Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: MJČ - Krátká 08
Kód závodu
080412022
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
MJČ - Krátká 08
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
12.04.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
U Rubalů
Pořadatel
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D20
D21
D35
D45
D55
DN
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
HDR
HN
P3
D10
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štefanyuková Eliška
CST9851
OOB TJ ČZ Strakonice
16:51
D12
1.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Ivana
KRE9651
OOB TJ Sokol Křemže
17:55
2.
Maříková Anna
KRE9652
OOB TJ Sokol Křemže
34:59
+ 17:04
3.
Konečná Eliška
KCK
KOB Český Krumlov
53:27
+ 35:32
D14
2.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vébrová Denisa
KTA9551
SK Kotnov Tábor
21:55
2.
Honsová Eliška
CCB
SK Čtyři Dvory České Budějovice
25:35
+ 3:40
3.
Zemanová Aneta
LEN9551
Ski Klub Lenora
33:11
+ 11:16
D16
2.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Tereza
TJH9451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
25:38
2.
Soudková Eliška
TEM9252
KOB Temelín
30:51
+ 5:13
3.
Kratochvilová Hana
API9351
OK Andante Písek
37:09
+ 11:31
4.
Pšeničková Eva
TEM9251
KOB Temelín
41:19
+ 15:41
5.
Stachová Daniela
VCB9370
TJ OB České Budějovice
47:19
+ 21:41
D18
2.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašarová Kristýna
KCK9054
KOB Český Krumlov
27:57
2.
Kratochvilová Veronik
API9151
OK Andante Písek
37:16
+ 9:19
D20
3.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozáková Lucie
KRE8952
OOB TJ Sokol Křemže
66:29
2.
Viktorová Jana
KRE8951
OOB TJ Sokol Křemže
96:40
+ 30:11
D21
3.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teringlová Martina
SCP7851
OK Sparta Praha
30:54
2.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
36:03
+ 5:09
3.
Pelcová Pavla
CST7454
OOB TJ ČZ Strakonice
36:15
+ 5:21
4.
Vejvodová Mirka
OPT5751
SK Libín 1096 Prachatice
39:07
+ 8:13
5.
Soudková Šárka
TEM8451
KOB Temelín
39:42
+ 8:48
6.
Kovářová Lenka
TJH8651
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
42:10
+ 11:16
7.
Soudková Alena
TEM5851
KOB Temelín
52:09
+ 21:15
Martanová Michaela
LEN8852
Ski Klub Lenora
DISK
Petrová Dita
VCB8551
TJ OB České Budějovice
DISK
D35
3.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Ivana
KRE6451
OOB TJ Sokol Křemže
40:05
2.
Hudečková Helena
KTA6951
SK Kotnov Tábor
41:48
+ 1:43
3.
Ash Hana
OCB7051
Orienteering club České Budějovice
43:35
+ 3:30
4.
Flašarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
46:29
+ 6:24
5.
Votíková Monika
VCB7254
TJ OB České Budějovice
47:50
+ 7:45
6.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
48:40
+ 8:35
7.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
51:31
+ 11:26
8.
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
53:08
+ 13:03
9.
Stachová Alena
VCB6370
TJ OB České Budějovice
55:00
+ 14:55
10.
Stluková Eliška
PCB6851
SKP České Budějovice
55:34
+ 15:29
11.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
55:54
+ 15:49
12.
Troupová Vladěna
KRE6351
OOB TJ Sokol Křemže
57:05
+ 17:00
13.
Zimmermannová Milena
KRE6851
OOB TJ Sokol Křemže
61:07
+ 21:02
14.
Doubková Iva
OPT6250
SK Libín 1096 Prachatice
61:47
+ 21:42
15.
Bremova Martina
LEN8451
Ski Klub Lenora
77:32
+ 37:27
Konečná Vladimíra
KCK
KOB Český Krumlov
DISK
Pešlová Martina
LEN6751
Ski Klub Lenora
DISK
D45
2.70 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pokorná Eva
TEM5751
KOB Temelín
37:47
2.
Mikešová Iveta
LEN6551
Ski Klub Lenora
42:53
+ 5:06
3.
Bremová Hilda
LEN6151
Ski Klub Lenora
52:31
+ 14:44
D55
2.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářová Milena
TJH5351
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
29:13
2.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
36:59
+ 7:46
3.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
76:38
+ 47:25
DN
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maříková Veronika
KRE9851
OOB TJ Sokol Křemže
18:22
2.
Moravcová Šárka
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
17:38
+
3.
Štindlová Klára
KRE0252
OOB TJ Sokol Křemže
23:42
+ 5:20
4.
Mikešová Pavla
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
23:45
+ 5:23
5.
Pelcová Kateřina
CST0051
OOB TJ ČZ Strakonice
25:32
+ 7:10
6.
Klimešová Šarlota
KRE0051
OOB TJ Sokol Křemže
26:38
+ 8:16
7.
Klimešová Alenka
KRE0251
OOB TJ Sokol Křemže
34:01
+ 15:39
H10
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vébr Jiří
KTA9901
SK Kotnov Tábor
23:53
Konečný Matěj
KCK
KOB Český Krumlov
DISK
H12
1.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
25:36
H14
2.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
20:41
2.
Čížek Petr
TJH9402
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
20:59
+ 0:18
3.
Princ Matyáš
TEM9551
KOB Temelín
35:28
+ 14:47
4.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
39:12
+ 18:31
H16
3.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API9301
OK Andante Písek
31:19
2.
Fajrajzl Oldřich
API9302
OK Andante Písek
33:17
+ 1:58
3.
Prais Marcel
KRE9302
OOB TJ Sokol Křemže
37:19
+ 6:00
4.
Pšenička Vít
TEM9201
KOB Temelín
38:05
+ 6:46
5.
Princ Jakub
TEM9302
KOB Temelín
39:35
+ 8:16
6.
Hudeček Petr
KTA9201
SK Kotnov Tábor
42:19
+ 11:00
7.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
42:48
+ 11:29
H18
3.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šandera Filip
KRE9002
OOB TJ Sokol Křemže
41:40
H20
4.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
32:47
H21
4.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jan jun.
PGP8610
SK Praga
24:40
2.
Vébr Jiří
KTA6901
SK Kotnov Tábor
29:26
+ 4:46
3.
Hošek Radim
VCB8701
TJ OB České Budějovice
29:49
+ 5:09
4.
Hošek Lubomír
VCB6101
TJ OB České Budějovice
31:17
+ 6:37
5.
Hejzlar Josef
VCB5601
TJ OB České Budějovice
31:45
+ 7:05
6.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
32:09
+ 7:29
7.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
32:46
+ 8:06
8.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
33:21
+ 8:41
9.
Flašar Jan sen.
KCK5701
KOB Český Krumlov
35:08
+ 10:28
10.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
36:07
+ 11:27
11.
Vojtěch Jaroslav
PVD8201
TJ Sokol Pražák
38:13
+ 13:33
12.
Tichý Tomáš
TJH9201
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
39:04
+ 14:24
13.
Moravec Kamil
KRE8002
OOB TJ Sokol Křemže
39:26
+ 14:46
14.
Bláha Petr
PVD8901
TJ Sokol Pražák
42:56
+ 18:16
15.
Mareš Ladislav
MIL7202
Tesil Milevsko
43:48
+ 19:08
16.
Kalianko Jan
PVD8701
TJ Sokol Pražák
44:28
+ 19:48
17.
Pešta Jiří
MIL7201
Tesil Milevsko
46:20
+ 21:40
18.
Měkota Martin
VCB8501
TJ OB České Budějovice
52:14
+ 27:34
19.
Šebesta Jan
KRE8901
OOB TJ Sokol Křemže
55:56
+ 31:16
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
DISK
H35
3.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
28:19
2.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
31:09
+ 2:50
3.
Ševčík Marek
PCB6701
SKP České Budějovice
32:14
+ 3:55
4.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
32:47
+ 4:28
5.
Pšenička Jiří
TEM6301
KOB Temelín
36:47
+ 8:28
6.
Šustr Pavel
KSH7001
OOB TJ Kašperské Hory
51:29
+ 23:10
7.
Pazderka Hynek
KRE6801
OOB TJ Sokol Křemže
51:58
+ 23:39
8.
Honsa Luděk
CCB
SK Čtyři Dvory České Budějovice
56:40
+ 28:21
9.
Mikeš Pavel
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
71:14
+ 42:55
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
DISK
H45
3.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mražík Karel
KRE5901
OOB TJ Sokol Křemže
31:32
2.
Moravec Miloš
KRE5301
OOB TJ Sokol Křemže
33:46
+ 2:14
3.
Soudek Vojtěch
TEM5601
KOB Temelín
34:57
+ 3:25
4.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
36:18
+ 4:46
5.
Korecký Miroslav
TEM5501
KOB Temelín
38:41
+ 7:09
6.
Fajrajzl Jaromír
API5601
OK Andante Písek
45:53
+ 14:21
7.
Janošík Lubomír
KSH5901
OOB TJ Kašperské Hory
46:26
+ 14:54
H55
3.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
35:37
2.
Reidinger Antonín
PVD3101
TJ Sokol Pražák
38:43
+ 3:06
3.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
39:31
+ 3:54
4.
Weis František
KRE5101
OOB TJ Sokol Křemže
39:34
+ 3:57
5.
Novák Pavel
CCB4801
SK Čtyři Dvory České Budějovice
47:02
+ 11:25
6.
Pokorný Karel
TEM4701
KOB Temelín
47:51
+ 12:14
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
DISK
HDR
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mareš Jakub
LEN0301
Ski Klub Lenora
21:19
2.
Pšenička Adam
TEM0201
KOB Temelín
23:30
+ 2:11
3.
Maxenová Terezka
KRE0253
OOB TJ Sokol Křemže
27:03
+ 5:44
4.
Korecký Jan
TEM0301
KOB Temelín
29:13
+ 7:54
5.
Kratochvilová Bára
API0751
OK Andante Písek
40:56
+ 19:37
6.
Votíkovi
VCB0000
TJ OB České Budějovice
48:38
+ 27:19
HN
1.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švec Ivan
KRE9501
OOB TJ Sokol Křemže
15:42
2.
Barták Jiří
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
15:31
+
3.
Jírovec Karel
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
19:09
+ 3:27
4.
Bartoš Jan
KRE0001
OOB TJ Sokol Křemže
21:32
+ 5:50
5.
Mikeš Antonín
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
27:12
+ 11:30
P3
2.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulec Vladimír
PCB6201
SKP České Budějovice
21:16
2.
Stach Jiří
VCB6120
TJ OB České Budějovice
44:08
+ 22:52
3.
Široký Miloslav
KSH
OOB TJ Kašperské Hory
62:45
+ 41:29
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz