Kód závodu
080513000
Název
Přebor škol - krajské finále
Datum
13.05.2008
Místo konáníTeplice n. Bečvou
Použitá mapaTeplice, Lázně
PořadatelUOL - SK Univerzity Palackého Olomouc
Ředitel závoduJindřich Smička
Hlavní rozhodčíPetr Hynek
Stavitel tratíJindřich Smička
Kategorie
DII     DIII     DIV     DV     HII     HIII     HIV     HV    

DII
2.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Machusová Karolína ZSU C 3. ZŠ Šumperk 31.39
2. Šinclová Markéta ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 32.30 + 0.51
3. Grulichová Lucie HPV C ZŠ Dr. Horáka 24 Prostějov 35.42 + 4.03
4. Vlachová Kateřina GKO C Gymnázium města Konice 39.45 + 8.06
5. Holinková Radka ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 42.29 +10.50
6. Mülerová Krisrýna GKO C Gymnázium města Konice 44.30 +12.51
7. Přidalová Tereza TER C ZŠ Tererova 48.28 +16.49
8. Pilcová Sabina HPV C ZŠ Dr. Horáka 24 Prostějov 51.49 +20.10
9. Švábová Vendula ZSU C 3. ZŠ Šumperk 52.47 +21.08
10. Bedáňová Eva ZSU C 3. ZŠ Šumperk 60.46 +29.07
11. Látalová Pavlína ZPT C Základní a mateřská škola Pten 68.45 +37.06
12. Kopecká Bára ZSU C 3. ZŠ Šumperk 79.48 +48.09
13. Hudečková Bára ZSU C 3. ZŠ Šumperk 83.48 +52.09
DIII
2.00 km, 85 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Švecová Hana SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 38.53
2. Mančíková Markéta ZPT C Základní a mateřská škola Pten 53.01 +14.08
3. Langerová Adéla GKO C Gymnázium města Konice 55.54 +17.01
4. Spurná Martina ZPT C Základní a mateřská škola Pten 57.06 +18.13
5. Malečková Kateřina CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 59.21 +20.28
6. Kašparová Zuzana ZSU C 3. ZŠ Šumperk 60.20 +21.27
7. Krieglerová Dominika ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 63.50 +24.57
8. Balcárková Michaela ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 67.45 +28.52
9. Adamová Tereza ZSU C 3. ZŠ Šumperk 77.03 +38.10
10. Bukvová Kateřina CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 86.53 +48.00
11. Doskočilová Lucie ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 108.06 +69.13
12. Sivková Veronika SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 111.23 +72.30
13. Šauerová Veronika SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 126.33 +87.40
Vavřínová Michaela ZPT C Základní a mateřská škola Pten DISK
Francová Kamila ZPT C Základní a mateřská škola Pten DISK
Hejlová Lucie ZPT C Základní a mateřská škola Pten DISK
Kolečkářová Helena SGO C Slovanské gymnázium Olomouc DISK
MS Konečná, Zaoralová ZPT C Základní a mateřská škola Pten DISK
DIV
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Šimková Johanka SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 29.42
2. Hnilicová Šárka ZSU C 3. ZŠ Šumperk 30.42 + 1.00
3. Janů Hana ZSU C 3. ZŠ Šumperk 33.19 + 3.37
4. Křečková Lenka GPV C Gymnázium Prostějov 37.59 + 8.17
5. Vítková Lucie ZPT C Základní a mateřská škola Pten 43.41 +13.59
6. Hejlová Zuzana ZPT C Základní a mateřská škola Pten 44.32 +14.50
7. Bubeníčková Petra ZPT C Základní a mateřská škola Pten 52.29 +22.47
8. Fochlerová Jitka ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 60.17 +30.35
9. Maixnerová Eliška ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 72.46 +43.04
10. Polášková Jitka GJO C Gymnázium Jana Opletala Litove 80.30 +50.48
11. Ospálková Bára ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 93.52 +64.10
12. Přecechtělová Hana CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 99.16 +69.34
Mifková Eliška SGO C Slovanské gymnázium Olomouc DISK
Vrbová Kateřina SGO C Slovanské gymnázium Olomouc DISK
Knapová Eliška CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro DISK
DV
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hlavová Jindra GKO C Gymnázium města Konice 32.39
2. Poklopová Lenka SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 33.06 + 0.27
3. Vozdová Klára XSU C Gymnázium Šumperk 35.59 + 3.20
4. Březinová Marie XSU C Gymnázium Šumperk 38.04 + 5.25
5. Čermáková Madla SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 42.14 + 9.35
6. Dittrichová Zuzana GKO C Gymnázium města Konice 45.13 +12.34
7. Janečková Adriana GPV C Gymnázium Prostějov 46.48 +14.09
8. Štrajtová Štěpánka SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 51.15 +18.36
9. Valentová Magda CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 84.59 +52.20
10. Dopitová Ingrid CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 86.42 +54.03
11. Hansmannová Barbora ZEM C Střední škola zemědělská Olomo 126.55 +94.16
12. Barková Kateřina ZEM C Střední škola zemědělská Olomo 135.59 +103.20
13. Hradílková Blanka ZEM C Střední škola zemědělská Olomo 139.56 +107.17
Čornejová Lucie ZEM C Střední škola zemědělská Olomo DISK
HII
2.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vystavěl Ondra BRO C ZŠ Brodek u Přerova 27.00
2. Kotrle Viktor ZSB C ZŠ Bouzov 32.47 + 5.47
3. Kočí Josef GKO C Gymnázium města Konice 32.56 + 5.56
4. Václavek Martin ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 42.10 +15.10
5. Šincl Jaroslav GKO C Gymnázium města Konice 47.46 +20.46
6. Žák Oldřich ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 47.59 +20.59
7. Bedáň Petr ZSU C 3. ZŠ Šumperk 51.36 +24.36
8. Neuwirth Michal ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 53.47 +26.47
9. Suchánek David ZSU C 3. ZŠ Šumperk 60.41 +33.41
10. Mikulenka Vojta ZSU C 3. ZŠ Šumperk 67.33 +40.33
11. Sláma Jakub ZPT C Základní a mateřská škola Pten 112.44 +85.44
12. Střelec Mirek ZPT C Základní a mateřská škola Pten 124.34 +97.34
Rychtařík Tomáš ZSU C 3. ZŠ Šumperk DISK
HIII
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Minář Marek ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 26.30
2. Chmelař Martin CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 41.18 +14.48
3. Fajkus Radim GPV C Gymnázium Prostějov 41.55 +15.25
4. Ondruška Vojtěch SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 47.45 +21.15
5. Fiala Jakub ZSU C 3. ZŠ Šumperk 49.58 +23.28
6. Šincl Jiří ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 51.07 +24.37
7. Ondruch Jakub ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 59.15 +32.45
8. Konečný Zdeněk GKO C Gymnázium města Konice 59.37 +33.07
9. Žovinec Lukáš TER C ZŠ Tererova 62.07 +35.37
10. Křivohlávek Tomáš ZSU C 3. ZŠ Šumperk 63.58 +37.28
11. Švécar Rostislav ZPT C Základní a mateřská škola Pten 71.02 +44.32
12. Mifka Petr SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 81.43 +55.13
13. Kohoutek Dominik VRA C ZŠ Vrahovice, Prostějov 83.54 +57.24
14. Mertl Petr ZSU C 3. ZŠ Šumperk 89.01 +62.31
15. Dumbrovský Michal TER C ZŠ Tererova 89.54 +63.24
16. Apalovič Jan ZPT C Základní a mateřská škola Pten 90.02 +63.32
17. Růžička Josef CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 162.26 +135.56
HIV
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Staněk Tomáš ZSU C 3. ZŠ Šumperk 33.18
2. Řehulka Martin ZPT C Základní a mateřská škola Pten 39.02 + 5.44
3. Lacina Jakub ZSU C 3. ZŠ Šumperk 39.48 + 6.30
4. Sukeník Mojmír SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 41.24 + 8.06
5. Lacina Lukáš ZSU C 3. ZŠ Šumperk 43.26 +10.08
6. Najbr Ondřej GKO C Gymnázium města Konice 48.49 +15.31
7. Kolář Radim HPV C ZŠ Dr. Horáka 24 Prostějov 53.54 +20.36
8. Šincl Josef ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 56.38 +23.20
9. Kocián Kryštof PRE C ZŠ Travnik Přerov 60.30 +27.12
10. Svoboda Tomáš HPV C ZŠ Dr. Horáka 24 Prostějov 70.53 +37.35
11. Hálek Matěj SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 72.16 +38.58
12. Jílek Jakub ZSU C 3. ZŠ Šumperk 72.51 +39.33
13. Švoma Lukáš ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh 73.25 +40.07
14. Šustr Pavel ZPT C Základní a mateřská škola Pten 74.51 +41.33
15. Kotrle Kamil GJO C Gymnázium Jana Opletala Litove 75.25 +42.07
16. Toman Jakub GKO C Gymnázium města Konice 75.43 +42.25
17. Suchánek Jan CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 76.57 +43.39
18. Holinka Lukáš ZPT C Základní a mateřská škola Pten 80.30 +47.12
19. Dragoun Petr CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 97.27 +64.09
Apalovič Tomáš ZPT C Základní a mateřská škola Pten DISK
Soural Marek ZSU C 3. ZŠ Šumperk DISK
Kučera Petr ZAB C ZŠ Boženy Němcové Zábřeh DISK
HV
4.00 km, 190 m, 19 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Vozda Vojtěch XSU C Gymnázium Šumperk 32.16
2. Opletal Jaroslav XSU C Gymnázium Šumperk 33.13 + 0.57
3. Štrajt Michal SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 33.58 + 1.42
4. Janů Zdeněk XSU C Gymnázium Šumperk 40.26 + 8.10
5. Vašíček Michal SGO C Slovanské gymnázium Olomouc 41.04 + 8.48
6. Žák Martin GPV C Gymnázium Prostějov 41.39 + 9.23
7. Kočí Adam GKO C Gymnázium města Konice 44.00 +11.44
8. Kučera Jan GKO C Gymnázium města Konice 46.34 +14.18
9. Kratochvíl Jindřich GPV C Gymnázium Prostějov 47.22 +15.06
10. Kalandra Petr GPV C Gymnázium Prostějov 61.15 +28.59
11. Přecechtěl Vojtěch CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro 74.13 +41.57
Špás Jan ZEM C Střední škola zemědělská Olomo DISK
Molnár Vojta ZEM C Střední škola zemědělská Olomo DISK
Suchánek Ondřej CGP C Cyrilometodějské gymnázium Pro DISK