Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
091017177
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.10.2009
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Jihomoravská liga, Ranking
Místo konání
Újezd u Rosic
Použitá mapa
Zbraslav, 1:10000, stav jaro 2007, ISOM 2000
Pořadatel
VBM - VSK MZLU v Brně, o.s.
Ředitel závodu
Vladimír Dokoupil
Hlavní rozhodčí
Zdeněk Mazal
Stavitel tratí
Petr Hrouda
Kategorie
D10N
D12
D14
D16
D18
D21
D21D
D35
D45
D55
H10N
H12
H14
H16
H18
H21
H21D
H35
H45
H55
HDR
P
D10N
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malivánková Eva
ZBM9952
C
SK Žabovřesky Brno
14.54
2.
Firešová Markéta
ZBM9951
C
SK Žabovřesky Brno
15.12
+ 0.18
3.
Grycová Kateřina
TBM0058
C
TJ Tesla Brno
15.39
+ 0.45
4.
Čížková Eliška
ADA0051
C
TJ Spartak Adamov
21.07
+ 6.13
5.
Dubová Vendula
SJI9952
C
OK Jihlava
23.59
+ 9.05
6.
Špringlová Kamila
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
24.00
+ 9.06
D12
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vacková Anna
SJI9854
B
OK Jihlava
18.51
2.
Čechová Tereza
SJI9852
C
OK Jihlava
19.29
+ 0.38
3.
Odehnalová Klára
ABM9956
C
KOB MOIRA Brno
20.37
+ 1.46
4.
Granátová Alžběta
TBM9759
C
TJ Tesla Brno
22.20
+ 3.29
5.
Korpasová Tereza
LBM9898
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
24.32
+ 5.41
6.
Grycová Veronika
TBM9859
C
TJ Tesla Brno
28.45
+ 9.54
7.
Bořilová Markéta
PZR9858
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
28.53
+10.02
8.
Tůnová Adéla
PZR9751
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
37.30
+18.39
9.
Korpasová Lucie
LBM0151
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
44.09
+25.18
D14
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubičková Bára
SJH9551
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
30.47
2.
Parkanová Veronika
SJH9751
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
33.56
+ 3.09
3.
Čížková Markéta
ADA9652
C
TJ Spartak Adamov
35.46
+ 4.59
MS
Hiršová Gabriela
VBM9651
A
VSK MZLU v Brně, o.s.
27.23
D16
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Benešová Iveta
SJH9351
B
TJ Slovan Jindřichův Hradec
36.05
2.
Šestáková Petra
RBK9357
B
SK Radioklub Blansko
42.27
+ 6.22
3.
Doleželová Kateřina
PZR9559
A
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
43.51
+ 7.46
4.
Hegerová Petra
RBK9355
C
SK Radioklub Blansko
45.18
+ 9.13
Otrusinová Jana
ABM9560
B
KOB MOIRA Brno
DISK
D18
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
A
SK Žabovřesky Brno
46.55
2.
Moučková Andrea
RBK9257
C
SK Radioklub Blansko
47.10
+ 0.15
3.
Podešvová Vlasta
ADA9251
C
TJ Spartak Adamov
49.08
+ 2.13
4.
Urbanová Johana
PZR9251
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
52.02
+ 5.07
D21
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mádlová Věra
ZBM8951
R
SK Žabovřesky Brno
44.26
2.
Kabáthová Eva
ZBM8966
E
SK Žabovřesky Brno
47.09
+ 2.43
3.
Šrámková Michaela
SJH9352
A
TJ Slovan Jindřichův Hradec
47.25
+ 2.59
4.
Benešová Jana
SJH9451
A
TJ Slovan Jindřichův Hradec
48.47
+ 4.21
5.
Tesařová Markéta
ZBM9456
A
SK Žabovřesky Brno
51.29
+ 7.03
6.
Chromá Kateřina
ZBM9451
A
SK Žabovřesky Brno
53.32
+ 9.06
7.
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
TJ Tesla Brno
54.54
+10.28
8.
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
57.18
+12.52
9.
Stratilová Marie
ZBM8751
C
SK Žabovřesky Brno
60.17
+15.51
10.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
61.16
+16.50
11.
Ryglová Kateřina
TBM7372
C
TJ Tesla Brno
61.52
+17.26
12.
Fialová Zuzana
TTR9051
A
OOB Třebíč
61.56
+17.30
13.
Koporová Petra
ZBM9353
A
SK Žabovřesky Brno
63.30
+19.04
14.
Lamichová Martina
PHK9152
A
OK 99 Hradec Králové
66.54
+22.28
15.
Rosecká Alena
PZR5654
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
67.59
+23.33
16.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
68.11
+23.45
17.
Kafková Tereza
SJI8956
A
OK Jihlava
69.07
+24.41
18.
Švejcarová Daniela
PBM7375
C
TJ Spartak První Brněnská
71.16
+26.50
19.
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
75.57
+31.31
20.
Adamová Eva
PTE8772
C
Sokol Ptení
77.29
+33.03
21.
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
89.58
+45.32
22.
Štěpánková Petra
LBM8651
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
98.01
+53.35
Píšová Lucie
SJH8151
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
DISK
D21D
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrusinová Helena
ABM7054
C
KOB MOIRA Brno
37.12
2.
Jirásková Lucie
TTR8552
C
OOB Třebíč
45.45
+ 8.33
3.
Lukášová Lenka
TBM6653
C
TJ Tesla Brno
50.07
+12.55
Hercigová Anna
JHB9159
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
DISK
D35
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
TJ Tesla Brno
43.10
2.
Kubáňová Jana
TBM7275
C
TJ Tesla Brno
43.13
+ 0.03
3.
Čechová Zuzana
SJI6951
C
OK Jihlava
45.21
+ 2.11
4.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
48.12
+ 5.02
5.
Doleželová Iva
PZR7171
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
48.44
+ 5.34
6.
Benešová Iva
SJH7051
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
51.57
+ 8.47
7.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB MOIRA Brno
56.58
+13.48
8.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
59.10
+16.00
9.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
60.05
+16.55
10.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
61.07
+17.57
11.
Gernertová Martina
TBM7375
C
TJ Tesla Brno
63.16
+20.06
12.
Obrátilová Naďa
ABM6654
C
KOB MOIRA Brno
66.08
+22.58
13.
Nechutová Alena
PZR6969
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
73.18
+30.08
14.
Jašková Monika
TBM6363
C
TJ Tesla Brno
75.35
+32.25
15.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
100.21
+57.11
16.
Chromá Eva
ZBM6351
C
SK Žabovřesky Brno
111.33
+68.23
Hlaváčová Šárka
TBM7258
C
TJ Tesla Brno
DISK
D45
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchařová Ada
TBM5855
C
TJ Tesla Brno
34.25
2.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
37.06
+ 2.41
3.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
39.46
+ 5.21
4.
Procházková Helena
TBM5351
C
TJ Tesla Brno
42.58
+ 8.33
5.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
44.10
+ 9.45
6.
Syslová Iva
TTR6151
C
OOB Třebíč
44.16
+ 9.51
7.
Černíková Zdeňka
OSN5964
C
SK Orientační sporty Nové Měst
44.57
+10.32
8.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
45.09
+10.44
9.
Slámová Hana
TBM4951
C
TJ Tesla Brno
48.55
+14.30
10.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
51.08
+16.43
11.
Fialová Dana
TTR6153
C
OOB Třebíč
52.08
+17.43
12.
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
54.47
+20.22
13.
Starčuková Jana
YBM6451
C
Klub turistů a lyžařů Brno
55.18
+20.53
14.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
55.20
+20.55
15.
Cigošová Anna
TBM5253
C
TJ Tesla Brno
55.25
+21.00
16.
Pospíšilová Hana
YBM5951
C
Klub turistů a lyžařů Brno
129.21
+94.56
D55
2.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Orálková Libuše
TTR5351
C
OOB Třebíč
41.44
Liščinská Eva
TBM4451
C
TJ Tesla Brno
DISK
H10N
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirgl Karel
YBM9902
C
Klub turistů a lyžařů Brno
11.14
2.
Čech Petr
SJI0001
C
OK Jihlava
14.41
+ 3.27
3.
Starčuk Zenon
YBM9901
C
Klub turistů a lyžařů Brno
14.59
+ 3.45
4.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK Chotěboř
16.27
+ 5.13
5.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
16.56
+ 5.42
6.
Adámek Filip
ABM0101
C
KOB MOIRA Brno
20.58
+ 9.44
7.
Horký Petr
UBM0102
C
TJ Průkopník Brno
27.13
+15.59
8.
Soška Petr
YBM0201
C
Klub turistů a lyžařů Brno
27.16
+16.02
9.
Špringl Tomáš
YBM9903
C
Klub turistů a lyžařů Brno
31.26
+20.12
10.
Lukáš Martin
TBM0222
C
TJ Tesla Brno
33.06
+21.52
H12
2.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kafka Matěj
SJI9903
C
OK Jihlava
20.09
2.
Hirš Otakar
VBM9801
B
VSK MZLU v Brně, o.s.
20.19
+ 0.10
3.
Nechuta David
PZR9701
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
20.32
+ 0.23
4.
Kelbl Vladimír
ABM9708
C
KOB MOIRA Brno
24.57
+ 4.48
5.
Wing Tom
RBK9801
C
SK Radioklub Blansko
26.35
+ 6.26
6.
Šnyrch Jakub
ABM9906
C
KOB MOIRA Brno
28.29
+ 8.20
7.
Voráček Václav
SJH9702
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
29.23
+ 9.14
8.
Žáček Matěj
RBK9802
C
SK Radioklub Blansko
34.22
+14.13
9.
Petr Martin
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
34.42
+14.33
10.
Šnyrch Tomáš
ABM9919
C
KOB MOIRA Brno
35.42
+15.33
11.
Soška Marek
ZBM9807
C
SK Žabovřesky Brno
43.23
+23.14
12.
Foltýn Tomáš
SJI9801
C
OK Jihlava
47.18
+27.09
Kubičko Petr
SJH9801
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
DISK
H14
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Málek Jan
PZR9505
A
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
28.01
2.
Frýba Dominik
SJI9702
B
OK Jihlava
30.14
+ 2.13
3.
Jordanov Alexandr
BBM9501
C
BETA Ursus Orienteering
31.29
+ 3.28
4.
Mrkos Jan
PZR9508
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
35.15
+ 7.14
5.
Vacek Vojtěch
SJI9602
B
OK Jihlava
35.21
+ 7.20
6.
Musil Milan
RBK9501
C
SK Radioklub Blansko
39.18
+11.17
7.
Skryja Ondřej
PZR9502
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
47.19
+19.18
8.
Hlubuček Jan
SJI9603
C
OK Jihlava
52.11
+24.10
9.
Kadlec Michal
BBM9602
B
BETA Ursus Orienteering
53.47
+25.46
10.
Zacha Jiří
SJI9703
C
OK Jihlava
55.28
+27.27
11.
Krkoška Šimon
RBK9602
C
SK Radioklub Blansko
70.41
+42.40
12.
Picmaus Jan
TTR96XX
C
OOB Třebíč
105.43
+77.42
Čech Jan
SJI9601
A
OK Jihlava
DISK
Koumar František
SJI9501
C
OK Jihlava
DISK
Bojanovský Rostislav
PZR9507
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H16
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mokrý Ondřej
ABM9410
A
KOB MOIRA Brno
34.42
2.
Toman Filip
ABM9309
B
KOB MOIRA Brno
44.27
+ 9.45
3.
Fuksa Jakub
SJI9307
B
OK Jihlava
45.11
+10.29
4.
Zacha Ondřej
SJI9304
B
OK Jihlava
46.35
+11.53
5.
Obrátil Štěpán
ABM9409
B
KOB MOIRA Brno
47.24
+12.42
H18
5.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kaser Dan
JHB9103
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
60.22
H21
9.00 km, 30 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehlík Martin
ZBM8503
R
SK Žabovřesky Brno
64.58
2.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
68.32
+ 3.34
3.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
68.55
+ 3.57
4.
Zháňal Jan
ZBM8721
C
SK Žabovřesky Brno
69.23
+ 4.25
5.
Zelinka Jiří
ZBM8740
C
SK Žabovřesky Brno
70.00
+ 5.02
6.
Kurfürst Pavel
FSP7400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
71.20
+ 6.22
7.
Klusáček Jan
TTR9301
A
OOB Třebíč
72.03
+ 7.05
8.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
73.00
+ 8.02
9.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
73.03
+ 8.05
10.
Hlaváč Jiří
TBM6116
C
TJ Tesla Brno
73.13
+ 8.15
11.
Hanák Jan
SLA8002
C
SKOB STAVIMAT Slaný
73.30
+ 8.32
12.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
74.39
+ 9.41
13.
Mareček Petr
OSN6912
C
SK Orientační sporty Nové Měst
75.32
+10.34
14.
Vedra David
ZZ174xx
C
Tri lamy Brno
76.24
+11.26
15.
Jalový Vlastimil
RBK8604
C
SK Radioklub Blansko
77.00
+12.02
16.
Kříž Lukáš
TTR8201
C
OOB Třebíč
77.25
+12.27
17.
Daněk Roman
SBK7541
C
KOB Start Blansko
77.41
+12.43
18.
Schmid Vladimír
ADA8701
C
TJ Spartak Adamov
78.59
+14.01
19.
Fiala Martin
TTR8801
C
OOB Třebíč
81.14
+16.16
20.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
82.22
+17.24
21.
Drábek Jan
ZBM8511
C
SK Žabovřesky Brno
82.45
+17.47
22.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
91.56
+26.58
23.
Minařík Luboš
TBM5711
C
TJ Tesla Brno
95.04
+30.06
24.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
102.41
+37.43
25.
Dvořáček Jan
TTR7701
C
OOB Třebíč
103.18
+38.20
26.
Hladílek Jan
PZR8814
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
104.49
+39.51
27.
Měkuta Kryštof
SJH8801
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
111.03
+46.05
28.
Chvátal Lukáš
ZBM8309
C
SK Žabovřesky Brno
131.50
+66.52
Pospíšil Jiří
PBM7401
C
TJ Spartak První Brněnská
DISK
Pekárek Michal
RBK9015
C
SK Radioklub Blansko
DISK
H21D
5.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Roman
TTR7901
C
OOB Třebíč
47.08
2.
Jirásek Jakub
TTR8601
C
OOB Třebíč
52.23
+ 5.15
3.
Šnyrch Igor
ABM7511
C
KOB MOIRA Brno
54.50
+ 7.42
4.
Nováček Radek
TTR8701
C
OOB Třebíč
56.27
+ 9.19
5.
Čech Jiří
SJI6803
C
OK Jihlava
59.59
+12.51
6.
Kubáň Pavel
TBM7506
C
TJ Tesla Brno
60.16
+13.08
7.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
Pell's MTBO team
62.49
+15.41
8.
Frýba Robert
SJI6802
C
OK Jihlava
67.58
+20.50
9.
Dressler Jan
SBK7911
C
KOB Start Blansko
71.33
+24.25
10.
Konečný Petr
LBM7601
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
71.59
+24.51
11.
Věžník Antonín
ADA9001
B
TJ Spartak Adamov
78.23
+31.15
H35
6.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
43.32
2.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
TJ Tesla Brno
45.51
+ 2.19
3.
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
49.28
+ 5.56
4.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
49.48
+ 6.16
5.
Beneš Jan
SJH7001
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
51.40
+ 8.08
6.
Odehnal Roman
ABM6909
C
KOB MOIRA Brno
53.20
+ 9.48
7.
Parkán Jiří
SJH6801
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
53.29
+ 9.57
8.
Adámek Libor
ABM6707
C
KOB MOIRA Brno
57.02
+13.30
9.
Kubičko Petr
SJH6901
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
57.27
+13.55
10.
Jalový Vlastimil
RBK6120
C
SK Radioklub Blansko
58.35
+15.03
11.
Žáček Zbyněk
RBK7101
C
SK Radioklub Blansko
59.23
+15.51
12.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB MOIRA Brno
60.54
+17.22
13.
Gryc Tomáš
TBM6903
C
TJ Tesla Brno
61.34
+18.02
14.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
63.22
+19.50
15.
Sponar Jan
TBM5004
C
TJ Tesla Brno
63.27
+19.55
16.
Dundáček Milan
SJH6902
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
63.31
+19.59
17.
Soutor Tomáš
005
C
65.45
+22.13
18.
Horký Tomáš
TBM6747
C
TJ Tesla Brno
66.42
+23.10
19.
Čížek Petr
ADA7101
C
TJ Spartak Adamov
68.41
+25.09
20.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
74.57
+31.25
21.
Mika Ladislav
TBM6801
C
TJ Tesla Brno
95.59
+52.27
22.
Mokrý Pavel
GBM6801
C
96.14
+52.42
23.
Starčuk Zenon
YBM6202
C
Klub turistů a lyžařů Brno
97.43
+54.11
24.
Pekárek Aleš
RBK6602
C
SK Radioklub Blansko
104.45
+61.13
Nechuta Milan
PZR7007
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H45
5.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
TJ Tesla Brno
42.16
2.
Kopecký Zdeněk
JHB6001
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
44.30
+ 2.14
3.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
45.15
+ 2.59
4.
Kopor Petr
OBM6101
C
SK Orientační sporty Brno
48.12
+ 5.56
5.
Černík Zdeněk
OSN6025
C
SK Orientační sporty Nové Měst
48.19
+ 6.03
6.
Zabloudil Pavel
TBM5003
C
TJ Tesla Brno
51.40
+ 9.24
7.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
52.03
+ 9.47
8.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
52.17
+10.01
9.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
52.24
+10.08
10.
Sláma Dušan
TBM4730
C
TJ Tesla Brno
52.54
+10.38
11.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
55.31
+13.15
12.
Kinc Vladimír
PZR6008
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
55.35
+13.19
13.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
56.17
+14.01
14.
Romanovský Alois
SJH6101
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
57.48
+15.32
15.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
57.54
+15.38
16.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty Nové Měst
60.43
+18.27
17.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
60.47
+18.31
18.
Novohradský Jan
PZR5309
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
60.59
+18.43
19.
Sysel Svatobor
TTR6202
C
OOB Třebíč
61.21
+19.05
20.
Kubálek Zdenek
RUZ5306
C
TJ Růžená
62.23
+20.07
21.
Kříž Pavel
PZR4800
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
62.28
+20.12
22.
Jašek Milan
TBM6201
C
TJ Tesla Brno
64.21
+22.05
23.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
64.32
+22.16
24.
Vácha Jiří
SJI5414
C
OK Jihlava
65.24
+23.08
25.
Štěpánek Jiří
LBM5401
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
71.26
+29.10
26.
Svoboda Pavel
RUZ6110
C
TJ Růžená
71.57
+29.41
27.
Koutný Vladimír
TTR6301
C
OOB Třebíč
77.54
+35.38
28.
Pospíšil Aleš
YBM6001
C
Klub turistů a lyžařů Brno
81.55
+39.39
Šuler Josef
TBM6005
C
TJ Tesla Brno
DISK
H55
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
33.13
2.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA Ursus Orienteering
36.59
+ 3.46
3.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
37.12
+ 3.59
4.
Dufek Jan
TBM4231
C
TJ Tesla Brno
37.22
+ 4.09
5.
Procházka Jan
TBM4907
C
TJ Tesla Brno
37.50
+ 4.37
6.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův Hradec
41.08
+ 7.55
7.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA Ursus Orienteering
43.34
+10.21
8.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
43.58
+10.45
9.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
47.04
+13.51
10.
Chmelík Milan
ABM4501
C
KOB MOIRA Brno
49.29
+16.16
11.
Komínek Jiří
TBM4639
C
TJ Tesla Brno
53.51
+20.38
12.
Nepejchal Bohumil
PZR3904
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
61.35
+28.22
13.
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
65.10
+31.57
14.
Konečný František
LBM4031
C
TJ Lokomotiva-Ingstav Brno
71.59
+38.46
15.
Novotný Jan
UBM4401
C
TJ Průkopník Brno
77.01
+43.48
HDR
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špringl Petr
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
12.59
2.
Tichá Michaela
ABM0158
C
KOB MOIRA Brno
14.28
+ 1.29
3.
Nešporová Marie
TTR0351
C
OOB Třebíč
16.03
+ 3.04
4.
Horký Jakub
UBM
C
TJ Průkopník Brno
20.15
+ 7.16
5.
Janotová Emma
SBK
C
KOB Start Blansko
25.27
+12.28
6.
Vedrová Ela
ZZ103xx
C
Tri lamy Brno
27.11
+14.12
7.
Kubáňová Tereza
TBM
C
TJ Tesla Brno
29.25
+16.26
8.
Tichá Julie
ABM0551
C
KOB MOIRA Brno
31.17
+18.18
9.
Chlubný Jan
TBM
C
TJ Tesla Brno
31.37
+18.38
9.
Zahrádková Hana
005
C
31.37
+18.38
11.
Schwab Filip
TBM0710
C
TJ Tesla Brno
37.58
+24.59
12.
Šnyrchová Kateřina
ABM
C
KOB MOIRA Brno
39.05
+26.06
13.
Miková Lenka
TBM0460
C
TJ Tesla Brno
40.40
+27.41
Zahrádka Petr
ABM0105
C
KOB MOIRA Brno
DISK
P
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jašek Jindřich
TBM9110
C
TJ Tesla Brno
17.45
2.
Liščinský Tomáš
ZBM8411
C
SK Žabovřesky Brno
22.16
+ 4.31
3.
Bořil Tomáš
PZR
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
22.57
+ 5.12
4.
Hrazdilová Kristýna
PBM
C
TJ Spartak První Brněnská
27.59
+10.14
5.
Kos Jiří
004
C
SK Alpin
33.07
+15.22
6.
Šimek Petr
004
C
SK Alpin
33.28
+15.43
7.
Toufar Jiří
004
C
SK Alpin
34.04
+16.19
8.
Kříž Martin
PZR7801
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
41.25
+23.40
9.
Mitrovský Michal
005
C
41.42
+23.57
10.
Vacek Jan
TTR9303
C
OOB Třebíč
42.49
+25.04
11.
Sadílek Radim
005
C
45.24
+27.39
12.
Odstrčilová Hana
ZZ3
C
Odstrčilová Hana
45.44
+27.59
13.
Urbánková Eva
ZZ2
C
Urbánková Eva
59.27
+41.42
14.
Málek Petr
005
C
61.59
+44.14
15.
Vacková Iva
TTR
C
OOB Třebíč
62.25
+44.40
16.
Procházková Lucie
TTR
C
OOB Třebíč
71.49
+54.04
Panáček Jiří
005
C
DISK
MS
Bravený Vít
VBM9102
A
VSK MZLU v Brně, o.s.
12.55
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz