Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 11.OŽ ZČO - klasická trať
Kód závodu
080504055
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
11.OŽ ZČO - klasická trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
04.05.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
KRL - Kometa Kralovice
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D20
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
Linie
P
D10
1.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polcarová Simona
NEJ9850
TJ Jiskra Nejdek
38:49
+0:00
2.
Marešová Alexandra
NEJ9950
TJ Jiskra Nejdek
41:53
+3:04
D12
2.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hanáková Magda
KRL9651
Kometa Kralovice
25:04
+0:00
2.
Salfická Petra
KRL9652
Kometa Kralovice
36:17
+11:13
3.
Lavičková Michaela
KRL9655
Kometa Kralovice
36:31
+11:27
4.
Holopírková Natálie
KRL9653
Kometa Kralovice
48:32
+23:28
MS
Zayats Ines
LPMxxxx
M
OK Lokomotiva Plzeň
45:25
+20:21
D14
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chvalová Věra
LPM9452
OK Lokomotiva Plzeň
38:25
+0:00
2.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
41:38
+3:13
3.
Kuberková Lucie
LPM9451
OK Lokomotiva Plzeň
57:30
+19:05
4.
Doležalová Anna
LPM9450
OK Lokomotiva Plzeň
73:55
+35:30
5.
Sýkorová Petra
DKL9450
TJ Sparta Doly Kladn
81:39
+43:14
D16
4.70 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožová Eliška
BSO9250
KOB Baník Sokolov
46:46
+0:00
2.
Tišerová Karolína
KRL9354
Kometa Kralovice
53:18
+6:32
3.
Březinová Ivana
KRL9353
Kometa Kralovice
53:20
+6:34
4.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
56:25
+9:39
D18
7.10 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Beranová Barbora
BSO9152
KOB Baník Sokolov
58:24
+0:00
2.
Procházková Monika
BSO9150
KOB Baník Sokolov
58:27
+0:03
3.
Hájková Monika
BSO9154
KOB Baník Sokolov
74:22
+15:58
D20
7.70 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
Lacinová Anna
JES8952
KOS Jesenice
DISK
D21
7.70 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Pavla
KSH7753
TJ Kašperské Hory
62:17
+0:00
2.
Rambousková Kateřina
BSO8151
KOB Baník Sokolov
68:49
+6:32
3.
Kuncová Eliška
SSU8951
SK Severka Šumperk
69:26
+7:09
4.
Steiningerová Tereza
LPM8650
OK Lokomotiva Plzeň
82:49
+20:32
5.
Steiningerová Kateřin
LPM8450
OK Lokomotiva Plzeň
88:10
+25:53
6.
Pilařová Petra
LPM8351
OK Lokomotiva Plzeň
91:27
+29:10
7.
Staňková Jitka
KRL
Kometa Kralovice
92:20
+30:03
8.
Krausová Marcela
LCV7351
TJ Loko Chomutov
107:35
+45:18
9.
Šustrová Hana
KSH7755
TJ Kašperské Hory
141:02
+78:45
10.
Vakant
31949:56
+31887:39
D35
7.10 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miturová Radka
MLA6552
D
MLOK Mariánské Lázně
77:46
+0:00
2.
Kamarytová Martina
MLA6651
MLOK Mariánské Lázně
81:26
+3:40
3.
Bínová Kateřina
MLA6754
MLOK Mariánské Lázně
81:54
+4:08
4.
Pavlína Jirkovská
SLA7250
SKOB STAVIMAT Slaný
88:02
+10:16
5.
Tenglerová Helena
MLA6551
MLOK Mariánské Lázně
90:58
+13:12
6.
Halapejová Dagmar
NEJ6950
TJ Jiskra Nejdek
93:57
+16:11
7.
Doležalová Lucie
LPM6450
OK Lokomotiva Plzeň
107:35
+29:49
8.
Zierhutová Michaela
LCV7151
TJ Loko Chomutov
109:16
+31:30
9.
Polcarová Marcela
NEJ7250
TJ Jiskra Nejdek
116:45
+38:59
10.
Jandová Hana
LCV7150
TJ Loko Chomutov
122:21
+44:35
11.
Sýkorová Veronika
DKL7150
TJ Sparta Doly Kladn
130:56
+53:10
Macurová Jana
MLA6657
MLOK Mariánské Lázně
DISK
D45
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opavová Stanislava
MLA5451
C
MLOK Mariánské Lázně
41:53
+0:00
2.
Mágrová Ivana
LCV5550
TJ Loko Chomutov
51:02
+9:09
3.
Steiningerová Helena
LPM5950
OK Lokomotiva Plzeň
57:51
+15:58
4.
Sklenářová Jana
MLA6258
MLOK Mariánské Lázně
69:38
+27:45
5.
Šimonová Petra
DKL6150
C
TJ Sparta Doly Kladn
81:08
+39:15
Nováková Svatava
SKV5351
TJ Slovan Karlovy Va
DISK
Brumková Vladimíra
DKL5350
TJ Sparta Doly Kladn
DISK
D55
3.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Městková Eva
TEP4851
Tempo Praha
48:50
+0:00
2.
Brabcová Jindra
LCV4750
TJ Loko Chomutov
50:07
+1:17
3.
Beránková Pavla
VPM4350
KOS Slavia VŠ Plzeň
52:58
+4:08
4.
Krausová Marie
LLI4451
TJ Loko Liberec
55:15
+6:25
5.
Zenkerová Miluše
LCV4550
TJ Loko Chomutov
58:33
+9:43
6.
Jedličková Jindra
VPM4550
KOS Slavia VŠ Plzeň
65:22
+16:32
H10
1.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horký David
KRL9801
Kometa Kralovice
28:10
+0:00
2.
Halapej Filip
NEJ9900
TJ Jiskra Nejdek
31:07
+2:57
Zieba Jakub
NEJ9800
TJ Jiskra Nejdek
DISK
H12
2.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macura Vít
MLA9800
MLOK Mariánské Lázně
33:57
+0:00
2.
Frank Jiří
MAS9600
KČT Aš
35:52
+1:55
3.
Kovář Kamil
BSO9700
KOB Baník Sokolov
39:09
+5:12
4.
Horký Aleš
KRL9701
Kometa Kralovice
41:37
+7:40
H14
4.70 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájek Lukáš
BSO9400
KOB Baník Sokolov
57:49
+0:00
2.
Mašek Ondřej
BSO9501
KOB Baník Sokolov
67:51
+10:02
3.
Kraus Petr
LCV9501
TJ Loko Chomutov
71:13
+13:24
4.
Kraus Jindřich
LCV9401
TJ Loko Chomutov
96:37
+38:48
H16
7.10 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
NEJ9200
TJ Jiskra Nejdek
58:50
+0:00
2.
Vištejn Jiří
KRL9305
Kometa Kralovice
59:16
+0:26
3.
Šulc Marek
MAS9300
KČT Aš
62:03
+3:13
4.
Macura Jan
MLA9306
MLOK Mariánské Lázně
69:29
+10:39
Bína Roman
MLA9209
MLOK Mariánské Lázně
DISK
Pova Ondřej
KRL9304
Kometa Kralovice
DISK
H18
8.70 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bína Martin
MLA9102
A
MLOK Mariánské Lázně
82:34
+0:00
2.
Vonášek Adam
LPM9101
OK Lokomotiva Plzeň
110:47
+28:13
3.
Šimon Jan
DKL9100
C
TJ Sparta Doly Kladn
112:51
+30:17
H20
8.70 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švirák Ondřej
BSO9102
KOB Baník Sokolov
73:02
+0:00
2.
Popule Tomáš
LPM8803
OK Lokomotiva Plzeň
80:57
+7:55
H21
10.00 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prokeš Tomáš
VSP7010
USK Praha
56:48
+0:00
2.
Rambousek Karel
BSO7907
KOB Baník Sokolov
56:49
+0:01
3.
Pilař Karel
BSO7801
KOB Baník Sokolov
62:45
+5:57
4.
Pilař Karel
MAS5501
KČT Aš
64:15
+7:27
5.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OK Lokomotiva Plzeň
67:24
+10:36
6.
Kamaryt Tomáš
MLA8807
MLOK Mariánské Lázně
67:56
+11:08
7.
Milota Josef
MLA5801
MLOK Mariánské Lázně
69:00
+12:12
8.
Kurfürst Pavel
FSP7400
VŠTJ Stavební fakult
78:31
+21:43
9.
Vaníček Tomáš
MFP6601
VŠSK MFF UK Praha
78:32
+21:44
10.
Budín Václav
JIL8705
OK Jilemnice
78:48
+22:00
11.
Suchý Petr
LPM7820
OK Lokomotiva Plzeň
80:58
+24:10
12.
Hulec Jakub
KSH8401
TJ Kašperské Hory
87:48
+31:00
13.
Bláha Ondřej
EKP7002
VŠTJ Ekonom Praha
91:26
+34:38
14.
Uhlík Jan
PVP7206
VSK Přírodověda - or
113:26
+56:38
H35
8.70 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šemelík Petr
DKL6901
TJ Sparta Doly Kladn
61:48
+0:00
2.
Hájek Jiří
BSO6400
KOB Baník Sokolov
70:02
+8:14
3.
Chotětický Václav
MAS5200
KČT Aš
76:00
+14:12
4.
Chotětický Jan
MAS5400
KČT Aš
88:47
+26:59
5.
Řehák Miroslav
KAD7101
Originální Vivalín t
93:09
+31:21
6.
Bína Pavel
MLA6708
MLOK Mariánské Lázně
99:55
+38:07
7.
Kamaryt Miloš
MLA
MLOK Mariánské Lázně
101:14
+39:26
8.
Kozelka Jan
LCV7000
TJ Loko Chomutov
109:59
+48:11
9.
Šustr Pavel
KSH7001
TJ Kašperské Hory
145:06
+83:18
Käss Pavel
BSO7000
KOB Baník Sokolov
DISK
H45
7.70 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Michalec Jan
MLA5701
MLOK Mariánské Lázně
71:37
+0:00
2.
Šorm Miroslav
DKL5200
TJ Sparta Doly Kladn
76:43
+5:06
3.
Vonášek Jiří
LPM5401
OK Lokomotiva Plzeň
78:00
+6:23
4.
Brumek Stanislav
DKL5201
TJ Sparta Doly Kladn
78:30
+6:53
5.
Janovič Ondřej
SKV5901
B
TJ Slovan Karlovy Va
79:10
+7:33
Macura Jaroslav
MLA5903
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H55
4.70 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirasek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
42:57
+0:00
2.
Kraus Jan
LLI4501
TJ Loko Liberec
45:49
+2:52
3.
Beránek Petr
VPM4502
KOS Slavia VŠ Plzeň
48:24
+5:27
4.
Valeška Rudolf
LCV4700
TJ Loko Chomutov
52:49
+9:52
5.
Sklenář Jan
MLA4201
D
MLOK Mariánské Lázně
53:33
+10:36
6.
Fišák Jan
MLA4401
D
MLOK Mariánské Lázně
54:04
+11:07
7.
Mágr Zdeněk
LCV5000
TJ Loko Chomutov
57:21
+14:24
8.
Dědeček Otta
JES4601
KOS Jesenice
64:54
+21:57
9.
Jedlička Jiří
VPM4201
KOS Slavia VŠ Plzeň
71:12
+28:15
10.
Fiala Miloš
KSH4801
TJ Kašperské Hory
74:27
+31:30
H65
3.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Miroslav
TKP2700
Trakce Praha
125:19
+0:00
HDR
1.60 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žitková Kateřina
KRL
Kometa Kralovice
20:11
+0:00
2.
Staněk Ondřej
KRL
Kometa Kralovice
21:16
+1:05
3.
Sládek Lukáš
KRL
Kometa Kralovice
23:13
+3:02
4.
Staněk Filip
KRL
Kometa Kralovice
24:27
+4:16
5.
Matoušková Kateřina
PVP
VSK Přírodověda - or
29:12
+9:01
6.
Sýkora Jan
DKL0000
TJ Sparta Doly Kladn
48:53
+28:42
7.
Polcar Tomáš
NEJ0200
TJ Jiskra Nejdek
51:13
+31:02
8.
Šustr Antonín
KSH0201
TJ Kašperské Hory
51:56
+31:45
9.
Uhlíková Markéta
PVP
VSK Přírodověda - or
54:08
+33:57
10.
Nováková Anna
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
55:54
+35:43
11.
Magdaléna Jirkovská
SLA0550
SKOB STAVIMAT Slaný
72:24
+52:13
12.
Lacina Vojtík
JES0500
KOS Jesenice
74:02
+53:51
13.
Jan Jirkovský
SLA0500
SKOB STAVIMAT Slaný
81:13
+61:02
Linie
1.60 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Michaela Jirkovská
SLA0150
SKOB STAVIMAT Slaný
33:57
+0:00
2.
Debreczeniová Káťa
KRL9751
Kometa Kralovice
34:15
+0:18
3.
Hanáková Lenka
KRL9951
Kometa Kralovice
36:44
+2:47
4.
Uhlík Sebastian
PVP
VSK Přírodověda - or
42:52
+8:55
5.
Kateřina Jirkovská
SLA0350
SKOB STAVIMAT Slaný
43:25
+9:28
6.
Bílková Markéta
KRL
Kometa Kralovice
43:56
+9:59
7.
Řeháková Barborka
KAD0050
D
Originální Vivalín t
45:15
+11:18
8.
Biersaková Dagmar
KRL0051
Kometa Kralovice
45:47
+11:50
9.
Řeháková Gabriela
KAD0350
D
Originální Vivalín t
53:26
+19:29
10.
Beranová Barbora
KRL
Kometa Kralovice
55:51
+21:54
P
3.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soukup Václav
VSP5600
USK Praha
47:24
+0:00
2.
Soukupová Michaela
VSP5850
USK Praha
54:59
+7:35
3.
Zieba Jaroslav
NEJ6500
TJ Jiskra Nejdek
62:32
+15:08
4.
Kotyza Roman
KRL
Kometa Kralovice
129:21
+81:57
5.
Bejul Radek
KRL
Kometa Kralovice
134:55
+87:31
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz