SRK6751
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
30.49
+12.57
16.
Růžičková Kamila
PHK7153
C
OK 99 Hradec Králové
32.33
+14.41
D35D
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Azebová Martina
PHK6757
C
OK 99 Hradec Králové
17.07
2.
Pilná Libuše
VRL7153
C
TJ Spartak Vrchlabí
17.35
+ 0.28
3.
Chaloupková Lenka
CHC6951
C
KOB Choceň
17.57
+ 0.50
4.
Zemánková Eva
SRK7452
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.03
+ 0.56
5.
Justová Jana
PHK6153
C
OK 99 Hradec Králové
18.31
+ 1.24
6.
Cabalková Ivana
ZAM6351
C
OB Sokol Žamberk
18.59
+ 1.52
7.
Háková Eva
NPA6951
C
SK lyžování a OB Nová Paka
19.01
+ 1.54
8.
Koutná Alena
PHK7052
C
OK 99 Hradec Králové
19.04
+ 1.57
9.
Semrádová Jitka
CHC6651
C
KOB Choceň
19.12
+ 2.05
10.
Kobližková Hana
ZAM5851
C
OB Sokol Žamberk
19.15
+ 2.08
11.
Divecká Růžena
SHK6753
C
TJ Slavia Hradec Králové
19.16
+ 2.09
12.
Lamichová Iva
PHK6353
C
OK 99 Hradec Králové
19.33
+ 2.26
13.
Petrželová Alena
LTU6351
C
Lokomotiva Trutnov
19.36
+ 2.29
14.
Kosová Michaela
SRK6752
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.02
+ 2.55
15.
Fundová Hana
SHK6752
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.31
+ 3.24
16.
Roudná Eva
LPU6554
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.51
+ 3.44
17.
Maňáková Silvie
PHK7151
C
OK 99 Hradec Králové
21.06
+ 3.59
18.
Tužilová Štěpánka
LPU7052
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.04
+ 4.57
19.
Egrtová Jitka
SHK6354
C
TJ Slavia Hradec Králové
22.17
+ 5.10
20.
Zencakova Marie
XYZ
C
Neregitrovani 2
22.35
+ 5.28
21.
Douchová Jaroslava
SNA7155
C
TJ Start Náchod
22.45
+ 5.38
22.
Weisbauerová Blanka
LPU6351
C
OK Lokomotiva Pardubice
23.09
+ 6.02
23.
Valachová Jana
LPU6654
C
OK Lokomotiva Pardubice
23.30
+ 6.23
24.
Schvachová Stanislava
LPU7154
C
OK Lokomotiva Pardubice
24.09
+ 7.02
25.
Doležalová Ivana
TYN6451
C
SK Týniště nad Orlicí
25.06
+ 7.59
26.
Kašparová Eva
TYN7452
C
SK Týniště nad Orlicí
25.14
+ 8.07
27.
Vlachová Hana
VRL6251
C
TJ Spartak Vrchlabí
27.10
+10.03
28.
Frömmelová Dana
BRU7251
C
Ulita Broumov
28.06
+10.59
29.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.20
+11.13
30.
Weberová Zuzana
PHK6961
C
OK 99 Hradec Králové
30.37
+13.30
31.
Kološová Jana
LPU6653
C
OK Lokomotiva Pardubice
32.09
+15.02
32.
Vlčková Pavla
TYN6351
C
SK Týniště nad Orlicí
33.39
+16.32
33.
Hlaváčková Renata
PHK7060
C
OK 99 Hradec Králové
37.07
+20.00
MS
Chládková Simona
ZAM7051
C
OB Sokol Žamberk
15.22
D45C
1.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
POBO Opava,Přátele orientačníh
18.02
2.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.55
+ 0.53
3.
Novotná Iva
SHK6151
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.32
+ 3.30
4.
Nýdrlová Eva
VRL5451
C
TJ Spartak Vrchlabí
22.02
+ 4.00
5.
Hušková Eva
NPA5754
C
SK lyžování a OB Nová Paka
22.35
+ 4.33
6.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
C
OK Lokomotiva Pardubice
23.01
+ 4.59
7.
Sombotová Alena
LTU6151
C
Lokomotiva Trutnov
23.06
+ 5.04
8.
Baštová Alena
LPU5752
C
OK Lokomotiva Pardubice
27.57
+ 9.55
Šabatková Zdena
SHK5652
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
D45D
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bienová Věra
SJC5752
C
Sportcentrum Jičín
19.11
2.
Balcarová Eva
PHK5952
C
OK 99 Hradec Králové
19.37
+ 0.26
3.
Klimplová Alena
LPU5551
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.07
+ 0.56
4.
Gazdačková Jana
SHK5851
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.19
+ 2.08
5.
Svobodová Eva
SHK5853
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.44
+ 2.33
6.
Felklova Jarmila
XYZ
C
Neregitrovani 2
24.18
+ 5.07
7.
Peremská Dana
SRK6351
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
26.48
+ 7.37
8.
Lennerová Eva
LPU5653
C
OK Lokomotiva Pardubice
27.12
+ 8.01
9.
Hepnerová Dagmar
SHK5451
C
TJ Slavia Hradec Králové
27.17
+ 8.06
10.
Dusílková Marie
SRK5752
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
28.45
+ 9.34
11.
Remešová Alena
VOD6150
C
KOS Voděrady o.s.
28.46
+ 9.35
12.
Nováková Miloslava
ZAM6051
C
OB Sokol Žamberk
29.52
+10.41
13.
Hlavacikova Katka
EBB
C
32.36
+13.25
14.
Vychodilová Jiřina
SHK5951
C
TJ Slavia Hradec Králové
36.34
+17.23
Stulíková Zuzana
SHK5751
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
D55C
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nová Paka
17.46
2.
Kubíková Květa
LPU4752
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.11
+ 0.25
3.
Martincová Helena
ZAM5051
C
OB Sokol Žamberk
19.13
+ 1.27
4.
Novotná Marie
PHK3951
C
OK 99 Hradec Králové
19.51
+ 2.05
5.
Kutáčková Stanislava
LTU4751
C
Lokomotiva Trutnov
21.42
+ 3.56
6.
Nováková Jana
NPA5552
C
SK lyžování a OB Nová Paka
22.48
+ 5.02
7.
Knoblochová Věra
VRL4851
C
TJ Spartak Vrchlabí
23.49
+ 6.03
8.
Malá Marie
LPU4753
C
OK Lokomotiva Pardubice
27.34
+ 9.48
9.
Lhotská Hana
ZAM4651
C
OB Sokol Žamberk
28.36
+10.50
10.
Ehlová Iva
SRK3951
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
33.40
+15.54
Fejlková Alice
SHK5351
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
H10C
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Roudný Martin
LPU0002
C
OK Lokomotiva Pardubice
9.13
2.
Švadlena Michal
CHC0101
C
KOB Choceň
9.57
+ 0.44
3.
Metelka Ondřej
PHK0101
C
OK 99 Hradec Králové
10.08
+ 0.55
4.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
10.53
+ 1.40
5.
Roudný Václav
LPU0001
C
OK Lokomotiva Pardubice
11.17
+ 2.04
6.
Karásek Matěj
SJC0001
C
Sportcentrum Jičín
11.32
+ 2.19
7.
Samek Tomáš
PHK0001
C
OK 99 Hradec Králové
13.58
+ 4.45
8.
Žák Michal
LPU0003
C
OK Lokomotiva Pardubice
14.53
+ 5.40
9.
Rusin Jan
BRU0001
C
Ulita Broumov
15.00
+ 5.47
10.
Prudík Lukáš
ASU0047
C
Magnus Orienteering
19.41
+10.28
11.
Dudášek Ondřej
DOB0000
C
KOB Dobruška
25.09
+15.56
H10N
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Langr Jan
SHK0101
C
TJ Slavia Hradec Králové
15.50
2.
Tryzna Matěj
VRL0004
C
TJ Spartak Vrchlabí
15.54
+ 0.04
3.
Zemánek Mikuláš
SRK0201
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.01
+ 3.11
4.
Locker Daniel
SRK0200
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.10
+ 3.20
5.
Maryška Jan
SRK0203
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
24.33
+ 8.43
6.
Šabata Radek
SRK0202
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
27.51
+12.01
7.
Jakeš Josef
TYN0101
C
SK Týniště nad Orlicí
32.00
+16.10
8.
Stránský Marek
LPU0006
C
OK Lokomotiva Pardubice
37.17
+21.27
9.
Břeň Daniel
SJC0102
C
Sportcentrum Jičín
43.19
+27.29
Růžička Radek
LPU0201
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H12C
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Starý Ondra
VRL9802
B
TJ Spartak Vrchlabí
10.43
2.
Vandas Daniel
SRK9805
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
11.04
+ 0.21
3.
Sosenko Szymon
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
11.51
+ 1.08
3.
Maňák Michal
PHK9801
B
OK 99 Hradec Králové
11.51
+ 1.08
5.
Křivda Tomáš
CHC9901
C
KOB Choceň
11.54
+ 1.11
6.
Locker Tomáš
SRK9802
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
12.08
+ 1.25
7.
Killar Dominik
LTU9902
C
Lokomotiva Trutnov
12.26
+ 1.43
8.
Killar Lukáš
LTU9901
C
Lokomotiva Trutnov
12.43
+ 2.00
9.
Ferbr Jan
SJC9902
C
Sportcentrum Jičín
12.53
+ 2.10
10.
Fencl Jonáš
LPU9902
C
OK Lokomotiva Pardubice
13.02
+ 2.19
11.
Gebrt Jan
SHK9801
B
TJ Slavia Hradec Králové
13.40
+ 2.57
12.
Kavalír Jáchym
PHK9901
C
OK 99 Hradec Králové
13.47
+ 3.04
13.
Žák Jan
LPU9802
C
OK Lokomotiva Pardubice
13.52
+ 3.09
14.
Kalenský Aleš
STH9801
C
SK Studenec
13.57
+ 3.14
15.
Hájek Jakub
SHK9802
C
TJ Slavia Hradec Králové
14.01
+ 3.18
16.
Ryba David
SHK9902
C
TJ Slavia Hradec Králové
14.05
+ 3.22
17.
Václavek Martin
ASU9848
C
Magnus Orienteering
14.14
+ 3.31
18.
Břeň Lukáš
SJC9805
C
Sportcentrum Jičín
14.29
+ 3.46
19.
Šabata Milan
SRK9904
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
15.01
+ 4.18
20.
Macko Lukáš
SJC9901
C
Sportcentrum Jičín
15.15
+ 4.32
21.
Schvach Hynek
LPU9904
C
OK Lokomotiva Pardubice
16.27
+ 5.44
22.
Becmer Dawid
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
18.08
+ 7.25
23.
Tomeš Jan
VRL9801
C
TJ Spartak Vrchlabí
18.35
+ 7.52
24.
Zeman Jan
SRK9800
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
23.03
+12.20
25.
Kubánek Jaroslav
SJC9803
C
Sportcentrum Jičín
24.14
+13.31
H12D
1.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skalický Johan
ASU9948
C
Magnus Orienteering
13.30
2.
Vídeňský Jakub
VAM9801
C
OOB Vamberk
15.10
+ 1.40
3.
Novák David
CHC9802
C
KOB Choceň
15.25
+ 1.55
4.
Jelínek Tomáš
CHC9903
C
KOB Choceň
18.51
+ 5.21
5.
Frömmel Martin
BRU9801
C
Ulita Broumov
22.35
+ 9.05
6.
Kašpar Jan
TYN9801
C
SK Týniště nad Orlicí
26.27
+12.57
7.
Hůlek Matěj
PHK9904
C
OK 99 Hradec Králové
38.19
+24.49
8.
Faltejsek Jan
PHK9802
C
OK 99 Hradec Králové
40.24
+26.54
Trávníček Tomáš
LPU9809
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H14C
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zikmund Zdeněk
SJC9703
B
Sportcentrum Jičín
13.39
2.
Netuka Vojtěch
SHK9701
B
TJ Slavia Hradec Králové
14.00
+ 0.21
3.
Kaplan Martin
LPU9609
B
OK Lokomotiva Pardubice
14.04
+ 0.25
4.
Mašata Matěj
PHK9601
B
OK 99 Hradec Králové
14.20
+ 0.41
5.
Novotný Vojtěch
LPU9702
B
OK Lokomotiva Pardubice
14.24
+ 0.45
6.
Zlámal David
SJC9603
B
Sportcentrum Jičín
14.29
+ 0.50
7.
Horáček Petr
PHK9602
B
OK 99 Hradec Králové
14.34
+ 0.55
8.
Lesák Jakub
ZAM9603
B
OB Sokol Žamberk
14.38
+ 0.59
9.
Nowak Maciek
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
14.50
+ 1.11
10.
Štál Jan
SJC9601
A
Sportcentrum Jičín
15.16
+ 1.37
11.
Taclík Milan
LTU9601
C
Lokomotiva Trutnov
15.47
+ 2.08
12.
Vyskočil Štěpán
VAM9701
B
OOB Vamberk
16.09
+ 2.30
13.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
16.29
+ 2.50
14.
Kaczocha Przemyslaw
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
16.44
+ 3.05
15.
Zimny Karol
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
17.00
+ 3.21
16.
Rykala Filip
VAM9601
B
OOB Vamberk
17.17
+ 3.38
17.
Klíma Zdeněk
STH9604
C
SK Studenec
17.20
+ 3.41
18.
Trejbal Václav
SHK9604
B
TJ Slavia Hradec Králové
17.34
+ 3.55
19.
Semrád Ladislav
CHC9701
B
KOB Choceň
17.45
+ 4.06
20.
Jurica Jan
LPU9611
C
OK Lokomotiva Pardubice
17.52
+ 4.13
21.
Tužil Ondřej
LPU9601
B
OK Lokomotiva Pardubice
18.09
+ 4.30
22.
Jezdinský Petr
STH9602
C
SK Studenec
18.32
+ 4.53
23.
Bezdíček Kryštof
LPU9706
B
OK Lokomotiva Pardubice
18.45
+ 5.06
24.
Gasior Mateusz
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
19.46
+ 6.07
25.
Tomek Jan
LPU9610
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.00
+ 6.21
26.
Růžička Adam
PHK9704
B
OK 99 Hradec Králové
21.15
+ 7.36
27.
Grossmann Richard
VRL9602
C
TJ Spartak Vrchlabí
21.51
+ 8.12
28.
Szymczak Kamil
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
23.12
+ 9.33
Růta Vojtěch
KTA9701
B
SK Kotnov Tábor
DISK
H14D
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dušek Martin
ZAM9602
C
OB Sokol Žamberk
12.42
2.
Sedláček Daniel
LTU9701
C
Lokomotiva Trutnov
14.20
+ 1.38
3.
Glowacz Pawel
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
14.35
+ 1.53
4.
Moore Herbert
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
15.10
+ 2.28
5.
Kalousek Tomas
ASU
C
Magnus Orienteering
21.03
+ 8.21
6.
Martinec Michal
ALB9600
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
22.26
+ 9.44
7.
Hudák Daniel
VAM9702
C
OOB Vamberk
22.41
+ 9.59
8.
Cukor Martin
ZAM9701
C
OB Sokol Žamberk
25.38
+12.56
9.
Valeš Martin
VAM9703
C
OOB Vamberk
27.55
+15.13
10.
Kalousek Pavel
ASU
C
Magnus Orienteering
30.40
+17.58
MS
Kašpar Michal
TYN9502
C
SK Týniště nad Orlicí
34.31
+21.49
H16C
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Waněk Adam
VRL9501
A
TJ Spartak Vrchlabí
16.35
2.
Dvořáček Radek
VAM9401
B
OOB Vamberk
17.20
+ 0.45
3.
Kučera Štěpán
STH9401
B
SK Studenec
17.23
+ 0.48
4.
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
17.34
+ 0.59
5.
Křivda Martin
CHC9501
A
KOB Choceň
17.43
+ 1.08
6.
Kučera Tomáš
STH9402
B
SK Studenec
18.02
+ 1.27
7.
Heřman Ondřej
SRK9503
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.16
+ 1.41
8.
Szostak Adrian
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
19.49
+ 3.14
9.
Mašek Ondřej
SRK9502
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.12
+ 3.37
10.
Kosek Jan
SRK9507
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.13
+ 3.38
11.
Jiroušek Vít
SRK9402
B
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.21
+ 3.46
12.
Šmejc Jakub
SJC9401
B
Sportcentrum Jičín
20.39
+ 4.04
13.
Deml Tomáš
LPU9502
B
OK Lokomotiva Pardubice
21.12
+ 4.37
14.
Sháněl Jan
CHC9402
C
KOB Choceň
21.50
+ 5.15
15.
Růžička Karel
PHK9502
C
OK 99 Hradec Králové
25.05
+ 8.30
16.
Lemberk Jakub
LPU9501
C
OK Lokomotiva Pardubice
25.23
+ 8.48
17.
Kamenický Ondřej
PHK9401
B
OK 99 Hradec Králové
28.31
+11.56
MS
Minář Marek
ASU9444
A
Magnus Orienteering
15.22
MS
Šincl Jiří
ASU9446
B
Magnus Orienteering
17.38
+ 1.03
H16D
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirges Radek
ASU9448
C
Magnus Orienteering
15.02
2.
Hauptfleisch Filip
SRK9401
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
17.41
+ 2.39
3.
Rysavy Ondrej
ASU
C
Magnus Orienteering
17.53
+ 2.51
4.
Píro Tomáš
VAM9501
C
OOB Vamberk
29.00
+13.58
5.
Čejka Michal
STH
C
SK Studenec
38.03
+23.01
H18C
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dutkowski Mikolaj
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
17.23
2.
Handl Jindřich
SRK9201
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
17.34
+ 0.11
3.
Kubelka Tomáš
LPU9307
B
OK Lokomotiva Pardubice
18.14
+ 0.51
4.
Kudera Daniel
SHK9208
B
TJ Slavia Hradec Králové
18.33
+ 1.10
5.
Smitka Jan
SHK9204
B
TJ Slavia Hradec Králové
19.38
+ 2.15
5.
Hladík František
STH9203
B
SK Studenec
19.38
+ 2.15
7.
Smutný Šimon
VAM9301
B
OOB Vamberk
19.40
+ 2.17
8.
Záveský Filip
LPU9306
A
OK Lokomotiva Pardubice
19.41
+ 2.18
9.
Maňák Matěj
PHK9302
A
OK 99 Hradec Králové
20.40
+ 3.17
10.
Jakeš Vojtěch
TYN9301
C
SK Týniště nad Orlicí
22.16
+ 4.53
11.
Jakubec Matouš
ASU9204
C
Magnus Orienteering
23.14
+ 5.51
12.
Matyja Tadeusz
PJG
C
MKS Paulinum Jelenia Gora
23.44
+ 6.21
Chloupek Adam
STH9302
A
SK Studenec
DISK
MS
Ostřanský Filip
ASU9243
A
Magnus Orienteering
18.54
+ 1.31
MS
Lux Filip
KUN9102
C
TJ Sokol Kunvald
DISK
H21A
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Udržal Tomáš
LPU8002
E
OK Lokomotiva Pardubice
17.55
2.
Jansa Jiří
CHT8402
R
SK Chrast
18.29
+ 0.34
3.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
18.31
+ 0.36
4.
Zvěřina Petr
PHK8204
E
OK 99 Hradec Králové
18.53
+ 0.58
5.
Beneš Jan
SJC8703
C
Sportcentrum Jičín
18.54
+ 0.59
5.
Henych Martin
SJC8601
R
Sportcentrum Jičín
18.54
+ 0.59
7.
Jirásek Michal
SHK8901
R
TJ Slavia Hradec Králové
19.07
+ 1.12
8.
Cych Piotr
KWM
C
Kadra Mlodzikow Dolnego Slaska
19.14
+ 1.19
9.
Hovorka Lukáš
LPU9001
R
OK Lokomotiva Pardubice
19.15
+ 1.20
10.
Fiala Petr
LPU8701
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.31
+ 1.36
11.
Komanec Václav
SHK8406
R
TJ Slavia Hradec Králové
19.37
+ 1.42
12.
Weiner Jakub
SHK7911
C
TJ Slavia Hradec Králové
19.48
+ 1.53
13.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.05
+ 2.10
14.
Doležel Ondřej
STE9202
B
SK SKI-OB Šternberk
20.09
+ 2.14
15.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
20.10
+ 2.15
16.
Matyja Rafal
PJG
C
MKS Paulinum Jelenia Gora
20.13
+ 2.18
17.
Gmur Karol
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
20.41
+ 2.46
18.
Král Aleš
CTB7801
C
SK Chotěboř
20.45
+ 2.50
19.
Herman Jan
LPU8505
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.58
+ 3.03
20.
Kondrát Martin
PGP6501
C
SK Praga Praha
21.01
+ 3.06
21.
Stulík Jakub
SHK8212
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.03
+ 3.08
22.
Klapal Jan
LPU9006
R
OK Lokomotiva Pardubice
21.14
+ 3.19
23.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
21.15
+ 3.20
24.
Mrázek Jiří
DKP7911
C
OOB Kotlářka
21.19
+ 3.24
25.
Lenner Miroslav
LPU8605
C
OK Lokomotiva Pardubice
21.29
+ 3.34
26.
Kopáček Jan
CHT8510
C
SK Chrast
21.32
+ 3.37
27.
Slovák Miroslav
SHK7704
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.35
+ 3.40
28.
Svoboda Ondřej
SHK7605
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.39
+ 3.44
29.
Strachota Petr
TJN8700
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
21.49
+ 3.54
30.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
22.06
+ 4.11
31.
Német Kryštof
STE9308
A
SK SKI-OB Šternberk
22.33
+ 4.38
31.
Vávra Jaroslav
LPU7308
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.33
+ 4.38
33.
Špicar Petr
SJC8801
C
Sportcentrum Jičín
22.38
+ 4.43
34.
Hovorka Jan
LPU7907
R
OK Lokomotiva Pardubice
22.51
+ 4.56
35.
Skyva Petr
STE9307
A
SK SKI-OB Šternberk
23.59
+ 6.04
36.
Dzioba Jakub
PJG
C
MKS Paulinum Jelenia Gora
24.50
+ 6.55
37.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
26.32
+ 8.37
Mostek Lukasz
PJG
C
MKS Paulinum Jelenia Gora
DISK
Gazdačko Jan
SHK8404
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
MS
Navrátil Tomáš
ASU8817
C
Magnus Orienteering
22.01
+ 4.06
MS
Zbranek Roman
ASU8808
R
Magnus Orienteering
DISK
H21C
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dusílek Adam
SRK8902
R
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
14.43
2.
Čermák Jan
LPU9301
A
OK Lokomotiva Pardubice
15.48
+ 1.05
3.
Polák Vlastimil
VRL7702
C
TJ Spartak Vrchlabí
16.28
+ 1.45
4.
Pátek Michal
CHC8603
C
KOB Choceň
16.41
+ 1.58
5.
Veverka Tomáš
VAM8401
C
OOB Vamberk
17.00
+ 2.17
6.
Kolek Petr
DOB7501
C
KOB Dobruška
17.06
+ 2.23
7.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ Start Náchod
17.18
+ 2.35
8.
Pešek Ondřej
CHC8502
C
KOB Choceň
17.19
+ 2.36
9.
Jirásek Aleš
LPU7601
C
OK Lokomotiva Pardubice
17.24
+ 2.41
10.
Novotný Milan
PHK6502
C
OK 99 Hradec Králové
17.31
+ 2.48
11.
Petras Tomáš
VAM8801
C
OOB Vamberk
17.34
+ 2.51
12.
Pátek Lukáš
SRK8905
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
17.39
+ 2.56
13.
Švadlena Pavel
CHC7502
C
KOB Choceň
17.44
+ 3.01
14.
Samek Petr
PHK7302
C
OK 99 Hradec Králové
17.54
+ 3.11
15.
Janda Martin
DOB8002
C
KOB Dobruška
17.55
+ 3.12
16.
Hanč Petr
VRL8001
C
TJ Spartak Vrchlabí
17.59
+ 3.16
17.
Štregl Petr
VRL7303
C
TJ Spartak Vrchlabí
18.06
+ 3.23
17.
Klapal Michal
VAM8802
C
OOB Vamberk
18.06
+ 3.23
19.
Hladký Viktor
VAM8201
C
OOB Vamberk
18.10
+ 3.27
20.
Khýn Vítězslav
DOB8304
C
KOB Dobruška
18.17
+ 3.34
21.
Zlámal Petr
SJC7010
C
Sportcentrum Jičín
18.32
+ 3.49
22.
Toužil Karel
SHK7602
C
TJ Slavia Hradec Králové
18.39
+ 3.56
23.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
18.57
+ 4.14
24.
Kupka Jaroslav
ALB7800
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
19.18
+ 4.35
25.
Andrš Jiří
VAM8601
C
OOB Vamberk
19.20
+ 4.37
26.
Valík Ondřej
PHK7801
C
OK 99 Hradec Králové
19.31
+ 4.48
27.
Burdych Tomáš
BRM8201
C
Sokol Burdych
19.37
+ 4.54
28.
Krmaš Václav
SRK8001
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.42
+ 4.59
29.
Držka Štěpán
LPU7604
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.52
+ 5.09
30.
Chrást Tomáš
STH7401
C
SK Studenec
20.38
+ 5.55
31.
Čáp Ondřej
DOB7405
C
KOB Dobruška
20.55
+ 6.12
32.
Kadečka Petr
ALB8400
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
20.58
+ 6.15
33.
Drhlík Petr
VAM8301
C
OOB Vamberk
21.06
+ 6.23
34.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardubice
21.21
+ 6.38
35.
Korbel Michal
CHC7703
C
KOB Choceň
21.41
+ 6.58
36.
Strachota Michal
TJN8300
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
21.43
+ 7.00
37.
Jakeš Ondřej
TYN9103
B
SK Týniště nad Orlicí
21.51
+ 7.08
38.
Sýkora Bohumil
CHC8601
C
KOB Choceň
22.06
+ 7.23
39.
Souček Michal
SHK9007
B
TJ Slavia Hradec Králové
22.51
+ 8.08
40.
Procházka Martin
LTU8101
C
Lokomotiva Trutnov
23.00
+ 8.17
41.
Kolář Radek
BRU6901
C
Ulita Broumov
23.02
+ 8.19
42.
Škoda Jáchym
SNA8702
C
TJ Start Náchod
27.38
+12.55
43.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
31.12
+16.29
H21D
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kokaisl Tomáš
LPU7820
C
OK Lokomotiva Pardubice
16.17
2.
Grundman Vojtěch
CHC8801
C
KOB Choceň
16.29
+ 0.12
3.
Hruska Petr
CET
C
TJ Loko Česká Třebová
16.30
+ 0.13
4.
Fridrich Petr
LPU7303
C
OK Lokomotiva Pardubice
17.31
+ 1.14
5.
Macháň Václav
SRK9001
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.44
+ 2.27
6.
Duch Zdeněk
LPU8306
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.27
+ 3.10
7.
Rykala Daniel
VAM9101
C
OOB Vamberk
19.32
+ 3.15
8.
Pešek Kamil
CET8002
C
TJ Loko Česká Třebová
20.55
+ 4.38
9.
Skop Milan
CET7602
C
TJ Loko Česká Třebová
21.45
+ 5.28
10.
Hromádko Přemysl
BRM7601
C
Sokol Burdych
25.03
+ 8.46
11.
Král Jiří
VAM7701
C
OOB Vamberk
31.10
+14.53
12.
Sokol Milan
BRM7201
C
Sokol Burdych
36.01
+19.44
H35C
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Moskva Roman
ZLH7501
C
TJ Zlaté Hory
19.43
2.
Fencl Petr
LPU6901
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.00
+ 0.17
3.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.11
+ 0.28
4.
Valach Petr
LPU6505
C
OK Lokomotiva Pardubice
21.17
+ 1.34
5.
Killar Marek
LTU6801
C
Lokomotiva Trutnov
21.18
+ 1.35
6.
Vandas Luděk
VAM6601
C
OOB Vamberk
21.21
+ 1.38
7.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
21.37
+ 1.54
8.
Chmelař Pavel
SHK6402
C
TJ Slavia Hradec Králové
22.55
+ 3.12
9.
Kamenický Jan
PHK6601
C
OK 99 Hradec Králové
22.58
+ 3.15
10.
Knap Jan
LPU5101
C
OK Lokomotiva Pardubice
24.03
+ 4.20
11.
Růžička Ivan
PHK6702
C
OK 99 Hradec Králové
24.08
+ 4.25
12.
Adamovský Michal
SHK7203
C
TJ Slavia Hradec Králové
25.57
+ 6.14
13.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardubice
27.12
+ 7.29
14.
Vondrouš Jaroslav
PHK5201
C
OK 99 Hradec Králové
31.30
+11.47
15.
Janda Jiri
KNP
C
I. Pražský SK neslyšících
34.39
+14.56
16.
Hubáček Libor
LCE6721
C
TJ Slovan Luhačovice
36.37
+16.54
Mlateček Jiří
TYN6701
C
SK Týniště nad Orlicí
DISK
H35D
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stránský Dušan
LPU7409
C
OK Lokomotiva Pardubice
17.09
2.
Křivda Ivan
CHC6701
C
KOB Choceň
17.10
+ 0.01
3.
Heřman Daniel
SRK7102
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.04
+ 0.55
4.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.27
+ 1.18
5.
Langr Jan
SHK6701
C
TJ Slavia Hradec Králové
18.29
+ 1.20
6.
Zeman Jan
SRK6501
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
18.31
+ 1.22
7.
Metelka Pavel
XXX
C
Neregistrovani 1
18.47
+ 1.38
8.
Hauptfleisch Roman
SRK6603
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.02
+ 1.53
9.
Macháček Lubomír
CHC7501
C
KOB Choceň
19.08
+ 1.59
10.
Novotný Pavel
SHK6104
C
TJ Slavia Hradec Králové
19.46
+ 2.37
11.
Lux Zdeněk
KUN6201
C
TJ Sokol Kunvald
19.57
+ 2.48
12.
Vízek Luděk
SHK6001
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.02
+ 2.53
13.
Imlauf Martin
SNA6301
C
TJ Start Náchod
20.03
+ 2.54
14.
Hanuš Pavel
LTU6501
C
Lokomotiva Trutnov
20.18
+ 3.09
15.
Kolář Zdeněk
BRU7101
C
Ulita Broumov
20.33
+ 3.24
16.
Locker Martin
SRK7001
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.36
+ 3.27
17.
Funda Michal
SHK6403
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.45
+ 3.36
18.
Svoboda Miloslav
SHK5901
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.07
+ 3.58
19.
Dudášek Karel
DOB7001
C
KOB Dobruška
21.09
+ 4.00
20.
Koutný Pavel
PHK7108
C
OK 99 Hradec Králové
21.29
+ 4.20
21.
Vychodil Tomáš
SHK6301
C
TJ Slavia Hradec Králové
21.31
+ 4.22
22.
Krejčí Jaroslav
LTU5801
C
Lokomotiva Trutnov
21.37
+ 4.28
23.
Tryzna Pavel
VRL6801
C
TJ Spartak Vrchlabí
21.46
+ 4.37
24.
Justa Jaromír
PHK6101
C
OK 99 Hradec Králové
21.51
+ 4.42
25.
Prudík Jiří
ASU7001
C
Magnus Orienteering
22.28
+ 5.19
26.
Divecký Josef
SHK6102
C
TJ Slavia Hradec Králové
22.47
+ 5.38
27.
Kašpar Václav
TYN7001
C
SK Týniště nad Orlicí
23.35
+ 6.26
28.
Václavek Jaroslav
ASU7002
C
Magnus Orienteering
23.42
+ 6.33
29.
Chaloupka Stanislav
CHC6703
C
KOB Choceň
24.09
+ 7.00
30.
Frömmel Miroslav
BRU6902
C
Ulita Broumov
28.52
+11.43
Netuka Jan
SHK7001
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Levý Tomáš
ZAM6801
C
OB Sokol Žamberk
DISK
Kos Michal
SRK6802
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
DISK
H45C
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
16.37
2.
Petržela Pavel
LTU6301
C
Lokomotiva Trutnov
17.42
+ 1.05
3.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team Bruntál
19.00
+ 2.23
4.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
19.24
+ 2.47
5.
Jelínek Roman
CHC6301
C
KOB Choceň
19.43
+ 3.06
6.
Roudný Václav
LPU6102
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.45
+ 3.08
7.
Vykysalý Miroslav
PHK5902
C
OK 99 Hradec Králové
20.19
+ 3.42
7.
Grundman Martin
CHC5801
C
KOB Choceň
20.19
+ 3.42
9.
Kula Jiří
VAM6102
C
OOB Vamberk
20.21
+ 3.44
10.
Starý Pavel
VRL6301
C
TJ Spartak Vrchlabí
20.22
+ 3.45
11.
Horák Jiří
LTU5802
C
Lokomotiva Trutnov
20.31
+ 3.54
12.
Hostaš Zdeněk
VAM6403
C
OOB Vamberk
20.33
+ 3.56
13.
Havlíček Libor
JIL6103
C
OK Jilemnice
20.37
+ 4.00
14.
Záveský Richard
CET6301
C
TJ Loko Česká Třebová
20.44
+ 4.07
15.
Tupec Jiří
VAM5801
C
OOB Vamberk
22.31
+ 5.54
16.
Kulhavý Josef
SRK5701
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
23.05
+ 6.28
17.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
C
OK 99 Hradec Králové
24.09
+ 7.32
18.
Jakeš Josef
TYN6501
C
SK Týniště nad Orlicí
24.38
+ 8.01
19.
Hostinský Jiří
LPU5501
C
OK Lokomotiva Pardubice
26.19
+ 9.42
20.
Procházka Jiří
LTU4802
C
Lokomotiva Trutnov
28.12
+11.35
21.
Vlček Josef
TYN5602
C
SK Týniště nad Orlicí
28.43
+12.06
22.
Novotný Miroslav
LPU5905
C
OK Lokomotiva Pardubice
31.06
+14.29
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nová Paka
DISK
H45D
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rykala Karel
VAM6401
C
OOB Vamberk
19.49
2.
Melichar Igor
PHK6504
C
OK 99 Hradec Králové
20.41
+ 0.52
3.
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardubice
21.17
+ 1.28
4.
Kološ Oldřich
LPU6003
C
OK Lokomotiva Pardubice
21.40
+ 1.51
5.
Řehák Pavel
SJC6001
C
Sportcentrum Jičín
21.54
+ 2.05
6.
Souček Pavel
PHK5503
C
OK 99 Hradec Králové
22.08
+ 2.19
7.
Lulay Miloš
LPU5502
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.20
+ 2.31
8.
Sáňka Bedřich
LPU5102
C
OK Lokomotiva Pardubice
22.53
+ 3.04
9.
Balcar Aleš
PHK5703
C
OK 99 Hradec Králové
23.19
+ 3.30
10.
Černý Petr
ALB6000
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
23.44
+ 3.55
11.
Andrš Milan
ZAM5801
C
OB Sokol Žamberk
23.56
+ 4.07
12.
Doležal Martin
LTU6401
C
Lokomotiva Trutnov
23.57
+ 4.08
13.
Zákravský Zdeněk
SNA5702
C
TJ Start Náchod
24.01
+ 4.12
14.
Novák Jiří
VAM6301
C
OOB Vamberk
24.02
+ 4.13
15.
Ježek Jiří
PHK6201
C
OK 99 Hradec Králové
24.26
+ 4.37
16.
Malec Jaromír
TYN5604
C
SK Týniště nad Orlicí
26.19
+ 6.30
17.
Sajbrt Václav
PHK5402
C
OK 99 Hradec Králové
26.30
+ 6.41
18.
Chalupa Oldřich
LPU5301
C
OK Lokomotiva Pardubice
26.47
+ 6.58
19.
Šabatka Petr
SHK5703
C
TJ Slavia Hradec Králové
30.19
+10.30
20.
Sůva Petr
LPU5409
C
OK Lokomotiva Pardubice
33.32
+13.43
21.
Cink Lubomír
CET5901
C
TJ Loko Česká Třebová
40.53
+21.04
Dutkowski Adam
UAR
C
UKS Arkady Raszkow
DISK
H55C
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knobloch Jindřich
VRL4901
C
TJ Spartak Vrchlabí
17.30
2.
Švadlena Jiří
CHC4601
C
KOB Choceň
17.51
+ 0.21
3.
Vítek Zdeněk
SRK4701
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
17.59
+ 0.29
4.
Pilgr Bohuslav
CET5101
C
TJ Loko Česká Třebová
18.02
+ 0.32
5.
Farář Jaroslav
VRL5002
C
TJ Spartak Vrchlabí
19.00
+ 1.30
6.
Hrobař Rudolf
SRK4702
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
19.05
+ 1.35
7.
Pohl Zdeněk
SRK5301
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
20.03
+ 2.33
8.
Třasák Milan
LPU5206
C
OK Lokomotiva Pardubice
20.10
+ 2.40
9.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
21.16
+ 3.46
10.
Stárek Jiří
SRK5002
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
21.32
+ 4.02
11.
Štregl Tomáš
VRL5001
C
TJ Spartak Vrchlabí
23.00
+ 5.30
12.
Farář Václav
LPU5201
C
OK Lokomotiva Pardubice
23.29
+ 5.59
13.
Doležal Petr
TYN5401
C
SK Týniště nad Orlicí
25.05
+ 7.35
14.
Beňo Miroslav
TYN5301
C
SK Týniště nad Orlicí
29.32
+12.02
Rejmont Milan
LTU4801
C
Lokomotiva Trutnov
DISK
H55D
1.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klimpl Petr
LPU5401
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.29
2.
Tobiška Václav
ZAM4401
C
OB Sokol Žamberk
19.14
+ 0.45
2.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
C
OK Lokomotiva Pardubice
19.14
+ 0.45
4.
Fejlek Vojtěch
SHK5202
C
TJ Slavia Hradec Králové
20.58
+ 2.29
5.
Bogulak Adam
PJG
C
MKS Paulinum Jelenia Gora
23.06
+ 4.37
6.
Novotný František
PHK4801
C
OK 99 Hradec Králové
25.20
+ 6.51
7.
Čepelka Petr
LPU4701
C
OK Lokomotiva Pardubice
33.31
+15.02
Chmelík Jiří
LPU4702
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H65C
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
16.14
2.
Novotný Petr
PHK3802
C
OK 99 Hradec Králové
17.26
+ 1.12
3.
Máslo Miroslav
SHK4001
C
TJ Slavia Hradec Králové
17.47
+ 1.33
4.
Weber Petr
PHK3901
C
OK 99 Hradec Králové
18.41
+ 2.27
5.
Málek Josef
LPU3901
C
OK Lokomotiva Pardubice
18.51
+ 2.37
6.
Vykysalý František
PHK3002
C
OK 99 Hradec Králové
19.27
+ 3.13
H65D
1.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
HDR
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ondrušová Kateřina
SRK0250
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
10.33
2.
Král Adam
CTB0501
C
SK Chotěboř
11.13
+ 0.40
3.
Vandasová Adéla
VAM0251
C
OOB Vamberk
11.25
+ 0.52
4.
Zeman Ladislav
VAM0202
C
OOB Vamberk
11.33
+ 1.00
5.
Grundman Viktor
CHC0301
C
KOB Choceň
13.12
+ 2.39
6.
Doucha Martin
SNA0501
C
TJ Start Náchod
14.11
+ 3.38
7.
Flegl Martin
SRK0300
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
14.21
+ 3.48
8.
Horní Jiří
LTU0801
C
Lokomotiva Trutnov
17.28
+ 6.55
9.
Pilná Natálie
VRL0351
C
TJ Spartak Vrchlabí
20.09
+ 9.36
10.
Vaclavek Filip
ASU
C
Magnus Orienteering
27.03
+16.30
11.
Štěpánková Kristýna
ALB0350
C
ZŠ Albrechtice nad Orlicí
27.32
+16.59
12.
Zitková Andrea
LPU0751
C
OK Lokomotiva Pardubice
34.31
+23.58
Valik Matej
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
P
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soucek Tomas
XVX
C
13.35
2.
Kohout Josef
XCX
C
15.51
+ 2.16
3.
Hulek Tomas
YYY
C
Neregistrovani 3
15.52
+ 2.17
4.
Semrád Pavel
CHC6602
C
KOB Choceň
17.20
+ 3.45
5.
Thynova Ivana
XCX
C
19.06
+ 5.31
6.
Smékalová Ivana
JPV8687
C
SK Prostějov
20.37
+ 7.02
7.
Moskvová Agáta
ZLH0551
C
TJ Zlaté Hory
21.39
+ 8.04
8.
Lockerová Milena
SRK7251
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
22.46
+ 9.11
9.
Nacu Lenka
LPU
C
OK Lokomotiva Pardubice
28.38
+15.03
10.
Kolář Jan
BRU0101
C
Ulita Broumov
32.34
+18.59
11.
Kolářová Renata
BRU7451
C
Ulita Broumov
32.37
+19.02
Ondrus Martin
XXX
C
Neregistrovani 1
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz