Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu
Kód závodu
100501052
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství ve sprintu
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Sezimovo Ústí
Použitá mapa
Starotáborský les
Pořadatel
KTA - SK Kotnov Tábor
Ředitel závodu
Jaroslav Hudeček
Stavitel tratí
Doležel Tomáš, Vébr Jiří
Kategorie
D18
D21
D35
D45
H10
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
HDR
P
D18
2.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kratochvilová Hana
API9351
OK Andante Písek
38:35
D21
2.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Komárková Lenka
TJH7651
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
22:23
2.
Tichá Tereza
SJH9452
TJ Slovan Jindřichův Hradec
23:23
+ 1:00
3.
Teringlová Martina
VCB7851
TJ OB České Budějovice
23:54
+ 1:31
4.
Přecechtělová Tereza
KAM8951
SK Kamenice
25:28
+ 3:05
5.
Reitermanová Zuzana
MKP8251
SK Meteor Kačerov Praha
41:13
+ 18:50
Flašarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
DISK
D35
2.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
28:33
D45
2.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pokorná Eva
TCB5751
SK Technik České Budějovice
33:14
2.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
52:11
+ 18:57
H10
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mosler Šimon
KTA0001
SK Kotnov Tábor
42:20
H14
2.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
45:43
Běžel Jiří
KRE9701
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
H16
2.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
30:27
H18
2.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pšenička Vít
TCB9201
SK Technik České Budějovice
29:52
2.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
31:06
+ 1:14
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
DISK
H21
3.10 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hošek Radim
DOB8737
KOB Dobruška
18:18
2.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
19:34
+ 1:16
3.
Zimmermann Pavel
KRE6401
OOB TJ Sokol Křemže
20:35
+ 2:17
4.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
20:54
+ 2:36
5.
Nitsch Karel
FSP7611
VŠTJ Stavební fakulta Praha
21:20
+ 3:02
6.
Šafařík Ivo
CST7401
OOB TJ ČZ Strakonice
21:32
+ 3:14
7.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
22:02
+ 3:44
8.
Jandera Tomáš
DVP7304
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
22:58
+ 4:40
9.
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
23:11
+ 4:53
10.
Flašar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
23:15
+ 4:57
11.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
23:23
+ 5:05
12.
Hošek Lubomír
VCB6101
TJ OB České Budějovice
24:39
+ 6:21
13.
Komárek Arnošt
TJH7701
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
28:30
+ 10:12
14.
Koč Zdeněk
MKP4700
SK Meteor Kačerov Praha
28:45
+ 10:27
15.
Petříček Martin
MKP8000
SK Meteor Kačerov Praha
29:32
+ 11:14
16.
Měkuta Kryštof
SJH8801
TJ Slovan Jindřichův Hradec
29:55
+ 11:37
17.
Fojtů Petr
NER8701
35:17
+ 16:59
18.
Tomaščin Jaroslav
MKP5800
SK Meteor Kačerov Praha
40:35
+ 22:17
H35
2.90 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
19:21
2.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
22:56
+ 3:35
3.
Pšenička Jiří
TCB6301
SK Technik České Budějovice
25:31
+ 6:10
H45
2.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
28:47
2.
Pšenička Miloslav
TCB6101
SK Technik České Budějovice
33:21
+ 4:34
3.
Fajrajzl Jaromír
API5601
OK Andante Písek
39:38
+ 10:51
H55
2.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
30:53
2.
Pokorný Karel
TCB4701
SK Technik České Budějovice
31:54
+ 1:01
3.
Novák Pavel
ACB4801
ABK České Budějovice - Šumava
40:06
+ 9:13
HDR
1.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janošíková Eva
VCB0552
TJ OB České Budějovice
23:54
2.
Moslerová Nela
KTA0451
SK Kotnov Tábor
25:31
+ 1:37
3.
Janošíková Marie
VCB0752
TJ OB České Budějovice
27:42
+ 3:48
4.
Komárková Zbyňka
TJH0751
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
31:17
+ 7:23
5.
Komárková Jindra
TJH0451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
33:32
+ 9:38
6.
Teringlová Vendula
VCB0451
TJ OB České Budějovice
46:27
+ 22:33
7.
Teringl Vojtěch
VCB0702
TJ OB České Budějovice
52:43
+ 28:49
P
1.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Barošová Ivana a Adam
NER8051
34:26
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz