Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Běh Prostějovem
Kód závodu
081213316
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Běh Prostějovem
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
13.12.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ZL HO
Místo konání
Prostějov, SPORTCENTRUM - DDM, Vápenice 9
Použitá mapa
Prostějov 24th Congress IOF, 1:5000, E=2,5,VII/08
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Kategorie
D10
D14
D18
D21
D35
D50
H10
H14
H18
H21
H35
H50
HDR
P2
D10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
18.33
2.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
21.17
+ 2.44
3.
Seehofová Adéla
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.20
+ 9.47
D14
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.53
2.
Polášková Jitka
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
23.19
+ 2.26
3.
Vlachová Eliška
KON9572
C
KOB Konice
23.21
+ 2.28
4.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
25.29
+ 4.36
5.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
26.17
+ 5.24
6.
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
27.04
+ 6.11
7.
Slavíčková Klárka
OOL9562
C
SK Haná orienteering
29.00
+ 8.07
8.
Muellerová Kristýna
KON9771
C
KOB Konice
29.30
+ 8.37
Kolečkářová Helena
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
MS
Spívalová Hana
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.40
+ 9.47
MS
Štěpánková Marie
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D18
4.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
31.01
2.
Zítková Lenka
ABR9055
B
A-team NOVO Bruntál
34.17
+ 3.16
D21
7.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
37.50
2.
Kabáthová Eva
ZBM8966
E
SK Žabovřesky Brno
37.51
+ 0.01
3.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
39.14
+ 1.24
4.
Gebauerová Jana
ZBM7951
R
SK Žabovřesky Brno
40.50
+ 3.00
5.
Panchártková Jana
PHK8569
E
OK 99 Hradec Králové
42.25
+ 4.35
6.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.30
+ 5.40
7.
Beržinská Soňa
ZBM8553
C
SK Žabovřesky Brno
45.04
+ 7.14
8.
Šišková Vladimíra
ZBM8456
C
SK Žabovřesky Brno
49.38
+11.48
9.
Adamová Eva
PTE8772
C
TJ Sokol Ptení
53.40
+15.50
10.
Jindřišková Martina
ZBM8556
C
SK Žabovřesky Brno
55.45
+17.55
D35
5.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.28
2.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
36.14
+ 0.46
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
37.14
+ 1.46
4.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
39.02
+ 3.34
5.
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
39.24
+ 3.56
6.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
42.56
+ 7.28
7.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.03
+ 7.35
8.
Vaňáková Milada
OOL6252
C
SK Haná orienteering
43.24
+ 7.56
9.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
48.44
+13.16
10.
Kotrlová Gita
UOL6953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
49.59
+14.31
MS
Alešová Bohumila
ASU7699
C
Magnus Orienteering
53.31
+18.03
D50
4.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H10
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
12.42
2.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.17
+ 4.35
3.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
20.01
+ 7.19
4.
Pařil Radek
JPV
C
SK Prostějov
23.13
+10.31
H14
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
B
SK Prostějov
16.34
2.
Fajkus Radim
JPV9509
C
SK Prostějov
18.14
+ 1.40
3.
Kašpar Jakub
ASU9747
C
Magnus Orienteering
20.55
+ 4.21
4.
Žovinec Lukáš
UOL9605
B
SK Univerzity Palackého Olomou
24.38
+ 8.04
5.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
25.19
+ 8.45
6.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.35
+10.01
H18
5.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Adam Jan
PTE9101
C
TJ Sokol Ptení
31.08
2.
Minář Marek
ASU94
C
Magnus Orienteering
34.00
+ 2.52
3.
Benc Martin
ASU0000
C
Magnus Orienteering
39.14
+ 8.06
H21
9.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
42.23
2.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
45.11
+ 2.48
3.
Kalenda Jan
VIZ8510
C
TJ Sokol Vizovice
45.49
+ 3.26
4.
Poklop Martin
SSU8802
R
SK Severka Šumperk
46.31
+ 4.08
5.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
49.14
+ 6.51
6.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
49.43
+ 7.20
7.
Hnilica Přemek
ASU9141
A
Magnus Orienteering
49.46
+ 7.23
8.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
51.16
+ 8.53
9.
Štrajt Michal
UOL8903
A
SK Univerzity Palackého Olomou
51.54
+ 9.31
10.
Zbranek Roman
ASU8808
C
Magnus Orienteering
53.03
+10.40
11.
Fátor Jan
ASU7907
C
Magnus Orienteering
54.12
+11.49
12.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
54.44
+12.21
13.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
56.26
+14.03
14.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
57.03
+14.40
15.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
57.08
+14.45
16.
Humlíček Aleš
ZBM7539
C
SK Žabovřesky Brno
57.37
+15.14
17.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
58.40
+16.17
18.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
59.40
+17.17
19.
Jirka Jakub
VOV7905
C
VSK VŠB-TU Ostrava
60.32
+18.09
20.
Vašíček Michal
UOL8908
C
SK Univerzity Palackého Olomou
60.48
+18.25
21.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
61.13
+18.50
22.
König Lukáš
ZBM8001
C
SK Žabovřesky Brno
62.23
+20.00
23.
Zelenský Filip
JPV
C
SK Prostějov
63.23
+21.00
24.
Aleš David
ASU7517
C
Magnus Orienteering
66.18
+23.55
25.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
69.48
+27.25
26.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
71.55
+29.32
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
DISK
H35
7.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šidla Jan
TZL6808
R
SKOB Zlín
34.22
2.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
39.57
+ 5.35
3.
Nedoma Ladislav
KNH6016
C
Sokol Kostelec na Hané
41.28
+ 7.06
4.
Hubáček Martin
CEL7015
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
41.41
+ 7.19
5.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
43.16
+ 8.54
6.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
43.37
+ 9.15
7.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
43.49
+ 9.27
8.
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
44.37
+10.15
9.
Tomášek Jiří
CEL6426
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
45.43
+11.21
10.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
47.40
+13.18
11.
Slavíček Stanislav
OOL6708
C
SK Haná orienteering
47.45
+13.23
12.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
49.12
+14.50
13.
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK Univerzity Palackého Olomou
50.08
+15.46
14.
Konečný Jiří
OOL
C
SK Haná orienteering
58.16
+23.54
15.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
59.41
+25.19
16.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
61.10
+26.48
17.
Vaňák Milan
OOL6204
C
SK Haná orienteering
64.18
+29.56
Kříž Pavel
PZR4800
C
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H50
4.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
28.28
2.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
29.57
+ 1.29
3.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
30.26
+ 1.58
4.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
30.43
+ 2.15
5.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
35.39
+ 7.11
6.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.36
+15.08
7.
Koč Břetislav
MKP4400
C
SK Meteor Kačerov Praha
49.41
+21.13
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
HDR
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
18.15
2.
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
18.35
+ 0.20
3.
Tomášek Ondra
CEL
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
26.13
+ 7.58
P2
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábková Jana
OOL6954
C
SK Haná orienteering
17.13
2.
Toman Jakub
KON9325
C
KOB Konice
19.04
+ 1.51
3.
Kundrata Petr
JZL
C
TJ Jižní svahy Zlín
19.52
+ 2.39
Smolka Miloslav
OOL4901
C
SK Haná orienteering
DISK
Vlachová Olga
KON
C
KOB Konice
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz