Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Gigasport ČP,A,Bm (krátká trať)
Kód závodu
070915144
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Gigasport ČP,A,Bm (krátká trať)
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
15.09.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Ranking
Místo konání
Ludvikov
Použitá mapa
Na vyhlidce 1:10000, e=5m, stav JAro 2007
Pořadatel
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
Ředitel závodu
Michaela Hradilova
Hlavní rozhodčí
Milan Venhoda
Stavitel tratí
Pavel Kosarek
JURY
Míra Sedil, Marek Prášil, Kristína Bořánková
Kategorie
D10C
D10N
D12B
D12C
D14B
D14C
D16A
D16B
D16C
D18A
D18B
D18C
D20A
D20B
D21A
D21B
D21C
D21E
D35B
D35C
D40B
D45B
D45C
D50B
D55B
D55C
D60B
H10C
H10N
H12B
H12C
H14B
H14C
H16A
H16B
H16C
H18A
H18B
H18C
H20A
H20B
H21A
H21B
H21C
H21E
H35B
H35C
H40B
H45B
H45C
H50B
H55B
H55C
H60B
H65B
H65C
H75B
P3
P5
X10N
D10C
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvátová Hana
SSU9794
C
SK Severka Šumperk
17.24
2.
Argalášová Kateřina
TRI9750
C
TJ TŽ Třinec
18.51
+ 1.27
3.
Kaufmanová Ivana
TRI9759
C
TJ TŽ Třinec
22.27
+ 5.03
4.
Pilcová Sabina
ZPV9898
C
KOB Železárny Prostějov
23.51
+ 6.27
5.
Novotná Klára
ZLH9851
C
TJ Zlaté Hory
24.07
+ 6.43
6.
Svěchotová Natálie
MOV9751
C
SKOB Ostrava
24.16
+ 6.52
7.
Fukalová Hana
AOV9850
C
Baník Ostrava - FIZA
28.24
+11.00
8.
Korpasová Tereza
LBM9898
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
29.50
+12.26
9.
Fizková Renáta
TRI9753
C
TJ TŽ Třinec
32.33
+15.09
10.
Kaszperydysová Petra
TRI9758
C
TJ TŽ Třinec
37.53
+20.29
11.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
39.02
+21.38
D10N
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nešporová Alžběta
TZL0051
C
SKOB Zlín
23.51
2.
Řehová Natálie
BFM0051
C
SKOB Frýdek - Místek
24.31
+ 0.40
3.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
TJ Zlaté Hory
45.15
+21.24
4.
Korpasová Lucie
LBM0151
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51.00
+27.09
MS
Stiborová Blanka
KAR7650
C
SK Karlovice
21.02
D12B
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrysová Barbara
LCE9751
C
TJ Slovan Luhačovice
24.08
2.
Kunčarová Jana
LCE9651
C
TJ Slovan Luhačovice
25.39
+ 1.31
3.
Odehnalová Tereza
ABM9757
C
KOB MOIRA Brno
25.49
+ 1.41
4.
Hovořáková Anna
VBM9652
C
VSK MZLU Brno
26.17
+ 2.09
5.
Hiršová Gabriela
VBM9651
C
VSK MZLU Brno
27.41
+ 3.33
6.
Bořánková Karolína
VSP9550
C
USK Praha
28.01
+ 3.53
7.
Novotná Klára
PHK9751
C
OK 99 Hradec Králové
30.29
+ 6.21
8.
Bucká Karolína
ABR9553
C
A-team NOVO Bruntál
44.27
+20.19
9.
Kavánková Iva
TZL9753
C
SKOB Zlín
50.57
+26.49
10.
Strouhalová Edita
LCE96
C
TJ Slovan Luhačovice
53.38
+29.30
D12C
1.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajcarová Soňa
SKM9551
C
KOB Směr Kroměříž
23.41
2.
Fukalová Martina
AOV9550
C
Baník Ostrava - FIZA
27.40
+ 3.59
3.
Kaděrová Vendula
HAV9650
C
SKOB Baník Havířov
28.19
+ 4.38
4.
Končáková Klára
HLV9557
C
Sokol Holešov
29.41
+ 6.00
5.
Brudná Klára
TRI9653
C
TJ TŽ Třinec
31.52
+ 8.11
6.
Tesařová Jana
VOV9751
C
VSK VŠB-TU Ostrava
32.23
+ 8.42
7.
Kredbová Barbara
HAV9551
C
SKOB Baník Havířov
34.38
+10.57
8.
Procházková Marie
SOP9551
C
TJ Slezan Opava
36.28
+12.47
9.
Durajová Sabina
MOV9653
C
SKOB Ostrava
38.01
+14.20
10.
Pěčková Veronika
SKM9651
C
KOB Směr Kroměříž
41.18
+17.37
11.
Hájková Lenka
KYL0050
C
SK SP Kylešovice
59.39
+35.58
Petrželková Monika
BFM9651
C
SKOB Frýdek - Místek
DISK
D14B
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Markéta
PHK9451
A
OK 99 Hradec Králové
26.12
2.
Šimková Johanka
UOL9355
A
SK Univerzity Palackého Olomou
27.01
+ 0.49
3.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
27.29
+ 1.17
4.
Mátlová Pavlína
KSU9392
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
28.31
+ 2.19
5.
Laštůvková Petra
TRI9350
B
TJ TŽ Třinec
29.28
+ 3.16
6.
Nožková Sára
TRI9353
B
TJ TŽ Třinec
30.27
+ 4.15
7.
Koporová Petra
ZBM9353
B
SK Žabovřesky Brno
31.38
+ 5.26
8.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
B
SK Žabovřesky Brno
31.47
+ 5.35
9.
Šarmanová Alena
MOV9351
A
SKOB Ostrava
32.18
+ 6.06
10.
Kolářová Renata
ABR9351
A
A-team NOVO Bruntál
33.48
+ 7.36
11.
Vozdová Aneta
KSU9394
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
34.09
+ 7.57
12.
Hnilicová Šárka
KSU9493
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.12
+ 9.00
13.
Janů Hana
KSU9393
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
36.22
+10.10
14.
Hrušková Barbora
ZBM9354
B
SK Žabovřesky Brno
36.30
+10.18
15.
Tesařová Markéta
RBK9451
B
SK Radioklub Blansko
37.27
+11.15
16.
Svobodová Radka
BFM9451
B
SKOB Frýdek - Místek
37.37
+11.25
17.
Kosová Štěpánka
TRI9458
B
TJ TŽ Třinec
38.01
+11.49
18.
Tichá Tereza
TJH9451
B
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
38.47
+12.35
19.
Baran Karolina
WAW
C
39.30
+13.18
20.
Koláriková Lucie
TZL9451
B
SKOB Zlín
40.49
+14.37
21.
Jeřábková Jitka
TZL9453
B
SKOB Zlín
40.55
+14.43
22.
Hájková Petra
KYL9350
C
SK SP Kylešovice
41.11
+14.59
23.
Štarhová Martina
SSU9386
C
SK Severka Šumperk
44.01
+17.49
24.
Kavánková Jana
TZL9351
C
SKOB Zlín
45.59
+19.47
25.
Kociánová Barbora
TZL9454
C
SKOB Zlín
47.12
+21.00
D14C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haltofová Eva
TRI9453
B
TJ TŽ Třinec
31.05
2.
Krejčí Kateřina
AOV9350
C
Baník Ostrava - FIZA
32.57
+ 1.52
3.
Opletalová Bára
TRI9354
B
TJ TŽ Třinec
34.10
+ 3.05
4.
Visnyiova Ester
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
38.25
+ 7.20
5.
Proboszová Natálie
HAV9452
C
SKOB Baník Havířov
41.24
+10.19
6.
Chudova Nela
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
42.14
+11.09
7.
Tesařová Marcela
VOV
C
VSK VŠB-TU Ostrava
43.02
+11.57
8.
Svobodová Klára
SOP9352
C
TJ Slezan Opava
44.58
+13.53
9.
Jančová Jana
VRB9450
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
61.22
+30.17
10.
Skurková Vendula
BFM9353
C
SKOB Frýdek - Místek
83.33
+52.28
11.
Peřinková Petra
AOP9451
C
Přátelé orientačního běhu Opav
93.31
+62.26
Slezáková Pavla
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
D16A
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teplá Karolína
SHK9251
A
TJ Slavia Hradec Králové
27.54
2.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
30.35
+ 2.41
3.
Uhlíková Tereza
BSO9151
A
KOB Baník Sokolov
30.55
+ 3.01
4.
Kubátová Zuzana
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
31.03
+ 3.09
5.
Beranová Barbora
BSO9152
A
KOB Baník Sokolov
31.21
+ 3.27
6.
Chmelařová Michaela
SHK9151
A
TJ Slavia Hradec Králové
31.25
+ 3.31
7.
Valešová Jana
CHA9152
A
OK Chrastava
31.39
+ 3.45
8.
Čermáková Magdalena
UOL9155
A
SK Univerzity Palackého Olomou
32.18
+ 4.24
9.
Petráčková Klára
SJI9251
A
OK Jihlava
32.27
+ 4.33
10.
Brožová Eliška
BSO9250
A
KOB Baník Sokolov
32.52
+ 4.58
11.
Kosová Barbora
TRI9258
A
TJ TŽ Třinec
32.53
+ 4.59
12.
Mlčochová Alice
TRI9251
A
TJ TŽ Třinec
33.07
+ 5.13
13.
Doškářová Tereza
JIL9151
A
OK Jilemnice
33.25
+ 5.31
14.
Beranová Jana
BSO9153
A
KOB Baník Sokolov
33.26
+ 5.32
15.
Šperlíková Eva
VRB9151
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
33.49
+ 5.55
16.
Březinová Marie
SSU9191
A
SK Severka Šumperk
34.07
+ 6.13
17.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
A
OOB Třebíč
34.23
+ 6.29
18.
Svobodná Madla
DKP9154
A
Oddíl OB Kotlářka
34.24
+ 6.30
19.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
34.54
+ 7.00
20.
Mervartová Kristýna
SHK9155
A
TJ Slavia Hradec Králové
35.30
+ 7.36
21.
Panochová Anna
KAM9153
A
SK Kamenice
35.33
+ 7.39
22.
Jelínková Šárka
PGP9153
A
SK Praga
35.53
+ 7.59
23.
Seifertová Magda
DKP9155
A
Oddíl OB Kotlářka
36.26
+ 8.32
24.
Lamichová Martina
PHK9152
A
OK 99 Hradec Králové
37.05
+ 9.11
25.
Novotná Tereza
PHK9255
A
OK 99 Hradec Králové
37.08
+ 9.14
26.
Sklenářová Radka
SBR9250
A
SKOB Bruntál
37.12
+ 9.18
27.
Indráková Adélka
UOL9153
A
SK Univerzity Palackého Olomou
37.39
+ 9.45
28.
Veselá Anna
NEJ9250
A
TJ Jiskra Nejdek
38.18
+10.24
29.
Kosová Denisa
SRK9151
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
40.46
+12.52
30.
Jastrzembská Tereza
TRI9256
A
TJ TŽ Třinec
45.56
+18.02
31.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
A
SK Univerzity Palackého Olomou
53.05
+25.11
D16B
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Faron Paulina
WAW
C
32.46
2.
Handlová Andrea
ABM9255
B
KOB MOIRA Brno
32.59
+ 0.13
3.
Válková Tereza
VRB9150
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
34.42
+ 1.56
4.
Kršáková Marie
VIZ9191
B
TJ Sokol Vizovice
35.23
+ 2.37
5.
Baran Anna
WAW
C
35.43
+ 2.57
6.
Drgová Markéta
TZL9152
B
SKOB Zlín
37.25
+ 4.39
7.
Krahulíková Tereza
LCE91
C
TJ Slovan Luhačovice
37.39
+ 4.53
8.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
38.05
+ 5.19
9.
Kukolová Šárka
LCE9251
C
TJ Slovan Luhačovice
38.13
+ 5.27
10.
Hrubanová Kateřina
SKM9152
C
KOB Směr Kroměříž
38.59
+ 6.13
11.
Nováková Anežka
AOV9251
C
Baník Ostrava - FIZA
39.13
+ 6.27
12.
Krejčíková Marie
TZL9252
B
SKOB Zlín
39.25
+ 6.39
13.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
39.40
+ 6.54
14.
Drgová Lenka
TZL9153
B
SKOB Zlín
40.14
+ 7.28
15.
Dyzio Natalia
WAW
C
41.08
+ 8.22
16.
Zanovska Aleksandra
WAW
C
41.25
+ 8.39
17.
Muselíková Vladislava
ABM9151
B
KOB MOIRA Brno
41.39
+ 8.53
18.
Vintrová Iva
TZL9151
B
SKOB Zlín
42.57
+10.11
19.
Řezaninová Iva
ZVS9250
B
TJ Zbrojovka Vsetín
43.37
+10.51
20.
Janečková Adriana
CEL9161
A
TJ Sokol Čelechovice na Hané
44.01
+11.15
21.
Hojsáková Martina
VBM9153
B
VSK MZLU Brno
47.30
+14.44
22.
Borková Marie
TZL9253
B
SKOB Zlín
51.32
+18.46
23.
Vyhnálková Milada
SOP9151
B
TJ Slezan Opava
59.40
+26.54
24.
Sadzik Anna
WAW
C
61.32
+28.46
25.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
76.28
+43.42
D16C
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mizerová Monika
TRI9250
C
TJ TŽ Třinec
38.32
2.
Tesařová Eva
RBK9253
C
SK Radioklub Blansko
40.09
+ 1.37
3.
Opletalová Eva
HAV9250
C
SKOB Baník Havířov
41.54
+ 3.22
4.
Christovová Neli
SKM9151
C
KOB Směr Kroměříž
42.27
+ 3.55
5.
Ševčíková Petra
SOP9152
C
TJ Slezan Opava
49.55
+11.23
D18A
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petrželová Tereza
LTU8951
A
Lokomotiva Trutnov
31.26
2.
Mádlová Věra
SHK8951
A
TJ Slavia Hradec Králové
31.43
+ 0.17
3.
Kabáthová Eva
ZBM8966
A
SK Žabovřesky Brno
32.02
+ 0.36
4.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
Oddíl OB Kotlářka
33.49
+ 2.23
5.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
35.00
+ 3.34
6.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
35.21
+ 3.55
7.
Procházková Michaela
LPU8960
A
OK Lokomotiva Pardubice
35.24
+ 3.58
8.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
35.45
+ 4.19
8.
Mullerová Věra
SRK9053
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
35.45
+ 4.19
10.
Jirčáková Martina
SRK8951
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
35.49
+ 4.23
11.
Polzerová Lenka
LTU9051
A
Lokomotiva Trutnov
36.37
+ 5.11
12.
Valachová Martina
LPU9054
A
OK Lokomotiva Pardubice
38.27
+ 7.01
13.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
A
SK lyžování a OB Nová Paka
38.51
+ 7.25
14.
Pilcová Barbora
VRB8977
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
39.23
+ 7.57
15.
Freyová Andrea
JIL8955
A
OK Jilemnice
40.06
+ 8.40
16.
Weissová Lucie
JAM8952
A
SK Jamnice
40.40
+ 9.14
17.
Veličková Monika
VRB8951
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
41.04
+ 9.38
18.
Hubáčková Pavla
LCE9052
A
TJ Slovan Luhačovice
41.07
+ 9.41
19.
Cahlová Blanka
LCE9051
A
TJ Slovan Luhačovice
41.08
+ 9.42
20.
Ježková Dominika
PGP9053
A
SK Praga
41.53
+10.27
21.
Svobodová Barbora
TJN8952
A
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
42.13
+10.47
22.
Hadačová Tereza
AOP9051
A
Přátelé orientačního běhu Opav
42.42
+11.16
23.
Kuncová Eliška
MLA8951
A
MLOK Mariánské Lázně
43.05
+11.39
24.
Maliňáková Barbora
VIZ9051
A
TJ Sokol Vizovice
45.54
+14.28
25.
Soukupová Lucie
SJC8951
A
Sportcentrum Jičín
46.32
+15.06
26.
Bialožytová Tereza
TRC9050
A
SKOB BETA Třinec
47.47
+16.21
27.
Krätschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
50.29
+19.03
D18B
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vozdová Klára
KSU8964
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.40
2.
Hudzieczková Eva
TRC9051
B
SKOB BETA Třinec
39.57
+ 4.17
3.
Fasurová Tereza
ABM9059
C
KOB MOIRA Brno
43.06
+ 7.26
4.
Zítková Lenka
ABR9055
B
A-team NOVO Bruntál
43.52
+ 8.12
5.
Králová Michaela
VRB9092
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
44.41
+ 9.01
6.
Šmajstrlová Hana
AOV8954
B
Baník Ostrava - FIZA
46.59
+11.19
7.
Domčíková Tereza
MOV8953
B
SKOB Ostrava
48.03
+12.23
8.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
49.55
+14.15
9.
Kršáková Veronika
VIZ9090
B
TJ Sokol Vizovice
51.01
+15.21
10.
Rossmanithová Kateřin
AOP8951
B
Přátelé orientačního běhu Opav
52.43
+17.03
11.
Kociánová Michaela
OOP9050
B
TJ Opava
54.38
+18.58
12.
Králová Kateřina
ODR9052
B
SKOB Odry
68.00
+32.20
13.
Kavanová Elena
SKM9090
C
KOB Směr Kroměříž
72.08
+36.28
D18C
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prokopová Bětka
TRI8951
B
TJ TŽ Třinec
32.00
2.
Hradilová Veronika
VRB8950
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
42.30
+10.30
3.
Pospíšilová Martina
SOP9051
B
TJ Slezan Opava
47.58
+15.58
4.
Rišková Diana
ZLH8950
C
TJ Zlaté Hory
51.34
+19.34
5.
Miturová Barbora
MOV9051
C
SKOB Ostrava
54.06
+22.06
D20A
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Monika
DKP8857
R
Oddíl OB Kotlářka
34.41
2.
Machútová Lucie
PHK8851
R
OK 99 Hradec Králové
37.43
+ 3.02
3.
Klečková Lucie
HAV8852
A
SKOB Baník Havířov
38.10
+ 3.29
4.
Doležalová Vendula
PHK8752
R
OK 99 Hradec Králové
39.52
+ 5.11
5.
Azebová Nina
PHK8855
R
OK 99 Hradec Králové
40.36
+ 5.55
6.
Hlavová Hana
KON8888
R
KOB Konice
40.57
+ 6.16
7.
Vaculíková Jana
PHK8853
E
OK 99 Hradec Králové
41.09
+ 6.28
8.
Svobodná Šárka
DKP8850
E
Oddíl OB Kotlářka
41.33
+ 6.52
9.
Prchalová Ivana
TUR8754
R
OOB TJ Turnov
41.37
+ 6.56
10.
Hermanová Zuzana
LPU8752
E
OK Lokomotiva Pardubice
41.51
+ 7.10
11.
Šediváková Helena
LPU8857
A
OK Lokomotiva Pardubice
42.18
+ 7.37
12.
Horáková Veronika
TUR8751
R
OOB TJ Turnov
44.00
+ 9.19
13.
Hrstková Vlaďka
SCP8753
R
OK Sparta Praha
44.13
+ 9.32
14.
Žabková Marie
TRC8753
A
SKOB BETA Třinec
44.14
+ 9.33
15.
Karochová Simona
DKP8853
R
Oddíl OB Kotlářka
45.05
+10.24
16.
Doležalová Veronika
SHK8753
A
TJ Slavia Hradec Králové
45.29
+10.48
17.
Stratilová Marie
ZBM8751
A
SK Žabovřesky Brno
46.24
+11.43
18.
Sehnalová Tereza
TUR8852
A
OOB TJ Turnov
46.39
+11.58
19.
Svobodová Jana
SMB8753
A
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
48.58
+14.17
20.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
R
Kometa Kralovice
50.28
+15.47
21.
Doležalová Hana
VRL8851
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
52.07
+17.26
22.
Teplá Tereza
SHK8851
A
TJ Slavia Hradec Králové
53.43
+19.02
23.
Bochenková Martina
DKP8758
A
Oddíl OB Kotlářka
54.21
+19.40
24.
Pavlíková Barbora
JPV8750
A
SK Prostějov
56.29
+21.48
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
DISK
D20B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žabková Markéta
TRC8850
A
SKOB BETA Třinec
40.24
2.
Borecká Kateřina
ZBM8852
B
SK Žabovřesky Brno
46.01
+ 5.37
3.
Bajcarová Pavla
VRB8752
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
50.11
+ 9.47
4.
Maliňáková Petra
SVS8751
C
Orientklub Vsetín
60.10
+19.46
5.
Moravcová Zuzana
SOP8852
B
TJ Slezan Opava
72.43
+32.19
Valentová Vendula
LCE8851
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
D21A
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pekárková Eva
TZL7653
E
SKOB Zlín
48.05
2.
Novotná Petra
PHK6651
E
OK 99 Hradec Králové
49.38
+ 1.33
3.
Zurynková Jana
EKP7053
C
VŠTJ Ekonom Praha
50.02
+ 1.57
4.
Vávrová Veronika
JPV8551
C
SK Prostějov
50.22
+ 2.17
5.
Holinková Hana
ZPV6777
C
KOB Železárny Prostějov
51.51
+ 3.46
6.
Palátová Petra
ZBM8658
R
SK Žabovřesky Brno
52.59
+ 4.54
6.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
52.59
+ 4.54
8.
Vlčovská Marta
LPU7667
R
OK Lokomotiva Pardubice
53.04
+ 4.59
9.
Blažková Hana
VLI7980
C
VSK Slavia TU Liberec
53.46
+ 5.41
10.
Škodová Petra
LPU8359
R
OK Lokomotiva Pardubice
53.56
+ 5.51
11.
Daňková Petra
JPV8575
C
SK Prostějov
54.03
+ 5.58
12.
Krejčíková Barbora
TZL8551
C
SKOB Zlín
55.05
+ 7.00
13.
Dittrichová Andrea
SKM7750
C
KOB Směr Kroměříž
55.08
+ 7.03
14.
Tvarůžková Petra
ZBM8459
C
SK Žabovřesky Brno
55.14
+ 7.09
15.
Bukovacová Alena
ZBM7454
C
SK Žabovřesky Brno
56.17
+ 8.12
16.
Hrouzová Pavlína
VOV8559
C
VSK VŠB-TU Ostrava
57.41
+ 9.36
17.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
58.53
+10.48
18.
Podmolíková Dagmar
TZL7155
C
SKOB Zlín
59.31
+11.26
18.
Bucká Martina
ABR8651
C
A-team NOVO Bruntál
59.31
+11.26
20.
Kašková Barbora
CHA8050
C
OK Chrastava
60.04
+11.59
21.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
61.09
+13.04
22.
Hrobařová Lenka
JIL7754
C
OK Jilemnice
61.49
+13.44
23.
Klimplová Zuzana
LPU8151
C
OK Lokomotiva Pardubice
61.52
+13.47
24.
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
62.26
+14.21
25.
Klíchová Jana
VSP8152
C
USK Praha
64.06
+16.01
26.
Uvizlová Martina
SJC8665
R
Sportcentrum Jičín
64.13
+16.08
27.
Richterová Nataša
ADA7451
C
TJ Spartak Adamov
64.51
+16.46
28.
Ulahelová Jana
KRN8451
C
TJ Loko Krnov
65.29
+17.24
29.
Beržinská Soňa
ZBM8553
C
SK Žabovřesky Brno
65.54
+17.49
30.
Juračková Jana
LPU8653
R
OK Lokomotiva Pardubice
66.37
+18.32
31.
Višňová Michaela
VOV8456
C
VSK VŠB-TU Ostrava
67.58
+19.53
32.
Ondrackova Veronika
EKP7850
C
VŠTJ Ekonom Praha
68.02
+19.57
33.
Gajdová Kristina
VSP7752
C
USK Praha
72.14
+24.09
34.
Beranová Lenka
KRN7656
C
TJ Loko Krnov
72.40
+24.35
35.
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
KOS TJ Tesla Brno
73.11
+25.06
36.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
88.29
+40.24
D21B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovaříková Mária
TRI6950
R
TJ TŽ Třinec
48.31
2.
Gebauerová Jana
ZBM7951
R
SK Žabovřesky Brno
48.57
+ 0.26
3.
Karnia-Biskupska Anna
WAW
C
49.11
+ 0.40
4.
Korpasová Ivana
LBM7362
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
52.48
+ 4.17
5.
Sychrová Barbora
VBM8455
C
VSK MZLU Brno
55.19
+ 6.48
6.
Nejeschlebová Iva
VBM7852
C
VSK MZLU Brno
56.37
+ 8.06
7.
Nešporová Barbora
TZL7652
C
SKOB Zlín
57.13
+ 8.42
8.
Adámková Tereza
KSU8691
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
57.37
+ 9.06
9.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
61.24
+12.53
10.
Steblová Veronika
TRC8752
C
SKOB BETA Třinec
61.42
+13.11
11.
Šmerková Jitka
VBM8353
C
VSK MZLU Brno
62.07
+13.36
12.
Mudráková Tereza
LCE7252
C
TJ Slovan Luhačovice
63.20
+14.49
13.
Sedlářová Pavla
VRB7051
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
65.11
+16.40
14.
Petrová Tereza
BFM8751
B
SKOB Frýdek - Místek
65.32
+17.01
15.
Hornová Květuše
VOV8054
C
VSK VŠB-TU Ostrava
67.13
+18.42
16.
Maliňáková Katka
SVS8151
C
Orientklub Vsetín
68.32
+20.01
17.
Šišková Vladimíra
ZBM8456
C
SK Žabovřesky Brno
71.14
+22.43
18.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK MZLU Brno
73.09
+24.38
19.
Neradová Veronika
VBM8355
C
VSK MZLU Brno
77.27
+28.56
20.
Netoličková Radka
VOV7855
C
VSK VŠB-TU Ostrava
85.51
+37.20
21.
Michálková Renata
LCE8151
C
TJ Slovan Luhačovice
91.12
+42.41
D21C
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wernerová Marika
VRB8851
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
60.58
2.
Strakošová Petra
SFM7351
C
Sokol Frýdek - Místek
65.38
+ 4.40
3.
Šípová Jana
BOR8353
C
OK Jiskra Nový Bor
67.14
+ 6.16
4.
Urbanová Edita
STE7454
C
SK SKI-OB Šternberk
69.58
+ 9.00
5.
Kvasničková Lucie
VRL8254
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
74.46
+13.48
6.
Zájícová Petra
AOV7351
C
Baník Ostrava - FIZA
82.53
+21.55
7.
Procházková Martina
SOP7351
C
TJ Slezan Opava
83.38
+22.40
8.
Alešová Bohumila
KSU7699
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
99.24
+38.26
D21E
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Zuzana
SHK8150
E
TJ Slavia Hradec Králové
43.22
2.
Stará Zdenka
TBM7952
E
KOS TJ Tesla Brno
44.43
+ 1.21
3.
Rufferová Iva
BOR8354
R
OK Jiskra Nový Bor
46.25
+ 3.03
4.
Krafková Lucie
BOR8650
E
OK Jiskra Nový Bor
46.28
+ 3.06
5.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
47.43
+ 4.21
6.
Fejlková Martina
SHK8152
E
TJ Slavia Hradec Králové
48.29
+ 5.07
7.
Duchová Iveta
LPU8654
E
OK Lokomotiva Pardubice
48.38
+ 5.16
8.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
OK Sparta Praha
49.28
+ 6.06
9.
Horčičková Eva
UOL7051
R
SK Univerzity Palackého Olomou
49.30
+ 6.08
10.
Panchártková Jana
PHK8569
E
OK 99 Hradec Králové
50.34
+ 7.12
11.
Fukátková Pavla
LPU8552
R
OK Lokomotiva Pardubice
51.26
+ 8.04
12.
Kašková Kateřina
CHA7850
R
OK Chrastava
52.05
+ 8.43
13.
Spurná Martina
PGP8556
R
SK Praga
55.36
+12.14
14.
Tichovská Martina
PGP8658
E
SK Praga
61.41
+18.19
15.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
63.51
+20.29
16.
Kalenská Romana
SJC8351
E
Sportcentrum Jičín
91.08
+47.46
Kuncová Jana
SRK7553
E
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
DISK
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
DISK
D35B
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kociánová Eva
OOP6750
C
TJ Opava
44.05
2.
Tesařová Bohumila
VOV6957
C
VSK VŠB-TU Ostrava
44.07
+ 0.02
3.
Janásová Jitka
SKM6551
C
KOB Směr Kroměříž
45.08
+ 1.03
4.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK MZLU Brno
45.51
+ 1.46
5.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
46.12
+ 2.07
6.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
46.39
+ 2.34
7.
Vavrysová Iva
LCE6359
C
TJ Slovan Luhačovice
47.08
+ 3.03
8.
Hubáčková Dagmar
LCE6569
C
TJ Slovan Luhačovice
47.44
+ 3.39
9.
Sadílková Lenka
VIZ7055
C
TJ Sokol Vizovice
49.35
+ 5.30
10.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
50.55
+ 6.50
11.
Kostková Jana
AOP7151
C
Přátelé orientačního běhu Opav
52.09
+ 8.04
12.
Pavelková Michaela
AOP6851
C
Přátelé orientačního běhu Opav
57.05
+13.00
13.
Zobaníková Vladimíra
RAD6850
C
TJ Sokol Radslavice
58.53
+14.48
14.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
69.20
+25.15
D35C
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brodová Gabriela
SFM7152
C
Sokol Frýdek - Místek
38.15
2.
Opletalová Pavlína
HAV6652
C
SKOB Baník Havířov
40.18
+ 2.03
3.
Vričanová Sylva
HAV6751
C
SKOB Baník Havířov
49.32
+11.17
4.
Bohunská Jana
KRN6551
C
TJ Loko Krnov
49.58
+11.43
5.
Kaděrová Barbora
HAV7051
C
SKOB Baník Havířov
50.00
+11.45
6.
Argalášová Gabriela
TRI6850
C
TJ TŽ Třinec
52.17
+14.02
7.
Řehová Renata
BFM7151
C
SKOB Frýdek - Místek
54.05
+15.50
8.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
57.22
+19.07
9.
Laštůvková Lenka
TRI6650
C
TJ TŽ Třinec
58.13
+19.58
10.
Szturcová Ivana
TRC7051
C
SKOB BETA Třinec
60.15
+22.00
11.
Končáková Kateřina
HLV6856
C
Sokol Holešov
60.24
+22.09
12.
Hrouzová Jiřina
KRN6151
C
TJ Loko Krnov
60.52
+22.37
13.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
61.48
+23.33
14.
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
63.25
+25.10
15.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB MOIRA Brno
64.51
+26.36
16.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
73.49
+35.34
D40B
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájová Jana
TZL6051
C
SKOB Zlín
34.47
2.
Pilcová Petra
ZPV6666
C
KOB Železárny Prostějov
36.22
+ 1.35
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
36.28
+ 1.41
4.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Králové
37.29
+ 2.42
5.
Ferdusová Eva
LCE6461
C
TJ Slovan Luhačovice
37.32
+ 2.45
6.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
38.07
+ 3.20
7.
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
38.42
+ 3.55
8.
Hájková Iveta
KYL6350
C
SK SP Kylešovice
38.59
+ 4.12
9.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
Přátelé orientačního běhu Opav
41.03
+ 6.16
10.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
42.34
+ 7.47
11.
Skácelová Naďa
KON6183
C
KOB Konice
43.02
+ 8.15
12.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK MZLU Brno
43.27
+ 8.40
13.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
43.46
+ 8.59
14.
Kiprá Zdena
SBR6550
C
SKOB Bruntál
44.05
+ 9.18
15.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
44.58
+10.11
16.
Slezáková Jitka
LCE6351
C
TJ Slovan Luhačovice
45.25
+10.38
17.
Koláriková Irena
TZL6351
C
SKOB Zlín
45.48
+11.01
18.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
46.32
+11.45
19.
Jastrzembská Jarmila
TRI6450
C
TJ TŽ Třinec
46.40
+11.53
20.
Klečková Zina
HAV6151
C
SKOB Baník Havířov
47.45
+12.58
21.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
47.51
+13.04
22.
Rokoszová Jaroslava
MOV6351
C
SKOB Ostrava
47.59
+13.12
23.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.15
+13.28
24.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
49.18
+14.31
25.
Hubáčková Jana
LCE6250
C
TJ Slovan Luhačovice
49.58
+15.11
26.
Tichá Jana
TJH6451
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
51.24
+16.37
27.
Bialožytová Pavla
TRC6350
C
SKOB BETA Třinec
53.47
+19.00
28.
Hadačová Gabriela
AOP6751
C
Přátelé orientačního běhu Opav
54.55
+20.08
29.
Lukášová Lenka
TBM6653
C
KOS TJ Tesla Brno
55.57
+21.10
30.
Schusterová Martina
AOP6551
C
Přátelé orientačního běhu Opav
58.50
+24.03
31.
Sýkorová Ivana
AOP6451
C
Přátelé orientačního běhu Opav
62.00
+27.13
32.
Schäferová Jana
TZL6566
C
SKOB Zlín
62.20
+27.33
33.
Kukolová Alena
LCE6651
C
TJ Slovan Luhačovice
69.20
+34.33
34.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA Ursus Orienteering
70.29
+35.42
35.
Sochorová Hana
HAV6250
C
SKOB Baník Havířov
70.36
+35.49
D45B
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajčová Věra
TZL5856
C
SKOB Zlín
35.01
2.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
36.01
+ 1.00
3.
Polášková Kamila
TZL6052
C
SKOB Zlín
40.36
+ 5.35
4.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
43.31
+ 8.30
5.
Hrstková Dana
JHB6051
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
43.33
+ 8.32
6.
Krejčíková Monika
TZL6262
C
SKOB Zlín
44.16
+ 9.15
7.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.26
+ 9.25
8.
Cetkovská Alena
TZL6263
C
SKOB Zlín
44.42
+ 9.41
9.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
47.37
+12.36
10.
Dokoupilová Zuzana
VBM5754
C
VSK MZLU Brno
53.44
+18.43
11.
Hrabicová Iva
OOP6150
C
TJ Opava
58.25
+23.24
12.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
TJ Zlaté Hory
62.28
+27.27
Hauerlandová Jitka
LCE5853
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
Stackeová Anna
LCE5551
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
D45C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
45.45
2.
Hájková Ludmila
OOP5751
C
TJ Opava
49.21
+ 3.36
3.
Němčanská Jana
OOP5352
C
TJ Opava
59.19
+13.34
4.
Henková Svatava
RBK5454
C
SK Radioklub Blansko
78.22
+32.37
5.
Adamíková Alena
KRN5951
C
TJ Loko Krnov
81.11
+35.26
D50B
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigošová Anna
TBM5253
C
KOS TJ Tesla Brno
47.46
2.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
50.03
+ 2.17
3.
Holasová Dagmar
JAM5353
C
SK Jamnice
66.12
+18.26
4.
Řezníková Renáta
AOP5451
C
Přátelé orientačního běhu Opav
68.34
+20.48
5.
Jelínková Dagmar
TZL5757
C
SKOB Zlín
99.44
+51.58
D55B
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sikorová Marie
BOV4852
C
TJ Baník Ostrava OKD
37.20
2.
Grygarová Alena
BOV5251
C
TJ Baník Ostrava OKD
46.20
+ 9.00
3.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
52.20
+15.00
4.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
54.24
+17.04
5.
Čadilová Alena
HSU5051
C
Horizont klub Šumperk
62.26
+25.06
D55C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gavendová Anna
TRI4650
C
TJ TŽ Třinec
49.50
2.
Stiborová Jitka
KAR4150
C
SK Karlovice
79.25
+29.35
3.
Piskořová Klaudie
OOP4751
C
TJ Opava
83.43
+33.53
D60B
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
38.57
2.
Vlachová Renata
VOV4450
C
VSK VŠB-TU Ostrava
46.57
+ 8.00
H10C
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bořil Jan
OSN9700
C
SK Orientační sporty Nové Měst
14.08
2.
Novák Pavel
AOV9801
C
Baník Ostrava - FIZA
16.32
+ 2.24
3.
Adamík Jiří
AOV9702
C
Baník Ostrava - FIZA
19.45
+ 5.37
4.
Sedláček Ondřej
HLV9732
C
Sokol Holešov
22.05
+ 7.57
5.
Mielec Jaromír
AOV9701
C
Baník Ostrava - FIZA
29.26
+15.18
6.
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA Ursus Orienteering
31.36
+17.28
7.
Mašata Metoděj
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
36.54
+22.46
Míček Filip
MOV9802
C
SKOB Ostrava
DISK
MS
Dvorský Boris
SKM3324
C
KOB Směr Kroměříž
95.29
+81.21
H10N
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horcicka Vitek
UOL9901
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.01
2.
Cienciala Jan
TRI9801
C
TJ TŽ Třinec
18.14
+ 1.13
3.
Strakoš Matěj
SFM9901
C
Sokol Frýdek - Místek
20.55
+ 3.54
4.
Bořánek Michal
VSP0007
C
USK Praha
21.27
+ 4.26
5.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Železárny Prostějov
23.10
+ 6.09
6.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
23.29
+ 6.28
7.
Tesař Vojtěch
VOV
C
VSK VŠB-TU Ostrava
26.09
+ 9.08
8.
Kaděra Vojta
HAV0000
C
SKOB Baník Havířov
36.54
+19.53
9.
Procházka Zdeněk
SOP9901
C
TJ Slezan Opava
39.26
+22.25
10.
Pravda Vojtěch
SBR9801
C
SKOB Bruntál
61.19
+44.18
H12B
2.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Jonáš
LCE9501
B
TJ Slovan Luhačovice
16.23
2.
Chmelař Martin
JPV9505
B
SK Prostějov
18.59
+ 2.36
3.
Vičan Dominik
ABR9501
B
A-team NOVO Bruntál
23.01
+ 6.38
4.
Mudrák Štěpán
LCE9601
C
TJ Slovan Luhačovice
23.17
+ 6.54
5.
Sklenář Martin
SBR9501
C
SKOB Bruntál
27.33
+11.10
6.
Hruška Jakub
ABM9515
B
KOB MOIRA Brno
29.57
+13.34
7.
Slíva Jan
LCE9602
C
TJ Slovan Luhačovice
31.55
+15.32
8.
Dvorský Petr
SKM9601
C
KOB Směr Kroměříž
34.04
+17.41
9.
Sadílek Jan
TZL9601
C
SKOB Zlín
35.17
+18.54
10.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
37.20
+20.57
11.
Mašata Matěj
PHK9601
C
OK 99 Hradec Králové
45.54
+29.31
H12C
1.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Míček Dominik
MOV9501
C
SKOB Ostrava
16.51
2.
Krajcar Ivo
SKM9501
C
KOB Směr Kroměříž
18.39
+ 1.48
3.
Miksa Vojtěch
AOV9502
C
Baník Ostrava - FIZA
19.14
+ 2.23
4.
Ostruszka David
TRI9502
C
TJ TŽ Třinec
22.37
+ 5.46
5.
Glonek Jakub
AOV9602
C
Baník Ostrava - FIZA
23.04
+ 6.13
6.
Romportl Jan
AOV9601
C
Baník Ostrava - FIZA
24.56
+ 8.05
7.
Šopík Petr
VRB9600
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
25.39
+ 8.48
8.
Kamenický Jeroným
OSN9549
C
SK Orientační sporty Nové Měst
27.14
+10.23
9.
Klein Jakub
OOP9501
C
TJ Opava
27.35
+10.44
10.
Wágner Jakub
AOV9501
C
Baník Ostrava - FIZA
31.45
+14.54
11.
Zavřel Lukáš
KRN9701
C
TJ Loko Krnov
35.03
+18.12
12.
Troup Štěpán
MOV9603
C
SKOB Ostrava
37.34
+20.43
13.
Svoboda František
SOP9601
C
TJ Slezan Opava
39.12
+22.21
14.
Kubečka Jakub
AOV9503
C
Baník Ostrava - FIZA
41.47
+24.56
H14B
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáček Michal
LCE9301
A
TJ Slovan Luhačovice
23.03
2.
Argaláš Michal
TRI9301
A
TJ TŽ Třinec
23.35
+ 0.32
3.
Staněk Tomáš
SSU9403
B
SK Severka Šumperk
23.58
+ 0.55
4.
Minář Marek
SSU9441
B
SK Severka Šumperk
25.19
+ 2.16
5.
Skyva Petr
STE9307
B
SK SKI-OB Šternberk
27.14
+ 4.11
6.
Vavrys Johan
LCE9302
B
TJ Slovan Luhačovice
27.18
+ 4.15
7.
Horvát Petr
SSU9442
B
SK Severka Šumperk
27.23
+ 4.20
8.
Jašek Otakar
ZBM9422
B
SK Žabovřesky Brno
27.40
+ 4.37
9.
Schuster Marek
AOP9303
A
Přátelé orientačního běhu Opav
28.15
+ 5.12
10.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
TJ Sokol Ptení
28.18
+ 5.15
11.
Láznička Jan
TZL9405
B
SKOB Zlín
29.52
+ 6.49
12.
Suchý Václav
ABM9404
B
KOB MOIRA Brno
31.50
+ 8.47
13.
Sukeník Mojmír
KRN9301
B
TJ Loko Krnov
32.05
+ 9.02
14.
Korčák Jakub
TZL9403
B
SKOB Zlín
32.30
+ 9.27
15.
Rossmanith Vojta
AOP9302
B
Přátelé orientačního běhu Opav
32.34
+ 9.31
16.
Mokrý Ondřej
ABM9410
B
KOB MOIRA Brno
35.27
+12.24
17.
Német Kryštof
STE9308
B
SK SKI-OB Šternberk
35.53
+12.50
18.
Kolárik Tomáš
TZL9302
B
SKOB Zlín
36.07
+13.04
19.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
36.54
+13.51
20.
Toman Filip
ABM9309
B
KOB MOIRA Brno
37.03
+14.00
21.
Wieclaw Connor
WAW
C
38.20
+15.17
22.
Kašpar Michal
TZL9308
B
SKOB Zlín
38.50
+15.47
23.
Zubalík Cyril
TZL9307
C
SKOB Zlín
39.49
+16.46
24.
Pěček Martin
SKM9301
C
KOB Směr Kroměříž
41.50
+18.47
25.
Scibowski Darius
WAW
C
42.19
+19.16
26.
Odstrčilík Viktor
TZL9309
B
SKOB Zlín
42.30
+19.27
27.
Schäfer Jan
TZL9301
B
SKOB Zlín
44.54
+21.51
28.
Čížek Petr
TJH9402
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
62.03
+39.00
H14C
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štětínský Pavel
MOV9401
B
SKOB Ostrava
28.42
2.
Pospíšil Petr
SOP9301
B
TJ Slezan Opava
34.28
+ 5.46
3.
Hruzík Lukáš
MOV9304
C
SKOB Ostrava
34.51
+ 6.09
4.
Polášek Filip
MOV9305
C
SKOB Ostrava
40.49
+12.07
5.
Lukáš Jakub
AOV9301
C
Baník Ostrava - FIZA
44.21
+15.39
6.
Troup Matěj
MOV9402
C
SKOB Ostrava
46.31
+17.49
7.
Ročňák Michal
AOV9302
C
Baník Ostrava - FIZA
46.54
+18.12
8.
Duraj Miroslav
MOV9301
C
SKOB Ostrava
48.53
+20.11
9.
Kavan Jiří
SKM9402
C
KOB Směr Kroměříž
49.48
+21.06
10.
Svěchota Marek
MOV9302
C
SKOB Ostrava
52.19
+23.37
11.
Jarnot Michal
SOP9302
C
TJ Slezan Opava
52.27
+23.45
12.
Konečný Jakub
MOV9403
C
SKOB Ostrava
53.34
+24.52
13.
Řeha Tomáš
BFM9402
C
SKOB Frýdek - Místek
75.16
+46.34
Mutina Václav
BFM9301
C
SKOB Frýdek - Místek
DISK
Krištof Jakub
AOV9406
C
Baník Ostrava - FIZA
DISK
H16A
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubát Pavel
PHK9101
A
OK 99 Hradec Králové
29.51
2.
Chmelař Lukáš
SHK9102
A
TJ Slavia Hradec Králové
30.45
+ 0.54
3.
Bořil Petr
LPU9119
A
OK Lokomotiva Pardubice
31.35
+ 1.44
4.
Zimmermann Štěpán
ZBM9101
A
SK Žabovřesky Brno
32.00
+ 2.09
5.
Petržela Jan
LTU9201
A
Lokomotiva Trutnov
32.39
+ 2.48
6.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
32.47
+ 2.56
7.
Kantor Ondřej
TRI9103
A
TJ TŽ Třinec
34.42
+ 4.51
8.
Sýkora Jan
AOP9201
A
Přátelé orientačního běhu Opav
34.43
+ 4.52
9.
Strečko Marek
KSU9149
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.26
+ 5.35
10.
Wolf Daniel
TUR9100
A
OOB TJ Turnov
36.17
+ 6.26
11.
Procházka David
LPU9113
A
OK Lokomotiva Pardubice
36.39
+ 6.48
12.
Valenta Jiří
LCE9201
A
TJ Slovan Luhačovice
36.54
+ 7.03
13.
Mokrý Stanislav
ABM9202
A
KOB MOIRA Brno
37.33
+ 7.42
14.
Tichý Tomáš
TJH9201
A
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
38.11
+ 8.20
15.
Landovský Tomáš
PGP9103
A
SK Praga
38.43
+ 8.52
16.
Hubáček Jan
LCE9101
A
TJ Slovan Luhačovice
38.52
+ 9.01
17.
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
A
OK Roztoky
39.14
+ 9.23
18.
Brož Petr
CHA9106
A
OK Chrastava
40.00
+10.09
19.
Bravený Vít
VBM9102
A
VSK MZLU Brno
40.16
+10.25
20.
Handl Jindřich
SRK9201
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
40.37
+10.46
21.
Kovář Tomáš
BSO9101
A
KOB Baník Sokolov
41.41
+11.50
22.
Gazda Viktor
TRI9203
A
TJ TŽ Třinec
43.21
+13.30
23.
Vlažný Jakub
LCE9102
A
TJ Slovan Luhačovice
43.41
+13.50
24.
Ptáček Adam
LPU9203
A
OK Lokomotiva Pardubice
44.27
+14.36
25.
Anc Mateucz
POL
C
44.59
+15.08
26.
Suchý Jiří
SJI9201
A
OK Jihlava
46.37
+16.46
27.
Mikulecký Jan
PHK9202
A
OK 99 Hradec Králové
49.35
+19.44
28.
Hadač Filip
AOP9301
A
Přátelé orientačního běhu Opav
51.23
+21.32
Nečas Jiří
TZL9101
A
SKOB Zlín
DISK
H16B
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Navrátil Boris
AOV9203
A
Baník Ostrava - FIZA
34.04
2.
Hnilica Přemek
KSU9141
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
34.53
+ 0.49
3.
Novotný Ondřej
ABM9211
A
KOB MOIRA Brno
36.34
+ 2.30
4.
Sochor Vít
HAV9105
B
SKOB Baník Havířov
37.45
+ 3.41
5.
Holinka Matouš
ZPV9222
C
KOB Železárny Prostějov
38.47
+ 4.43
6.
Semela Jakub
LCE9103
B
TJ Slovan Luhačovice
39.20
+ 5.16
7.
Kazda Adam
RBK9104
B
SK Radioklub Blansko
39.52
+ 5.48
8.
Fousek Jan
AOV9101
B
Baník Ostrava - FIZA
41.24
+ 7.20
9.
Ostřanský Filip
SSU9243
B
SK Severka Šumperk
42.02
+ 7.58
10.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
43.22
+ 9.18
11.
Jendželovský Marek
AOV9201
B
Baník Ostrava - FIZA
43.41
+ 9.37
12.
Hrobař Štěpán
ABM9106
B
KOB MOIRA Brno
48.14
+14.10
13.
Špetlík Václav
LCE92
C
TJ Slovan Luhačovice
50.59
+16.55
14.
Kunovský Ondřej
LCE9202
B
TJ Slovan Luhačovice
51.00
+16.56
15.
Szturc Václav
TRC9102
B
SKOB BETA Třinec
51.55
+17.51
16.
Svízela Vojtěch
LCE9105
C
TJ Slovan Luhačovice
52.05
+18.01
17.
Benroth Martin
LCE9206
B
TJ Slovan Luhačovice
71.48
+37.44
H16C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kohutek Tomáš
TRC9202
C
SKOB BETA Třinec
35.04
2.
Verlík Jan
TRI9205
B
TJ TŽ Třinec
35.49
+ 0.45
3.
Kostka Jakub
TRC9103
C
SKOB BETA Třinec
36.38
+ 1.34
4.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
38.16
+ 3.12
5.
Mutina Jiří
BFM9101
C
SKOB Frýdek - Místek
38.19
+ 3.15
6.
Šidík Petr
AOV9204
C
Baník Ostrava - FIZA
39.16
+ 4.12
7.
Kiedroň Martin
TRC9201
C
SKOB BETA Třinec
44.29
+ 9.25
8.
Krajcar Tomáš
SKM9201
C
KOB Směr Kroměříž
71.33
+36.29
Volný Tomáš
BFM9202
C
SKOB Frýdek - Místek
DISK
Pastyřík Jakub
BFM9102
C
SKOB Frýdek - Místek
DISK
H18A
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nykodým Miloš
ZBM9005
A
SK Žabovřesky Brno
28.58
2.
Klusáček Matěj
ZBM8923
A
SK Žabovřesky Brno
30.24
+ 1.26
3.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
KOS TJ Tesla Brno
30.38
+ 1.40
4.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
31.22
+ 2.24
5.
Kubát Jan
PHK8902
A
OK 99 Hradec Králové
31.40
+ 2.42
6.
Kučera Petr
TUR8902
A
OOB TJ Turnov
32.15
+ 3.17
7.
Hladík Jiří
VIZ8901
A
TJ Sokol Vizovice
32.26
+ 3.28
8.
Procházka Pavel
LBE9000
A
TJ Lokomotiva Beroun
32.36
+ 3.38
9.
Dusílek Adam
SRK8902
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
33.19
+ 4.21
10.
Müller Martin
PHK8903
A
OK 99 Hradec Králové
33.29
+ 4.31
11.
Slezák Jiří
LCE9001
A
TJ Slovan Luhačovice
34.17
+ 5.19
12.
Kolárik Jan
TZL9013
A
SKOB Zlín
35.38
+ 6.40
13.
Klapal Jan
LPU9006
A
OK Lokomotiva Pardubice
36.16
+ 7.18
14.
Pátek Lukáš
SRK8905
A
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
36.19
+ 7.21
15.
Jirásek Michal
SHK8901
A
TJ Slavia Hradec Králové
36.34
+ 7.36
15.
Hovorka Lukáš
LPU9001
A
OK Lokomotiva Pardubice
36.34
+ 7.36
17.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
36.42
+ 7.44
18.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
Oddíl OB Kotlářka
37.20
+ 8.22
19.
Kamenický Matěj
OSN9036
A
SK Orientační sporty Nové Měst
37.56
+ 8.58
20.
Vozda Vojtěch
KSU9043
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
37.58
+ 9.00
21.
Klouček Tomáš
JIL9007
A
OK Jilemnice
38.39
+ 9.41
22.
Olhava Rastislav
VSP8901
A
USK Praha
38.42
+ 9.44
23.
Hájek Daniel
ZBM8919
A
SK Žabovřesky Brno
39.15
+10.17
24.
Lejsek Tadeáš
PGP8903
A
SK Praga
39.27
+10.29
25.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
40.02
+11.04
26.
Cygler Slawomir
POL
C
41.03
+12.05
27.
Melecký Martin
OOP9000
A
TJ Opava
43.58
+15.00
28.
Henych Ondřej
VLI9001
A
VSK Slavia TU Liberec
44.53
+15.55
29.
Bednařík Antonín
VIZ9001
A
TJ Sokol Vizovice
48.15
+19.17
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
DISK
Krajča Martin
TZL9012
A
SKOB Zlín
DISK
H18B
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
36.00
2.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK Univerzity Palackého Olomou
37.14
+ 1.14
3.
Řeháček Jakub
ABR8902
B
A-team NOVO Bruntál
38.17
+ 2.17
4.
Šesták Jakub
RBK9001
B
SK Radioklub Blansko
39.23
+ 3.23
5.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
39.29
+ 3.29
6.
Tesař Jan
VRB9000
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
40.46
+ 4.46
6.
Věžník Antonín
ADA9001
A
TJ Spartak Adamov
40.46
+ 4.46
8.
Ostřanský Josef
SSU9011
B
SK Severka Šumperk
41.53
+ 5.53
9.
Janů Zdeněk
KSU9045
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
42.35
+ 6.35
10.
Přikryl Jan
SSU8945
B
SK Severka Šumperk
43.52
+ 7.52
11.
Pavelka Tomáš
VIZ9020
B
TJ Sokol Vizovice
45.26
+ 9.26
12.
Szturc Jan
TRC9003
B
SKOB BETA Třinec
45.35
+ 9.35
13.
Legerski Martin
TRI9003
B
TJ TŽ Třinec
46.01
+10.01
14.
Opletal Jan
HAV9000
B
SKOB Baník Havířov
46.07
+10.07
15.
Slivečka Jan
MOV8901
B
SKOB Ostrava
47.16
+11.16
16.
Coufal Radek
SSU9042
B
SK Severka Šumperk
47.46
+11.46
17.
Holinek Tomáš
SSU9013
B
SK Severka Šumperk
51.28
+15.28
18.
Petr Jiří
BFM8901
A
SKOB Frýdek - Místek
51.38
+15.38
19.
Schäfer Martin
TZL9009
B
SKOB Zlín
54.56
+18.56
20.
Benroth Jakub
LCE9002
B
TJ Slovan Luhačovice
57.46
+21.46
21.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
63.46
+27.46
22.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
66.28
+30.28
H18C
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Konůpka Petr
BFM8902
B
SKOB Frýdek - Místek
39.28
2.
Šnajdr Jakub
VRB9001
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
41.27
+ 1.59
H20A
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmehlík Eduard
SHK8702
E
TJ Slavia Hradec Králové
35.45
2.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
36.47
+ 1.02
3.
Bořil Tomáš
ZBM8833
R
SK Žabovřesky Brno
38.11
+ 2.26
4.
Krajča Tomáš
TZL8714
R
SKOB Zlín
39.21
+ 3.36
5.
Hradec Pavel
CHA8801
R
OK Chrastava
40.03
+ 4.18
6.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Liberec
41.57
+ 6.12
7.
Holas Štěpán
SJC8702
E
Sportcentrum Jičín
42.14
+ 6.29
8.
Panchártek Jan
PHK8802
R
OK 99 Hradec Králové
42.28
+ 6.43
9.
Špicar Petr
SJC8801
A
Sportcentrum Jičín
42.59
+ 7.14
10.
Justa Pavel
PHK8701
R
OK 99 Hradec Králové
43.06
+ 7.21
11.
Kočí Martin
VBM8702
A
VSK MZLU Brno
43.56
+ 8.11
12.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
44.18
+ 8.33
13.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
44.44
+ 8.59
14.
Poklop Martin
SSU8802
A
SK Severka Šumperk
44.55
+ 9.10
15.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
45.13
+ 9.28
16.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
46.30
+10.45
17.
Nečas Tomáš
TZL8801
B
SKOB Zlín
47.00
+11.15
18.
Kunc Petr
MLA8801
A
MLOK Mariánské Lázně
47.18
+11.33
19.
Sochor Jan
HAV8801
A
SKOB Baník Havířov
47.43
+11.58
20.
Javůrek Tomáš
ZLH8701
C
TJ Zlaté Hory
48.42
+12.57
21.
Šafránek Michal
VRL8804
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
50.33
+14.48
22.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
50.39
+14.54
23.
Sysel Ctibor
PGP8700
A
SK Praga
51.07
+15.22
24.
Mazúr Martin
ZBM8701
R
SK Žabovřesky Brno
54.33
+18.48
25.
Bialožyt Michal
ZBM8707
R
SK Žabovřesky Brno
57.17
+21.32
Bravený Adam
VBM8801
A
VSK MZLU Brno
DISK
H20B
4.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zbranek Roman
UOL8812
B
SK Univerzity Palackého Olomou
46.48
2.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
55.07
+ 8.19
H21A
6.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Habán Ivo
VLI7707
C
VSK Slavia TU Liberec
45.27
2.
Kabáth David
ZBM8433
C
SK Žabovřesky Brno
46.49
+ 1.22
3.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
47.16
+ 1.49
4.
Kolín Jan
JIL7701
C
OK Jilemnice
47.27
+ 2.00
5.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
47.34
+ 2.07
6.
Polák Vlastimil
VRL7702
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
47.46
+ 2.19
7.
Henek Vladan
JPV8002
R
SK Prostějov
48.04
+ 2.37
8.
Antoš Filip
NPA8001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
48.15
+ 2.48
9.
Weiner Jakub
SHK7911
C
TJ Slavia Hradec Králové
48.22
+ 2.55
10.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
48.58
+ 3.31
11.
Polášek Jan
TZL8601
R
SKOB Zlín
49.18
+ 3.51
12.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
49.23
+ 3.56
13.
Bencúr Juraj
LCE7701
C
TJ Slovan Luhačovice
49.35
+ 4.08
14.
Václavek Tomáš
STE5809
C
SK SKI-OB Šternberk
50.08
+ 4.41
15.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
50.10
+ 4.43
16.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
50.12
+ 4.45
17.
Hájek Ondřej
TBM7511
C
KOS TJ Tesla Brno
50.26
+ 4.59
18.
Henek Michal
RBK8605
R
SK Radioklub Blansko
50.59
+ 5.32
19.
Svoboda Ondřej
SHK7605
C
TJ Slavia Hradec Králové
51.02
+ 5.35
20.
Hora Vojtěch
PGP8301
C
SK Praga
51.09
+ 5.42
21.
Kondrát Martin
PGP6501
C
SK Praga
51.26
+ 5.59
22.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
52.09
+ 6.42
23.
Kopec Tomáš
VOV8203
C
VSK VŠB-TU Ostrava
52.12
+ 6.45
24.
Novák Zdeněk
NPA7701
C
SK lyžování a OB Nová Paka
52.18
+ 6.51
25.
Sedláček Tomáš
JPV8601
C
SK Prostějov
52.22
+ 6.55
26.
Vobr Marek
BOR7801
C
OK Jiskra Nový Bor
52.51
+ 7.24
27.
Ondráček Radim
EKP7414
R
VŠTJ Ekonom Praha
52.52
+ 7.25
28.
Gajda Jan
VSP6801
C
USK Praha
52.57
+ 7.30
29.
Přikryl Petr
ABM6708
C
KOB MOIRA Brno
53.06
+ 7.39
30.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
53.08
+ 7.41
31.
Gazdačko Jan
SHK8404
C
TJ Slavia Hradec Králové
53.26
+ 7.59
32.
Bořánek Petr
VSP7000
C
USK Praha
53.38
+ 8.11
33.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
54.22
+ 8.55
34.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA Ursus Orienteering
54.53
+ 9.26
35.
Stulík Jakub
SHK8212
C
TJ Slavia Hradec Králové
55.12
+ 9.45
36.
Princl Pavel
FSP7800
R
VŠTJ Stavební fakulta Praha
55.21
+ 9.54
37.
Brož Marek
TUR8402
C
OOB TJ Turnov
55.33
+10.06
38.
Sokolář Zdeněk
SNA7201
C
TJ Start Náchod
55.36
+10.09
39.
Palát Petr
ABM7415
C
KOB MOIRA Brno
55.43
+10.16
40.
Rychlý Pavel
OOP8505
C
TJ Opava
56.07
+10.40
41.
Dittrich Pavel
SKM7501
C
KOB Směr Kroměříž
56.08
+10.41
42.
Jelínek Petr
TUN7801
C
JELAS Turnov
57.01
+11.34
42.
Holas Tomáš
JAM7800
C
SK Jamnice
57.01
+11.34
44.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
57.05
+11.38
45.
Fencl Petr
LPU6901
C
OK Lokomotiva Pardubice
57.26
+11.59
46.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga
57.46
+12.19
47.
Pavlačka Ondřej
ODR8100
C
SKOB Odry
58.54
+13.27
48.
Mrkvica Petr
VOV7802
C
VSK VŠB-TU Ostrava
59.07
+13.40
49.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
59.21
+13.54
50.
Čech Jan
FSP7900
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
59.50
+14.23
51.
Svoboda Petr
SHK8508
C
TJ Slavia Hradec Králové
59.53
+14.26
52.
Bláha Jan
SHK8215
C
TJ Slavia Hradec Králové
60.07
+14.40
53.
Langer Martin
VOV8400
C
VSK VŠB-TU Ostrava
61.15
+15.48
54.
Zavřel Michal
KRN6804
C
TJ Loko Krnov
61.20
+15.53
55.
Hrnčiar Dušan
ZBM7703
C
SK Žabovřesky Brno
61.28
+16.01
56.
Kříž Lukáš
TTR8201
C
OOB Třebíč
62.43
+17.16
57.
Lehmann Karsten
GE1
C
63.13
+17.46
58.
Slavík Pavel
SNA7349
C
TJ Start Náchod
63.21
+17.54
59.
Strejček Petr
TBM7228
C
KOS TJ Tesla Brno
68.42
+23.15
60.
Hrazdil Roman
RAD7401
C
TJ Sokol Radslavice
70.59
+25.32
61.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
72.13
+26.46
62.
Stoszek Jakub
VOV8300
C
VSK VŠB-TU Ostrava
80.07
+34.40
63.
Pavlačka František
ODR8600
C
SKOB Odry
84.47
+39.20
Podmolík Tomáš
TZL6915
C
SKOB Zlín
DISK
Sychra Tomáš
VBM8305
C
VSK MZLU Brno
DISK
MS
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
57.52
+12.25
H21B
5.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hadač Miroslav
AOP6501
C
Přátelé orientačního běhu Opav
43.51
2.
Rigó Marek
ODR7101
C
SKOB Odry
43.54
+ 0.03
3.
Haas Karel
LPU7304
C
OK Lokomotiva Pardubice
45.55
+ 2.04
4.
Vyoral Jan
VIZ7615
C
TJ Sokol Vizovice
46.12
+ 2.21
5.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
TJ Slovan Luhačovice
48.02
+ 4.11
6.
Navrátil Tomáš
JPV8817
C
SK Prostějov
48.13
+ 4.22
7.
Skřivánek Marcel
JPV7713
C
SK Prostějov
48.31
+ 4.40
8.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
50.14
+ 6.23
9.
Neumann Josef
USV
C
50.41
+ 6.50
10.
Schuster Martin
AOP6502
C
Přátelé orientačního běhu Opav
51.40
+ 7.49
11.
Nycz Petr
JAM7700
C
SK Jamnice
51.41
+ 7.50
12.
Kovalčík Tomáš
JAM7300
C
SK Jamnice
53.03
+ 9.12
13.
Daněk Jiří
SOP7101
C
TJ Slezan Opava
54.25
+10.34
14.
Růžička Lukáš
KSU7849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
54.40
+10.49
15.
Pavlík Ondřej
ZLH8601
C
TJ Zlaté Hory
55.18
+11.27
16.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
55.51
+12.00
17.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
57.40
+13.49
18.
Tichý Martin
TJH6401
C
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
58.19
+14.28
19.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
60.46
+16.55
20.
Marek Martin
VIZ7624
C
TJ Sokol Vizovice
63.25
+19.34
21.
Vintr Radek
TZL7701
C
SKOB Zlín
63.57
+20.06
22.
Svěchota Milan
MOV7202
C
SKOB Ostrava
64.17
+20.26
23.
Hojsák Ondřej
VBM8603
C
VSK MZLU Brno
68.17
+24.26
24.
Pěček Martin
SKM7301
C
KOB Směr Kroměříž
68.23
+24.32
25.
Fojtík Jan
VOV8701
C
VSK VŠB-TU Ostrava
70.20
+26.29
26.
Hruška Pavel
SOP8608
C
TJ Slezan Opava
73.13
+29.22
27.
Bukovac Dušan
ZBM7503
C
SK Žabovřesky Brno
75.01
+31.10
28.
Rouš Pavel
VBM8102
C
VSK MZLU Brno
82.58
+39.07
Drábek Jan
ZBM8511
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Jovanovic Nenad
TZL8303
C
SKOB Zlín
DISK
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H21C
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jahn Petr
VIZ8400
C
TJ Sokol Vizovice
50.32
2.
Stibor Zbyněk
KAR7601
C
SK Karlovice
51.39
+ 1.07
3.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
52.45
+ 2.13
4.
Proske Petr
AOV8803
C
Baník Ostrava - FIZA
69.19
+18.47
5.
Kuča Petr
SOP8606
C
TJ Slezan Opava
73.30
+22.58
6.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardubice
80.21
+29.49
7.
Kuja Ivo
KAR7701
C
SK Karlovice
85.31
+34.59
8.
Kotůlek Jan
AOP7801
C
Přátelé orientačního běhu Opav
101.50
+51.18
H21E
6.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
43.20
2.
Rajnošek Zdeněk
ZBM8506
E
SK Žabovřesky Brno
47.13
+ 3.53
3.
Čech Radovan
TBM7835
E
KOS TJ Tesla Brno
47.42
+ 4.22
4.
Šedivý Jan
PGP8409
E
SK Praga
47.46
+ 4.26
5.
Komanec Václav
SHK8406
E
TJ Slavia Hradec Králové
48.09
+ 4.49
6.
Procházka Jan
PGP8407
E
SK Praga
48.40
+ 5.20
7.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
48.56
+ 5.36
8.
Mrázek Jan
SCP8102
E
OK Sparta Praha
49.26
+ 6.06
9.
Šidla Jan
TZL6808
E
SKOB Zlín
49.37
+ 6.17
10.
Lauerman Jan
SJI7419
R
OK Jihlava
49.48
+ 6.28
11.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
49.52
+ 6.32
12.
Bukovac Palo
ZBM8101
E
SK Žabovřesky Brno
50.14
+ 6.54
13.
Losman Petr
PHK7901
E
OK 99 Hradec Králové
50.17
+ 6.57
14.
Hovorka Jan
LPU7907
E
OK Lokomotiva Pardubice
50.37
+ 7.17
15.
Barták Lukáš
TZL8302
E
SKOB Zlín
50.58
+ 7.38
16.
Palas Jan
ZBM8507
R
SK Žabovřesky Brno
51.49
+ 8.29
17.
Rambousek Karel
BSO7907
R
KOB Baník Sokolov
51.57
+ 8.37
18.
Šurgan Štefan
TUR7900
R
OOB TJ Turnov
52.02
+ 8.42
19.
Hepner David
SHK7601
E
TJ Slavia Hradec Králové
52.12
+ 8.52
20.
Kořínek Jindřich
TUR8406
C
OOB TJ Turnov
52.29
+ 9.09
21.
Udržal Tomáš
TBM8002
R
KOS TJ Tesla Brno
52.35
+ 9.15
22.
Váňa Petr
TUR8103
E
OOB TJ Turnov
52.54
+ 9.34
23.
Hanslián David
LCE7835
R
TJ Slovan Luhačovice
53.31
+10.11
24.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
53.56
+10.36
25.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
E
OK Lokomotiva Pardubice
55.25
+12.05
26.
Novák Jiří
NPA7502
R
SK lyžování a OB Nová Paka
56.06
+12.46
27.
Kovář Miroslav
SCP8103
R
OK Sparta Praha
56.45
+13.25
28.
Mazal Zdeněk
VBM8103
R
VSK MZLU Brno
57.43
+14.23
29.
Hubáček Josef
LCE6127
R
TJ Slovan Luhačovice
57.49
+14.29
30.
Dlabaja Štěpán
TZL8508
R
SKOB Zlín
58.34
+15.14
31.
Halama Jakub
KSU7940
R
Klub vytrvalostních sportů Šum
60.01
+16.41
32.
Přibyl Broněk
TZL8603
R
SKOB Zlín
60.41
+17.21
33.
Vítek Tomáš
PHK7702
C
OK 99 Hradec Králové
63.21
+20.01
34.
Neil Dobbs
BAL
C
64.16
+20.56
35.
Mareš Martin
BOR6501
R
OK Jiskra Nový Bor
65.12
+21.52
36.
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
69.59
+26.39
37.
Seidl Miroslav
EKP7402
R
VŠTJ Ekonom Praha
70.33
+27.13
Kozák Osvald
TBM8201
E
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Henych Martin
SJC8601
R
Sportcentrum Jičín
DISK
Švihovský Jaromír
SJC8005
R
Sportcentrum Jičín
DISK
Matějů Luboš
PGP7601
E
SK Praga
DISK
H35B
4.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
43.22
2.
Kunčar Vít
LCE6602
C
TJ Slovan Luhačovice
44.27
+ 1.05
3.
Novotný Milan
PHK6502
C
OK 99 Hradec Králové
44.42
+ 1.20
4.
Pavlík Radek
KSU6849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
45.27
+ 2.05
5.
Tesař Jiří
VOV6702
C
VSK VŠB-TU Ostrava
47.29
+ 4.07
6.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
47.49
+ 4.27
7.
Nečas Rudolf
TZL5703
C
SKOB Zlín
47.53
+ 4.31
8.
Žebrák Zbyněk
MOV7105
C
SKOB Ostrava
55.50
+12.28
9.
Jelínek Jan
AOP6401
C
Přátelé orientačního běhu Opav
57.59
+14.37
10.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
59.22
+16.00
11.
Hubáček Libor
LCE6721
C
TJ Slovan Luhačovice
60.11
+16.49
12.
Valenta Jiří
LCE6301
C
TJ Slovan Luhačovice
61.35
+18.13
13.
Peřinka Jan
AOP6301
C
Přátelé orientačního běhu Opav
61.37
+18.15
14.
Krejčík Zbyněk
TZL5704
C
SKOB Zlín
63.31
+20.09
15.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
TJ Zlaté Hory
63.37
+20.15
16.
Šarman Radim
MOV6201
C
SKOB Ostrava
65.37
+22.15
17.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
72.28
+29.06
18.
Mašata Roman
PHK7107
C
OK 99 Hradec Králové
94.41
+51.19
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H35C
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Szturc Radek
TRC6800
C
SKOB BETA Třinec
47.45
2.
Štětínský Pavel
MOV7104
C
SKOB Ostrava
52.26
+ 4.41
3.
Odehnal Roman
ABM6909
C
KOB MOIRA Brno
52.30
+ 4.45
4.
Sadílek Martin
VIZ6901
C
TJ Sokol Vizovice
56.17
+ 8.32
5.
Niedoba Jan
TRC6200
C
SKOB BETA Třinec
62.02
+14.17
6.
Trojek Jakub
TRC6400
C
SKOB BETA Třinec
65.18
+17.33
7.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB MOIRA Brno
65.34
+17.49
8.
Hulsey Keith
TBM7007
C
KOS TJ Tesla Brno
65.45
+18.00
9.
Hrouza Jan
KRN5401
C
TJ Loko Krnov
67.35
+19.50
10.
Hruška Tomáš
YBM6401
C
Klub turistů a lyžařů Brno
71.40
+23.55
11.
Bačo Lubomír
SOP6201
C
TJ Slezan Opava
79.30
+31.45
12.
Řeha Tomáš
BFM6702
C
SKOB Frýdek - Místek
83.12
+35.27
Kopilčák Pavel
ZLH6602
C
TJ Zlaté Hory
DISK
H40B
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobi Zdeněk
HAV5701
C
SKOB Baník Havířov
41.52
2.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
43.11
+ 1.19
3.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
43.52
+ 2.00
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
45.59
+ 4.07
5.
Ryšavý Jiří
MOV5803
C
SKOB Ostrava
46.07
+ 4.15
6.
Fajkus Tomáš
ZPV6315
C
KOB Železárny Prostějov
49.32
+ 7.40
7.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
51.30
+ 9.38
8.
Sklenář Josef
SBR6601
C
SKOB Bruntál
53.51
+11.59
9.
Opletal Jaroslav
HAV6200
C
SKOB Baník Havířov
54.07
+12.15
10.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
59.25
+17.33
11.
Řezanina Lubomír
ZVS6601
C
TJ Zbrojovka Vsetín
60.03
+18.11
12.
Vičan Lubomír
ABR6501
C
A-team NOVO Bruntál
62.26
+20.34
13.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
64.11
+22.19
14.
Svoboda Martin
BFM6701
C
SKOB Frýdek - Místek
64.56
+23.04
15.
Holec Jan
MOV6701
C
SKOB Ostrava
66.58
+25.06
16.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
68.04
+26.12
17.
Končák Jaroslav
HLV6321
C
Sokol Holešov
73.17
+31.25
18.
Krhut Libor
HAV6302
C
SKOB Baník Havířov
73.46
+31.54
19.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
76.43
+34.51
Štarha Vítězslav
SSU6603
C
SK Severka Šumperk
DISK
Kunc Petr
MLA6601
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
H45B
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK MZLU Brno
44.05
2.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
44.20
+ 0.15
3.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty Nové Měst
47.25
+ 3.20
4.
Neumann Jaroslav
STE5902
C
SK SKI-OB Šternberk
47.29
+ 3.24
5.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
50.09
+ 6.04
6.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
50.53
+ 6.48
7.
Uchytil Vlastimil
JPV6117
C
SK Prostějov
52.32
+ 8.27
8.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
52.37
+ 8.32
9.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
56.46
+12.41
10.
Czasch Petr
ABR6003
C
A-team NOVO Bruntál
56.55
+12.50
11.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
57.41
+13.36
12.
Sukeník Mojmír
KRN5202
C
TJ Loko Krnov
58.57
+14.52
13.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
60.08
+16.03
14.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
61.12
+17.07
15.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
61.13
+17.08
16.
Pavelek Luděk
AOP5801
C
Přátelé orientačního běhu Opav
62.39
+18.34
17.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
62.47
+18.42
18.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
67.43
+23.38
19.
Moravec Stanislav
SOP5801
C
TJ Slezan Opava
73.18
+29.13
20.
Bořil Petr
OSN6207
C
SK Orientační sporty Nové Měst
77.39
+33.34
21.
Kunčar Antonín
LCE58
C
TJ Slovan Luhačovice
94.41
+50.36
Mádle Petr
SHK6101
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
DISK
H45C
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kostka Evžen
AOP5701
C
Přátelé orientačního běhu Opav
50.16
2.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51.08
+ 0.52
3.
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
TJ Loko Krnov
53.07
+ 2.51
4.
Kolář Leopold
KAR5401
C
SK Karlovice
53.35
+ 3.19
5.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
54.30
+ 4.14
6.
Bucký Josef
ABR6001
C
A-team NOVO Bruntál
56.24
+ 6.08
7.
Pospíšil Václav
SOP5701
C
TJ Slezan Opava
58.28
+ 8.12
8.
Pospíšil Karel
KAR5001
C
SK Karlovice
60.31
+10.15
9.
Truhlář Karel
ADA5111
C
TJ Spartak Adamov
60.44
+10.28
10.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62.37
+12.21
11.
Mutina Vlastimil
BFM5701
C
SKOB Frýdek - Místek
65.35
+15.19
12.
Hrouza Tomáš
KRN5201
C
TJ Loko Krnov
67.48
+17.32
13.
Haltof Jindřich
TRI6201
C
TJ TŽ Třinec
77.00
+26.44
14.
Zeman Ludvík
BFM5301
C
SKOB Frýdek - Místek
82.45
+32.29
15.
Malysa Ján
SOP5102
C
TJ Slezan Opava
98.34
+48.18
16.
Proske Pavel
AOV6001
C
Baník Ostrava - FIZA
112.31
+62.15
H50B
4.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
38.22
2.
Sirný Jaroslav
OOP5402
C
TJ Opava
40.58
+ 2.36
3.
Krajča Pavel
TZL5705
C
SKOB Zlín
41.14
+ 2.52
4.
Sýkora Jiří
AOP5401
C
Přátelé orientačního běhu Opav
41.42
+ 3.20
5.
Slováček Rudolf
TZL5402
C
SKOB Zlín
41.49
+ 3.27
6.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
42.53
+ 4.31
7.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
45.02
+ 6.40
8.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
45.26
+ 7.04
9.
Rychlý Miloš
OOP5302
C
TJ Opava
45.39
+ 7.17
10.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
47.03
+ 8.41
11.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
48.09
+ 9.47
12.
Juřeník Josef
MOV5201
C
SKOB Ostrava
49.10
+10.48
13.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
50.51
+12.29
14.
Slivečka Jaromír
MOV5601
C
SKOB Ostrava
50.53
+12.31
15.
Živěla Aleš
LOL5703
C
SK OK Olomouc
55.24
+17.02
16.
Háj Bohumil
TZL5601
C
SKOB Zlín
56.34
+18.12
17.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
58.49
+20.27
18.
Pěček Vítězslav
SKM4903
C
KOB Směr Kroměříž
61.30
+23.08
19.
Maliňák Josef
SVS5501
C
Orientklub Vsetín
64.31
+26.09
Jelínek Petr
MOV5502
C
SKOB Ostrava
DISK
H55B
3.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sikora Miroslav
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
38.07
2.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
38.59
+ 0.52
3.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
39.18
+ 1.11
4.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
43.13
+ 5.06
5.
Huňka Jiří
RAD4801
C
TJ Sokol Radslavice
45.00
+ 6.53
6.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Liberec
45.02
+ 6.55
7.
Skácel Jaroslav
KON4613
C
KOB Konice
46.13
+ 8.06
8.
Novotný Stanislav
OOP4800
C
TJ Opava
46.21
+ 8.14
9.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA Ursus Orienteering
51.52
+13.45
10.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team NOVO Bruntál
52.08
+14.01
11.
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
52.16
+14.09
12.
Babák Jiří
ZLH4801
C
TJ Zlaté Hory
57.33
+19.26
13.
Přikryl Kamil
PBM4134
C
TJ Spartak První Brněnská
59.29
+21.22
14.
Rokosz Bohumil
MOV4803
C
SKOB Ostrava
66.34
+28.27
H55C
3.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Diener Herbert
MOV4101
C
SKOB Ostrava
56.25
2.
Nemcansky Vladimir
OOP5200
C
TJ Opava
58.37
+ 2.12
3.
Richter Rudolf
ADA5113
C
TJ Spartak Adamov
89.30
+33.05
H60B
3.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
40.16
2.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB-TU Ostrava
43.57
+ 3.41
3.
Klech Josef
HOB4701
C
SKOB HOBES Horní Benešov
44.17
+ 4.01
4.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
44.34
+ 4.18
5.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
46.18
+ 6.02
6.
Starý Břetislav
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
49.32
+ 9.16
7.
Dospíšil Jaroslav
SBR4501
C
SKOB Bruntál
50.43
+10.27
8.
Žemlík Jan
TZL4325
C
SKOB Zlín
58.52
+18.36
9.
Nosek Jiří
OOP4401
C
TJ Opava
61.18
+21.02
10.
Zaoral Jan
VRB4703
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
72.30
+32.14
H65B
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikulecký Jan
PHK3801
C
OK 99 Hradec Králové
40.32
2.
Sedlář Vladimír
AOP4201
C
Přátelé orientačního běhu Opav
46.29
+ 5.57
3.
Boudný Zdeněk
SJI3709
C
OK Jihlava
51.09
+10.37
4.
Vávra Jiří
MOV4102
C
SKOB Ostrava
57.32
+17.00
5.
Fajgl Jaromír
RAD3801
C
TJ Sokol Radslavice
62.23
+21.51
6.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
76.08
+35.36
H65C
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opletal Jaroslav
TRC3700
C
SKOB BETA Třinec
39.52
H75B
2.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valla Stanislav
TZL3125
C
SKOB Zlín
69.01
P3
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wlodzimierz
WAW
C
24.04
2.
Stascikova Radka
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
25.34
+ 1.30
3.
Kresta Cestmir
SBR4201
C
SKOB Bruntál
26.37
+ 2.33
4.
Procházka Milan
SOP6803
C
TJ Slezan Opava
31.55
+ 7.51
5.
Ulahelová Jarmila
KRN6052
C
TJ Loko Krnov
33.39
+ 9.35
6.
Pěčková Monika
SKM7351
C
KOB Směr Kroměříž
34.46
+10.42
7.
Šumšalová Kristýna
ODR8550
C
SKOB Odry
36.12
+12.08
8.
Kazda Bohumil
RBK6201
C
SK Radioklub Blansko
39.30
+15.26
9.
Ledabylová Alena
HOB
C
SKOB HOBES Horní Benešov
43.17
+19.13
10.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
43.51
+19.47
11.
Leite Gunna
KSU8585
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
46.33
+22.29
12.
Šauman Petr
ODR6100
C
SKOB Odry
46.49
+22.45
13.
Vágner Martin
ZLH8501
C
TJ Zlaté Hory
51.54
+27.50
14.
Zájíc Josef
AOV4501
C
Baník Ostrava - FIZA
53.12
+29.08
15.
Sklenářová Lenka
SBR6851
C
SKOB Bruntál
61.53
+37.49
16.
Cholastová Eva
KRN8585
C
TJ Loko Krnov
62.48
+38.44
17.
Krumpholcová Jarmila
HOB5655
C
SKOB HOBES Horní Benešov
67.30
+43.26
Benes Jakub
SOP9502
C
TJ Slezan Opava
DISK
P5
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Peths Matej
XBM8501
C
Pell's MTBO team
44.07
2.
Cienciala Martin
TRI7401
C
TJ TŽ Třinec
53.44
+ 9.37
3.
Kulíšek Tomáš
HOB7101
C
SKOB HOBES Horní Benešov
61.09
+17.02
4.
Kozelský Miroslav
KRN7801
C
TJ Loko Krnov
67.19
+23.12
5.
Hájek Martin
KYL6801
C
SK SP Kylešovice
70.29
+26.22
6.
Malek Michal
AOP
C
Přátelé orientačního běhu Opav
71.28
+27.21
7.
Ebner Zdeněk
KON
C
KOB Konice
72.58
+28.51
8.
Bravený Tomáš
VBM
C
VSK MZLU Brno
94.07
+50.00
9.
Navratilová Eva
ODR
C
SKOB Odry
104.42
+60.35
Suchánková Liba
SOP
C
TJ Slezan Opava
DISK
MS
Krtička Luděk
SSU7847
C
SK Severka Šumperk
37.41
X10N
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Takáč Dominik
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
17.43
2.
Svobodová Barbora
BFM0151
C
SKOB Frýdek - Místek
18.53
+ 1.10
3.
Dittrichová Michela
SKM0251
C
KOB Směr Kroměříž
27.07
+ 9.24
4.
Holasová Barborka
JAM
C
SK Jamnice
35.09
+17.26
5.
Venhoda Matěj
SJI0301
C
OK Jihlava
35.28
+17.45
6.
Jelínek Jan
AOP0101
C
Přátelé orientačního běhu Opav
54.51
+37.08
7.
Dostálová Adéla
ODR
C
SKOB Odry
55.21
+37.38
8.
Mielec Radomír
AOV9902
C
Baník Ostrava - FIZA
57.32
+39.49
9.
Navratilová Alice
ODR
C
SKOB Odry
58.47
+41.04
10.
Suchanek Dusan
SOP
C
TJ Slezan Opava
90.09
+72.26
11.
Pavelková Ema
AOP0051
C
Přátelé orientačního běhu Opav
105.03
+87.20
MS
Uchytilová Vendula
JPV9088
C
SK Prostějov
94.39
+76.56
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz