2.00 km, 30 m, 5 kontrol
1.90 km, 20 m, 6 kontrol
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
3.80 km, 70 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Procházková Marie |
DCE9550 |
B |
TJ Sokol Dobřichovic |
33:30 |
+0:00 |
2. |
Kuberková Lucie |
LPM9451 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
36:43 |
+3:13 |
3. |
Bořánková Karolína |
KAM9550 |
B |
SK Kamenice |
36:47 |
+3:17 |
4. |
Rusá Pavla |
DCE9450 |
B |
TJ Sokol Dobřichovic |
36:51 |
+3:21 |
5. |
Chvalová Věra |
LPM9452 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
38:52 |
+5:22 |
6. |
Nováková Kateřina |
OKP9450 |
C |
SK OK 24 Praha |
39:34 |
+6:04 |
7. |
Bohatá Jana |
VSP9551 |
B |
USK Praha |
41:03 |
+7:33 |
8. |
Křemenová Natálie |
PGP9450 |
B |
SK Praga |
42:10 |
+8:40 |
9. |
Rafajová |
SLA9550 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
48:19 |
+14:49 |
10. |
Přibíková Johanka |
PGP9551 |
B |
SK Praga |
57:40 |
+24:10 |
11. |
Pavlů Kateřina |
PGP9554 |
B |
SK Praga |
59:09 |
+25:39 |
12. |
Kamererová Valerie |
KAM9452 |
C |
SK Kamenice |
59:37 |
+26:07 |
13. |
Doležalová Anna |
LPM9450 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
61:11 |
+27:41 |
14. |
Borovičková Jana |
FSP9455 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
67:20 |
+33:50 |
15. |
Sýkorová Petra |
DKL9450 |
|
Klub OB Kladno |
69:35 |
+36:05 |
4.40 km, 45 m, 10 kontrol
5.70 km, 85 m, 13 kontrol
5.30 km, 80 m, 13 kontrol
8.00 km, 95 m, 17 kontrol
5.30 km, 80 m, 13 kontrol
4.40 km, 75 m, 11 kontrol
3.80 km, 70 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Městková Eva |
TEP4851 |
|
Tempo Praha |
44:50 |
+0:00 |
2. |
Stehnová Hana |
DKP5150 |
C |
SK Kotlářka Praha |
46:48 |
+1:58 |
3. |
Suchá Bohuslava |
PGP4450 |
C |
SK Praga |
46:51 |
+2:01 |
4. |
Dvořáková Ladislava |
PGP4451 |
C |
SK Praga |
48:06 |
+3:16 |
5. |
Kubátová Milada |
PGP4750 |
C |
SK Praga |
49:34 |
+4:44 |
6. |
Haňkovská Jana |
PGP4050 |
C |
SK Praga |
49:48 |
+4:58 |
7. |
Bohuslavová Věra |
LPM4850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
51:06 |
+6:16 |
8. |
Ryšavá Lubomíra |
TJP4750 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
52:51 |
+8:01 |
9. |
Matějů Ladislava |
UVP4750 |
C |
Slovan Praha |
54:30 |
+9:40 |
10. |
Paulová Mirka |
DCE5250 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
56:36 |
+11:46 |
11. |
Brabcová Jindra |
LCV4750 |
C |
TJ Loko Chomutov |
62:14 |
+17:24 |
2.60 km, 40 m, 8 kontrol
2.00 km, 30 m, 5 kontrol
1.90 km, 20 m, 6 kontrol
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
4.40 km, 45 m, 10 kontrol
5.70 km, 85 m, 13 kontrol
8.00 km, 95 m, 17 kontrol
8.70 km, 105 m, 18 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kunc Petr |
MLA8801 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
61:33 |
+0:00 |
2. |
Ondřej Hašek |
VPM6902 |
|
VŠ Plzeň |
63:13 |
+1:40 |
3. |
Rakovec Michal |
SCP6901 |
C |
OK Sparta Praha |
64:37 |
+3:04 |
4. |
Buzek Martin |
PGP8401 |
C |
SK Praga |
67:46 |
+6:13 |
5. |
Jiří Jedlicka |
VPM7602 |
|
VŠ Plzeň |
68:33 |
+7:00 |
6. |
Škorpil Martin |
VSP5700 |
C |
USK Praha |
68:54 |
+7:21 |
7. |
Khel Richard |
SCP7500 |
C |
OK Sparta Praha |
72:36 |
+11:03 |
8. |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
C |
SK Zbraslav |
75:00 |
+13:27 |
9. |
Valter Petr |
KBP4500 |
C |
KBP Praha |
77:26 |
+15:53 |
10. |
Cincibus Pavel |
FSP6605 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
78:27 |
+16:54 |
11. |
Šolc Radim |
PGP8101 |
C |
SK Praga |
83:34 |
+22:01 |
12. |
Kohl Ondřej |
PVP8600 |
C |
VSK Přírodověda - or |
83:57 |
+22:24 |
13. |
Havlicek Tomas |
KNC8700 |
C |
Sokol Kostelec nad Č |
84:59 |
+23:26 |
14. |
Bitter Aleš |
KNC8803 |
C |
Sokol Kostelec nad Č |
86:21 |
+24:48 |
15. |
Neumann Tomáš |
PVP8900 |
C |
VSK Přírodověda - or |
87:38 |
+26:05 |
16. |
Forst Libor |
MFP6301 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
87:48 |
+26:15 |
17. |
Žáček Martin |
FSP6803 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
89:47 |
+28:14 |
18. |
Izák Petr |
PVP7802 |
C |
VSK Přírodověda - or |
92:03 |
+30:30 |
19. |
Matějovský Martin |
PVP8500 |
C |
VSK Přírodověda - or |
94:24 |
+32:51 |
20. |
Besta Lukáš |
KNC8101 |
C |
Sokol Kostelec nad Č |
94:28 |
+32:55 |
21. |
Tomáš Hájek |
ZVO6401 |
|
OB SK Zvole |
98:49 |
+37:16 |
22. |
Toušek Filip |
ZBP7102 |
C |
SK Zbraslav |
102:46 |
+41:13 |
23. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
104:27 |
+42:54 |
24. |
Halíř Radim |
MFP7000 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
106:32 |
+44:59 |
25. |
Radek Beránek |
ZVO6803 |
|
OB SK Zvole |
112:50 |
+51:17 |
|
Popule Tomáš |
LPM8803 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
DISK |
|
|
Berný Jan |
ODV7702 |
C |
TJ AERO Odolená Voda |
DISK |
|
|
Šváb Jan |
FSP5801 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
DISK |
|
12.60 km, 165 m, 26 kontrol
8.70 km, 105 m, 18 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šemelík Petr |
DKL6901 |
C |
Klub OB Kladno |
63:53 |
+0:00 |
2. |
Frantisek Peterka |
TJP4900 |
|
OOB TJ Sokol Troja |
65:59 |
+2:06 |
3. |
Žemla Tomáš |
SCP7105 |
C |
OK Sparta Praha |
66:24 |
+2:31 |
4. |
Valášek Petr |
KAM6600 |
C |
SK Kamenice |
67:22 |
+3:29 |
5. |
Procházka Antonín |
DCE5500 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
67:30 |
+3:37 |
6. |
Čechmánek Vladimír |
OKP5802 |
|
SK OK 24 Praha |
68:25 |
+4:32 |
7. |
Novák Libor |
OKP6504 |
C |
SK OK 24 Praha |
70:18 |
+6:25 |
8. |
Hájek Jiří |
BSO6400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
71:34 |
+7:41 |
9. |
Stránský Jiří |
KPY6300 |
C |
SKOB Kralupy n. Vlta |
72:19 |
+8:26 |
10. |
Klaška Pavel |
JES6500 |
C |
KOS Jesenice |
72:29 |
+8:36 |
11. |
Käss Pavel |
BSO7000 |
C |
KOB Baník Sokolov |
72:58 |
+9:05 |
12. |
Procházka Pavel |
LBE6500 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
74:24 |
+10:31 |
13. |
Doubek Petr |
SLA7000 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
75:05 |
+11:12 |
14. |
JUN Drahomír |
KNC5501 |
C |
Sokol Kostelec nad Č |
79:26 |
+15:33 |
15. |
John Vladimír |
OLP5502 |
C |
SKP Olymp Praha |
79:32 |
+15:39 |
16. |
Kroupa Štěpán |
VPM6904 |
C |
VŠ Plzeň |
79:49 |
+15:56 |
17. |
Pichal Jan |
VSP5202 |
|
USK Praha |
81:47 |
+17:54 |
18. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
C |
KČT Aš |
82:34 |
+18:41 |
19. |
Kohl Jiří |
KPY6201 |
C |
SKOB Kralupy n. Vlta |
83:09 |
+19:16 |
20. |
Marek Jan |
LBE6100 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
83:55 |
+20:02 |
21. |
Jaromír Háněl |
ZVO6801 |
|
OB SK Zvole |
84:58 |
+21:05 |
22. |
Chotětický Jan |
MAS5400 |
C |
KČT Aš |
85:13 |
+21:20 |
23. |
Martin Hanák |
KRL6701 |
|
Kometa Kralovice |
86:45 |
+22:52 |
24. |
Straka Lukáš |
PVP7006 |
C |
VSK Přírodověda - or |
88:52 |
+24:59 |
25. |
Bína Pavel |
MLA6708 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
90:15 |
+26:22 |
26. |
Kučera Zdeněk |
DKL5601 |
C |
Klub OB Kladno |
92:40 |
+28:47 |
27. |
Uhlíř Patrik |
LBE7000 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
96:20 |
+32:27 |
28. |
Kozelka Jan |
LCV7000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
101:26 |
+37:33 |
29. |
Hovorka Jan |
DCE6300 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
107:04 |
+43:11 |
30. |
Reiterman Leoš |
LBE7100 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
111:03 |
+47:10 |
31. |
Hermann Petr |
TAP6301 |
C |
KOB Tretra Praha |
111:04 |
+47:11 |
32. |
Ornst Jan |
DKP6700 |
C |
SK Kotlářka Praha |
111:29 |
+47:36 |
33. |
Michalec Jan |
MLA5701 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
112:56 |
+49:03 |
34. |
Pohnán Radek |
KNC7002 |
C |
Sokol Kostelec nad Č |
128:19 |
+64:26 |
35. |
Dobeš Václav |
KPY5701 |
C |
SKOB Kralupy n. Vlta |
132:05 |
+68:12 |
5.70 km, 85 m, 13 kontrol
5.10 km, 80 m, 13 kontrol
4.40 km, 75 m, 11 kontrol
2.60 km, 40 m, 8 kontrol
1.90 km, 20 m, 6 kontrol
2.60 km, 40 m, 8 kontrol
5.10 km, 80 m, 13 kontrol