Kód závodu
080508057
Název
Jarní trojúhelník 2008 1.etapa - oblastní přebor ZČO middle
Datum
08.05.2008
PořadatelMLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D60     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR    

D10
1.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga Praha 28:44 +0:00
2. Bejčková Kateřina SLA SKOB STAVIMAT Slaný 75:08 +46:24
D12
1.80 km, 35 m, 9 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hanáková Magda KRL9651 B Kometa Kralovice 17:38 +0:00
2. Kožinová Zuzana PGP9650 B SK Praga Praha 19:54 +2:16
3. Holopírková Natálie KRL9653 C Kometa Kralovice 21:20 +3:42
4. Hrabánková Klára PGP9654 B SK Praga Praha 23:12 +5:34
5. Weislová Adéla TJP9750 C OOB TJ Sokol Troja 25:29 +7:51
6. Salfická Petra KRL9652 C Kometa Kralovice 26:07 +8:29
7. Lavičková Michaela KRL9655 C Kometa Kralovice 27:26 +9:48
8. Přibíková Ema PGP9651 C SK Praga Praha 39:29 +21:51
9. Moravcová Markéta TJH9452 TJ OK Tolar 98:40 +81:02
MS Zayats Ines           LPM     M OK Lokomotiva Plzeň 38:18 +20:40
D14
2.30 km, 50 m, 11 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Procházková Marie DCE9550 B TJ Sokol Dobřichovic 23:05 +0:00
2. Chvalová Věra         LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 25:11 +2:06
3. Tichá Tereza TJH9451 B TJ OK Tolar 25:30 +2:25
4. Bohatá Jana VSP9551 B USK Praha 26:24 +3:19
5. Pavlů Kateřina PGP9554 B SK Praga Praha 29:29 +6:24
6. Kuberková Lucie       LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 30:26 +7:21
7. Rusá Pavla DCE9450 B TJ Sokol Dobřichovic 32:13 +9:08
8. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakult 33:20 +10:15
9. Sklenářová Magda MLA9559 MLOK Mariánské Lázně 34:03 +10:58
10. Vébrová Denisa KTA9551 B SK Kotnov Tábor 34:50 +11:45
11. Přibíková Johana PGP9551 B SK Praga Praha 40:49 +17:44
12. Hobelová Lenka KRL9451 C Kometa Kralovice 52:55 +29:50
D16
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Brožová Eliška BSO9250 A KOB Baník Sokolov 25:46 +0:00
2. Kožinová Anna PGP9350 A SK Praga Praha 26:16 +0:30
3. Mrázová Pavla DCE9350 B TJ Sokol Dobřichovic 30:56 +5:10
4. Březinová Ivana KRL9353 C Kometa Kralovice 44:35 +18:49
5. Krausová Martina TJP9350 C OOB TJ Sokol Troja 45:52 +20:06
6. Smržová Pavlína       LPM9352 OK Lokomotiva Plzeň 48:59 +23:13
D18
3.20 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Uhlíková Tereza BSO9151 A KOB Baník Sokolov 30:20 +0:00
2. Rusá Šárka KAM9157 B SK Kamenice 33:06 +2:46
3. Procházková Monika BSO9150 A KOB Baník Sokolov 34:54 +4:34
4. Beranová Barbora BSO9152 A KOB Baník Sokolov 36:38 +6:18
5. Beranová Jana BSO9153 A KOB Baník Sokolov 39:48 +9:28
D21
4.00 km, 130 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Fialová Pavla KSH7753 R TJ Kašperské Hory 33:37 +0:00
2. Hrstková Vlaďka SCP8753 R AC Sparta Praha 36:56 +3:19
3. Jedličková Radka STB8199 C TJ Stadion Nový Bor 38:44 +5:07
4. Pokorná Magdalena PGP7562 C SK Praga Praha 39:51 +6:14
5. Mechlová Lenka JIL9051 OK Jilemnice 40:37 +7:00
6. Rambousková Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 42:19 +8:42
7. Škorpilová Jana VSP7455 C USK Praha 42:55 +9:18
8. Pilařová Petra        LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 44:39 +11:02
9. Kubová Petra          LPM7952 OK Lokomotiva Plzeň 45:30 +11:53
10. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakult 46:04 +12:27
11. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 48:40 +15:03
12. Slavíková Renata BSO8950 A KOB Baník Sokolov 49:50 +16:13
13. Kotásková Jana JES7451 C KOS Jesenice 51:01 +17:24
14. Švejcarová Daniela PBM7375 C TJ Spartak První Brn 52:00 +18:23
15. Blahutová Hana TJH7952 C TJ OK Tolar 53:37 +20:00
16. Bischofová Petra MLA7552 MLOK Mariánské Lázně 54:58 +21:21
17. Steiningerová Kateřina LPM8450 OK Lokomotiva Plzeň 58:15 +24:38
18. Vojtková Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakult 64:01 +30:24
19. Naporowská Marie BSO7950 C KOB Baník Sokolov 76:51 +43:14
20. Vaníčková Lucie MFP7250 C VŠSK MFF UK Praha 80:18 +46:41
Rufferová Iva BOR8354 E OK Jiskra Nový Bor DISK
Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakult DISK
D35
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bejčková Jana SLA7150 C SKOB STAVIMAT Slaný 34:25 +0:00
2. Mrázová Pavla DCE5550 C TJ Sokol Dobřichovic 44:02 +9:37
3. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 44:16 +9:51
4. Danihelová Jana NEJ6550 C TJ Jiskra Nejdek 48:00 +13:35
5. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 48:17 +13:52
6. Weislová Eva TJP6750 C OOB TJ Sokol Troja 49:49 +15:24
7. Šilhavá Jana          LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 51:43 +17:18
8. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 52:05 +17:40
9. Kamarytová Martina MLA MLOK Mariánské Lázně 55:40 +21:15
10. Šoupová Jana          LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 63:26 +29:01
11. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar 68:05 +33:40
12. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Va 83:54 +49:29
13. Jelínková Radomíra MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 84:31 +50:06
14. Jandová Hana LCV7150 C TJ Loko Chomutov 84:55 +50:30
15. Rusá Lenka DCE6452 C TJ Sokol Dobřichovic 86:09 +51:44
D45
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrstková Dana JHB6051 C TJ Jiskra Havlíčkův 31:45 +0:00
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga Praha 35:51 +4:06
3. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Va 36:09 +4:24
4. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 37:06 +5:21
5. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga Praha 39:47 +8:02
6. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 40:53 +9:08
7. Procházková Miluše DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovic 40:59 +9:14
8. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Loko Chomutov 45:16 +13:31
9. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga Praha 45:29 +13:44
10. Bouchalová Zdena VPM5757 C VŠ Plzeň 45:48 +14:03
11. Štrossová Jiřina DCE5650 C TJ Sokol Dobřichovic 46:26 +14:41
12. Hamáčková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 47:39 +15:54
13. Cigošová Anna TBM5253 C TJ Tesla Brno 48:28 +16:43
14. Steiningerová Helena  LPM5950 OK Lokomotiva Plzeň 49:37 +17:52
15. Janečková Eva         LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 53:35 +21:50
16. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak První Brn 62:13 +30:28
Chromčáková Ivana JZL C TJ Jižní svahy Zlín DISK
D55
2.50 km, 55 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Loko Chomutov 41:24 +0:00
2. Dlouhá Lenka MAS5150 C KČT Aš 44:59 +3:35
3. Bohuslavová Věra      LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 46:54 +5:30
D60
2.50 km, 55 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Říhová Hana           LPM4550 OK Lokomotiva Plzeň 68:17 +0:00
2. Boučková Ludmila OCB4351 C Orienteering club Če 70:23 +2:06
3. Dolečková Míla TJP3650 C OOB TJ Sokol Troja 74:23 +6:06
H10
1.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Horký David KRL9801 C Kometa Kralovice 22:18 +0:00
2. Vébr Jiří KTA9901 B SK Kotnov Tábor 32:56 +10:38
3. Borovička Tomáš FSP9801 C VŠTJ Stavební fakult 34:55 +12:37
4. Bartoš Vojtěch KRP9802 C SK KOURA Praha 49:10 +26:52
H12
2.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kettner Vojtěch HCE9600 B TJ Sokol Hostivice 20:30 +0:00
2. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga Praha 25:07 +4:37
3. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 31:52 +11:22
4. Frank Jiří MAS9600 C KČT Aš 35:57 +15:27
5. Kovář Kamil BSO9700 C KOB Baník Sokolov 36:23 +15:53
6. Horký Aleš KRL9701 C Kometa Kralovice 37:52 +17:22
7. Ševčík Roman ONO9600 C SKOB Ostrov 39:03 +18:33
8. Ash Adam OCB9701 C Orienteering club Če 42:11 +21:41
9. Jurečka Jaroslav LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:56 +28:26
H14
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kettner Lukáš HCE9400 B TJ Sokol Hostivice 29:31 +0:00
2. Štádlík Lukáš SLA9401 C SKOB STAVIMAT Slaný 33:48 +4:17
3. Šlajs Daniel KRL9403 B Kometa Kralovice 34:44 +5:13
4. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB STAVIMAT Slaný 36:02 +6:31
5. Hájek Lukáš BSO9400 C KOB Baník Sokolov 36:44 +7:13
6. Mašek Ondřej BSO9501 C KOB Baník Sokolov 51:06 +21:35
7. Kolovský Martin       LPM9403 OK Lokomotiva Plzeň 55:18 +25:47
8. Bouček Jakub OCB9501 C Orienteering club Če 78:49 +49:18
Weisl Jakub TJP9500 C OOB TJ Sokol Troja DISK-LIM:
H16
3.20 km, 115 m, 15 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 28:54 +0:00
2. Vištejn Jiří KRL9305 B Kometa Kralovice 29:52 +0:58
3. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 30:18 +1:24
4. Frey Martin NEJ9200 B TJ Jiskra Nejdek 31:40 +2:46
4. Kolovský František    LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 31:40 +2:46
6. Bursa Jakub           LPM9302 OK Lokomotiva Plzeň 38:13 +9:19
7. Lhoták Luboš MAS9301 C KČT Aš 41:03 +12:09
8. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 45:33 +16:39
9. Šulc Marek MAS9300 C KČT Aš 47:30 +18:36
10. Jurečka Antonín LPM OK Lokomotiva Plzeň 59:36 +30:42
11. Rubeš Martin LPM9300 OK Lokomotiva Plzeň 62:13 +33:19
H18
3.60 km, 120 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Kořínek Tomáš BOR9007 A OK Jiskra Nový Bor 27:39 +0:00
2. Karvánek Matouš BOR9006 B OK Jiskra Nový Bor 30:15 +2:36
3. Švirák Ondřej BSO9102 A KOB Baník Sokolov 59:38 +31:59
H21
4.50 km, 145 m, 21 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 R KOB Baník Sokolov 27:48 +0:00
2. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga Praha 31:24 +3:36
3. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 31:43 +3:55
4. Šilhavý Jakub         LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 32:42 +4:54
5. Vodrážka Ondřej VPM7702 C VŠ Plzeň 33:23 +5:35
6. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga Praha 33:25 +5:37
7. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 34:15 +6:27
8. Přikryl Petr ABM6708 C KOB MOIRA Brno 34:25 +6:37
9. Hošek Radim VCB8701 B TJ OB České Budějovi 34:36 +6:48
10. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 35:07 +7:19
11. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakult 35:59 +8:11
12. Landovský Tomáš PGP9103 A SK Praga Praha 36:18 +8:30
13. Budín Václav JIL8705 OK Jilemnice 37:25 +9:37
14. Princl Pavel FSP7800 C VŠTJ Stavební fakult 37:32 +9:44
15. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga Praha 37:55 +10:07
16. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 38:01 +10:13
17. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga Praha 38:04 +10:16
18. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakult 38:59 +11:11
19. Martínek Robert FSP7700 C VŠTJ Stavební fakult 39:25 +11:37
20. Gabriel Vojtěch ONO8702 C SKOB Ostrov 39:40 +11:52
21. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 40:18 +12:30
22. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 40:43 +12:55
23. Šilhavý Miroslav      LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 41:45 +13:57
24. Hulec Jakub KSH8401 C TJ Kašperské Hory 42:06 +14:18
25. Vaníček Tomáš MFP6601 C VŠSK MFF UK Praha 44:09 +16:21
26. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakult 44:47 +16:59
27. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar 44:52 +17:04
28. Suchý Ondřej          LPM8301 OK Lokomotiva Plzeň 45:51 +18:03
29. Popule Tomáš          LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 46:15 +18:27
30. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 47:16 +19:28
31. Veselý Vojtěch NEJ8800 A TJ Jiskra Nejdek 47:34 +19:46
32. Křivánek Martin ABM7312 C KOB MOIRA Brno 48:36 +20:48
33. Eberl Tomáš SKV8411 TJ Slovan Karlovy Va 59:46 +31:58
34. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakult 62:07 +34:19
35. Pospíšil Ondřej NER neregistrovaní 62:30 +34:42
36. Bachura Lubomír SKV8911 TJ Slovan Karlovy Va 64:38 +36:50
37. Rusý Pavel DCE6400 C TJ Sokol Dobřichovic 65:10 +37:22
38. Halíř Radim MFP7000 C VŠSK MFF UK Praha 68:00 +40:12
39. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak První Brn 79:55 +52:07
Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov DISK
Jiskra Martin SKV8801 C TJ Slovan Karlovy Va DISK
H35
4.20 km, 120 m, 18 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 43:07 +0:00
2. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. 44:30 +1:23
3. Procházka Antonín DCE5500 C TJ Sokol Dobřichovic 45:29 +2:22
4. Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 50:58 +7:51
5. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 51:50 +8:43
6. Kroupa Štěpán VPM6904 C VŠ Plzeň 52:56 +9:49
7. Pavlů Jaroslav DCE6100 C TJ Sokol Dobřichovic 54:00 +10:53
8. Bodino Franck PVP7104 C VSK Přírodověda - or 56:38 +13:31
9. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 58:34 +15:27
10. Kamaryt Miloš MLA MLOK Mariánské Lázně 65:11 +22:04
H45
3.70 km, 120 m, 17 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Škorpil Martin VSP5700 C USK Praha 30:50 +0:00
2. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 32:31 +1:41
3. Hošek Lubomír VCB6101 C TJ OB České Budějovi 33:35 +2:45
4. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga Praha 33:49 +2:59
5. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga Praha 34:10 +3:20
6. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 36:10 +5:20
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak První Brn 38:49 +7:59
8. Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice 40:26 +9:36
9. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga Praha 40:48 +9:58
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C TJ Sokol Dobřichovic 41:28 +10:38
11. Brabec Zdeněk ZAT5603 C TJ Lokomotiva Žatec 46:50 +16:00
12. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 46:54 +16:04
13. Steininger Pavel      LPM5603 OK Lokomotiva Plzeň 47:48 +16:58
14. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Va 50:56 +20:06
15. Korecký Miroslav TEM5501 C KOB Temelín 53:09 +22:19
16. Šváb Jan FSP5801 C VŠTJ Stavební fakult 56:30 +25:40
17. Rambousek Karel BSO5302 C KOB Baník Sokolov 57:14 +26:24
18. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův 57:58 +27:08
19. Blažek Jiří VPM5009 C VŠ Plzeň 58:28 +27:38
20. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB STAVIMAT Slaný 70:42 +39:52
21. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 72:21 +41:31
Štědrák Kamil MLA MLOK Mariánské Lázně DISK-LIM:
H55
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov 36:12 +0:00
2. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín t 36:59 +0:47
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 41:19 +5:07
4. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Loko Chomutov 42:43 +6:31
5. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 43:03 +6:51
6. Tvrdek Vojtěch LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun 43:10 +6:58
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C KPKS BETA Brno 45:38 +9:26
8. Janeček Eduard        LPM5100 OK Lokomotiva Plzeň 46:52 +10:40
9. Fiala Miloš KSH4801 C TJ Kašperské Hory 48:19 +12:07
10. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak První Brn 55:02 +18:50
11. Pivec Květoslav MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 57:16 +21:04
12. Nykles Vladimír VPM4701 VŠ Plzeň 62:40 +26:28
MS Jirásek Petr SCH7402 M TJ Skalka Cheb 53:30 +17:18
Bohuslav Václav       LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H65
2.90 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 C Orienteering club Če 39:46 +0:00
2. Vyškovský Ivan ZVS4301 TJ Zbrojovka Vsetín 43:34 +3:48
3. Petr Miroslav TMP 106:25 +66:39
H70
2.90 km, 60 m, 13 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga Praha 36:31 +0:00
2. Doleček Karel TJP3300 C OOB TJ Sokol Troja 58:48 +22:17
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakult 60:09 +23:38
4. Bartoš Lumír KRP2701 C SK KOURA Praha 84:49 +48:18
5. Mack Zdeněk SJP2700 C Slavoj Praha 92:57 +56:26
HDR
1.60 km, 35 m, 7 kontrol
Místo Jméno Reg. číslo Licence Oddíl Čas Ztráta
1. Bartoš Pavel KRP9801 C SK KOURA Praha 26:08 +0:00
2. Rusá Vendula DCE0150 TJ Sokol Dobřichovic 26:32 +0:24
3. Debreczeniová Kateřina KRL9751 Kometa Kralovice 26:47 +0:39
4. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 29:36 +3:28
5. Milota Břetislav MLA0307 MLOK Mariánské Lázně 31:10 +5:02
6. Weisl Martin TJP0200 C OOB TJ Sokol Troja 36:05 +9:57
7. Tomáškovi O+A 38:41 +12:33
8. Kroupová Adélka VPM VŠ Plzeň 41:25 +15:17
9. Bartoš Václav KRP0101 C SK KOURA Praha 46:36 +20:28
10. Rosenbaum Ondřej JES0001 C KOS Jesenice 48:28 +22:20
11. Bartošová Maruška 60:44 +34:36
Čech Tomáš MLA MLOK Mariánské Lázně DISK