2.00 km, 12 m, 12 kontrol
2.00 km, 15 m, 15 kontrol
3.00 km, 22 m, 22 kontrol
4.00 km, 25 m, 25 kontrol
2.00 km, 12 m, 12 kontrol
2.00 km, 18 m, 18 kontrol
3.00 km, 21 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Minář Marek
|
BNZ94 |
C |
ZŠ Boženy Němcové Zábřeh |
17.03 |
|
2. |
Horvát Petr
|
GZA94 |
C |
Gymnázium Zábřeh |
17.35 |
+ 0.32 |
3. |
Holinka Lukáš
|
PTE94 |
C |
Sokol Ptení |
18.29 |
+ 1.26 |
4. |
Šincl Jiří
|
BNZ94 |
C |
ZŠ Boženy Němcové Zábřeh |
18.46 |
+ 1.43 |
5. |
Chmelař Martin
|
CMG95 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
19.07 |
+ 2.04 |
6. |
Staněk Tomáš
|
3SU94 |
C |
3. ZŠ Šumperk |
19.48 |
+ 2.45 |
7. |
Rus Aleš
|
CMG94 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
20.12 |
+ 3.09 |
8. |
Pospíšil Dominik
|
JZP93 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
22.21 |
+ 5.18 |
9. |
Skoupý Jan
|
GST94 |
C |
Gymnázium Šternberk |
22.22 |
+ 5.19 |
10. |
Apalovič Tomáš
|
PTE93 |
C |
Sokol Ptení |
24.16 |
+ 7.13 |
11. |
Klusák Ondřej
|
SGO93 |
C |
Slovanské gymnázium Olomouc |
24.40 |
+ 7.37 |
12. |
Žák Petr
|
GJW94 |
C |
Gymnázium J.Wolkera Prostějov |
25.33 |
+ 8.30 |
13. |
Suchánek Jan
|
CMG94 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
25.36 |
+ 8.33 |
14. |
Svoboda Tomáš
|
HPV93 |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
26.03 |
+ 9.00 |
15. |
Skyva Pavel
|
GZA95 |
C |
Gymnázium Zábřeh |
26.20 |
+ 9.17 |
16. |
Kolář Radim
|
HPV93 |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
26.31 |
+ 9.28 |
17. |
Hamala Vojtěch
|
GZA95 |
C |
Gymnázium Zábřeh |
26.45 |
+ 9.42 |
18. |
Rulla Robert
|
JZP94 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
27.51 |
+10.48 |
19. |
Srovnal Jan
|
BNZ94 |
C |
ZŠ Boženy Němcové Zábřeh |
28.04 |
+11.01 |
20. |
Kotrle Kamil
|
GLI94 |
C |
Gymnázium Litovel |
28.23 |
+11.20 |
21. |
Kolář Kryštof
|
SGO93 |
C |
Slovanské gymnázium Olomouc |
28.27 |
+11.24 |
22. |
Pospíšil Jan
|
JZP94 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
28.29 |
+11.26 |
23. |
Prokop Ondřej
|
CMG95 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
28.46 |
+11.43 |
24. |
Mifka Petr
|
SGO95 |
C |
Slovanské gymnázium Olomouc |
30.40 |
+13.37 |
25. |
Toman Jakub
|
GKO93 |
C |
ZŠ a gymnázium Konice |
30.46 |
+13.43 |
26. |
Tichý Vojtěch
|
CMG95 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
32.21 |
+15.18 |
27. |
Ondruška Vojtěch
|
SGO94 |
C |
Slovanské gymnázium Olomouc |
41.52 |
+24.49 |
28. |
Bakala Jiří
|
JZP93 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
43.35 |
+26.32 |
29. |
Londin Filip
|
JZP94 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
49.33 |
+32.30 |
30. |
Šiklink David
|
JZP94 |
C |
ZŠ Jana Železného Prostějov |
67.33 |
+50.30 |
|
Hálek Matěj
|
SGO93 |
C |
Slovanské gymnázium Olomouc |
DISK |
|
4.00 km, 27 m, 27 kontrol